[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: opolska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Prudnik 30 66 20 6 4 59-28 13 1 1 40-15 7 5 3 19-13
2.  Piast Strzelce Opolskie 30 65 20 5 5 83-33 11 2 2 39-11 9 3 3 44-22
3.  Unia Krapkowice 30 54 17 3 10 59-44 9 2 4 25-17 8 1 6 34-27
4.  Unia Głuchołazy 30 52 16 4 10 68-47 10 1 4 43-20 6 3 6 25-27
5.  Unia Tułowice 30 50 15 5 10 82-48 9 2 4 53-21 6 3 6 29-27 2 4 1 1 0 4-3
6.  Racławia Racławice Śląskie 30 50 16 2 12 56-42 9 1 5 35-17 7 1 7 21-25 2 1 0 1 1 3-4
7.  LZS Jasienica Górna 30 48 15 3 12 63-52 8 2 5 40-25 7 1 7 23-27
8.  Czarni Otmuchów 30 46 14 4 12 56-42 8 1 6 28-19 6 3 6 28-23 2 4 1 1 0 6-1
9.  LZS Walce 30 46 13 7 10 49-43 8 4 3 28-16 5 3 7 21-27 2 1 0 1 1 1-6
10.  LKS Rusocin 30 45 13 6 11 57-51 8 4 3 29-16 5 2 8 28-35
11.  Odra Kędzierzyn-Koźle 30 43 12 7 11 51-55 5 3 7 25-31 7 4 4 26-24
12.  LZS Kałków 30 37 12 1 17 64-76 8 0 7 43-40 4 1 10 21-36
13.  Victoria Cisek 30 33 8 9 13 50-55 5 6 4 28-21 3 3 9 22-34
14.  Naprzód Ujazd Niezdrowice 30 29 8 5 17 56-67 4 3 8 30-33 4 2 9 26-34
15.  Orzeł Branice 30 21 6 3 21 33-82 3 3 9 19-34 3 0 12 14-48
16.  Góral Sidzina 30 0 0 0 30 13-134 0 0 15 6-52 0 0 15 7-82
LZS Sidzina wycofał się z rozgrywek po 16. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Pogoń Prudnik    2-1 1-1 3-2 3-0 1-2 2-0 2-0 1-0 4-2 3-2 4-1 3-2 4-2 4-0 3-0* 
 2 Piast Strzelce Opolskie3-0     1-0 0-0 2-1 2-1 2-0 4-1 2-1 2-2 1-2 2-1 1-0 1-2 6-0 10-0 
 3 Unia Krapkowice0-0 4-3     2-1 0-3 0-2 1-3 3-0 2-0 4-1 1-1 0-3 2-0 1-0 2-0 3-0* 
 4 Unia Głuchołazy1-1 0-2 1-4     2-1 2-0 2-0 2-1 4-1 1-2 2-3 2-0 5-2 4-1 4-1 11-1 
 5 Unia Tułowice1-2 1-3 4-1 2-0     2-2 4-1 3-1 2-3 3-1 3-2 1-1 4-1 1-2 6-1 16-0 
 6 Racławia Racławice Śląskie0-1 1-0 2-3 4-1 1-2     0-1 1-3 3-0 5-0 2-2 3-0 4-1 2-1 4-2 3-0 
 7 LZS Jasienica Górna0-0 2-2 0-3 2-3 3-2 4-1     0-1 0-1 0-4 3-0 5-1 2-0 6-3 4-1 9-3 
 8 Czarni Otmuchów0-0 1-4 2-1 0-1 0-2 4-1 1-2     5-0 0-3 1-2 3-2 2-0 3-0 3-1 3-0* 
 9 LZS Walce2-1 0-2 5-2 2-1 4-1 0-1 0-0 1-1     0-1 1-1 2-0 2-2 4-2 2-1 3-0 
 10 LKS Rusocin0-0 2-2 1-2 1-3 3-1 2-1 4-1 1-1 0-2     1-0 3-1 2-2 1-0 5-0 3-0* 
 11 Odra Kędzierzyn-Koźle1-4 0-3 0-1 1-1 4-7 4-0 3-1 0-4 0-0 3-1     3-5 0-3 1-1 2-0 3-0* 
 12 LZS Kałków1-3 4-7 4-2 0-1 2-3 4-1 1-3 2-6 4-2 2-1 2-3     5-3 3-2 5-1 4-2 
 13 Victoria Cisek2-0 1-4 1-0 5-1 0-0 0-2 1-2 1-1 2-2 2-2 3-3 4-1     1-1 0-1 5-1 
 14 Naprzód Ujazd Niezdrowice1-4 3-3 2-3 1-4 2-2 0-2 1-3 3-1 2-2 5-1 0-2 4-1 2-3     1-2 3-0* 
 15 Orzeł Branice0-1 1-5 1-4 4-4 1-1 0-2 5-3 0-4 0-4 2-0 0-1 0-1 0-0 2-4     3-0* 
 16 Góral Sidzina1-2 0-3* 2-7 0-2 0-3* 0-3* 0-3* 0-3 0-3* 2-7 1-2 0-3* 0-3* 0-5 0-3*     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Góral Sidzina 0-2 Unia Głuchołazy 9 sierpnia, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 0-2 Racławia Racławice Śląskie 8 sierpnia, 17:00
LZS Kałków 5-1 Orzeł Branice 9 sierpnia, 17:00
Czarni Otmuchów 1-2 LZS Jasienica Górna 8 sierpnia, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 3-0 Pogoń Prudnik 8 sierpnia, 17:00
Unia Krapkowice 0-3 Unia Tułowice 8 sierpnia, 17:00
Victoria Cisek 2-2 LKS Rusocin 26 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (8 sierpnia, 17:00) przełożony
Odra Kędzierzyn-Koźle 0-0 LZS Walce 8 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Unia Głuchołazy 4-1 LZS Walce 15 sierpnia, 17:00
LKS Rusocin 1-0 Odra Kędzierzyn-Koźle 15 sierpnia, 17:00
Unia Tułowice 4-1 Victoria Cisek 15 sierpnia, 17:00
Pogoń Prudnik 1-1 Unia Krapkowice 15 sierpnia, 17:00
LZS Jasienica Górna 2-2 Piast Strzelce Opolskie 16 sierpnia, 17:00
Orzeł Branice 0-4 Czarni Otmuchów 15 sierpnia, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 3-0 LZS Kałków 15 sierpnia, 17:00
Góral Sidzina 0-5 Naprzód Ujazd Niezdrowice 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-4 Unia Głuchołazy 22 sierpnia, 17:00
LZS Kałków 4-2 Góral Sidzina 23 sierpnia, 17:00
Czarni Otmuchów 4-1 Racławia Racławice Śląskie 22 sierpnia, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 6-0 Orzeł Branice 22 sierpnia, 17:00
Unia Krapkowice 1-3 LZS Jasienica Górna 22 sierpnia, 17:00
Victoria Cisek 2-0 Pogoń Prudnik 23 sierpnia, 17:00
Odra Kędzierzyn-Koźle 4-7 Unia Tułowice 22 sierpnia, 17:00
LZS Walce 0-1 LKS Rusocin 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Unia Głuchołazy 1-2 LKS Rusocin 29 sierpnia, 17:00
Unia Tułowice 2-3 LZS Walce 29 sierpnia, 17:00
Pogoń Prudnik 3-2 Odra Kędzierzyn-Koźle 29 sierpnia, 17:00
LZS Jasienica Górna 2-0 Victoria Cisek 30 sierpnia, 17:00
Orzeł Branice 1-4 Unia Krapkowice 29 sierpnia, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 1-0 Piast Strzelce Opolskie 29 sierpnia, 17:00
Góral Sidzina 0-3 Czarni Otmuchów 30 sierpnia, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 4-1 LZS Kałków 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 5-6 września

LZS Kałków 0-1 Unia Głuchołazy 6 września, 16:00
Czarni Otmuchów 3-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 5 września, 14:00
Piast Strzelce Opolskie 10-0 Góral Sidzina 5 września, 16:00
Unia Krapkowice 0-2 Racławia Racławice Śląskie 5 września, 16:00
Victoria Cisek 0-1 Orzeł Branice 6 września, 16:00
Odra Kędzierzyn-Koźle 3-1 LZS Jasienica Górna 5 września, 16:00
LZS Walce 2-1 Pogoń Prudnik 5 września, 16:00
LKS Rusocin 3-1 Unia Tułowice 6 września, 16:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Unia Głuchołazy 2-1 Unia Tułowice 12 września, 16:00
Pogoń Prudnik 4-2 LKS Rusocin 12 września, 16:00
LZS Jasienica Górna 0-1 LZS Walce 12 września, 16:00
Orzeł Branice 0-1 Odra Kędzierzyn-Koźle 12 września, 16:00
Racławia Racławice Śląskie 4-1 Victoria Cisek 12 września, 16:00
Góral Sidzina 2-7 Unia Krapkowice 13 września, 16:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-3 Piast Strzelce Opolskie 12 września, 16:00
LZS Kałków 2-6 Czarni Otmuchów 13 września, 16:00

Kolejka 7 - 19-20 września

Czarni Otmuchów 0-1 Unia Głuchołazy 19 września, 16:00
Piast Strzelce Opolskie 2-1 LZS Kałków 19 września, 16:00
Unia Krapkowice 1-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 19 września, 16:00
Victoria Cisek 5-1 Góral Sidzina 19 września, 16:00
Odra Kędzierzyn-Koźle 4-0 Racławia Racławice Śląskie 19 września, 16:00
LZS Walce 2-1 Orzeł Branice 19 września, 16:00
LKS Rusocin 4-1 LZS Jasienica Górna 20 września, 16:00
Unia Tułowice 1-2 Pogoń Prudnik 19 września, 16:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Unia Głuchołazy 1-1 Pogoń Prudnik 21 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (26 września, 16:00) odwołany
LZS Jasienica Górna 3-2 Unia Tułowice 26 września, 16:00
Orzeł Branice 2-0 LKS Rusocin 26 września, 16:00
Racławia Racławice Śląskie 3-0 LZS Walce 26 września, 16:00
Góral Sidzina 1-2 Odra Kędzierzyn-Koźle 27 września, 16:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-3 Victoria Cisek 26 września, 16:00
LZS Kałków 4-2 Unia Krapkowice 27 września, 16:00
Czarni Otmuchów 1-4 Piast Strzelce Opolskie 26 września, 16:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Piast Strzelce Opolskie 0-0 Unia Głuchołazy 3 października, 15:00
Unia Krapkowice 3-0 Czarni Otmuchów 3 października, 15:00
Victoria Cisek 4-1 LZS Kałków 4 października, 15:00
Odra Kędzierzyn-Koźle 1-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 3 października, 15:00
LZS Walce 3-0 Góral Sidzina 3 października, 15:00
LKS Rusocin 2-1 Racławia Racławice Śląskie 4 października, 15:00
Unia Tułowice 6-1 Orzeł Branice 3 października, 15:00
Pogoń Prudnik 2-0 LZS Jasienica Górna 3 października, 15:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Unia Głuchołazy 2-0 LZS Jasienica Górna 10 października, 15:00
Orzeł Branice 0-1 Pogoń Prudnik 10 października, 15:00
Racławia Racławice Śląskie 1-2 Unia Tułowice 10 października, 15:00
Góral Sidzina 2-7 LKS Rusocin 11 października, 15:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-2 LZS Walce 10 października, 15:00
LZS Kałków 2-3 Odra Kędzierzyn-Koźle 11 października, 15:00
Czarni Otmuchów 2-0 Victoria Cisek 10 października, 15:00
Piast Strzelce Opolskie 1-0 Unia Krapkowice 21 listopada, 13:00

Kolejka 11 - 17-18 października

Unia Krapkowice 2-1 Unia Głuchołazy 17 października, 15:00
Victoria Cisek 1-4 Piast Strzelce Opolskie 17 października, 15:00
Odra Kędzierzyn-Koźle 0-4 Czarni Otmuchów 17 października, 15:00
LZS Walce 2-0 LZS Kałków 17 października, 15:00
LKS Rusocin 1-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 18 października, 15:00
Unia Tułowice 16-0 Góral Sidzina 17 października, 15:00
Pogoń Prudnik 1-2 Racławia Racławice Śląskie 17 października, 15:00
LZS Jasienica Górna 4-1 Orzeł Branice 18 października, 15:00

Kolejka 12 - 24-25 października

Unia Głuchołazy 4-1 Orzeł Branice 24 października, 15:00
Racławia Racławice Śląskie 0-1 LZS Jasienica Górna 24 października, 15:00
Góral Sidzina 1-2 Pogoń Prudnik 25 października, 13:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-2 Unia Tułowice 24 października, 15:00
LZS Kałków 2-1 LKS Rusocin 25 października, 13:00
Czarni Otmuchów 5-0 LZS Walce 24 października, 15:00
Piast Strzelce Opolskie 1-2 Odra Kędzierzyn-Koźle 24 października, 15:00
Unia Krapkowice 2-0 Victoria Cisek 24 października, 15:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Victoria Cisek 5-1 Unia Głuchołazy 7 listopada, 13:00
Odra Kędzierzyn-Koźle 0-1 Unia Krapkowice 7 listopada, 13:00
LZS Walce 0-2 Piast Strzelce Opolskie 7 listopada, 13:00
LKS Rusocin 1-1 Czarni Otmuchów 8 listopada, 13:00
Unia Tułowice 1-1 LZS Kałków 7 listopada, 13:00
Pogoń Prudnik 4-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 7 listopada, 13:00
LZS Jasienica Górna 9-3 Góral Sidzina 8 listopada, 13:00
Orzeł Branice 0-2 Racławia Racławice Śląskie 7 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Unia Głuchołazy 2-0 Racławia Racławice Śląskie 11 listopada, 13:00
Góral Sidzina 0-3 Orzeł Branice 11 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 4-1, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-3 LZS Jasienica Górna 11 listopada, 13:00
LZS Kałków 1-3 Pogoń Prudnik 11 listopada, 13:00
Czarni Otmuchów 0-2 Unia Tułowice 11 listopada, 13:00
Piast Strzelce Opolskie 2-2 LKS Rusocin 11 listopada, 13:00
Unia Krapkowice 2-0 LZS Walce 11 listopada, 13:00
Victoria Cisek 3-3 Odra Kędzierzyn-Koźle 11 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Odra Kędzierzyn-Koźle 1-1 Unia Głuchołazy 14 listopada, 13:00
LZS Walce 2-2 Victoria Cisek 14 listopada, 13:00
LKS Rusocin 1-2 Unia Krapkowice 14 listopada, 13:00
Unia Tułowice 1-3 Piast Strzelce Opolskie 14 listopada, 13:00
Pogoń Prudnik 2-0 Czarni Otmuchów 15 listopada, 13:00
LZS Jasienica Górna 5-1 LZS Kałków 15 listopada, 13:00
Orzeł Branice 2-4 Naprzód Ujazd Niezdrowice 14 listopada, 13:00
Racławia Racławice Śląskie 3-0 Góral Sidzina 14 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 20-21 marca

Unia Głuchołazy 11-1 Góral Sidzina 20 marca, 14:00
Racławia Racławice Śląskie 2-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 20 marca, 14:00
Orzeł Branice 0-1 LZS Kałków 20 marca, 14:00
LZS Jasienica Górna 0-1 Czarni Otmuchów 20 marca, 14:00
Pogoń Prudnik 2-1 Piast Strzelce Opolskie 20 marca, 14:00
Unia Tułowice 4-1 Unia Krapkowice 20 marca, 14:00
LKS Rusocin 2-2 Victoria Cisek 21 marca, 14:00
LZS Walce 1-1 Odra Kędzierzyn-Koźle 20 marca, 14:00

Kolejka 17 - 27-28 marca

LZS Walce 2-1 Unia Głuchołazy 27 marca, 14:00
Odra Kędzierzyn-Koźle 3-1 LKS Rusocin 27 marca, 14:00
Victoria Cisek 0-0 Unia Tułowice 27 marca, 14:00
Unia Krapkowice 0-0 Pogoń Prudnik 27 marca, 14:00
Piast Strzelce Opolskie 2-0 LZS Jasienica Górna 27 marca, 14:00
Czarni Otmuchów 3-1 Orzeł Branice 27 marca, 14:00
LZS Kałków 4-1 Racławia Racławice Śląskie 28 marca, 16:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-0 Góral Sidzina
(wo)

Kolejka 18 - 3 kwietnia

Unia Głuchołazy 4-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 3 kwietnia, 12:00
Góral Sidzina 0-3 LZS Kałków
(wo)
Racławia Racławice Śląskie 1-3 Czarni Otmuchów 3 kwietnia, 12:00
Orzeł Branice 1-5 Piast Strzelce Opolskie 3 kwietnia, 12:00
LZS Jasienica Górna 0-3 Unia Krapkowice 3 kwietnia, 12:00
Pogoń Prudnik 3-2 Victoria Cisek 3 kwietnia, 12:00
Unia Tułowice 3-2 Odra Kędzierzyn-Koźle 3 kwietnia, 12:00
LKS Rusocin 0-2 LZS Walce 3 kwietnia, 12:00

Kolejka 19 - 12 maja

LKS Rusocin 1-3 Unia Głuchołazy 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LZS Walce 4-1 Unia Tułowice 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Odra Kędzierzyn-Koźle 1-4 Pogoń Prudnik 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Victoria Cisek 1-2 LZS Jasienica Górna 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Unia Krapkowice 2-0 Orzeł Branice 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Piast Strzelce Opolskie 2-1 Racławia Racławice Śląskie 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Czarni Otmuchów 3-0 Góral Sidzina
(wo)
LZS Kałków 3-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 21 kwietnia

Unia Głuchołazy 2-0 LZS Kałków 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-1 Czarni Otmuchów 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Góral Sidzina 0-3 Piast Strzelce Opolskie
(wo)
Racławia Racławice Śląskie 2-3 Unia Krapkowice 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orzeł Branice 0-0 Victoria Cisek 28 kwietnia
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (21 kwietnia, 17:00) odwołany
LZS Jasienica Górna 3-0 Odra Kędzierzyn-Koźle 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Pogoń Prudnik 1-0 LZS Walce 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Unia Tułowice 3-1 LKS Rusocin 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Unia Tułowice 2-0 Unia Głuchołazy 24 kwietnia, 16:00
LKS Rusocin 0-0 Pogoń Prudnik 25 kwietnia, 16:00
LZS Walce 0-0 LZS Jasienica Górna 24 kwietnia, 16:00
Odra Kędzierzyn-Koźle 2-0 Orzeł Branice 24 kwietnia, 16:00
Victoria Cisek 0-2 Racławia Racławice Śląskie 24 kwietnia, 16:00
Unia Krapkowice 3-0 Góral Sidzina
(wo)
Piast Strzelce Opolskie 1-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 24 kwietnia, 16:00
Czarni Otmuchów 3-2 LZS Kałków 24 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 1-2 maja

Unia Głuchołazy 2-1 Czarni Otmuchów 1 maja, 17:00
LZS Kałków 4-7 Piast Strzelce Opolskie 2 maja, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-3 Unia Krapkowice 1 maja, 17:00
Góral Sidzina 0-3 Victoria Cisek
(wo)
Racławia Racławice Śląskie 2-2 Odra Kędzierzyn-Koźle 1 maja, 17:00
w Głogówku
Orzeł Branice 0-4 LZS Walce 1 maja, 17:00
LZS Jasienica Górna 0-4 LKS Rusocin 1 maja, 17:00
Pogoń Prudnik 3-0 Unia Tułowice 1 maja, 17:00

Kolejka 23 - 8-9 maja

Pogoń Prudnik 3-2 Unia Głuchołazy 8 maja, 17:00
Unia Tułowice 4-1 LZS Jasienica Górna 8 maja, 17:00
LKS Rusocin 5-0 Orzeł Branice 9 maja, 17:00
LZS Walce 0-1 Racławia Racławice Śląskie 8 maja, 17:00
Odra Kędzierzyn-Koźle 3-0 Góral Sidzina
(wo)
Victoria Cisek 1-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 8 maja, 17:00
Unia Krapkowice 0-3 LZS Kałków 8 maja, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 4-1 Czarni Otmuchów 8 maja, 17:00

Kolejka 24 - 15-16 maja

Unia Głuchołazy 0-2 Piast Strzelce Opolskie 15 maja, 17:00
Czarni Otmuchów 2-1 Unia Krapkowice 15 maja, 17:00
LZS Kałków 5-3 Victoria Cisek 16 maja, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 0-2 Odra Kędzierzyn-Koźle 15 maja, 17:00
Góral Sidzina 0-3 LZS Walce
(wo)
Racławia Racławice Śląskie 5-0 LKS Rusocin 15 maja, 17:00
w Głogówku
Orzeł Branice 1-1 Unia Tułowice 15 maja, 17:00
LZS Jasienica Górna 0-0 Pogoń Prudnik 15 maja, 17:00

Kolejka 25 - 26 czerwca

LZS Jasienica Górna 2-3 Unia Głuchołazy 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Prudnik 4-0 Orzeł Branice 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Tułowice 2-2 Racławia Racławice Śląskie 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Rusocin 3-0 Góral Sidzina
(wo)
LZS Walce 4-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Odra Kędzierzyn-Koźle 3-5 LZS Kałków 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Cisek 1-1 Czarni Otmuchów 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Krapkowice 4-3 Piast Strzelce Opolskie 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 26 - 29-30 maja

Unia Głuchołazy 1-4 Unia Krapkowice 29 maja, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 1-0 Victoria Cisek 29 maja, 17:00
Czarni Otmuchów 1-2 Odra Kędzierzyn-Koźle 29 maja, 17:00
LZS Kałków 4-2 LZS Walce 30 maja, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 5-1 LKS Rusocin 29 maja, 17:00
Góral Sidzina 0-3 Unia Tułowice
(wo)
Racławia Racławice Śląskie 0-1 Pogoń Prudnik 29 maja, 13:00
w Głogówku
Orzeł Branice 5-3 LZS Jasienica Górna 29 maja, 17:00

Kolejka 27 - 2 czerwca

Orzeł Branice 4-4 Unia Głuchołazy 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 17:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LZS Jasienica Górna 4-1 Racławia Racławice Śląskie 16 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 17:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Pogoń Prudnik 3-0 Góral Sidzina
(wo)
Unia Tułowice 1-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 17:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Rusocin 3-1 LZS Kałków 2 czerwca, 17:30
LZS Walce 1-1 Czarni Otmuchów 2 czerwca, 17:30
Odra Kędzierzyn-Koźle 0-3 Piast Strzelce Opolskie 2 czerwca, 17:30
Victoria Cisek 1-0 Unia Krapkowice 9 czerwca, 17:30

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Unia Głuchołazy 5-2 Victoria Cisek 5 czerwca, 17:00
Unia Krapkowice 1-1 Odra Kędzierzyn-Koźle 5 czerwca, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 2-1 LZS Walce 5 czerwca, 17:00
Czarni Otmuchów 0-3 LKS Rusocin 5 czerwca, 17:00
LZS Kałków 2-3 Unia Tułowice 6 czerwca, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-4 Pogoń Prudnik 5 czerwca, 17:00
Góral Sidzina 0-3 LZS Jasienica Górna
(wo)
Racławia Racławice Śląskie 4-2 Orzeł Branice 5 czerwca, 17:00
w Szonowie

Kolejka 29 - 12 czerwca

Racławia Racławice Śląskie 4-1 Unia Głuchołazy 12 czerwca, 17:00
w Szonowie
Orzeł Branice 3-0 Góral Sidzina
(wo)
LZS Jasienica Górna 6-3 Naprzód Ujazd Niezdrowice 12 czerwca, 17:00
Pogoń Prudnik 4-1 LZS Kałków 12 czerwca, 17:00
Unia Tułowice 3-1 Czarni Otmuchów 12 czerwca, 17:00
LKS Rusocin 2-2 Piast Strzelce Opolskie 12 czerwca, 17:00
LZS Walce 5-2 Unia Krapkowice 12 czerwca, 17:00
Odra Kędzierzyn-Koźle 0-3 Victoria Cisek 12 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 19 czerwca

Unia Głuchołazy 2-3 Odra Kędzierzyn-Koźle 19 czerwca, 17:00
Victoria Cisek 2-2 LZS Walce 19 czerwca, 17:00
Unia Krapkowice 4-1 LKS Rusocin 19 czerwca, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 2-1 Unia Tułowice 19 czerwca, 17:00
Czarni Otmuchów 0-0 Pogoń Prudnik 19 czerwca, 17:00
LZS Kałków 1-3 LZS Jasienica Górna 19 czerwca, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-2 Orzeł Branice 19 czerwca, 17:00
Góral Sidzina 0-3 Racławia Racławice Śląskie
(wo)

IV liga 2009/2010 (opolska)

Klasa okręgowa 2009/2010 (opolska I)

Klasa A 2009/2010 (Opole I)
Klasa A 2009/2010 (Opole II)
Klasa A 2009/2010 (Opole III)
Klasa A 2009/2010 (Opole IV)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas