[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Zielona Góra
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Carina Gubin 30 74 24 2 4 99-23 12 1 2 50-11 12 1 2 49-12
2.  KP Piast Iłowa 30 72 23 3 4 101-33 11 2 2 47-12 12 1 2 54-21
3.  Promień Żary 30 70 22 4 4 80-18 11 3 1 40-8 11 1 3 40-10
4.  Czarni Żagań 30 61 18 7 5 87-42 9 4 2 46-20 9 3 3 41-22 2 3 1 0 1 5-5
5.  Amator Bobrowniki 30 61 20 1 9 99-60 11 1 3 57-34 9 0 6 42-26 2 3 1 0 1 5-5
6.  Odra Nietków 30 59 18 5 7 78-49 11 2 2 47-19 7 3 5 31-30
7.  Delta Sieniawa Żarska 30 46 15 1 14 69-88 10 0 5 42-48 5 1 9 27-40
8.  Mieszko Konotop 30 43 13 4 13 71-70 9 0 6 35-29 4 4 7 36-41
9.  Błękitni Ołobok 30 41 12 5 13 53-67 7 2 6 31-28 5 3 7 22-39
10.  Zryw Rzeczyca 30 38 11 5 14 76-70 7 3 5 51-34 4 2 9 25-36
11.  Piast Czerwieńsk 30 36 11 3 16 55-53 7 1 7 37-26 4 2 9 18-27
12.  Woga Chociule 30 29 8 5 17 44-72 5 1 9 29-34 3 4 8 15-38
13.  Unia Kunice (Żary) 30 25 7 4 19 45-101 4 4 7 23-41 3 0 12 22-60
14.  Zorza Ochla 30 23 6 5 19 45-73 4 2 9 24-35 2 3 10 21-38
15.  Stal Jasień 30 8 1 5 24 28-129 0 4 11 11-41 1 1 13 17-88
16.  Korona Wschowa 30 4 1 1 28 18-100 0 0 15 7-51 1 1 13 11-49
Korona Wschowa wycofała się z rozgrywek po 17. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Carina Gubin    1-2 1-0 2-3 1-0 2-1 3-0 5-0 6-0 6-1 3-0 1-1 4-1 5-1 8-0 2-1 
 2 KP Piast Iłowa0-1     1-1 0-0 1-3 4-0 2-1 3-1 7-1 3-1 4-0 6-0 5-1 3-1 5-1 3-0* 
 3 Promień Żary1-0 4-1     1-1 3-0 1-1 1-1 4-2 4-0 2-0 1-2 7-0 1-0 3-0 4-0 3-0* 
 4 Czarni Żagań1-2 4-3 0-1     2-1 2-2 4-0 3-3 1-1 3-1 3-2 5-0 5-0 3-3 7-1 3-0* 
 5 Amator Bobrowniki1-2 0-7 1-2 4-3     3-1 4-2 4-3 0-0 4-1 3-2 6-2 7-4 3-0 11-3 6-2 
 6 Odra Nietków0-0 1-2 2-1 4-3 3-2     5-3 2-2 1-3 2-1 2-0 2-0 8-0 4-0 8-2 3-0* 
 7 Delta Sieniawa Żarska1-8 1-8 2-1 1-7 2-6 1-3     6-4 3-1 2-1 4-2 3-2 4-2 2-1 6-1 4-1 
 8 Mieszko Konotop2-1 1-6 1-4 2-1 3-1 2-1 5-2     1-2 2-5 0-2 0-3* 3-0 2-1 5-0 6-0 
 9 Błękitni Ołobok1-4 2-3 0-3 0-3* 0-3 1-4 6-2 4-3     0-0 0-0 3-0 2-1 3-1 5-0 4-1 
 10 Zryw Rzeczyca2-3 2-2 1-4 3-4 1-4 6-0 5-2 4-2 4-4     2-1 2-2 8-2 0-3* 8-1 3-0* 
 11 Piast Czerwieńsk1-5 0-2 0-2 1-2 5-1 2-2 1-0 1-3 5-1 2-5     0-1 7-1 2-1 7-0 3-0* 
 12 Woga Chociule0-5 1-4 0-1 2-4 2-3 1-4 1-2 1-1 2-1 0-1 2-1     4-2 4-2 9-1 0-2 
 13 Unia Kunice (Żary)1-8 0-4 0-4 0-4 1-5 1-2 1-2 3-3 4-1 2-1 2-1 0-0     1-1 3-3 4-2 
 14 Zorza Ochla1-3 1-2 1-5 1-1 2-7 2-3 2-5 1-3 0-1 4-0 0-0 3-1 1-3     2-1 3-0* 
 15 Stal Jasień0-4 1-3 0-8 0-2 0-3 1-2 0-2 0-3 1-3 2-2 1-3 0-0 1-2 2-2     2-2 
 16 Korona Wschowa0-3* 2-5 0-3 1-3 0-3* 1-5 0-3* 0-3* 0-3* 2-5 0-2 0-3* 0-3* 1-4 0-3*     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Mieszko Konotop 6-0 Korona Wschowa 13 sierpnia, 14:00
Woga Chociule 0-1 Zryw Rzeczyca 13 sierpnia, 15:00
Unia Kunice (Żary) 0-4 Czarni Żagań 12 sierpnia, 17:00
Błękitni Ołobok 0-0 Piast Czerwieńsk 12 sierpnia, 17:00
Amator Bobrowniki 3-0 Zorza Ochla 12 sierpnia, 17:00
Stal Jasień 1-3 KP Piast Iłowa 12 sierpnia, 17:00
Carina Gubin 2-1 Odra Nietków 12 sierpnia, 17:00
Delta Sieniawa Żarska 2-1 Promień Żary 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Korona Wschowa 0-3 Promień Żary 15 sierpnia, 17:00
Odra Nietków 5-3 Delta Sieniawa Żarska 15 sierpnia, 17:00
KP Piast Iłowa 0-1 Carina Gubin 15 sierpnia, 17:00
Zorza Ochla 2-1 Stal Jasień 15 sierpnia, 17:00
Piast Czerwieńsk 5-1 Amator Bobrowniki 15 sierpnia, 17:00
Czarni Żagań 1-1 Błękitni Ołobok 15 sierpnia, 17:00
Zryw Rzeczyca 8-2 Unia Kunice (Żary) 15 sierpnia, 17:00
Mieszko Konotop 0-3 Woga Chociule 15 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 5-2

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Woga Chociule 0-2 Korona Wschowa 19 sierpnia, 17:00
Unia Kunice (Żary) 3-3 Mieszko Konotop 19 sierpnia, 16:00
Błękitni Ołobok 0-0 Zryw Rzeczyca 19 sierpnia, 16:00
Amator Bobrowniki 4-3 Czarni Żagań 19 sierpnia, 15:00
Stal Jasień 1-3 Piast Czerwieńsk 20 sierpnia, 17:00
Carina Gubin 5-1 Zorza Ochla 19 sierpnia, 16:00
Delta Sieniawa Żarska 1-8 KP Piast Iłowa 19 sierpnia, 17:00
Promień Żary 1-1 Odra Nietków 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Korona Wschowa 1-5 Odra Nietków 26 sierpnia, 16:00
KP Piast Iłowa 1-1 Promień Żary 27 sierpnia, 16:00
Zorza Ochla 2-5 Delta Sieniawa Żarska 26 sierpnia, 14:00
Piast Czerwieńsk 1-5 Carina Gubin 26 sierpnia, 17:00
Czarni Żagań 7-1 Stal Jasień 26 sierpnia, 17:00
Zryw Rzeczyca 1-4 Amator Bobrowniki 26 sierpnia, 17:00
Mieszko Konotop 1-2 Błękitni Ołobok 27 sierpnia, 16:00
Woga Chociule 4-2 Unia Kunice (Żary) 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 2-3 września

Unia Kunice (Żary) 4-2 Korona Wschowa 2 września, 17:00
Błękitni Ołobok 3-0 Woga Chociule 2 września, 14:00
Amator Bobrowniki 4-3 Mieszko Konotop 2 września, 16:00
Stal Jasień 2-2 Zryw Rzeczyca 3 września, 17:00
Carina Gubin 2-3 Czarni Żagań 2 września, 14:00 (200)
Delta Sieniawa Żarska 4-2 Piast Czerwieńsk 2 września, 17:00
Promień Żary 3-0 Zorza Ochla 2 września, 16:30
Odra Nietków 1-2 KP Piast Iłowa 2 września, 17:00

Kolejka 6 - 9-10 września

Korona Wschowa 2-5 KP Piast Iłowa 9 września, 16:00
Zorza Ochla 2-3 Odra Nietków 9 września, 14:00
Piast Czerwieńsk 0-2 Promień Żary 8 września, 17:30
Czarni Żagań 4-0 Delta Sieniawa Żarska 9 września, 17:00
Zryw Rzeczyca 2-3 Carina Gubin 9 września, 14:00
Mieszko Konotop 5-0 Stal Jasień 10 września, 15:00
Woga Chociule 2-3 Amator Bobrowniki 9 września, 15:00
Unia Kunice (Żary) 4-1 Błękitni Ołobok 9 września, 17:00

Kolejka 7 - 16-17 września

Błękitni Ołobok 4-1 Korona Wschowa 16 września, 15:00
Amator Bobrowniki 7-4 Unia Kunice (Żary) 16 września, 15:00
Stal Jasień 0-0 Woga Chociule 17 września, 16:00
Carina Gubin 5-0 Mieszko Konotop 16 września, 15:00
Delta Sieniawa Żarska 2-1 Zryw Rzeczyca 16 września, 16:00
Promień Żary 1-1 Czarni Żagań 16 września, 16:30
Odra Nietków 2-0 Piast Czerwieńsk 16 września, 14:00
KP Piast Iłowa 3-1 Zorza Ochla 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 23-24 września

Korona Wschowa 1-4 Zorza Ochla 20 września, 17:30
Piast Czerwieńsk 0-2 KP Piast Iłowa 23 września, 16:00
Czarni Żagań 2-2 Odra Nietków 23 września, 17:00
Zryw Rzeczyca 1-4 Promień Żary 23 września, 16:00
Mieszko Konotop 5-2 Delta Sieniawa Żarska 24 września, 15:00
Woga Chociule 0-5 Carina Gubin 23 września, 15:00
Unia Kunice (Żary) 3-3 Stal Jasień 23 września, 16:00
Błękitni Ołobok 0-3 Amator Bobrowniki 23 września, 15:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Amator Bobrowniki 6-2 Korona Wschowa 30 września, 15:00
Stal Jasień 1-3 Błękitni Ołobok 1 października, 16:00
Carina Gubin 4-1 Unia Kunice (Żary) 30 września, 15:00
Delta Sieniawa Żarska 3-2 Woga Chociule 30 września, 16:00
Promień Żary 4-2 Mieszko Konotop 30 września, 15:30
Odra Nietków 2-1 Zryw Rzeczyca 30 września, 16:00
KP Piast Iłowa 0-0 Czarni Żagań 30 września, 16:00
Zorza Ochla 0-0 Piast Czerwieńsk 30 września, 14:00

Kolejka 10 - 7-8 października

Korona Wschowa 0-2 Piast Czerwieńsk 7 października, 15:00
Czarni Żagań 3-3 Zorza Ochla 7 października, 16:00
Zryw Rzeczyca 2-2 KP Piast Iłowa 7 października, 15:00
Mieszko Konotop 2-1 Odra Nietków 8 października, 15:00
Woga Chociule 0-1 Promień Żary 8 października, 14:00
Unia Kunice (Żary) 1-2 Delta Sieniawa Żarska 7 października, 15:00
Błękitni Ołobok 1-4 Carina Gubin 7 października, 15:00
Amator Bobrowniki 11-3 Stal Jasień 7 października, 15:00

Kolejka 11 - 14-15 października

Stal Jasień 2-2 Korona Wschowa 15 października, 15:00
Carina Gubin 1-0 Amator Bobrowniki 15 października, 15:00
Delta Sieniawa Żarska 3-1 Błękitni Ołobok 14 października, 15:00
Promień Żary 1-0 Unia Kunice (Żary) 14 października, 15:30
Odra Nietków 2-0 Woga Chociule 14 października, 15:00
KP Piast Iłowa 3-1 Mieszko Konotop 14 października, 15:00
Zorza Ochla 4-0 Zryw Rzeczyca 14 października, 14:00
Piast Czerwieńsk 1-2 Czarni Żagań 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 21-22 października

Korona Wschowa 1-3 Czarni Żagań 21 października, 15:00
Zryw Rzeczyca 2-1 Piast Czerwieńsk 21 października, 15:00
Mieszko Konotop 2-1 Zorza Ochla 22 października, 14:00
Woga Chociule 1-4 KP Piast Iłowa 21 października, 14:00
Unia Kunice (Żary) 1-2 Odra Nietków 4 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (3 marca, 15:00) odwołany
Błękitni Ołobok 0-3 Promień Żary 21 października, 14:00
Amator Bobrowniki 4-2 Delta Sieniawa Żarska 21 października, 15:00
Stal Jasień 0-4 Carina Gubin 21 października, 15:00

Kolejka 13 - 28-29 października

Carina Gubin 2-1 Korona Wschowa 28 października, 14:00
Delta Sieniawa Żarska 6-1 Stal Jasień 28 października, 15:30
Promień Żary 3-0 Amator Bobrowniki 28 października, 15:00
Odra Nietków 1-3 Błękitni Ołobok 28 października, 14:00
KP Piast Iłowa 5-1 Unia Kunice (Żary) 28 października, 14:00
Zorza Ochla 3-1 Woga Chociule 28 października, 14:00
Piast Czerwieńsk 1-3 Mieszko Konotop 28 października, 15:00
Czarni Żagań 3-1 Zryw Rzeczyca 28 października, 16:00

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Korona Wschowa 2-5 Zryw Rzeczyca 4 listopada, 14:00
Mieszko Konotop 2-1 Czarni Żagań 5 listopada, 14:00
Woga Chociule 2-1 Piast Czerwieńsk 4 listopada, 14:00
Unia Kunice (Żary) 1-1 Zorza Ochla 4 listopada, 14:00
Błękitni Ołobok 2-3 KP Piast Iłowa 4 listopada, 14:00
Amator Bobrowniki 3-1 Odra Nietków 4 listopada, 14:00
Stal Jasień 0-8 Promień Żary 5 listopada, 14:00
Carina Gubin 3-0 Delta Sieniawa Żarska 4 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Delta Sieniawa Żarska 4-1 Korona Wschowa 11 listopada, 13:00
Promień Żary 1-0 Carina Gubin 12 listopada, 13:00
Odra Nietków 8-2 Stal Jasień 11 listopada, 13:00
KP Piast Iłowa 1-3 Amator Bobrowniki 11 listopada, 13:00
Zorza Ochla 0-1 Błękitni Ołobok 11 listopada, 13:00
Piast Czerwieńsk 7-1 Unia Kunice (Żary) 11 listopada, 14:00
Czarni Żagań 5-0 Woga Chociule 11 listopada, 13:00
Zryw Rzeczyca 4-2 Mieszko Konotop 11 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 10-11 marca

Korona Wschowa 0-3 Mieszko Konotop
(wo)
w pierwotnym terminie (10 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / gospodarze wycofali się przed drugim terminem meczu (1 maja, 17:00)
Zryw Rzeczyca 2-2 Woga Chociule 1 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (10 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Żagań 5-0 Unia Kunice (Żary) 16 maja, 16:30
w pierwotnym terminie (10 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (21 marca, 16:30) odwołany
Piast Czerwieńsk 5-1 Błękitni Ołobok 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zorza Ochla 2-7 Amator Bobrowniki 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KP Piast Iłowa 5-1 Stal Jasień 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Odra Nietków 0-0 Carina Gubin 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Promień Żary 1-1 Delta Sieniawa Żarska 4 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (1 maja, 17:00) odwołany

Kolejka 17 - 17-18 marca

Promień Żary 3-0 Korona Wschowa 17 marca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Delta Sieniawa Żarska 1-3 Odra Nietków 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Carina Gubin 1-2 KP Piast Iłowa 31 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Jasień 2-2 Zorza Ochla 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Amator Bobrowniki 3-2 Piast Czerwieńsk 9 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Ołobok 0-3 Czarni Żagań 11 kwietnia, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (17 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na boisku 1-2
Unia Kunice (Żary) 2-1 Zryw Rzeczyca 18 marca, 15:00
Woga Chociule 1-1 Mieszko Konotop 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 24-25 marca

Korona Wschowa 0-3 Woga Chociule
(wo)
Mieszko Konotop 3-0 Unia Kunice (Żary) 25 marca, 14:00
Zryw Rzeczyca 4-4 Błękitni Ołobok 24 marca, 15:00
Czarni Żagań 2-1 Amator Bobrowniki 24 marca, 16:00
Piast Czerwieńsk 7-0 Stal Jasień 24 marca, 15:00
Zorza Ochla 1-3 Carina Gubin 24 marca, 14:00
KP Piast Iłowa 2-1 Delta Sieniawa Żarska 24 marca, 15:00
Odra Nietków 2-1 Promień Żary 24 marca, 16:00

Kolejka 19 - 31 marca

Odra Nietków 3-0 Korona Wschowa
(wo)
Promień Żary 4-1 KP Piast Iłowa 31 marca, 14:00
Delta Sieniawa Żarska 2-1 Zorza Ochla 31 marca, 14:00
Carina Gubin 3-0 Piast Czerwieńsk 31 marca, 14:00
Stal Jasień 0-2 Czarni Żagań 31 marca, 14:00
Amator Bobrowniki 4-1 Zryw Rzeczyca 31 marca, 14:00
Błękitni Ołobok 4-3 Mieszko Konotop 3 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 14:00) odwołany
Unia Kunice (Żary) 0-0 Woga Chociule 31 marca, 14:00

Kolejka 20 - 7-8 kwietnia

Korona Wschowa 0-3 Unia Kunice (Żary)
(wo)
Woga Chociule 2-1 Błękitni Ołobok 7 kwietnia, 14:00
Mieszko Konotop 3-1 Amator Bobrowniki 8 kwietnia, 15:00
Zryw Rzeczyca 8-1 Stal Jasień 7 kwietnia, 14:00
Czarni Żagań 1-2 Carina Gubin 7 kwietnia, 17:00
Piast Czerwieńsk 1-0 Delta Sieniawa Żarska 7 kwietnia, 16:00
Zorza Ochla 1-5 Promień Żary 7 kwietnia, 14:00
KP Piast Iłowa 4-0 Odra Nietków 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

KP Piast Iłowa 3-0 Korona Wschowa
(wo)
Odra Nietków 4-0 Zorza Ochla 14 kwietnia, 17:00
Promień Żary 1-2 Piast Czerwieńsk 14 kwietnia, 17:00
Delta Sieniawa Żarska 1-7 Czarni Żagań 14 kwietnia, 16:00
Carina Gubin 6-1 Zryw Rzeczyca 14 kwietnia, 15:00
Stal Jasień 0-3 Mieszko Konotop 15 kwietnia, 15:00
Amator Bobrowniki 6-2 Woga Chociule 14 kwietnia, 15:00
Błękitni Ołobok 2-1 Unia Kunice (Żary) 14 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Korona Wschowa 0-3 Błękitni Ołobok
(wo)
Unia Kunice (Żary) 1-5 Amator Bobrowniki 21 kwietnia, 16:30
Woga Chociule 9-1 Stal Jasień 21 kwietnia, 15:00
Mieszko Konotop 2-1 Carina Gubin 22 kwietnia, 18:00
Zryw Rzeczyca 5-2 Delta Sieniawa Żarska 21 kwietnia, 16:00
Czarni Żagań 0-1 Promień Żary 21 kwietnia, 17:00
Piast Czerwieńsk 2-2 Odra Nietków 21 kwietnia, 16:00
Zorza Ochla 1-2 KP Piast Iłowa 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 28-29 kwietnia

Zorza Ochla 3-0 Korona Wschowa
(wo)
KP Piast Iłowa 4-0 Piast Czerwieńsk 28 kwietnia, 17:00
Odra Nietków 4-3 Czarni Żagań 28 kwietnia, 17:00
Promień Żary 2-0 Zryw Rzeczyca 28 kwietnia, 17:00
Delta Sieniawa Żarska 6-4 Mieszko Konotop 28 kwietnia, 16:00
Carina Gubin 1-1 Woga Chociule 28 kwietnia, 15:00
Stal Jasień 1-2 Unia Kunice (Żary) 29 kwietnia, 16:00
Amator Bobrowniki 0-0 Błękitni Ołobok 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

Korona Wschowa 0-3 Amator Bobrowniki
(wo)
Błękitni Ołobok 5-0 Stal Jasień 6 maja, 15:00
Unia Kunice (Żary) 1-8 Carina Gubin 5 maja, 17:00
Woga Chociule 1-2 Delta Sieniawa Żarska 5 maja, 17:00
Mieszko Konotop 1-4 Promień Żary 6 maja, 17:00
Zryw Rzeczyca 6-0 Odra Nietków 5 maja, 16:00
Czarni Żagań 4-3 KP Piast Iłowa 6 maja, 15:00
Piast Czerwieńsk 2-1 Zorza Ochla 5 maja, 17:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

Piast Czerwieńsk 3-0 Korona Wschowa
(wo)
Zorza Ochla 1-1 Czarni Żagań 12 maja, 16:00
KP Piast Iłowa 3-1 Zryw Rzeczyca 12 maja, 17:00
Odra Nietków 2-2 Mieszko Konotop 12 maja, 17:00
Promień Żary 7-0 Woga Chociule 12 maja, 17:00
Delta Sieniawa Żarska 4-2 Unia Kunice (Żary) 12 maja, 17:00
Carina Gubin 6-0 Błękitni Ołobok 12 maja, 17:00
Stal Jasień 0-3 Amator Bobrowniki 13 maja, 16:00

Kolejka 26 - 19-20 maja

Korona Wschowa 0-3 Stal Jasień
(wo)
Amator Bobrowniki 1-2 Carina Gubin 19 maja, 15:00
Błękitni Ołobok 6-2 Delta Sieniawa Żarska 19 maja, 15:00
Unia Kunice (Żary) 0-4 Promień Żary 19 maja, 17:30
Woga Chociule 1-4 Odra Nietków 20 maja, 15:00
Mieszko Konotop 1-6 KP Piast Iłowa 19 maja, 18:00
Zryw Rzeczyca 0-3 Zorza Ochla 19 maja, 17:00
(wo)
na boisku 3-3
Czarni Żagań 3-2 Piast Czerwieńsk 19 maja, 17:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

Czarni Żagań 3-0 Korona Wschowa
(wo)
Piast Czerwieńsk 2-5 Zryw Rzeczyca 26 maja, 17:00
Zorza Ochla 1-3 Mieszko Konotop 26 maja, 17:00
KP Piast Iłowa 6-0 Woga Chociule 26 maja, 17:00
Odra Nietków 8-0 Unia Kunice (Żary) 26 maja, 17:00
Promień Żary 4-0 Błękitni Ołobok 26 maja, 17:00
Delta Sieniawa Żarska 2-6 Amator Bobrowniki 26 maja, 16:00
Carina Gubin 8-0 Stal Jasień 26 maja, 17:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Korona Wschowa 0-3 Carina Gubin
(wo)
Stal Jasień 0-2 Delta Sieniawa Żarska 3 czerwca, 17:00
Amator Bobrowniki 1-2 Promień Żary 1 czerwca, 18:00
Błękitni Ołobok 1-4 Odra Nietków 2 czerwca, 15:00
Unia Kunice (Żary) 0-4 KP Piast Iłowa 5 czerwca, 18:00
Woga Chociule 4-2 Zorza Ochla 2 czerwca, 16:00
Mieszko Konotop 0-2 Piast Czerwieńsk 2 czerwca, 18:00
Zryw Rzeczyca 3-4 Czarni Żagań 2 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 9-10 czerwca

Zryw Rzeczyca 3-0 Korona Wschowa
(wo)
Czarni Żagań 3-3 Mieszko Konotop 9 czerwca, 16:00
Piast Czerwieńsk 0-1 Woga Chociule 9 czerwca, 16:00
Zorza Ochla 1-3 Unia Kunice (Żary) 9 czerwca, 16:00
KP Piast Iłowa 7-1 Błękitni Ołobok 9 czerwca, 16:00
Odra Nietków 3-2 Amator Bobrowniki 9 czerwca, 16:00
Promień Żary 4-0 Stal Jasień 9 czerwca, 16:00
Delta Sieniawa Żarska 1-8 Carina Gubin 9 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 16 czerwca

Korona Wschowa 0-3 Delta Sieniawa Żarska
(wo)
Carina Gubin 1-0 Promień Żary 16 czerwca, 15:00
Stal Jasień 1-2 Odra Nietków 16 czerwca, 15:00
Amator Bobrowniki 0-7 KP Piast Iłowa 16 czerwca, 15:00
Błękitni Ołobok 3-1 Zorza Ochla 16 czerwca, 15:00
Unia Kunice (Żary) 2-1 Piast Czerwieńsk 16 czerwca, 15:00
Woga Chociule 2-4 Czarni Żagań 16 czerwca, 15:00
Mieszko Konotop 2-5 Zryw Rzeczyca 16 czerwca, 15:00

Klasa A 2017/2018 (Zielona Góra I)
Klasa A 2017/2018 (Zielona Góra II)
Klasa A 2017/2018 (Zielona Góra III)
Klasa A 2017/2018 (Zielona Góra IV)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas