[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

GKS Starościn Gminny Klub Sportowy Starościn
Rok założenia: 1974
Barwy: biało-zielone
Adres: Kluczborska 2, 46-148 Siemysłów
telefon: (606) 735-448 (prezes)
WWW: brak
Stadion: Stadion Sportowy w Starościnie
pojemność - 500 miejsc / oświetlenie - brak / boisko - 92 m x 60 m
Prezes: Roman Mazur
Trener: Zbigniew Biliński (od czerwca 2008), Bartosz Medyk


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Wojciech Stasiowski (09.09.76), Paweł Wyrębek (J -> Rolnik Wierzbica Górna), Marek Zapalski (W, rezerwy).
Obrońcy: Mariusz Bereźnicki (17.12.79, 178/77, J -> koniec kariery), Paweł Brycki (06.02.83, W, Unia Murów), Robert Ciupa (25.10.82, W, Start II Namysłów), Tomasz Czekaj (08.09.89), Łukasz Gienieczko (24.10.83), Adam Justyński (23.10.89, 187/87), Paweł Łukaszewski (06.09.82, W, Unia Murów), Tomasz Siejka (06.08.80, J -> przerwał treningi), Michał Suchodolski, Robert Szczypiór (16.07.85, 180/75), Dominik Uryga (11.08.88).
Pomocnicy: Łukasz Bonar (25.10.85, 182/80, J -> Start Namysłów), Jacek Czuczwara (07.07.79, W, Unia Murów), Sławomir Dziedzic (04.03.89, W, Unia Murów), Krzysztof Iwanowski (19.07.88, 172/74, W, Start Namysłów), Marcin Pawliszyn (22.03.90), Andrzej Piwowarczyk (01.12.72, 175/75, J -> Victoria Dobrzyń), Krystian Raszewski (05.12.79, 178/82, W, Start Namysłów), Paweł Szewczyk (03.03.74, J -> koniec kariery).
Napastnicy: Jan Bojarzyński (27.03.91, 170/65, W, Start Namysłów), Paweł Łuniewski (03.08.90, 176/74, W, Start Namysłów), Aleksander Matkowski (17.08.75, 175/71, J -> kontuzja), Krzysztof Raduchowski (12.01.80), Rafał Samborski (25.12.85, 176/83, J -> Start Namysłów), Marek Suchocki (20.03.82, 170/62), Lesław Uram (29.11.77).
 
Uwagi

• Od powstania klubu do rundy wiosennej sezonu 2004/2005 klub występował pod nazwą Ludowy Zespół Sportowy Starościn.
 
Dane z sezonu: 2009/10
Zobacz także dane z sezonu: 2006/07 2007/08 2008/09 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20 2020/21 2021/22 2022/23
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Liga okręgowa 2001/2002, grupa: Opole I
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Opolski ZPN
   2002/03 - Liga wojewódzka 2002/2003, grupa: Opole I
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Opolski ZPN
   2003/04 - IV liga 2003/2004, grupa: opolska
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Opolski ZPN
   2004/05 - IV liga 2004/2005, grupa: opolska
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Opolski ZPN
   2005/06 - IV liga 2005/2006, grupa: opolska
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Opolski ZPN
   2006/07 - IV liga 2006/2007, grupa: opolska
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Opolski ZPN
   2007/08 - IV liga 2007/2008, grupa: opolska
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Opolski ZPN
   2008/09 - IV liga 2008/2009, grupa: opolska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Opolski ZPN
   2008/09 - Remes Puchar Polski 2008/2009
   2009/10 - IV liga 2009/2010, grupa: opolska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Opolski ZPN
   2010/11 - Klasa A 2010/2011, grupa: Opole I
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Opolski ZPN - Kluczbork II - Namysłów
   2011/12 - Klasa B 2011/2012, grupa: Kluczbork IV
   2012/13 - Klasa A 2012/2013, grupa: Opole I
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Opolski ZPN - Kluczbork
   2013/14 - Klasa A 2013/2014, grupa: Opole I
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Opolski ZPN - Namysłów-Brzeg
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Opolski ZPN
   2014/15 - Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: opolska I
   2015/16 - Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: opolska I
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Opolski ZPN
   2016/17 - Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: opolska I
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Opolski ZPN
   2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: opolska I
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Opolski ZPN
   2018/19 - Klasa B 2018/2019, grupa: Opole I
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Opolski ZPN - Namysłów-Brzeg
   2019/20 - Klasa A 2019/2020, grupa: Opole I
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Opolski ZPN - Namysłów-Brzeg
   2020/21 - Klasa A 2020/2021, grupa: Opole I
   2020/21 - Puchar Polski 2020/2021, grupa: Opolski ZPN - Namysłów-Brzeg
   2021/22 - Klasa A 2021/2022, grupa: Opole II
   2021/22 - Puchar Polski 2021/2022, grupa: Opolski ZPN - Namysłów-Brzeg
   2022/23 - Klasa A 2022/2023, grupa: Opole II
   2022/23 - Puchar Polski 2022/2023, grupa: Opolski ZPN - Namysłów-Brzeg

 

Napisz do nas