[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2002/2003, grupa: Strzelce Opolskie
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękitni Jaryszów 22 57 19 0 3 77-34 10 0 1 42-17 9 0 2 35-17
2.  LZS Stary Ujazd 22 44 14 2 6 75-34 8 0 3 50-17 6 2 3 25-17 2 4 1 1 0 9-5
3.  Naprzód Jemielnica 22 44 13 5 4 83-44 6 4 1 48-21 7 1 3 35-23 2 1 0 1 1 5-9
4.  Źródło Krośnica 22 41 13 2 7 49-34 8 1 2 24-10 5 1 5 25-24
5.  Jedność Rozmierka 22 33 10 3 9 46-41 7 1 3 22-14 3 2 6 24-27
6.  LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 22 32 10 2 10 56-40 7 1 3 29-12 3 1 7 27-28
7.  LZS Leśnica 22 31 9 4 9 43-42 6 1 4 21-16 3 3 5 22-26
8.  LZS Spórok 22 28 8 4 10 45-63 5 2 4 23-25 3 2 6 22-38
9.  LZS Staniszcze Wielkie 22 26 8 2 12 36-43 3 2 6 19-26 5 0 6 17-17
10.  LZS Zimna Wódka 22 21 6 3 13 42-76 4 2 5 22-36 2 1 8 20-40
11.  LZS Kadłubiec 22 20 6 2 14 45-74 5 1 5 30-32 1 1 9 15-42
12.  LZS Otmice 22 4 1 1 20 24-96 0 0 11 15-50 1 1 9 9-46
Specjalne podziękowania dla: Serwis Sportowy Liga Polska - www.liga.prv.pl

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Błękitni Jaryszów    3-2 3-5 3-1 3-1 4-1 4-2 5-1 3-0 4-2 7-2 3-0* 
 2 LZS Stary Ujazd1-2     6-2 1-4 3-1 3-2 1-2 9-1 3-1 3-2 8-0 12-0 
 3 Naprzód Jemielnica2-5 3-3     6-1 3-3 1-1 2-2 4-2 6-2 8-1 7-0 6-1 
 4 Źródło Krośnica4-3 3-0 0-3     2-0 1-0 2-1 2-2 0-1 3-0 4-0 3-0 
 5 Jedność Rozmierka1-2 0-0 0-2 3-2     0-1 3-1 2-1 1-0 4-1 5-3 3-1 
 6 LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie)0-2 4-0 1-2 3-1 2-2     4-0 2-0 0-1 7-2 3-1 3-1 
 7 LZS Leśnica3-0 2-3 2-4 1-1 2-1 2-1     4-1 0-3 1-2 1-0 3-0 
 8 LZS Spórok1-5 1-4 1-1 0-4 2-4 2-1 3-2     1-0 2-1 2-2 8-1 
 9 LZS Staniszcze Wielkie0-2 0-3 5-2 1-2 1-5 5-3 2-4 1-2     2-2 1-0 1-1 
 10 LZS Zimna Wódka2-4 0-5 3-2 4-3 3-0 2-8 2-2 3-3 0-4     3-2 0-3 
 11 LZS Kadłubiec3-7 1-3 0-4 1-2 4-2 6-3 2-2 3-5 2-0 4-3     4-1 
 12 LZS Otmice0-3 0-2 2-8 1-4 2-5 2-6 1-4 3-4 1-5 2-4 1-5     

REKLAMA

Kolejka 1 - 25 sierpnia

LZS Otmice 1-4 LZS Leśnica
LZS Kadłubiec 3-5 LZS Spórok
LZS Zimna Wódka 2-8 LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
LZS Stary Ujazd 3-1 Jedność Rozmierka
Naprzód Jemielnica 6-1 Źródło Krośnica
LZS Staniszcze Wielkie 0-2 Błękitni Jaryszów

Kolejka 2 - 1 września

LZS Leśnica 3-0 Błękitni Jaryszów
Źródło Krośnica 0-1 LZS Staniszcze Wielkie
Jedność Rozmierka 0-2 Naprzód Jemielnica
LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 4-0 LZS Stary Ujazd
LZS Spórok 2-1 LZS Zimna Wódka
LZS Otmice 1-5 LZS Kadłubiec

Kolejka 3 - 8 września

LZS Kadłubiec 2-2 LZS Leśnica
LZS Zimna Wódka 0-3 LZS Otmice
LZS Stary Ujazd 9-1 LZS Spórok
Naprzód Jemielnica 1-1 LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
LZS Staniszcze Wielkie 1-5 Jedność Rozmierka
Błękitni Jaryszów 3-1 Źródło Krośnica

Kolejka 4 - 15 września

LZS Leśnica 1-1 Źródło Krośnica
Jedność Rozmierka 1-2 Błękitni Jaryszów
LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 0-1 LZS Staniszcze Wielkie
LZS Spórok 1-1 Naprzód Jemielnica
LZS Otmice 0-2 LZS Stary Ujazd
LZS Kadłubiec 4-3 LZS Zimna Wódka

Kolejka 5 - 22 września

LZS Zimna Wódka 2-2 LZS Leśnica
LZS Stary Ujazd 8-0 LZS Kadłubiec
Naprzód Jemielnica 6-1 LZS Otmice
LZS Staniszcze Wielkie 1-2 LZS Spórok
Błękitni Jaryszów 4-1 LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
Źródło Krośnica 2-0 Jedność Rozmierka

Kolejka 6 - 29 września

LZS Leśnica 2-1 Jedność Rozmierka
LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 3-1 Źródło Krośnica
LZS Spórok 1-5 Błękitni Jaryszów
LZS Otmice 1-5 LZS Staniszcze Wielkie
LZS Kadłubiec 0-4 Naprzód Jemielnica
LZS Zimna Wódka 0-5 LZS Stary Ujazd

Kolejka 7 - 6 października

LZS Stary Ujazd 1-2 LZS Leśnica
Naprzód Jemielnica 8-1 LZS Zimna Wódka
LZS Staniszcze Wielkie 1-0 LZS Kadłubiec
Błękitni Jaryszów 3-0 LZS Otmice
(wo)
Źródło Krośnica 2-2 LZS Spórok
Jedność Rozmierka 0-1 LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie)

Kolejka 8 - 13 października

LZS Leśnica 2-1 LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
LZS Spórok 2-4 Jedność Rozmierka
LZS Otmice 1-4 Źródło Krośnica
LZS Kadłubiec 3-7 Błękitni Jaryszów
LZS Zimna Wódka 0-4 LZS Staniszcze Wielkie
LZS Stary Ujazd 6-2 Naprzód Jemielnica

Kolejka 9 - 20 października

Naprzód Jemielnica 2-2 LZS Leśnica
LZS Staniszcze Wielkie 0-3 LZS Stary Ujazd
Błękitni Jaryszów 4-2 LZS Zimna Wódka
Źródło Krośnica 4-0 LZS Kadłubiec
Jedność Rozmierka 3-1 LZS Otmice
LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 2-0 LZS Spórok

Kolejka 10 - 27 października

LZS Leśnica 4-1 LZS Spórok
LZS Otmice 2-6 LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
LZS Kadłubiec 4-2 Jedność Rozmierka
LZS Zimna Wódka 4-3 Źródło Krośnica
LZS Stary Ujazd 1-2 Błękitni Jaryszów
Naprzód Jemielnica 6-2 LZS Staniszcze Wielkie

Kolejka 11 - 3 listopada

LZS Staniszcze Wielkie 2-4 LZS Leśnica
Błękitni Jaryszów 3-5 Naprzód Jemielnica
Źródło Krośnica 3-0 LZS Stary Ujazd
Jedność Rozmierka 4-1 LZS Zimna Wódka
LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 3-1 LZS Kadłubiec
LZS Spórok 8-1 LZS Otmice

Kolejka 12 - 30 marca

LZS Leśnica 3-0 LZS Otmice
LZS Spórok 2-2 LZS Kadłubiec
LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 7-2 LZS Zimna Wódka
Jedność Rozmierka 0-0 LZS Stary Ujazd
Źródło Krośnica 0-3 Naprzód Jemielnica
Błękitni Jaryszów 3-0 LZS Staniszcze Wielkie

Kolejka 13 - 6 kwietnia

Błękitni Jaryszów 4-2 LZS Leśnica
LZS Staniszcze Wielkie 1-2 Źródło Krośnica
Naprzód Jemielnica 3-3 Jedność Rozmierka
LZS Stary Ujazd 3-2 LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
LZS Zimna Wódka 3-3 LZS Spórok
LZS Kadłubiec 4-1 LZS Otmice

Kolejka 14 - 13 kwietnia

LZS Leśnica 1-0 LZS Kadłubiec
LZS Otmice 2-4 LZS Zimna Wódka
LZS Spórok 1-4 LZS Stary Ujazd
LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 1-2 Naprzód Jemielnica
Jedność Rozmierka 1-0 LZS Staniszcze Wielkie
Źródło Krośnica 4-3 Błękitni Jaryszów

Kolejka 15 - 27 kwietnia

Źródło Krośnica 2-1 LZS Leśnica
Błękitni Jaryszów 3-1 Jedność Rozmierka
LZS Staniszcze Wielkie 5-3 LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
Naprzód Jemielnica 4-2 LZS Spórok
LZS Stary Ujazd 12-0 LZS Otmice
LZS Zimna Wódka 3-2 LZS Kadłubiec

Kolejka 16 - 4 maja

LZS Leśnica 1-2 LZS Zimna Wódka
LZS Kadłubiec 1-3 LZS Stary Ujazd
LZS Otmice 2-8 Naprzód Jemielnica
LZS Spórok 1-0 LZS Staniszcze Wielkie
LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 0-2 Błękitni Jaryszów
Jedność Rozmierka 3-2 Źródło Krośnica

Kolejka 17 - 11 maja

Jedność Rozmierka 3-1 LZS Leśnica
Źródło Krośnica 1-0 LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
Błękitni Jaryszów 5-1 LZS Spórok
LZS Staniszcze Wielkie 1-1 LZS Otmice
Naprzód Jemielnica 7-0 LZS Kadłubiec
LZS Stary Ujazd 3-2 LZS Zimna Wódka

Kolejka 18 - 18 maja

LZS Leśnica 2-3 LZS Stary Ujazd
LZS Zimna Wódka 3-2 Naprzód Jemielnica
LZS Kadłubiec 2-0 LZS Staniszcze Wielkie
LZS Otmice 0-3 Błękitni Jaryszów
LZS Spórok 0-4 Źródło Krośnica
LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 2-2 Jedność Rozmierka

Kolejka 19 - 25 maja

LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 4-0 LZS Leśnica
Jedność Rozmierka 2-1 LZS Spórok
Źródło Krośnica 3-0 LZS Otmice
Błękitni Jaryszów 7-2 LZS Kadłubiec
LZS Staniszcze Wielkie 2-2 LZS Zimna Wódka
Naprzód Jemielnica 3-3 LZS Stary Ujazd

Kolejka 20 - 1 czerwca

LZS Leśnica 2-4 Naprzód Jemielnica
LZS Stary Ujazd 3-1 LZS Staniszcze Wielkie
LZS Zimna Wódka 2-4 Błękitni Jaryszów
LZS Kadłubiec 1-2 Źródło Krośnica
LZS Otmice 2-5 Jedność Rozmierka
LZS Spórok 2-1 LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie)

Kolejka 21 - 8 czerwca

LZS Spórok 3-2 LZS Leśnica
LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 3-1 LZS Otmice
Jedność Rozmierka 5-3 LZS Kadłubiec
Źródło Krośnica 3-0 LZS Zimna Wódka
Błękitni Jaryszów 3-2 LZS Stary Ujazd
LZS Staniszcze Wielkie 5-2 Naprzód Jemielnica

REKLAMA

Kolejka 22 - 15 czerwca

LZS Leśnica 0-3 LZS Staniszcze Wielkie
Naprzód Jemielnica 2-5 Błękitni Jaryszów
LZS Stary Ujazd 1-4 Źródło Krośnica
LZS Zimna Wódka 3-0 Jedność Rozmierka
LZS Kadłubiec 6-3 LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
LZS Otmice 3-4 LZS Spórok

Klasa A 2002/2003 (Opole II)

Klasa C 2002/2003 (Strzelce Opolskie)

Autor: Piotr Duda
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://www.liga.prv.pl

 

Napisz do nas