[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Jako IV liga 2022/2023, grupa: lubuska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Promień Żary 1 3 1 0 0 5-1 0 0 0 0-0 1 0 0 5-1
2.  Spójnia O¶no Lubuskie 1 3 1 0 0 4-0 1 0 0 4-0 0 0 0 0-0
3.  Lubuszanin Drezdenko 1 3 1 0 0 4-1 1 0 0 4-1 0 0 0 0-0
4.  Pogoń ¦wiebodzin 1 3 1 0 0 3-0 0 0 0 0-0 1 0 0 3-0
5.  Odra Bytom Odrzański 1 3 1 0 0 4-2 1 0 0 4-2 0 0 0 0-0
6.  Pogoń Skwierzyna 1 3 1 0 0 4-3 1 0 0 4-3 0 0 0 0-0
7.  Syrena Zb±szynek 1 3 1 0 0 3-2 1 0 0 3-2 0 0 0 0-0
8.  Polonia Słubice 1 3 1 0 0 2-1 1 0 0 2-1 0 0 0 0-0
9.  Meprozet Stare Kurowo 1 1 0 1 0 1-1 0 0 0 0-0 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1-1
10.  Celuloza Kostrzyn nad Odr± 1 1 0 1 0 1-1 0 1 0 1-1 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 1-1
11.  Ilanka Rzepin 1 0 0 0 1 3-4 0 0 0 0-0 0 0 1 3-4
12.  Czarni Żagań 1 0 0 0 1 2-3 0 0 0 0-0 0 0 1 2-3
13.  D±b Przybyszów 1 0 0 0 1 1-2 0 0 0 0-0 0 0 1 1-2
14.  Odra Nietków 1 0 0 0 1 2-4 0 0 0 0-0 0 0 1 2-4
15.  Korona Kożuchów 1 0 0 0 1 1-4 0 0 0 0-0 0 0 1 1-4
16.  KP Piast Iłowa 1 0 0 0 1 0-3 0 0 1 0-3 0 0 0 0-0
17.  Budowlani Lubsko 1 0 0 0 1 1-5 0 0 1 1-5 0 0 0 0-0
18.  Lechia II Zielona Góra 1 0 0 0 1 0-4 0 0 0 0-0 0 0 1 0-4

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Promień Żary    
 2 Spójnia O¶no Lubuskie    4-0 
 3 Lubuszanin Drezdenko    4-1 
 4 Pogoń ¦wiebodzin    
 5 Odra Bytom Odrzański    4-2 
 6 Pogoń Skwierzyna    4-3 
 7 Syrena Zb±szynek    3-2 
 8 Polonia Słubice    2-1 
 9 Meprozet Stare Kurowo    
 10 Celuloza Kostrzyn nad Odr±1-1     
 11 Ilanka Rzepin    
 12 Czarni Żagań    
 13 D±b Przybyszów    
 14 Odra Nietków    
 15 Korona Kożuchów    
 16 KP Piast Iłowa0-3     
 17 Budowlani Lubsko1-5     
 18 Lechia II Zielona Góra    

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Polonia Słubice 2-1 D±b Przybyszów 7 sierpnia, 15:00
Lubuszanin Drezdenko 4-1 Korona Kożuchów 6 sierpnia, 17:00
Spójnia O¶no Lubuskie 4-0 Lechia II Zielona Góra 6 sierpnia, 15:00
Odra Bytom Odrzański 4-2 Odra Nietków 6 sierpnia, 17:00
Syrena Zb±szynek 3-2 Czarni Żagań 6 sierpnia, 17:00
Budowlani Lubsko 1-5 Promień Żary 6 sierpnia, 17:00
KP Piast Iłowa 0-3 Pogoń ¦wiebodzin 6 sierpnia, 17:00
Pogoń Skwierzyna 4-3 Ilanka Rzepin 6 sierpnia, 14:00
Celuloza Kostrzyn nad Odr± 1-1 Meprozet Stare Kurowo 6 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

D±b Przybyszów - Meprozet Stare Kurowo 13 sierpnia, 17:00
Ilanka Rzepin - Celuloza Kostrzyn nad Odr± 13 sierpnia, 17:00
Pogoń ¦wiebodzin - Pogoń Skwierzyna 13 sierpnia, 17:00
Promień Żary - KP Piast Iłowa 13 sierpnia, 14:00
Czarni Żagań - Budowlani Lubsko 13 sierpnia, 17:00
Odra Nietków - Syrena Zb±szynek 13 sierpnia, 17:00
Lechia II Zielona Góra - Odra Bytom Odrzański 14 sierpnia, 17:00
Korona Kożuchów - Spójnia O¶no Lubuskie 13 sierpnia, 17:00
Polonia Słubice - Lubuszanin Drezdenko 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Lubuszanin Drezdenko - D±b Przybyszów
Spójnia O¶no Lubuskie - Polonia Słubice
Odra Bytom Odrzański - Korona Kożuchów
Syrena Zb±szynek - Lechia II Zielona Góra
Budowlani Lubsko - Odra Nietków
KP Piast Iłowa - Czarni Żagań
Pogoń Skwierzyna - Promień Żary
Celuloza Kostrzyn nad Odr± - Pogoń ¦wiebodzin
Meprozet Stare Kurowo - Ilanka Rzepin

Kolejka 4 - 24 sierpnia

D±b Przybyszów - Ilanka Rzepin
Pogoń ¦wiebodzin - Meprozet Stare Kurowo
Promień Żary - Celuloza Kostrzyn nad Odr±
Czarni Żagań - Pogoń Skwierzyna
Odra Nietków - KP Piast Iłowa
Lechia II Zielona Góra - Budowlani Lubsko
Korona Kożuchów - Syrena Zb±szynek
Polonia Słubice - Odra Bytom Odrzański
Lubuszanin Drezdenko - Spójnia O¶no Lubuskie

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

Spójnia O¶no Lubuskie - D±b Przybyszów
Odra Bytom Odrzański - Lubuszanin Drezdenko
Syrena Zb±szynek - Polonia Słubice
Budowlani Lubsko - Korona Kożuchów
KP Piast Iłowa - Lechia II Zielona Góra
Pogoń Skwierzyna - Odra Nietków
Celuloza Kostrzyn nad Odr± - Czarni Żagań
Meprozet Stare Kurowo - Promień Żary
Ilanka Rzepin - Pogoń ¦wiebodzin

Kolejka 6 - 3-4 wrze¶nia

D±b Przybyszów - Pogoń ¦wiebodzin
Promień Żary - Ilanka Rzepin
Czarni Żagań - Meprozet Stare Kurowo
Odra Nietków - Celuloza Kostrzyn nad Odr±
Lechia II Zielona Góra - Pogoń Skwierzyna
Korona Kożuchów - KP Piast Iłowa
Polonia Słubice - Budowlani Lubsko
Lubuszanin Drezdenko - Syrena Zb±szynek
Spójnia O¶no Lubuskie - Odra Bytom Odrzański

Kolejka 7 - 10-11 wrze¶nia

Odra Bytom Odrzański - D±b Przybyszów
Syrena Zb±szynek - Spójnia O¶no Lubuskie
Budowlani Lubsko - Lubuszanin Drezdenko
KP Piast Iłowa - Polonia Słubice
Pogoń Skwierzyna - Korona Kożuchów
Celuloza Kostrzyn nad Odr± - Lechia II Zielona Góra
Meprozet Stare Kurowo - Odra Nietków
Ilanka Rzepin - Czarni Żagań
Pogoń ¦wiebodzin - Promień Żary

Kolejka 8 - 17-18 wrze¶nia

D±b Przybyszów - Promień Żary
Czarni Żagań - Pogoń ¦wiebodzin
Odra Nietków - Ilanka Rzepin
Lechia II Zielona Góra - Meprozet Stare Kurowo
Korona Kożuchów - Celuloza Kostrzyn nad Odr±
Polonia Słubice - Pogoń Skwierzyna
Lubuszanin Drezdenko - KP Piast Iłowa
Spójnia O¶no Lubuskie - Budowlani Lubsko
Odra Bytom Odrzański - Syrena Zb±szynek

Kolejka 9 - 24-25 wrze¶nia

Syrena Zb±szynek - D±b Przybyszów
Budowlani Lubsko - Odra Bytom Odrzański
KP Piast Iłowa - Spójnia O¶no Lubuskie
Pogoń Skwierzyna - Lubuszanin Drezdenko
Celuloza Kostrzyn nad Odr± - Polonia Słubice
Meprozet Stare Kurowo - Korona Kożuchów
Ilanka Rzepin - Lechia II Zielona Góra
Pogoń ¦wiebodzin - Odra Nietków
Promień Żary - Czarni Żagań

Kolejka 10 - 1-2 paĽdziernika

D±b Przybyszów - Czarni Żagań
Odra Nietków - Promień Żary
Lechia II Zielona Góra - Pogoń ¦wiebodzin
Korona Kożuchów - Ilanka Rzepin
Polonia Słubice - Meprozet Stare Kurowo
Lubuszanin Drezdenko - Celuloza Kostrzyn nad Odr±
Spójnia O¶no Lubuskie - Pogoń Skwierzyna
Odra Bytom Odrzański - KP Piast Iłowa
Syrena Zb±szynek - Budowlani Lubsko

Kolejka 11 - 8-9 paĽdziernika

Budowlani Lubsko - D±b Przybyszów
KP Piast Iłowa - Syrena Zb±szynek
Pogoń Skwierzyna - Odra Bytom Odrzański
Celuloza Kostrzyn nad Odr± - Spójnia O¶no Lubuskie
Meprozet Stare Kurowo - Lubuszanin Drezdenko
Ilanka Rzepin - Polonia Słubice
Pogoń ¦wiebodzin - Korona Kożuchów
Promień Żary - Lechia II Zielona Góra
Czarni Żagań - Odra Nietków

Kolejka 12 - 15-16 paĽdziernika

D±b Przybyszów - Odra Nietków
Lechia II Zielona Góra - Czarni Żagań
Korona Kożuchów - Promień Żary
Polonia Słubice - Pogoń ¦wiebodzin
Lubuszanin Drezdenko - Ilanka Rzepin
Spójnia O¶no Lubuskie - Meprozet Stare Kurowo
Odra Bytom Odrzański - Celuloza Kostrzyn nad Odr±
Syrena Zb±szynek - Pogoń Skwierzyna
Budowlani Lubsko - KP Piast Iłowa

Kolejka 13 - 22-23 paĽdziernika

KP Piast Iłowa - D±b Przybyszów
Pogoń Skwierzyna - Budowlani Lubsko
Celuloza Kostrzyn nad Odr± - Syrena Zb±szynek
Meprozet Stare Kurowo - Odra Bytom Odrzański
Ilanka Rzepin - Spójnia O¶no Lubuskie
Pogoń ¦wiebodzin - Lubuszanin Drezdenko
Promień Żary - Polonia Słubice
Czarni Żagań - Korona Kożuchów
Odra Nietków - Lechia II Zielona Góra

Kolejka 14 - 29-30 paĽdziernika

D±b Przybyszów - Lechia II Zielona Góra
Korona Kożuchów - Odra Nietków
Polonia Słubice - Czarni Żagań
Lubuszanin Drezdenko - Promień Żary
Spójnia O¶no Lubuskie - Pogoń ¦wiebodzin
Odra Bytom Odrzański - Ilanka Rzepin
Syrena Zb±szynek - Meprozet Stare Kurowo
Budowlani Lubsko - Celuloza Kostrzyn nad Odr±
KP Piast Iłowa - Pogoń Skwierzyna

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Pogoń Skwierzyna - D±b Przybyszów
Celuloza Kostrzyn nad Odr± - KP Piast Iłowa
Meprozet Stare Kurowo - Budowlani Lubsko
Ilanka Rzepin - Syrena Zb±szynek
Pogoń ¦wiebodzin - Odra Bytom Odrzański
Promień Żary - Spójnia O¶no Lubuskie
Czarni Żagań - Lubuszanin Drezdenko
Odra Nietków - Polonia Słubice
Lechia II Zielona Góra - Korona Kożuchów

Kolejka 16 - 12-13 listopada

D±b Przybyszów - Korona Kożuchów
Polonia Słubice - Lechia II Zielona Góra
Lubuszanin Drezdenko - Odra Nietków
Spójnia O¶no Lubuskie - Czarni Żagań
Odra Bytom Odrzański - Promień Żary
Syrena Zb±szynek - Pogoń ¦wiebodzin
Budowlani Lubsko - Ilanka Rzepin
KP Piast Iłowa - Meprozet Stare Kurowo
Pogoń Skwierzyna - Celuloza Kostrzyn nad Odr±

Kolejka 17 - 19-20 listopada

Celuloza Kostrzyn nad Odr± - D±b Przybyszów
Meprozet Stare Kurowo - Pogoń Skwierzyna
Ilanka Rzepin - KP Piast Iłowa
Pogoń ¦wiebodzin - Budowlani Lubsko
Promień Żary - Syrena Zb±szynek
Czarni Żagań - Odra Bytom Odrzański
Odra Nietków - Spójnia O¶no Lubuskie
Lechia II Zielona Góra - Lubuszanin Drezdenko
Korona Kożuchów - Polonia Słubice

Kolejka 18

D±b Przybyszów - Polonia Słubice
Korona Kożuchów - Lubuszanin Drezdenko
Lechia II Zielona Góra - Spójnia O¶no Lubuskie
Odra Nietków - Odra Bytom Odrzański
Czarni Żagań - Syrena Zb±szynek
Promień Żary - Budowlani Lubsko
Pogoń ¦wiebodzin - KP Piast Iłowa
Ilanka Rzepin - Pogoń Skwierzyna
Meprozet Stare Kurowo - Celuloza Kostrzyn nad Odr±

Kolejka 19

Meprozet Stare Kurowo - D±b Przybyszów
Celuloza Kostrzyn nad Odr± - Ilanka Rzepin
Pogoń Skwierzyna - Pogoń ¦wiebodzin
KP Piast Iłowa - Promień Żary
Budowlani Lubsko - Czarni Żagań
Syrena Zb±szynek - Odra Nietków
Odra Bytom Odrzański - Lechia II Zielona Góra
Spójnia O¶no Lubuskie - Korona Kożuchów
Lubuszanin Drezdenko - Polonia Słubice

Kolejka 20

D±b Przybyszów - Lubuszanin Drezdenko
Polonia Słubice - Spójnia O¶no Lubuskie
Korona Kożuchów - Odra Bytom Odrzański
Lechia II Zielona Góra - Syrena Zb±szynek
Odra Nietków - Budowlani Lubsko
Czarni Żagań - KP Piast Iłowa
Promień Żary - Pogoń Skwierzyna
Pogoń ¦wiebodzin - Celuloza Kostrzyn nad Odr±
Ilanka Rzepin - Meprozet Stare Kurowo

Kolejka 21

Ilanka Rzepin - D±b Przybyszów
Meprozet Stare Kurowo - Pogoń ¦wiebodzin
Celuloza Kostrzyn nad Odr± - Promień Żary
Pogoń Skwierzyna - Czarni Żagań
KP Piast Iłowa - Odra Nietków
Budowlani Lubsko - Lechia II Zielona Góra
Syrena Zb±szynek - Korona Kożuchów
Odra Bytom Odrzański - Polonia Słubice
Spójnia O¶no Lubuskie - Lubuszanin Drezdenko

Kolejka 22

D±b Przybyszów - Spójnia O¶no Lubuskie
Lubuszanin Drezdenko - Odra Bytom Odrzański
Polonia Słubice - Syrena Zb±szynek
Korona Kożuchów - Budowlani Lubsko
Lechia II Zielona Góra - KP Piast Iłowa
Odra Nietków - Pogoń Skwierzyna
Czarni Żagań - Celuloza Kostrzyn nad Odr±
Promień Żary - Meprozet Stare Kurowo
Pogoń ¦wiebodzin - Ilanka Rzepin

Kolejka 23

Pogoń ¦wiebodzin - D±b Przybyszów
Ilanka Rzepin - Promień Żary
Meprozet Stare Kurowo - Czarni Żagań
Celuloza Kostrzyn nad Odr± - Odra Nietków
Pogoń Skwierzyna - Lechia II Zielona Góra
KP Piast Iłowa - Korona Kożuchów
Budowlani Lubsko - Polonia Słubice
Syrena Zb±szynek - Lubuszanin Drezdenko
Odra Bytom Odrzański - Spójnia O¶no Lubuskie

Kolejka 24

D±b Przybyszów - Odra Bytom Odrzański
Spójnia O¶no Lubuskie - Syrena Zb±szynek
Lubuszanin Drezdenko - Budowlani Lubsko
Polonia Słubice - KP Piast Iłowa
Korona Kożuchów - Pogoń Skwierzyna
Lechia II Zielona Góra - Celuloza Kostrzyn nad Odr±
Odra Nietków - Meprozet Stare Kurowo
Czarni Żagań - Ilanka Rzepin
Promień Żary - Pogoń ¦wiebodzin

Kolejka 25

Promień Żary - D±b Przybyszów
Pogoń ¦wiebodzin - Czarni Żagań
Ilanka Rzepin - Odra Nietków
Meprozet Stare Kurowo - Lechia II Zielona Góra
Celuloza Kostrzyn nad Odr± - Korona Kożuchów
Pogoń Skwierzyna - Polonia Słubice
KP Piast Iłowa - Lubuszanin Drezdenko
Budowlani Lubsko - Spójnia O¶no Lubuskie
Syrena Zb±szynek - Odra Bytom Odrzański

Kolejka 26

D±b Przybyszów - Syrena Zb±szynek
Odra Bytom Odrzański - Budowlani Lubsko
Spójnia O¶no Lubuskie - KP Piast Iłowa
Lubuszanin Drezdenko - Pogoń Skwierzyna
Polonia Słubice - Celuloza Kostrzyn nad Odr±
Korona Kożuchów - Meprozet Stare Kurowo
Lechia II Zielona Góra - Ilanka Rzepin
Odra Nietków - Pogoń ¦wiebodzin
Czarni Żagań - Promień Żary

Kolejka 27

Czarni Żagań - D±b Przybyszów
Promień Żary - Odra Nietków
Pogoń ¦wiebodzin - Lechia II Zielona Góra
Ilanka Rzepin - Korona Kożuchów
Meprozet Stare Kurowo - Polonia Słubice
Celuloza Kostrzyn nad Odr± - Lubuszanin Drezdenko
Pogoń Skwierzyna - Spójnia O¶no Lubuskie
KP Piast Iłowa - Odra Bytom Odrzański
Budowlani Lubsko - Syrena Zb±szynek

Kolejka 28

D±b Przybyszów - Budowlani Lubsko
Syrena Zb±szynek - KP Piast Iłowa
Odra Bytom Odrzański - Pogoń Skwierzyna
Spójnia O¶no Lubuskie - Celuloza Kostrzyn nad Odr±
Lubuszanin Drezdenko - Meprozet Stare Kurowo
Polonia Słubice - Ilanka Rzepin
Korona Kożuchów - Pogoń ¦wiebodzin
Lechia II Zielona Góra - Promień Żary
Odra Nietków - Czarni Żagań

Kolejka 29

Odra Nietków - D±b Przybyszów
Czarni Żagań - Lechia II Zielona Góra
Promień Żary - Korona Kożuchów
Pogoń ¦wiebodzin - Polonia Słubice
Ilanka Rzepin - Lubuszanin Drezdenko
Meprozet Stare Kurowo - Spójnia O¶no Lubuskie
Celuloza Kostrzyn nad Odr± - Odra Bytom Odrzański
Pogoń Skwierzyna - Syrena Zb±szynek
KP Piast Iłowa - Budowlani Lubsko

Kolejka 30

D±b Przybyszów - KP Piast Iłowa
Budowlani Lubsko - Pogoń Skwierzyna
Syrena Zb±szynek - Celuloza Kostrzyn nad Odr±
Odra Bytom Odrzański - Meprozet Stare Kurowo
Spójnia O¶no Lubuskie - Ilanka Rzepin
Lubuszanin Drezdenko - Pogoń ¦wiebodzin
Polonia Słubice - Promień Żary
Korona Kożuchów - Czarni Żagań
Lechia II Zielona Góra - Odra Nietków

Kolejka 31

Lechia II Zielona Góra - D±b Przybyszów
Odra Nietków - Korona Kożuchów
Czarni Żagań - Polonia Słubice
Promień Żary - Lubuszanin Drezdenko
Pogoń ¦wiebodzin - Spójnia O¶no Lubuskie
Ilanka Rzepin - Odra Bytom Odrzański
Meprozet Stare Kurowo - Syrena Zb±szynek
Celuloza Kostrzyn nad Odr± - Budowlani Lubsko
Pogoń Skwierzyna - KP Piast Iłowa

Kolejka 32

D±b Przybyszów - Pogoń Skwierzyna
KP Piast Iłowa - Celuloza Kostrzyn nad Odr±
Budowlani Lubsko - Meprozet Stare Kurowo
Syrena Zb±szynek - Ilanka Rzepin
Odra Bytom Odrzański - Pogoń ¦wiebodzin
Spójnia O¶no Lubuskie - Promień Żary
Lubuszanin Drezdenko - Czarni Żagań
Polonia Słubice - Odra Nietków
Korona Kożuchów - Lechia II Zielona Góra

Kolejka 33

Korona Kożuchów - D±b Przybyszów
Lechia II Zielona Góra - Polonia Słubice
Odra Nietków - Lubuszanin Drezdenko
Czarni Żagań - Spójnia O¶no Lubuskie
Promień Żary - Odra Bytom Odrzański
Pogoń ¦wiebodzin - Syrena Zb±szynek
Ilanka Rzepin - Budowlani Lubsko
Meprozet Stare Kurowo - KP Piast Iłowa
Celuloza Kostrzyn nad Odr± - Pogoń Skwierzyna

Kolejka 34

D±b Przybyszów - Celuloza Kostrzyn nad Odr±
Pogoń Skwierzyna - Meprozet Stare Kurowo
KP Piast Iłowa - Ilanka Rzepin
Budowlani Lubsko - Pogoń ¦wiebodzin
Syrena Zb±szynek - Promień Żary
Odra Bytom Odrzański - Czarni Żagań
Spójnia O¶no Lubuskie - Odra Nietków
Lubuszanin Drezdenko - Lechia II Zielona Góra
Polonia Słubice - Korona Kożuchów

III liga 2022/2023 (III)

IV liga 2022/2023 (dolno¶l±ska (wschód))
IV liga 2022/2023 (dolno¶l±ska (zachód))
IV liga BS Le¶nica 2022/2023 (opolska)
IV liga 2022/2023 (¶l±ska I)
IV liga 2022/2023 (¶l±ska II)

Jako Klasa okręgowa 2022/2023 (Gorzów Wielkopolski)
Jako Klasa okręgowa 2022/2023 (Zielona Góra)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas