[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 9 września

Anastasis Wierzbno 2-1 Favor Bobowicko 9 września, 17:00
nieznany ?, ? - Jacek Kosicki ?
GKP Gorzów Wielkopolski (juniorzy) 4-1 KS Nowiny Wielkie 9 września, 17:00
Maciej Sędziak ?, ?, Patryk Skórecki ?, Marcin Celejewski ? - Paweł Tararum ?
Kasztelania Santok 2-2 Spartak Deszczno 9 września, 17:00
pd. k. 5-6
Łukasz Urban ?, Michał Owczarek ? - Przemysław Borys ?, Kamil Pacyna ?
Uran Trzebicz 1-8 Polonia Lipki Wielkie 9 września, 17:00
Łukasz Rogalski ? - Łukasz Szafrański ?, ?, ?, Daniel Pienio ?, ?, Adam Raj ?, Michał Popławski ?, Mariusz Jaworski ?
Radowiak Drezdenko 2-4 Zryw Głęboczek 9 września, 17:00
Łukasz Piasek ?, nieznany ? (s) - Rafał Przybylski ?, Tomasz Kazimierczak ?, Stanisław Marciniak ? (k), Arkadiusz Mamot ? (k)
Leśnik Rąpin 4-3 Błyskawica Gościmiec 9 września, 17:00
Grzegorz Powroźnik ?, ?, Andrzej Broka ?, Krystian Malinowski ? - nieznany ?, ?, ?
Muszelka Ogardy 0-2 Nietoperz Gardzko 9 września, 17:00
Mariusz Kowalewski ?, Roman Wojciechowski ?
FC Kłodawa 13 7-5 Warta Jeżyki 9 września, 17:00
Łukasz Wojciechowski ?, ?, Zbigniew Kosiński ?, ?, Michał Mołodciak ?, Paweł Wójciak ?, Kamil Wójciak ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?
Korona Borek 6-1 Iskra Janczewo 17 września, 17:00
Daniel Karsznia ?, ?, Patryk Ławicki ?, ?, Radosław Panada ?, Dariusz Łyga ? - Wojciech Mioduszewski ?
Zieloni Lubiechnia Wielka 2-0 Zorza Kowalów 9 września, 17:00
Łukasz Kleszczyński 4, Emil Zabierowski 86
Bizon Bieganów 3-0 Kosmos 78 Rudnica 9 września, 17:00
(wo)
drużyna gości wycofała się z rozgrywek
GKP Pszczew 6-0 As Pieski 9 września, 17:00
Bartłomiej Orzeł ?, ?, ?, Tomasz Leja ?, Łukasz Piszczygłowa ?, Kamil Woszczyło ?
GKS Bledzew 4-2 Iskra Głuchowo 9 września, 17:00
Mariusz Wróbel ?, Patryk Pioch ?, Kamil Szczerbakowicz ?, Marek Jaczewski ? - Henryk Wasilewski ?, ?
Znicz Trzemeszno Lubuskie 5-1 WKS Wędrzyn 9 września, 17:00
nieznany ?, ?, ?, ?, ? - Paweł Szablewski ?

II runda - 23 września

Nietoperz Gardzko 7-2 SHR Wojcieszyce 23 września, 16:00
Przemysław Markowiak ?, ?, ?, ?, Sebastian Czerw ?, Roman Wojciechowski ?, Mariusz Kowalewski ? - Tomasz Januchowski ?, Marcin Mazur ?
Anastasis Wierzbno 1-3 Zjednoczeni Przytoczna 23 września, 16:00
nieznany ? - Mateusz Sprosh ?, Dawid Lisek ?, Marcin Rutkowski ?
Ilanka II Rzepin 3-2 Toroma Torzym 24 września, 16:30
Mateusz Kubiś ?, ?, Przemysław Radkiewicz ? - Robert Kaczmarek ? (k), Wojciech Satanowski ?
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 1-6 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 23 września, 16:00
Marcin Jasiński ? - Paweł Cierach ?, Tomasz Mielcarek ?, Sebastian Głownikowski ?, ?, Bartłomiej Wilcząb ?, ?
Korona Borek 0-1 GKP II/Galaktica Dzierżów 1 października, 16:00
Krzysztof Blachacz ?
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Polonia Lipki Wielkie 0-3 Meprozet Stare Kurowo 23 września, 16:00
(wo)
Polonia Lipki Wielkie zrezygnowała z rozgrywek
Zieloni Lubiechnia Wielka 1-6 Spójnia Ośno Lubuskie 23 września, 16:00
Emil Zabierowski ? - Paweł Janiak ?, Daniel Drozdowicz ?, Rafał Weyer ?, Przemysław Begier ?, Mateusza Siudak ?, Marcin Dobras ? (k)
GKP Gorzów Wielkopolski (juniorzy) 10-2 FC Kłodawa 13 23 września, 16:00
Krystian Przystajko ?, ?, ?, ?, Maciej Sędziak ?, ?, ?, Marcin Wusaty ?, Patryk Skórecki ?, Patryk Łyszczek ? - Michał Pierzecki ?, Jan Boczko ?
Spartak Deszczno 0-4 Błękitni Lubno 23 września, 16:00
Marek Florczuk ?, ?, nieznany ?, ?
Pogoń Skwierzyna 2-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 23 września, 16:00
Maciej Krzysztof ?, Dariusz Kufel ?
Gwiazda Lubczyno 2-5 Czarni Witnica 22 września, 16:00
Jarosław Polinowski ?, ? - Radosław Bułgajewski ?, ?, ?, Krzysztof Grzybowski ?, Adrian Wieczorek ?
Znicz Trzemeszno Lubuskie 2-5 Polonia II Słubice 24 września, 16:00
Zygmunt Jaworski ?, Józef Kopyściński ? - Michał Wawszczak 14, 28, Mateusz Klimczak 20 (k), 30, Jeferson 21
Bizon Bieganów 2-10 Ilanka Rzepin 30 września, 16:00
Przemysław Klimczak 53, Adrian Turczynowicz 72 - Mateusz Nowaczewski 4, 22, 35, Adam Popkowski 9, Michał Maślenik 11, 13, Marek Cyganek 24, 33, Desmond Okechukwu Okeke 41, Arkadiusz Dereżyński 73
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
GKP Pszczew 1-3 Pogoń Krzeszyce 23 września, 16:00
Dawid Gajewski ? - Grzegorz Sochacki ?, ?, Daniel Kunat ?
Zorza Grzmiąca 2-3 Odra Górzyca 23 września, 16:00
Łukasz Tymczyj ?, Mateusz Zając ? - Joshua Tamunobarabonye Pepple ?, Adrian Kłodawski ?, Michał Wojczyński ?
Błękitni Dobiegniew 2-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 23 września, 16:00 (250)
Jaroslaw Staszak ?, Piotr Jaskólski ? - Marek Szutko ?
Juwenia Boczów 2-3 Stal Sulęcin 23 września, 16:00
Piotr Olszewski 7, Michał Kalarus 34 - Rafał Grzelczak 3, 27, Tomasz Patelski 83
w Torzymiu
Róża Różanki 0-5 Orzeł Międzyrzecz 23 września, 16:00 (100)
Rafał Kopeć 8, Adrian Kinal 19, 55, Tomasz Szafraniec 68, Tomasz Sobczak 80
Zryw Głęboczek 2-0 Leśnik Rąpin 23 września, 16:00
Michal Freiwald 47, Tomasz Kazimierczak 88
Lubuszanin Drezdenko 2-0 LZS Bobrówko 23 września, 16:00
Tomasz Rerus ?, Marcin Wojciechowski ?
GKS Bledzew 2-1 Lubniewiczanka Lubniewice 23 września, 16:00
Sebastian Dominas ?, Mariusz Wróbel ? - nieznany ?

III runda - 7 października

GKP II/Galaktica Dzierżów 1-0 Stal Sulęcin 13 października, 15:30
Maciej Jędrachowicz 82
w pierwotnym terminie (7 października, 15:30) przełożony
Ilanka II Rzepin 0-2 Spójnia Ośno Lubuskie 7 października, 15:30
Karol Waszczuk 80, Daniel Drozdowicz 90
Meprozet Stare Kurowo 0-3 Czarni Witnica 7 października, 15:30
Adrian Wieczorek ?, ?, Grzegorz Żak ?
GKP Gorzów Wielkopolski (juniorzy) 6-0 Odra Górzyca 14 października, 15:30
Mieszko Trachimowicz ?, Mateusz Rozmarynowski ?, ?, Kamil Kwiatkowski ?, ?, Maciej Sędziak ?
Polonia II Słubice 10-2 Warta Słońsk 7 października, 15:30
Jeferson 17, 40, Felipe 25, 27, Paweł Posmyk 39, Dawid Jankowski 43 (k), 58, 80, Adam Więckowski 67, Adrian Zieliński 71 - Sławomir Piwczyński 55, Henryk Wasilewski 56
GKS Bledzew 1-4 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 7 października, 15:30
Michał Wiczak ? - Marcin Bednarz ?, ?, Łukasz Koźlarek ?, ?
Lubuszanin Drezdenko 5-5 Orzeł Międzyrzecz 7 października, 15:30 (250)
k. 3-5
Wojciech Jachimowicz ?, ?, Tomasz Rerus ?, Krystian Brzozowski ?, Mateusz Depo ? - Krzysztof Stojanowski ?, Bartłomiej Pałubiak ?, Adrian Kinal ?, ?, Rafał Kopeć ?
Nietoperz Gardzko 1-0 Błękitni Lubno 7 października, 15:30
Bartosz Kaczmarczyk ?
Budowlani Murzynowo 0-1 Pogoń Skwierzyna 7 października, 15:30
Grzegorz Gogolewski 18 (k)
Błękitni Dobiegniew 0-3 Ilanka Rzepin
(wo)
Błękitni wycofali się z rogrywek
Tor-Bud Baczyna 0-3 Pogoń Krzeszyce
(wo)
Tor-Bud wycofał się z rozgrywek
Zryw Głęboczek 4-1 Zjednoczeni Przytoczna 7 października, 15:30
Tomasz Jurek ?, Arkadiusz Mamot ?, Krzysztof Obała ?, ? - Daniel Tabaka ?

IV runda - 21 października
(Losowanie - 15 października 2009)
Zwycięzcy awansują do rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu województwa

Polonia II Słubice 2-4 Spójnia Ośno Lubuskie 21 października, 15:00 (100)
pd.
Marcin Warcholak 60, Dawid Jankowski 104 - nieznany ?, ?, ?, ?
Pogoń Krzeszyce - Czarni Witnica 21 października, 15:00
wynik nieznany; awans Czarni Witnica
Pogoń Skwierzyna 0-1 Ilanka Rzepin 21 października, 15:00
Zryw Głęboczek 0-18 Orzeł Międzyrzecz 21 października, 15:00
Adrian Kinal ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, Bartłomiej Pałubiak ?, ?, ?, Łukasz Kwiatkowski ?, ?, Jakub Świnarski ?, Tomasz Iwanowski ?, Damian Szałas ?
Nietoperz Gardzko 5-2 GKP II/Galaktica Dzierżów 21 października, 15:00
w Strzelcach Krajeńskich na boisku Technikum
GKP Gorzów Wielkopolski (juniorzy) 2-3 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 21 października, 15:00
pd.
w Dzierżowie

Puchar Polski 2009/2010 (Lubuski ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Lubuski ZPN - Zielona Góra)

Puchar Polski 2008/2009 (Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski - Słubice)

Autor: Mariusz Gazda
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas