[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2009/2010, grupa: opolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Oderka Opole 30 81 26 3 1 84-14 13 2 0 48-8 13 1 1 36-6
2.  LZS Piotrówka 30 72 22 6 2 80-29 13 1 1 40-13 9 5 1 40-16
3.  Swornica Czarnowąsy 30 65 20 5 5 61-27 10 2 3 24-14 10 3 2 37-13
4.  Sparta Paczków 30 53 16 5 9 51-39 8 2 5 26-16 8 3 4 25-23
5.  Polonia Głubczyce 30 50 15 5 10 54-39 8 4 3 31-13 7 1 7 23-26 2 6 2 0 0 7-1
6.  MKS II/Start Dobrodzień 30 50 16 2 12 58-39 8 1 6 31-21 8 1 6 27-18 2 0 0 0 2 1-7
7.  Stal Brzeg 30 45 13 6 11 40-38 5 4 6 12-19 8 2 5 28-19
8.  Śląsk Łubniany 30 44 13 5 12 58-48 9 2 4 32-20 4 3 8 26-28
9.  GKS Starościn 30 37 11 4 15 44-57 7 2 6 29-24 4 2 9 15-33
10.  Olimpia Lewin Brzeski 30 34 10 4 16 42-56 5 3 7 19-26 5 1 9 23-30
11.  Silesius Kotórz Mały 30 33 10 3 17 40-51 6 1 8 24-25 4 2 9 16-26
12.  GKS Grodków 30 32 8 8 14 30-50 7 3 5 19-20 1 5 9 11-30
13.  Polonia Nysa 30 31 10 1 19 40-75 5 1 9 21-35 5 0 10 19-40
14.  OKS Olesno 30 29 8 5 17 54-59 5 4 6 36-25 3 1 11 18-34
15.  LZS Obrowiec 30 13 4 1 25 35-100 4 0 11 25-47 0 1 14 10-53
16.  Zryw Wysoka 30 18 5 3 22 28-78 5 1 9 20-36 0 2 13 8-42
Zryw Wysoka wycofał się z rozgrywek po 23. kolejce.
LZS Obrowiec wycofał się po zakończeniu rozgrywek i przystąpił w nowym sezonie do klasy B.
GKS Starościn wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymała się Polonia Nysa.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Oderka Opole    0-0 1-1 4-1 3-1 5-2 3-1 2-1 5-0 3-0 2-1 4-0 5-0 4-0 4-0 3-0* 
 2 LZS Piotrówka2-1     1-0 1-2 2-1 1-0 3-1 2-2 2-1 2-1 3-0 4-1 4-1 3-1 5-0 5-1 
 3 Swornica Czarnowąsy0-2 2-1     0-1 2-3 1-0 2-1 2-1 0-0 3-2 1-0 1-0 3-0 4-2 1-1 2-0 
 4 Sparta Paczków0-0 0-2 0-1     0-2 2-1 0-2 1-0 4-0 2-1 0-0 2-0 4-0 1-5 7-2 3-0* 
 5 Polonia Głubczyce0-1 2-2 0-0 0-3     4-0 1-1 0-2 3-1 3-1 2-0 1-1 3-1 1-0 7-0 4-0 
 6 MKS II/Start Dobrodzień1-2 0-3 1-2 2-2 1-3     0-1 3-2 3-0 1-2 4-2 3-0 3-1 4-0 2-1 3-0 
 7 Stal Brzeg0-1 1-4 1-4 1-1 2-0 0-4     0-0 1-0 0-0 0-1 2-2 0-1 1-0 1-0 2-1 
 8 Śląsk Łubniany0-2 1-1 1-6 3-0 4-1 1-4 0-2     5-0 6-2 3-0 1-1 2-1 1-0 1-0 3-0* 
 9 GKS Starościn1-3 2-2 1-1 3-1 1-3 3-1 0-3 3-0     0-3 0-3 4-0 0-3 2-0 4-0 5-1 
 10 Olimpia Lewin Brzeski0-3 0-3 1-3 2-2 2-0 0-3 1-1 0-2 0-3*     1-0 1-1 4-1 2-3 3-0 2-1 
 11 Silesius Kotórz Mały0-1 3-5 3-0 1-2 1-2 1-2 4-0 2-0 0-2 0-2     2-1 1-5 2-2 1-0 3-1 
 12 GKS Grodków0-2 0-1 0-4 0-1 3-1 0-0 2-1 3-2 0-0 1-0 1-0     1-3 2-0 4-3 2-2 
 13 Polonia Nysa0-6 1-6 0-2 1-2 1-2 0-1 2-5 4-3 0-2 1-4 2-2 1-0     2-0 3-0 3-0* 
 14 OKS Olesno1-4 2-2 1-4 0-2 1-3 0-1 1-4 3-3 5-1 4-0 4-0 0-0 7-0     7-1 0-0 
 15 LZS Obrowiec1-5 1-3 0-4 2-5 3-1 0-5 0-2 1-4 3-1 1-5 3-4 3-0 1-2 4-5     2-1 
 16 Zryw Wysoka0-3 1-5 2-5 3-0 0-0 0-3* 0-3* 2-4 2-4 3-0* 0-3* 1-4 2-0 1-0 3-2     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Polonia Głubczyce 0-3 Sparta Paczków 8 sierpnia, 17:00
LZS Piotrówka 4-1 GKS Grodków 8 sierpnia, 17:00
Swornica Czarnowąsy 1-1 LZS Obrowiec 8 sierpnia, 17:00
GKS Starościn 0-3 Olimpia Lewin Brzeski 9 sierpnia, 17:00
Zryw Wysoka 1-0 OKS Olesno 9 sierpnia, 17:00
Polonia Nysa 2-5 Stal Brzeg 8 sierpnia, 17:00
MKS II/Start Dobrodzień 3-2 Śląsk Łubniany 12 sierpnia, 18:00
Oderka Opole 2-1 Silesius Kotórz Mały 25 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (7 sierpnia, 18:00) przełożony

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Sparta Paczków 0-0 Silesius Kotórz Mały 15 sierpnia, 17:00
Śląsk Łubniany 0-2 Oderka Opole 15 sierpnia, 18:00 (2000)
w Opolu, Śląsk gospodarzem
Stal Brzeg 0-4 MKS II/Start Dobrodzień 15 sierpnia, 17:00
OKS Olesno 7-0 Polonia Nysa 15 sierpnia, 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-1 Zryw Wysoka 15 sierpnia, 17:00
LZS Obrowiec 3-1 GKS Starościn 15 sierpnia, 17:00
GKS Grodków 0-4 Swornica Czarnowąsy 15 sierpnia, 17:00
Polonia Głubczyce 2-2 LZS Piotrówka 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

LZS Piotrówka 1-2 Sparta Paczków 23 sierpnia, 17:00
Swornica Czarnowąsy 2-3 Polonia Głubczyce 22 sierpnia, 17:00
GKS Starościn 4-0 GKS Grodków 22 sierpnia, 17:00
Zryw Wysoka 3-2 LZS Obrowiec 23 sierpnia, 17:00
Polonia Nysa 1-4 Olimpia Lewin Brzeski 22 sierpnia, 17:00
MKS II/Start Dobrodzień 4-0 OKS Olesno 23 sierpnia, 17:00
Oderka Opole 3-1 Stal Brzeg 21 sierpnia, 18:00
Silesius Kotórz Mały 2-0 Śląsk Łubniany 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Sparta Paczków 1-0 Śląsk Łubniany 29 sierpnia, 17:00
Stal Brzeg 0-1 Silesius Kotórz Mały 29 sierpnia, 17:00
OKS Olesno 1-4 Oderka Opole 29 sierpnia, 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 0-3 MKS II/Start Dobrodzień 29 sierpnia, 17:00
LZS Obrowiec 1-2 Polonia Nysa 29 sierpnia, 17:00
GKS Grodków 2-2 Zryw Wysoka 29 sierpnia, 17:00
Polonia Głubczyce 3-1 GKS Starościn 29 sierpnia, 17:00
LZS Piotrówka 1-0 Swornica Czarnowąsy 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Swornica Czarnowąsy 0-1 Sparta Paczków 5 września, 16:00
GKS Starościn 2-2 LZS Piotrówka 6 września, 16:00
Zryw Wysoka 0-0 Polonia Głubczyce 6 września, 16:00
Polonia Nysa 1-0 GKS Grodków 5 września, 16:00
MKS II/Start Dobrodzień 2-1 LZS Obrowiec 6 września, 16:00
Oderka Opole 3-0 Olimpia Lewin Brzeski 5 września, 16:00
Silesius Kotórz Mały 2-2 OKS Olesno 5 września, 16:00
Śląsk Łubniany 0-2 Stal Brzeg 5 września, 16:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Sparta Paczków 0-2 Stal Brzeg 12 września, 16:00
OKS Olesno 3-3 Śląsk Łubniany 12 września, 16:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-0 Silesius Kotórz Mały 12 września, 16:00
GKS Grodków 0-0 MKS II/Start Dobrodzień 12 września, 14:00
Polonia Głubczyce 3-1 Polonia Nysa 12 września, 16:00
LZS Piotrówka 5-1 Zryw Wysoka 13 września, 16:00
Swornica Czarnowąsy 0-0 GKS Starościn 12 września, 16:00
Oderka Opole 4-0 LZS Obrowiec 11 września, 19:00

Kolejka 7 - 19-20 września

GKS Starościn 3-1 Sparta Paczków 20 września, 16:00
Zryw Wysoka 2-5 Swornica Czarnowąsy 20 września, 16:00
Polonia Nysa 1-6 LZS Piotrówka 19 września, 16:00
MKS II/Start Dobrodzień 1-3 Polonia Głubczyce 20 września, 16:00
Oderka Opole 4-0 GKS Grodków 19 września, 16:00
Silesius Kotórz Mały 1-0 LZS Obrowiec 19 września, 16:00
Śląsk Łubniany 6-2 Olimpia Lewin Brzeski 19 września, 16:00
Stal Brzeg 1-0 OKS Olesno 19 września, 16:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Sparta Paczków 1-5 OKS Olesno 26 września, 16:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-1 Stal Brzeg 26 września, 16:00
LZS Obrowiec 1-4 Śląsk Łubniany 26 września, 16:00
GKS Grodków 1-0 Silesius Kotórz Mały 26 września, 16:00
Polonia Głubczyce 0-1 Oderka Opole 27 września, 16:00 (1000)
LZS Piotrówka 1-0 MKS II/Start Dobrodzień 26 września, 16:00
Swornica Czarnowąsy 3-0 Polonia Nysa 26 września, 16:00
GKS Starościn 5-1 Zryw Wysoka 26 września, 16:00

Kolejka 9 - 2-4 października

Zryw Wysoka 3-0 Sparta Paczków 4 października, 15:00
Polonia Nysa 0-2 GKS Starościn 3 października, 15:00
MKS II/Start Dobrodzień 1-2 Swornica Czarnowąsy 4 października, 15:00
Oderka Opole 0-0 LZS Piotrówka 2 października, 19:00
Silesius Kotórz Mały 1-2 Polonia Głubczyce 3 października, 15:00
Śląsk Łubniany 1-1 GKS Grodków 3 października, 15:00
Stal Brzeg 1-0 LZS Obrowiec 3 października, 15:00
OKS Olesno 4-0 Olimpia Lewin Brzeski 3 października, 15:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Sparta Paczków 2-1 Olimpia Lewin Brzeski 10 października, 15:00
LZS Obrowiec 4-5 OKS Olesno 10 października, 15:00
GKS Grodków 2-1 Stal Brzeg 10 października, 15:00
Polonia Głubczyce 0-2 Śląsk Łubniany 10 października, 15:00
LZS Piotrówka 3-0 Silesius Kotórz Mały 10 października, 15:00
Swornica Czarnowąsy 0-2 Oderka Opole 11 października, 15:00
GKS Starościn 3-1 MKS II/Start Dobrodzień 10 października, 15:00
Zryw Wysoka 2-0 Polonia Nysa 11 października, 15:00

Kolejka 11 - 17-18 października

Polonia Nysa 1-2 Sparta Paczków 17 października, 15:00
MKS II/Start Dobrodzień 3-0 Zryw Wysoka 18 października, 15:00
Oderka Opole 5-0 GKS Starościn 16 października, 18:00
Silesius Kotórz Mały 3-0 Swornica Czarnowąsy 17 października, 15:00
Śląsk Łubniany 1-1 LZS Piotrówka 17 października, 15:00
Stal Brzeg 2-0 Polonia Głubczyce 17 października, 15:00
OKS Olesno 0-0 GKS Grodków 17 października, 15:00
Olimpia Lewin Brzeski 3-0 LZS Obrowiec 17 października, 15:00

Kolejka 12 - 24-25 października

Sparta Paczków 7-2 LZS Obrowiec 24 października, 15:00
GKS Grodków 1-0 Olimpia Lewin Brzeski 24 października, 15:00
Polonia Głubczyce 1-0 OKS Olesno 24 października, 15:00
LZS Piotrówka 3-1 Stal Brzeg 24 października, 15:00
Swornica Czarnowąsy 2-1 Śląsk Łubniany 24 października, 15:00
GKS Starościn 0-3 Silesius Kotórz Mały 25 października, 14:00
Zryw Wysoka 0-3 Oderka Opole 25 października, 13:00
Polonia Nysa 0-1 MKS II/Start Dobrodzień 24 października, 13:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

MKS II/Start Dobrodzień 2-2 Sparta Paczków 7 listopada, 13:00
Oderka Opole 5-0 Polonia Nysa 7 listopada, 13:00
Silesius Kotórz Mały 3-1 Zryw Wysoka 7 listopada, 13:00
Śląsk Łubniany 5-0 GKS Starościn 7 listopada, 13:00
Stal Brzeg 1-4 Swornica Czarnowąsy 7 listopada, 13:00
OKS Olesno 2-2 LZS Piotrówka 7 listopada, 13:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-0 Polonia Głubczyce 7 listopada, 13:00
LZS Obrowiec 3-0 GKS Grodków 8 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Sparta Paczków 2-0 GKS Grodków 11 listopada, 13:00
Polonia Głubczyce 7-0 LZS Obrowiec 11 listopada, 13:00
LZS Piotrówka 2-1 Olimpia Lewin Brzeski 11 listopada, 13:00
Swornica Czarnowąsy 4-2 OKS Olesno 11 listopada, 13:00
GKS Starościn 0-3 Stal Brzeg 11 listopada, 13:00
Zryw Wysoka 2-4 Śląsk Łubniany 11 listopada, 13:00
Polonia Nysa 2-2 Silesius Kotórz Mały 11 listopada, 13:00
MKS II/Start Dobrodzień 1-2 Oderka Opole 11 listopada, 18:00
w Opolu; MKS II/Start gospodarzem

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Oderka Opole 4-1 Sparta Paczków 15 listopada, 13:00
Silesius Kotórz Mały 1-2 MKS II/Start Dobrodzień 14 listopada, 13:00
Śląsk Łubniany 2-1 Polonia Nysa 14 listopada, 13:00
Stal Brzeg 2-1 Zryw Wysoka 14 listopada, 13:00
OKS Olesno 5-1 GKS Starościn 14 listopada, 13:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-3 Swornica Czarnowąsy 14 listopada, 13:00
LZS Obrowiec 1-3 LZS Piotrówka 14 listopada, 13:00
GKS Grodków 3-1 Polonia Głubczyce 15 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 20-21 marca

Sparta Paczków 0-2 Polonia Głubczyce 20 marca, 14:00
GKS Grodków 0-1 LZS Piotrówka 20 marca, 14:00
LZS Obrowiec 0-4 Swornica Czarnowąsy 20 marca, 14:00
Olimpia Lewin Brzeski 0-3 GKS Starościn 20 marca, 14:00
(wo)
na boisku 3-1, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
OKS Olesno 0-0 Zryw Wysoka 20 marca, 14:00
Stal Brzeg 0-1 Polonia Nysa 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Śląsk Łubniany 1-4 MKS II/Start Dobrodzień 20 marca, 14:00
Silesius Kotórz Mały 0-1 Oderka Opole 20 marca, 14:00

Kolejka 17 - 27-28 marca

Silesius Kotórz Mały 1-2 Sparta Paczków 27 marca, 14:00
Oderka Opole 2-1 Śląsk Łubniany 26 marca, 19:00 (1500)
MKS II/Start Dobrodzień 0-1 Stal Brzeg 27 marca, 14:00
Polonia Nysa 2-0 OKS Olesno 27 marca, 14:00
Zryw Wysoka 3-0 Olimpia Lewin Brzeski 28 marca, 16:00
(wo)
na boisku 3-1, w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
GKS Starościn 4-0 LZS Obrowiec 27 marca, 14:00
Swornica Czarnowąsy 1-0 GKS Grodków 27 marca, 14:00
LZS Piotrówka 2-1 Polonia Głubczyce 27 marca, 14:00

Kolejka 18 - 3 kwietnia

Sparta Paczków 0-2 LZS Piotrówka 3 kwietnia, 12:00
Polonia Głubczyce 0-0 Swornica Czarnowąsy 3 kwietnia, 12:00
GKS Grodków 0-0 GKS Starościn 3 kwietnia, 12:00
LZS Obrowiec 2-1 Zryw Wysoka 3 kwietnia, 12:00
Olimpia Lewin Brzeski 4-1 Polonia Nysa 3 kwietnia, 12:00
OKS Olesno 0-1 MKS II/Start Dobrodzień 3 kwietnia, 12:00
Stal Brzeg 0-1 Oderka Opole 3 kwietnia, 12:00
Śląsk Łubniany 3-0 Silesius Kotórz Mały 3 kwietnia, 12:00

Kolejka 19 - 10-11 kwietnia

Śląsk Łubniany 3-0 Sparta Paczków 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Silesius Kotórz Mały 4-0 Stal Brzeg 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Oderka Opole 4-0 OKS Olesno 9 kwietnia, 19:00
MKS II/Start Dobrodzień 1-2 Olimpia Lewin Brzeski 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Polonia Nysa 3-0 LZS Obrowiec 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zryw Wysoka 1-4 GKS Grodków 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
GKS Starościn 1-3 Polonia Głubczyce 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Swornica Czarnowąsy 2-1 LZS Piotrówka 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 21 kwietnia

Sparta Paczków 0-1 Swornica Czarnowąsy 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LZS Piotrówka 2-1 GKS Starościn 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Polonia Głubczyce 4-0 Zryw Wysoka 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
GKS Grodków 1-3 Polonia Nysa 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LZS Obrowiec 0-5 MKS II/Start Dobrodzień 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Olimpia Lewin Brzeski 0-3 Oderka Opole 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
OKS Olesno 4-0 Silesius Kotórz Mały 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Stal Brzeg 0-0 Śląsk Łubniany 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

LZS Obrowiec 1-5 Oderka Opole 24 kwietnia, 16:00
Stal Brzeg 1-1 Sparta Paczków 24 kwietnia, 14:00
Śląsk Łubniany 1-0 OKS Olesno 24 kwietnia, 16:00
Silesius Kotórz Mały 0-2 Olimpia Lewin Brzeski 24 kwietnia, 16:00
MKS II/Start Dobrodzień 3-0 GKS Grodków 24 kwietnia, 16:00
Polonia Nysa 1-2 Polonia Głubczyce 24 kwietnia, 16:00
Zryw Wysoka 1-5 LZS Piotrówka 25 kwietnia, 16:00
GKS Starościn 1-1 Swornica Czarnowąsy 24 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 1-2 maja

Sparta Paczków 4-0 GKS Starościn 1 maja, 17:00
Swornica Czarnowąsy 2-0 Zryw Wysoka 1 maja, 17:00
LZS Piotrówka 4-1 Polonia Nysa 1 maja, 17:00
Polonia Głubczyce 4-0 MKS II/Start Dobrodzień 1 maja, 17:00
GKS Grodków 0-2 Oderka Opole 1 maja, 17:00
LZS Obrowiec 3-4 Silesius Kotórz Mały 1 maja, 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 0-2 Śląsk Łubniany 1 maja, 17:00
OKS Olesno 1-4 Stal Brzeg 1 maja, 17:00

Kolejka 23 - 8-9 maja

OKS Olesno 0-2 Sparta Paczków 8 maja, 17:00
Stal Brzeg 0-0 Olimpia Lewin Brzeski 8 maja, 17:00
w Lewinie Brzeskim
Śląsk Łubniany 1-0 LZS Obrowiec 8 maja, 17:00
Silesius Kotórz Mały 2-1 GKS Grodków 8 maja, 17:00
Oderka Opole 3-1 Polonia Głubczyce 7 maja, 19:00
MKS II/Start Dobrodzień 0-3 LZS Piotrówka 8 maja, 17:00
Polonia Nysa 0-2 Swornica Czarnowąsy 8 maja, 17:00
Zryw Wysoka 2-4 GKS Starościn 9 maja, 17:00

Kolejka 24 - 15-16 maja

Sparta Paczków 3-0 Zryw Wysoka
(wo)
GKS Starościn 0-3 Polonia Nysa 15 maja, 17:00
Swornica Czarnowąsy 1-0 MKS II/Start Dobrodzień 15 maja, 17:00
LZS Piotrówka 2-1 Oderka Opole 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Głubczyce 2-0 Silesius Kotórz Mały 15 maja, 17:00
GKS Grodków 3-2 Śląsk Łubniany 15 maja, 17:00
LZS Obrowiec 0-2 Stal Brzeg 15 maja, 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-3 OKS Olesno 15 maja, 17:00

Kolejka 25 - 26 czerwca

Olimpia Lewin Brzeski 2-2 Sparta Paczków 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
OKS Olesno 7-1 LZS Obrowiec 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Brzeg 2-2 GKS Grodków 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Śląsk Łubniany 4-1 Polonia Głubczyce 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Silesius Kotórz Mały 3-5 LZS Piotrówka 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Oderka Opole 1-1 Swornica Czarnowąsy 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (21 maja, 19:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS II/Start Dobrodzień 3-0 GKS Starościn 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Nysa 3-0 Zryw Wysoka
(wo)

Kolejka 26 - 29-30 maja

Sparta Paczków 4-0 Polonia Nysa 29 maja, 17:00
Zryw Wysoka 0-3 MKS II/Start Dobrodzień
(wo)
GKS Starościn 1-3 Oderka Opole 29 maja, 17:00
Swornica Czarnowąsy 1-0 Silesius Kotórz Mały 29 maja, 17:00
LZS Piotrówka 2-2 Śląsk Łubniany 29 maja, 17:00
Polonia Głubczyce 1-1 Stal Brzeg 29 maja, 17:00
GKS Grodków 2-0 OKS Olesno 29 maja, 17:00
LZS Obrowiec 1-5 Olimpia Lewin Brzeski 29 maja, 17:00

Kolejka 27 - 2 czerwca

LZS Obrowiec 2-5 Sparta Paczków 9 czerwca, 18:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-1 GKS Grodków 2 czerwca, 17:30
OKS Olesno 1-3 Polonia Głubczyce 2 czerwca, 17:30
Stal Brzeg 1-4 LZS Piotrówka 26 maja, 18:00
Śląsk Łubniany 1-6 Swornica Czarnowąsy 2 czerwca, 17:30
Silesius Kotórz Mały 0-2 GKS Starościn 2 czerwca, 17:30
Oderka Opole 3-0 Zryw Wysoka
(wo)
MKS II/Start Dobrodzień 3-1 Polonia Nysa 2 czerwca, 17:30

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Sparta Paczków 2-1 MKS II/Start Dobrodzień 5 czerwca, 17:00
Polonia Nysa 0-6 Oderka Opole 5 czerwca, 17:00
w Opolu; Polonia gospodzarzem
Zryw Wysoka 0-3 Silesius Kotórz Mały
(wo)
GKS Starościn 3-0 Śląsk Łubniany 5 czerwca, 17:00
Swornica Czarnowąsy 2-1 Stal Brzeg 5 czerwca, 17:00
LZS Piotrówka 3-1 OKS Olesno 5 czerwca, 17:00
Polonia Głubczyce 3-1 Olimpia Lewin Brzeski 5 czerwca, 17:00
GKS Grodków 4-3 LZS Obrowiec 5 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 12 czerwca

GKS Grodków 0-1 Sparta Paczków 12 czerwca, 17:00
LZS Obrowiec 3-1 Polonia Głubczyce 12 czerwca, 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 0-3 LZS Piotrówka 12 czerwca, 17:00
OKS Olesno 1-4 Swornica Czarnowąsy 12 czerwca, 17:00
Stal Brzeg 1-0 GKS Starościn 12 czerwca, 17:00
Śląsk Łubniany 3-0 Zryw Wysoka
(wo)
Silesius Kotórz Mały 1-5 Polonia Nysa 12 czerwca, 17:00
Oderka Opole 5-2 MKS II/Start Dobrodzień 12 czerwca, 17:00
w Kluczborku; Oderka gospodarzem

Kolejka 30 - 19 czerwca

Sparta Paczków 0-0 Oderka Opole 19 czerwca, 19:00
w Opolu; Sparta gospodarzem
MKS II/Start Dobrodzień 4-2 Silesius Kotórz Mały 19 czerwca, 17:00
Polonia Nysa 4-3 Śląsk Łubniany 19 czerwca, 17:00
Zryw Wysoka 0-3 Stal Brzeg
(wo)
GKS Starościn 2-0 OKS Olesno 19 czerwca, 17:00
Swornica Czarnowąsy 3-2 Olimpia Lewin Brzeski 19 czerwca, 17:00
LZS Piotrówka 5-0 LZS Obrowiec 19 czerwca, 17:00
Polonia Głubczyce 1-1 GKS Grodków 19 czerwca, 17:00

III liga 2009/2010 (opolsko-śląska)

IV liga 2009/2010 (śląska I)
IV liga 2009/2010 (śląska II)

Klasa okręgowa 2009/2010 (opolska I)
Klasa okręgowa 2009/2010 (opolska II)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas