[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2012/2013, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 5 września

Dąb Górki Noteckie 0-3 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 5 września, 17:00
(wo)
drużyna gospodarzy wycofała się z rozgrywek
Sokół Gościm 2-3 Leśnik Rąpin 5 września, 17:00
Muszelka Ogardy 9-2 Nietoperz Gardzko 5 września, 17:00
Błyskawica Gościmiec 5-1 Delta Stare Polichno 5 września, 17:00
Budowlani Murzynowo 2-4 Kasztelania Santok 5 września, 17:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 3-3 Tor-Bud Baczyna 5 września, 17:00
pd. k. 0-3
Warta Jeżyki 3-6 KS Nowiny Wielkie 5 września, 17:00
As Pieski 8-1 Favor Bobowicko 5 września, 17:00
Lubniewiczanka Lubniewice 1-2 Znicz Trzemeszno Lubuskie 5 września, 17:00
Kosmos 78 Rudnica 2-4 Iskra Głuchowo 5 września, 17:00

II runda - 19 września

Warta Gorzów Wielkopolski 1-3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 19 września, 16:30
Marcin Prentki 38 - Marcin Antczak 34, Jakub Rosołowicz 79, Paweł Posmyk 83
Stal Sulęcin 2-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 18 września, 16:30
Znicz Trzemeszno Lubuskie 0-3 Warta Słońsk 19 września, 16:30
w Sulęcinie
Muszelka Ogardy 1-3 Meprozet Stare Kurowo 19 września, 16:30
Kasztelania Santok 0-2 SHR Wojcieszyce 18 września, 16:30
Iskra Głuchowo 0-7 Polonia Słubice 18 września, 16:30
As Pieski 3-0 Pogoń Skwierzyna 18 września, 16:30
(wo)
drużyna gości wycofała się z rozgrywek
Błyskawica Gościmiec 1-4 LZS Bobrówko 19 września, 16:30
Tor-Bud Baczyna 2-5 Iskra Janczewo 19 września, 16:30
KS Nowiny Wielkie 2-4 Pogoń Krzeszyce 18 września, 16:30
Leśnik Rąpin 2-3 Polonia Lipki Wielkie 18 września, 16:30
Polonia II Słubice 2-3 Odra Górzyca 19 września, 16:30
Zorza Kowalów 2-8 Spójnia Ośno Lubuskie 19 września, 16:30
GKP Pszczew 4-0 Zjednoczeni Przytoczna 18 września, 16:30
Zieloni Lubiechnia Wielka 0-3 Błękitni Lubno 19 września, 16:30
Juwenia Boczów 0-3 Ilanka Rzepin 18 września, 16:30
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Błękitni II Lubno 0-3 Czarni Witnica 19 września, 16:30
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Chrobry Drzeńsko 6-7 Toroma Torzym 18 września, 16:30
Uran Trzebicz 2-2 Róża Różanki 19 września, 16:30
pd. k. 3-2
Radowiak Drezdenko 1-7 Łucznik Strzelce Krajeńskie 18 września, 17:00
Spartak Deszczno 0-4 Orzeł Międzyrzecz 19 września, 16:30
Błękitni Dobiegniew 0-2 Lubuszanin Drezdenko 18 września, 16:30

III runda - 3 października

SHR Wojcieszyce 1-3 Błękitni Lubno 2 października, 16:30
Daniel Tabaka 10 - nieznany ?, ?, ?
Iskra Janczewo 1-2 Czarni Witnica 3 października, 16:00
Leśnik Lemierzyce 0-3 Warta Słońsk 3 października, 16:00
(wo)
As Pieski 2-3 Stal Sulęcin 2 października, 16:00
Jakub Suchecki ?, Leonard Kozdrowski ? - nieznany ?, ?, ?
Polonia II Słubice 0-11 Spójnia Ośno Lubuskie 3 października, 16:00
Patryk Czereda ?, ?, Daniel Szafran ?, Łukasz Pińczyński ?, ?, ?, Przemysław Begier ?, ?, ?, ?, ?
Pogoń Krzeszyce 1-5 Ilanka Rzepin 3 października, 16:00
nieznany 30 - Eliasz Kowalew 3, Paweł Gurgul 38, Bartosz Kasik 42, 65, Mateusz Klimczak 78
Meprozet Stare Kurowo 2-2 Łucznik Strzelce Krajeńskie 3 października, 16:00
pd. k. 2-4
Polonia Lipki Wielkie 4-5 Lubuszanin Drezdenko 2 października, 16:00
Tomasz Nita ?, Andrzej Miszczyk ?, Bogusław Białooki ?, Grzegorz Żmudziński ? - Tomasz Wypychowski ?, Rafał Ciba 41, Wojciech Pfal 45, 45, Mateusz Depo 116
Toroma Torzym 2-4 Polonia Słubice 3 października, 16:00
pd.
Leszek Topolski 70, Artur Anioł 90 - nieznany ?, ?, ?, ?
Uran Trzebicz 3-2 LZS Bobrówko 3 października, 16:00
Jakub Woźniak 80, Michał Kaczmarek 89, Mateusz Raksa 90 - nieznany ?, ?
GKP Pszczew 3-2 GKS Bledzew 3 października, 16:00
Adrian Woszczyło ?, Patryk Batura ?, ? - nieznany ?, ?
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3-0 Orzeł Międzyrzecz 3 października, 16:00
Mateusz Trachimowicz 5, Paweł Posmyk 83, Dawid Kaniewski 90

IV runda - 17 października

KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3-1 Błękitni Lubno 17 października, 15:30
Dawid Kaniewski 48 (k), 59 (k), Paweł Posmyk 78 - Bartosz Werbski 4
Stal Sulęcin 1-0 Czarni Witnica 17 października, 15:30
Jakub Sobczyk 45
GKP Pszczew 3-0 Lubuszanin Drezdenko 17 października, 15:30
Bartłomiej Orzeł ?, Łukasz Piszczygłowa ?, Patryk Batura ?
Uran Trzebicz 3-10 Łucznik Strzelce Krajeńskie 17 października, 15:30
Michał Kaczmarek ?, ?, Jakub Woźniak ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?
Polonia Słubice 1-3 Ilanka Rzepin 17 października, 15:30
Maciej Ossowski 76 - Mateusz Klimczak 24, Kamil Orłowski 42, Paweł Gurgul 90
Warta Słońsk 3-2 Spójnia Ośno Lubuskie 17 października, 15:30
nieznany ?, ?, Krystian Weres 90 - Łukasz Pińczyński ?, Matusz Siudak ?

Puchar Polski 2012/2013 (Lubuski ZPN)

Puchar Polski 2012/2013 (Lubuski ZPN - Zielona Góra)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas