[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 11 września

Warta Gorzów Wielkopolski 1-1 Pogoń Krzeszyce 11 września, 17:00
pd. k. 3-4
Jarosław Uszkiewicz 88 - Dawid Hendzel 71
Spartak Deszczno 3-1 Kasztelania Santok 11 września, 17:00
Zorza Kowalów 1-0 Polonia II Słubice 11 września, 17:00
SHR Wojcieszyce 2-1 Róża Różanki 10 września, 17:30
Robert Szugzdzinis 47, Mateusz Rosiak 86 (s) - Jacek Wieczorek 31
Zew Dąbroszyn 2-0 Juwenia Boczów 11 września, 17:00
Paweł Czarnecki ?, Krzysztof Pokolenko ?
Tor-Bud Baczyna 1-9 Iskra Janczewo 11 września, 17:00
Sokół Gościm 1-4 Zjednoczeni Przytoczna 11 września, 17:00
Błyskawica Gościmiec 0-5 LZS Bobrówko 11 września, 17:00
GKS Bledzew 3-1 GKP Pszczew 11 września, 17:00

II runda - 25 września

Zorza Kowalów 0-3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 25 września, 16:30
(wo)
gospodarze nie uzyskali zgody policji na rozegranie meczu
GKS Bledzew 4-1 Stal Sulęcin 25 września, 16:30
SHR Wojcieszyce 4-1 Czarni Witnica 25 września, 16:30
Pogoń Krzeszyce 3-4 Toroma Torzym 25 września, 16:30
Zew Dąbroszyn 2-5 Warta Słońsk 25 września, 16:30
Iskra Janczewo 1-0 Spójnia Ośno Lubuskie 25 września, 16:30
Zjednoczeni Przytoczna 1-2 Orzeł Międzyrzecz 25 września, 16:30
Sławomir Sprohs 53 - Damian Cieciński 75, Dawid Dzięgielewski 90
LZS Bobrówko 1-0 Meprozet Stare Kurowo 25 września, 16:30
Spartak Deszczno 0-3 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 25 września, 16:30
Oskar Raćko 49, 76, 81
Błękitni Dobiegniew 3-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 25 września, 16:30
Odra Górzyca 2-5 Ilanka Rzepin 25 września, 16:30
pd.
Michał Wojczyński 4, Krzysztof Zając 64 - Patryk Bogdziewicz 5, Radosław Sylwestrzak 89, 94, 120, Artur Tumaszyk 106
Polonia Lipki Wielkie 1-3 Lubuszanin Drezdenko 25 września, 16:30
nieznany ? - Mateusz Stankiewicz ?, Rafał Ciba ?, ?

III runda - 9 października

GKS Bledzew 1-3 Orzeł Międzyrzecz 9 października, 16:00
pd.
Radosław Pawełkiewicz 53 (k) - Damian Cieciński 32, 94, 100
SHR Wojcieszyce 1-5 Warta Słońsk 9 października, 16:00
Marek Prażuch ? - Robert Gaca ?, Piotr Siembida ?, Jan Hrysiukowicz ?, Krystian Weres ?, ?
Toroma Torzym 0-1 Ilanka Rzepin 9 października, 16:00
LZS Bobrówko 1-0 Lubuszanin Drezdenko 9 października, 16:00
Iskra Janczewo 0-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 9 października, 16:00
Adrian Wieczorek 45
Błękitni Dobiegniew 2-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 23 października, 15:30
Łukasz Bulera 14, Jakub Ryżyk 76

Puchar Polski 2013/2014 (Lubuski ZPN)

Puchar Polski 2013/2014 (Lubuski ZPN - Zielona Góra)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas