[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Zielona Góra
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Santos Świebodzin 30 69 21 6 3 93-28 12 2 1 57-11 9 4 2 36-17
2.  KSF Zielona Góra 30 67 20 7 3 91-32 13 2 0 45-12 7 5 3 46-20
3.  Fadom Nowogród Bobrzański 30 60 17 9 4 100-30 10 4 1 57-14 7 5 3 43-16
4.  Zenit Ługów 30 55 16 7 7 68-46 8 4 3 33-21 8 3 4 35-25
5.  Tęcza Krosno Odrzańskie 30 53 16 5 9 67-61 11 1 3 39-23 5 4 6 28-38
6.  Odra Nietków 30 50 15 5 10 63-63 11 2 2 44-26 4 3 8 19-37
7.  Carina Gubin 30 49 15 4 11 71-55 8 3 4 34-22 7 1 7 37-33
8.  Amator Bobrowniki 30 48 15 3 12 82-69 9 1 5 47-35 6 2 7 35-34
9.  Błękitni Ołobok 30 40 12 4 14 70-70 9 3 3 47-21 3 1 11 23-49
10.  UKP II Zielona Góra 30 38 11 5 14 60-60 8 4 3 37-22 3 1 11 23-38
11.  Alfa Jaromirowice 30 35 11 2 17 49-80 6 2 7 34-39 5 0 10 15-41
12.  Tramp Osiecznica 30 30 9 3 18 50-85 3 1 11 27-48 6 2 7 23-37
13.  Start Płoty 30 29 8 5 17 55-67 4 5 6 34-28 4 0 11 21-39
14.  Sokół Dąbrówka Wielkopolska 30 21 6 3 21 45-113 4 1 10 23-51 2 2 11 22-62
15.  Modrzew Modrzyca 30 20 5 5 20 40-99 3 2 10 18-39 2 3 10 22-60
16.  Iskra Małomice 30 17 4 5 21 41-87 3 2 10 21-36 1 3 11 20-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Santos Świebodzin    2-1 1-1 1-0 7-0 6-2 3-0 2-2 5-1 3-0 3-0 1-2 7-2 9-0 3-0* 4-0 
 2 KSF Zielona Góra2-0     1-0 3-3 1-1 3-0 1-0 3-2 3-1 3-0 2-0 3-2 3-1 4-0 9-1 4-1 
 3 Fadom Nowogród Bobrzański0-0 3-3     1-2 7-2 3-0 6-2 3-0 6-2 3-0 6-0 8-0 3-0 5-0 2-2 1-1 
 4 Zenit Ługów1-1 0-5 1-0     2-2 2-0 1-1 1-2 2-3 2-1 5-0 1-1 2-1 3-0 5-1 5-3 
 5 Tęcza Krosno Odrzańskie1-4 2-1 3-6 1-1     3-1 4-2 3-1 3-0 2-0 3-1 0-2 1-0 2-1 7-0 4-3 
 6 Odra Nietków1-1 1-2 1-1 3-5 4-0     2-1 4-3 3-2 2-1 4-3 3-2 2-0 6-3 5-1 3-1 
 7 Carina Gubin2-4 3-0 1-1 3-2 0-4 1-2     1-4 6-1 0-0 2-0 1-1 1-0 7-2 2-0 4-1 
 8 Amator Bobrowniki3-6 1-3 2-1 3-0 1-2 3-1 2-4     3-1 1-6 6-2 3-0 5-4 2-1 10-2 2-2 
 9 Błękitni Ołobok3-1 1-1 0-2 2-4 5-1 1-1 5-1 4-2     6-1 1-3 3-0 5-1 6-1 2-2 3-0 
 10 UKP II Zielona Góra0-3 1-1 2-2 2-1 3-2 5-0 0-3 1-5 3-0     4-0 7-0 2-0 2-2 2-2 3-1 
 11 Alfa Jaromirowice1-1 0-4 1-2 1-2 2-2 1-4 4-1 5-4 5-0 1-8     1-3 5-1 1-4 3-2 3-1 
 12 Tramp Osiecznica0-3 1-8 0-10 0-0 0-2 1-2 1-3 3-4 2-3 2-1 0-1     0-4 10-2 1-3 6-2 
 13 Start Płoty2-3 2-2 0-5 3-6 1-1 1-1 2-4 0-2 1-1 4-0 4-0 1-2     1-1 5-0 7-0 
 14 Sokół Dąbrówka Wielkopolska0-5 1-8 1-7 1-2 0-3 3-3 0-6 3-2 3-1 4-1 1-2 0-3* 1-2     4-3 1-3 
 15 Modrzew Modrzyca0-2 1-6 2-5 1-4 2-1 1-2 1-5 0-0 2-6 3-0 0-2 1-2 0-2 3-1     1-1 
 16 Iskra Małomice1-2 1-1 0-0 0-3 3-5 3-0 1-4 1-2 2-1 2-4 0-1 4-3 2-3 1-4 0-3*     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Błękitni Ołobok 1-3 Alfa Jaromirowice 11 sierpnia, 16:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 3-2 Amator Bobrowniki 11 sierpnia, 17:00
Odra Nietków 5-1 Modrzew Modrzyca 10 sierpnia, 17:00
Fadom Nowogród Bobrzański 3-0 Start Płoty 10 sierpnia, 16:00
Iskra Małomice 2-4 UKP II Zielona Góra 10 sierpnia, 15:00
Tramp Osiecznica 0-3 Santos Świebodzin 4 września, 16:00
w pierwotnym terminie (8 sierpnia) odwołany z powodu "Święta Karpia" w Osiecznicy
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-1 Zenit Ługów 10 sierpnia, 16:00
Carina Gubin 3-0 KSF Zielona Góra 10 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Alfa Jaromirowice 1-2 Zenit Ługów 15 sierpnia, 17:00
Santos Świebodzin 7-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 15 sierpnia, 17:00
UKP II Zielona Góra 7-0 Tramp Osiecznica 15 sierpnia, 17:00
Start Płoty 7-0 Iskra Małomice 15 sierpnia, 17:00
Carina Gubin 1-1 Fadom Nowogród Bobrzański 15 sierpnia, 17:00
Modrzew Modrzyca 1-6 KSF Zielona Góra 15 sierpnia, 17:00
Amator Bobrowniki 3-1 Odra Nietków 15 sierpnia, 16:00
Błękitni Ołobok 6-1 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Sokół Dąbrówka Wielkopolska 1-2 Alfa Jaromirowice 18 sierpnia, 17:00
Odra Nietków 3-2 Błękitni Ołobok 17 sierpnia, 17:00
KSF Zielona Góra 3-2 Amator Bobrowniki 17 sierpnia, 17:00
Fadom Nowogród Bobrzański 2-2 Modrzew Modrzyca 17 sierpnia, 16:00
Iskra Małomice 1-4 Carina Gubin 17 sierpnia, 17:00
Tramp Osiecznica 0-4 Start Płoty 17 sierpnia, 16:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-0 UKP II Zielona Góra 17 sierpnia, 16:00
Zenit Ługów 1-1 Santos Świebodzin 17 sierpnia, 16:00
w Świebodzinie

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Alfa Jaromirowice 1-1 Santos Świebodzin 25 sierpnia, 17:00
UKP II Zielona Góra 2-1 Zenit Ługów 25 sierpnia, 17:00
Start Płoty 1-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 24 sierpnia, 16:00
Carina Gubin 1-1 Tramp Osiecznica 24 sierpnia, 16:00
Modrzew Modrzyca 1-1 Iskra Małomice 25 sierpnia, 17:00
Amator Bobrowniki 2-1 Fadom Nowogród Bobrzański 24 sierpnia, 16:00
Błękitni Ołobok 1-1 KSF Zielona Góra 25 sierpnia, 16:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 3-3 Odra Nietków 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Odra Nietków 4-3 Alfa Jaromirowice 31 sierpnia, 17:00
KSF Zielona Góra 4-0 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 31 sierpnia, 17:00
Fadom Nowogród Bobrzański 6-2 Błękitni Ołobok 31 sierpnia, 16:00
Iskra Małomice 1-2 Amator Bobrowniki 31 sierpnia, 17:00
Tramp Osiecznica 1-3 Modrzew Modrzyca 31 sierpnia, 16:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 4-2 Carina Gubin 31 sierpnia, 16:00
Zenit Ługów 2-1 Start Płoty 1 września, 16:00
w Świebodzinie
Santos Świebodzin 3-0 UKP II Zielona Góra 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Alfa Jaromirowice 1-8 UKP II Zielona Góra 8 września, 16:00
Start Płoty 2-3 Santos Świebodzin 7 września, 15:30
Carina Gubin 3-2 Zenit Ługów 7 września, 15:30
Modrzew Modrzyca 2-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 8 września, 16:00
Amator Bobrowniki 3-0 Tramp Osiecznica 11 września, 17:00
w pierwotnym terminie (7 września, 16:00) odwołany
Błękitni Ołobok 3-0 Iskra Małomice 8 września, 15:30
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 1-7 Fadom Nowogród Bobrzański 8 września, 16:00
Odra Nietków 1-2 KSF Zielona Góra 7 września, 16:00

Kolejka 7 - 14-15 września

KSF Zielona Góra 2-0 Alfa Jaromirowice 14 września, 15:00
Fadom Nowogród Bobrzański 3-0 Odra Nietków 14 września, 15:30
Iskra Małomice 1-4 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 14 września, 16:00
Tramp Osiecznica 2-3 Błękitni Ołobok 14 września, 15:30
Tęcza Krosno Odrzańskie 3-1 Amator Bobrowniki 14 września, 15:30
Zenit Ługów 5-1 Modrzew Modrzyca 15 września, 16:00
w Świebodzinie
Santos Świebodzin 3-0 Carina Gubin 14 września, 16:00
UKP II Zielona Góra 2-0 Start Płoty 15 września, 17:00

Kolejka 8 - 21-22 września

Alfa Jaromirowice 5-1 Start Płoty 22 września, 16:00
Carina Gubin 0-0 UKP II Zielona Góra 21 września, 15:00
Modrzew Modrzyca 0-2 Santos Świebodzin 22 września, 16:00
Amator Bobrowniki 3-0 Zenit Ługów 21 września, 16:00
Błękitni Ołobok 5-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 22 września, 15:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 0-3 Tramp Osiecznica 22 września, 16:00
(wo)
na boisku 4-2
Odra Nietków 3-1 Iskra Małomice 21 września, 16:00
KSF Zielona Góra 1-0 Fadom Nowogród Bobrzański 21 września, 17:00

Kolejka 9 - 28-29 września

Fadom Nowogród Bobrzański 6-0 Alfa Jaromirowice 28 września, 15:00
Iskra Małomice 1-1 KSF Zielona Góra 28 września, 16:00
Tramp Osiecznica 1-2 Odra Nietków 28 września, 15:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-1 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 28 września, 15:00
Zenit Ługów 2-3 Błękitni Ołobok 29 września, 16:00
w Świebodzinie
Santos Świebodzin 2-2 Amator Bobrowniki 28 września, 15:00
UKP II Zielona Góra 2-2 Modrzew Modrzyca 29 września, 16:00
Start Płoty 2-4 Carina Gubin 28 września, 15:00

Kolejka 10 - 5-6 października

Alfa Jaromirowice 4-1 Carina Gubin 6 października, 15:00
Modrzew Modrzyca 0-2 Start Płoty 6 października, 16:00
Amator Bobrowniki 1-6 UKP II Zielona Góra 5 października, 16:00
Błękitni Ołobok 3-1 Santos Świebodzin 6 października, 14:30
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 1-2 Zenit Ługów 6 października, 15:00
Odra Nietków 4-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 5 października, 15:00
KSF Zielona Góra 3-2 Tramp Osiecznica 6 października, 15:00
Fadom Nowogród Bobrzański 1-1 Iskra Małomice 5 października, 14:30

Kolejka 11 - 12-13 października

Iskra Małomice 0-1 Alfa Jaromirowice 12 października, 16:00
Tramp Osiecznica 0-10 Fadom Nowogród Bobrzański 12 października, 14:30
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-1 KSF Zielona Góra 12 października, 14:30
Zenit Ługów 2-0 Odra Nietków 13 października, 14:30
w Świebodzinie
Santos Świebodzin 9-0 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 12 października, 14:30
UKP II Zielona Góra 3-0 Błękitni Ołobok 13 października, 15:00
Start Płoty 0-2 Amator Bobrowniki 12 października, 14:30
Carina Gubin 2-0 Modrzew Modrzyca 12 października, 14:30

Kolejka 12 - 19-20 października

Alfa Jaromirowice 3-2 Modrzew Modrzyca 20 października, 15:00
Amator Bobrowniki 2-4 Carina Gubin 19 października, 16:00
Błękitni Ołobok 5-1 Start Płoty 20 października, 14:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 4-1 UKP II Zielona Góra 20 października, 15:00
Odra Nietków 1-1 Santos Świebodzin 19 października, 15:00
KSF Zielona Góra 3-3 Zenit Ługów 20 października, 15:00
Fadom Nowogród Bobrzański 7-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 19 października, 14:00
Iskra Małomice 4-3 Tramp Osiecznica 19 października, 15:00

Kolejka 13 - 26-27 października

Tramp Osiecznica 0-1 Alfa Jaromirowice 26 października, 14:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 4-3 Iskra Małomice 26 października, 14:00
Zenit Ługów 1-0 Fadom Nowogród Bobrzański 27 października, 14:00
w Świebodzinie
Santos Świebodzin 2-1 KSF Zielona Góra 26 października, 14:00
UKP II Zielona Góra 5-0 Odra Nietków 27 października, 14:00
Start Płoty 1-1 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 26 października, 14:00
Carina Gubin 6-1 Błękitni Ołobok 26 października, 14:00
Modrzew Modrzyca 0-0 Amator Bobrowniki 27 października, 14:00

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Alfa Jaromirowice 5-4 Amator Bobrowniki 3 listopada, 13:00
Błękitni Ołobok 2-2 Modrzew Modrzyca 3 listopada, 13:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 0-6 Carina Gubin 3 listopada, 14:00
Odra Nietków 2-0 Start Płoty 2 listopada, 13:00
KSF Zielona Góra 3-0 UKP II Zielona Góra 3 listopada, 14:00
Fadom Nowogród Bobrzański 0-0 Santos Świebodzin 2 listopada, 13:00
Iskra Małomice 0-3 Zenit Ługów 2 listopada, 13:00
Tramp Osiecznica 0-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 2 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Tęcza Krosno Odrzańskie 3-1 Alfa Jaromirowice 9 listopada, 13:00
Zenit Ługów 1-1 Tramp Osiecznica 10 listopada, 13:00
w Świebodzinie
Santos Świebodzin 4-0 Iskra Małomice 9 listopada, 13:00
UKP II Zielona Góra 2-2 Fadom Nowogród Bobrzański 10 listopada, 14:00
Start Płoty 2-2 KSF Zielona Góra 9 listopada, 13:00
Carina Gubin 1-2 Odra Nietków 9 listopada, 13:00
Modrzew Modrzyca 3-1 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 10 listopada, 13:00
Amator Bobrowniki 3-1 Błękitni Ołobok 9 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 16-17 listopada

KSF Zielona Góra 1-0 Carina Gubin 30 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (16 listopada, 13:00) odwołany
Alfa Jaromirowice 5-0 Błękitni Ołobok 30 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (17 listopada, 13:00) odwołany
Amator Bobrowniki 2-1 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 29 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (16 listopada, 13:00) odwołany
Modrzew Modrzyca 1-2 Odra Nietków 30 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (17 listopada, 13:00) odwołany
Start Płoty 0-5 Fadom Nowogród Bobrzański 29 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (16 listopada, 13:00) odwołany
UKP II Zielona Góra 3-1 Iskra Małomice 16 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie (30 marca, 14:00) odwołany
Santos Świebodzin 1-2 Tramp Osiecznica 29 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (16 listopada, 13:00) odwołany
Zenit Ługów 2-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 30 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (16 listopada, 13:00) odwołany

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

Zenit Ługów 5-0 Alfa Jaromirowice 6 kwietnia, 15:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-4 Santos Świebodzin 5 kwietnia, 15:00
Tramp Osiecznica 2-1 UKP II Zielona Góra 5 kwietnia, 14:00
Iskra Małomice 2-3 Start Płoty 5 kwietnia, 16:00
Fadom Nowogród Bobrzański 6-2 Carina Gubin 5 kwietnia, 15:00
w Świdnicy
KSF Zielona Góra 9-1 Modrzew Modrzyca 5 kwietnia, 15:00
Odra Nietków 4-3 Amator Bobrowniki 5 kwietnia, 16:30
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 3-1 Błękitni Ołobok 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

Alfa Jaromirowice 1-4 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 13 kwietnia, 16:00
Błękitni Ołobok 1-1 Odra Nietków 13 kwietnia, 14:00
Amator Bobrowniki 1-3 KSF Zielona Góra 12 kwietnia, 16:00
Modrzew Modrzyca 2-5 Fadom Nowogród Bobrzański 13 kwietnia, 16:00
Carina Gubin 4-1 Iskra Małomice 12 kwietnia, 16:30
Start Płoty 1-2 Tramp Osiecznica 12 kwietnia, 16:00
w Czerwieńsku
UKP II Zielona Góra 3-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 13 kwietnia, 15:00
Santos Świebodzin 1-0 Zenit Ługów 12 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 19 kwietnia

Santos Świebodzin 3-0 Alfa Jaromirowice 19 kwietnia, 15:00
Zenit Ługów 2-1 UKP II Zielona Góra 19 kwietnia, 12:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-0 Start Płoty 19 kwietnia, 11:00
Tramp Osiecznica 1-3 Carina Gubin 19 kwietnia, 15:00
Iskra Małomice 0-3 Modrzew Modrzyca 19 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Fadom Nowogród Bobrzański 3-0 Amator Bobrowniki 19 kwietnia, 15:00
w Świdnicy
KSF Zielona Góra 3-1 Błękitni Ołobok 19 kwietnia, 13:00
Odra Nietków 6-3 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 19 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 26-27 kwietnia

Alfa Jaromirowice 1-4 Odra Nietków 27 kwietnia, 17:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 1-8 KSF Zielona Góra 27 kwietnia, 16:00
Błękitni Ołobok 0-2 Fadom Nowogród Bobrzański 27 kwietnia, 15:00
Amator Bobrowniki 2-2 Iskra Małomice 26 kwietnia, 16:00
Modrzew Modrzyca 1-2 Tramp Osiecznica 27 kwietnia, 16:00
Carina Gubin 0-4 Tęcza Krosno Odrzańskie 21 maja, 17:00
Start Płoty 3-6 Zenit Ługów 26 kwietnia, 16:00
w Czerwieńsku
UKP II Zielona Góra 0-3 Santos Świebodzin 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 1 maja

UKP II Zielona Góra 4-0 Alfa Jaromirowice 1 maja, 11:00
Santos Świebodzin 7-2 Start Płoty 1 maja, 16:00
Zenit Ługów 1-1 Carina Gubin 1 maja, 12:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 7-0 Modrzew Modrzyca 1 maja, 15:00
Tramp Osiecznica 3-4 Amator Bobrowniki 1 maja, 15:00
Iskra Małomice 2-1 Błękitni Ołobok 1 maja, 17:00
Fadom Nowogród Bobrzański 5-0 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 1 maja, 16:00
KSF Zielona Góra 3-0 Odra Nietków 1 maja, 16:30

Kolejka 22 - 3-4 maja

Alfa Jaromirowice 0-4 KSF Zielona Góra 4 maja, 17:00
Odra Nietków 1-1 Fadom Nowogród Bobrzański 3 maja, 11:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 1-3 Iskra Małomice 4 maja, 17:00
Błękitni Ołobok 3-0 Tramp Osiecznica 4 maja, 15:00
Amator Bobrowniki 1-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 3 maja, 16:00
Modrzew Modrzyca 1-4 Zenit Ługów 4 maja, 17:00
Carina Gubin 2-4 Santos Świebodzin 3 maja, 17:00
Start Płoty 4-0 UKP II Zielona Góra 3 maja, 17:00
w Czerwieńsku

Kolejka 23 - 10-11 maja

Start Płoty 4-0 Alfa Jaromirowice 10 maja, 17:00
w Czerwieńsku
UKP II Zielona Góra 0-3 Carina Gubin 11 maja, 17:00
Santos Świebodzin 3-0 Modrzew Modrzyca 10 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Zenit Ługów 1-2 Amator Bobrowniki 11 maja, 16:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 3-0 Błękitni Ołobok 11 maja, 15:00
Tramp Osiecznica 10-2 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 10 maja, 15:00
Iskra Małomice 3-0 Odra Nietków 10 maja, 17:00
Fadom Nowogród Bobrzański 3-3 KSF Zielona Góra 10 maja, 17:00

Kolejka 24 - 17-18 maja

Alfa Jaromirowice 1-2 Fadom Nowogród Bobrzański 18 maja, 17:00
KSF Zielona Góra 4-1 Iskra Małomice 17 maja, 18:00
Odra Nietków 3-2 Tramp Osiecznica 17 maja, 17:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 0-3 Tęcza Krosno Odrzańskie 18 maja, 17:00
Błękitni Ołobok 2-4 Zenit Ługów 18 maja, 15:00
Amator Bobrowniki 3-6 Santos Świebodzin 17 maja, 17:00
w Otyniu
Modrzew Modrzyca 3-0 UKP II Zielona Góra 17 maja, 17:00
Carina Gubin 1-0 Start Płoty 17 maja, 17:00

Kolejka 25 - 24-25 maja

Carina Gubin 2-0 Alfa Jaromirowice 24 maja, 17:00
Start Płoty 5-0 Modrzew Modrzyca 24 maja, 17:00
w Czerwieńsku
UKP II Zielona Góra 1-5 Amator Bobrowniki 25 maja, 17:00
Santos Świebodzin 5-1 Błękitni Ołobok 24 maja, 17:00
Zenit Ługów 3-0 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 25 maja, 17:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 3-1 Odra Nietków 25 maja, 15:00
Tramp Osiecznica 1-8 KSF Zielona Góra 24 maja, 15:00
Iskra Małomice 0-0 Fadom Nowogród Bobrzański 24 maja, 17:00

Kolejka 26 - 31 maja-1 czerwca

Alfa Jaromirowice 3-1 Iskra Małomice 1 czerwca, 17:00
Fadom Nowogród Bobrzański 8-0 Tramp Osiecznica 31 maja, 17:00
KSF Zielona Góra 1-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 31 maja, 16:30
Odra Nietków 3-5 Zenit Ługów 31 maja, 17:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 0-5 Santos Świebodzin 1 czerwca, 17:00
Błękitni Ołobok 6-1 UKP II Zielona Góra 1 czerwca, 15:00
Amator Bobrowniki 5-4 Start Płoty 31 maja, 16:00
Modrzew Modrzyca 1-5 Carina Gubin 1 czerwca, 17:00

Kolejka 27 - 7-8 czerwca

Modrzew Modrzyca 0-2 Alfa Jaromirowice 8 czerwca, 17:00
Carina Gubin 1-4 Amator Bobrowniki 7 czerwca, 17:00
Start Płoty 1-1 Błękitni Ołobok 7 czerwca, 17:00
w Czerwieńsku
UKP II Zielona Góra 2-2 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 8 czerwca, 12:00
Santos Świebodzin 6-2 Odra Nietków 7 czerwca, 17:00
Zenit Ługów 0-5 KSF Zielona Góra 8 czerwca, 17:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 3-6 Fadom Nowogród Bobrzański 8 czerwca, 15:00
Tramp Osiecznica 6-2 Iskra Małomice 7 czerwca, 15:00

Kolejka 28 - 14-15 czerwca

Alfa Jaromirowice 1-3 Tramp Osiecznica 15 czerwca, 17:00
Iskra Małomice 3-5 Tęcza Krosno Odrzańskie 14 czerwca, 17:00
Fadom Nowogród Bobrzański 1-2 Zenit Ługów 14 czerwca, 17:00
KSF Zielona Góra 2-0 Santos Świebodzin 14 czerwca, 18:00
Odra Nietków 2-1 UKP II Zielona Góra 14 czerwca, 17:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 1-2 Start Płoty 15 czerwca, 17:00
Błękitni Ołobok 5-1 Carina Gubin 15 czerwca, 15:00
Amator Bobrowniki 10-2 Modrzew Modrzyca 14 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 19 czerwca

Amator Bobrowniki 6-2 Alfa Jaromirowice 19 czerwca, 15:00
Modrzew Modrzyca 2-6 Błękitni Ołobok 19 czerwca, 15:00
Carina Gubin 7-2 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 19 czerwca, 15:00
Start Płoty 1-1 Odra Nietków 19 czerwca, 15:00
w Czerwieńsku
UKP II Zielona Góra 1-1 KSF Zielona Góra 19 czerwca, 15:00
Santos Świebodzin 1-1 Fadom Nowogród Bobrzański 19 czerwca, 15:00
Zenit Ługów 5-3 Iskra Małomice 19 czerwca, 14:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-2 Tramp Osiecznica 19 czerwca, 15:00

Kolejka 30 - 21 czerwca

Alfa Jaromirowice 2-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 21 czerwca, 15:00
Tramp Osiecznica 0-0 Zenit Ługów 21 czerwca, 15:00
Iskra Małomice 1-2 Santos Świebodzin 21 czerwca, 15:00
Fadom Nowogród Bobrzański 3-0 UKP II Zielona Góra 21 czerwca, 15:00
KSF Zielona Góra 3-1 Start Płoty 21 czerwca, 15:00
Odra Nietków 2-1 Carina Gubin 21 czerwca, 15:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 4-3 Modrzew Modrzyca 21 czerwca, 15:00
Błękitni Ołobok 4-2 Amator Bobrowniki 21 czerwca, 15:00

IV liga 2013/2014 (lubuska)

Klasa okręgowa 2013/2014 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa A 2013/2014 (Zielona Góra I)
Klasa A 2013/2014 (Zielona Góra II)
Klasa A 2013/2014 (Zielona Góra III)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas