[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2023/2024, grupa: Zielona Góra
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dozamet Nowa Sól 20 54 17 3 0 59-10 9 1 0 36-6 8 2 0 23-4
2.  Victoria Szczaniec 20 42 13 3 4 48-28 7 1 2 26-13 6 2 2 22-15
3.  KP Piast Iłowa 20 41 13 2 5 60-27 7 1 2 32-10 6 1 3 28-17
4.  Zorza Ochla 20 38 12 2 6 56-37 8 0 2 32-14 4 2 4 24-23
5.  Tęcza Krosno Odrzańskie 20 35 10 5 5 43-26 7 2 1 26-7 3 3 4 17-19
6.  Błękitni Ołobok 20 33 9 6 5 28-18 3 5 2 14-9 6 1 3 14-9
7.  Czarni Drągowina 20 31 10 1 9 39-44 7 1 2 26-17 3 0 7 13-27
8.  Unia Kunice (Żary) 20 29 7 8 5 40-36 5 4 1 27-15 2 4 4 13-21
9.  Piast Czerwieńsk 20 27 8 3 9 37-38 5 0 5 21-20 3 3 4 16-18
10.  ŁKS Łęknica 20 25 7 4 9 37-38 4 4 2 19-14 3 0 7 18-24
11.  Cargovia Kargowa 20 22 6 4 10 35-48 3 2 5 22-24 3 2 5 13-24
12.  Delta Sieniawa Żarska 20 21 5 6 9 33-48 3 3 4 17-17 2 3 5 16-31
13.  Budowlani Lubsko 20 18 5 3 12 28-44 5 1 4 17-12 0 2 8 11-32
14.  Czarni Rudno 20 16 5 1 14 20-40 3 1 6 12-16 2 0 8 8-24
15.  Alfa Jaromirowice 20 12 3 3 14 28-59 3 1 6 21-33 0 2 8 7-26
16.  Schnug Chociule 20 8 2 2 16 21-71 2 1 7 13-24 0 1 9 8-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Dozamet Nowa Sól    5-2 3-0 5-1 2-1 6-0 4-0 5-1 1-0 4-0 1-1 
 2 Victoria Szczaniec0-0     2-4 3-1 0-3 1-0 4-1 5-2 4-0 2-1 5-1 
 3 KP Piast Iłowa0-1     4-2 2-3 4-0 5-2 4-1 4-0 5-1 0-0 4-0 
 4 Zorza Ochla2-4     1-0 4-3 1-0 4-0 2-3 6-1 1-0 2-1 9-2 
 5 Tęcza Krosno Odrzańskie0-3 5-1     0-0 2-0 2-0 1-1 6-1 2-1 5-0 3-0 
 6 Błękitni Ołobok0-0 0-1 1-2 1-1 0-0     2-2 1-1 1-0 5-1 3-1 
 7 Czarni Drągowina0-2 1-1 3-1 3-1 3-2     0-3 4-2 4-3 3-2 5-0 
 8 Unia Kunice (Żary)4-3 2-2 2-4 6-1     0-0 1-1 3-3 4-0 2-0 3-1 
 9 Piast Czerwieńsk1-4 4-1 2-4 1-3 3-1 1-0     1-2 0-3 2-1 6-1 
 10 ŁKS Łęknica1-2 1-3 2-1 0-0 1-1     3-2 2-2 3-1 4-0 2-2 
 11 Cargovia Kargowa2-5 0-2 3-2 3-3 0-2 1-3 4-0 2-4     2-2 5-1 
 12 Delta Sieniawa Żarska1-3 2-2 1-3 1-1 2-1 2-3 0-2     1-1 2-0 5-1 
 13 Budowlani Lubsko1-2 1-1 3-1 1-0 1-2 0-1 3-2 1-2     3-1 3-0 
 14 Czarni Rudno0-1 1-3 0-2 2-2 1-2 4-1 0-2 0-2 2-1     2-0 
 15 Alfa Jaromirowice0-5 0-7 1-4 1-2 4-4 2-6 2-0 1-3 4-1     6-1 
 16 Schnug Chociule1-4 0-5 0-1 1-2 2-3 2-0 0-3 2-2 5-3 0-1     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Schnug Chociule 0-1 Błękitni Ołobok 13 sierpnia, 17:00
Victoria Szczaniec 5-2 Piast Czerwieńsk 12 sierpnia, 18:00
Zorza Ochla 2-3 ŁKS Łęknica 13 sierpnia, 14:00
Czarni Drągowina 3-1 KP Piast Iłowa 12 sierpnia, 16:00
Delta Sieniawa Żarska 1-1 Unia Kunice (Żary) 12 sierpnia, 17:00
Czarni Rudno 0-1 Dozamet Nowa Sól 12 sierpnia, 17:00
Alfa Jaromirowice 4-1 Budowlani Lubsko 13 sierpnia, 17:00
Cargovia Kargowa 3-3 Tęcza Krosno Odrzańskie 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Błękitni Ołobok 0-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 19 sierpnia, 17:00
Budowlani Lubsko 1-2 Cargovia Kargowa 19 sierpnia, 17:00
Dozamet Nowa Sól 4-0 Alfa Jaromirowice 19 sierpnia, 17:00
Unia Kunice (Żary) 2-0 Czarni Rudno 19 sierpnia, 14:00
KP Piast Iłowa 4-0 Delta Sieniawa Żarska 19 sierpnia, 17:00
ŁKS Łęknica 2-1 Czarni Drągowina 19 sierpnia, 17:00
Piast Czerwieńsk 1-3 Zorza Ochla 23 sierpnia, 18:00
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 17:00) odwołany
Schnug Chociule 1-4 Victoria Szczaniec 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Victoria Szczaniec 1-0 Błękitni Ołobok 26 sierpnia, 17:00
Zorza Ochla 9-2 Schnug Chociule 26 sierpnia, 17:00
Czarni Drągowina 0-3 Piast Czerwieńsk 26 sierpnia, 17:00
Delta Sieniawa Żarska 2-3 ŁKS Łęknica 26 sierpnia, 17:00
Czarni Rudno 0-2 KP Piast Iłowa 26 sierpnia, 17:00
Alfa Jaromirowice 4-4 Unia Kunice (Żary) 27 sierpnia, 17:00
Cargovia Kargowa 2-5 Dozamet Nowa Sól 26 sierpnia, 17:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-1 Budowlani Lubsko 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 2-3 września

Błękitni Ołobok 5-1 Budowlani Lubsko 3 września, 14:00
Dozamet Nowa Sól 3-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 2 września, 17:00
Unia Kunice (Żary) 1-1 Cargovia Kargowa 2 września, 17:00
KP Piast Iłowa 0-0 Alfa Jaromirowice 2 września, 17:00
ŁKS Łęknica 4-0 Czarni Rudno 2 września, 17:00
Piast Czerwieńsk 1-2 Delta Sieniawa Żarska 2 września, 17:00
Schnug Chociule 1-2 Czarni Drągowina 3 września, 16:00
Victoria Szczaniec 3-1 Zorza Ochla 2 września, 17:00

Kolejka 5 - 9-10 września

Zorza Ochla 1-0 Błękitni Ołobok 9 września, 17:00
Czarni Drągowina 1-1 Victoria Szczaniec 9 września, 16:00
Delta Sieniawa Żarska 5-1 Schnug Chociule 9 września, 16:00
Czarni Rudno 0-2 Piast Czerwieńsk 9 września, 16:00
Alfa Jaromirowice 2-6 ŁKS Łęknica 10 września, 16:00
Cargovia Kargowa 3-2 KP Piast Iłowa 9 września, 16:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-0 Unia Kunice (Żary) 9 września, 16:00
Budowlani Lubsko 1-2 Dozamet Nowa Sól 9 września, 16:00

Kolejka 6 - 16-17 września

Błękitni Ołobok 0-0 Dozamet Nowa Sól 16 września, 16:00
Unia Kunice (Żary) 4-0 Budowlani Lubsko 16 września, 16:00
KP Piast Iłowa 2-3 Tęcza Krosno Odrzańskie 16 września, 16:30
ŁKS Łęknica 3-2 Cargovia Kargowa 16 września, 16:00
Piast Czerwieńsk 2-1 Alfa Jaromirowice 16 września, 16:00
Schnug Chociule 0-1 Czarni Rudno 17 września, 15:00
Victoria Szczaniec 4-0 Delta Sieniawa Żarska 16 września, 16:00
Zorza Ochla 4-3 Czarni Drągowina 16 września, 16:00

Kolejka 7 - 23-24 września

Czarni Drągowina 3-2 Błękitni Ołobok 23 września, 16:00
Delta Sieniawa Żarska 2-2 Zorza Ochla 23 września, 16:00
Czarni Rudno 1-3 Victoria Szczaniec 23 września, 16:00
Alfa Jaromirowice 6-1 Schnug Chociule 24 września, 16:00
Cargovia Kargowa 2-4 Piast Czerwieńsk 23 września, 16:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-0 ŁKS Łęknica 23 września, 16:00
Budowlani Lubsko 3-1 KP Piast Iłowa 23 września, 16:00
Dozamet Nowa Sól 5-1 Unia Kunice (Żary) 23 września, 16:00

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Błękitni Ołobok 2-2 Unia Kunice (Żary) 30 września, 15:00
KP Piast Iłowa 0-1 Dozamet Nowa Sól 30 września, 15:00
ŁKS Łęknica 3-1 Budowlani Lubsko 30 września, 15:00
Piast Czerwieńsk 3-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 30 września, 15:00
Schnug Chociule 0-3 Cargovia Kargowa 1 października, 15:00
Victoria Szczaniec 2-1 Alfa Jaromirowice 30 września, 15:00
Zorza Ochla 2-1 Czarni Rudno 30 września, 15:00
Czarni Drągowina 4-3 Delta Sieniawa Żarska 30 września, 15:00

Kolejka 9 - 7-8 października

Delta Sieniawa Żarska 1-3 Błękitni Ołobok 7 października, 16:00
Czarni Rudno 4-1 Czarni Drągowina 7 października, 15:00
Alfa Jaromirowice 1-4 Zorza Ochla 8 października, 15:00
Cargovia Kargowa 0-2 Victoria Szczaniec 7 października, 15:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 3-0 Schnug Chociule 7 października, 15:00
Budowlani Lubsko 3-2 Piast Czerwieńsk 7 października, 15:00
Dozamet Nowa Sól 2-1 ŁKS Łęknica 7 października, 15:00
Unia Kunice (Żary) 2-2 KP Piast Iłowa 7 października, 15:00

Kolejka 10 - 14-15 października

Błękitni Ołobok 1-2 KP Piast Iłowa 14 października, 13:00
ŁKS Łęknica 0-0 Unia Kunice (Żary) 14 października, 15:00
Piast Czerwieńsk 1-4 Dozamet Nowa Sól 15 października, 12:00
Schnug Chociule 5-3 Budowlani Lubsko 15 października, 15:00
Victoria Szczaniec 0-3 Tęcza Krosno Odrzańskie 15 października, 15:00
Zorza Ochla 6-1 Cargovia Kargowa 14 października, 15:00
Czarni Drągowina 3-2 Alfa Jaromirowice 14 października, 15:00
Delta Sieniawa Żarska 2-0 Czarni Rudno 14 października, 15:00

Kolejka 11 - 21-22 października

Czarni Rudno 1-2 Błękitni Ołobok 21 października, 14:00
Alfa Jaromirowice 1-3 Delta Sieniawa Żarska 22 października, 14:00
Cargovia Kargowa 1-3 Czarni Drągowina 21 października, 14:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 5-1 Zorza Ochla 21 października, 14:00
Budowlani Lubsko 1-1 Victoria Szczaniec 21 października, 14:00
Dozamet Nowa Sól 1-1 Schnug Chociule 21 października, 14:00
Unia Kunice (Żary) 0-0 Piast Czerwieńsk 21 października, 14:00
KP Piast Iłowa 5-2 ŁKS Łęknica 21 października, 14:00

Kolejka 12 - 28-29 października

Błękitni Ołobok 1-0 ŁKS Łęknica 28 października, 14:30
Piast Czerwieńsk 2-4 KP Piast Iłowa 28 października, 14:00
Schnug Chociule 2-3 Unia Kunice (Żary) 29 października, 14:00
Victoria Szczaniec 0-0 Dozamet Nowa Sól 29 października, 14:00
Zorza Ochla 1-0 Budowlani Lubsko 28 października, 14:00
Czarni Drągowina 3-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 28 października, 14:00
Delta Sieniawa Żarska 0-2 Cargovia Kargowa 28 października, 14:00
Czarni Rudno 2-0 Alfa Jaromirowice 28 października, 14:00

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Alfa Jaromirowice 1-2 Błękitni Ołobok 5 listopada, 14:00
Cargovia Kargowa 5-1 Czarni Rudno 4 listopada, 14:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 6-1 Delta Sieniawa Żarska 4 listopada, 14:00
Budowlani Lubsko 0-1 Czarni Drągowina 4 listopada, 14:00
Dozamet Nowa Sól 5-2 Zorza Ochla 4 listopada, 14:00
Unia Kunice (Żary) 4-3 Victoria Szczaniec 5 listopada, 14:00
KP Piast Iłowa 4-0 Schnug Chociule 4 listopada, 14:00
ŁKS Łęknica 1-1 Piast Czerwieńsk 4 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11-12 listopada

Błękitni Ołobok 1-1 Piast Czerwieńsk 11 listopada, 14:00
Schnug Chociule 2-0 ŁKS Łęknica 11 listopada, 14:00
Victoria Szczaniec 2-4 KP Piast Iłowa 11 listopada, 14:00
Zorza Ochla 1-0 Unia Kunice (Żary) 11 listopada, 14:00
Czarni Drągowina 0-2 Dozamet Nowa Sól 11 listopada, 14:00
Delta Sieniawa Żarska 1-1 Budowlani Lubsko 11 listopada, 14:00
Czarni Rudno 2-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 11 listopada, 14:00
Alfa Jaromirowice 2-0 Cargovia Kargowa 12 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 18-19 listopada

Cargovia Kargowa 0-2 Błękitni Ołobok 18 listopada, 14:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 5-0 Alfa Jaromirowice 18 listopada, 14:00
Budowlani Lubsko 3-1 Czarni Rudno 18 listopada, 14:00
Dozamet Nowa Sól 4-0 Delta Sieniawa Żarska 18 listopada, 14:00
Unia Kunice (Żary) 6-1 Czarni Drągowina 18 listopada, 14:00
KP Piast Iłowa 4-2 Zorza Ochla 18 listopada, 14:00
ŁKS Łęknica 1-2 Victoria Szczaniec 18 listopada, 14:00
Piast Czerwieńsk 6-1 Schnug Chociule 18 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 16-17 marca

Błękitni Ołobok 3-1 Schnug Chociule 16 marca, 14:00
Piast Czerwieńsk 4-1 Victoria Szczaniec 16 marca, 14:00
ŁKS Łęknica 1-3 Zorza Ochla 16 marca, 15:00
KP Piast Iłowa 4-0 Czarni Drągowina 16 marca, 14:00
Unia Kunice (Żary) 3-3 Delta Sieniawa Żarska 16 marca, 14:00
Dozamet Nowa Sól 1-0 Czarni Rudno 17 marca, 15:00
Budowlani Lubsko 3-0 Alfa Jaromirowice 16 marca, 15:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-1 Cargovia Kargowa 16 marca, 14:00

Kolejka 17 - 23-24 marca

Tęcza Krosno Odrzańskie 0-0 Błękitni Ołobok 23 marca, 16:00
Cargovia Kargowa 2-2 Budowlani Lubsko 23 marca, 15:00
Alfa Jaromirowice 0-5 Dozamet Nowa Sól 24 marca, 15:00
Czarni Rudno 0-2 Unia Kunice (Żary) 24 marca, 16:00
Delta Sieniawa Żarska 1-3 KP Piast Iłowa 23 marca, 14:00
Czarni Drągowina 4-2 ŁKS Łęknica 23 marca, 14:00
Zorza Ochla 4-0 Piast Czerwieńsk 24 marca, 14:00
Victoria Szczaniec 5-1 Schnug Chociule 23 marca, 15:00

Kolejka 18 - 30 marca

Błękitni Ołobok 0-1 Victoria Szczaniec 30 marca, 14:00
Schnug Chociule 0-5 Zorza Ochla 30 marca, 14:00
Piast Czerwieńsk 1-0 Czarni Drągowina 30 marca, 14:00
ŁKS Łęknica 2-2 Delta Sieniawa Żarska 30 marca, 14:00
KP Piast Iłowa 5-1 Czarni Rudno 30 marca, 14:00
Unia Kunice (Żary) 3-1 Alfa Jaromirowice 30 marca, 14:00
Dozamet Nowa Sól 6-0 Cargovia Kargowa 30 marca, 14:00
Budowlani Lubsko 1-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 30 marca, 14:00

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Budowlani Lubsko 1-2 Błękitni Ołobok 6 kwietnia, 15:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-3 Dozamet Nowa Sól 6 kwietnia, 15:00
Cargovia Kargowa 4-0 Unia Kunice (Żary) 7 kwietnia, 16:00
Alfa Jaromirowice 0-7 KP Piast Iłowa 7 kwietnia, 15:00
Czarni Rudno 2-1 ŁKS Łęknica 6 kwietnia, 15:00
Delta Sieniawa Żarska 2-1 Piast Czerwieńsk 6 kwietnia, 15:00
Czarni Drągowina 5-0 Schnug Chociule 6 kwietnia, 15:00
Zorza Ochla 2-4 Victoria Szczaniec 7 kwietnia, 12:00

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Błękitni Ołobok 1-1 Zorza Ochla 13 kwietnia, 14:00
Victoria Szczaniec 4-1 Czarni Drągowina 14 kwietnia, 12:00
Schnug Chociule 2-2 Delta Sieniawa Żarska 14 kwietnia, 15:00
Piast Czerwieńsk 0-3 Czarni Rudno 13 kwietnia, 15:00
ŁKS Łęknica 2-2 Alfa Jaromirowice 13 kwietnia, 16:00
KP Piast Iłowa 4-1 Cargovia Kargowa 13 kwietnia, 15:00
Unia Kunice (Żary) 2-4 Tęcza Krosno Odrzańskie 13 kwietnia, 15:00
Dozamet Nowa Sól 5-1 Budowlani Lubsko 13 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 20-21 kwietnia

Dozamet Nowa Sól - Błękitni Ołobok 20 kwietnia, 17:00
Budowlani Lubsko - Unia Kunice (Żary) 20 kwietnia, 15:00
Tęcza Krosno Odrzańskie - KP Piast Iłowa 20 kwietnia, 15:00
Cargovia Kargowa - ŁKS Łęknica 20 kwietnia, 16:00
Alfa Jaromirowice - Piast Czerwieńsk 21 kwietnia, 16:00
Czarni Rudno - Schnug Chociule 20 kwietnia, 17:00
Delta Sieniawa Żarska - Victoria Szczaniec 20 kwietnia, 17:00
Czarni Drągowina - Zorza Ochla 20 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Błękitni Ołobok - Czarni Drągowina
Zorza Ochla - Delta Sieniawa Żarska
Victoria Szczaniec - Czarni Rudno
Schnug Chociule - Alfa Jaromirowice
Piast Czerwieńsk - Cargovia Kargowa
ŁKS Łęknica - Tęcza Krosno Odrzańskie
KP Piast Iłowa - Budowlani Lubsko
Unia Kunice (Żary) - Dozamet Nowa Sól

Kolejka 23 - 1 maja

Unia Kunice (Żary) - Błękitni Ołobok
Dozamet Nowa Sól - KP Piast Iłowa
Budowlani Lubsko - ŁKS Łęknica
Tęcza Krosno Odrzańskie - Piast Czerwieńsk
Cargovia Kargowa - Schnug Chociule
Alfa Jaromirowice - Victoria Szczaniec
Czarni Rudno - Zorza Ochla
Delta Sieniawa Żarska - Czarni Drągowina

Kolejka 24 - 4-5 maja

Błękitni Ołobok - Delta Sieniawa Żarska
Czarni Drągowina - Czarni Rudno
Zorza Ochla - Alfa Jaromirowice
Victoria Szczaniec - Cargovia Kargowa
Schnug Chociule - Tęcza Krosno Odrzańskie
Piast Czerwieńsk - Budowlani Lubsko
ŁKS Łęknica - Dozamet Nowa Sól
KP Piast Iłowa - Unia Kunice (Żary)

Kolejka 25 - 11-12 maja

KP Piast Iłowa - Błękitni Ołobok
Unia Kunice (Żary) - ŁKS Łęknica
Dozamet Nowa Sól - Piast Czerwieńsk
Budowlani Lubsko - Schnug Chociule
Tęcza Krosno Odrzańskie - Victoria Szczaniec
Cargovia Kargowa - Zorza Ochla
Alfa Jaromirowice - Czarni Drągowina
Czarni Rudno - Delta Sieniawa Żarska

Kolejka 26 - 18-19 maja

Błękitni Ołobok - Czarni Rudno
Delta Sieniawa Żarska - Alfa Jaromirowice
Czarni Drągowina - Cargovia Kargowa
Zorza Ochla - Tęcza Krosno Odrzańskie
Victoria Szczaniec - Budowlani Lubsko
Schnug Chociule - Dozamet Nowa Sól
Piast Czerwieńsk - Unia Kunice (Żary)
ŁKS Łęknica - KP Piast Iłowa

Kolejka 27 - 25-26 maja

ŁKS Łęknica - Błękitni Ołobok
KP Piast Iłowa - Piast Czerwieńsk
Unia Kunice (Żary) - Schnug Chociule
Dozamet Nowa Sól - Victoria Szczaniec
Budowlani Lubsko - Zorza Ochla
Tęcza Krosno Odrzańskie - Czarni Drągowina
Cargovia Kargowa - Delta Sieniawa Żarska
Alfa Jaromirowice - Czarni Rudno

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Błękitni Ołobok - Alfa Jaromirowice
Czarni Rudno - Cargovia Kargowa
Delta Sieniawa Żarska - Tęcza Krosno Odrzańskie
Czarni Drągowina - Budowlani Lubsko
Zorza Ochla - Dozamet Nowa Sól
Victoria Szczaniec - Unia Kunice (Żary)
Schnug Chociule - KP Piast Iłowa
Piast Czerwieńsk - ŁKS Łęknica

Kolejka 29 - 8-9 czerwca

Piast Czerwieńsk - Błękitni Ołobok
ŁKS Łęknica - Schnug Chociule
KP Piast Iłowa - Victoria Szczaniec
Unia Kunice (Żary) - Zorza Ochla
Dozamet Nowa Sól - Czarni Drągowina
Budowlani Lubsko - Delta Sieniawa Żarska
Tęcza Krosno Odrzańskie - Czarni Rudno
Cargovia Kargowa - Alfa Jaromirowice

Kolejka 30 - 15-16 czerwca

Błękitni Ołobok - Cargovia Kargowa
Alfa Jaromirowice - Tęcza Krosno Odrzańskie
Czarni Rudno - Budowlani Lubsko
Delta Sieniawa Żarska - Dozamet Nowa Sól
Czarni Drągowina - Unia Kunice (Żary)
Zorza Ochla - KP Piast Iłowa
Victoria Szczaniec - ŁKS Łęknica
Schnug Chociule - Piast Czerwieńsk

IV liga 2023/2024 (lubuska)

Jako Klasa okręgowa 2023/2024 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa A 2023/2024 (Zielona Góra I)
Klasa A 2023/2024 (Zielona Góra II)
Klasa A 2023/2024 (Zielona Góra III)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas