[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2002/2003, grupa: Opole II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Start Siołkowice Stare 26 57 18 3 5 64-27 12 1 0 40-11 6 2 5 24-16
2.  ZKS Górażdże 26 55 17 4 5 58-31 12 1 0 40-13 5 3 5 18-18
3.  Ruch Zdzieszowice 26 46 14 4 8 57-37 9 3 1 34-13 5 1 7 23-24
4.  ENMA Grodziec 26 44 12 8 6 49-27 7 5 1 29-10 5 3 5 20-17
5.  LZS Popielów 26 40 11 7 8 36-37 6 3 4 20-16 5 4 4 16-21
6.  LZS Przywory 26 37 11 4 11 45-40 8 3 2 28-12 3 1 9 17-28
7.  Orzeł ¬linice 26 33 10 3 13 42-44 8 2 3 27-14 2 1 10 15-30 2 3 1 0 1 3-2
8.  Sokół Niemodlin 26 33 10 3 13 37-52 7 0 6 18-22 3 3 7 19-30 2 3 1 0 1 2-3
9.  Stal Osowiec 26 32 9 5 12 42-58 6 2 5 26-24 3 3 7 16-34
10.  LZS Sucha 26 31 8 7 11 47-57 5 4 4 24-19 3 3 7 23-38
11.  Unia Kolonowskie 26 30 9 3 14 37-50 5 1 7 19-22 4 2 7 18-28
12.  LZS Brynica 26 29 9 2 15 44-56 7 0 6 30-26 2 2 9 14-30 2 3 1 0 1 8-3
13.  LZS Piotrówka 26 29 9 2 15 46-55 7 1 5 36-24 2 1 10 10-31 2 3 1 0 1 3-8
14.  Czarni Kalinów/Kalinowice 26 19 4 7 15 25-58 2 5 6 13-19 2 2 9 12-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Start Siołkowice Stare    1-0 4-1 2-1 3-2 2-1 4-1 5-1 1-0 3-1 2-2 4-1 2-0 7-0 
 2 ZKS Górażdże2-0     3-0* 3-2 1-1 1-0 2-1 4-1 4-1 5-1 4-2 2-1 3-2 6-1 
 3 Ruch Zdzieszowice1-1 4-2     2-1 0-0 3-2 4-0 4-1 0-3* 5-0 1-1 3-1 2-1 5-0 
 4 ENMA Grodziec2-1 0-0 2-0     5-0 5-0 3-3 2-2 1-1 1-1 2-0 3-0* 0-2 3-0 
 5 LZS Popielów1-2 1-1 1-4 1-0     3-1 0-1 1-1 1-1 3-2 3-0 1-2 2-0 2-1 
 6 LZS Przywory2-0 0-1 1-0 1-1 1-1     2-1 2-1 2-3 6-1 3-1 3-0 3-0 2-2 
 7 Orzeł ¬linice2-1 2-1 3-0* 2-3 2-1 3-1     3-0 6-1 0-2 0-2 2-2 2-0 0-0 
 8 Sokół Niemodlin1-3 2-1 2-1 1-2 0-2 2-0 2-0     0-2 2-6 4-3 1-0 1-0 0-2 
 9 Stal Osowiec0-3 2-2 1-4 0-2 1-1 2-1 3-1 1-2     1-2 4-0 4-3 4-1 3-2 
 10 LZS Sucha1-1 2-3 3-1 2-2 0-1 1-1 4-2 0-2 3-1     0-1 2-2 3-2 3-0 
 11 Unia Kolonowskie1-3 0-1 1-2 0-4 1-3 2-4 3-2 3-1 1-1 4-0     1-0 0-1 2-0 
 12 LZS Brynica3-2 1-3 0-5 2-0 0-1 3-2 2-0 0-3 4-1 4-3 2-3     8-0 1-3 
 13 LZS Piotrówka0-4 2-1 2-4 0-1 6-0 1-3 1-0 4-3 8-1 3-3 1-3 3-0     5-1 
 14 Czarni Kalinów/Kalinowice0-3 1-2 1-1 1-1 1-3 0-1 0-3 1-1 3-0 1-1 2-0 1-2 1-1     

Kolejka 1 - 25 sierpnia

LZS Przywory 0-1 ZKS Górażdże
Sokół Niemodlin 4-3 Unia Kolonowskie
LZS Popielów 1-1 Stal Osowiec
Czarni Kalinów/Kalinowice 1-1 Ruch Zdzieszowice
ENMA Grodziec 3-3 Orzeł ¬linice
LZS Brynica 4-3 LZS Sucha
LZS Piotrówka 0-4 Start Siołkowice Stare

Kolejka 2 - 1 wrze¶nia

ZKS Górażdże 2-0 Start Siołkowice Stare
LZS Sucha 3-2 LZS Piotrówka
Orzeł ¬linice 2-2 LZS Brynica
Ruch Zdzieszowice 2-1 ENMA Grodziec
Stal Osowiec 3-2 Czarni Kalinów/Kalinowice
Unia Kolonowskie 1-3 LZS Popielów
LZS Przywory 2-1 Sokół Niemodlin

Kolejka 3 - 8 wrze¶nia

Sokół Niemodlin 2-1 ZKS Górażdże
LZS Popielów 3-1 LZS Przywory
Czarni Kalinów/Kalinowice 2-0 Unia Kolonowskie
ENMA Grodziec 1-1 Stal Osowiec
LZS Brynica 0-5 Ruch Zdzieszowice
LZS Piotrówka 1-0 Orzeł ¬linice
Start Siołkowice Stare 3-1 LZS Sucha

Kolejka 4 - 15 wrze¶nia

ZKS Górażdże 5-1 LZS Sucha
Orzeł ¬linice 2-1 Start Siołkowice Stare
Ruch Zdzieszowice 2-1 LZS Piotrówka
Stal Osowiec 4-3 LZS Brynica
Unia Kolonowskie 0-4 ENMA Grodziec
LZS Przywory 2-2 Czarni Kalinów/Kalinowice
Sokół Niemodlin 0-2 LZS Popielów

Kolejka 5 - 22 wrze¶nia

LZS Popielów 1-1 ZKS Górażdże
Czarni Kalinów/Kalinowice 1-1 Sokół Niemodlin
ENMA Grodziec 5-0 LZS Przywory
LZS Brynica 2-3 Unia Kolonowskie
LZS Piotrówka 8-1 Stal Osowiec
Start Siołkowice Stare 4-1 Ruch Zdzieszowice
LZS Sucha 4-2 Orzeł ¬linice

Kolejka 6 - 29 wrze¶nia

ZKS Górażdże 2-1 Orzeł ¬linice
Ruch Zdzieszowice 5-0 LZS Sucha
Stal Osowiec 0-3 Start Siołkowice Stare
Unia Kolonowskie 0-1 LZS Piotrówka
LZS Przywory 3-0 LZS Brynica
Sokół Niemodlin 1-2 ENMA Grodziec
LZS Popielów 2-1 Czarni Kalinów/Kalinowice

Kolejka 7 - 6 paĽdziernika

Czarni Kalinów/Kalinowice 1-2 ZKS Górażdże
ENMA Grodziec 5-0 LZS Popielów
LZS Brynica 0-3 Sokół Niemodlin
LZS Piotrówka 1-3 LZS Przywory
Start Siołkowice Stare 2-2 Unia Kolonowskie
LZS Sucha 3-1 Stal Osowiec
Orzeł ¬linice 3-0 Ruch Zdzieszowice
(wo)
na boisku 1-2

Kolejka 8 - 13 paĽdziernika

ZKS Górażdże 3-0 Ruch Zdzieszowice
(wo)
na boisku 3-4
Stal Osowiec 3-1 Orzeł ¬linice
Unia Kolonowskie 4-0 LZS Sucha
LZS Przywory 2-0 Start Siołkowice Stare
Sokół Niemodlin 1-0 LZS Piotrówka
LZS Popielów 1-2 LZS Brynica
Czarni Kalinów/Kalinowice 1-1 ENMA Grodziec

Kolejka 9 - 20 paĽdziernika

ENMA Grodziec 0-0 ZKS Górażdże
LZS Brynica 1-3 Czarni Kalinów/Kalinowice
LZS Piotrówka 6-0 LZS Popielów
Start Siołkowice Stare 5-1 Sokół Niemodlin
LZS Sucha 1-1 LZS Przywory
Orzeł ¬linice 0-2 Unia Kolonowskie
Ruch Zdzieszowice 0-3 Stal Osowiec
(wo)
na boisku 4-0

Kolejka 10 - 27 paĽdziernika

ZKS Górażdże 4-1 Stal Osowiec
Unia Kolonowskie 1-2 Ruch Zdzieszowice
LZS Przywory 2-1 Orzeł ¬linice
Sokół Niemodlin 2-6 LZS Sucha
LZS Popielów 1-2 Start Siołkowice Stare
Czarni Kalinów/Kalinowice 1-1 LZS Piotrówka
ENMA Grodziec 3-0 LZS Brynica
(wo)
drużyna go¶ci nie przyjechała na mecz

Kolejka 11 - 3 listopada

LZS Brynica 1-3 ZKS Górażdże
LZS Piotrówka 0-1 ENMA Grodziec
Start Siołkowice Stare 7-0 Czarni Kalinów/Kalinowice
LZS Sucha 0-1 LZS Popielów
Orzeł ¬linice 3-0 Sokół Niemodlin
Ruch Zdzieszowice 3-2 LZS Przywory
Stal Osowiec 4-0 Unia Kolonowskie

Kolejka 12 - 10 listopada

ZKS Górażdże 4-2 Unia Kolonowskie
LZS Przywory 2-3 Stal Osowiec
Sokół Niemodlin 2-1 Ruch Zdzieszowice
LZS Popielów 0-1 Orzeł ¬linice
Czarni Kalinów/Kalinowice 1-1 LZS Sucha
ENMA Grodziec 2-1 Start Siołkowice Stare
LZS Brynica 8-0 LZS Piotrówka

Kolejka 13 - 17 listopada

LZS Piotrówka 2-1 ZKS Górażdże
Start Siołkowice Stare 4-1 LZS Brynica
LZS Sucha 2-2 ENMA Grodziec
Orzeł ¬linice 0-0 Czarni Kalinów/Kalinowice
Ruch Zdzieszowice 0-0 LZS Popielów
Stal Osowiec 1-2 Sokół Niemodlin
Unia Kolonowskie 2-4 LZS Przywory

Kolejka 14 - 30 marca

ZKS Górażdże 1-0 LZS Przywory
Unia Kolonowskie 3-1 Sokół Niemodlin
Stal Osowiec 1-1 LZS Popielów
Ruch Zdzieszowice 5-0 Czarni Kalinów/Kalinowice
Orzeł ¬linice 2-3 ENMA Grodziec
LZS Sucha 2-2 LZS Brynica
Start Siołkowice Stare 2-0 LZS Piotrówka

Kolejka 15 - 6 kwietnia

Start Siołkowice Stare 1-0 ZKS Górażdże
LZS Piotrówka 3-3 LZS Sucha
LZS Brynica 2-0 Orzeł ¬linice
ENMA Grodziec 2-0 Ruch Zdzieszowice
Czarni Kalinów/Kalinowice 3-0 Stal Osowiec
LZS Popielów 3-0 Unia Kolonowskie
Sokół Niemodlin 2-0 LZS Przywory

Kolejka 16 - 13 kwietnia

ZKS Górażdże 4-1 Sokół Niemodlin
LZS Przywory 1-1 LZS Popielów
Unia Kolonowskie 2-0 Czarni Kalinów/Kalinowice
Stal Osowiec 0-2 ENMA Grodziec
Ruch Zdzieszowice 3-1 LZS Brynica
Orzeł ¬linice 2-0 LZS Piotrówka
LZS Sucha 1-1 Start Siołkowice Stare

Kolejka 17 - 19 kwietnia

LZS Sucha 2-3 ZKS Górażdże
Start Siołkowice Stare 4-1 Orzeł ¬linice
LZS Piotrówka 2-4 Ruch Zdzieszowice
LZS Brynica 4-1 Stal Osowiec
ENMA Grodziec 2-0 Unia Kolonowskie
Czarni Kalinów/Kalinowice 0-1 LZS Przywory
LZS Popielów 1-1 Sokół Niemodlin

Kolejka 18 - 27 kwietnia

ZKS Górażdże 1-1 LZS Popielów
Sokół Niemodlin 0-2 Czarni Kalinów/Kalinowice
LZS Przywory 1-1 ENMA Grodziec
Unia Kolonowskie 1-0 LZS Brynica
Stal Osowiec 4-1 LZS Piotrówka
Ruch Zdzieszowice 1-1 Start Siołkowice Stare
Orzeł ¬linice 0-2 LZS Sucha

Kolejka 19 - 4 maja

Orzeł ¬linice 2-1 ZKS Górażdże
LZS Sucha 3-1 Ruch Zdzieszowice
Start Siołkowice Stare 1-0 Stal Osowiec
LZS Piotrówka 1-3 Unia Kolonowskie
LZS Brynica 3-2 LZS Przywory
ENMA Grodziec 2-2 Sokół Niemodlin
Czarni Kalinów/Kalinowice 1-3 LZS Popielów

Kolejka 20 - 11 maja

ZKS Górażdże 6-1 Czarni Kalinów/Kalinowice
LZS Popielów 1-0 ENMA Grodziec
Sokół Niemodlin 1-0 LZS Brynica
LZS Przywory 3-0 LZS Piotrówka
Unia Kolonowskie 1-3 Start Siołkowice Stare
Stal Osowiec 1-2 LZS Sucha
Ruch Zdzieszowice 4-0 Orzeł ¬linice

Kolejka 21 - 18 maja

Ruch Zdzieszowice 4-2 ZKS Górażdże
Orzeł ¬linice 6-1 Stal Osowiec
LZS Sucha 0-1 Unia Kolonowskie
Start Siołkowice Stare 2-1 LZS Przywory
LZS Piotrówka 4-3 Sokół Niemodlin
LZS Brynica 0-1 LZS Popielów
ENMA Grodziec 3-0 Czarni Kalinów/Kalinowice

Kolejka 22 - 25 maja

ZKS Górażdże 3-2 ENMA Grodziec
Czarni Kalinów/Kalinowice 1-2 LZS Brynica
LZS Popielów 2-0 LZS Piotrówka
Sokół Niemodlin 1-3 Start Siołkowice Stare
LZS Przywory 6-1 LZS Sucha
Unia Kolonowskie 3-2 Orzeł ¬linice
Stal Osowiec 1-4 Ruch Zdzieszowice

Kolejka 23 - 1 czerwca

Stal Osowiec 2-2 ZKS Górażdże
Ruch Zdzieszowice 1-1 Unia Kolonowskie
Orzeł ¬linice 3-1 LZS Przywory
LZS Sucha 0-2 Sokół Niemodlin
Start Siołkowice Stare 3-2 LZS Popielów
LZS Piotrówka 5-1 Czarni Kalinów/Kalinowice
LZS Brynica 2-0 ENMA Grodziec

Kolejka 24 - 8 czerwca

ZKS Górażdże 2-1 LZS Brynica
ENMA Grodziec 0-2 LZS Piotrówka
Czarni Kalinów/Kalinowice 0-3 Start Siołkowice Stare
LZS Popielów 3-2 LZS Sucha
Sokół Niemodlin 2-0 Orzeł ¬linice
LZS Przywory 1-0 Ruch Zdzieszowice
Unia Kolonowskie 1-1 Stal Osowiec

Kolejka 25 - 15 czerwca

Unia Kolonowskie 0-1 ZKS Górażdże
Stal Osowiec 2-1 LZS Przywory
Ruch Zdzieszowice 4-1 Sokół Niemodlin
Orzeł ¬linice 2-1 LZS Popielów
LZS Sucha 3-0 Czarni Kalinów/Kalinowice
Start Siołkowice Stare 2-1 ENMA Grodziec
LZS Piotrówka 3-0 LZS Brynica

Kolejka 26 - 22 czerwca

ZKS Górażdże 3-2 LZS Piotrówka
LZS Brynica 3-2 Start Siołkowice Stare
ENMA Grodziec 1-1 LZS Sucha
Czarni Kalinów/Kalinowice 0-3 Orzeł ¬linice
LZS Popielów 1-4 Ruch Zdzieszowice
Sokół Niemodlin 0-2 Stal Osowiec
LZS Przywory 3-1 Unia Kolonowskie

Liga wojewódzka 2002/2003 (Opole I)

Klasa A 2002/2003 (Opole I)

Klasa B 2002/2003 (Strzelce Opolskie)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas