[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2012/2013, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra

I runda - 12 września

Sparta Miodnica 11-1 Traper Chichy 12 września, 16:30
Budowlani Gozdnica 1-3 Garbarnia Leszno Górne 12 września, 16:30
KSF Zielona Góra 3-0 Start Płoty 12 września, 16:30
Sparta Łężyca 4-2 Odra Nietków 12 września, 16:30
Medyk II Cibórz 2-2 Sokół Kalsk 12 września, 16:30
pd. k. 5-4
Błyskawica Lubinicko 1-5 Santos Świebodzin 12 września, 16:30
Thrash Attack Lipiny 1-6 Modrzew Modrzyca 12 września, 16:30
Zorza Nowe Żabno 2-3 GKS Siedlisko 12 września, 16:30
Czarni Czarnowo 4-5 Spartak Budachów 12 września, 16:30
Spartak Budachów wycofał się z II rundy
Perła II Cybinka 3-4 Tramp Osiecznica 12 września, 16:30
TS Przylep 0-8 UKP Zielona Góra 12 września, 16:30
Zenit Myszęcin 0-3 Zjednoczeni Lubrza 12 września, 16:30
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Rywal Stargard Gubiński 1-5 Relaks Grabice 12 września, 16:30
Zorza Mostki 0-3 Zenit Ługów 12 września, 16:30
(wo)
Odra Klenica 2-3 Korona Wschowa 12 września, 16:30
Mieszko Konotop 8-2 Amator Bobrowniki 12 września, 16:30
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 0-3 Syrena Zbąszynek 12 września, 16:30
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Hamar Górzyn 3-0 Alfa Jaromirowice 12 września, 16:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Sparta Mierków 0-2 Carina Gubin 12 września, 16:30
Stal Jasień 1-4 Budowlani Lubsko 12 września, 16:30
Zryw Rzeczyca 0-3 Błękitni Toporów 12 września, 16:30
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Cargovia Kargowa 2-1 Arka Nowa Sól 12 września, 16:30
Mewa Cigacice 1-3 Piast Czerwieńsk 12 września, 16:30
Nysa Przewóz 0-3 ŁKS Łęknica 12 września, 16:30
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Nysa Trzebiel 0-2 Korona Kożuchów 12 września, 16:30
Piast Parkovia Trzebiechów 0-1 Dąb Przybyszów 12 września, 16:30
Błękitni Lubięcin 0-3 Formacja Port 2000 Mostki 12 września, 16:30
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Czarni Jelenin 0-3 Tęcza Krosno Odrzańskie 12 września, 16:30
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Delta Sieniawa Żarska 1-3 Vitrosilicon-Intra Iłowa 12 września, 16:30
Orzeł Szlichtyngowa 6-4 Odra Bytom Odrzański 12 września, 16:30
pd.

II runda - 26 września
Budowlani Lubsko - wolny los

Sparta Miodnica 3-2 Korona Kożuchów 26 września, 16:00
Iskra Małomice 0-3 Garbarnia Leszno Górne 26 września, 16:00
(wo)
KSF Zielona Góra 2-0 Błękitni Toporów 26 września, 16:00
Krzysztof Marczak ?, Kamil Sajnóg ?
Sparta Łężyca 3-3 Zjednoczeni Lubrza 26 września, 16:00
pd. k. 3-4
Medyk II Cibórz 1-6 UKP Zielona Góra 26 września, 16:00
Santos Świebodzin 2-4 Piast Czerwieńsk 26 września, 16:00
Mieszko Konotop 3-4 Modrzew Modrzyca 26 września, 16:00
GKS Siedlisko 0-6 Dąb Przybyszów 26 września, 16:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 0-8 ŁKS Łęknica 26 września, 16:00
Relaks Grabice 3-4 Tęcza Krosno Odrzańskie 26 września, 16:00
Carina Gubin 0-3 Vitrosilicon-Intra Iłowa 26 września, 16:00
(wo)
Syrena Zbąszynek 1-8 Formacja Port 2000 Mostki 26 września, 16:00
nieznany ? - Paweł Piskorski ?, ?, ?, Tomasz Pawlak ?, ?, ?, Tomasz Iwanowski ?, Kamil Kruszyński ?
Orzeł Szlichtyngowa 4-3 Korona Wschowa 26 września, 16:00
Cargovia Kargowa 3-0 Zenit Ługów 26 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Hamar Górzyn 3-2 Tramp Osiecznica 26 września, 16:00

III runda - 17 października

Sparta Miodnica 2-4 Pogoń Świebodzin 17 października, 15:00
nieznany ?, ? - Bartosz Siemiński ?, ?, ?, Tomasz Pawliczak ?
Garbarnia Leszno Górne 2-2 Vitrosilicon-Intra Iłowa 17 października, 15:00
pd. k. 2-4
Przemysław Jurec 24, Radomir Roztocki 43 - Piotr Okuniewicz 15, Marcin Świrlik 72
KSF Zielona Góra 2-2 Dąb Przybyszów 17 października, 15:00
pd. k. 2-3
Przemysław Adamczak ?, Krzysztof Marczak ? - Damian Koppenhagen ?, Paweł Wieczorek ?
Zjednoczeni Lubrza 0-3 UKP Zielona Góra 17 października, 15:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
UKP Zielona Góra 1-3 Sprotavia Szprotawa 17 października, 15:00
Karol Łyczko ? - Wojciech Aksamitowski ?, ?, Emmanuel Ohagwu ?
Modrzew Modrzyca 3-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 17 października, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Orzeł Szlichtyngowa 1-7 Formacja Port 2000 Mostki 17 października, 15:00
Rafał Pawlak 81 - Krzysztof Sikora 5, 61, 79, Tomasz Iwanowski 40, 57 (k), Paweł Piskorski 43, Adam Pytel 50
Cargovia Kargowa 2-3 Piast Czerwieńsk 17 października, 15:00
Arkadiusz Bujarski 58, Mateusz Płonka 67 - Grzegorz Lipiński 22, Kamil Wojnarowski 26, Artur Wasiewicz 54
Hamar Górzyn 0-2 ŁKS Łęknica 17 października, 15:00
Marcin Bełz ?, Artur Dewo ?
Budowlani Lubsko 1-2 Promień Żary 17 października, 15:00
Marcin Piech 10 - Gracjan Arkuszewski 50, Rafał Biskowski 63

Puchar Polski 2012/2013 (Lubuski ZPN)

Puchar Polski 2012/2013 (Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas