[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Zielona Góra I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lech Sulechów 26 49 15 4 7 74-49 10 2 1 46-16 5 2 6 28-33 2 3 1 0 1 4-2
2.  Medyk Cibórz 26 49 15 4 7 63-45 9 1 3 32-16 6 3 4 31-29 2 3 1 0 1 2-4
3.  Sokół Dąbrówka Wielkopolska 25 48 14 6 5 77-46 7 4 2 43-25 7 2 3 34-21
4.  Zorza Mostki 26 43 12 7 7 60-44 7 4 2 38-24 5 3 5 22-20 2 3 1 0 1 7-2
5.  Błękitni Toporów 26 43 13 4 9 62-67 7 4 2 35-23 6 0 7 27-44 2 3 1 0 1 2-7
6.  Mewa Cigacice 26 42 13 3 10 78-70 9 1 3 49-34 4 2 7 29-36 2 6 2 0 0 9-4
7.  Zjednoczeni Lubrza 26 42 12 6 8 75-62 7 2 4 39-26 5 4 4 36-36 2 0 0 0 2 4-9
8.  Bizon Wilkowo 26 40 13 1 12 92-73 7 0 6 49-34 6 1 6 43-39
9.  Klon Babimost 26 36 11 3 12 56-59 7 1 5 25-19 4 2 7 31-40
10.  Zenit Ługów 26 35 11 2 13 49-46 6 1 6 23-20 5 1 7 26-26
11.  Sparta Nietkowice 25 29 8 5 12 53-61 5 2 5 31-26 3 3 7 22-35
12.  Rakovia Raków 26 22 7 1 18 57-87 5 0 8 35-42 2 1 10 22-45
13.  Iskra Łagów (k. Świebodzina) 26 20 5 5 16 45-88 3 3 7 25-39 2 2 9 20-49
14.  Błyskawica Lubinicko 26 18 5 3 18 32-76 3 2 8 21-38 2 1 10 11-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Lech Sulechów    4-1 3-4 2-0 6-0 3-2 2-2 4-2 2-1 2-0 7-1 5-0 5-2 1-1 
 2 Medyk Cibórz1-0     1-0 3-0 1-2 4-2 2-3 5-1 2-3 1-0 2-2 2-1 6-2 2-0 
 3 Sokół Dąbrówka Wielkopolska3-3 2-2     3-3 3-1 4-4 4-1 2-3 6-3 1-2 3-0* 3-2 4-1 5-0 
 4 Zorza Mostki3-4 1-2 1-1     6-0 5-3 2-2 4-2 2-2 3-1 3-1 4-3 2-2 2-1 
 5 Błękitni Toporów3-3 2-1 3-3 2-1     3-2 2-2 0-5 3-0* 2-2 5-0 3-4 6-0 1-0 
 6 Mewa Cigacice0-4 0-5 1-3 4-2 9-3     7-3 4-4 5-4 3-1 4-1 6-2 5-2 1-0 
 7 Zjednoczeni Lubrza4-0 0-2 5-2 1-2 3-1 1-2     4-7 5-2 4-3 2-2 5-2 1-1 4-0 
 8 Bizon Wilkowo7-1 8-2 1-4 2-1 1-5 6-3 4-5     2-4 0-3 2-3 3-2 4-0 9-1 
 9 Klon Babimost2-1 1-1 1-2 0-2 0-1 5-0 2-5 1-0     2-1 1-0 4-1 5-2 1-3 
 10 Zenit Ługów4-1 0-3 1-2 0-1 1-2 2-0 4-1 1-0 3-3     1-3 1-2 3-2 2-0 
 11 Sparta Nietkowice0-3 5-0 0-0 2-3 0-6 3-1 4-3 2-3 3-5     1-1 7-0 4-1 
 12 Rakovia Raków1-5 2-6 4-0 2-5 5-3 0-1 2-7 3-4 2-3 5-3 4-2     0-3 5-0 
 13 Iskra Łagów (k. Świebodzina)4-1 2-4 0-8 0-4 2-3 2-2 1-1 5-7 3-1 0-2 1-1 4-1     1-4 
 14 Błyskawica Lubinicko1-2 2-2 0-5 1-1 5-3 1-2 1-3 2-5 3-2 0-3 0-6 4-1 1-3     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Rakovia Raków 2-3 Klon Babimost 20 sierpnia, 15:00
Sparta Nietkowice 7-0 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 20 sierpnia, 17:00
Zorza Mostki 5-3 Mewa Cigacice 20 sierpnia, 17:00
Zenit Ługów 1-2 Błękitni Toporów 20 sierpnia, 17:00
Błyskawica Lubinicko 0-5 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 19 sierpnia, 17:00
Medyk Cibórz 2-3 Zjednoczeni Lubrza 19 sierpnia, 17:00
Lech Sulechów 4-2 Bizon Wilkowo 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Klon Babimost 1-0 Bizon Wilkowo 27 sierpnia, 15:00
Zjednoczeni Lubrza 4-0 Lech Sulechów 27 sierpnia, 16:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 2-2 Medyk Cibórz 27 sierpnia, 17:00
Błękitni Toporów 1-0 Błyskawica Lubinicko 27 sierpnia, 17:00
Mewa Cigacice 3-1 Zenit Ługów 26 sierpnia, 17:00
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 0-4 Zorza Mostki 26 sierpnia, 17:00
Rakovia Raków 4-2 Sparta Nietkowice 27 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Sparta Nietkowice 2-3 Klon Babimost 3 września, 16:00
Zorza Mostki 4-3 Rakovia Raków 3 września, 16:00
Zenit Ługów 3-2 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 3 września, 17:00
Błyskawica Lubinicko 1-2 Mewa Cigacice 2 września, 16:00
Medyk Cibórz 1-2 Błękitni Toporów 3 września, 15:00
Lech Sulechów 3-4 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 2 września, 17:00
Bizon Wilkowo 4-5 Zjednoczeni Lubrza 2 września, 17:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Klon Babimost 2-5 Zjednoczeni Lubrza 10 września, 15:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 2-3 Bizon Wilkowo 10 września, 16:00
Błękitni Toporów 3-3 Lech Sulechów 10 września, 16:00
Mewa Cigacice 0-5 Medyk Cibórz 9 września, 16:00
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 1-4 Błyskawica Lubinicko 9 września, 16:00
Rakovia Raków 5-3 Zenit Ługów 10 września, 15:00
Sparta Nietkowice 0-0 Zorza Mostki 10 września, 16:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Zorza Mostki 2-2 Klon Babimost 17 września, 14:00
Zenit Ługów 1-3 Sparta Nietkowice 17 września, 16:00
Błyskawica Lubinicko 4-1 Rakovia Raków 16 września, 16:00
Medyk Cibórz 6-2 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 16 września, 16:00
Lech Sulechów 3-2 Mewa Cigacice 16 września, 17:00
Bizon Wilkowo 1-5 Błękitni Toporów 16 września, 16:00
Zjednoczeni Lubrza 5-2 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 17 września, 15:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Klon Babimost 1-2 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 24 września, 16:00
Błękitni Toporów 2-2 Zjednoczeni Lubrza 24 września, 16:00
Mewa Cigacice 4-4 Bizon Wilkowo 23 września, 16:00
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 4-1 Lech Sulechów 24 września, 16:00
Rakovia Raków 2-6 Medyk Cibórz 24 września, 15:00
Sparta Nietkowice 4-1 Błyskawica Lubinicko 24 września, 16:00
Zorza Mostki 3-1 Zenit Ługów 24 września, 15:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Zenit Ługów 3-3 Klon Babimost 1 października, 16:00
Błyskawica Lubinicko 1-1 Zorza Mostki 30 września, 16:00
Medyk Cibórz 2-2 Sparta Nietkowice 30 września, 16:00
Lech Sulechów 5-0 Rakovia Raków 30 września, 17:00
Bizon Wilkowo 4-0 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 30 września, 16:00
Zjednoczeni Lubrza 1-2 Mewa Cigacice 1 października, 13:30
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 3-1 Błękitni Toporów 1 października, 16:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Klon Babimost 0-1 Błękitni Toporów 8 października, 15:00
Mewa Cigacice 1-3 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 7 października, 15:00
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 1-1 Zjednoczeni Lubrza 7 października, 15:00
Rakovia Raków 3-4 Bizon Wilkowo 8 października, 15:00
Sparta Nietkowice 0-3 Lech Sulechów 8 października, 15:00
Zorza Mostki 1-2 Medyk Cibórz 7 października, 15:00
Zenit Ługów 2-0 Błyskawica Lubinicko 8 października, 15:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Błyskawica Lubinicko 3-2 Klon Babimost 14 października, 15:00
Medyk Cibórz 1-0 Zenit Ługów 14 października, 15:00
Lech Sulechów 2-0 Zorza Mostki 14 października, 15:00
Bizon Wilkowo 2-3 Sparta Nietkowice 15 października, 15:00
Zjednoczeni Lubrza 5-2 Rakovia Raków 15 października, 15:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 4-1 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 15 października, 15:00
Błękitni Toporów 3-2 Mewa Cigacice 15 października, 15:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Klon Babimost 5-0 Mewa Cigacice 22 października, 15:00
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 2-3 Błękitni Toporów 21 października, 15:00
Rakovia Raków 4-0 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 22 października, 15:00
Sparta Nietkowice 3-1 Zjednoczeni Lubrza 22 października, 15:00
Zorza Mostki 4-2 Bizon Wilkowo 22 października, 15:00
Zenit Ługów 4-1 Lech Sulechów 22 października, 15:00
Błyskawica Lubinicko 2-2 Medyk Cibórz 21 października, 15:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Medyk Cibórz 2-3 Klon Babimost 29 października, 13:00
Lech Sulechów 1-1 Błyskawica Lubinicko 28 października, 15:00
Bizon Wilkowo 0-3 Zenit Ługów 29 października, 13:00
Zjednoczeni Lubrza 1-2 Zorza Mostki 29 października, 14:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 3-0 Sparta Nietkowice 19 listopada, 13:30
(wo)
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na boisku 3-1
Błękitni Toporów 3-4 Rakovia Raków 29 października, 14:00
Mewa Cigacice 5-2 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 28 października, 14:00

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Klon Babimost 5-2 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 5 listopada, 14:00
Rakovia Raków 0-1 Mewa Cigacice 5 listopada, 14:00
Sparta Nietkowice 2-3 Błękitni Toporów 5 listopada, 14:00
Zorza Mostki 1-1 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 5 listopada, 13:00
Zenit Ługów 4-1 Zjednoczeni Lubrza 5 listopada, 14:00
Błyskawica Lubinicko 2-5 Bizon Wilkowo 4 listopada, 14:00
Medyk Cibórz 1-0 Lech Sulechów 4 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Lech Sulechów 2-1 Klon Babimost 12 listopada, 14:00
Bizon Wilkowo 8-2 Medyk Cibórz 11 listopada, 13:00
Zjednoczeni Lubrza 4-0 Błyskawica Lubinicko 11 listopada, 13:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 1-2 Zenit Ługów 12 listopada, 14:00
Błękitni Toporów 2-1 Zorza Mostki 11 listopada, 14:00
Mewa Cigacice 4-1 Sparta Nietkowice 11 listopada, 14:00
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 4-1 Rakovia Raków 11 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 17-18 marca

Klon Babimost 4-1 Rakovia Raków 31 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 1-1 Sparta Nietkowice 31 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mewa Cigacice 4-2 Zorza Mostki 31 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Toporów 2-2 Zenit Ługów 1 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 5-0 Błyskawica Lubinicko 31 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zjednoczeni Lubrza 0-2 Medyk Cibórz 31 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bizon Wilkowo 7-1 Lech Sulechów 31 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 24-25 marca

Bizon Wilkowo 2-4 Klon Babimost 24 marca, 14:00
Lech Sulechów 2-2 Zjednoczeni Lubrza 9 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany
Medyk Cibórz 1-0 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:30) odwołany
Błyskawica Lubinicko 5-3 Błękitni Toporów 31 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany
Zenit Ługów 2-0 Mewa Cigacice 25 marca, 16:00
Zorza Mostki 2-2 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 25 marca, 15:00
Sparta Nietkowice 1-1 Rakovia Raków 25 marca, 15:00

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

Klon Babimost 1-0 Sparta Nietkowice 8 kwietnia, 15:00
Rakovia Raków 2-5 Zorza Mostki 8 kwietnia, 14:00
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 0-2 Zenit Ługów 7 kwietnia, 15:00
Mewa Cigacice 1-0 Błyskawica Lubinicko 7 kwietnia, 15:00
Błękitni Toporów 2-1 Medyk Cibórz 8 kwietnia, 15:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 3-3 Lech Sulechów 8 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Lubrza 4-7 Bizon Wilkowo 8 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Zjednoczeni Lubrza 5-2 Klon Babimost 15 kwietnia, 15:00
Bizon Wilkowo 1-4 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 14 kwietnia, 16:00
Lech Sulechów 6-0 Błękitni Toporów 14 kwietnia, 17:00
Medyk Cibórz 4-2 Mewa Cigacice 15 kwietnia, 15:00
Błyskawica Lubinicko 1-3 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 14 kwietnia, 15:00
Zenit Ługów 1-2 Rakovia Raków 15 kwietnia, 16:00
Zorza Mostki 3-1 Sparta Nietkowice 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Klon Babimost 0-2 Zorza Mostki 22 kwietnia, 15:00
Sparta Nietkowice 3-5 Zenit Ługów 22 kwietnia, 16:00
Rakovia Raków 5-0 Błyskawica Lubinicko 22 kwietnia, 15:00
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 2-4 Medyk Cibórz 21 kwietnia, 15:00
Mewa Cigacice 0-4 Lech Sulechów 21 kwietnia, 15:00
Błękitni Toporów 0-5 Bizon Wilkowo 22 kwietnia, 15:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 4-1 Zjednoczeni Lubrza 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Sokół Dąbrówka Wielkopolska 6-3 Klon Babimost 29 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Lubrza 3-1 Błękitni Toporów 29 kwietnia, 16:00
Bizon Wilkowo 6-3 Mewa Cigacice 28 kwietnia, 16:00
Lech Sulechów 5-2 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 29 kwietnia, 17:00
Medyk Cibórz 2-1 Rakovia Raków 28 kwietnia, 16:00
Błyskawica Lubinicko 0-6 Sparta Nietkowice 28 kwietnia, 15:00
Zenit Ługów 0-1 Zorza Mostki 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

Klon Babimost 2-1 Zenit Ługów 6 maja, 15:00
Zorza Mostki 2-1 Błyskawica Lubinicko 6 maja, 16:00
Sparta Nietkowice 5-0 Medyk Cibórz 6 maja, 16:00
Rakovia Raków 1-5 Lech Sulechów 6 maja, 15:00
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 5-7 Bizon Wilkowo 5 maja, 16:00
Mewa Cigacice 7-3 Zjednoczeni Lubrza 5 maja, 16:00
Błękitni Toporów 3-3 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 6 maja, 16:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Błękitni Toporów 3-0 Klon Babimost 13 maja, 16:00
(wo)
nie odbył się
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 4-4 Mewa Cigacice 13 maja, 17:00
Zjednoczeni Lubrza 1-1 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 13 maja, 16:00
Bizon Wilkowo 3-2 Rakovia Raków 13 maja, 17:00
Lech Sulechów 7-1 Sparta Nietkowice 12 maja, 17:00
Medyk Cibórz 3-0 Zorza Mostki 12 maja, 16:00
Błyskawica Lubinicko 0-3 Zenit Ługów 12 maja, 16:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

Klon Babimost 1-3 Błyskawica Lubinicko 20 maja, 15:00
Zenit Ługów 0-3 Medyk Cibórz 20 maja, 17:00
Zorza Mostki 3-4 Lech Sulechów 19 maja, 17:00
Sparta Nietkowice 4-3 Bizon Wilkowo 20 maja, 16:00
Rakovia Raków 2-7 Zjednoczeni Lubrza 19 maja, 17:00
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 0-8 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 19 maja, 16:00
Mewa Cigacice 9-3 Błękitni Toporów 19 maja, 16:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Mewa Cigacice 5-4 Klon Babimost 26 maja, 16:00
Błękitni Toporów 6-0 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 27 maja, 17:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 3-2 Rakovia Raków 27 maja, 17:00
Zjednoczeni Lubrza 2-2 Sparta Nietkowice 26 maja, 17:00
Bizon Wilkowo 2-1 Zorza Mostki 26 maja, 17:00
Lech Sulechów 2-0 Zenit Ługów 26 maja, 17:00
Medyk Cibórz 2-0 Błyskawica Lubinicko 26 maja, 16:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Klon Babimost 1-1 Medyk Cibórz 3 czerwca, 15:00
Błyskawica Lubinicko 1-2 Lech Sulechów 2 czerwca, 16:00
Zenit Ługów 1-0 Bizon Wilkowo 3 czerwca, 17:00
Zorza Mostki 2-2 Zjednoczeni Lubrza 3 czerwca, 16:00
Sparta Nietkowice - Sokół Dąbrówka Wielkopolska 3 czerwca, 16:00
przerwany w 90. minucie przy stanie 1-1 z powodu bójki zawodników i kibiców
Rakovia Raków 5-3 Błękitni Toporów 3 czerwca, 16:00
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 2-2 Mewa Cigacice 2 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 10 czerwca

Iskra Łagów (k. Świebodzina) 3-1 Klon Babimost 10 czerwca, 17:00
Mewa Cigacice 6-2 Rakovia Raków 10 czerwca, 17:00
Błękitni Toporów 5-0 Sparta Nietkowice 10 czerwca, 17:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 3-3 Zorza Mostki 10 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Lubrza 4-3 Zenit Ługów 10 czerwca, 17:00
Bizon Wilkowo 9-1 Błyskawica Lubinicko 10 czerwca, 17:00
Lech Sulechów 4-1 Medyk Cibórz 10 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

Klon Babimost 2-1 Lech Sulechów 17 czerwca, 17:00
Medyk Cibórz 5-1 Bizon Wilkowo 17 czerwca, 17:00
Błyskawica Lubinicko 1-3 Zjednoczeni Lubrza 17 czerwca, 17:00
Zenit Ługów 1-2 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 17 czerwca, 17:00
Zorza Mostki 6-0 Błękitni Toporów 17 czerwca, 17:00
Sparta Nietkowice 0-6 Mewa Cigacice 17 czerwca, 17:00
Rakovia Raków 0-3 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 17 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2017/2018 (Zielona Góra)

Klasa A 2017/2018 (Zielona Góra II)
Klasa A 2017/2018 (Zielona Góra III)
Klasa A 2017/2018 (Zielona Góra IV)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas