[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra

I runda - 4 września
(Losowanie - 16 sierpnia 2013)

Lech Sulechów 3-1 Sokół Kalsk 4 września, 16:30
Sparta Łężyca 2-3 Mewa Cigacice 4 września, 16:30
Bizon II Wilkowo - Sokół Dąbrówka Wielkopolska 4 września, 16:30
wynik nieznany - awans Bizon II Wilkowo
Pogoń Przyborów 3-2 Odra Klenica 4 września, 16:30
Nysa Brody 1-0 Stal Jasień 4 września, 16:30
Płomień Czerna 1-6 Delta Sieniawa Żarska 4 września, 16:30
Huragan Lubomyśl 0-3 Unia Kunice (Żary) 4 września, 16:30
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Żenisz Żenichów 3-0 TS Przylep 4 września, 16:30
(wo)
goście nie przyjechali
Sokół Rozłogi 1-5 Błękitni Ołobok 4 września, 16:30
Perła II Cybinka 1-0 Odra Nietków 4 września, 16:30
Thrash Attack Lipiny 1-6 KSF Zielona Góra 4 września, 16:30
Czarni Chotków 0-6 Fadom Nowogród Bobrzański 4 września, 16:30
Solaris Drzeńsk Wielki 1-4 Relaks Grabice 4 września, 16:30

II runda - 25 września
Korona Kożuchów, Dąb Przybyszów, Sprotavia Szprotawa, Promień Żary, Formacja Port 2000 Mostki - wolny los.

Bizon II Wilkowo 0-3 Santos Świebodzin 25 września, 16:30
Stanisław Hipp ?, Daniel Pisarski ?, Łukasz Kołodyński ?
Błękitni Ołobok 1-3 Zenit Ługów 25 września, 16:30
Pogoń Przyborów - Amator Bobrowniki 25 września, 16:30
wynik nieznany - awans Amator Bobrowniki
Mewa Cigacice 8-1 Start Płoty 25 września, 16:30
Unia Kunice (Żary) 0-2 KP Piast Iłowa 25 września, 16:30
Marcin Świrlik 66, 77
Lech Sulechów 2-2 Syrena Zbąszynek 25 września, 16:30
k. 2-3
Nysa Brody 1-15 Budowlani Lubsko 25 września, 16:30
Relaks Grabice 3-3 Carina Gubin 25 września, 16:30
wynik rzutów karnych nieznany - awans Carina Gubin
Fadom Nowogród Bobrzański 3-1 Piast Czerwieńsk 25 września, 16:30
Żenisz Żenichów - UKP II Zielona Góra 25 września, 16:30
wynik nieznany - awans UKP II Zielona Góra
Perła II Cybinka 3-2 Tramp Osiecznica 25 września, 16:30
Alfa Jaromirowice 3-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 25 września, 16:30
Radosław Rzun ?, Dariusz Iwaśków 3, 82 - nieznany 48, 77
Modrzew Modrzyca 1-7 Arka Nowa Sól 25 września, 16:30
KSF Zielona Góra 5-0 Odra Bytom Odrzański 25 września, 16:30
Jacek Hajdasz ?, ?, ?, Krzysztof Marczak ?, Wojciech Kacprzyk ?
Delta Sieniawa Żarska 2-6 ŁKS Łęknica 25 września, 16:30

III runda - 9 października

Amator Bobrowniki 3-7 Sprotavia Szprotawa 9 października, 16:00
Perła II Cybinka 2-3 Carina Gubin 9 października, 16:00
KSF Zielona Góra 2-1 Korona Kożuchów 9 października, 16:00
Gracjan Kozłowski 15, Jacek Hajdasz 90 - Grzegorz Zagrodny 72
Mewa Cigacice 1-6 Arka Nowa Sól 9 października, 16:00
Daniel Wilk ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?
Alfa Jaromirowice 0-3 Promień Żary 9 października, 16:00
Łukasz Świdkiewicz 45, Karol Haraś 57, Adrian Droszczak 79
Unia Kunice (Żary) 0-5 Fadom Nowogród Bobrzański 9 października, 16:00
Damian Danyło 12, Tomasz Sawicki 24 (k), 40, Kamil Jasiński 73, Jan Juszczak 77
UKP II Zielona Góra 2-1 Dąb Przybyszów 9 października, 16:00
Dawin Kwaśny ?, Mateusz Pietruszyński ? - nieznany ?
Zenit Ługów 1-4 Syrena Zbąszynek 9 października, 16:00
pd.
Santos Świebodzin 0-0 Formacja Port 2000 Mostki 9 października, 16:00
pd. k. 4-2
Budowlani Lubsko 0-1 ŁKS Łęknica 9 października, 16:00
Dariusz Piechowiak ? (k)

Puchar Polski 2013/2014 (Lubuski ZPN)

Puchar Polski 2013/2014 (Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas