[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Legnica
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Grębocice 30 69 22 3 5 96-36 12 2 1 48-16 10 1 4 48-20
2.  Stal Chocianów 30 59 18 5 7 82-40 11 2 2 42-15 7 3 5 40-25
3.  Orla Wąsosz 30 58 17 7 6 62-27 11 1 3 46-17 6 6 3 16-10
4.  Zamet Przemków 30 50 14 8 8 57-41 8 5 2 28-9 6 3 6 29-32 2 3 1 0 1 4-4
5.  Konfeks Legnica 30 50 15 5 10 71-36 7 3 5 45-20 8 2 5 26-16 2 3 1 0 1 4-4
6.  Prochowiczanka Prochowice 30 48 15 3 12 56-56 9 2 4 26-18 6 1 8 30-38
7.  Kaczawa Bieniowice 30 46 14 4 12 46-57 10 1 4 28-16 4 3 8 18-41
8.  Czarni Rokitki 30 43 12 7 11 45-41 7 3 5 21-19 5 4 6 24-22
9.  Rodło Granowice 30 42 12 6 12 50-53 7 4 4 26-24 5 2 8 24-29
10.  Górnik Złotoryja 30 37 9 10 11 48-49 5 7 3 29-25 4 3 8 19-24 2 6 2 0 0 7-1
11.  Kuźnia Jawor 30 37 12 1 17 47-70 7 0 8 24-21 5 1 9 23-49 2 0 0 0 2 1-7
12.  Odra Chobienia 30 36 10 6 14 53-61 8 2 5 33-24 2 4 9 20-37
13.  Iskra Księginice 30 34 10 4 16 55-79 8 1 6 41-41 2 3 10 14-38
14.  Grom Gromadzyń-Wielowieś 30 33 10 3 17 53-76 6 2 7 31-40 4 1 10 22-36
15.  Iskra Kochlice 30 23 6 5 19 41-66 4 2 9 25-31 2 3 10 16-35
16.  Chojnowianka Chojnów 30 15 4 3 23 36-110 2 3 10 23-46 2 0 13 13-64

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sparta Grębocice    5-1 1-1 4-1 2-0 3-1 1-1 3-1 2-1 2-1 6-1 3-2 7-0 1-3 5-2 3-0 
 2 Stal Chocianów2-5     0-0 4-0 0-1 3-0 2-1 2-1 1-1 3-1 4-1 4-0 2-0 6-2 3-0 6-2 
 3 Orla Wąsosz3-1 2-6     0-2 2-1 0-2 2-0 2-2 4-1 2-0 5-0 4-0 4-2 5-0 4-0 7-0 
 4 Zamet Przemków2-0 1-0 1-1     3-0 3-2 4-1 0-3 1-1 0-1 3-0* 1-0 0-0 0-0 0-0 9-0 
 5 Konfeks Legnica1-3 1-1 1-1 4-1     4-1 10-0 1-1 0-3* 1-3 2-4 4-0 0-2 4-0 3-0 9-0 
 6 Prochowiczanka Prochowice2-1 0-0 0-3 1-2 0-1     2-1 1-0 4-2 2-1 5-2 0-0 3-1 2-0 2-1 2-3 
 7 Kaczawa Bieniowice0-3 2-1 0-1 4-3 2-0 4-0     1-2 2-0 2-1 0-2 4-1 1-0 3-2 0-0 3-0* 
 8 Czarni Rokitki0-1 1-2 0-0 0-2 0-5 1-2 2-2     3-1 1-0 5-0 0-0 3-2 2-1 2-1 1-0 
 9 Rodło Granowice0-5 3-2 1-0 2-4 0-3 1-1 2-3 1-0     0-0 2-2 1-1 3-1 2-1 5-0 3-1 
 10 Górnik Złotoryja1-1 3-3 0-2 2-2 2-0 1-3 0-0 3-3 0-4     4-0 3-3 1-1 3-2 3-1 3-0 
 11 Kuźnia Jawor3-0 0-2 0-1 0-2 1-4 5-1 2-0 3-1 2-0 1-3     3-0 0-1 2-4 1-0 1-2 
 12 Odra Chobienia1-7 3-2 1-2 1-1 0-2 3-1 7-1 0-1 2-1 1-3 4-0     4-0 1-0 1-1 4-2 
 13 Iskra Księginice2-6 2-7 2-1 5-3 1-1 2-6 1-3 1-0 3-4 1-0 5-2 3-6     4-2 4-0 5-0* 
 14 Grom Gromadzyń-Wielowieś2-6 1-5 2-1 2-2 2-2 1-0 0-1 0-4 0-3 5-2 3-4 4-3 5-1     0-5 4-1 
 15 Iskra Kochlice1-3 0-1 0-0 1-3 0-2 4-6 4-1 2-3 1-2 1-1 1-2 3-2 3-1 0-2     4-2 
 16 Chojnowianka Chojnów0-6 1-7 1-2 2-1 1-4 3-4 2-3 2-2 4-0 2-2 0-3* 0-2 2-2 1-3 2-5     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Grom Gromadzyń-Wielowieś 2-2 Konfeks Legnica 2 września, 17:00
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:00) mecz przerwany w 12. minucie z powodu burzy / w drugim terminie dokończony
Sparta Grębocice 2-1 Górnik Złotoryja 16 sierpnia, 17:00
Rodło Granowice 2-4 Zamet Przemków 16 sierpnia, 17:00
Orla Wąsosz 4-2 Iskra Księginice 16 sierpnia, 17:00
Odra Chobienia 4-0 Kuźnia Jawor 16 sierpnia, 17:00
Kaczawa Bieniowice 3-0 Chojnowianka Chojnów 15 sierpnia, 15:30
(wo)
odwołany
Czarni Rokitki 1-2 Stal Chocianów 16 sierpnia, 17:00
Iskra Kochlice 4-6 Prochowiczanka Prochowice 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Konfeks Legnica 9-0 Chojnowianka Chojnów 22 sierpnia, 15:00
Kuźnia Jawor 2-0 Kaczawa Bieniowice 22 sierpnia, 17:00
Iskra Księginice 3-6 Odra Chobienia 23 sierpnia, 17:00
Iskra Kochlice 0-0 Orla Wąsosz 22 sierpnia, 17:00
Zamet Przemków 3-2 Prochowiczanka Prochowice 22 sierpnia, 17:00
Górnik Złotoryja 0-4 Rodło Granowice 22 sierpnia, 17:00
Czarni Rokitki 0-1 Sparta Grębocice 23 sierpnia, 17:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 1-5 Stal Chocianów 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Sparta Grębocice 1-3 Grom Gromadzyń-Wielowieś 30 sierpnia, 17:00
Rodło Granowice 1-0 Czarni Rokitki 30 sierpnia, 17:00
Orla Wąsosz 0-2 Zamet Przemków 30 sierpnia, 17:00
Odra Chobienia 1-1 Iskra Kochlice 30 sierpnia, 17:00
Kaczawa Bieniowice 1-0 Iskra Księginice 29 sierpnia, 17:00
Chojnowianka Chojnów 0-3 Kuźnia Jawor 29 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-2
Konfeks Legnica 1-1 Stal Chocianów 30 sierpnia, 17:00
Górnik Złotoryja 1-3 Prochowiczanka Prochowice 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Konfeks Legnica 2-4 Kuźnia Jawor 5 września, 15:00
Iskra Księginice 5-0 Chojnowianka Chojnów 5 września, 17:00
(wo)
na boisku 5-4
Iskra Kochlice 4-1 Kaczawa Bieniowice 5 września, 15:00
Zamet Przemków 1-0 Odra Chobienia 5 września, 17:00
Górnik Złotoryja 0-2 Orla Wąsosz 5 września, 12:00
Czarni Rokitki 1-2 Prochowiczanka Prochowice 5 września, 16:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 0-3 Rodło Granowice 5 września, 17:00
Stal Chocianów 2-5 Sparta Grębocice 5 września, 16:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Sparta Grębocice 2-0 Konfeks Legnica 12 września, 16:00
Rodło Granowice 3-2 Stal Chocianów 12 września, 17:00
Orla Wąsosz 2-2 Czarni Rokitki 13 września, 17:00
Odra Chobienia 1-3 Górnik Złotoryja 12 września, 16:00
Kaczawa Bieniowice 4-3 Zamet Przemków 12 września, 17:00
Chojnowianka Chojnów 2-5 Iskra Kochlice 12 września, 16:00
Kuźnia Jawor 0-1 Iskra Księginice 12 września, 17:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 1-0 Prochowiczanka Prochowice 12 września, 16:30

Kolejka 6 - 19-20 września

Konfeks Legnica 0-2 Iskra Księginice 20 września, 17:00
Iskra Kochlice 1-2 Kuźnia Jawor 19 września, 17:00
Zamet Przemków 9-0 Chojnowianka Chojnów 19 września, 17:00
Górnik Złotoryja 0-0 Kaczawa Bieniowice 19 września, 12:00
Czarni Rokitki 0-0 Odra Chobienia 20 września, 17:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 2-1 Orla Wąsosz 20 września, 17:00
Stal Chocianów 3-0 Prochowiczanka Prochowice 19 września, 17:00
Sparta Grębocice 2-1 Rodło Granowice 20 września, 17:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Rodło Granowice 0-3 Konfeks Legnica 27 września, 12:00
Prochowiczanka Prochowice 2-1 Sparta Grębocice 29 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (27 września, 11:00) odwołany z powodu śmierci zawodnika gości
Orla Wąsosz 2-6 Stal Chocianów 27 września, 16:00
Odra Chobienia 1-0 Grom Gromadzyń-Wielowieś 26 września, 16:00
Kaczawa Bieniowice 1-2 Czarni Rokitki 27 września, 16:00
Chojnowianka Chojnów 2-2 Górnik Złotoryja 26 września, 16:00
Kuźnia Jawor 0-2 Zamet Przemków 26 września, 16:00
Iskra Księginice 4-0 Iskra Kochlice 26 września, 15:00
w Oborze

Kolejka 8 - 3-4 października

Konfeks Legnica 3-0 Iskra Kochlice 3 października, 16:00
Zamet Przemków 0-0 Iskra Księginice 3 października, 16:00
Górnik Złotoryja 4-0 Kuźnia Jawor 3 października, 16:00
Czarni Rokitki 1-0 Chojnowianka Chojnów 4 października, 16:00
w Chojnowie
Grom Gromadzyń-Wielowieś 0-1 Kaczawa Bieniowice 4 października, 16:00
Stal Chocianów 4-0 Odra Chobienia 3 października, 16:00
Sparta Grębocice 1-1 Orla Wąsosz 4 października, 16:00
Rodło Granowice 1-1 Prochowiczanka Prochowice 3 października, 16:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Prochowiczanka Prochowice 0-1 Konfeks Legnica 11 października, 16:00
Orla Wąsosz 4-1 Rodło Granowice 11 października, 16:00
Odra Chobienia 1-7 Sparta Grębocice 11 października, 16:00
Kaczawa Bieniowice 2-1 Stal Chocianów 11 października, 16:00
Chojnowianka Chojnów 1-3 Grom Gromadzyń-Wielowieś 10 października, 15:00
Kuźnia Jawor 3-1 Czarni Rokitki 10 października, 16:00
Iskra Księginice 1-0 Górnik Złotoryja 10 października, 16:00
Iskra Kochlice 1-3 Zamet Przemków 10 października, 16:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Konfeks Legnica 4-1 Zamet Przemków 17 października, 15:00
Górnik Złotoryja 3-1 Iskra Kochlice 17 października, 15:00
Czarni Rokitki 3-2 Iskra Księginice 18 października, 15:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 3-4 Kuźnia Jawor 18 października, 15:00
Stal Chocianów 6-2 Chojnowianka Chojnów 17 października, 15:00
Sparta Grębocice 1-1 Kaczawa Bieniowice 18 października, 15:00
Rodło Granowice 1-1 Odra Chobienia 18 października, 15:00
Prochowiczanka Prochowice 0-3 Orla Wąsosz 18 października, 15:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Orla Wąsosz 2-1 Konfeks Legnica 25 października, 14:00
Odra Chobienia 3-1 Prochowiczanka Prochowice 25 października, 14:00
Kaczawa Bieniowice 2-0 Rodło Granowice 24 października, 15:00
Chojnowianka Chojnów 0-6 Sparta Grębocice 25 października, 14:00
Kuźnia Jawor 0-2 Stal Chocianów 24 października, 14:00
Iskra Księginice 4-2 Grom Gromadzyń-Wielowieś 24 października, 15:00
w Oborze
Iskra Kochlice 2-3 Czarni Rokitki 24 października, 15:00
Zamet Przemków 0-1 Górnik Złotoryja 24 października, 15:30

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Konfeks Legnica 1-3 Górnik Złotoryja 7 listopada, 11:00
Czarni Rokitki 0-2 Zamet Przemków 8 listopada, 12:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 0-5 Iskra Kochlice 8 listopada, 14:00
Stal Chocianów 2-0 Iskra Księginice 7 listopada, 14:00
Sparta Grębocice 6-1 Kuźnia Jawor 8 listopada, 14:00
Rodło Granowice 3-1 Chojnowianka Chojnów 8 listopada, 14:00
Prochowiczanka Prochowice 2-1 Kaczawa Bieniowice 8 listopada, 14:00
Orla Wąsosz 4-0 Odra Chobienia 8 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Odra Chobienia 0-2 Konfeks Legnica 11 listopada, 14:00
Kaczawa Bieniowice 0-1 Orla Wąsosz 11 listopada, 14:00
Chojnowianka Chojnów 3-4 Prochowiczanka Prochowice 11 listopada, 14:00
Kuźnia Jawor 2-0 Rodło Granowice 11 listopada, 14:00
Iskra Księginice 2-6 Sparta Grębocice 11 listopada, 14:00
w Oborze
Iskra Kochlice 0-1 Stal Chocianów 11 listopada, 14:00
Zamet Przemków 0-0 Grom Gromadzyń-Wielowieś 11 listopada, 14:00
Górnik Złotoryja 3-3 Czarni Rokitki 11 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 14-15 listopada

Konfeks Legnica 1-1 Czarni Rokitki 15 listopada, 11:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 5-2 Górnik Złotoryja 14 listopada, 14:00
Stal Chocianów 4-0 Zamet Przemków 14 listopada, 14:00
Sparta Grębocice 5-2 Iskra Kochlice 14 listopada, 13:00
Rodło Granowice 3-1 Iskra Księginice 15 listopada, 14:00
Prochowiczanka Prochowice 5-2 Kuźnia Jawor 14 listopada, 14:00
Orla Wąsosz 7-0 Chojnowianka Chojnów 14 listopada, 14:00
Odra Chobienia 7-1 Kaczawa Bieniowice 15 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 21-22 listopada

Kaczawa Bieniowice 2-0 Konfeks Legnica 21 listopada, 11:00 (60)
Chojnowianka Chojnów 0-2 Odra Chobienia 21 listopada, 13:00 (50)
Kuźnia Jawor 0-1 Orla Wąsosz 21 listopada, 13:00
Iskra Księginice 2-6 Prochowiczanka Prochowice 21 listopada, 14:00
Iskra Kochlice 1-2 Rodło Granowice 21 listopada, 13:30
Zamet Przemków 2-0 Sparta Grębocice 22 listopada, 11:00
Górnik Złotoryja 3-3 Stal Chocianów 21 listopada, 13:00 (70)
Czarni Rokitki 2-1 Grom Gromadzyń-Wielowieś 22 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 12-13 marca

Stal Chocianów 2-1 Czarni Rokitki 12 marca, 15:00
Prochowiczanka Prochowice 2-1 Iskra Kochlice 12 marca, 15:00
Konfeks Legnica 4-0 Grom Gromadzyń-Wielowieś 12 marca, 15:00
Górnik Złotoryja 1-1 Sparta Grębocice 12 marca, 12:00
Zamet Przemków 1-1 Rodło Granowice 12 marca, 15:30
Iskra Księginice 2-1 Orla Wąsosz 12 marca, 15:00
Kuźnia Jawor 3-0 Odra Chobienia 12 marca, 15:30
Chojnowianka Chojnów 2-3 Kaczawa Bieniowice 13 marca, 11:00

Kolejka 17 - 19-20 marca

Chojnowianka Chojnów 1-4 Konfeks Legnica 19 marca, 15:30
Kaczawa Bieniowice 0-2 Kuźnia Jawor 20 marca, 13:00
w Legnicy; w Parku Miejskim
Odra Chobienia 4-0 Iskra Księginice 19 marca, 15:00
Orla Wąsosz 4-0 Iskra Kochlice 19 marca, 15:00
Prochowiczanka Prochowice 1-2 Zamet Przemków 19 marca, 15:00
Rodło Granowice 0-0 Górnik Złotoryja 19 marca, 16:00
Sparta Grębocice 3-1 Czarni Rokitki 20 marca, 14:00
Stal Chocianów 6-2 Grom Gromadzyń-Wielowieś 19 marca, 15:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Stal Chocianów 0-1 Konfeks Legnica 3 kwietnia, 16:00
Prochowiczanka Prochowice 2-1 Górnik Złotoryja 2 kwietnia, 16:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 2-6 Sparta Grębocice 3 kwietnia, 11:00
Czarni Rokitki 3-1 Rodło Granowice 2 kwietnia, 16:00
Zamet Przemków 1-1 Orla Wąsosz 2 kwietnia, 16:00
Iskra Kochlice 3-2 Odra Chobienia 3 kwietnia, 16:00
Iskra Księginice 1-3 Kaczawa Bieniowice 2 kwietnia, 16:30
Kuźnia Jawor 1-2 Chojnowianka Chojnów 2 kwietnia, 16:30

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Kuźnia Jawor 1-4 Konfeks Legnica 10 kwietnia, 13:00
Chojnowianka Chojnów 2-2 Iskra Księginice 9 kwietnia, 17:00
Kaczawa Bieniowice 0-0 Iskra Kochlice 9 kwietnia, 16:00
Odra Chobienia 1-1 Zamet Przemków 10 kwietnia, 17:00
Orla Wąsosz 2-0 Górnik Złotoryja 10 kwietnia, 17:00
Prochowiczanka Prochowice 1-0 Czarni Rokitki 9 kwietnia, 16:00
Rodło Granowice 2-1 Grom Gromadzyń-Wielowieś 9 kwietnia, 17:00
Sparta Grębocice 5-1 Stal Chocianów 10 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Prochowiczanka Prochowice 2-0 Grom Gromadzyń-Wielowieś 16 kwietnia, 17:00
Konfeks Legnica 1-3 Sparta Grębocice 16 kwietnia, 17:00
Stal Chocianów 1-1 Rodło Granowice 16 kwietnia, 17:00
Czarni Rokitki 0-0 Orla Wąsosz 16 kwietnia, 17:00
Górnik Złotoryja 3-3 Odra Chobienia 16 kwietnia, 15:00
Zamet Przemków 4-1 Kaczawa Bieniowice 16 kwietnia, 16:00
Iskra Kochlice 4-2 Chojnowianka Chojnów 16 kwietnia, 17:00
Iskra Księginice 5-2 Kuźnia Jawor 17 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Iskra Księginice 1-1 Konfeks Legnica 23 kwietnia, 17:30
Kuźnia Jawor 1-0 Iskra Kochlice 23 kwietnia, 17:00
Chojnowianka Chojnów 2-1 Zamet Przemków 23 kwietnia, 17:00
Kaczawa Bieniowice 2-1 Górnik Złotoryja 23 kwietnia, 16:00
Odra Chobienia 0-1 Czarni Rokitki 24 kwietnia, 17:00
Orla Wąsosz 5-0 Grom Gromadzyń-Wielowieś 23 kwietnia, 17:00
Prochowiczanka Prochowice 0-0 Stal Chocianów 23 kwietnia, 17:00
Rodło Granowice 0-5 Sparta Grębocice 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Konfeks Legnica 0-3 Rodło Granowice 30 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 6-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sparta Grębocice 3-1 Prochowiczanka Prochowice 30 kwietnia, 17:00
Stal Chocianów 0-0 Orla Wąsosz 30 kwietnia, 17:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 4-3 Odra Chobienia 1 maja, 17:00
w Chobieni
Czarni Rokitki 2-2 Kaczawa Bieniowice 30 kwietnia, 16:00
Górnik Złotoryja 3-0 Chojnowianka Chojnów 30 kwietnia, 15:00
Zamet Przemków 3-0 Kuźnia Jawor 30 kwietnia, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Iskra Kochlice 3-1 Iskra Księginice 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 3 maja

Iskra Kochlice 0-2 Konfeks Legnica 3 maja, 17:00
Iskra Księginice 5-3 Zamet Przemków 3 maja, 17:00
Kuźnia Jawor 1-3 Górnik Złotoryja 3 maja, 17:00
Chojnowianka Chojnów 2-2 Czarni Rokitki 3 maja, 17:00
Kaczawa Bieniowice 3-2 Grom Gromadzyń-Wielowieś 3 maja, 17:00
Odra Chobienia 3-2 Stal Chocianów 3 maja, 17:00
Orla Wąsosz 3-1 Sparta Grębocice 3 maja, 17:00
Prochowiczanka Prochowice 4-2 Rodło Granowice 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 7-8 maja

Konfeks Legnica 4-1 Prochowiczanka Prochowice 8 maja, 17:00
Rodło Granowice 1-0 Orla Wąsosz 7 maja, 17:00
Sparta Grębocice 3-2 Odra Chobienia 8 maja, 17:00
Stal Chocianów 2-1 Kaczawa Bieniowice 7 maja, 17:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 4-1 Chojnowianka Chojnów 8 maja, 17:00
Czarni Rokitki 5-0 Kuźnia Jawor 7 maja, 17:00
Górnik Złotoryja 1-1 Iskra Księginice 7 maja, 15:00
Zamet Przemków 0-0 Iskra Kochlice 7 maja, 16:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Zamet Przemków 3-0 Konfeks Legnica 14 maja, 16:00
Iskra Kochlice 1-1 Górnik Złotoryja 14 maja, 17:00
Iskra Księginice 1-0 Czarni Rokitki 14 maja, 17:00
Kuźnia Jawor 2-4 Grom Gromadzyń-Wielowieś 14 maja, 17:00
Chojnowianka Chojnów 1-7 Stal Chocianów 14 maja, 17:30
Kaczawa Bieniowice 0-3 Sparta Grębocice 14 maja, 16:00
Odra Chobienia 2-1 Rodło Granowice 14 maja, 16:00
Orla Wąsosz 0-2 Prochowiczanka Prochowice 14 maja, 17:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Konfeks Legnica 1-1 Orla Wąsosz 21 maja, 15:00
Prochowiczanka Prochowice 0-0 Odra Chobienia 21 maja, 17:00
Rodło Granowice 2-3 Kaczawa Bieniowice 21 maja, 17:00
Sparta Grębocice 3-0 Chojnowianka Chojnów 21 maja, 17:00
Stal Chocianów 4-1 Kuźnia Jawor 21 maja, 17:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 5-1 Iskra Księginice 22 maja, 17:00
Czarni Rokitki 2-1 Iskra Kochlice 21 maja, 17:00
Górnik Złotoryja 2-2 Zamet Przemków 21 maja, 15:00

Kolejka 27 - 26 maja

Górnik Złotoryja 2-0 Konfeks Legnica 26 maja, 17:00
Zamet Przemków 0-3 Czarni Rokitki 26 maja, 17:00
Iskra Kochlice 0-2 Grom Gromadzyń-Wielowieś 26 maja, 17:00
Iskra Księginice 2-7 Stal Chocianów 26 maja, 17:00
Kuźnia Jawor 3-0 Sparta Grębocice 26 maja, 17:00
Chojnowianka Chojnów 4-0 Rodło Granowice 26 maja, 17:00
Kaczawa Bieniowice 4-0 Prochowiczanka Prochowice 26 maja, 17:00
Odra Chobienia 1-2 Orla Wąsosz 26 maja, 17:00

Kolejka 28 - 28-29 maja

Konfeks Legnica 4-0 Odra Chobienia 29 maja, 14:00
Orla Wąsosz 2-0 Kaczawa Bieniowice 29 maja, 17:00
Prochowiczanka Prochowice 2-3 Chojnowianka Chojnów 28 maja, 17:00
Rodło Granowice 2-2 Kuźnia Jawor 28 maja, 17:00
Sparta Grębocice 7-0 Iskra Księginice 29 maja, 17:00
Stal Chocianów 3-0 Iskra Kochlice 28 maja, 17:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 2-2 Zamet Przemków 29 maja, 17:00
Czarni Rokitki 1-0 Górnik Złotoryja 29 maja, 17:00

Kolejka 29 - 4-5 czerwca

Czarni Rokitki 0-5 Konfeks Legnica 4 czerwca, 17:00 (100)
Górnik Złotoryja 3-2 Grom Gromadzyń-Wielowieś 4 czerwca, 17:00
Zamet Przemków 1-0 Stal Chocianów 4 czerwca, 17:00
Iskra Kochlice 1-3 Sparta Grębocice 4 czerwca, 17:00 (50)
Iskra Księginice 3-4 Rodło Granowice 4 czerwca, 17:00
Kuźnia Jawor 5-1 Prochowiczanka Prochowice 4 czerwca, 17:00
Chojnowianka Chojnów 1-2 Orla Wąsosz 4 czerwca, 17:00 (200)
Kaczawa Bieniowice 4-1 Odra Chobienia 4 czerwca, 17:00 (100)

Kolejka 30 - 11-12 czerwca

Konfeks Legnica 10-0 Kaczawa Bieniowice 11 czerwca, 17:00
Odra Chobienia 4-2 Chojnowianka Chojnów 11 czerwca, 16:00
Orla Wąsosz 5-0 Kuźnia Jawor 11 czerwca, 17:00
Prochowiczanka Prochowice 3-1 Iskra Księginice 11 czerwca, 17:00
Rodło Granowice 5-0 Iskra Kochlice 11 czerwca, 17:00
Sparta Grębocice 4-1 Zamet Przemków 11 czerwca, 17:00
Stal Chocianów 3-1 Górnik Złotoryja 11 czerwca, 17:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 0-4 Czarni Rokitki 11 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (dolnośląska)

IV liga 2015/2016 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2015/2016 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Wałbrzych)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Wrocław)

Klasa A 2015/2016 (Legnica I)
Klasa A 2015/2016 (Legnica II)
Klasa A 2015/2016 (Legnica III)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas