[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Wałbrzych
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Świebodzice 30 76 25 1 4 80-11 15 0 0 49-3 10 1 4 31-8
2.  Unia Bardo 30 73 24 1 5 106-31 13 0 2 60-10 11 1 3 46-21
3.  Karolina Jaworzyna Śląska 30 64 20 4 6 73-46 10 3 2 34-22 10 1 4 39-24
4.  LKS Bystrzyca Górna 30 62 19 5 6 67-36 10 2 3 45-21 9 3 3 22-15
5.  Zdrój Jedlina Zdrój 30 51 15 6 9 65-48 8 2 5 38-27 7 4 4 27-21
6.  Unia Złoty Stok 30 47 14 5 11 50-40 8 2 5 26-19 6 3 6 24-21
7.  Nysa Kłodzko 30 46 14 4 12 54-44 9 2 4 30-16 5 2 8 24-28
8.  Zryw Gola Świdnicka 30 41 12 5 13 62-60 8 2 5 35-20 4 3 8 27-40
9.  Victoria Tuszyn 30 39 12 3 15 50-58 7 1 7 27-27 5 2 8 23-31
10.  Iskra Jaszkowa Dolna 30 29 7 8 15 37-58 6 5 4 23-23 1 3 11 14-35 2 6 2 0 0 5-3
11.  Zamek Kamieniec Ząbkowicki 30 29 9 2 19 44-57 6 2 7 27-21 3 0 12 17-36 2 0 0 0 2 3-5
12.  Grom Witków 30 28 8 4 18 54-109 5 0 10 27-46 3 4 8 27-63 2 6 2 0 0 7-2
13.  Polonia-Stal II Świdnica 30 28 7 7 16 45-64 5 4 6 27-25 2 3 10 18-39 2 0 0 0 2 2-7
14.  Skalnik Czarny Bór 30 27 8 3 19 48-92 7 2 6 33-36 1 1 13 15-56
15.  Polonia Bystrzyca Kłodzka 30 26 7 5 18 40-67 4 4 7 23-30 3 1 11 17-37
16.  Sudety Dziećmorowice 30 21 6 3 21 36-90 5 2 8 25-36 1 1 13 11-54

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Victoria Świebodzice    1-0 3-0 2-1 2-0 2-1 4-0 2-0 2-0 5-0 5-1 3-0 3-0 3-0 6-0 6-0 
 2 Unia Bardo2-0     3-0 1-2 3-0 2-1 1-2 4-0 2-0 3-2 3-2 18-0 3-0 5-1 2-0 8-0 
 3 Karolina Jaworzyna Śląska0-4 2-1     1-1 0-0 0-2 2-1 4-1 3-1 2-1 3-1 4-1 1-1 5-2 5-4 2-1 
 4 LKS Bystrzyca Górna1-0 1-2 1-3     0-2 3-0 1-1 3-3 3-2 5-2 4-1 7-2 4-1 6-1 2-1 4-0 
 5 Zdrój Jedlina Zdrój0-5 1-2 2-5 0-1     4-0 4-0 4-4 0-2 4-2 2-1 5-1 2-2 2-1 2-1 6-0 
 6 Unia Złoty Stok0-2 1-3 1-0 0-0 1-3     1-0 4-1 0-2 1-0 2-0 3-3 2-1 6-1 3-1 1-2 
 7 Nysa Kłodzko0-1 1-3 1-1 3-1 2-2 1-4     3-1 2-1 2-0 0-1 6-1 2-0 2-0 2-0 3-0* 
 8 Zryw Gola Świdnicka1-2 1-2 5-2 1-0 4-4 1-3 1-2     1-0 3-0 0-1 3-3 5-1 3-0 4-0 2-0 
 9 Victoria Tuszyn1-0 1-4 1-2 1-2 4-1 3-1 1-3 2-5     1-1 2-1 4-0 1-3 2-1 0-2 3-1 
 10 Iskra Jaszkowa Dolna1-1 0-5 2-3 2-3 1-0 1-1 2-1 2-2 2-3     2-1 2-2 1-0 1-1 3-0 1-0 
 11 Zamek Kamieniec Ząbkowicki0-2 2-3 0-1 0-1 1-2 0-0 2-0 3-1 4-2 2-3     1-1 0-3* 5-0 4-1 3-1 
 12 Grom Witków0-3 2-6 1-4 1-3 0-3 0-3 3-10 1-2 6-2 1-0 2-1     5-2 1-3 0-3 4-1 
 13 Polonia-Stal II Świdnica1-0 1-1 1-3 2-2 0-4 0-0 1-0 0-2 3-4 1-1 3-1 0-2     7-2 1-2 6-1 
 14 Skalnik Czarny Bór0-3 0-4 2-7 0-1 1-3 4-1 3-1 4-2 1-1 2-1 4-1 2-6 5-1     2-2 3-2 
 15 Polonia Bystrzyca Kłodzka1-3 2-1 1-3 0-2 2-2 0-3 1-2 0-3 1-2 0-0 3-0* 4-3 2-2 4-2     2-2 
 16 Sudety Dziećmorowice0-5 5-9 0-5 1-2 0-1 0-4 1-1 4-0 1-1 3-1 1-4 1-2 3-1 4-0 1-0     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Iskra Jaszkowa Dolna 2-2 Grom Witków 16 sierpnia, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska 0-0 Zdrój Jedlina Zdrój 26 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Bystrzyca Górna 4-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 16 sierpnia, 17:00
Nysa Kłodzko 0-1 Victoria Świebodzice 16 sierpnia, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-3 Unia Złoty Stok 16 sierpnia, 17:00
w Krosnowicach
Polonia-Stal II Świdnica 1-1 Unia Bardo 16 sierpnia, 17:00
Victoria Tuszyn 2-5 Zryw Gola Świdnicka 16 sierpnia, 17:00
Sudety Dziećmorowice 4-0 Skalnik Czarny Bór 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Grom Witków 4-1 Sudety Dziećmorowice 23 sierpnia, 17:00
Unia Bardo 5-1 Skalnik Czarny Bór 22 sierpnia, 17:00
Unia Złoty Stok 2-1 Polonia-Stal II Świdnica 22 sierpnia, 17:00
Victoria Świebodzice 6-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka 22 sierpnia, 17:00
Victoria Tuszyn 1-3 Nysa Kłodzko 23 sierpnia, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3-1 Zryw Gola Świdnicka 23 sierpnia, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój 0-1 LKS Bystrzyca Górna 22 sierpnia, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna 2-3 Karolina Jaworzyna Śląska 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Karolina Jaworzyna Śląska 4-1 Grom Witków 29 sierpnia, 17:00
LKS Bystrzyca Górna 5-2 Iskra Jaszkowa Dolna 30 sierpnia, 17:00
Zryw Gola Świdnicka 4-4 Zdrój Jedlina Zdrój 30 sierpnia, 11:00
Nysa Kłodzko 0-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 30 sierpnia, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-2 Victoria Tuszyn 30 sierpnia, 17:00
w Krosnowicach
Polonia-Stal II Świdnica 1-0 Victoria Świebodzice 30 sierpnia, 17:00
Skalnik Czarny Bór 4-1 Unia Złoty Stok 29 sierpnia, 17:00
Sudety Dziećmorowice 5-9 Unia Bardo 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Grom Witków 2-6 Unia Bardo 5 września, 16:00
Unia Złoty Stok 1-2 Sudety Dziećmorowice 6 września, 16:00
Victoria Świebodzice 3-0 Skalnik Czarny Bór 6 września, 13:00
mecz przerwany w 60. minucie przy stanie 3-0 z powodu zejścia z murawy zawodników gości / uznano wynik z boiska
Victoria Tuszyn 1-3 Polonia-Stal II Świdnica 6 września, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka 6 września, 16:00
Zdrój Jedlina Zdrój 4-0 Nysa Kłodzko 5 września, 16:00
Iskra Jaszkowa Dolna 2-2 Zryw Gola Świdnicka 5 września, 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska 1-1 LKS Bystrzyca Górna 5 września, 16:00

Kolejka 5 - 12-13 września

LKS Bystrzyca Górna 7-2 Grom Witków 13 września, 16:00
Zryw Gola Świdnicka 5-2 Karolina Jaworzyna Śląska 13 września, 11:00
Nysa Kłodzko 2-0 Iskra Jaszkowa Dolna 12 września, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-2 Zdrój Jedlina Zdrój 13 września, 16:00
w Krosnowicach
Polonia-Stal II Świdnica 3-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 13 września, 16:00
Skalnik Czarny Bór 1-1 Victoria Tuszyn 12 września, 16:00
Sudety Dziećmorowice 0-5 Victoria Świebodzice 12 września, 16:00
Unia Bardo 2-1 Unia Złoty Stok 12 września, 16:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Grom Witków 0-3 Unia Złoty Stok 19 września, 16:00
Victoria Świebodzice 1-0 Unia Bardo 19 września, 16:00
Victoria Tuszyn 3-1 Sudety Dziećmorowice 20 września, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 5-0 Skalnik Czarny Bór 19 września, 16:00
Zdrój Jedlina Zdrój 2-2 Polonia-Stal II Świdnica 19 września, 16:00
Iskra Jaszkowa Dolna 3-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka 19 września, 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska 2-1 Nysa Kłodzko 19 września, 16:00
LKS Bystrzyca Górna 3-3 Zryw Gola Świdnicka 20 września, 13:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Zryw Gola Świdnicka 3-3 Grom Witków 27 września, 11:00
Nysa Kłodzko 3-1 LKS Bystrzyca Górna 26 września, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-3 Karolina Jaworzyna Śląska 27 września, 16:00
w Krosnowicach
Polonia-Stal II Świdnica 1-1 Iskra Jaszkowa Dolna 27 września, 16:00
Skalnik Czarny Bór 1-3 Zdrój Jedlina Zdrój 26 września, 16:00
Sudety Dziećmorowice 1-4 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 26 września, 16:00
Unia Bardo 2-0 Victoria Tuszyn 26 września, 16:00
Unia Złoty Stok 0-2 Victoria Świebodzice 27 września, 16:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Grom Witków 0-3 Victoria Świebodzice 3 października, 15:00
Victoria Tuszyn 3-1 Unia Złoty Stok 4 października, 15:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-3 Unia Bardo 4 października, 15:00
Zdrój Jedlina Zdrój 6-0 Sudety Dziećmorowice 3 października, 15:00
Iskra Jaszkowa Dolna 1-1 Skalnik Czarny Bór 3 października, 15:00
Karolina Jaworzyna Śląska 1-1 Polonia-Stal II Świdnica 3 października, 15:00
LKS Bystrzyca Górna 2-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka 4 października, 15:00
Zryw Gola Świdnicka 1-2 Nysa Kłodzko 4 października, 11:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Nysa Kłodzko 6-1 Grom Witków 10 października, 15:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-3 Zryw Gola Świdnicka 11 października, 15:00
Polonia-Stal II Świdnica 2-2 LKS Bystrzyca Górna 11 października, 15:00
Skalnik Czarny Bór 2-7 Karolina Jaworzyna Śląska 10 października, 15:00
Sudety Dziećmorowice 3-1 Iskra Jaszkowa Dolna 11 października, 14:00
Unia Bardo 3-0 Zdrój Jedlina Zdrój 10 października, 15:00
Unia Złoty Stok 2-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 11 października, 15:00
Victoria Świebodzice 2-0 Victoria Tuszyn 10 października, 15:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Grom Witków 6-2 Victoria Tuszyn 17 października, 15:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0-2 Victoria Świebodzice 17 października, 15:00
Zdrój Jedlina Zdrój 4-0 Unia Złoty Stok 17 października, 15:00
Iskra Jaszkowa Dolna 0-5 Unia Bardo 17 października, 15:00
Karolina Jaworzyna Śląska 2-1 Sudety Dziećmorowice 17 października, 15:00
LKS Bystrzyca Górna 6-1 Skalnik Czarny Bór 18 października, 15:00
Zryw Gola Świdnicka 5-1 Polonia-Stal II Świdnica 17 października, 15:00
Nysa Kłodzko 2-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka 17 października, 15:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Polonia Bystrzyca Kłodzka 4-3 Grom Witków 25 października, 14:00
Polonia-Stal II Świdnica 1-0 Nysa Kłodzko 25 października, 14:00
Skalnik Czarny Bór 4-2 Zryw Gola Świdnicka 24 października, 14:00
Sudety Dziećmorowice 1-2 LKS Bystrzyca Górna 24 października, 15:00
Unia Bardo 3-0 Karolina Jaworzyna Śląska 24 października, 15:00
Unia Złoty Stok 1-0 Iskra Jaszkowa Dolna 25 października, 14:00
Victoria Świebodzice 2-0 Zdrój Jedlina Zdrój 24 października, 14:00
Victoria Tuszyn 2-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 25 października, 14:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Grom Witków 2-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 8 listopada, 11:00
Zdrój Jedlina Zdrój 0-2 Victoria Tuszyn 8 listopada, 14:00
Iskra Jaszkowa Dolna 1-1 Victoria Świebodzice 8 listopada, 14:00
Karolina Jaworzyna Śląska 0-2 Unia Złoty Stok 8 listopada, 14:00
LKS Bystrzyca Górna 1-2 Unia Bardo 8 listopada, 14:00
Zryw Gola Świdnicka 2-0 Sudety Dziećmorowice 7 listopada, 14:00
Nysa Kłodzko 2-0 Skalnik Czarny Bór 7 listopada, 14:30
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-2 Polonia-Stal II Świdnica 7 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Polonia-Stal II Świdnica 0-2 Grom Witków 11 listopada, 14:00
Skalnik Czarny Bór 2-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka 11 listopada, 14:00
Sudety Dziećmorowice 1-1 Nysa Kłodzko 11 listopada, 14:00
Unia Bardo 4-0 Zryw Gola Świdnicka 11 listopada, 14:00
Unia Złoty Stok 0-0 LKS Bystrzyca Górna 11 listopada, 14:00
Victoria Świebodzice 3-0 Karolina Jaworzyna Śląska 11 listopada, 14:00
Victoria Tuszyn 1-1 Iskra Jaszkowa Dolna 11 listopada, 14:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-2 Zdrój Jedlina Zdrój 11 listopada, 14:15

Kolejka 14 - 14-15 listopada

Grom Witków 0-3 Zdrój Jedlina Zdrój 15 listopada, 11:00
Iskra Jaszkowa Dolna 2-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 15 listopada, 14:00
Karolina Jaworzyna Śląska 3-1 Victoria Tuszyn 15 listopada, 14:00
LKS Bystrzyca Górna 1-0 Victoria Świebodzice 15 listopada, 14:00
Zryw Gola Świdnicka 1-3 Unia Złoty Stok 15 listopada, 11:00
Nysa Kłodzko 1-3 Unia Bardo 14 listopada, 14:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-2 Sudety Dziećmorowice 15 listopada, 14:00
Polonia-Stal II Świdnica 7-2 Skalnik Czarny Bór 15 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 21-22 listopada

Skalnik Czarny Bór 2-6 Grom Witków 22 listopada, 14:00
Sudety Dziećmorowice 3-1 Polonia-Stal II Świdnica 22 listopada, 14:00
Unia Bardo 2-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka 21 listopada, 14:00
Unia Złoty Stok 1-0 Nysa Kłodzko 22 listopada, 14:00
Victoria Świebodzice 2-0 Zryw Gola Świdnicka 22 listopada, 10:30
Victoria Tuszyn 1-2 LKS Bystrzyca Górna 22 listopada, 14:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0-1 Karolina Jaworzyna Śląska 21 listopada, 14:00
Zdrój Jedlina Zdrój 4-2 Iskra Jaszkowa Dolna 21 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 28-29 listopada

Zryw Gola Świdnicka 1-0 Victoria Tuszyn 26 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (28 listopada, 13:30) odwołany
Skalnik Czarny Bór 3-2 Sudety Dziećmorowice 29 listopada, 13:30
Grom Witków 1-0 Iskra Jaszkowa Dolna 26 marca, 12:30
w pierwotnym terminie (28 listopada, 13:30) odwołany
Zdrój Jedlina Zdrój 2-5 Karolina Jaworzyna Śląska 29 listopada, 13:30
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0-1 LKS Bystrzyca Górna 26 marca, 12:00
w pierwotnym terminie (28 listopada, 13:30) odwołany
Victoria Świebodzice 4-0 Nysa Kłodzko 28 listopada, 11:00
Unia Złoty Stok 3-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka 26 marca, 13:30
w pierwotnym terminie (28 listopada, 13:30) odwołany
Unia Bardo 3-0 Polonia-Stal II Świdnica 28 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 19-20 marca

Sudety Dziećmorowice 1-2 Grom Witków 11 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 16:00) odwołany / w drugim terminie (13 kwietnia, 16:30) odwołany
Skalnik Czarny Bór 0-4 Unia Bardo 26 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 16:00) odwołany
Polonia-Stal II Świdnica 0-0 Unia Złoty Stok 20 marca, 15:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-3 Victoria Świebodzice 19 marca, 16:00
Nysa Kłodzko 2-1 Victoria Tuszyn 19 marca, 16:00
Zryw Gola Świdnicka 0-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 19 marca, 15:30
LKS Bystrzyca Górna 0-2 Zdrój Jedlina Zdrój 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Karolina Jaworzyna Śląska 2-1 Iskra Jaszkowa Dolna 19 marca, 16:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Grom Witków 1-4 Karolina Jaworzyna Śląska 2 kwietnia, 16:00
Iskra Jaszkowa Dolna 2-3 LKS Bystrzyca Górna 2 kwietnia, 15:00
Zdrój Jedlina Zdrój 4-4 Zryw Gola Świdnicka 2 kwietnia, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-0 Nysa Kłodzko 2 kwietnia, 16:00
Victoria Tuszyn 0-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka 3 kwietnia, 15:00
Victoria Świebodzice 3-0 Polonia-Stal II Świdnica 2 kwietnia, 15:00
Unia Złoty Stok 6-1 Skalnik Czarny Bór 3 kwietnia, 15:00
Unia Bardo 8-0 Sudety Dziećmorowice 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Unia Bardo 18-0 Grom Witków 9 kwietnia, 16:00
Sudety Dziećmorowice 0-4 Unia Złoty Stok 10 kwietnia, 16:00
Skalnik Czarny Bór 0-3 Victoria Świebodzice 9 kwietnia, 16:00
Polonia-Stal II Świdnica 3-4 Victoria Tuszyn 10 kwietnia, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 3-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 9 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 3-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Nysa Kłodzko 2-2 Zdrój Jedlina Zdrój 9 kwietnia, 16:00
Zryw Gola Świdnicka 3-0 Iskra Jaszkowa Dolna 9 kwietnia, 16:00
LKS Bystrzyca Górna 1-3 Karolina Jaworzyna Śląska 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Grom Witków 1-3 LKS Bystrzyca Górna 16 kwietnia, 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska 4-1 Zryw Gola Świdnicka 16 kwietnia, 16:00
Iskra Jaszkowa Dolna 2-1 Nysa Kłodzko 16 kwietnia, 16:00
Zdrój Jedlina Zdrój 2-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka 16 kwietnia, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0-3 Polonia-Stal II Świdnica 16 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 3-0
Victoria Tuszyn 2-1 Skalnik Czarny Bór 17 kwietnia, 16:00
Victoria Świebodzice 6-0 Sudety Dziećmorowice 17 kwietnia, 17:00
Unia Złoty Stok 1-3 Unia Bardo 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Unia Złoty Stok 3-3 Grom Witków 24 kwietnia, 16:00
Unia Bardo 2-0 Victoria Świebodzice 23 kwietnia, 16:00
Sudety Dziećmorowice 1-1 Victoria Tuszyn 23 kwietnia, 15:00
Skalnik Czarny Bór 4-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 23 kwietnia, 16:00
Polonia-Stal II Świdnica 0-4 Zdrój Jedlina Zdrój 24 kwietnia, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-0 Iskra Jaszkowa Dolna 24 kwietnia, 16:00
Nysa Kłodzko 1-1 Karolina Jaworzyna Śląska 23 kwietnia, 16:00
Zryw Gola Świdnicka 1-0 LKS Bystrzyca Górna 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Grom Witków 1-2 Zryw Gola Świdnicka 30 kwietnia, 16:00
LKS Bystrzyca Górna 1-1 Nysa Kłodzko 30 kwietnia, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska 5-4 Polonia Bystrzyca Kłodzka 30 kwietnia, 16:00
Iskra Jaszkowa Dolna 1-0 Polonia-Stal II Świdnica 30 kwietnia, 16:00
Zdrój Jedlina Zdrój 2-1 Skalnik Czarny Bór 30 kwietnia, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3-1 Sudety Dziećmorowice 30 kwietnia, 18:00
Victoria Tuszyn 1-4 Unia Bardo 30 kwietnia, 16:00
Victoria Świebodzice 2-1 Unia Złoty Stok 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 3 maja

Victoria Świebodzice 3-0 Grom Witków 3 maja, 17:00
Unia Złoty Stok 0-2 Victoria Tuszyn 3 maja, 17:00
Unia Bardo 3-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3 maja, 17:00
Sudety Dziećmorowice 0-1 Zdrój Jedlina Zdrój 3 maja, 17:00
Skalnik Czarny Bór 2-1 Iskra Jaszkowa Dolna 3 maja, 17:00
Polonia-Stal II Świdnica 1-3 Karolina Jaworzyna Śląska 3 maja, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-2 LKS Bystrzyca Górna 3 maja, 17:00
Nysa Kłodzko 3-1 Zryw Gola Świdnicka 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 7-8 maja

Grom Witków 3-10 Nysa Kłodzko 7 maja, 17:00
Zryw Gola Świdnicka 4-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka 7 maja, 17:00
LKS Bystrzyca Górna 4-1 Polonia-Stal II Świdnica 7 maja, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska 5-2 Skalnik Czarny Bór 7 maja, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna 1-0 Sudety Dziećmorowice 7 maja, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój 1-2 Unia Bardo 7 maja, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0-0 Unia Złoty Stok 7 maja, 18:00
Victoria Tuszyn 1-0 Victoria Świebodzice 8 maja, 17:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Victoria Tuszyn 4-0 Grom Witków 15 maja, 17:00
Victoria Świebodzice 5-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 14 maja, 17:00
Unia Złoty Stok 1-3 Zdrój Jedlina Zdrój 15 maja, 17:00
Unia Bardo 3-2 Iskra Jaszkowa Dolna 14 maja, 16:00
Sudety Dziećmorowice 0-5 Karolina Jaworzyna Śląska 15 maja, 16:00
Skalnik Czarny Bór 0-1 LKS Bystrzyca Górna 14 maja, 16:00
Polonia-Stal II Świdnica 0-2 Zryw Gola Świdnicka 15 maja, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-2 Nysa Kłodzko 14 maja, 17:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Grom Witków 0-3 Polonia Bystrzyca Kłodzka 21 maja, 17:00
Nysa Kłodzko 2-0 Polonia-Stal II Świdnica 21 maja, 17:00
Zryw Gola Świdnicka 3-0 Skalnik Czarny Bór 21 maja, 17:00
LKS Bystrzyca Górna 4-0 Sudety Dziećmorowice 22 maja, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska 2-1 Unia Bardo 21 maja, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna 1-1 Unia Złoty Stok 21 maja, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój 0-5 Victoria Świebodzice 21 maja, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4-2 Victoria Tuszyn 21 maja, 18:00

Kolejka 27 - 26 maja

Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-1 Grom Witków 26 maja, 18:00
Victoria Tuszyn 4-1 Zdrój Jedlina Zdrój 26 maja, 17:00
Victoria Świebodzice 5-0 Iskra Jaszkowa Dolna 26 maja, 17:00
Unia Złoty Stok 1-0 Karolina Jaworzyna Śląska 26 maja, 17:00
Unia Bardo 1-2 LKS Bystrzyca Górna 26 maja, 17:00
Sudety Dziećmorowice 4-0 Zryw Gola Świdnicka 26 maja, 17:00
Skalnik Czarny Bór 3-1 Nysa Kłodzko 26 maja, 17:00
Polonia-Stal II Świdnica 1-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka 26 maja, 17:00

Kolejka 28 - 28-29 maja

Grom Witków 5-2 Polonia-Stal II Świdnica 28 maja, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 4-2 Skalnik Czarny Bór 1 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (28 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nysa Kłodzko 3-0 Sudety Dziećmorowice 28 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Zryw Gola Świdnicka 1-2 Unia Bardo 28 maja, 17:00
LKS Bystrzyca Górna 3-0 Unia Złoty Stok 29 maja, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska 0-4 Victoria Świebodzice 28 maja, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna 2-3 Victoria Tuszyn 28 maja, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój 2-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 29 maja, 17:00

Kolejka 29 - 4-5 czerwca

Zdrój Jedlina Zdrój 5-1 Grom Witków 4 czerwca, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-3 Iskra Jaszkowa Dolna 4 czerwca, 17:00
Victoria Tuszyn 1-2 Karolina Jaworzyna Śląska 4 czerwca, 17:00
Victoria Świebodzice 2-1 LKS Bystrzyca Górna 4 czerwca, 17:00
Unia Złoty Stok 4-1 Zryw Gola Świdnicka 4 czerwca, 17:00
Unia Bardo 1-2 Nysa Kłodzko 4 czerwca, 17:00
Sudety Dziećmorowice 1-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka 4 czerwca, 17:00
Skalnik Czarny Bór 5-1 Polonia-Stal II Świdnica 4 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 11-12 czerwca

Grom Witków 1-3 Skalnik Czarny Bór 11 czerwca, 17:00
Polonia-Stal II Świdnica 6-1 Sudety Dziećmorowice 11 czerwca, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-1 Unia Bardo 11 czerwca, 17:00
Nysa Kłodzko 1-4 Unia Złoty Stok 8 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 czerwca, 17:00) odwołany
Zryw Gola Świdnicka 1-2 Victoria Świebodzice 10 czerwca, 18:00
LKS Bystrzyca Górna 3-2 Victoria Tuszyn 11 czerwca, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska 3-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 10 czerwca, 18:30
Iskra Jaszkowa Dolna 1-0 Zdrój Jedlina Zdrój 11 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (dolnośląska)

IV liga 2015/2016 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2015/2016 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Legnica)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Wrocław)

Klasa A 2015/2016 (Wałbrzych I)
Klasa A 2015/2016 (Wałbrzych II)
Klasa A 2015/2016 (Wałbrzych III)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas