[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski

I runda - 10-11 sierpnia

Kosmos 78 Rudnica 3-2 LZS Bobrówko 10 sierpnia, 18:00
Juwenia Boczów 1-1 Odra Górzyca 11 sierpnia, 18:00
pd. k. 2-4
Zew Dąbroszyn 3-1 Delta Stare Polichno 10 sierpnia, 18:00
pd.
Błękitni Dobiegniew 0-1 Noteć Stare Bielice 11 sierpnia, 15:00
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:00) odwołany
Chrobry Drzeńsko 0-0 GKS Bledzew 10 sierpnia, 18:00
pd. k. 2-3
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 6-0 Warta II Gorzów Wielkopolski 10 sierpnia, 18:00
FC Kursko 1-4 Zieloni Lubiechnia Wielka 10 sierpnia, 18:00
Sokół Gościm 3-5 Lubniewiczanka Lubniewice 10 sierpnia, 17:00
As Pieski 3-2 Leśnik Lemierzyce 10 sierpnia, 18:00
Pogoń Krzeszyce 0-3 Zorza Kowalów 11 sierpnia, 17:00
Arka Mierzęcin 0-3 Leśnik Rąpin 11 sierpnia, 14:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 2-1 SKP Słubice 10 sierpnia, 18:00
Uran Trzebicz 1-1 GKP Pszczew 10 sierpnia, 18:00
pd. k. 5-4

II runda - 28 sierpnia
Polonia Lipki Wielkie - wolny los

Kosmos 78 Rudnica - Spartak Deszczno 27 sierpnia, 17:00
Odra Górzyca - Warta Słońsk 27 sierpnia, 17:00
GKS Bledzew - Budowlani Murzynowo 28 sierpnia, 17:00
Zew Dąbroszyn - Błękitni Lubno 28 sierpnia, 17:00
Noteć Stare Bielice - Kasztelania Santok 28 sierpnia, 17:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Toroma Torzym 28 sierpnia, 17:00
Zieloni Lubiechnia Wielka - Stal Sulęcin 28 sierpnia, 17:30
Lubniewiczanka Lubniewice - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 28 sierpnia, 17:00
As Pieski - Orzeł Międzyrzecz 28 sierpnia, 17:00
Zorza Kowalów - Czarni Witnica 28 sierpnia, 17:00
Leśnik Rąpin - Zjednoczeni Przytoczna 28 sierpnia, 17:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie - Róża Różanki 28 sierpnia, 17:00
Uran Trzebicz - Radowiak Drezdenko 28 sierpnia, 17:00
Lubuszanin Drezdenko - Łucznik Strzelce Krajeńskie 28 sierpnia, 17:00

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas