[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Zielona Góra III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Przyborów 26 70 22 4 0 87-20 10 3 0 47-11 12 1 0 40-9
2.  Sparta Łężyca 26 48 15 3 8 69-45 10 0 3 46-20 5 3 5 23-25
3.  Drzonkowianka Racula 26 43 13 4 9 61-39 8 2 3 33-13 5 2 6 28-26
4.  Ikar Zawada 26 40 13 1 12 64-72 7 0 6 33-34 6 1 6 31-38
5.  Dąb II Przybyszów 26 39 10 9 7 54-38 4 7 2 28-14 6 2 5 26-24
6.  TKKF Chynowianka Zielona Góra 26 35 10 5 11 55-64 7 2 4 37-35 3 3 7 18-29
7.  GKS Siedlisko 26 33 10 3 13 50-53 7 2 4 34-18 3 1 9 16-35 4 6 2 0 2 9-6
8.  Orzeł Szlichtyngowa 26 33 9 6 11 44-52 6 3 4 25-20 3 3 7 19-32 4 5 1 2 1 6-7
9.  Czarni Rudno 26 33 9 6 11 43-57 7 2 4 25-22 2 4 7 18-35 4 5 1 2 1 8-10
10.  MKS Nowe Miasteczko 26 31 9 4 13 46-55 5 4 4 25-22 4 0 9 21-33 2 3 1 0 1 4-4
11.  Avia Siedlnica 26 31 9 4 13 47-73 5 0 8 19-37 4 4 5 28-36 2 3 1 0 1 4-4
12.  Błękitni Lubięcin 26 29 9 2 15 49-75 7 0 6 31-31 2 2 9 18-44
13.  LKP Stypułów 26 27 8 3 15 45-71 5 2 6 25-29 3 1 9 20-42
14.  Falubaz II Zielona Góra 26 26 8 2 16 56-56 4 1 8 28-28 4 1 8 28-28
Falubaz II Zielona Góra wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Pogoń Przyborów    1-1 1-0 6-1 1-1 6-1 2-1 6-1 4-1 6-0 5-2 3-1 5-0 1-1 
 2 Sparta Łężyca1-4     5-3 4-0 3-1 2-4 6-0 5-3 4-2 1-0 9-0 1-3 2-0 3-0* 
 3 Drzonkowianka Racula1-2 1-2     0-3 2-1 1-0 5-1 1-1 2-0 3-0 2-2 7-0 6-1 2-0 
 4 Ikar Zawada0-6 5-2 0-3     1-3 2-1 4-1 2-4 5-1 2-1 3-6 4-5 2-1 3-0* 
 5 Dąb II Przybyszów2-2 1-1 1-1 2-3     4-0 1-2 3-0 1-1 6-0 2-2 1-1 1-1 3-0* 
 6 TKKF Chynowianka Zielona Góra1-4 3-2 3-4 3-2 6-3     1-2 0-0 2-2 4-2 3-1 3-2 6-2 2-9 
 7 GKS Siedlisko3-4 2-0 0-2 5-1 1-2 1-1     2-0 5-2 1-4 2-2 2-0 7-0 3-0* 
 8 Orzeł Szlichtyngowa0-1 3-0* 3-1 1-6 0-0 6-2 2-1     2-2 1-0 1-2 2-2 1-3 3-0* 
 9 Czarni Rudno0-1 0-2 4-3 2-2 0-2 1-0 2-1 2-2     4-2 1-4 4-2 2-1 3-0* 
 10 MKS Nowe Miasteczko0-2 1-2 0-0 5-3 0-3 1-1 2-2 4-2 1-1     3-1 2-1 5-2 1-2 
 11 Avia Siedlnica0-5 0-3* 0-4 0-4 4-0 2-1 3-4 2-0 0-2 3-1     3-0* 2-4 0-9 
 12 Błękitni Lubięcin1-4 3-4 5-3 1-3 1-6 1-2 4-0 3-0 3-1 0-5 3-1     3-2 3-0* 
 13 LKP Stypułów0-2 2-1 4-1 0-3* 2-3 2-2 1-0 2-3 5-1 2-3 2-2 2-1     1-7 
 14 Falubaz II Zielona Góra0-3* 3-3 0-3* 9-0 3-1 0-3* 2-1 0-3* 1-2 0-3* 0-3* 10-0 0-3*     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Drzonkowianka Racula 2-0 Falubaz II Zielona Góra 19 sierpnia, 17:00
LKP Stypułów 2-3 Dąb II Przybyszów 19 sierpnia, 16:00
Orzeł Szlichtyngowa 2-1 GKS Siedlisko 19 sierpnia, 16:00
MKS Nowe Miasteczko 2-1 Błękitni Lubięcin 20 sierpnia, 13:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 3-2 Ikar Zawada 19 sierpnia, 16:00
Pogoń Przyborów 1-1 Sparta Łężyca 19 sierpnia, 16:00
Avia Siedlnica 0-2 Czarni Rudno 20 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Falubaz II Zielona Góra 1-2 Czarni Rudno 26 sierpnia, 16:00
Sparta Łężyca 9-0 Avia Siedlnica 26 sierpnia, 17:00
Ikar Zawada 0-6 Pogoń Przyborów 26 sierpnia, 16:00
Błękitni Lubięcin 1-2 TKKF Chynowianka Zielona Góra 26 sierpnia, 16:00
GKS Siedlisko 1-4 MKS Nowe Miasteczko 26 sierpnia, 16:00
Dąb II Przybyszów 3-0 Orzeł Szlichtyngowa 27 sierpnia, 16:00
Drzonkowianka Racula 6-1 LKP Stypułów 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 2-3 września

LKP Stypułów 1-7 Falubaz II Zielona Góra 2 września, 11:00
Orzeł Szlichtyngowa 3-1 Drzonkowianka Racula 2 września, 16:00
MKS Nowe Miasteczko 0-3 Dąb II Przybyszów 2 września, 16:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 1-2 GKS Siedlisko 2 września, 16:00
Pogoń Przyborów 3-1 Błękitni Lubięcin 2 września, 14:00
Avia Siedlnica 0-4 Ikar Zawada 3 września, 16:00
Czarni Rudno 0-2 Sparta Łężyca 2 września, 16:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Falubaz II Zielona Góra 3-3 Sparta Łężyca 10 września, 12:00
Ikar Zawada 5-1 Czarni Rudno 9 września, 16:00
Błękitni Lubięcin 3-1 Avia Siedlnica 9 września, 16:00
GKS Siedlisko 3-4 Pogoń Przyborów 9 września, 16:00
Dąb II Przybyszów 4-0 TKKF Chynowianka Zielona Góra 10 września, 16:00
Drzonkowianka Racula 3-0 MKS Nowe Miasteczko 9 września, 16:00
LKP Stypułów 2-3 Orzeł Szlichtyngowa 9 września, 16:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Orzeł Szlichtyngowa 3-0 Falubaz II Zielona Góra 16 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-6
MKS Nowe Miasteczko 5-2 LKP Stypułów 16 września, 16:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 3-4 Drzonkowianka Racula 16 września, 16:00
Pogoń Przyborów 1-1 Dąb II Przybyszów 16 września, 16:00
Avia Siedlnica 3-4 GKS Siedlisko 17 września, 16:00
Czarni Rudno 4-2 Błękitni Lubięcin 16 września, 16:00
Sparta Łężyca 4-0 Ikar Zawada 16 września, 16:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Falubaz II Zielona Góra 9-0 Ikar Zawada 24 września, 15:00
Błękitni Lubięcin 3-4 Sparta Łężyca 23 września, 15:00
GKS Siedlisko 5-2 Czarni Rudno 23 września, 15:00
Dąb II Przybyszów 2-2 Avia Siedlnica 24 września, 15:00
Drzonkowianka Racula 1-2 Pogoń Przyborów 23 września, 16:00
LKP Stypułów 2-2 TKKF Chynowianka Zielona Góra 23 września, 15:00
Orzeł Szlichtyngowa 1-0 MKS Nowe Miasteczko 23 września, 15:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

MKS Nowe Miasteczko 1-2 Falubaz II Zielona Góra 30 września, 15:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 0-0 Orzeł Szlichtyngowa 30 września, 15:00
Pogoń Przyborów 5-0 LKP Stypułów 30 września, 15:00
Avia Siedlnica 0-4 Drzonkowianka Racula 1 października, 15:00
Czarni Rudno 0-2 Dąb II Przybyszów 30 września, 15:00
Sparta Łężyca 6-0 GKS Siedlisko 30 września, 15:00
Ikar Zawada 4-5 Błękitni Lubięcin 30 września, 16:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Falubaz II Zielona Góra 10-0 Błękitni Lubięcin 8 października, 15:00
GKS Siedlisko 5-1 Ikar Zawada 7 października, 15:00
Dąb II Przybyszów 1-1 Sparta Łężyca 8 października, 15:00
Drzonkowianka Racula 2-0 Czarni Rudno 7 października, 15:00
LKP Stypułów 2-2 Avia Siedlnica 7 października, 15:00
Orzeł Szlichtyngowa 0-1 Pogoń Przyborów 7 października, 15:00
MKS Nowe Miasteczko 1-1 TKKF Chynowianka Zielona Góra 7 października, 15:00

Kolejka 9 - 14-15 października

TKKF Chynowianka Zielona Góra 2-9 Falubaz II Zielona Góra 14 października, 15:00
Pogoń Przyborów 6-0 MKS Nowe Miasteczko 14 października, 15:00
Avia Siedlnica 2-0 Orzeł Szlichtyngowa 15 października, 15:00
Czarni Rudno 2-1 LKP Stypułów 14 października, 15:00
Sparta Łężyca 5-3 Drzonkowianka Racula 14 października, 15:00
Ikar Zawada 1-3 Dąb II Przybyszów 14 października, 16:00
Błękitni Lubięcin 4-0 GKS Siedlisko 14 października, 14:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Falubaz II Zielona Góra 2-1 GKS Siedlisko 22 października, 14:00
Dąb II Przybyszów 1-1 Błękitni Lubięcin 22 października, 14:00
Drzonkowianka Racula 0-3 Ikar Zawada 21 października, 15:00
LKP Stypułów 2-1 Sparta Łężyca 21 października, 14:00
Orzeł Szlichtyngowa 2-2 Czarni Rudno 21 października, 14:00
MKS Nowe Miasteczko 3-1 Avia Siedlnica 21 października, 14:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 1-4 Pogoń Przyborów 21 października, 14:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Pogoń Przyborów 1-1 Falubaz II Zielona Góra 28 października, 14:00
Avia Siedlnica 2-1 TKKF Chynowianka Zielona Góra 29 października, 14:00
Czarni Rudno 4-2 MKS Nowe Miasteczko 28 października, 14:00
Sparta Łężyca 5-3 Orzeł Szlichtyngowa 28 października, 14:00
Ikar Zawada 2-1 LKP Stypułów 28 października, 15:00
Błękitni Lubięcin 5-3 Drzonkowianka Racula 28 października, 14:00
GKS Siedlisko 1-2 Dąb II Przybyszów 28 października, 14:00

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Falubaz II Zielona Góra 3-1 Dąb II Przybyszów 5 listopada, 14:00
Drzonkowianka Racula 5-1 GKS Siedlisko 4 listopada, 14:00
LKP Stypułów 2-1 Błękitni Lubięcin 4 listopada, 14:00
Orzeł Szlichtyngowa 1-6 Ikar Zawada 4 listopada, 14:00
MKS Nowe Miasteczko 1-2 Sparta Łężyca 4 listopada, 14:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 2-2 Czarni Rudno 4 listopada, 14:00
Pogoń Przyborów 5-2 Avia Siedlnica 4 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Avia Siedlnica 0-9 Falubaz II Zielona Góra 12 listopada, 14:00
Czarni Rudno 0-1 Pogoń Przyborów 11 listopada, 14:00
Sparta Łężyca 2-4 TKKF Chynowianka Zielona Góra 11 listopada, 14:00
Ikar Zawada 2-1 MKS Nowe Miasteczko 11 listopada, 14:00
Błękitni Lubięcin 3-0 Orzeł Szlichtyngowa 11 listopada, 14:00
GKS Siedlisko 7-0 LKP Stypułów 11 listopada, 14:00
Dąb II Przybyszów 1-1 Drzonkowianka Racula 12 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 17-18 marca

Falubaz II Zielona Góra 0-3 Drzonkowianka Racula
(wo)
Dąb II Przybyszów 1-1 LKP Stypułów 1 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Siedlisko 2-0 Orzeł Szlichtyngowa 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Lubięcin 0-5 MKS Nowe Miasteczko 31 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ikar Zawada 2-1 TKKF Chynowianka Zielona Góra 31 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Łężyca 1-4 Pogoń Przyborów 31 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Rudno 1-4 Avia Siedlnica 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (2 maja, 18:00) odwołany

Kolejka 15 - 24-25 marca

Czarni Rudno 3-0 Falubaz II Zielona Góra
(wo)
Avia Siedlnica 0-3 Sparta Łężyca 25 marca, 14:00
(wo)
na boisku 3-3
Pogoń Przyborów 6-1 Ikar Zawada 24 marca, 14:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 3-2 Błękitni Lubięcin 24 marca, 14:00
MKS Nowe Miasteczko 2-2 GKS Siedlisko 24 marca, 14:00
Orzeł Szlichtyngowa 0-0 Dąb II Przybyszów 24 marca, 14:00
LKP Stypułów 4-1 Drzonkowianka Racula 24 marca, 14:00

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

Falubaz II Zielona Góra 0-3 LKP Stypułów
(wo)
Drzonkowianka Racula 1-1 Orzeł Szlichtyngowa 7 kwietnia, 15:00
Dąb II Przybyszów 6-0 MKS Nowe Miasteczko 8 kwietnia, 15:00
GKS Siedlisko 1-1 TKKF Chynowianka Zielona Góra 7 kwietnia, 15:00
Błękitni Lubięcin 1-4 Pogoń Przyborów 7 kwietnia, 15:00
Ikar Zawada 3-6 Avia Siedlnica 7 kwietnia, 16:00
Sparta Łężyca 4-2 Czarni Rudno 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Sparta Łężyca 3-0 Falubaz II Zielona Góra
(wo)
Czarni Rudno 2-2 Ikar Zawada 14 kwietnia, 15:00
Avia Siedlnica 3-0 Błękitni Lubięcin 15 kwietnia, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Pogoń Przyborów 2-1 GKS Siedlisko 14 kwietnia, 15:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 6-3 Dąb II Przybyszów 14 kwietnia, 15:00
MKS Nowe Miasteczko 0-0 Drzonkowianka Racula 14 kwietnia, 15:00
Orzeł Szlichtyngowa 1-3 LKP Stypułów 14 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Falubaz II Zielona Góra 0-3 Orzeł Szlichtyngowa
(wo)
LKP Stypułów 2-3 MKS Nowe Miasteczko 21 kwietnia, 15:00
Drzonkowianka Racula 1-0 TKKF Chynowianka Zielona Góra 21 kwietnia, 16:00
Dąb II Przybyszów 2-2 Pogoń Przyborów 22 kwietnia, 16:00
GKS Siedlisko 2-2 Avia Siedlnica 21 kwietnia, 15:00
Błękitni Lubięcin 3-1 Czarni Rudno 21 kwietnia, 15:00
Ikar Zawada 5-2 Sparta Łężyca 20 kwietnia, 17:30

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Ikar Zawada 3-0 Falubaz II Zielona Góra
(wo)
Sparta Łężyca 1-3 Błękitni Lubięcin 28 kwietnia, 15:00
Czarni Rudno 2-1 GKS Siedlisko 28 kwietnia, 15:00
Avia Siedlnica 4-0 Dąb II Przybyszów 29 kwietnia, 16:00
Pogoń Przyborów 1-0 Drzonkowianka Racula 28 kwietnia, 15:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 6-2 LKP Stypułów 28 kwietnia, 15:00
MKS Nowe Miasteczko 4-2 Orzeł Szlichtyngowa 28 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

Falubaz II Zielona Góra 0-3 MKS Nowe Miasteczko
(wo)
Orzeł Szlichtyngowa 6-2 TKKF Chynowianka Zielona Góra 5 maja, 15:00
LKP Stypułów 0-2 Pogoń Przyborów 5 maja, 15:00
Drzonkowianka Racula 2-2 Avia Siedlnica 5 maja, 16:00
Dąb II Przybyszów 1-1 Czarni Rudno 5 maja, 14:00
GKS Siedlisko 2-0 Sparta Łężyca 5 maja, 15:00
Błękitni Lubięcin 1-3 Ikar Zawada 5 maja, 15:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Błękitni Lubięcin 3-0 Falubaz II Zielona Góra
(wo)
Ikar Zawada 4-1 GKS Siedlisko 31 maja, 15:00
Sparta Łężyca 3-1 Dąb II Przybyszów 13 maja, 17:00
Czarni Rudno 4-3 Drzonkowianka Racula 12 maja, 15:00
Avia Siedlnica 2-4 LKP Stypułów 13 maja, 16:00
Pogoń Przyborów 6-1 Orzeł Szlichtyngowa 12 maja, 15:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 4-2 MKS Nowe Miasteczko 12 maja, 15:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

Falubaz II Zielona Góra 0-3 TKKF Chynowianka Zielona Góra
(wo)
MKS Nowe Miasteczko 0-2 Pogoń Przyborów 19 maja, 15:00
Orzeł Szlichtyngowa 1-2 Avia Siedlnica 19 maja, 15:00
LKP Stypułów 5-1 Czarni Rudno 19 maja, 15:00
Drzonkowianka Racula 1-2 Sparta Łężyca 19 maja, 17:00
Dąb II Przybyszów 2-3 Ikar Zawada 19 maja, 14:00
GKS Siedlisko 2-0 Błękitni Lubięcin 19 maja, 15:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

GKS Siedlisko 3-0 Falubaz II Zielona Góra
(wo)
Błękitni Lubięcin 1-6 Dąb II Przybyszów 26 maja, 17:00
Ikar Zawada 0-3 Drzonkowianka Racula 26 maja, 16:00
Sparta Łężyca 2-0 LKP Stypułów 26 maja, 16:00
Czarni Rudno 2-2 Orzeł Szlichtyngowa 26 maja, 14:00
Avia Siedlnica 3-1 MKS Nowe Miasteczko 27 maja, 16:00
Pogoń Przyborów 6-1 TKKF Chynowianka Zielona Góra 26 maja, 16:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Falubaz II Zielona Góra 0-3 Pogoń Przyborów
(wo)
TKKF Chynowianka Zielona Góra 3-1 Avia Siedlnica 3 czerwca, 17:00
MKS Nowe Miasteczko 1-1 Czarni Rudno 2 czerwca, 16:00
Orzeł Szlichtyngowa 3-0 Sparta Łężyca 2 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 1-1
LKP Stypułów 0-3 Ikar Zawada 2 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 1-1
Drzonkowianka Racula 7-0 Błękitni Lubięcin 2 czerwca, 17:00
Dąb II Przybyszów 1-2 GKS Siedlisko 2 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 9 czerwca

Dąb II Przybyszów 3-0 Falubaz II Zielona Góra
(wo)
GKS Siedlisko 0-2 Drzonkowianka Racula 9 czerwca, 15:00
Błękitni Lubięcin 3-2 LKP Stypułów 9 czerwca, 15:00
Ikar Zawada 2-4 Orzeł Szlichtyngowa 9 czerwca, 15:00
Sparta Łężyca 1-0 MKS Nowe Miasteczko 9 czerwca, 15:00
Czarni Rudno 1-0 TKKF Chynowianka Zielona Góra 9 czerwca, 15:00
Avia Siedlnica 0-5 Pogoń Przyborów 9 czerwca, 15:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

Falubaz II Zielona Góra 0-3 Avia Siedlnica
(wo)
Pogoń Przyborów 4-1 Czarni Rudno 16 czerwca, 15:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 3-2 Sparta Łężyca 16 czerwca, 16:00
MKS Nowe Miasteczko 5-3 Ikar Zawada 17 czerwca, 15:00
Orzeł Szlichtyngowa 2-2 Błękitni Lubięcin 17 czerwca, 15:00
LKP Stypułów 1-0 GKS Siedlisko 16 czerwca, 16:00
Drzonkowianka Racula 2-1 Dąb II Przybyszów 16 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2017/2018 (Zielona Góra)

Klasa A 2017/2018 (Zielona Góra I)
Klasa A 2017/2018 (Zielona Góra II)
Klasa A 2017/2018 (Zielona Góra IV)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas