[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2013/2014, grupa: lubuska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dąb Przybyszów 30 65 20 5 5 66-30 12 1 2 37-12 8 4 3 29-18
2.  Spójnia Ośno Lubuskie 30 60 18 6 6 56-23 11 3 1 34-10 7 3 5 22-13
3.  Czarni Witnica 30 56 17 5 8 51-36 9 4 2 27-12 8 1 6 24-24
4.  Budowlani Lubsko 30 54 16 6 8 76-49 11 2 2 55-22 5 4 6 21-27
5.  Odra Bytom Odrzański 30 53 16 5 9 64-52 9 4 2 34-11 7 1 7 30-41 2 3 1 0 1 4-3
6.  Arka Nowa Sól 30 53 16 5 9 55-37 12 1 2 39-14 4 4 7 16-23 2 3 1 0 1 3-4
7.  Sprotavia Szprotawa 30 51 14 9 7 53-30 7 4 4 32-15 7 5 3 21-15
8.  KP Piast Iłowa 30 49 14 7 9 49-34 9 5 1 28-9 5 2 8 21-25
9.  ŁKS Łęknica 30 44 11 11 8 54-49 8 4 3 28-14 3 7 5 26-35
10.  Piast Czerwieńsk 30 36 10 6 14 39-54 7 3 5 27-25 3 3 9 12-29
11.  Łucznik Strzelce Krajeńskie 30 32 8 8 14 40-57 4 5 6 22-22 4 3 8 18-35
12.  Meprozet Stare Kurowo 30 29 7 8 15 31-49 6 5 4 20-19 1 3 11 11-30
13.  Lubuszanin Drezdenko 30 27 8 3 19 44-54 7 1 7 35-19 1 2 12 9-35
14.  Korona Kożuchów 30 26 8 2 20 34-76 5 2 8 23-33 3 0 12 11-43
15.  Syrena Zbąszynek 30 23 6 5 19 34-65 4 2 9 22-31 2 3 10 12-34
16.  Orzeł Międzyrzecz 30 14 3 5 22 30-81 2 2 11 12-33 1 3 11 18-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Dąb Przybyszów    1-0 0-1 2-1 6-2 1-0 1-0 2-0 1-1 1-0 0-1 5-2 1-0 5-0 5-3 6-1 
 2 Spójnia Ośno Lubuskie1-2     1-0 2-1 6-1 5-0 1-1 2-1 1-1 2-0 0-0 3-2 2-0 2-0 3-0* 3-1 
 3 Czarni Witnica0-2 0-1     3-1 2-2 1-0 3-0 2-1 3-1 1-1 3-0 3-0 2-2 2-1 0-0 2-0 
 4 Budowlani Lubsko2-2 3-1 2-3     7-2 3-1 2-1 0-2 8-3 1-1 3-2 4-0 4-0 5-0 3-1 8-3 
 5 Odra Bytom Odrzański0-1 2-0 5-0 3-0     2-0 0-0 4-3 1-1 5-0 4-0 1-0 2-2 1-2 2-0 2-2 
 6 Arka Nowa Sól1-0 1-0 3-1 0-2 3-2     2-2 5-1 4-1 1-0 7-0 4-1 1-0 2-1 0-2 5-1 
 7 Sprotavia Szprotawa3-2 1-1 1-1 1-2 2-3 1-2     0-1 3-1 4-0 1-1 1-1 6-0 5-0 2-0 1-0 
 8 KP Piast Iłowa1-1 2-1 4-1 0-0 1-0 1-1 0-0     1-2 3-0 5-1 0-0 1-0 3-0 3-0 3-2 
 9 ŁKS Łęknica1-1 1-1 3-2 3-1 0-1 4-1 0-1 0-1     2-1 1-1 2-0 2-0 2-1 0-0 7-2 
 10 Piast Czerwieńsk4-1 1-3 2-1 1-3 5-2 0-5 1-1 2-1 1-1     2-3 1-0 3-0* 2-3 1-1 1-0 
 11 Łucznik Strzelce Krajeńskie2-3 0-0 0-3 5-0 0-1 1-1 1-5 1-0 1-1 1-2     0-0 0-3 4-0 4-1 2-2 
 12 Meprozet Stare Kurowo1-1 0-1 1-3 4-4 0-3 1-1 1-2 1-1 0-0 2-1 2-1     2-0 2-1 2-0 1-0 
 13 Lubuszanin Drezdenko1-2 1-2 1-2 0-0 1-3 1-0 1-2 3-2 4-0 1-2 1-2 2-1     5-0 7-0 6-1 
 14 Korona Kożuchów0-2 0-4 0-1 1-3 3-4 1-2 0-1 2-2 2-7 4-2 3-2 2-0 2-1     2-1 1-1 
 15 Syrena Zbąszynek1-6 0-3 1-3 1-1 2-3 0-1 1-2 0-2 3-4 1-1 2-1 2-1 6-1 2-0     0-2 
 16 Orzeł Międzyrzecz0-3 0-4 0-2 1-2 3-1 1-1 1-3 1-3 2-2 0-1 1-3 0-3 1-0 1-2 0-3     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Syrena Zbąszynek 6-1 Lubuszanin Drezdenko 10 sierpnia, 16:00
Budowlani Lubsko 2-3 Czarni Witnica 10 sierpnia, 16:00
Korona Kożuchów 3-2 Łucznik Strzelce Krajeńskie 10 sierpnia, 17:00
Piast Czerwieńsk 0-5 Arka Nowa Sól 10 sierpnia, 17:00
Meprozet Stare Kurowo 1-2 Sprotavia Szprotawa 11 sierpnia, 17:30
ŁKS Łęknica 0-1 Odra Bytom Odrzański 10 sierpnia, 16:00
KP Piast Iłowa 1-1 Dąb Przybyszów 10 sierpnia, 18:00
Orzeł Międzyrzecz 0-4 Spójnia Ośno Lubuskie 10 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Lubuszanin Drezdenko 1-2 Spójnia Ośno Lubuskie 15 sierpnia, 17:00
Dąb Przybyszów 6-1 Orzeł Międzyrzecz 15 sierpnia, 17:00
Sprotavia Szprotawa 3-1 ŁKS Łęknica 15 sierpnia, 17:00
Arka Nowa Sól 4-1 Meprozet Stare Kurowo 15 sierpnia, 17:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-2 Piast Czerwieńsk 15 sierpnia, 17:00
Czarni Witnica 2-1 Korona Kożuchów 15 sierpnia, 11:00
Syrena Zbąszynek 1-1 Budowlani Lubsko 15 sierpnia, 17:00
KP Piast Iłowa 1-0 Odra Bytom Odrzański 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Budowlani Lubsko 4-0 Lubuszanin Drezdenko 17 sierpnia, 16:00
Korona Kożuchów 2-1 Syrena Zbąszynek 18 sierpnia, 17:00
Piast Czerwieńsk 2-1 Czarni Witnica 17 sierpnia, 17:00
Meprozet Stare Kurowo 2-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 18 sierpnia, 17:00
ŁKS Łęknica 4-1 Arka Nowa Sól 17 sierpnia, 17:00
KP Piast Iłowa 0-0 Sprotavia Szprotawa 17 sierpnia, 18:00
Orzeł Międzyrzecz 3-1 Odra Bytom Odrzański 17 sierpnia, 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1-2 Dąb Przybyszów 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Lubuszanin Drezdenko 1-2 Dąb Przybyszów 24 sierpnia, 17:00
Sprotavia Szprotawa 1-0 Orzeł Międzyrzecz 24 sierpnia, 16:00
Arka Nowa Sól 5-1 KP Piast Iłowa 24 sierpnia, 16:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-1 ŁKS Łęknica 24 sierpnia, 16:00
Czarni Witnica 3-0 Meprozet Stare Kurowo 24 sierpnia, 11:00
Syrena Zbąszynek 1-1 Piast Czerwieńsk 24 sierpnia, 17:00
Budowlani Lubsko 5-0 Korona Kożuchów 24 sierpnia, 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 6-1 Odra Bytom Odrzański 24 sierpnia, 13:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Korona Kożuchów 2-1 Lubuszanin Drezdenko 31 sierpnia, 17:00
Piast Czerwieńsk 1-3 Budowlani Lubsko 31 sierpnia, 17:00
Meprozet Stare Kurowo 2-0 Syrena Zbąszynek 1 września, 16:00
ŁKS Łęknica 3-2 Czarni Witnica 31 sierpnia, 12:00
KP Piast Iłowa 5-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 3 września, 17:00
Orzeł Międzyrzecz 1-1 Arka Nowa Sól 31 sierpnia, 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1-1 Sprotavia Szprotawa 30 sierpnia, 17:30
Dąb Przybyszów 6-2 Odra Bytom Odrzański 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Lubuszanin Drezdenko 1-3 Odra Bytom Odrzański 7 września, 16:00
Sprotavia Szprotawa 3-2 Dąb Przybyszów 7 września, 11:00
Arka Nowa Sól 1-0 Spójnia Ośno Lubuskie 7 września, 16:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 2-2 Orzeł Międzyrzecz 7 września, 15:00
Czarni Witnica 2-1 KP Piast Iłowa 7 września, 17:00
Syrena Zbąszynek 3-4 ŁKS Łęknica 7 września, 16:00
Budowlani Lubsko 4-0 Meprozet Stare Kurowo 7 września, 15:00
Korona Kożuchów 4-2 Piast Czerwieńsk 7 września, 16:00

Kolejka 7 - 14-15 września

Piast Czerwieńsk 3-0 Lubuszanin Drezdenko 14 września, 16:00
(wo)
mecz się nie odbył - goście nie mieli ważnych badań lekarskich
Meprozet Stare Kurowo 2-1 Korona Kożuchów 15 września, 16:00
ŁKS Łęknica 3-1 Budowlani Lubsko 14 września, 16:00
KP Piast Iłowa 3-0 Syrena Zbąszynek 14 września, 17:00
Orzeł Międzyrzecz 0-2 Czarni Witnica 14 września, 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 0-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 14 września, 16:00
Dąb Przybyszów 1-0 Arka Nowa Sól 14 września, 16:00
Odra Bytom Odrzański 0-0 Sprotavia Szprotawa 14 września, 16:00

Kolejka 8 - 21-22 września

Lubuszanin Drezdenko 1-2 Sprotavia Szprotawa 21 września, 16:00
Arka Nowa Sól 3-2 Odra Bytom Odrzański 21 września, 16:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 2-3 Dąb Przybyszów 21 września, 15:00
Czarni Witnica 0-1 Spójnia Ośno Lubuskie 21 września, 16:00
Syrena Zbąszynek 0-2 Orzeł Międzyrzecz 21 września, 16:00
Budowlani Lubsko 0-2 KP Piast Iłowa 21 września, 15:00
Korona Kożuchów 2-7 ŁKS Łęknica 21 września, 16:00
Piast Czerwieńsk 1-0 Meprozet Stare Kurowo 21 września, 16:00

Kolejka 9 - 28-29 września

Meprozet Stare Kurowo 2-0 Lubuszanin Drezdenko 29 września, 14:00
ŁKS Łęknica 2-1 Piast Czerwieńsk 28 września, 16:00
KP Piast Iłowa 3-0 Korona Kożuchów 28 września, 16:00
Orzeł Międzyrzecz 1-2 Budowlani Lubsko 28 września, 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 3-0 Syrena Zbąszynek 28 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Dąb Przybyszów 0-1 Czarni Witnica 28 września, 15:00
Odra Bytom Odrzański 4-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 28 września, 15:00
Sprotavia Szprotawa 1-2 Arka Nowa Sól 28 września, 14:30

Kolejka 10 - 5-6 października

Lubuszanin Drezdenko 1-0 Arka Nowa Sól 5 października, 15:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-5 Sprotavia Szprotawa 5 października, 14:30
Czarni Witnica 2-2 Odra Bytom Odrzański 5 października, 16:00
Syrena Zbąszynek 1-6 Dąb Przybyszów 5 października, 15:00
Budowlani Lubsko 3-1 Spójnia Ośno Lubuskie 5 października, 14:30
Korona Kożuchów 1-1 Orzeł Międzyrzecz 5 października, 15:00
Piast Czerwieńsk 2-1 KP Piast Iłowa 5 października, 15:00
Meprozet Stare Kurowo 0-0 ŁKS Łęknica 6 października, 14:00

Kolejka 11 - 12-13 października

ŁKS Łęknica 2-0 Lubuszanin Drezdenko 12 października, 15:00
KP Piast Iłowa 0-0 Meprozet Stare Kurowo 12 października, 15:00
Orzeł Międzyrzecz 0-1 Piast Czerwieńsk 12 października, 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-0 Korona Kożuchów 12 października, 15:00
Dąb Przybyszów 2-1 Budowlani Lubsko 12 października, 15:00
Odra Bytom Odrzański 2-0 Syrena Zbąszynek 12 października, 15:00
Sprotavia Szprotawa 1-1 Czarni Witnica 12 października, 14:30
Arka Nowa Sól 7-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 12 października, 15:00

Kolejka 12 - 19-20 października

Lubuszanin Drezdenko 1-2 Łucznik Strzelce Krajeńskie 19 października, 15:00
Czarni Witnica 1-0 Arka Nowa Sól 19 października, 15:00
Syrena Zbąszynek 1-2 Sprotavia Szprotawa 19 października, 15:00
Budowlani Lubsko 7-2 Odra Bytom Odrzański 19 października, 14:00
Korona Kożuchów 0-2 Dąb Przybyszów 19 października, 14:00
Piast Czerwieńsk 1-3 Spójnia Ośno Lubuskie 19 października, 15:00
Meprozet Stare Kurowo 1-0 Orzeł Międzyrzecz 20 października, 14:00
ŁKS Łęknica 0-1 KP Piast Iłowa 19 października, 15:00

Kolejka 13 - 26-27 października

KP Piast Iłowa 1-0 Lubuszanin Drezdenko 26 października, 14:30
Orzeł Międzyrzecz 2-2 ŁKS Łęknica 26 października, 15:00
Spójnia Ośno Lubuskie 3-2 Meprozet Stare Kurowo 26 października, 14:00
Dąb Przybyszów 1-0 Piast Czerwieńsk 26 października, 14:00
Odra Bytom Odrzański 1-2 Korona Kożuchów 26 października, 15:00
Sprotavia Szprotawa 1-2 Budowlani Lubsko 26 października, 14:00
Arka Nowa Sól 0-2 Syrena Zbąszynek 26 października, 14:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-3 Czarni Witnica 26 października, 14:00

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Lubuszanin Drezdenko 1-2 Czarni Witnica 2 listopada, 13:00
Syrena Zbąszynek 2-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 2 listopada, 14:00
Budowlani Lubsko 3-1 Arka Nowa Sól 2 listopada, 13:00
Korona Kożuchów 0-1 Sprotavia Szprotawa 2 listopada, 13:00
Piast Czerwieńsk 5-2 Odra Bytom Odrzański 2 listopada, 14:00
Meprozet Stare Kurowo 1-1 Dąb Przybyszów 3 listopada, 13:00
ŁKS Łęknica 1-1 Spójnia Ośno Lubuskie 2 listopada, 14:00
KP Piast Iłowa 3-2 Orzeł Międzyrzecz 2 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Orzeł Międzyrzecz 1-0 Lubuszanin Drezdenko 9 listopada, 13:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-1 KP Piast Iłowa 9 listopada, 13:00
Dąb Przybyszów 1-1 ŁKS Łęknica 9 listopada, 14:00
Odra Bytom Odrzański 1-0 Meprozet Stare Kurowo 9 listopada, 13:00
Sprotavia Szprotawa 4-0 Piast Czerwieńsk 9 listopada, 13:00
Arka Nowa Sól 2-1 Korona Kożuchów 9 listopada, 13:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 5-0 Budowlani Lubsko 9 listopada, 13:00
Czarni Witnica 0-0 Syrena Zbąszynek 9 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 16-17 listopada

Lubuszanin Drezdenko 7-0 Syrena Zbąszynek 29 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (16 listopada, 13:00) odwołany
Czarni Witnica 3-1 Budowlani Lubsko 29 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (16 listopada, 13:00) odwołany
Łucznik Strzelce Krajeńskie 4-0 Korona Kożuchów 29 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (16 listopada, 13:00) odwołany
Arka Nowa Sól 1-0 Piast Czerwieńsk 29 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (16 listopada, 13:00) odwołany
Sprotavia Szprotawa 1-1 Meprozet Stare Kurowo 29 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (16 listopada, 13:00) odwołany
Odra Bytom Odrzański 1-1 ŁKS Łęknica 29 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (16 listopada, 13:00) odwołany
Dąb Przybyszów 2-0 KP Piast Iłowa 29 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (16 listopada, 13:00) odwołany
Spójnia Ośno Lubuskie 3-1 Orzeł Międzyrzecz 29 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (16 listopada, 13:00) odwołany

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

Odra Bytom Odrzański 4-3 KP Piast Iłowa 5 kwietnia, 15:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-0 Lubuszanin Drezdenko 5 kwietnia, 14:00
Orzeł Międzyrzecz 0-3 Dąb Przybyszów 5 kwietnia, 16:00
ŁKS Łęknica 0-1 Sprotavia Szprotawa 5 kwietnia, 16:00
Meprozet Stare Kurowo 1-1 Arka Nowa Sól 6 kwietnia, 13:00
w Zwierzynie
Piast Czerwieńsk 2-3 Łucznik Strzelce Krajeńskie 5 kwietnia, 15:00
Korona Kożuchów 0-1 Czarni Witnica 5 kwietnia, 15:00
Budowlani Lubsko 3-1 Syrena Zbąszynek 5 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

Lubuszanin Drezdenko 0-0 Budowlani Lubsko 12 kwietnia, 15:00
Syrena Zbąszynek 2-0 Korona Kożuchów 12 kwietnia, 15:00
Czarni Witnica 1-1 Piast Czerwieńsk 12 kwietnia, 16:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-0 Meprozet Stare Kurowo 12 kwietnia, 15:00
Arka Nowa Sól 4-1 ŁKS Łęknica 12 kwietnia, 16:00
Sprotavia Szprotawa 0-1 KP Piast Iłowa 12 kwietnia, 15:00
Odra Bytom Odrzański 2-2 Orzeł Międzyrzecz 12 kwietnia, 16:00
Dąb Przybyszów 1-0 Spójnia Ośno Lubuskie 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 19 kwietnia

Odra Bytom Odrzański 2-0 Spójnia Ośno Lubuskie 19 kwietnia, 12:00
Dąb Przybyszów 1-0 Lubuszanin Drezdenko 19 kwietnia, 16:00
Orzeł Międzyrzecz 1-3 Sprotavia Szprotawa 19 kwietnia, 16:00
KP Piast Iłowa 1-1 Arka Nowa Sól 19 kwietnia, 15:00
ŁKS Łęknica 1-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 19 kwietnia, 16:00
Meprozet Stare Kurowo 1-3 Czarni Witnica 19 kwietnia, 17:00
w Zwierzynie
Piast Czerwieńsk 1-1 Syrena Zbąszynek 19 kwietnia, 11:00
Korona Kożuchów 1-3 Budowlani Lubsko 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 26-27 kwietnia

Lubuszanin Drezdenko 5-0 Korona Kożuchów 26 kwietnia, 15:00
Budowlani Lubsko 1-1 Piast Czerwieńsk 26 kwietnia, 15:00
Syrena Zbąszynek 2-1 Meprozet Stare Kurowo 26 kwietnia, 15:00
Czarni Witnica 3-1 ŁKS Łęknica 26 kwietnia, 17:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-0 KP Piast Iłowa 26 kwietnia, 15:00
Arka Nowa Sól 5-1 Orzeł Międzyrzecz 26 kwietnia, 16:00
Sprotavia Szprotawa 1-1 Spójnia Ośno Lubuskie 26 kwietnia, 15:00
Odra Bytom Odrzański 0-1 Dąb Przybyszów 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 1 maja

Odra Bytom Odrzański 2-2 Lubuszanin Drezdenko 1 maja, 16:00
Dąb Przybyszów 1-0 Sprotavia Szprotawa 30 kwietnia, 18:00
Spójnia Ośno Lubuskie 5-0 Arka Nowa Sól 1 maja, 15:00
Orzeł Międzyrzecz 1-3 Łucznik Strzelce Krajeńskie 1 maja, 16:00
KP Piast Iłowa 4-1 Czarni Witnica 1 maja, 17:00
ŁKS Łęknica 0-0 Syrena Zbąszynek 1 maja, 17:00
Meprozet Stare Kurowo 4-4 Budowlani Lubsko 30 kwietnia, 17:00
w Zwierzynie
Piast Czerwieńsk 2-3 Korona Kożuchów 1 maja, 16:00

Kolejka 22 - 3-4 maja

Lubuszanin Drezdenko 1-2 Piast Czerwieńsk 3 maja, 16:00
Korona Kożuchów 2-0 Meprozet Stare Kurowo 3 maja, 16:00
Budowlani Lubsko 8-3 ŁKS Łęknica 3 maja, 16:00
Syrena Zbąszynek 0-2 KP Piast Iłowa 3 maja, 17:00
Czarni Witnica 2-0 Orzeł Międzyrzecz 3 maja, 17:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-0 Spójnia Ośno Lubuskie 3 maja, 16:00
Arka Nowa Sól 1-0 Dąb Przybyszów 3 maja, 16:00
Sprotavia Szprotawa 2-3 Odra Bytom Odrzański 3 maja, 16:00

Kolejka 23 - 10-11 maja

Sprotavia Szprotawa 6-0 Lubuszanin Drezdenko 11 maja, 16:00
Odra Bytom Odrzański 2-0 Arka Nowa Sól 10 maja, 16:00
Dąb Przybyszów 0-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 10 maja, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1-0 Czarni Witnica 10 maja, 16:00
Orzeł Międzyrzecz 0-3 Syrena Zbąszynek 10 maja, 16:00
KP Piast Iłowa 0-0 Budowlani Lubsko 10 maja, 17:00
ŁKS Łęknica 2-1 Korona Kożuchów 10 maja, 17:00
Meprozet Stare Kurowo 2-1 Piast Czerwieńsk 10 maja, 17:00
w Zwierzynie

Kolejka 24 - 17-18 maja

Lubuszanin Drezdenko 2-1 Meprozet Stare Kurowo 17 maja, 16:00
Piast Czerwieńsk 1-1 ŁKS Łęknica 14 maja, 17:30
Korona Kożuchów 2-2 KP Piast Iłowa 17 maja, 17:00
Budowlani Lubsko 8-3 Orzeł Międzyrzecz 17 maja, 16:00
Syrena Zbąszynek 0-3 Spójnia Ośno Lubuskie 17 maja, 17:00
Czarni Witnica 0-2 Dąb Przybyszów 17 maja, 17:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-1 Odra Bytom Odrzański 17 maja, 16:00
Arka Nowa Sól 2-2 Sprotavia Szprotawa 17 maja, 13:00

Kolejka 25 - 24-25 maja

Arka Nowa Sól 1-0 Lubuszanin Drezdenko 24 maja, 16:00
Sprotavia Szprotawa 1-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 28 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 maja, 16:00) przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie dokończony
Odra Bytom Odrzański 5-0 Czarni Witnica 24 maja, 17:00
Dąb Przybyszów 5-3 Syrena Zbąszynek 24 maja, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-1 Budowlani Lubsko 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (24 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (11 czerwca, 18:00) przerwany w 20. minucie przy stanie 0-0 z powodu obfitych opadów deszczu / w trzecim terminie dokończony
Orzeł Międzyrzecz 1-2 Korona Kożuchów 24 maja, 16:00
KP Piast Iłowa 3-0 Piast Czerwieńsk 24 maja, 17:00
ŁKS Łęknica 2-0 Meprozet Stare Kurowo 24 maja, 17:00

Kolejka 26 - 31 maja-1 czerwca

Lubuszanin Drezdenko 4-0 ŁKS Łęknica 31 maja, 16:00
Meprozet Stare Kurowo 1-1 KP Piast Iłowa 31 maja, 17:00
Piast Czerwieńsk 1-0 Orzeł Międzyrzecz 31 maja, 17:00
Korona Kożuchów 0-4 Spójnia Ośno Lubuskie 31 maja, 17:00
Budowlani Lubsko 2-2 Dąb Przybyszów 31 maja, 16:00
Syrena Zbąszynek 2-3 Odra Bytom Odrzański 31 maja, 17:00
Czarni Witnica 3-0 Sprotavia Szprotawa 31 maja, 17:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-1 Arka Nowa Sól 31 maja, 16:00

Kolejka 27 - 7-8 czerwca

Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-3 Lubuszanin Drezdenko 7 czerwca, 17:00
Arka Nowa Sól 3-1 Czarni Witnica 7 czerwca, 16:00
Sprotavia Szprotawa 2-0 Syrena Zbąszynek 7 czerwca, 16:00
Odra Bytom Odrzański 3-0 Budowlani Lubsko 7 czerwca, 17:00
Dąb Przybyszów 5-0 Korona Kożuchów 7 czerwca, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-0 Piast Czerwieńsk 7 czerwca, 16:00
Orzeł Międzyrzecz 0-3 Meprozet Stare Kurowo 7 czerwca, 16:00
KP Piast Iłowa 1-2 ŁKS Łęknica 7 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 14-15 czerwca

Lubuszanin Drezdenko 3-2 KP Piast Iłowa 14 czerwca, 17:00
ŁKS Łęknica 7-2 Orzeł Międzyrzecz 14 czerwca, 17:00
Meprozet Stare Kurowo 0-1 Spójnia Ośno Lubuskie 14 czerwca, 17:00
Piast Czerwieńsk 4-1 Dąb Przybyszów 14 czerwca, 17:00
Korona Kożuchów 3-4 Odra Bytom Odrzański 14 czerwca, 17:00
Budowlani Lubsko 2-1 Sprotavia Szprotawa 14 czerwca, 16:00
Syrena Zbąszynek 0-1 Arka Nowa Sól 14 czerwca, 17:00
Czarni Witnica 3-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 15 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 19 czerwca

Czarni Witnica 2-2 Lubuszanin Drezdenko 19 czerwca, 17:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 4-1 Syrena Zbąszynek 19 czerwca, 17:00
Arka Nowa Sól 0-2 Budowlani Lubsko 19 czerwca, 17:00
Sprotavia Szprotawa 5-0 Korona Kożuchów 19 czerwca, 17:00
Odra Bytom Odrzański 5-0 Piast Czerwieńsk 19 czerwca, 17:00
Dąb Przybyszów 5-2 Meprozet Stare Kurowo 19 czerwca, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1-1 ŁKS Łęknica 19 czerwca, 17:00
Orzeł Międzyrzecz 1-3 KP Piast Iłowa 19 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 21 czerwca

Lubuszanin Drezdenko 6-1 Orzeł Międzyrzecz 21 czerwca, 17:00
KP Piast Iłowa 2-1 Spójnia Ośno Lubuskie 21 czerwca, 17:00
ŁKS Łęknica 1-1 Dąb Przybyszów 21 czerwca, 17:00
Meprozet Stare Kurowo 0-3 Odra Bytom Odrzański 21 czerwca, 17:00
Piast Czerwieńsk 1-1 Sprotavia Szprotawa 21 czerwca, 17:00
Korona Kożuchów 1-2 Arka Nowa Sól 21 czerwca, 17:00
Budowlani Lubsko 3-2 Łucznik Strzelce Krajeńskie 21 czerwca, 17:00
Syrena Zbąszynek 1-3 Czarni Witnica 21 czerwca, 17:00

III liga 2013/2014 (dolnośląsko-lubuska)

IV liga 2013/2014 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2013/2014 (Gorzów Wielkopolski)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Zielona Góra)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas