[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Wrocław
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MKP Wołów 30 58 16 10 4 70-32 8 5 2 27-15 8 5 2 43-17
2.  Wiwa Goszcz 30 56 17 5 8 74-38 8 4 3 34-21 9 1 5 40-17
3.  Orzeł Sadowice 30 53 14 11 5 68-50 9 4 2 33-22 5 7 3 35-28
4.  Sokół Marcinkowice 30 52 15 7 8 52-31 10 3 2 33-14 5 4 6 19-17
5.  Czarni Jelcz-Laskowice 30 46 14 4 12 67-48 9 2 4 41-20 5 2 8 26-28
6.  Strzelinianka Strzelin 30 44 13 5 12 49-56 6 4 5 25-24 7 1 7 24-32
7.  Widawa Bierutów 30 40 11 7 12 42-39 8 1 6 25-16 3 6 6 17-23 4 10 3 1 0 9-1
8.  LKS Brożec 30 40 11 7 12 45-53 5 5 5 24-31 6 2 7 21-22 4 4 1 1 2 4-7
9.  Zjednoczeni Łowęcice 30 40 12 4 14 52-82 6 2 7 22-32 6 2 7 30-50 4 3 1 0 3 7-12
10.  Czarni Kondratowice 30 39 10 9 11 42-44 6 4 5 23-21 4 5 6 19-23
11.  Polonia Środa Śląska 30 37 10 7 13 44-59 5 4 6 24-27 5 3 7 20-32 2 3 1 0 1 5-4
12.  Wratislavia Wrocław 30 37 10 7 13 42-54 5 4 6 23-27 5 3 7 19-27 2 3 1 0 1 4-5
13.  KS Łozina 30 32 9 5 16 52-67 4 3 8 28-33 5 2 8 24-34 2 2 0 2 0 2-2
14.  GKS Mirków/Długołęka 30 32 8 8 14 50-65 5 5 5 34-32 3 3 9 16-33 2 2 0 2 0 2-2
15.  Burza Chwalibożyce 30 29 8 5 17 44-63 6 2 7 31-29 2 3 10 13-34 2 3 1 0 1 6-5
16.  Bumerang Wrocław 30 29 6 11 13 40-52 6 4 5 24-18 0 7 8 16-34 2 3 1 0 1 5-6

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 MKP Wołów    0-6 1-1 0-0 1-0 3-1 1-1 1-2 7-0 3-2 1-0 2-0 2-0 3-0 0-0 2-2 
 2 Wiwa Goszcz0-4     0-0 2-1 1-0 6-0 3-2 1-1 1-3 3-1 3-1 1-0 8-1 1-3 2-2 2-2 
 3 Orzeł Sadowice1-1 3-1     1-1 0-2 3-1 3-2 1-4 2-1 2-1 2-2 3-0 2-1 2-1 6-2 2-2 
 4 Sokół Marcinkowice1-1 1-1 2-2     2-1 2-0 1-2 2-1 7-1 2-0 5-1 1-0 2-1 2-1 0-1 3-1 
 5 Czarni Jelcz-Laskowice0-5 1-3 6-3 1-2     0-1 1-1 5-0 6-2 1-1 3-0 3-1 4-0 4-0 3-1 3-0 
 6 Strzelinianka Strzelin2-1 1-5 1-1 2-0 0-2     1-2 2-1 1-2 1-1 5-0 2-2 2-4 1-1 1-0 3-2 
 7 Widawa Bierutów0-3 1-2 1-5 1-0 2-0 0-1     1-0 6-0 1-1 0-1 4-0 1-2 2-1 3-0 2-0 
 8 LKS Brożec3-3 0-6 1-1 2-1 1-1 1-2 0-0     0-6 1-0 1-2 2-6 2-0 2-2 4-1 4-0 
 9 Zjednoczeni Łowęcice2-4 0-5 2-2 2-1 4-2 2-0 1-2 0-4     0-3 3-2 1-1 0-1 2-4 2-1 1-0 
 10 Czarni Kondratowice0-5 2-0 3-1 1-1 1-2 0-1 4-1 3-0 1-1     1-3 1-2 2-2 2-1 2-1 0-0 
 11 Polonia Środa Śląska0-4 1-4 1-2 2-1 4-3 1-2 2-1 0-1 1-1 2-2     2-3 2-1 4-0 1-1 1-1 
 12 Wratislavia Wrocław1-1 1-2 2-4 1-2 2-2 2-2 1-0 1-0 4-2 0-1 1-3     1-7 3-0 2-0 1-1 
 13 KS Łozina2-4 2-1 4-5 0-3 3-1 1-3 1-1 1-0 2-3 2-3 2-3 2-3     0-0 4-1 2-2 
 14 GKS Mirków/Długołęka2-2 0-2 2-2 1-3 5-7 5-4 3-1 2-2 2-3 3-0* 4-1 0-0 2-2     1-2 2-1 
 15 Burza Chwalibożyce3-2 2-1 1-6 0-2 2-1 1-4 1-1 2-4 7-1 1-2 0-0 0-1 0-1 5-1     6-2 
 16 Bumerang Wrocław0-3 2-1 1-0 1-1 0-2 5-2 0-0 0-1 3-4 1-1 1-1 3-0 4-1 0-1 3-0     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Bumerang Wrocław 2-1 Wiwa Goszcz 15 sierpnia, 17:00
LKS Brożec 2-0 KS Łozina 15 sierpnia, 17:00
Czarni Jelcz-Laskowice 1-2 Sokół Marcinkowice 16 sierpnia, 17:00
MKP Wołów 3-2 Czarni Kondratowice 15 sierpnia, 17:00
Widawa Bierutów 3-0 Burza Chwalibożyce 16 sierpnia, 17:00
Polonia Środa Śląska 1-1 Zjednoczeni Łowęcice 16 sierpnia, 17:00
Orzeł Sadowice 2-1 GKS Mirków/Długołęka 16 sierpnia, 16:00
w Sadowicach
Wratislavia Wrocław 2-2 Strzelinianka Strzelin 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Wiwa Goszcz 6-0 Strzelinianka Strzelin 22 sierpnia, 14:00
GKS Mirków/Długołęka 0-0 Wratislavia Wrocław 22 sierpnia, 18:00
Zjednoczeni Łowęcice 2-2 Orzeł Sadowice 22 sierpnia, 14:00
Burza Chwalibożyce 0-0 Polonia Środa Śląska 23 sierpnia, 16:00
Czarni Kondratowice 4-1 Widawa Bierutów 23 sierpnia, 11:00
Sokół Marcinkowice 1-1 MKP Wołów 22 sierpnia, 17:00
w Oławie; na stadionie OCKF
KS Łozina 3-1 Czarni Jelcz-Laskowice 22 sierpnia, 15:00
Bumerang Wrocław 0-1 LKS Brożec 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

LKS Brożec 0-6 Wiwa Goszcz 29 sierpnia, 14:00
Czarni Jelcz-Laskowice 3-0 Bumerang Wrocław 30 sierpnia, 17:00
Widawa Bierutów 1-0 Sokół Marcinkowice 30 sierpnia, 17:00
Polonia Środa Śląska 2-2 Czarni Kondratowice 29 sierpnia, 17:00
Orzeł Sadowice 6-2 Burza Chwalibożyce 30 sierpnia, 17:00
Wratislavia Wrocław 4-2 Zjednoczeni Łowęcice 29 sierpnia, 17:00
Strzelinianka Strzelin 1-1 GKS Mirków/Długołęka 29 sierpnia, 16:00
KS Łozina 2-4 MKP Wołów 30 sierpnia, 12:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Wiwa Goszcz 1-3 GKS Mirków/Długołęka 5 września, 16:00
Zjednoczeni Łowęcice 2-0 Strzelinianka Strzelin 5 września, 14:00
Burza Chwalibożyce 0-1 Wratislavia Wrocław 6 września, 16:00
Czarni Kondratowice 3-1 Orzeł Sadowice 5 września, 17:00
KS Łozina 1-1 Widawa Bierutów 6 września, 11:00
Bumerang Wrocław 0-3 MKP Wołów 5 września, 16:00
LKS Brożec 1-1 Czarni Jelcz-Laskowice 5 września, 18:00
Polonia Środa Śląska 2-1 Sokół Marcinkowice 6 września, 12:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Czarni Jelcz-Laskowice 1-3 Wiwa Goszcz 13 września, 17:00
Widawa Bierutów 2-0 Bumerang Wrocław 13 września, 15:00
Polonia Środa Śląska 2-1 KS Łozina 12 września, 16:00
Orzeł Sadowice 1-1 Sokół Marcinkowice 12 września, 16:00
Wratislavia Wrocław 0-1 Czarni Kondratowice 12 września, 17:00
Strzelinianka Strzelin 1-0 Burza Chwalibożyce 12 września, 16:00
GKS Mirków/Długołęka 2-3 Zjednoczeni Łowęcice 12 września, 16:00
LKS Brożec 3-3 MKP Wołów 12 września, 17:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Wiwa Goszcz 1-3 Zjednoczeni Łowęcice 19 września, 15:00
Burza Chwalibożyce 5-1 GKS Mirków/Długołęka 19 września, 16:00
Czarni Kondratowice 0-1 Strzelinianka Strzelin 19 września, 15:00
Sokół Marcinkowice 1-0 Wratislavia Wrocław 19 września, 16:00
w Oławie; na stadionie OCKF
KS Łozina 4-5 Orzeł Sadowice 19 września, 15:00
Bumerang Wrocław 1-1 Polonia Środa Śląska 19 września, 16:00
LKS Brożec 0-0 Widawa Bierutów 19 września, 11:00
Czarni Jelcz-Laskowice 0-5 MKP Wołów 20 września, 17:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Widawa Bierutów 2-0 Czarni Jelcz-Laskowice 27 września, 16:00
Polonia Środa Śląska 0-1 LKS Brożec 26 września, 16:00
Orzeł Sadowice 2-2 Bumerang Wrocław 26 września, 16:00
Wratislavia Wrocław 1-7 KS Łozina 26 września, 16:00
Strzelinianka Strzelin 2-0 Sokół Marcinkowice 26 września, 16:00
GKS Mirków/Długołęka 3-0 Czarni Kondratowice 26 września, 16:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zjednoczeni Łowęcice 2-1 Burza Chwalibożyce 27 września, 15:00
Wiwa Goszcz 0-4 MKP Wołów 26 września, 15:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Wiwa Goszcz 2-2 Burza Chwalibożyce 3 października, 15:00
Czarni Kondratowice 1-1 Zjednoczeni Łowęcice 3 października, 15:00
Sokół Marcinkowice 2-1 GKS Mirków/Długołęka 4 października, 12:00
w Oławie; na stadionie OCKF
KS Łozina 1-3 Strzelinianka Strzelin 4 października, 11:00
Bumerang Wrocław 3-0 Wratislavia Wrocław 3 października, 15:00
LKS Brożec 1-1 Orzeł Sadowice 3 października, 11:00
Czarni Jelcz-Laskowice 3-0 Polonia Środa Śląska 4 października, 16:00
Widawa Bierutów 0-3 MKP Wołów 4 października, 16:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Widawa Bierutów 1-2 Wiwa Goszcz 11 października, 15:00
Polonia Środa Śląska 0-4 MKP Wołów 10 października, 15:00
Orzeł Sadowice 0-2 Czarni Jelcz-Laskowice 10 października, 15:00
Wratislavia Wrocław 1-0 LKS Brożec 10 października, 16:00
Strzelinianka Strzelin 3-2 Bumerang Wrocław 10 października, 16:00
GKS Mirków/Długołęka 2-2 KS Łozina 10 października, 16:00
Zjednoczeni Łowęcice 2-1 Sokół Marcinkowice 11 października, 15:00
Burza Chwalibożyce 1-2 Czarni Kondratowice 10 października, 15:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Wiwa Goszcz 3-1 Czarni Kondratowice 17 października, 15:00
Sokół Marcinkowice 0-1 Burza Chwalibożyce 18 października, 12:00
w Oławie; na stadionie OCKF
KS Łozina 2-3 Zjednoczeni Łowęcice 17 października, 15:00
Bumerang Wrocław 0-1 GKS Mirków/Długołęka 17 października, 15:00
LKS Brożec 1-2 Strzelinianka Strzelin 17 października, 16:00
Czarni Jelcz-Laskowice 3-1 Wratislavia Wrocław 18 października, 15:00
Widawa Bierutów 0-1 Polonia Środa Śląska 18 października, 15:00
Orzeł Sadowice 1-1 MKP Wołów 18 października, 11:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Polonia Środa Śląska 1-4 Wiwa Goszcz 24 października, 13:00
Orzeł Sadowice 3-2 Widawa Bierutów 24 października, 15:00
Wratislavia Wrocław 1-1 MKP Wołów 24 października, 15:00
Strzelinianka Strzelin 0-2 Czarni Jelcz-Laskowice 24 października, 15:00
GKS Mirków/Długołęka 2-2 LKS Brożec 24 października, 15:00
Zjednoczeni Łowęcice 1-0 Bumerang Wrocław 25 października, 15:00
Burza Chwalibożyce 0-1 KS Łozina 25 października, 14:00
Czarni Kondratowice 1-1 Sokół Marcinkowice 24 października, 15:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Wiwa Goszcz 2-1 Sokół Marcinkowice 7 listopada, 14:00
KS Łozina 2-3 Czarni Kondratowice 7 listopada, 14:30
Bumerang Wrocław 3-0 Burza Chwalibożyce 7 listopada, 14:00
LKS Brożec 0-6 Zjednoczeni Łowęcice 8 listopada, 11:00
Czarni Jelcz-Laskowice 4-0 GKS Mirków/Długołęka 8 listopada, 14:00
Widawa Bierutów 4-0 Wratislavia Wrocław 8 listopada, 13:00
Polonia Środa Śląska 1-2 Orzeł Sadowice 7 listopada, 14:00
Strzelinianka Strzelin 2-1 MKP Wołów 8 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Orzeł Sadowice 3-1 Wiwa Goszcz 11 listopada, 13:00
Wratislavia Wrocław 1-3 Polonia Środa Śląska 14 listopada, 14:00
Strzelinianka Strzelin 1-2 Widawa Bierutów 14 listopada, 14:00
GKS Mirków/Długołęka 2-2 MKP Wołów 14 listopada, 14:00
Zjednoczeni Łowęcice 4-2 Czarni Jelcz-Laskowice 15 listopada, 11:00
Burza Chwalibożyce 2-4 LKS Brożec 15 listopada, 13:00
Czarni Kondratowice 0-0 Bumerang Wrocław 14 listopada, 13:00
Sokół Marcinkowice 2-1 KS Łozina 15 listopada, 11:00
w Oławie; na stadionie OCKF

Kolejka 14 - 21-22 listopada

Wiwa Goszcz 8-1 KS Łozina 21 listopada, 14:00
Bumerang Wrocław 1-1 Sokół Marcinkowice 21 listopada, 13:00
LKS Brożec 1-0 Czarni Kondratowice 22 listopada, 11:00
Czarni Jelcz-Laskowice 3-1 Burza Chwalibożyce 22 listopada, 14:00
Widawa Bierutów 2-1 GKS Mirków/Długołęka 22 listopada, 13:00
Polonia Środa Śląska 1-2 Strzelinianka Strzelin 21 listopada, 13:00
Orzeł Sadowice 3-0 Wratislavia Wrocław 21 listopada, 12:00
Zjednoczeni Łowęcice 2-4 MKP Wołów 22 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 28-29 listopada

Wratislavia Wrocław 1-2 Wiwa Goszcz 28 listopada, 13:00
Strzelinianka Strzelin 1-1 Orzeł Sadowice 28 listopada, 14:00
GKS Mirków/Długołęka 4-1 Polonia Środa Śląska 31 października, 11:00
Zjednoczeni Łowęcice 1-2 Widawa Bierutów 29 listopada, 13:00
Burza Chwalibożyce 3-2 MKP Wołów 29 listopada, 13:00
Czarni Kondratowice 1-2 Czarni Jelcz-Laskowice 26 marca, 11:00
w pierwotnym terminie (28 listopada, 12:00) odwołany / w drugim terminie (13 marca) odwołany
Sokół Marcinkowice 2-1 LKS Brożec 29 listopada, 13:00
w Oławie; na stadionie OCKF
KS Łozina 2-2 Bumerang Wrocław 28 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Wiwa Goszcz 2-2 Bumerang Wrocław 19 marca, 15:00
KS Łozina 1-0 LKS Brożec 19 marca, 15:00
Sokół Marcinkowice 2-1 Czarni Jelcz-Laskowice 20 marca, 13:00
w Oławie; na stadionie OCKF
Czarni Kondratowice 0-5 MKP Wołów 19 marca, 15:00
Burza Chwalibożyce 1-1 Widawa Bierutów 20 marca, 14:00
Zjednoczeni Łowęcice 3-2 Polonia Środa Śląska 20 marca, 15:00
GKS Mirków/Długołęka 2-2 Orzeł Sadowice 19 marca, 15:00
Strzelinianka Strzelin 2-2 Wratislavia Wrocław 19 marca, 15:00

Kolejka 17 - 2-3 kwietnia

Strzelinianka Strzelin 1-5 Wiwa Goszcz 2 kwietnia, 15:00
Wratislavia Wrocław 3-0 GKS Mirków/Długołęka 2 kwietnia, 17:00
Orzeł Sadowice 2-1 Zjednoczeni Łowęcice 2 kwietnia, 15:00
Polonia Środa Śląska 1-1 Burza Chwalibożyce 3 kwietnia, 11:00
Widawa Bierutów 1-1 Czarni Kondratowice 3 kwietnia, 17:00
MKP Wołów 0-0 Sokół Marcinkowice 2 kwietnia, 16:00
Czarni Jelcz-Laskowice 4-0 KS Łozina 2 kwietnia, 16:00
LKS Brożec 4-0 Bumerang Wrocław 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 9-10 kwietnia

MKP Wołów 2-0 KS Łozina 9 kwietnia, 16:00
Wiwa Goszcz 1-1 LKS Brożec 9 kwietnia, 15:00
Bumerang Wrocław 0-2 Czarni Jelcz-Laskowice 10 kwietnia, 15:00
Sokół Marcinkowice 1-2 Widawa Bierutów 9 kwietnia, 16:00
w Oławie; na stadionie OCKF
Czarni Kondratowice 1-3 Polonia Środa Śląska 9 kwietnia, 15:00
Burza Chwalibożyce 1-6 Orzeł Sadowice 10 kwietnia, 14:00
Zjednoczeni Łowęcice 1-1 Wratislavia Wrocław 10 kwietnia, 15:00
GKS Mirków/Długołęka 5-4 Strzelinianka Strzelin 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 16-17 kwietnia

Sokół Marcinkowice 5-1 Polonia Środa Śląska 16 kwietnia, 16:00
w Oławie; na stadionie OCKF
GKS Mirków/Długołęka 0-2 Wiwa Goszcz 16 kwietnia, 15:00
Strzelinianka Strzelin 1-2 Zjednoczeni Łowęcice 16 kwietnia, 17:00
Wratislavia Wrocław 2-0 Burza Chwalibożyce 16 kwietnia, 17:00
Orzeł Sadowice 2-1 Czarni Kondratowice 16 kwietnia, 15:00
Widawa Bierutów 1-2 KS Łozina 17 kwietnia, 17:00
MKP Wołów 2-2 Bumerang Wrocław 16 kwietnia, 16:00
w Trzebnicy
Czarni Jelcz-Laskowice 5-0 LKS Brożec 16 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 23-24 kwietnia

MKP Wołów 1-2 LKS Brożec 23 kwietnia, 16:00
w Obornikach Śląskich
Wiwa Goszcz 1-0 Czarni Jelcz-Laskowice 23 kwietnia, 15:00
Bumerang Wrocław 0-0 Widawa Bierutów 23 kwietnia, 16:00
KS Łozina 2-3 Polonia Środa Śląska 24 kwietnia, 11:00
Sokół Marcinkowice 2-2 Orzeł Sadowice 23 kwietnia, 16:00
w Oławie; na stadionie OCKF
Czarni Kondratowice 1-2 Wratislavia Wrocław 23 kwietnia, 17:00
Burza Chwalibożyce 1-4 Strzelinianka Strzelin 24 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Łowęcice 2-4 GKS Mirków/Długołęka 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 30 kwietnia-1 maja

Zjednoczeni Łowęcice 0-5 Wiwa Goszcz 29 kwietnia, 17:30
GKS Mirków/Długołęka 1-2 Burza Chwalibożyce 30 kwietnia, 15:00
Strzelinianka Strzelin 1-1 Czarni Kondratowice 30 kwietnia, 17:00
Wratislavia Wrocław 1-2 Sokół Marcinkowice 30 kwietnia, 17:00
Orzeł Sadowice 2-1 KS Łozina 30 kwietnia, 16:00
Polonia Środa Śląska 1-1 Bumerang Wrocław 30 kwietnia, 15:00
Widawa Bierutów 1-0 LKS Brożec 1 maja, 17:00
MKP Wołów 1-0 Czarni Jelcz-Laskowice 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 7-8 maja

MKP Wołów 0-6 Wiwa Goszcz 7 maja, 16:00
w Prochowicach
Czarni Jelcz-Laskowice 1-1 Widawa Bierutów 7 maja, 17:00
LKS Brożec 1-2 Polonia Środa Śląska 7 maja, 16:00
Bumerang Wrocław 1-0 Orzeł Sadowice 7 maja, 16:00
KS Łozina 2-3 Wratislavia Wrocław 8 maja, 15:00
Sokół Marcinkowice 2-0 Strzelinianka Strzelin 7 maja, 16:00
w Oławie; na stadionie OCKF
Czarni Kondratowice 2-1 GKS Mirków/Długołęka 7 maja, 17:00
Burza Chwalibożyce 7-1 Zjednoczeni Łowęcice 7 maja, 16:00

Kolejka 23 - 14-15 maja

MKP Wołów 1-1 Widawa Bierutów 14 maja, 16:00
Burza Chwalibożyce 2-1 Wiwa Goszcz 15 maja, 15:00
Zjednoczeni Łowęcice 0-3 Czarni Kondratowice 14 maja, 16:00
GKS Mirków/Długołęka 1-3 Sokół Marcinkowice 14 maja, 16:00
Strzelinianka Strzelin 2-4 KS Łozina 15 maja, 17:00
Wratislavia Wrocław 1-1 Bumerang Wrocław 14 maja, 17:00
Orzeł Sadowice 1-4 LKS Brożec 14 maja, 11:00
Polonia Środa Śląska 4-3 Czarni Jelcz-Laskowice 14 maja, 16:00

Kolejka 24 - 21-22 maja

Wiwa Goszcz 3-2 Widawa Bierutów 21 maja, 15:00
MKP Wołów 1-0 Polonia Środa Śląska 21 maja, 16:00
Czarni Jelcz-Laskowice 6-3 Orzeł Sadowice 21 maja, 16:00
LKS Brożec 2-6 Wratislavia Wrocław 21 maja, 15:00
Bumerang Wrocław 5-2 Strzelinianka Strzelin 21 maja, 16:00
KS Łozina 0-0 GKS Mirków/Długołęka 22 maja, 17:00
Sokół Marcinkowice 7-1 Zjednoczeni Łowęcice 21 maja, 17:00
w Oławie; na stadionie OCKF
Czarni Kondratowice 2-1 Burza Chwalibożyce 21 maja, 17:00

Kolejka 25 - 26 maja

MKP Wołów 1-1 Orzeł Sadowice 26 maja, 16:00
Czarni Kondratowice 2-0 Wiwa Goszcz 25 maja, 19:00
Burza Chwalibożyce 0-2 Sokół Marcinkowice 26 maja, 16:00
Zjednoczeni Łowęcice 0-1 KS Łozina 26 maja, 17:00
GKS Mirków/Długołęka 2-1 Bumerang Wrocław 25 maja, 18:30
Strzelinianka Strzelin 2-1 LKS Brożec 26 maja, 14:00
Wratislavia Wrocław 2-2 Czarni Jelcz-Laskowice 26 maja, 11:30
Polonia Środa Śląska 2-1 Widawa Bierutów 26 maja, 17:00

Kolejka 26 - 28-29 maja

Wiwa Goszcz 3-1 Polonia Środa Śląska 29 maja, 12:00
Widawa Bierutów 1-5 Orzeł Sadowice 29 maja, 17:00
MKP Wołów 2-0 Wratislavia Wrocław 29 maja, 14:00
Czarni Jelcz-Laskowice 0-1 Strzelinianka Strzelin 29 maja, 17:00
LKS Brożec 2-2 GKS Mirków/Długołęka 29 maja, 11:00
Bumerang Wrocław 3-4 Zjednoczeni Łowęcice 29 maja, 13:00
KS Łozina 4-1 Burza Chwalibożyce 29 maja, 17:00
Sokół Marcinkowice 2-0 Czarni Kondratowice 29 maja, 17:00
w Oławie; na stadionie OCKF

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

MKP Wołów 3-1 Strzelinianka Strzelin 4 czerwca, 16:00
Sokół Marcinkowice 1-1 Wiwa Goszcz 5 czerwca, 12:00
w Oławie; na stadionie OCKF
Czarni Kondratowice 2-2 KS Łozina 4 czerwca, 15:00
Burza Chwalibożyce 6-2 Bumerang Wrocław 5 czerwca, 11:00
Zjednoczeni Łowęcice 0-4 LKS Brożec 4 czerwca, 15:00
GKS Mirków/Długołęka 5-7 Czarni Jelcz-Laskowice 4 czerwca, 16:00
Wratislavia Wrocław 1-0 Widawa Bierutów 4 czerwca, 17:00
Orzeł Sadowice 2-2 Polonia Środa Śląska 4 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 8 czerwca

Wiwa Goszcz 0-0 Orzeł Sadowice 8 czerwca, 18:00
Polonia Środa Śląska 2-3 Wratislavia Wrocław 1 czerwca, 19:00
Widawa Bierutów 0-1 Strzelinianka Strzelin 8 czerwca, 18:00
MKP Wołów 3-0 GKS Mirków/Długołęka 8 czerwca, 18:00
Czarni Jelcz-Laskowice 6-2 Zjednoczeni Łowęcice 8 czerwca, 18:00
LKS Brożec 4-1 Burza Chwalibożyce 8 czerwca, 18:00
Bumerang Wrocław 1-1 Czarni Kondratowice 8 czerwca, 18:00
KS Łozina 0-3 Sokół Marcinkowice 8 czerwca, 18:00

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

MKP Wołów 7-0 Zjednoczeni Łowęcice 11 czerwca, 17:00
KS Łozina 2-1 Wiwa Goszcz 11 czerwca, 17:00
Sokół Marcinkowice 3-1 Bumerang Wrocław 11 czerwca, 17:00
Czarni Kondratowice 3-0 LKS Brożec 11 czerwca, 15:30
Burza Chwalibożyce 2-1 Czarni Jelcz-Laskowice 11 czerwca, 17:00
GKS Mirków/Długołęka 3-1 Widawa Bierutów 11 czerwca, 17:00
Strzelinianka Strzelin 5-0 Polonia Środa Śląska 11 czerwca, 11:00
Wratislavia Wrocław 2-4 Orzeł Sadowice 11 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 11 maja

Wiwa Goszcz 1-0 Wratislavia Wrocław 11 maja, 17:30
Orzeł Sadowice 3-1 Strzelinianka Strzelin 11 maja, 17:30
Polonia Środa Śląska 4-0 GKS Mirków/Długołęka 11 maja, 17:30
Widawa Bierutów 6-0 Zjednoczeni Łowęcice 11 maja, 17:30
MKP Wołów 0-0 Burza Chwalibożyce 11 maja, 17:30
w Prochowicach
Czarni Jelcz-Laskowice 1-1 Czarni Kondratowice 11 maja, 17:30
LKS Brożec 2-1 Sokół Marcinkowice 11 maja, 17:30
Bumerang Wrocław 4-1 KS Łozina 11 maja, 18:00

Baraże o udział w IV lidze (dolnośląska)

IV liga 2015/2016 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2015/2016 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Legnica)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Wałbrzych)

Klasa A 2015/2016 (Wrocław I)
Klasa A 2015/2016 (Wrocław II)
Klasa A 2015/2016 (Wrocław III)
Klasa A 2015/2016 (Wrocław IV)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas