[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Zielona Góra II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Alfa Jaromirowice 26 69 22 3 1 112-22 11 2 0 65-10 11 1 1 47-12
2.  Hamar Górzyn 26 55 18 1 7 96-49 10 0 3 58-22 8 1 4 38-27
3.  Relaks Grabice 26 50 15 5 6 98-42 8 2 3 56-19 7 3 3 42-23
4.  Sparta Mierków 26 47 15 2 9 78-49 8 1 4 36-21 7 1 5 42-28
5.  Pogoń Wężyska 26 44 14 2 10 71-48 6 1 6 34-32 8 1 4 37-16
6.  Fadom Nowogród Bobrzański 26 39 12 3 11 66-56 8 1 4 36-24 4 2 7 30-32
7.  Znicz Leśniów Wielki 26 38 10 8 8 68-79 6 3 4 35-35 4 5 4 33-44
8.  KP Świdnica 26 35 10 5 11 54-63 7 3 3 27-19 3 2 8 27-44
9.  Start Płoty 26 32 10 2 14 52-56 5 2 6 27-21 5 0 8 25-35
10.  Czarni Czarnowo 26 29 9 2 15 45-65 4 2 7 19-27 5 0 8 26-38 2 4 1 1 0 4-3
11.  Spartak Budachów 26 29 9 2 15 66-103 4 1 8 33-57 5 1 7 33-46 2 1 0 1 1 3-4
12.  Błękitni Zabłocie 26 22 6 4 16 39-92 5 1 7 24-42 1 3 9 15-50
13.  Energetyk Dychów 26 20 5 5 16 35-87 3 3 7 21-46 2 2 9 14-41
14.  Zorza Grzmiąca 26 14 4 2 20 40-109 2 1 10 18-56 2 1 10 22-53

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Alfa Jaromirowice    1-1 2-2 3-1 4-0* 4-2 11-0 4-0 5-0 9-1 12-0* 2-1 5-1 3-1 
 2 Hamar Górzyn1-4     0-3* 3-2 1-2 4-1 6-1 5-2 6-1 6-2 8-0 8-2 7-1 3-1 
 3 Relaks Grabice1-1 0-4     3-5 3-0 3-1 0-3* 11-1 3-0 3-1 3-0* 11-1 2-2 13-0 
 4 Sparta Mierków1-3 1-2 4-2     2-4 5-1 2-2 3-1 5-1 1-4 5-0 3-0 1-0 3-1 
 5 Pogoń Wężyska2-5 0-1 1-5 3-5     2-5 7-1 3-1 1-3 4-2 3-1 3-0 3-1 2-2 
 6 Fadom Nowogród Bobrzański2-1 6-0 1-8 4-1 0-3     2-2 2-1 1-2 4-1 5-0 2-0 5-0* 2-5 
 7 Znicz Leśniów Wielki0-1 3-2 5-3 1-6 1-1 4-4     2-5 3-2 3-2 0-5 2-2 5-1 6-1 
 8 KP Świdnica0-3 1-4 2-2 3-2 2-0 2-0 2-2     3-2 1-0 1-2 2-2 3-0 5-0 
 9 Start Płoty1-2 3-1 2-4 1-0 0-3 0-2 3-3 1-2     3-0 1-3 6-0 0-0 6-1 
 10 Czarni Czarnowo1-4 2-6 0-2 2-4 1-0 2-0 1-2 1-1 4-1     1-1 1-3 1-2 2-1 
 11 Spartak Budachów1-4 8-2 2-3 1-6 1-10 3-6 3-2 5-4 1-7 2-3     1-1 4-3 1-6 
 12 Błękitni Zabłocie0-12 1-4 1-0 2-5 1-4 0-0 3-4 1-5 3-0* 0-4 4-2     4-1 4-1 
 13 Energetyk Dychów1-3 1-7 2-2 1-1 0-5 3-0* 0-7 3-3 0-5 1-2 1-8 5-1     3-2 
 14 Zorza Grzmiąca1-4 0-4 1-6 1-4 0-5 0-8 4-4 3-1 0-1 1-4 2-11 4-2 1-2     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Alfa Jaromirowice 1-1 Hamar Górzyn 20 sierpnia, 17:00
Start Płoty 2-4 Relaks Grabice 19 sierpnia, 15:00
Zorza Grzmiąca 0-5 Pogoń Wężyska 20 sierpnia, 14:00
Energetyk Dychów 5-1 Błękitni Zabłocie 19 sierpnia, 16:00
Znicz Leśniów Wielki 0-5 Spartak Budachów 20 sierpnia, 17:00
Fadom Nowogród Bobrzański 4-1 Czarni Czarnowo 20 sierpnia, 15:00
KP Świdnica 3-2 Sparta Mierków 19 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Hamar Górzyn 3-2 Sparta Mierków 26 sierpnia, 16:00
Czarni Czarnowo 1-1 KP Świdnica 27 sierpnia, 16:00
Spartak Budachów 3-6 Fadom Nowogród Bobrzański 27 sierpnia, 16:00
Błękitni Zabłocie 3-4 Znicz Leśniów Wielki 26 sierpnia, 16:00
Pogoń Wężyska 3-1 Energetyk Dychów 26 sierpnia, 16:00
Relaks Grabice 13-0 Zorza Grzmiąca 27 sierpnia, 17:00
Alfa Jaromirowice 5-0 Start Płoty 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Start Płoty 3-1 Hamar Górzyn 2 września, 16:00
Zorza Grzmiąca 1-4 Alfa Jaromirowice 3 września, 14:00
Energetyk Dychów 2-2 Relaks Grabice 2 września, 16:00
Znicz Leśniów Wielki 1-1 Pogoń Wężyska 3 września, 17:00
Fadom Nowogród Bobrzański 2-0 Błękitni Zabłocie 2 września, 16:00
KP Świdnica 1-2 Spartak Budachów 2 września, 16:00
Sparta Mierków 1-4 Czarni Czarnowo 2 września, 16:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Hamar Górzyn 6-2 Czarni Czarnowo 10 września, 16:00
Spartak Budachów 1-6 Sparta Mierków 10 września, 16:00
Błękitni Zabłocie 1-5 KP Świdnica 9 września, 16:00
Pogoń Wężyska 2-5 Fadom Nowogród Bobrzański 9 września, 16:00
Relaks Grabice 0-3 Znicz Leśniów Wielki 10 września, 16:00
(wo)
na boisku 3-1
Alfa Jaromirowice 5-1 Energetyk Dychów 10 września, 16:00
Start Płoty 6-1 Zorza Grzmiąca 10 września, 16:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Zorza Grzmiąca 0-4 Hamar Górzyn 17 września, 14:00
Energetyk Dychów 0-5 Start Płoty 16 września, 16:00
Znicz Leśniów Wielki 0-1 Alfa Jaromirowice 17 września, 16:00
Fadom Nowogród Bobrzański 1-8 Relaks Grabice 16 września, 16:00
KP Świdnica 2-0 Pogoń Wężyska 16 września, 16:00
Sparta Mierków 3-0 Błękitni Zabłocie 16 września, 16:00
Czarni Czarnowo 1-1 Spartak Budachów 17 września, 16:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Hamar Górzyn 8-0 Spartak Budachów 24 września, 16:00
Błękitni Zabłocie 0-4 Czarni Czarnowo 23 września, 15:00
Pogoń Wężyska 3-5 Sparta Mierków 23 września, 15:00
Relaks Grabice 11-1 KP Świdnica 24 września, 16:00
Alfa Jaromirowice 4-2 Fadom Nowogród Bobrzański 24 września, 16:00
Start Płoty 3-3 Znicz Leśniów Wielki 24 września, 15:00
Zorza Grzmiąca 1-2 Energetyk Dychów 24 września, 14:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Energetyk Dychów 1-7 Hamar Górzyn 30 września, 15:00
Znicz Leśniów Wielki 6-1 Zorza Grzmiąca 1 października, 16:00
Fadom Nowogród Bobrzański 1-2 Start Płoty 30 września, 15:00
KP Świdnica 0-3 Alfa Jaromirowice 30 września, 15:00
Sparta Mierków 4-2 Relaks Grabice 30 września, 15:00
Czarni Czarnowo 1-0 Pogoń Wężyska 1 października, 15:00
Spartak Budachów 1-1 Błękitni Zabłocie 1 października, 15:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Hamar Górzyn 8-2 Błękitni Zabłocie 8 października, 16:00
Pogoń Wężyska 3-1 Spartak Budachów 7 października, 15:00
Relaks Grabice 3-1 Czarni Czarnowo 8 października, 16:00
Alfa Jaromirowice 3-1 Sparta Mierków 8 października, 15:00
Start Płoty 1-2 KP Świdnica 7 października, 15:00
Zorza Grzmiąca 0-8 Fadom Nowogród Bobrzański 8 października, 14:00
Energetyk Dychów 0-7 Znicz Leśniów Wielki 7 października, 15:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Znicz Leśniów Wielki 3-2 Hamar Górzyn 15 października, 15:00
Fadom Nowogród Bobrzański 5-0 Energetyk Dychów 14 października, 15:00
(wo)
na boisku 5-1
KP Świdnica 5-0 Zorza Grzmiąca 14 października, 15:00
Sparta Mierków 5-1 Start Płoty 14 października, 15:00
Czarni Czarnowo 1-4 Alfa Jaromirowice 15 października, 15:00
Spartak Budachów 2-3 Relaks Grabice 14 października, 15:00
Błękitni Zabłocie 1-4 Pogoń Wężyska 14 października, 15:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Hamar Górzyn 1-2 Pogoń Wężyska 22 października, 15:00
Relaks Grabice 11-1 Błękitni Zabłocie 22 października, 15:00
Alfa Jaromirowice 12-0 Spartak Budachów 22 października, 14:00
(wo)
na boisku 12-1
Start Płoty 3-0 Czarni Czarnowo 22 października, 12:00
Zorza Grzmiąca 1-4 Sparta Mierków 22 października, 14:00
Energetyk Dychów 3-3 KP Świdnica 21 października, 14:00
Znicz Leśniów Wielki 4-4 Fadom Nowogród Bobrzański 22 października, 14:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Fadom Nowogród Bobrzański 6-0 Hamar Górzyn 28 października, 14:00
KP Świdnica 2-2 Znicz Leśniów Wielki 28 października, 14:00
Sparta Mierków 1-0 Energetyk Dychów 28 października, 14:00
Czarni Czarnowo 2-1 Zorza Grzmiąca 29 października, 14:00
Spartak Budachów 1-7 Start Płoty 29 października, 14:00
Błękitni Zabłocie 0-12 Alfa Jaromirowice 28 października, 14:00
Pogoń Wężyska 1-5 Relaks Grabice 28 października, 14:00

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Hamar Górzyn 0-3 Relaks Grabice 5 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 1-3
Alfa Jaromirowice 4-0 Pogoń Wężyska 5 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 4-1
Start Płoty 6-0 Błękitni Zabłocie 4 listopada, 14:00
Zorza Grzmiąca 2-11 Spartak Budachów 5 listopada, 14:00
Energetyk Dychów 1-2 Czarni Czarnowo 4 listopada, 14:00
Znicz Leśniów Wielki 1-6 Sparta Mierków 5 listopada, 14:00
Fadom Nowogród Bobrzański 2-1 KP Świdnica 4 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

KP Świdnica 1-4 Hamar Górzyn 11 listopada, 14:00
Sparta Mierków 5-1 Fadom Nowogród Bobrzański 11 listopada, 14:00
Czarni Czarnowo 1-2 Znicz Leśniów Wielki 11 listopada, 14:00
Spartak Budachów 4-3 Energetyk Dychów 12 listopada, 14:00
Błękitni Zabłocie 4-1 Zorza Grzmiąca 12 listopada, 14:00
Pogoń Wężyska 1-3 Start Płoty 11 listopada, 14:00
Relaks Grabice 1-1 Alfa Jaromirowice 11 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 17-18 marca

Hamar Górzyn 1-4 Alfa Jaromirowice 31 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Relaks Grabice 3-0 Start Płoty 31 marca, 16:00
Pogoń Wężyska 2-2 Zorza Grzmiąca 31 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Zabłocie 4-1 Energetyk Dychów 31 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Spartak Budachów 3-2 Znicz Leśniów Wielki 1 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Czarnowo 2-0 Fadom Nowogród Bobrzański 31 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Mierków 3-1 KP Świdnica 31 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 24-25 marca

Sparta Mierków 1-2 Hamar Górzyn 24 marca, 14:00
KP Świdnica 1-0 Czarni Czarnowo 24 marca, 14:00
Fadom Nowogród Bobrzański 5-0 Spartak Budachów 31 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (3 maja, 18:00) odwołany
Znicz Leśniów Wielki 2-2 Błękitni Zabłocie 31 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany
Energetyk Dychów 0-5 Pogoń Wężyska 24 marca, 14:00
Zorza Grzmiąca 1-6 Relaks Grabice 25 marca, 14:00
Start Płoty 1-2 Alfa Jaromirowice 25 marca, 15:00

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

Hamar Górzyn 6-1 Start Płoty 7 kwietnia, 16:00
Alfa Jaromirowice 3-1 Zorza Grzmiąca 8 kwietnia, 16:00
Relaks Grabice 2-2 Energetyk Dychów 8 kwietnia, 16:00
Pogoń Wężyska 7-1 Znicz Leśniów Wielki 8 kwietnia, 15:00
Błękitni Zabłocie 0-0 Fadom Nowogród Bobrzański 7 kwietnia, 15:00
Spartak Budachów 5-4 KP Świdnica 8 kwietnia, 15:00
Czarni Czarnowo 2-4 Sparta Mierków 8 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Czarni Czarnowo 2-6 Hamar Górzyn 15 kwietnia, 15:00
Sparta Mierków 5-0 Spartak Budachów 14 kwietnia, 15:00
KP Świdnica 2-2 Błękitni Zabłocie 14 kwietnia, 15:00
Fadom Nowogród Bobrzański 0-3 Pogoń Wężyska 14 kwietnia, 15:00
Znicz Leśniów Wielki 5-3 Relaks Grabice 15 kwietnia, 16:00
Energetyk Dychów 1-3 Alfa Jaromirowice 15 kwietnia, 13:00
Zorza Grzmiąca 0-1 Start Płoty 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Hamar Górzyn 3-1 Zorza Grzmiąca 22 kwietnia, 16:00
Start Płoty 0-0 Energetyk Dychów 22 kwietnia, 15:00
Alfa Jaromirowice 11-0 Znicz Leśniów Wielki 22 kwietnia, 16:00
Relaks Grabice 3-1 Fadom Nowogród Bobrzański 22 kwietnia, 16:00
Pogoń Wężyska 3-1 KP Świdnica 21 kwietnia, 15:00
Błękitni Zabłocie 2-5 Sparta Mierków 21 kwietnia, 15:00
Spartak Budachów 2-3 Czarni Czarnowo 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Spartak Budachów 8-2 Hamar Górzyn 29 kwietnia, 16:00
Czarni Czarnowo 1-3 Błękitni Zabłocie 29 kwietnia, 15:00
Sparta Mierków 2-4 Pogoń Wężyska 28 kwietnia, 15:00
KP Świdnica 2-2 Relaks Grabice 28 kwietnia, 15:00
Fadom Nowogród Bobrzański 2-1 Alfa Jaromirowice 28 kwietnia, 15:00
Znicz Leśniów Wielki 3-2 Start Płoty 29 kwietnia, 17:00
Energetyk Dychów 3-2 Zorza Grzmiąca 28 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

Hamar Górzyn 7-1 Energetyk Dychów 5 maja, 17:00
Zorza Grzmiąca 4-4 Znicz Leśniów Wielki 6 maja, 14:00
Start Płoty 0-2 Fadom Nowogród Bobrzański 6 maja, 16:00
Alfa Jaromirowice 4-0 KP Świdnica 6 maja, 16:00
Relaks Grabice 3-5 Sparta Mierków 6 maja, 16:00
Pogoń Wężyska 4-2 Czarni Czarnowo 6 maja, 16:00
Błękitni Zabłocie 4-2 Spartak Budachów 6 maja, 15:30

Kolejka 21 - 12-13 maja

Błękitni Zabłocie 1-4 Hamar Górzyn 12 maja, 16:00
Spartak Budachów 1-10 Pogoń Wężyska 13 maja, 16:00
Czarni Czarnowo 0-2 Relaks Grabice 13 maja, 16:00
Sparta Mierków 1-3 Alfa Jaromirowice 12 maja, 16:00
KP Świdnica 3-2 Start Płoty 12 maja, 16:00
Fadom Nowogród Bobrzański 2-5 Zorza Grzmiąca 12 maja, 16:00
Znicz Leśniów Wielki 5-1 Energetyk Dychów 13 maja, 17:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

Hamar Górzyn 6-1 Znicz Leśniów Wielki 19 maja, 17:00
Energetyk Dychów 3-0 Fadom Nowogród Bobrzański 19 maja, 15:00
(wo)
na boisku 2-2
Zorza Grzmiąca 3-1 KP Świdnica 20 maja, 14:00
Start Płoty 1-0 Sparta Mierków 19 maja, 16:00
Alfa Jaromirowice 9-1 Czarni Czarnowo 20 maja, 13:00
Relaks Grabice 3-0 Spartak Budachów 20 maja, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Pogoń Wężyska 3-0 Błękitni Zabłocie 19 maja, 16:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Pogoń Wężyska 0-1 Hamar Górzyn 26 maja, 16:00
Błękitni Zabłocie 1-0 Relaks Grabice 26 maja, 16:00
Spartak Budachów 1-4 Alfa Jaromirowice 27 maja, 16:00
Czarni Czarnowo 4-1 Start Płoty 27 maja, 16:00
Sparta Mierków 3-1 Zorza Grzmiąca 26 maja, 16:00
KP Świdnica 3-0 Energetyk Dychów 26 maja, 16:00
Fadom Nowogród Bobrzański 2-2 Znicz Leśniów Wielki 27 maja, 16:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Hamar Górzyn 4-1 Fadom Nowogród Bobrzański 2 czerwca, 15:00
Znicz Leśniów Wielki 2-5 KP Świdnica 3 czerwca, 17:00
Energetyk Dychów 1-1 Sparta Mierków 3 czerwca, 13:00
Zorza Grzmiąca 1-4 Czarni Czarnowo 3 czerwca, 14:00
Start Płoty 1-3 Spartak Budachów 2 czerwca, 16:00
Alfa Jaromirowice 2-1 Błękitni Zabłocie 3 czerwca, 16:00
Relaks Grabice 3-0 Pogoń Wężyska 3 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 10 czerwca

Relaks Grabice 0-4 Hamar Górzyn 10 czerwca, 17:00
Pogoń Wężyska 2-5 Alfa Jaromirowice 9 czerwca, 17:00
Błękitni Zabłocie 3-0 Start Płoty 10 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Spartak Budachów 1-6 Zorza Grzmiąca 10 czerwca, 17:00
Czarni Czarnowo 1-2 Energetyk Dychów 10 czerwca, 17:00
Sparta Mierków 2-2 Znicz Leśniów Wielki 10 czerwca, 17:00
KP Świdnica 2-0 Fadom Nowogród Bobrzański 9 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

Hamar Górzyn 5-2 KP Świdnica 16 czerwca, 17:00
Fadom Nowogród Bobrzański 4-1 Sparta Mierków 17 czerwca, 17:00
Znicz Leśniów Wielki 3-2 Czarni Czarnowo 17 czerwca, 17:00
Energetyk Dychów 1-8 Spartak Budachów 17 czerwca, 17:00
Zorza Grzmiąca 4-2 Błękitni Zabłocie 17 czerwca, 17:00
Start Płoty 0-3 Pogoń Wężyska 16 czerwca, 17:00
Alfa Jaromirowice 2-2 Relaks Grabice 17 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2017/2018 (Zielona Góra)

Klasa A 2017/2018 (Zielona Góra I)
Klasa A 2017/2018 (Zielona Góra III)
Klasa A 2017/2018 (Zielona Góra IV)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas