[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2023/2024, grupa: Zielona Góra II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Odra II Nietków 13 34 11 1 1 60-9 5 0 1 29-6 6 1 0 31-3
2.  Pogoń Wschowa 13 33 11 0 2 39-12 6 0 0 16-3 5 0 2 23-9 1 3 1 0 0 1-0
3.  MKS Nowe Miasteczko 13 33 11 0 2 47-6 5 0 0 23-1 6 0 2 24-5 1 0 0 0 1 0-1
4.  Czarni Jelenin 13 23 7 2 4 28-27 5 0 2 16-15 2 2 2 12-12
5.  Dozamet II Nowa Sól 13 22 7 1 5 28-16 3 0 3 12-8 4 1 2 16-8
6.  Drzonkowianka Racula 13 21 6 3 4 27-30 3 2 2 13-16 3 1 2 14-14
7.  Sparta Łężyca 13 17 5 2 6 33-42 3 0 3 14-21 2 2 3 19-21 1 3 1 0 0 4-0
8.  Avia Siedlnica 13 17 5 2 6 15-25 2 2 4 8-20 3 0 2 7-5 1 0 0 0 1 0-4
9.  Cuprum Czciradz 13 15 5 0 8 29-27 3 0 3 18-7 2 0 5 11-20
10.  GKS Siedlisko 13 11 3 2 8 23-32 2 1 4 13-14 1 1 4 10-18
11.  Odra Klenica 13 10 3 1 9 21-53 2 1 4 13-30 1 0 5 8-23
12.  Mieszko Konotop 13 9 2 3 8 21-37 1 2 4 10-18 1 1 4 11-19
13.  Ikar Zawada 13 8 1 5 7 15-41 0 3 4 7-20 1 2 3 8-21 1 1 0 1 0 4-4
14.  Piast Parkovia Trzebiechów 13 8 2 2 9 20-49 2 1 3 15-20 0 1 6 5-29 1 1 0 1 0 4-4

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Odra II Nietków    3-2 1-3 4-0 5-1 7-0 9-0 
 2 Pogoń Wschowa    1-0 4-1 3-0 2-0 3-2 3-0* 
 3 MKS Nowe Miasteczko    7-0 3-0 2-1 7-0 4-0 
 4 Czarni Jelenin0-4 2-1 0-3     2-1 4-1 5-3 3-2 
 5 Dozamet II Nowa Sól1-2 0-3* 1-3     3-0 3-0 4-0 
 6 Drzonkowianka Racula1-1 3-2 1-5     3-3 2-1 2-1 1-3 
 7 Sparta Łężyca1-7 2-5 0-3 2-1     7-4 2-1 
 8 Avia Siedlnica0-7 0-2 3-0 0-0 0-4     0-3 4-3 1-1 
 9 Cuprum Czciradz1-3 1-2 6-0 0-1     6-1 4-0 
 10 GKS Siedlisko1-3 2-1 1-2 0-2     7-1 0-3 2-2 
 11 Odra Klenica1-6 0-9 1-4 0-5 5-3     2-2 4-1 
 12 Mieszko Konotop0-6 2-2 2-3 1-1 1-5 0-1     4-0 
 13 Ikar Zawada0-4 0-3 2-2 0-3 4-4 1-1 0-3     
 14 Piast Parkovia Trzebiechów1-5 3-2 0-4* 1-3 6-2 4-4     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Ikar Zawada 2-2 Czarni Jelenin 19 sierpnia, 17:30
Pogoń Wschowa 1-0 MKS Nowe Miasteczko 19 sierpnia, 16:00
Avia Siedlnica 0-4 Sparta Łężyca 20 sierpnia, 16:00
Odra Klenica 4-1 Piast Parkovia Trzebiechów 19 sierpnia, 17:00
Drzonkowianka Racula 1-5 Dozamet II Nowa Sól 19 sierpnia, 17:00
GKS Siedlisko 0-2 Cuprum Czciradz 19 sierpnia, 15:00
Mieszko Konotop 0-6 Odra II Nietków 20 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Czarni Jelenin 0-4 Odra II Nietków 26 sierpnia, 16:00
Cuprum Czciradz 6-1 Mieszko Konotop 26 sierpnia, 14:00
Dozamet II Nowa Sól 3-0 GKS Siedlisko 27 sierpnia, 15:00
Piast Parkovia Trzebiechów 1-5 Drzonkowianka Racula 26 sierpnia, 16:00
Sparta Łężyca 2-1 Odra Klenica 26 sierpnia, 16:00
Ikar Zawada 0-3 Pogoń Wschowa 26 sierpnia, 15:00
Avia Siedlnica 0-2 MKS Nowe Miasteczko 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Avia Siedlnica 1-1 Ikar Zawada 3 września, 15:00
Odra Klenica 0-9 MKS Nowe Miasteczko 2 września, 16:00
Drzonkowianka Racula 3-3 Sparta Łężyca 3 września, 15:00
GKS Siedlisko 2-2 Piast Parkovia Trzebiechów 2 września, 15:00
Mieszko Konotop 2-3 Dozamet II Nowa Sól 2 września, 15:00
Odra II Nietków 4-0 Cuprum Czciradz 3 września, 14:00
Czarni Jelenin 2-1 Pogoń Wschowa 2 września, 16:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Czarni Jelenin 5-3 Cuprum Czciradz 10 września, 11:00
Dozamet II Nowa Sól 1-2 Odra II Nietków 9 września, 16:00
Piast Parkovia Trzebiechów 6-2 Mieszko Konotop 9 września, 16:00
Sparta Łężyca 7-4 GKS Siedlisko 10 września, 14:00
MKS Nowe Miasteczko 7-0 Drzonkowianka Racula 9 września, 16:00
Ikar Zawada 0-3 Odra Klenica 9 września, 14:00
Pogoń Wschowa 3-0 Avia Siedlnica 9 września, 15:30

Kolejka 5 - 16-17 września

Avia Siedlnica 3-0 Czarni Jelenin 17 września, 15:00
Odra Klenica 1-6 Pogoń Wschowa 16 września, 16:00
Drzonkowianka Racula 1-3 Ikar Zawada 16 września, 17:00
GKS Siedlisko 2-1 MKS Nowe Miasteczko 16 września, 15:00
Mieszko Konotop 1-5 Sparta Łężyca 16 września, 16:00
Odra II Nietków 9-0 Piast Parkovia Trzebiechów 17 września, 16:00
Cuprum Czciradz 1-3 Dozamet II Nowa Sól 16 września, 13:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Czarni Jelenin 2-1 Dozamet II Nowa Sól 23 września, 13:00
Piast Parkovia Trzebiechów 1-3 Cuprum Czciradz 23 września, 16:00
Sparta Łężyca 1-7 Odra II Nietków 23 września, 16:00
MKS Nowe Miasteczko 2-1 Mieszko Konotop 23 września, 16:00
Ikar Zawada 1-1 GKS Siedlisko 23 września, 16:00
Pogoń Wschowa 4-1 Drzonkowianka Racula 23 września, 16:00
Avia Siedlnica 4-3 Odra Klenica 24 września, 15:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Odra Klenica 1-4 Czarni Jelenin 1 października, 16:00
Drzonkowianka Racula 2-1 Avia Siedlnica 30 września, 16:00
GKS Siedlisko 1-3 Pogoń Wschowa 30 września, 15:00
Mieszko Konotop 4-0 Ikar Zawada 1 października, 15:00
Odra II Nietków 1-3 MKS Nowe Miasteczko 1 października, 15:00
Cuprum Czciradz 6-0 Sparta Łężyca 30 września, 14:00
Dozamet II Nowa Sól 4-0 Piast Parkovia Trzebiechów 1 października, 15:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Czarni Jelenin 3-2 Piast Parkovia Trzebiechów 7 października, 14:00
Sparta Łężyca 2-1 Dozamet II Nowa Sól 7 października, 15:00
MKS Nowe Miasteczko 3-0 Cuprum Czciradz 7 października, 15:00
Ikar Zawada 0-4 Odra II Nietków 7 października, 14:00
Pogoń Wschowa 3-2 Mieszko Konotop 7 października, 15:00
Avia Siedlnica 0-3 GKS Siedlisko 8 października, 14:00
Odra Klenica 0-5 Drzonkowianka Racula 7 października, 15:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Drzonkowianka Racula 3-2 Czarni Jelenin 14 października, 15:00
GKS Siedlisko 7-1 Odra Klenica 14 października, 15:00
Mieszko Konotop 0-1 Avia Siedlnica 15 października, 15:00
Odra II Nietków 3-2 Pogoń Wschowa 15 października, 14:00
Cuprum Czciradz 4-0 Ikar Zawada 18 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (14 października, 14:00) odwołany
Dozamet II Nowa Sól 1-3 MKS Nowe Miasteczko 15 października, 16:00
Piast Parkovia Trzebiechów 3-2 Sparta Łężyca 14 października, 15:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Czarni Jelenin 4-1 Sparta Łężyca 21 października, 14:00
MKS Nowe Miasteczko 4-0 Piast Parkovia Trzebiechów 21 października, 14:00
Ikar Zawada 0-3 Dozamet II Nowa Sól 21 października, 14:00
Pogoń Wschowa 2-0 Cuprum Czciradz 21 października, 14:00
Avia Siedlnica 0-7 Odra II Nietków 21 października, 14:00
Odra Klenica 2-2 Mieszko Konotop 21 października, 14:00
Drzonkowianka Racula 2-1 GKS Siedlisko 21 października, 14:00

Kolejka 11 - 28-29 października

GKS Siedlisko 1-2 Czarni Jelenin 28 października, 14:00
Mieszko Konotop 1-1 Drzonkowianka Racula 29 października, 14:00
Odra II Nietków 7-0 Odra Klenica 28 października, 14:00
Cuprum Czciradz 0-1 Avia Siedlnica 28 października, 14:00
Dozamet II Nowa Sól 0-3 Pogoń Wschowa 29 października, 14:00
(wo)
na boisku 4-0
Piast Parkovia Trzebiechów 4-4 Ikar Zawada 28 października, 14:00
Sparta Łężyca 0-3 MKS Nowe Miasteczko 28 października, 14:00

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Czarni Jelenin 0-3 MKS Nowe Miasteczko 4 listopada, 14:15
Ikar Zawada 4-4 Sparta Łężyca 4 listopada, 14:00
Pogoń Wschowa 3-0 Piast Parkovia Trzebiechów 4 listopada, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Avia Siedlnica 0-0 Dozamet II Nowa Sól 4 listopada, 14:00
Odra Klenica 5-3 Cuprum Czciradz 4 listopada, 14:00
Drzonkowianka Racula 1-1 Odra II Nietków 4 listopada, 14:00
GKS Siedlisko 0-3 Mieszko Konotop 4 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Mieszko Konotop 2-2 Czarni Jelenin 12 listopada, 14:00
Odra II Nietków 5-1 GKS Siedlisko 12 listopada, 14:00
Cuprum Czciradz 1-2 Drzonkowianka Racula 11 listopada, 11:30
Dozamet II Nowa Sól 3-0 Odra Klenica 12 listopada, 14:00
Piast Parkovia Trzebiechów 0-4 Avia Siedlnica 11 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 2-4
Sparta Łężyca 2-5 Pogoń Wschowa 11 listopada, 14:00
MKS Nowe Miasteczko 7-0 Ikar Zawada 11 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 16-17 marca

Czarni Jelenin - Ikar Zawada
MKS Nowe Miasteczko - Pogoń Wschowa
Sparta Łężyca - Avia Siedlnica
Piast Parkovia Trzebiechów - Odra Klenica
Dozamet II Nowa Sól - Drzonkowianka Racula
Cuprum Czciradz - GKS Siedlisko
Odra II Nietków - Mieszko Konotop

Kolejka 15 - 23-24 marca

MKS Nowe Miasteczko - Avia Siedlnica
Odra II Nietków - Czarni Jelenin
Mieszko Konotop - Cuprum Czciradz
GKS Siedlisko - Dozamet II Nowa Sól
Drzonkowianka Racula - Piast Parkovia Trzebiechów
Odra Klenica - Sparta Łężyca
Pogoń Wschowa - Ikar Zawada

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

Pogoń Wschowa - Czarni Jelenin
Ikar Zawada - Avia Siedlnica
MKS Nowe Miasteczko - Odra Klenica
Sparta Łężyca - Drzonkowianka Racula
Piast Parkovia Trzebiechów - GKS Siedlisko
Dozamet II Nowa Sól - Mieszko Konotop
Cuprum Czciradz - Odra II Nietków

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

Cuprum Czciradz - Czarni Jelenin
Odra II Nietków - Dozamet II Nowa Sól
Mieszko Konotop - Piast Parkovia Trzebiechów
GKS Siedlisko - Sparta Łężyca
Drzonkowianka Racula - MKS Nowe Miasteczko
Odra Klenica - Ikar Zawada
Avia Siedlnica - Pogoń Wschowa

Kolejka 18 - 20-21 kwietnia

Czarni Jelenin - Avia Siedlnica
Pogoń Wschowa - Odra Klenica
Ikar Zawada - Drzonkowianka Racula
MKS Nowe Miasteczko - GKS Siedlisko
Sparta Łężyca - Mieszko Konotop
Piast Parkovia Trzebiechów - Odra II Nietków
Dozamet II Nowa Sól - Cuprum Czciradz

Kolejka 19 - 27-28 kwietnia

Dozamet II Nowa Sól - Czarni Jelenin
Cuprum Czciradz - Piast Parkovia Trzebiechów
Odra II Nietków - Sparta Łężyca
Mieszko Konotop - MKS Nowe Miasteczko
GKS Siedlisko - Ikar Zawada
Drzonkowianka Racula - Pogoń Wschowa
Odra Klenica - Avia Siedlnica

Kolejka 20 - 4-5 maja

Czarni Jelenin - Odra Klenica
Avia Siedlnica - Drzonkowianka Racula
Pogoń Wschowa - GKS Siedlisko
Ikar Zawada - Mieszko Konotop
MKS Nowe Miasteczko - Odra II Nietków
Sparta Łężyca - Cuprum Czciradz
Piast Parkovia Trzebiechów - Dozamet II Nowa Sól

Kolejka 21 - 11-12 maja

Piast Parkovia Trzebiechów - Czarni Jelenin
Dozamet II Nowa Sól - Sparta Łężyca
Cuprum Czciradz - MKS Nowe Miasteczko
Odra II Nietków - Ikar Zawada
Mieszko Konotop - Pogoń Wschowa
GKS Siedlisko - Avia Siedlnica
Drzonkowianka Racula - Odra Klenica

Kolejka 22 - 18-19 maja

Czarni Jelenin - Drzonkowianka Racula
Odra Klenica - GKS Siedlisko
Avia Siedlnica - Mieszko Konotop
Pogoń Wschowa - Odra II Nietków
Ikar Zawada - Cuprum Czciradz
MKS Nowe Miasteczko - Dozamet II Nowa Sól
Sparta Łężyca - Piast Parkovia Trzebiechów

Kolejka 23 - 25-26 maja

Sparta Łężyca - Czarni Jelenin
Piast Parkovia Trzebiechów - MKS Nowe Miasteczko
Dozamet II Nowa Sól - Ikar Zawada
Cuprum Czciradz - Pogoń Wschowa
Odra II Nietków - Avia Siedlnica
Mieszko Konotop - Odra Klenica
GKS Siedlisko - Drzonkowianka Racula

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

Czarni Jelenin - GKS Siedlisko
Drzonkowianka Racula - Mieszko Konotop
Odra Klenica - Odra II Nietków
Avia Siedlnica - Cuprum Czciradz
Pogoń Wschowa - Dozamet II Nowa Sól
Ikar Zawada - Piast Parkovia Trzebiechów
MKS Nowe Miasteczko - Sparta Łężyca

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

MKS Nowe Miasteczko - Czarni Jelenin
Sparta Łężyca - Ikar Zawada
Piast Parkovia Trzebiechów - Pogoń Wschowa
Dozamet II Nowa Sól - Avia Siedlnica
Cuprum Czciradz - Odra Klenica
Odra II Nietków - Drzonkowianka Racula
Mieszko Konotop - GKS Siedlisko

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

Czarni Jelenin - Mieszko Konotop
GKS Siedlisko - Odra II Nietków
Drzonkowianka Racula - Cuprum Czciradz
Odra Klenica - Dozamet II Nowa Sól
Avia Siedlnica - Piast Parkovia Trzebiechów
Pogoń Wschowa - Sparta Łężyca
Ikar Zawada - MKS Nowe Miasteczko

Klasa okręgowa 2023/2024 (Zielona Góra)

Klasa A 2023/2024 (Zielona Góra I)
Klasa A 2023/2024 (Zielona Góra III)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas