[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra

I runda - 30 września
MKS Nowe Miasteczko - wolny los

Huragan Lubomyśl 2-1 Delta Sieniawa Żarska 30 września, 16:30
Zieloni Złotnik 2-1 WKS Łaz 30 września, 16:30
Traper Chichy 0-2 Fax Bieniów 30 września, 16:30
Piast Wichów 3-0 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 30 września, 16:30
(wo)
Żenisz Żenichów 0-2 Rywal Stargard Gubiński 30 września, 16:30
Nafta Rybaki 5-3 Czarni Czarnowo 30 września, 16:30
pd.
UKP Zielona Góra 4-3 Formacja Port 2000 Mostki 7 października, 16:00
Orzeł Niekarzyn 5-2 Sparta Nietkowice 30 września, 16:30
Mieszko Konotop 2-2 Avia Siedlnica 30 września, 16:30
k. 5-4
Korona Wschowa 2-0 Pogoń Wschowa 30 września, 16:30
Sparta Łężyca 1-0 Odra Nietków 30 września, 16:30
Liwno Zabór 2-3 Czarni Rudno 30 września, 16:30
Amator Bobrowniki 4-2 Błękitni Świdnica 30 września, 16:30
Pogoń Świebodzin (juniorzy) 2-1 TS Przylep (Zielona Góra) 7 października, 16:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 2-10 ŁKS Łęknica 30 września, 16:30
KP Tomaszowo 0-3 Czarni Jelenin 30 września, 16:30
(wo)
Tomaszowo wycofało się z rozgrywek
Iskra Małomice 3-2 Sprotavia Szprotawa 30 września, 16:30
Sparta Miodnica 1-2 Budowlani Lubsko 30 września, 16:30
Sparta Mierków 5-1 Unia Kunice (Żary) 30 września, 16:30
Kruszywo Raduszec Stary 0-3 Alfa Jaromirowice 30 września, 16:30
(wo)
Kruszywo wycofało się z rozgrywek
Victoria Szczaniec 2-5 Odra Bytom Odrzański 30 września, 16:30
Obra Trzciel 0-3 Zenit Myszęcin 30 września, 16:30
Zjednoczeni Lubrza 2-7 Carina Gubin 30 września, 16:30
Medyk Cibórz 0-6 Piast Czerwieńsk 30 września, 16:30
Błyskawica Lubinicko 3-1 Lechia II Zielona Góra 30 września, 16:30
Bizon Wilkowo 4-2 Zenit Ługów 30 września, 16:30
Zorza Mostki 0-5 Błękitni Toporów 30 września, 16:30
Zryw Rzeczyca 4-3 Syrena Zbąszynek 30 września, 16:30
Błękitni Lubięcin 0-6 Dąb Przybyszów 30 września, 16:30
Start Płoty 0-1 Sparta Grabik 30 września, 16:30
Piast Parkovia Trzebiechów 4-2 Orzeł Szlichtyngowa 30 września, 16:30
Tramp Osiecznica 2-3 Korona Kożuchów 30 września, 16:30
Garbarnia Leszno Górne 5-1 Stal Jasień 30 września, 16:30

II runda - 14 października

UKP Zielona Góra 3-2 Sparta Łężyca
pd.
Huragan Lubomyśl 1-4 Sparta Mierków
Zieloni Złotnik 1-12 Fax Bieniów
Piast Wichów 0-8 Budowlani Lubsko
Nafta Rybaki 1-5 Alfa Jaromirowice
Rywal Stargard Gubiński 1-10 Carina Gubin
Orzeł Niekarzyn 0-3 Tęcza Krosno Odrzańskie
Mieszko Konotop 4-2 Dąb Przybyszów
Pogoń Wschowa 3-2 Odra Bytom Odrzański
Amator Bobrowniki 3-0 Czarni Rudno
(wo)
Iskra Małomice 1-2 Vitrosilicon-Intra Iłowa
Błyskawica Lubinicko 0-7 Pogoń Świebodzin
Bizon Wilkowo 3-5 Błękitni Toporów
Zryw Rzeczyca 0-5 Zenit Myszęcin
Piast Parkovia Trzebiechów 0-4 Piast Czerwieńsk
Pogoń Świebodzin (juniorzy) 1-5 Korona Kożuchów
MKS Nowe Miasteczko 0-6 Arka Nowa Sól
Czarni Jelenin 2-4 Sparta Grabik
ŁKS Łęknica 2-3 Promień Żary

III runda - 22 listopada
Amator Bobrowniki - wolny los
Zwycięzcy awansują do rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu województwa

UKP Zielona Góra 4-1 Piast Czerwieńsk 21 listopada, 12:00
Mieszko Konotop 1-5 Arka Nowa Sól 22 listopada, 12:00
Korona Wschowa 3-5 Korona Kożuchów 22 listopada, 12:00
pd.
Fax Bieniów 1-2 Vitrosilicon-Intra Iłowa 22 listopada, 12:00
pd.
Sparta Mierków 1-3 Błękitni Toporów 22 listopada, 12:00
Zenit Myszęcin 0-3 Pogoń Świebodzin 22 listopada, 12:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Tęcza Krosno Odrzańskie 4-1 Budowlani Lubsko 21 listopada, 12:00
Alfa Jaromirowice 5-4 Sparta Grabik 22 listopada, 12:00
pd.
Carina Gubin 3-1 Promień Żary 21 listopada, 12:00

Puchar Polski 2009/2010 (Lubuski ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas