[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra

I runda - 22 września

Traper Chichy 0-5 KP Tomaszowo 22 września, 16:30
Beskid Bożnów 3-1 Husaria Dzietrzychowice 22 września, 16:30
Mieszko Konotop 3-1 Błękitni Lubięcin 22 września, 16:30
w Lubięcinie
Sparta Sława 3-1 Piast Parkovia Trzebiechów 22 września, 16:30
Sparta Łężyca - TKKF Chynowianka Zielona Góra
obie drużyny wycofały się z rozgrywek
Mewa Cigacice 7-0 Sparta Nietkowice 22 września, 16:30
Budowlani II Lubsko 9-3 Sparta Mierków 22 września, 16:30
Żenisz Żenichów 1-6 Rywal Stargard Gubiński 29 września, 16:30
w pierwotnym terminie (22 września, 16:30) przełożony z powodu problemów gości ze skompletowaniem składu
Zieloni Łagów 3-5 Błękitni Świdnica 22 września, 16:30
Santos Świebodzin 0-3 Bizon Wilkowo 22 września, 16:30
Medyk II Cibórz 3-1 Błękitni Toporów 22 września, 16:30
Pogoń Świebodzin (juniorzy) 2-5 Zenit Ługów 23 września, 16:30
WKS Łaz 0-3 ŁKS Łęknica 22 września, 16:30
Nafta Rybaki 1-3 Alfa Jaromirowice 22 września, 16:30
Błękitni Ołobok 1-3 Formacja Port 2000 Mostki 22 września, 16:30
pd.
Zjednoczeni Lubrza 2-1 Piast Czerwieńsk 22 września, 16:30
Zenit Myszęcin 1-10 Syrena Zbąszynek 22 września, 16:30
Błyskawica Lubinicko 0-3 Tęcza Krosno Odrzańskie
(wo)
w Chociulach / gospodarze wycofali się z rozgrywek
Kruszywo Raduszec Stary 1-6 Tramp Osiecznica 22 września, 16:30
Amator Bobrowniki 3-0 Vitrosilicon-Intra Iłowa
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Modrzew Modrzyca 2-2 Odra Bytom Odrzański 22 września, 16:30
pd. k. 4-3
Odra Nietków 2-3 TS Przylep 22 września, 16:30
MKS Nowe Miasteczko 2-3 UKP Zielona Góra 22 września, 16:30
Avia Siedlnica 4-6 Dąb Przybyszów 22 września, 16:30
Orzeł Otyń 0-3 Start Płoty
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Korona Wschowa 6-0 Orzeł Szlichtyngowa 22 września, 16:30
Stal Jasień 3-0 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Czarni Jelenin 1-1 Korona Kożuchów 22 września, 16:30
pd. k. 5-4
Fax Bieniów 3-5 Carina Gubin 22 września, 16:30
Iskra Małomice 1-3 Sparta Grabik 22 września, 16:30
Delta Sieniawa Żarska 1-2 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 22 września, 16:30
w Żarach; na stadionie Syreny
Garbarnia Leszno Górne 0-3 Sprotavia Szprotawa
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Budowlani Lubsko 2-3 Unia Kunice (Żary) 22 września, 16:30

II runda - 6 października
Mewa Cigacice - wolny los

Beskid Bożnów 2-6 KP Tomaszowo 6 października, 15:30
Mieszko Konotop 3-0 Tramp Osiecznica 6 października, 15:30
w Lubięcinie
Sparta Sława 0-3 Syrena Zbąszynek
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Budowlani II Lubsko 3-0 Błękitni Świdnica
(wo)
goście nie dojechali
Rywal Stargard Gubiński 0-1 ŁKS Łęknica 13 października, 15:30
Zjednoczeni Lubrza 0-1 Bizon Wilkowo 6 października, 15:30
Medyk II Cibórz 0-4 Formacja Port 2000 Mostki 6 października, 15:30
Zryw Rzeczyca 0-3 Zenit Ługów
(wo)
nie odbył się
Alfa Jaromirowice 2-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 6 października, 15:30
Amator Bobrowniki 2-3 Start Płoty 6 października, 15:30
Modrzew Modrzyca 3-1 TS Przylep 6 października, 15:30
UKP Zielona Góra 4-1 Carina Gubin 6 października, 15:30
Korona Wschowa 1-0 Dąb Przybyszów 6 października, 15:30
Stal Jasień 3-0 Sprotavia Szprotawa
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Czarni Jelenin 2-0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 6 października, 15:30
Unia Kunice (Żary) 0-7 Sparta Grabik 6 października, 15:30

III runda - 27 października

KP Tomaszowo 3-0 Alfa Jaromirowice 27 października, 15:30
(wo)
Mieszko Konotop 8-5 Bizon Wilkowo 27 października, 15:30
pd.
Mewa Cigacice 6-0 Syrena Zbąszynek 27 października, 15:30
Budowlani II Lubsko 1-3 UKP Zielona Góra 27 października, 15:30
Formacja Port 2000 Mostki 0-2 ŁKS Łęknica 27 października, 15:30
Zenit Ługów 0-6 Pogoń Świebodzin 27 października, 15:30
w Świebodzinie; Zenit gospodarzem
Modrzew Modrzyca 6-3 Start Płoty 27 października, 15:30
Korona Wschowa 3-4 Arka Nowa Sól 27 października, 15:30
Czarni Jelenin 1-2 Sparta Grabik 27 października, 15:30
Stal Jasień 1-12 Promień Żary 27 października, 15:30

Puchar Polski 2010/2011 (Lubuski ZPN)

Puchar Polski 2010/2011 (Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas