[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Wrocław III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Energetyk Siechnice 26 67 21 4 1 81-27 11 2 0 42-9 10 2 1 39-18
2.  Olimpia Oleśnica 26 57 17 6 3 70-35 9 3 1 44-22 8 3 2 26-13
3.  Polonia Miłoszyce 26 52 17 1 8 91-51 8 1 4 38-24 9 0 4 53-27
4.  Polonia Wrocław 26 44 13 5 8 55-53 7 3 3 25-21 6 2 5 30-32
5.  Huragan Minkowice Oławskie 26 38 10 8 8 54-39 6 5 2 33-19 4 3 6 21-20
6.  Orzeł Pawłowice (Wrocław) 26 37 11 4 11 52-45 4 3 6 23-19 7 1 5 29-26 2 6 2 0 0 6-1
7.  Pogoń Syców 26 37 11 4 11 53-67 7 3 3 32-23 4 1 8 21-44 2 0 0 0 2 1-6
8.  Skra Wojnowice 26 33 10 3 13 60-68 7 0 6 36-33 3 3 7 24-35
9.  Zenit Międzybórz 26 30 9 3 14 42-56 4 1 8 20-33 5 2 6 22-23
10.  LZS Solniki Małe 26 29 8 5 13 68-78 5 1 7 41-41 3 4 6 27-37
11.  Grom Szczodrów 26 25 7 4 15 49-76 4 3 6 32-40 3 1 9 17-36
12.  Burza Bystrzyca 25 23 7 2 16 54-64 4 1 7 23-23 3 1 9 31-41
13.  LZS Zbytowa 25 14 3 5 17 34-85 2 0 11 16-46 1 5 6 18-39
14.  Dąb Dobroszyce 26 28 8 4 14 42-61 5 3 5 23-24 3 1 9 19-37
Dąb Dobroszyce wycofał się z rozgrywek po 20. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Energetyk Siechnice    2-2 2-1 4-0 1-0 3-0 0-0 7-0 3-2 4-0 4-1 5-3 4-0 3-0 
 2 Olimpia Oleśnica2-3     3-2 2-2 3-1 2-1 6-3 5-1 4-2 6-2 4-0 4-2 2-2 1-1 
 3 Polonia Miłoszyce1-2 2-0     4-2 3-1 6-2 7-1 0-3 1-2 4-2 3-0 4-2 3-3 0-4 
 4 Polonia Wrocław0-2 2-0 0-5     3-2 4-1 5-3 2-2 0-0 0-3* 3-0 2-1 1-1 3-1 
 5 Huragan Minkowice Oławskie1-1 1-1 2-5 2-1     1-2 4-0 5-0 1-1 3-3 4-1 1-1 5-1 3-2 
 6 Orzeł Pawłowice (Wrocław)2-3 1-3 4-2 1-2 0-0     2-0 0-0 0-1 1-1 2-3 5-1 0-2 5-1 
 7 Pogoń Syców2-0 1-3 4-3 1-2 1-1 1-4     5-2 3-0 2-2 2-1 4-2 3-3 3-0* 
 8 Skra Wojnowice1-4 0-3 1-7 1-4 1-0 3-2 0-3     3-0* 7-3 0-3 4-2 12-2 3-0* 
 9 Zenit Międzybórz1-5 1-4 1-2 1-4 1-6 2-2 0-2 3-2     0-1 3-0 1-4 3-1 3-0* 
 10 LZS Solniki Małe2-5 0-2 5-7 6-2 1-2 1-2 6-1 3-3 3-0     3-1 3-8 3-1 5-7 
 11 Grom Szczodrów1-1 2-2 4-6 2-3 3-3 3-6 1-3 1-6 1-4 3-2     5-2 3-2 3-0* 
 12 Burza Bystrzyca3-7 0-1 0-2 4-1 0-1 0-1 8-2 3-1 0-2 2-1 1-1     2-3 
 13 LZS Zbytowa2-3 0-3 0-5 1-4 3-1 0-3 1-3 0-4 1-7 4-6 1-4 0-3     3-0* 
 14 Dąb Dobroszyce0-3* 1-2 1-6 3-3 0-3* 0-3* 4-0 1-0 3-1 1-1 6-2 3-0* 0-0     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Skra Wojnowice 3-2 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 23 sierpnia, 14:00
Olimpia Oleśnica 1-1 Dąb Dobroszyce 23 sierpnia, 14:00
Burza Bystrzyca 3-7 Energetyk Siechnice 23 sierpnia, 14:00
Zenit Międzybórz 3-0 Grom Szczodrów 23 sierpnia, 14:00
Polonia Wrocław 3-2 Huragan Minkowice Oławskie 23 sierpnia, 14:00
Polonia Miłoszyce 3-3 LZS Zbytowa 23 sierpnia, 11:00
Pogoń Syców 2-2 LZS Solniki Małe 23 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Orzeł Pawłowice (Wrocław) 1-1 LZS Solniki Małe 30 sierpnia, 17:00
LZS Zbytowa 1-3 Pogoń Syców 29 sierpnia, 15:00
Huragan Minkowice Oławskie 2-5 Polonia Miłoszyce 30 sierpnia, 11:00
Grom Szczodrów 2-3 Polonia Wrocław 30 sierpnia, 14:00
Energetyk Siechnice 3-2 Zenit Międzybórz 29 sierpnia, 17:00
Dąb Dobroszyce 3-0 Burza Bystrzyca 30 sierpnia, 12:00
(wo)
na boisku 0-0
Skra Wojnowice 0-3 Olimpia Oleśnica 30 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Olimpia Oleśnica 2-1 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 5 września, 16:00
Burza Bystrzyca 3-1 Skra Wojnowice 6 września, 11:00
Zenit Międzybórz 3-0 Dąb Dobroszyce 6 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-1
Polonia Wrocław 0-2 Energetyk Siechnice 6 września, 11:00
Polonia Miłoszyce 3-0 Grom Szczodrów 6 września, 11:00
Pogoń Syców 1-1 Huragan Minkowice Oławskie 6 września, 14:00
LZS Solniki Małe 3-1 LZS Zbytowa 6 września, 16:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Orzeł Pawłowice (Wrocław) 0-2 LZS Zbytowa 13 września, 17:00
Huragan Minkowice Oławskie 3-3 LZS Solniki Małe 13 września, 11:00
Grom Szczodrów 1-3 Pogoń Syców 13 września, 16:00
Energetyk Siechnice 2-1 Polonia Miłoszyce 12 września, 16:00
Dąb Dobroszyce 3-3 Polonia Wrocław 13 września, 12:00
Skra Wojnowice 3-0 Zenit Międzybórz 13 września, 14:00
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Olimpia Oleśnica 4-2 Burza Bystrzyca 12 września, 16:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Burza Bystrzyca 0-1 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 20 września, 11:00
Zenit Międzybórz 1-4 Olimpia Oleśnica 20 września, 14:00
Polonia Wrocław 2-2 Skra Wojnowice 20 września, 15:00
Polonia Miłoszyce 0-4 Dąb Dobroszyce 20 września, 11:00
Pogoń Syców 2-0 Energetyk Siechnice 19 września, 16:00
LZS Solniki Małe 3-1 Grom Szczodrów 20 września, 15:00
LZS Zbytowa 3-1 Huragan Minkowice Oławskie 20 września, 14:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Orzeł Pawłowice (Wrocław) 0-0 Huragan Minkowice Oławskie 27 września, 16:00
Grom Szczodrów 3-2 LZS Zbytowa 27 września, 15:00
Energetyk Siechnice 4-0 LZS Solniki Małe 27 września, 16:00
Dąb Dobroszyce 4-0 Pogoń Syców 27 września, 12:00
Skra Wojnowice 1-7 Polonia Miłoszyce 27 września, 14:00
Olimpia Oleśnica 2-2 Polonia Wrocław 26 września, 16:00
Burza Bystrzyca 0-2 Zenit Międzybórz 27 września, 11:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Zenit Międzybórz 2-2 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 4 października, 14:00
Polonia Wrocław 2-1 Burza Bystrzyca 4 października, 11:00
Polonia Miłoszyce 2-0 Olimpia Oleśnica 4 października, 11:00
Pogoń Syców 5-2 Skra Wojnowice 4 października, 14:00
LZS Solniki Małe 5-7 Dąb Dobroszyce 4 października, 14:00
LZS Zbytowa 2-3 Energetyk Siechnice 4 października, 14:00
Huragan Minkowice Oławskie 4-1 Grom Szczodrów 4 października, 11:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Orzeł Pawłowice (Wrocław) 2-3 Grom Szczodrów 11 października, 15:00
Energetyk Siechnice 1-0 Huragan Minkowice Oławskie 11 października, 15:00
Dąb Dobroszyce 0-0 LZS Zbytowa 11 października, 12:00
Skra Wojnowice 7-3 LZS Solniki Małe 11 października, 14:00
Olimpia Oleśnica 6-3 Pogoń Syców 11 października, 16:00
Burza Bystrzyca 0-2 Polonia Miłoszyce 11 października, 11:00
Zenit Międzybórz 1-4 Polonia Wrocław 11 października, 14:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Polonia Wrocław 4-1 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 18 października, 11:00
Polonia Miłoszyce 1-2 Zenit Międzybórz 18 października, 11:00
Pogoń Syców 4-2 Burza Bystrzyca 18 października, 14:00
LZS Solniki Małe 0-2 Olimpia Oleśnica 18 października, 14:00
LZS Zbytowa 0-4 Skra Wojnowice 18 października, 14:00
Huragan Minkowice Oławskie 3-2 Dąb Dobroszyce 18 października, 11:00
Grom Szczodrów 1-1 Energetyk Siechnice 18 października, 14:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Orzeł Pawłowice (Wrocław) 2-3 Energetyk Siechnice 25 października, 14:00
Dąb Dobroszyce 6-2 Grom Szczodrów 25 października, 12:00
Skra Wojnowice 1-0 Huragan Minkowice Oławskie 25 października, 14:00
Olimpia Oleśnica 2-2 LZS Zbytowa 24 października, 18:00
Burza Bystrzyca 2-1 LZS Solniki Małe 25 października, 11:00
Zenit Międzybórz 0-2 Pogoń Syców 25 października, 14:00
Polonia Wrocław 0-5 Polonia Miłoszyce 24 października, 15:00

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Polonia Miłoszyce 6-2 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 8 listopada, 11:00
Pogoń Syców 1-2 Polonia Wrocław 8 listopada, 14:00
LZS Solniki Małe 3-0 Zenit Międzybórz 8 listopada, 14:00
LZS Zbytowa 0-3 Burza Bystrzyca 8 listopada, 14:00
Huragan Minkowice Oławskie 1-1 Olimpia Oleśnica 8 listopada, 11:00
Grom Szczodrów 1-6 Skra Wojnowice 8 listopada, 14:00
Energetyk Siechnice 3-0 Dąb Dobroszyce 8 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 14-15 listopada

Orzeł Pawłowice (Wrocław) 5-1 Dąb Dobroszyce 15 listopada, 11:00
Skra Wojnowice 1-4 Energetyk Siechnice 15 listopada, 14:00
Olimpia Oleśnica 4-0 Grom Szczodrów 14 listopada, 16:00
Burza Bystrzyca 0-1 Huragan Minkowice Oławskie 15 listopada, 11:00
Zenit Międzybórz 3-1 LZS Zbytowa 15 listopada, 14:00
Polonia Wrocław 0-3 LZS Solniki Małe 15 listopada, 15:00
(wo)
przerwany w 70. minucie przy stanie 1-2
Polonia Miłoszyce 7-1 Pogoń Syców 15 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 21-22 listopada

Pogoń Syców 1-4 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 22 listopada, 12:00
LZS Solniki Małe 5-7 Polonia Miłoszyce 22 listopada, 14:00
LZS Zbytowa 1-4 Polonia Wrocław 21 listopada, 14:00
Huragan Minkowice Oławskie 1-1 Zenit Międzybórz 11 listopada, 13:00
Grom Szczodrów 5-2 Burza Bystrzyca 22 listopada, 13:00
Energetyk Siechnice 2-2 Olimpia Oleśnica 22 listopada, 14:00
Dąb Dobroszyce 1-0 Skra Wojnowice 22 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 19-20 marca

Orzeł Pawłowice (Wrocław) 0-0 Skra Wojnowice 20 marca, 14:00
Dąb Dobroszyce 1-2 Olimpia Oleśnica 20 marca, 12:00
Energetyk Siechnice 5-3 Burza Bystrzyca 20 marca, 15:00
Grom Szczodrów 1-4 Zenit Międzybórz 20 marca, 15:00
w Oleśnicy
Huragan Minkowice Oławskie 2-1 Polonia Wrocław 20 marca, 11:00
LZS Zbytowa 0-5 Polonia Miłoszyce 20 marca, 15:00
LZS Solniki Małe 6-1 Pogoń Syców 20 marca, 15:00

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

LZS Solniki Małe 1-2 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 3 kwietnia, 16:00
Pogoń Syców 3-3 LZS Zbytowa 3 kwietnia, 14:00
Polonia Miłoszyce 3-1 Huragan Minkowice Oławskie 3 kwietnia, 16:00
Polonia Wrocław 3-0 Grom Szczodrów 3 kwietnia, 11:00
Zenit Międzybórz 1-5 Energetyk Siechnice 3 kwietnia, 16:00
Burza Bystrzyca 2-3 Dąb Dobroszyce 3 kwietnia, 11:00
Olimpia Oleśnica 5-1 Skra Wojnowice 3 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Orzeł Pawłowice (Wrocław) 1-3 Olimpia Oleśnica 10 kwietnia, 14:00
Skra Wojnowice 4-2 Burza Bystrzyca 10 kwietnia, 13:00
Dąb Dobroszyce 3-1 Zenit Międzybórz 10 kwietnia, 12:00
Energetyk Siechnice 4-0 Polonia Wrocław 9 kwietnia, 16:00
Grom Szczodrów 4-6 Polonia Miłoszyce 10 kwietnia, 16:00
Huragan Minkowice Oławskie 4-0 Pogoń Syców 10 kwietnia, 11:00
LZS Zbytowa 4-6 LZS Solniki Małe 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

LZS Zbytowa 0-3 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 17 kwietnia, 16:00
LZS Solniki Małe 1-2 Huragan Minkowice Oławskie 17 kwietnia, 16:00
Pogoń Syców 2-1 Grom Szczodrów 17 kwietnia, 16:00
Polonia Miłoszyce 1-2 Energetyk Siechnice 17 kwietnia, 11:00
Polonia Wrocław 3-1 Dąb Dobroszyce 17 kwietnia, 11:00
Zenit Międzybórz 3-2 Skra Wojnowice 17 kwietnia, 16:00
Burza Bystrzyca 0-1 Olimpia Oleśnica 17 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

Orzeł Pawłowice (Wrocław) 5-1 Burza Bystrzyca 24 kwietnia, 14:00
Olimpia Oleśnica 4-2 Zenit Międzybórz 24 kwietnia, 17:00
Skra Wojnowice 1-4 Polonia Wrocław 24 kwietnia, 13:00
Dąb Dobroszyce 1-6 Polonia Miłoszyce 24 kwietnia, 12:00
Energetyk Siechnice 0-0 Pogoń Syców 23 kwietnia, 17:00
Grom Szczodrów 3-2 LZS Solniki Małe 24 kwietnia, 17:00
Huragan Minkowice Oławskie 5-1 LZS Zbytowa 24 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Huragan Minkowice Oławskie 1-2 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 1 maja, 11:00
LZS Zbytowa 1-4 Grom Szczodrów 1 maja, 14:00
LZS Solniki Małe 2-5 Energetyk Siechnice 1 maja, 16:00
Pogoń Syców 3-0 Dąb Dobroszyce 1 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Polonia Miłoszyce 0-3 Skra Wojnowice 1 maja, 11:00
Polonia Wrocław 2-0 Olimpia Oleśnica 1 maja, 11:00
Zenit Międzybórz 1-4 Burza Bystrzyca 1 maja, 17:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

Orzeł Pawłowice (Wrocław) 0-1 Zenit Międzybórz 8 maja, 17:00
Burza Bystrzyca 4-1 Polonia Wrocław 8 maja, 11:00
Olimpia Oleśnica 3-2 Polonia Miłoszyce 7 maja, 17:00
Skra Wojnowice 0-3 Pogoń Syców 8 maja, 13:00
Dąb Dobroszyce 1-1 LZS Solniki Małe 7 maja, 17:00
Energetyk Siechnice 4-0 LZS Zbytowa 7 maja, 17:00
Grom Szczodrów 3-3 Huragan Minkowice Oławskie 8 maja, 17:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Grom Szczodrów 3-6 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 15 maja, 17:00
Huragan Minkowice Oławskie 1-1 Energetyk Siechnice 15 maja, 11:00
LZS Zbytowa 3-0 Dąb Dobroszyce
(wo)
LZS Solniki Małe 3-3 Skra Wojnowice 15 maja, 17:00
Pogoń Syców 1-3 Olimpia Oleśnica 14 maja, 18:00
Polonia Miłoszyce 4-2 Burza Bystrzyca 15 maja, 11:00
Polonia Wrocław 0-0 Zenit Międzybórz 15 maja, 11:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Orzeł Pawłowice (Wrocław) 1-2 Polonia Wrocław 22 maja, 14:00
Zenit Międzybórz 1-2 Polonia Miłoszyce 22 maja, 17:00
Burza Bystrzyca 8-2 Pogoń Syców 22 maja, 11:00
Olimpia Oleśnica 6-2 LZS Solniki Małe 21 maja, 18:00
Skra Wojnowice 12-2 LZS Zbytowa 22 maja, 13:00
Dąb Dobroszyce 0-3 Huragan Minkowice Oławskie
(wo)
Energetyk Siechnice 4-1 Grom Szczodrów 22 maja, 17:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

Energetyk Siechnice 3-0 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 26 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (28 maja, 17:00) odwołany
Grom Szczodrów 3-0 Dąb Dobroszyce
(wo)
Huragan Minkowice Oławskie 5-0 Skra Wojnowice 29 maja, 11:00
LZS Zbytowa 0-3 Olimpia Oleśnica 29 maja, 14:00
LZS Solniki Małe 3-8 Burza Bystrzyca 29 maja, 16:00
Pogoń Syców 3-0 Zenit Międzybórz 29 maja, 17:00
Polonia Miłoszyce 4-2 Polonia Wrocław 29 maja, 11:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Orzeł Pawłowice (Wrocław) 4-2 Polonia Miłoszyce 5 czerwca, 16:00
Polonia Wrocław 5-3 Pogoń Syców 5 czerwca, 11:00
Zenit Międzybórz 0-1 LZS Solniki Małe 5 czerwca, 17:00
Burza Bystrzyca - LZS Zbytowa 4 czerwca, 18:00
goście nie dojechali
Olimpia Oleśnica 3-1 Huragan Minkowice Oławskie 5 czerwca, 17:00
Skra Wojnowice 0-3 Grom Szczodrów 5 czerwca, 17:00
Dąb Dobroszyce 0-3 Energetyk Siechnice
(wo)

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Dąb Dobroszyce 0-3 Orzeł Pawłowice (Wrocław)
(wo)
Energetyk Siechnice 7-0 Skra Wojnowice 11 czerwca, 17:00
Grom Szczodrów 2-2 Olimpia Oleśnica 11 czerwca, 17:00
Huragan Minkowice Oławskie 1-1 Burza Bystrzyca 11 czerwca, 17:00
LZS Zbytowa 1-7 Zenit Międzybórz 11 czerwca, 17:00
LZS Solniki Małe 6-2 Polonia Wrocław 11 czerwca, 17:00
Pogoń Syców 4-3 Polonia Miłoszyce 11 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Orzeł Pawłowice (Wrocław) 2-0 Pogoń Syców 18 czerwca, 17:00
Polonia Miłoszyce 4-2 LZS Solniki Małe 18 czerwca, 17:00
Polonia Wrocław 1-1 LZS Zbytowa 18 czerwca, 17:00
Zenit Międzybórz 1-6 Huragan Minkowice Oławskie 18 czerwca, 17:00
Burza Bystrzyca 1-1 Grom Szczodrów 18 czerwca, 17:00
Olimpia Oleśnica 2-3 Energetyk Siechnice 18 czerwca, 18:00
Skra Wojnowice 3-0 Dąb Dobroszyce
(wo)

Klasa okręgowa 2015/2016 (Wrocław)

Klasa A 2015/2016 (Wrocław I)
Klasa A 2015/2016 (Wrocław II)
Klasa A 2015/2016 (Wrocław IV)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas