[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2020/2021, grupa: Opole I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Bogacica 28 79 26 1 1 162-13 14 0 0 86-5 12 1 1 76-8
2.  LZS Polanowice (k. Kluczborka) 28 65 21 2 5 88-47 12 0 2 47-20 9 2 3 41-27
3.  LZS Ligota Oleska 28 62 19 5 4 81-55 9 4 1 48-24 10 1 3 33-31
4.  Piast Gorzów Śląski 28 58 19 1 8 96-58 11 0 3 51-23 8 1 5 45-35
5.  LZS Rudniki 28 55 17 4 7 70-31 9 2 3 40-17 8 2 4 30-14
6.  Widawa Wilków 28 50 16 2 10 86-51 8 0 6 46-27 8 2 4 40-24
7.  Budowlani Strojec 28 43 13 4 11 63-64 7 3 4 36-29 6 1 7 27-35
8.  LZS Kujakowice 28 35 11 2 15 54-74 7 0 7 37-36 4 2 8 17-38
9.  LZS Rożnów 28 31 8 7 13 60-81 3 5 6 30-36 5 2 7 30-45
10.  LZS Starościn 28 30 9 3 16 45-67 6 1 7 25-34 3 2 9 20-33
11.  LZS Gronowice 28 25 8 1 19 53-80 3 1 10 26-38 5 0 9 27-42
12.  LZS Ligota Wołczyńska 28 24 7 3 18 67-119 4 1 9 37-59 3 2 9 30-60
13.  LZS Żytniów 28 22 6 4 18 36-79 5 2 7 16-22 1 2 11 20-57
14.  LZS Uszyce 28 21 6 3 19 34-104 3 2 9 18-47 3 1 10 16-57
15.  Prosna Zdziechowice 28 8 2 2 24 23-95 1 1 12 13-45 1 1 12 10-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 LZS Bogacica    3-1 8-0 7-1 4-0 3-1 6-1 6-0 11-0 3-0 5-0 10-1 4-0 13-0 3-0 
 2 LZS Polanowice (k. Kluczborka)0-5     3-1 4-3 2-1 0-5 5-0 5-1 4-1 2-1 7-0 3-1 3-0* 3-1 6-0 
 3 LZS Ligota Oleska2-2 1-5     4-4 0-0 4-0 2-1 6-1 4-4 2-1 2-1 6-2 3-1 6-2 6-0 
 4 Piast Gorzów Śląski1-5 3-5 1-2     1-0 5-3 4-0 1-0 6-1 6-3 4-1 4-2 4-1 6-0 5-0 
 5 LZS Rudniki1-2 3-1 1-2 3-2     1-0 6-3 6-0 3-3 1-0 0-1 5-1 1-1 2-0 7-1 
 6 Widawa Wilków1-6 3-4 5-0 0-5 1-0     1-3 1-0 0-3* 4-0 1-4 10-0 11-0 5-0 3-2 
 7 Budowlani Strojec0-2 1-1 3-5 2-4 0-0 2-3     2-2 6-3 3-0 4-3 5-3 3-2 2-1 3-0 
 8 LZS Kujakowice0-9 3-4 1-2 1-3 0-3 1-3 3-1     2-1 3-1 6-2 6-2 8-1 2-4 1-0 
 9 LZS Rożnów0-4 2-2 1-1 2-4 1-4 4-4 0-5 2-4     0-1 3-0* 5-5 4-0 4-0 2-2 
 10 LZS Starościn0-8 1-2 3-4 4-1 0-4 0-3 3-2 0-1 1-4     2-0 3-2 3-1 1-1 4-1 
 11 LZS Gronowice0-6 0-1 2-3 2-4 3-6 1-6 0-1 0-1 3-1 1-3     0-1 3-3 8-2 3-0* 
 12 LZS Ligota Wołczyńska2-10 1-6 2-3 2-9 1-3 2-4 4-4 5-3 4-2 2-6 5-3     6-1 0-2 1-3 
 13 LZS Żytniów1-0 3-0 1-4 2-0 0-4 0-3 0-2 1-1 0-1 2-0 0-3 1-1     2-3 3-0* 
 14 LZS Uszyce0-14 3-5 0-1 2-4 1-3 0-0 0-2 2-0 1-4 1-1 1-4 0-5 4-3     3-1 
 15 Prosna Zdziechowice0-3* 0-4 0-5 0-1 0-2 1-5 1-2 1-3 0-2 3-3 2-5 2-4 0-6 3-0*     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Pauza: Widawa Wilków.
 
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 7-0 LZS Gronowice 9 sierpnia, 14:00
LZS Rożnów 4-0 LZS Żytniów 8 sierpnia, 17:00
Piast Gorzów Śląski 4-0 Budowlani Strojec 8 sierpnia, 17:00
LZS Kujakowice 3-1 LZS Starościn 9 sierpnia, 14:00
LZS Ligota Oleska 6-2 LZS Ligota Wołczyńska 9 sierpnia, 14:00
Prosna Zdziechowice 3-0 LZS Uszyce 8 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Rudniki 1-2 LZS Bogacica 9 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Pauza: Budowlani Strojec.
 
LZS Gronowice 0-6 LZS Bogacica 16 sierpnia, 11:00
LZS Uszyce 1-3 LZS Rudniki 16 sierpnia, 17:00
LZS Ligota Wołczyńska 1-3 Prosna Zdziechowice 16 sierpnia, 17:00
LZS Starościn 3-4 LZS Ligota Oleska 16 sierpnia, 17:00
Widawa Wilków 1-0 LZS Kujakowice 16 sierpnia, 17:00
LZS Żytniów 2-0 Piast Gorzów Śląski 16 sierpnia, 17:00
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 4-1 LZS Rożnów 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Pauza: LZS Żytniów.
 
LZS Rożnów 3-0 LZS Gronowice 22 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Piast Gorzów Śląski 3-5 LZS Polanowice (k. Kluczborka) 22 sierpnia, 17:00
LZS Kujakowice 3-1 Budowlani Strojec 23 sierpnia, 17:00
LZS Ligota Oleska 4-0 Widawa Wilków 23 sierpnia, 17:00
Prosna Zdziechowice 3-3 LZS Starościn 22 sierpnia, 17:00
LZS Rudniki 5-1 LZS Ligota Wołczyńska 23 sierpnia, 17:00
LZS Bogacica 13-0 LZS Uszyce 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Pauza: LZS Polanowice (k. Kluczborka).
 
LZS Gronowice 8-2 LZS Uszyce 30 sierpnia, 14:00
LZS Ligota Wołczyńska 2-10 LZS Bogacica 30 sierpnia, 14:00
LZS Starościn 0-4 LZS Rudniki 30 sierpnia, 14:00
Widawa Wilków 3-2 Prosna Zdziechowice 30 sierpnia, 14:00
Budowlani Strojec 3-5 LZS Ligota Oleska 29 sierpnia, 17:00
LZS Żytniów 1-1 LZS Kujakowice 30 sierpnia, 14:00
LZS Rożnów 2-4 Piast Gorzów Śląski 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Pauza: LZS Rożnów.
 
Piast Gorzów Śląski 4-1 LZS Gronowice 5 września, 16:30
LZS Kujakowice 3-4 LZS Polanowice (k. Kluczborka) 6 września, 16:30
LZS Ligota Oleska 3-1 LZS Żytniów 6 września, 16:30
Prosna Zdziechowice 1-2 Budowlani Strojec 5 września, 16:30
LZS Rudniki 1-0 Widawa Wilków 6 września, 16:30
LZS Bogacica 3-0 LZS Starościn 6 września, 16:30
LZS Uszyce 0-5 LZS Ligota Wołczyńska 6 września, 16:30

Kolejka 6 - 12-13 września

Pauza: Piast Gorzów Śląski.
 
LZS Gronowice 0-1 LZS Ligota Wołczyńska 13 września, 16:30
LZS Starościn 1-1 LZS Uszyce 13 września, 16:30
Widawa Wilków 1-6 LZS Bogacica 13 września, 16:30
Budowlani Strojec 0-0 LZS Rudniki 12 września, 16:30
LZS Żytniów 3-0 Prosna Zdziechowice 13 września, 16:30
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 3-1 LZS Ligota Oleska 13 września, 16:30
LZS Rożnów 2-4 LZS Kujakowice 12 września, 16:30

Kolejka 7 - 19-20 września

Pauza: LZS Gronowice.
 
LZS Kujakowice 1-3 Piast Gorzów Śląski 20 września, 13:00
LZS Ligota Oleska 4-4 LZS Rożnów 20 września, 13:00
Prosna Zdziechowice 0-4 LZS Polanowice (k. Kluczborka) 19 września, 16:00
LZS Rudniki 1-1 LZS Żytniów 19 września, 13:30
LZS Bogacica 6-1 Budowlani Strojec 20 września, 13:00
LZS Uszyce 0-0 Widawa Wilków 20 września, 13:00
LZS Ligota Wołczyńska 2-6 LZS Starościn 20 września, 13:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Pauza: LZS Kujakowice.
 
LZS Gronowice 1-3 LZS Starościn 27 września, 16:00
Widawa Wilków 10-0 LZS Ligota Wołczyńska 27 września, 16:00
Budowlani Strojec 2-1 LZS Uszyce 26 września, 16:00
LZS Żytniów 1-0 LZS Bogacica 27 września, 16:00
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 2-1 LZS Rudniki 27 września, 16:00
LZS Rożnów 2-2 Prosna Zdziechowice 26 września, 16:00
Piast Gorzów Śląski 1-2 LZS Ligota Oleska 27 września, 15:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Pauza: LZS Ligota Oleska.
 
LZS Kujakowice 6-2 LZS Gronowice 4 października, 15:30
Prosna Zdziechowice 0-1 Piast Gorzów Śląski 3 października, 15:30
LZS Rudniki 3-3 LZS Rożnów 4 października, 15:30
LZS Bogacica 3-1 LZS Polanowice (k. Kluczborka) 4 października, 15:30
LZS Uszyce 4-3 LZS Żytniów 4 października, 15:30
LZS Ligota Wołczyńska 4-4 Budowlani Strojec 4 października, 15:30
LZS Starościn 0-3 Widawa Wilków 4 października, 15:30

Kolejka 10 - 10-11 października

Pauza: Prosna Zdziechowice.
 
LZS Gronowice 1-6 Widawa Wilków 11 października, 15:00
Budowlani Strojec 3-0 LZS Starościn 10 października, 15:00
LZS Żytniów 1-1 LZS Ligota Wołczyńska 11 października, 15:00
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 3-1 LZS Uszyce 11 października, 15:00
LZS Rożnów 0-4 LZS Bogacica 10 października, 15:00
Piast Gorzów Śląski 1-0 LZS Rudniki 10 października, 15:00
LZS Kujakowice 1-2 LZS Ligota Oleska 11 października, 15:00

Kolejka 11 - 17-18 października

Pauza: LZS Rudniki.
 
LZS Ligota Oleska 2-1 LZS Gronowice 18 października, 14:30
Prosna Zdziechowice 1-3 LZS Kujakowice 17 października, 14:30
LZS Bogacica 7-1 Piast Gorzów Śląski 18 października, 12:00
LZS Uszyce 1-4 LZS Rożnów 18 października, 14:30
LZS Ligota Wołczyńska 1-6 LZS Polanowice (k. Kluczborka) 18 października, 14:30
LZS Starościn 3-1 LZS Żytniów 18 października, 14:30
Widawa Wilków 1-3 Budowlani Strojec 18 października, 14:30

Kolejka 12 - 24-25 października

Pauza: LZS Bogacica.
 
LZS Gronowice 0-1 Budowlani Strojec 25 października, 14:00
LZS Żytniów 0-3 Widawa Wilków 25 października, 14:00
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 2-1 LZS Starościn 25 października, 14:00
LZS Rożnów 5-5 LZS Ligota Wołczyńska 24 października, 14:00
Piast Gorzów Śląski 6-0 LZS Uszyce 25 października, 14:00
LZS Kujakowice 0-3 LZS Rudniki 25 października, 17:00
LZS Ligota Oleska 6-0 Prosna Zdziechowice 25 października, 14:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Pauza: LZS Uszyce.
 
Prosna Zdziechowice 2-5 LZS Gronowice 7 listopada, 13:30
LZS Rudniki 1-2 LZS Ligota Oleska 8 listopada, 13:30
LZS Bogacica 6-0 LZS Kujakowice 8 listopada, 13:30
LZS Ligota Wołczyńska 2-9 Piast Gorzów Śląski 8 listopada, 13:30
LZS Starościn 1-4 LZS Rożnów 8 listopada, 13:30
Widawa Wilków 3-4 LZS Polanowice (k. Kluczborka) 8 listopada, 13:30
Budowlani Strojec 3-2 LZS Żytniów 8 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 14-15 listopada

Pauza: LZS Ligota Wołczyńska.
 
LZS Gronowice 3-3 LZS Żytniów 15 listopada, 13:30
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 5-0 Budowlani Strojec 15 listopada, 13:30
LZS Rożnów 4-4 Widawa Wilków 14 listopada, 13:30
Piast Gorzów Śląski 6-3 LZS Starościn 14 listopada, 13:30
LZS Kujakowice 2-4 LZS Uszyce 15 listopada, 13:30
LZS Ligota Oleska 2-2 LZS Bogacica 15 listopada, 13:30
Prosna Zdziechowice 0-2 LZS Rudniki 14 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 21-22 listopada

Pauza: LZS Starościn.
 
LZS Rudniki 0-1 LZS Gronowice 21 listopada, 13:30
LZS Bogacica 3-0 Prosna Zdziechowice 22 listopada, 13:00
LZS Uszyce 0-1 LZS Ligota Oleska 22 listopada, 13:00
LZS Ligota Wołczyńska 5-3 LZS Kujakowice 22 listopada, 13:00
Widawa Wilków 0-5 Piast Gorzów Śląski 22 listopada, 13:00
Budowlani Strojec 6-3 LZS Rożnów 22 listopada, 13:00
LZS Żytniów 3-0 LZS Polanowice (k. Kluczborka) 22 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 6-7 marca

Pauza: Widawa Wilków.
 
LZS Gronowice 0-1 LZS Polanowice (k. Kluczborka) 7 marca, 15:00
LZS Żytniów 0-1 LZS Rożnów 7 marca, 15:00
Budowlani Strojec 2-4 Piast Gorzów Śląski 7 marca, 15:00
LZS Starościn 0-1 LZS Kujakowice 7 marca, 15:00
LZS Ligota Wołczyńska 2-3 LZS Ligota Oleska 7 marca, 15:00
LZS Uszyce 3-1 Prosna Zdziechowice 7 marca, 15:00
LZS Bogacica 4-0 LZS Rudniki 7 marca, 15:00

Kolejka 17 - 13-14 marca

Pauza: Budowlani Strojec.
 
LZS Bogacica 5-0 LZS Gronowice 14 marca, 15:00
LZS Rudniki 2-0 LZS Uszyce 14 marca, 15:00
Prosna Zdziechowice 2-4 LZS Ligota Wołczyńska 14 marca, 15:00
LZS Ligota Oleska 2-1 LZS Starościn 14 marca, 15:00
LZS Kujakowice 1-3 Widawa Wilków 14 marca, 15:00
Piast Gorzów Śląski 4-1 LZS Żytniów 14 marca, 15:00
LZS Rożnów 2-2 LZS Polanowice (k. Kluczborka) 13 marca, 15:00

Kolejka 18 - 20-21 marca

Pauza: LZS Żytniów.
 
LZS Gronowice 3-1 LZS Rożnów 30 kwietnia, 18:15
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 4-3 Piast Gorzów Śląski 30 kwietnia, 18:15
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Budowlani Strojec 2-2 LZS Kujakowice 30 kwietnia, 18:15
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Widawa Wilków 5-0 LZS Ligota Oleska 30 kwietnia, 18:15
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Starościn 4-1 Prosna Zdziechowice 30 kwietnia, 18:15
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Ligota Wołczyńska 1-3 LZS Rudniki 30 kwietnia, 18:15
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Uszyce 0-14 LZS Bogacica 30 kwietnia, 18:15
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 19 - 27-28 marca

Pauza: LZS Polanowice (k. Kluczborka).
 
LZS Uszyce 1-4 LZS Gronowice 3 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Bogacica 10-1 LZS Ligota Wołczyńska 3 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Rudniki 1-0 LZS Starościn 3 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Prosna Zdziechowice 1-5 Widawa Wilków 3 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Ligota Oleska 2-1 Budowlani Strojec 3 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Kujakowice 8-1 LZS Żytniów 3 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Piast Gorzów Śląski 6-1 LZS Rożnów 3 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 20 - 10-11 kwietnia

Pauza: LZS Rożnów.
 
LZS Gronowice 2-4 Piast Gorzów Śląski 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 5-1 LZS Kujakowice 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Żytniów 1-4 LZS Ligota Oleska 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Budowlani Strojec 3-0 Prosna Zdziechowice 12 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Widawa Wilków 1-0 LZS Rudniki 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Starościn 0-8 LZS Bogacica 16 czerwca, 18:15
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (13 czerwca, 17:00) odwołany
LZS Ligota Wołczyńska 0-2 LZS Uszyce 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 21 - 17-18 kwietnia

Pauza: Piast Gorzów Śląski.
 
LZS Ligota Wołczyńska 5-3 LZS Gronowice 20 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Uszyce 1-1 LZS Starościn 20 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Bogacica 3-1 Widawa Wilków 20 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Rudniki 6-3 Budowlani Strojec 20 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Prosna Zdziechowice 0-6 LZS Żytniów 20 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Ligota Oleska 1-5 LZS Polanowice (k. Kluczborka) 20 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Kujakowice 2-1 LZS Rożnów 20 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 22 - 24-25 kwietnia

Pauza: LZS Gronowice.
 
Piast Gorzów Śląski 1-0 LZS Kujakowice 24 kwietnia, 14:00
LZS Rożnów 1-1 LZS Ligota Oleska 24 kwietnia, 14:00
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 6-0 Prosna Zdziechowice 25 kwietnia, 14:00
LZS Żytniów 0-4 LZS Rudniki 25 kwietnia, 14:00
Budowlani Strojec 0-2 LZS Bogacica 24 kwietnia, 16:00
Widawa Wilków 5-0 LZS Uszyce 25 kwietnia, 14:00
LZS Starościn 3-2 LZS Ligota Wołczyńska 25 kwietnia, 14:00

Kolejka 23 - 3 maja

Pauza: LZS Kujakowice.
 
LZS Starościn 2-0 LZS Gronowice 3 maja, 17:00
LZS Ligota Wołczyńska 2-4 Widawa Wilków 3 maja, 17:00
LZS Uszyce 0-2 Budowlani Strojec 3 maja, 17:00
LZS Bogacica 4-0 LZS Żytniów 3 maja, 17:00
LZS Rudniki 3-1 LZS Polanowice (k. Kluczborka) 3 maja, 17:00
Prosna Zdziechowice 0-2 LZS Rożnów 3 maja, 17:00
LZS Ligota Oleska 4-4 Piast Gorzów Śląski 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 8-9 maja

Pauza: LZS Ligota Oleska.
 
LZS Gronowice 0-1 LZS Kujakowice 9 maja, 17:00
Piast Gorzów Śląski 5-0 Prosna Zdziechowice 8 maja, 17:00
LZS Rożnów 1-4 LZS Rudniki 8 maja, 17:00
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 0-5 LZS Bogacica 9 maja, 17:00
LZS Żytniów 2-3 LZS Uszyce 9 maja, 17:00
Budowlani Strojec 5-3 LZS Ligota Wołczyńska 8 maja, 17:00
Widawa Wilków 4-0 LZS Starościn 9 maja, 17:00

Kolejka 25 - 15-16 maja

Pauza: Prosna Zdziechowice.
 
Widawa Wilków 1-4 LZS Gronowice 16 maja, 14:00
LZS Starościn 3-2 Budowlani Strojec 16 maja, 14:00
LZS Ligota Wołczyńska 6-1 LZS Żytniów 16 maja, 14:00
LZS Uszyce 3-5 LZS Polanowice (k. Kluczborka) 16 maja, 14:00
LZS Bogacica 11-0 LZS Rożnów 16 maja, 14:00
LZS Rudniki 3-2 Piast Gorzów Śląski 16 maja, 14:00
LZS Ligota Oleska 6-1 LZS Kujakowice 16 maja, 14:00

Kolejka 26 - 22-23 maja

Pauza: LZS Rudniki.
 
LZS Gronowice 2-3 LZS Ligota Oleska 22 maja, 17:00
LZS Kujakowice 1-0 Prosna Zdziechowice 23 maja, 17:00
Piast Gorzów Śląski 1-5 LZS Bogacica 22 maja, 17:00
LZS Rożnów 4-0 LZS Uszyce 22 maja, 17:00
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 3-1 LZS Ligota Wołczyńska 23 maja, 17:00
LZS Żytniów 2-0 LZS Starościn 23 maja, 17:00
Budowlani Strojec 2-3 Widawa Wilków 22 maja, 17:00

Kolejka 27 - 29-30 maja

Pauza: LZS Bogacica.
 
Budowlani Strojec 4-3 LZS Gronowice 29 maja, 17:00
Widawa Wilków 11-0 LZS Żytniów 30 maja, 17:00
LZS Starościn 1-2 LZS Polanowice (k. Kluczborka) 30 maja, 17:00
LZS Ligota Wołczyńska 4-2 LZS Rożnów 30 maja, 17:00
LZS Uszyce 2-4 Piast Gorzów Śląski 30 maja, 17:00
LZS Rudniki 6-0 LZS Kujakowice 30 maja, 17:00
Prosna Zdziechowice 0-5 LZS Ligota Oleska 30 maja, 17:00

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Pauza: LZS Uszyce.
 
LZS Gronowice 3-0 Prosna Zdziechowice 6 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
LZS Ligota Oleska 0-0 LZS Rudniki 22 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 17:00) odwołany
LZS Kujakowice 0-9 LZS Bogacica 8 czerwca, 18:30
Piast Gorzów Śląski 4-2 LZS Ligota Wołczyńska 5 czerwca, 17:00
LZS Rożnów 0-1 LZS Starościn 5 czerwca, 17:00
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 0-5 Widawa Wilków 6 czerwca, 17:00
LZS Żytniów 0-2 Budowlani Strojec 6 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 26-27 czerwca

Pauza: LZS Ligota Wołczyńska.
 
LZS Żytniów 0-3 LZS Gronowice 27 czerwca, 17:00
Budowlani Strojec 1-1 LZS Polanowice (k. Kluczborka) 27 czerwca, 17:00
Widawa Wilków 0-3 LZS Rożnów 27 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Starościn 4-1 Piast Gorzów Śląski 27 czerwca, 17:00
LZS Uszyce 2-0 LZS Kujakowice 27 czerwca, 17:00
LZS Bogacica 8-0 LZS Ligota Oleska 27 czerwca, 17:00
LZS Rudniki 7-1 Prosna Zdziechowice 27 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 3-4 lipca

Pauza: LZS Starościn.
 
LZS Gronowice 3-6 LZS Rudniki 3 lipca, 17:00
Prosna Zdziechowice 0-3 LZS Bogacica 3 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
LZS Ligota Oleska 6-2 LZS Uszyce 3 lipca, 17:00
LZS Kujakowice 6-2 LZS Ligota Wołczyńska 3 lipca, 17:00
Piast Gorzów Śląski 5-3 Widawa Wilków 3 lipca, 17:00
LZS Rożnów 0-5 Budowlani Strojec 3 lipca, 17:00
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 3-0 LZS Żytniów 3 lipca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali

Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (opolska)

Klasa okręgowa 2020/2021 (opolska I)
Klasa okręgowa 2020/2021 (opolska II)

Klasa A 2020/2021 (Opole II)
Klasa A 2020/2021 (Opole III)
Klasa A 2020/2021 (Opole IV)
Klasa A 2020/2021 (Opole V)
Klasa A 2020/2021 (Opole VI)

Klasa B 2020/2021 (Opole I)
Klasa B 2020/2021 (Opole II)
Klasa B 2020/2021 (Opole III)
Klasa B 2020/2021 (Opole IV)
Klasa B 2020/2021 (Opole IX)
Klasa B 2020/2021 (Opole V)
Klasa B 2020/2021 (Opole VI)
Klasa B 2020/2021 (Opole VII)
Klasa B 2020/2021 (Opole VIII)
Klasa B 2020/2021 (Opole X)
Klasa B 2020/2021 (Opole XI)
Klasa B 2020/2021 (Opole XII)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas