[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra

I runda - 14 sierpnia

Delta Smardzewo 4-0 Medyk Cibórz 14 sierpnia, 17:30
(wo)
Jakub Fleszar 7, 15, Patryk Ratajczyk 29, 86 - Sławomir Krasuski 71
na boisku 4-1
Lubusze Rusinów 1-4 Victoria Szczaniec 14 sierpnia, 17:00
Paweł Piaskowski 28 - Daniel Łysiak 41, Robert Kubala 42, 90, Dawid Ziółkowski 72
Piast Parkovia Trzebiechów 3-0 GKS Siedlisko 14 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Cuprum Czciradz 1-0 MKS Nowe Miasteczko 14 sierpnia, 17:00
Mirosław Kotecki 36
Cargovia Kargowa 3-4 Odra Klenica 14 sierpnia, 17:00
pd.
Kamil Kurczyk 30, 34, 41 - Janusz Bandosz 16, 40, Paweł Kowalski 29, Mateusz Stelmaszyński 98
Liwno Zabór 2-9 Sparta Łężyca 14 sierpnia, 17:00
Robert Stachowski 57, Michał Basztabin 65 - Kasper Mihułka 16, Andrzej Laska 34, Przemysław Piątek 37, Maciej Stach 63, Mateusz Czarny 69, Patryk Jaśkiewicz 77, 87, Gracjan Kozłowski 79, Maciek Kremens 85
Spartak Budachów 2-3 Lech Sulechów 14 sierpnia, 17:00
Adrian Gołębowski 16, Wojciech Siejek 84 - Dawid Bajda 40, Michał Greszczyk 42, Damian Strzałkowski 79
Nafta Rybaki 4-3 Bóbr Bobrowice 14 sierpnia, 17:00
pd.
Krzysztof Drozdek 43, 90, 115, Oliwer Taraska 107 - Olaf Kołota 25, 55, Hubert Mazurek 103
WKS Łaz 2-5 Znicz Leśniów Wielki 14 sierpnia, 17:00
Konrad Łoziński 30, Marcin Reczuch 34 - Sebastian Kowalewski 15, Bartosz Piec 38, Rafał Lach 45, Paweł Trojanowski 90, Wojciech Łapka 90
Iskra Jabłoniec 3-1 Sparta Mierków 14 sierpnia, 17:00
Jacek Siwak 25, Bartosz Rewaj 34, Ariel Kędzierski 75 - Dariusz Kordiak 5
Victoria Siecieborzyce 1-2 Błękitni Wierzbnica 14 sierpnia, 17:00
Kacper Kijewski 25 - Patryk Giemza 36, Łukasz Dróbka 84
Zorza Brzeźnica 1-2 Iskra Małomice 14 sierpnia, 17:00
Mateusz Sygutowski 35 - Piotr Szkudło 63, Rafał Rychły 81
Ikar Zawada 4-2 Mewa Cigacice 14 sierpnia, 17:00
Energetyk Dychów 4-1 Błękitni Zabłocie 14 sierpnia, 17:00
Przemysław Trzaskowski 2, Wojciech Raut 8, 61, 74 - Łukasz Łapaj 31
Tramp Osiecznica 0-3 Błękitni Ołobok 14 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Zorza Ochla 2-4 Piast Czerwieńsk 28 sierpnia, 17:00
pd.
Piotr Godzisz 60, Tomir Kijowski 85 - Filip Kiszkurno 12, 48, Bogumił Ceglarek 100, Daniel Kokowicz 110
Hamar Górzyn 0-3 Alfa Jaromirowice 28 sierpnia, 17:00
(wo)
Artur Dąbrowski 17, 26 - Dariusz Iwaśków 57, 75, 90
na boisku 2-3
Drzonkowianka Racula 2-3 Odra Nietków 28 sierpnia, 17:00
Jakub Księżniak 21, 26 - Patryk Trzmiel 32, Dominik Woźniak 51, Patryk Bartoszewski 87
Sparta Grabik 2-5 Delta Sieniawa Żarska 28 sierpnia, 17:00
Bartłomiej Gronkowski 46, 59 - Jacek Michalski 3, Szymon Patyna 28, Damian Sokołowski 60, Jakub Kaźmierski 82, Mariusz Sokołowski 87
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 2-4 Budowlani Lubsko 28 sierpnia, 17:00
Damian Adamowicz 40, Łukasz Adamowicz 65 - Bartosz Łapa 13, Kamil Skrobania 16, Tomasz Bahyrycz 38, Dawid Walczak 70
Błękitni Lubięcin 3-2 Mieszko Konotop 28 sierpnia, 17:00
Tomasz Woźny 33, 90, Patryk Walicht 46 - Adam Bajon 58, Krystian Głowania 78
ŁKS Łęknica 3-0 Unia Kunice (Żary) 28 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek

II runda - 11 września
(Losowanie - 2 września 2019 - siedziba Lubuskiego ZPN)

Start Płoty 0-3 Korona Kożuchów 11 września, 16:45
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Lech Sulechów 6-2 Alfa Jaromirowice 11 września, 16:45
Łukasz Machlik 7, Gracjan Schmidt 10, 38, Bartosz Heyduk 55, Michał Greszczyk 65, Błażej Kancelarz 90 (s) - Filip Ratajczak 70 (s), Michał Leszczyński 77
Piast Parkovia Trzebiechów 0-2 Sprotavia Szprotawa 11 września, 16:45
Jędrzej Kononowicz 10, Kalu Uche 63
Stal Jasień 2-5 Relaks Grabice 11 września, 16:45
Odra Nietków 1-5 Lechia Zielona Góra 11 września, 16:45
Bartosz Dziubański 5 (s) - Dawid Czarnecki 13, 41, Szymon Kobusiński 31, 75, 79
Odra Klenica 2-4 Promień Żary 11 września, 16:45
Paweł Kowalski 11, Cezary Kowalewicz 47 - Marcin Mościcki 18, Michał Chabiniak 28, Arkadiusz Olejniczak 60 (s), Radosław Romanowski 75
Znicz Leśniów Wielki 0-10 Pogoń Świebodzin 11 września, 16:45
Marcin Szymański 8, 65, 65, Dawid Śliwiński 22, Kamil Pawlak 31, 60, Patryk Podwyszyński 33, 50, 62, 71, Paweł Trojanowski 52 (s)
Delta Sieniawa Żarska 1-3 Syrena Zbąszynek 11 września, 16:45
Damian Sokołowski 36 - Paweł Dulat 53, 84, Piotr Bimek 83
Cuprum Czciradz 0-3 Czarni Żagań 11 września, 16:45
Dawid Robaszkiewicz 48, Zbigniew Mastalerz 74, Andrzej Ciepielowski 83
Iskra Małomice 0-1 Piast Czerwieńsk 11 września, 16:45
Robert Genderka 15
Odra Bytom Odrzański 8-1 Budowlani Lubsko 11 września, 16:45
Tomasz Gawlik 35, Michał Konsewicz 63, 89, Bartosz Frydrych 64, 77, Mykyta Łoboda 73, Michał Perszke 79, Artur Dybizbański 87 - Artem Wojcechowśkyj 48
Delta Smardzewo 4-0 Victoria Szczaniec 11 września, 16:45
Rafał Skrzypczak 33, Fabian Oborski 44, Radosław Gabruk 66, 77
Błękitni Ołobok 0-1 Dąb Przybyszów 11 września, 16:45
Adrian Zykiert 78
ŁKS Łęknica 1-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 11 września, 16:45
Norbert Biniek 55 - Radosław Rakociński 69, Przemysław Maciąg 90
Nafta Rybaki 6-5 Ikar Zawada 11 września, 16:45
TS Przylep (Zielona Góra) 0-5 Carina Gubin 11 września, 16:45
Fabian Tomaszewski 2, Mateusz Hałambiec 49, Dominik Skrzyński 51, Gracjan Komarnicki 71, Przemysław Haraszkiewicz 82
Błękitni Lubięcin 4-1 Błękitni Wierzbnica 11 września, 16:45
Marcin Kasprzyk 72, 86, Tomasz Woźny 75, Kacper Piaskowski 81 - Tomasz Maciejewski 65
Iskra Jabłoniec 3-0 Pogoń Przyborów 11 września, 16:45
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Sparta Łężyca 9-0 Energetyk Dychów 11 września, 16:45
Andrzej Laska 6, 12, Robert Kornalewicz 15, Patryk Jaśkiewicz 25, Przemysław Piątek 35, Mateusz Czarny 40, Maciej Stach 74, 83, Łukasz Woźny 78
Arka Nowa Sól 0-3 KP Piast Iłowa 11 września, 16:45
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek

III runda - 25 września
(Losowanie - 16 września 2019 - siedziba Lubuskiego ZPN)

Pogoń Świebodzin 0-5 Lechia Zielona Góra 25 września, 16:00
Sebastian Górski 22, Wojciech Okińczyc 44, 55, Damian Stachurski 50, Dawid Czarnecki 89
Iskra Jabłoniec 1-3 Promień Żary 25 września, 16:00
Paweł Owsiany 27 - Marcin Mościcki 17, Kamil Dados 25, Michał Chabiniak 80
Piast Czerwieńsk 1-2 Czarni Żagań 25 września, 16:00
Dawid Kaczor 28 - Cezary Rewaj 44, 86
Relaks Grabice 0-3 Carina Gubin 25 września, 16:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Delta Smardzewo 2-1 Odra Bytom Odrzański 25 września, 16:00
Patryk Ratajczyk 2, Jakub Fleszar 74 - Mykyta Łoboda 61
Lech Sulechów 4-7 Dąb Przybyszów 25 września, 16:00
Gracjan Schmidt 53, Adrian Grązka 55, Damian Strzałkowski 79, Jacek Szawala 80 - Bartosz Skiba 18, Radosław Szafer 35, Albert Cipior 42, Damian Koppenhagen 50, Kacper Oberc 56, Łukasz Machlik 67 (s), Marek Szafer 75
Nafta Rybaki 1-5 KP Piast Iłowa 25 września, 16:00
Paweł Zięba 23 - Roman Hutyria 35, Piotr Słomiński 64, Seweryn Krajewski 67, Sławomir Wdowiak 72, Adam Klisowski 84
Błękitni Lubięcin 2-1 Sprotavia Szprotawa 25 września, 16:00
pd.
Tomasz Woźny 45, Kacper Piaskowski 106 - Jędrzej Kononowicz 64
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-1 Korona Kożuchów 25 września, 16:00
Marek Szymczak 69, Hubert Babicz 76 - Jakub Czerniawski 2
Sparta Łężyca 0-8 Syrena Zbąszynek 25 września, 16:00
Paweł Dulat 9, 15, 25, 56, 66, Gracjan Lewicki 34, 51, Kuba Karwacki 88

Puchar Polski 2019/2020 (Lubuski ZPN)

Puchar Polski 2019/2020 (Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas