[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2020/2021, grupa: Opole VI
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Odrzanka Dziergowice 28 68 21 5 2 90-42 10 4 0 42-15 11 1 2 48-27
2.  FC Pilszcz 28 66 21 3 4 108-29 10 1 3 61-16 11 2 1 47-13
3.  Orzeł Branice 28 52 16 4 8 102-43 11 1 2 62-16 5 3 6 40-27
4.  Górnik Januszkowice 28 51 15 6 7 75-57 11 2 1 49-18 4 4 6 26-39
5.  LZS Raszowa 28 46 13 7 8 62-48 7 3 4 36-22 6 4 4 26-26
6.  Polonia Ściborzyce Wielkie 28 44 13 5 10 94-58 8 2 4 57-25 5 3 6 37-33 2 3 1 0 1 11-4
7.  Porawie II Większyce 28 44 13 5 10 61-59 8 1 5 33-21 5 4 5 28-38 2 3 1 0 1 4-11
8.  Śląsk Reńska Wieś 28 40 12 4 12 67-69 6 2 6 34-34 6 2 6 33-35
9.  Górnik Babice 28 35 10 5 13 54-65 5 5 4 30-29 5 0 9 24-36
10.  LZS Stradunia 28 34 9 7 12 51-67 6 5 3 30-26 3 2 9 21-41
11.  KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 28 33 9 6 13 58-59 5 3 6 34-31 4 3 7 24-28
12.  Żądło Sucha Psina 28 31 10 1 17 47-71 6 0 8 29-28 4 1 9 18-43
13.  LZS Kotlarnia-Goszyce 28 27 8 3 17 57-84 6 2 6 39-34 2 1 11 18-50
14.  Sokół Boguchwałów 28 20 6 2 20 38-99 4 0 10 19-50 2 2 10 19-49
15.  Zawisza Stara Kuźnia 28 7 2 1 25 32-146 1 1 12 17-59 1 0 13 15-87

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Odrzanka Dziergowice    2-1 2-2 4-1 4-0 3-2 3-0* 1-1 2-1 2-0 0-0 1-1 5-1 8-3 5-2 
 2 FC Pilszcz2-3     1-4 8-1 2-3 1-1 4-0 7-1 9-0 5-0 3-0 7-0 3-2 4-1 5-0 
 3 Orzeł Branice3-1 0-1     3-1 1-1 1-2 6-2 6-2 3-2 3-1 4-2 8-1 9-0 8-0 7-0 
 4 Górnik Januszkowice5-0 2-4 2-2     2-1 4-1 2-1 4-2 5-0 4-4 1-0 4-1 2-1 6-0 6-1 
 5 LZS Raszowa2-3 0-4 3-1 2-2     7-2 0-1 4-1 0-3 2-2 0-0 4-1 5-0 3-1 4-1 
 6 Polonia Ściborzyce Wielkie2-3 2-4 6-3 2-2 3-3     9-1 2-3 1-3 7-1 1-0 2-0 6-1 6-1 8-0 
 7 Porawie II Większyce0-1 0-2 2-0 2-3 4-1 3-2     2-1 4-0 3-1 2-1 0-3* 0-2 2-2 9-2 
 8 Śląsk Reńska Wieś3-5 2-2 1-0 7-1 0-2 1-5 2-6     0-5 4-1 5-2 1-2 2-2 1-0 5-1 
 9 Górnik Babice3-6 2-2 2-4 1-1 1-1 3-2 0-0 0-2     3-0 4-4 4-1 2-1 0-3 5-2 
 10 LZS Stradunia0-4 0-4 2-1 1-1 3-3 3-3 2-2 3-1 2-0     5-0 4-0 4-3 1-1 0-3* 
 11 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle)2-3 0-3* 1-8 1-2 1-0 2-2 2-2 3-3 2-1 1-2     2-3 3-2 2-0 12-0 
 12 Żądło Sucha Psina1-7 0-3 2-1 2-1 1-3 1-4 0-2 0-2 0-1 3-0 0-3     5-0 6-0 8-1 
 13 LZS Kotlarnia-Goszyce3-3 3-6 3-3 4-3 1-2 2-1 4-6 1-2 5-2 2-3 0-2 1-0     2-0 8-1 
 14 Sokół Boguchwałów0-6 0-6 0-4 1-4 2-4 1-6 1-2 0-6 1-5 2-0 0-4 3-2 3-0     5-1 
 15 Zawisza Stara Kuźnia1-3 0-5 0-7 1-3 1-2 1-4 3-3 2-6 2-1 0-6 3-6 2-3 1-3 0-7     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Pauza: Górnik Babice.
 
LZS Stradunia 2-2 Porawie II Większyce 9 sierpnia, 17:00
Śląsk Reńska Wieś 1-0 Orzeł Branice 8 sierpnia, 17:00
Górnik Januszkowice 1-0 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 8 sierpnia, 17:00
FC Pilszcz 2-3 Odrzanka Dziergowice 9 sierpnia, 17:00
Polonia Ściborzyce Wielkie 8-0 Zawisza Stara Kuźnia 9 sierpnia, 17:00
LZS Kotlarnia-Goszyce 1-2 LZS Raszowa 9 sierpnia, 17:00
Żądło Sucha Psina 6-0 Sokół Boguchwałów 8 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Pauza: FC Pilszcz.
 
Porawie II Większyce 2-2 Sokół Boguchwałów 16 sierpnia, 17:00
LZS Raszowa 4-1 Żądło Sucha Psina 16 sierpnia, 16:00
Zawisza Stara Kuźnia 1-3 LZS Kotlarnia-Goszyce 16 sierpnia, 17:00
Odrzanka Dziergowice 3-2 Polonia Ściborzyce Wielkie 16 sierpnia, 17:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 2-1 Górnik Babice 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Branice 3-1 Górnik Januszkowice 15 sierpnia, 17:00
LZS Stradunia 3-1 Śląsk Reńska Wieś 16 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Pauza: Polonia Ściborzyce Wielkie.
 
Śląsk Reńska Wieś 2-6 Porawie II Większyce 23 sierpnia, 14:00
Górnik Januszkowice 4-4 LZS Stradunia 23 sierpnia, 15:30
Górnik Babice 2-4 Orzeł Branice 23 sierpnia, 14:00
FC Pilszcz 3-0 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 23 sierpnia, 14:00
LZS Kotlarnia-Goszyce 3-3 Odrzanka Dziergowice 23 sierpnia, 14:00
Żądło Sucha Psina 8-1 Zawisza Stara Kuźnia 23 sierpnia, 14:00
Sokół Boguchwałów 2-4 LZS Raszowa 23 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Pauza: LZS Kotlarnia-Goszyce.
 
Porawie II Większyce 4-1 LZS Raszowa 30 sierpnia, 17:00
Zawisza Stara Kuźnia 0-7 Sokół Boguchwałów 30 sierpnia, 17:00
Odrzanka Dziergowice 1-1 Żądło Sucha Psina 30 sierpnia, 17:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 2-2 Polonia Ściborzyce Wielkie 29 sierpnia, 17:00
Orzeł Branice 0-1 FC Pilszcz 29 sierpnia, 17:00
LZS Stradunia 2-0 Górnik Babice 30 sierpnia, 14:00
Śląsk Reńska Wieś 7-1 Górnik Januszkowice 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Pauza: Żądło Sucha Psina.
 
Górnik Januszkowice 2-1 Porawie II Większyce 6 września, 16:30
Górnik Babice 0-2 Śląsk Reńska Wieś 6 września, 16:30
FC Pilszcz 5-0 LZS Stradunia 6 września, 16:30
Polonia Ściborzyce Wielkie 6-3 Orzeł Branice 6 września, 16:30
LZS Kotlarnia-Goszyce 0-2 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 6 września, 16:30
Sokół Boguchwałów 0-6 Odrzanka Dziergowice 6 września, 16:30
LZS Raszowa 4-1 Zawisza Stara Kuźnia 6 września, 16:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Pauza: Sokół Boguchwałów.
 
Porawie II Większyce 9-2 Zawisza Stara Kuźnia 13 września, 13:30
Odrzanka Dziergowice 4-0 LZS Raszowa 13 września, 16:30
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 2-3 Żądło Sucha Psina 12 września, 16:30
Orzeł Branice 9-0 LZS Kotlarnia-Goszyce 12 września, 16:30
LZS Stradunia 3-3 Polonia Ściborzyce Wielkie 13 września, 13:30
Śląsk Reńska Wieś 2-2 FC Pilszcz 12 września, 16:30
Górnik Januszkowice 5-0 Górnik Babice 12 września, 16:30

Kolejka 7 - 19-20 września

Pauza: LZS Raszowa.
 
Górnik Babice 0-0 Porawie II Większyce 20 września, 16:00
FC Pilszcz 8-1 Górnik Januszkowice 20 września, 16:00
Polonia Ściborzyce Wielkie 2-3 Śląsk Reńska Wieś 20 września, 16:00
LZS Kotlarnia-Goszyce 2-3 LZS Stradunia 20 września, 16:00
Żądło Sucha Psina 2-1 Orzeł Branice 19 września, 16:00
Sokół Boguchwałów 0-4 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 20 września, 16:00
Zawisza Stara Kuźnia 1-3 Odrzanka Dziergowice 20 września, 16:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Pauza: Zawisza Stara Kuźnia.
 
Porawie II Większyce 0-1 Odrzanka Dziergowice 27 września, 16:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1-0 LZS Raszowa 26 września, 16:00
Orzeł Branice 8-0 Sokół Boguchwałów 26 września, 16:00
LZS Stradunia 4-0 Żądło Sucha Psina 27 września, 14:00
Śląsk Reńska Wieś 2-2 LZS Kotlarnia-Goszyce 26 września, 16:00
Górnik Januszkowice 4-1 Polonia Ściborzyce Wielkie 26 września, 16:00
Górnik Babice 2-2 FC Pilszcz 27 września, 16:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Pauza: Odrzanka Dziergowice.
 
FC Pilszcz 4-0 Porawie II Większyce 4 października, 13:00
Polonia Ściborzyce Wielkie 1-3 Górnik Babice 4 października, 13:00
LZS Kotlarnia-Goszyce 4-3 Górnik Januszkowice 4 października, 13:00
Żądło Sucha Psina 0-2 Śląsk Reńska Wieś 4 października, 13:00
Sokół Boguchwałów 2-0 LZS Stradunia 4 października, 13:00
LZS Raszowa 3-1 Orzeł Branice 4 października, 13:00
Zawisza Stara Kuźnia 3-6 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 4 października, 13:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Pauza: Porawie II Większyce.
 
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 2-3 Odrzanka Dziergowice 10 października, 15:00
Orzeł Branice 7-0 Zawisza Stara Kuźnia 10 października, 15:00
LZS Stradunia 3-3 LZS Raszowa 11 października, 14:00
Śląsk Reńska Wieś 1-0 Sokół Boguchwałów 10 października, 15:00
Górnik Januszkowice 4-1 Żądło Sucha Psina 11 października, 15:15
Górnik Babice 2-1 LZS Kotlarnia-Goszyce 11 października, 15:00
FC Pilszcz 1-1 Polonia Ściborzyce Wielkie 11 października, 15:00

Kolejka 11 - 17-18 października

Pauza: KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle).
 
Polonia Ściborzyce Wielkie 9-1 Porawie II Większyce 29 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Kotlarnia-Goszyce 3-6 FC Pilszcz 18 października, 14:30
Żądło Sucha Psina 0-1 Górnik Babice 18 października, 14:30
Sokół Boguchwałów 1-4 Górnik Januszkowice 18 października, 14:30
LZS Raszowa 4-1 Śląsk Reńska Wieś 18 października, 15:00
Zawisza Stara Kuźnia 0-6 LZS Stradunia 18 października, 14:30
w Straduni; Zawisza gospodarzem
Odrzanka Dziergowice 2-2 Orzeł Branice 17 października, 14:30

Kolejka 12 - 24-25 października

Pauza: Orzeł Branice.
 
Porawie II Większyce 2-1 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 25 października, 14:00
LZS Stradunia 0-4 Odrzanka Dziergowice 25 października, 14:00
Śląsk Reńska Wieś 5-1 Zawisza Stara Kuźnia 24 października, 14:00
Górnik Januszkowice 2-1 LZS Raszowa 25 października, 14:00
Górnik Babice 0-3 Sokół Boguchwałów 25 października, 14:00
FC Pilszcz 7-0 Żądło Sucha Psina 25 października, 14:00
Polonia Ściborzyce Wielkie 6-1 LZS Kotlarnia-Goszyce 25 października, 14:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Pauza: LZS Stradunia.
 
LZS Kotlarnia-Goszyce 4-6 Porawie II Większyce 8 listopada, 13:30
Żądło Sucha Psina 1-4 Polonia Ściborzyce Wielkie 8 listopada, 13:30
Sokół Boguchwałów 0-6 FC Pilszcz 8 listopada, 13:30
LZS Raszowa 0-3 Górnik Babice 8 listopada, 13:30
Zawisza Stara Kuźnia 1-3 Górnik Januszkowice 8 listopada, 12:00
Odrzanka Dziergowice 1-1 Śląsk Reńska Wieś 7 listopada, 13:30
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1-8 Orzeł Branice 7 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 14-15 listopada

Pauza: Śląsk Reńska Wieś.
 
Porawie II Większyce 2-0 Orzeł Branice 15 listopada, 13:30
LZS Stradunia 5-0 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 15 listopada, 13:30
Górnik Januszkowice 5-0 Odrzanka Dziergowice 15 listopada, 13:30
Górnik Babice 5-2 Zawisza Stara Kuźnia 15 listopada, 13:30
FC Pilszcz 2-3 LZS Raszowa 15 listopada, 13:30
Polonia Ściborzyce Wielkie 6-1 Sokół Boguchwałów 15 listopada, 13:30
LZS Kotlarnia-Goszyce 1-0 Żądło Sucha Psina 15 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 21-22 listopada

Pauza: Górnik Januszkowice.
 
Żądło Sucha Psina 0-2 Porawie II Większyce 22 listopada, 13:00
Sokół Boguchwałów 3-0 LZS Kotlarnia-Goszyce 22 listopada, 13:00
LZS Raszowa 7-2 Polonia Ściborzyce Wielkie 22 listopada, 13:00
Odrzanka Dziergowice 2-1 Górnik Babice 22 listopada, 13:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 3-3 Śląsk Reńska Wieś 21 listopada, 13:00
Orzeł Branice 3-1 LZS Stradunia 21 listopada, 13:00
FC Pilszcz 5-0 Zawisza Stara Kuźnia 22 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 6-7 marca

Pauza: Górnik Babice.
 
Porawie II Większyce 3-1 LZS Stradunia 7 marca, 15:00
Orzeł Branice 6-2 Śląsk Reńska Wieś 6 marca, 15:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1-2 Górnik Januszkowice 7 marca, 15:00
Odrzanka Dziergowice 2-1 FC Pilszcz 7 marca, 15:00
Zawisza Stara Kuźnia 1-4 Polonia Ściborzyce Wielkie 7 marca, 15:00
LZS Raszowa 5-0 LZS Kotlarnia-Goszyce 7 marca, 15:00
Sokół Boguchwałów 3-2 Żądło Sucha Psina 7 marca, 15:00

Kolejka 17 - 13-14 marca

Pauza: FC Pilszcz.
 
Sokół Boguchwałów 1-2 Porawie II Większyce 14 marca, 15:00
Żądło Sucha Psina 1-3 LZS Raszowa 14 marca, 15:00
LZS Kotlarnia-Goszyce 8-1 Zawisza Stara Kuźnia 13 marca, 15:00
Polonia Ściborzyce Wielkie 2-3 Odrzanka Dziergowice 14 marca, 15:00
Górnik Babice 4-4 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 14 marca, 15:00
Górnik Januszkowice 2-2 Orzeł Branice 13 marca, 15:00
Śląsk Reńska Wieś 4-1 LZS Stradunia 14 marca, 15:00

Kolejka 18 - 20-21 marca

Pauza: Polonia Ściborzyce Wielkie.
 
Porawie II Większyce 2-1 Śląsk Reńska Wieś 30 kwietnia, 18:15
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Stradunia 1-1 Górnik Januszkowice 30 kwietnia, 18:15
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Branice 3-2 Górnik Babice 30 kwietnia, 18:15
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 0-3 FC Pilszcz 30 kwietnia, 18:15
(wo)
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie przerwany w 84. minucie
Odrzanka Dziergowice 5-1 LZS Kotlarnia-Goszyce 30 kwietnia, 18:15
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zawisza Stara Kuźnia 2-3 Żądło Sucha Psina 30 kwietnia, 18:15
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Raszowa 3-1 Sokół Boguchwałów 30 kwietnia, 18:15
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 19 - 27-28 marca

Pauza: LZS Kotlarnia-Goszyce.
 
LZS Raszowa 0-1 Porawie II Większyce 3 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sokół Boguchwałów 5-1 Zawisza Stara Kuźnia 3 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Żądło Sucha Psina 1-7 Odrzanka Dziergowice 3 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Polonia Ściborzyce Wielkie 1-0 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 3 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
FC Pilszcz 1-4 Orzeł Branice 3 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Górnik Babice 3-0 LZS Stradunia 3 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Górnik Januszkowice 4-2 Śląsk Reńska Wieś 3 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 20 - 10-11 kwietnia

Pauza: Żądło Sucha Psina.
 
Porawie II Większyce 2-3 Górnik Januszkowice 13 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Śląsk Reńska Wieś 0-5 Górnik Babice 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Stradunia 0-4 FC Pilszcz 13 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Branice 1-2 Polonia Ściborzyce Wielkie 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 3-2 LZS Kotlarnia-Goszyce 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Odrzanka Dziergowice 8-3 Sokół Boguchwałów 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zawisza Stara Kuźnia 1-2 LZS Raszowa 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 21 - 17-18 kwietnia

Pauza: Sokół Boguchwałów.
 
Zawisza Stara Kuźnia 3-3 Porawie II Większyce 20 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Raszowa 2-3 Odrzanka Dziergowice 20 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Żądło Sucha Psina 0-3 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 20 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Kotlarnia-Goszyce 3-3 Orzeł Branice 20 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Polonia Ściborzyce Wielkie 7-1 LZS Stradunia 20 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
FC Pilszcz 7-1 Śląsk Reńska Wieś 20 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Górnik Babice 1-1 Górnik Januszkowice 20 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 22 - 24-25 kwietnia

Pauza: LZS Raszowa.
 
Porawie II Większyce 4-0 Górnik Babice 25 kwietnia, 17:00
Górnik Januszkowice 2-4 FC Pilszcz 25 kwietnia, 17:00
Śląsk Reńska Wieś 1-5 Polonia Ściborzyce Wielkie 24 kwietnia, 17:00
LZS Stradunia 4-3 LZS Kotlarnia-Goszyce 25 kwietnia, 14:00
Orzeł Branice 8-1 Żądło Sucha Psina 24 kwietnia, 17:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 2-0 Sokół Boguchwałów 24 kwietnia, 17:00
Odrzanka Dziergowice 5-2 Zawisza Stara Kuźnia 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 3 maja

Pauza: Zawisza Stara Kuźnia.
 
Odrzanka Dziergowice 3-0 Porawie II Większyce 3 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-2
LZS Raszowa 0-0 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 3 maja, 17:00
Sokół Boguchwałów 0-4 Orzeł Branice 3 maja, 17:00
Żądło Sucha Psina 3-0 LZS Stradunia 3 maja, 17:00
LZS Kotlarnia-Goszyce 1-2 Śląsk Reńska Wieś 3 maja, 17:00
Polonia Ściborzyce Wielkie 2-2 Górnik Januszkowice 3 maja, 17:00
FC Pilszcz 9-0 Górnik Babice 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 8-9 maja

Pauza: Odrzanka Dziergowice.
 
Porawie II Większyce 0-2 FC Pilszcz 9 maja, 17:00
Górnik Babice 3-2 Polonia Ściborzyce Wielkie 9 maja, 14:00
Górnik Januszkowice 2-1 LZS Kotlarnia-Goszyce 8 maja, 17:00
Śląsk Reńska Wieś 1-2 Żądło Sucha Psina 8 maja, 14:00
LZS Stradunia 1-1 Sokół Boguchwałów 9 maja, 14:00
Orzeł Branice 1-1 LZS Raszowa 8 maja, 17:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 12-0 Zawisza Stara Kuźnia 8 maja, 17:00

Kolejka 25 - 15-16 maja

Pauza: Porawie II Większyce.
 
Odrzanka Dziergowice 0-0 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 16 maja, 17:00
Zawisza Stara Kuźnia 0-7 Orzeł Branice 16 maja, 17:00
LZS Raszowa 2-2 LZS Stradunia 16 maja, 17:00
Sokół Boguchwałów 0-6 Śląsk Reńska Wieś 16 maja, 17:00
Żądło Sucha Psina 2-1 Górnik Januszkowice 16 maja, 17:00
LZS Kotlarnia-Goszyce 5-2 Górnik Babice 15 maja, 17:00
Polonia Ściborzyce Wielkie 2-4 FC Pilszcz 16 maja, 17:00

Kolejka 26 - 22-23 maja

Pauza: KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle).
 
Porawie II Większyce 3-2 Polonia Ściborzyce Wielkie 23 maja, 17:00
FC Pilszcz 3-2 LZS Kotlarnia-Goszyce 23 maja, 17:00
Górnik Babice 4-1 Żądło Sucha Psina 23 maja, 17:00
Górnik Januszkowice 6-0 Sokół Boguchwałów 22 maja, 17:00
Śląsk Reńska Wieś 0-2 LZS Raszowa 22 maja, 17:00
LZS Stradunia 0-3 Zawisza Stara Kuźnia 23 maja, 14:00
(wo)
w Starej Kuźni; LZS Stradunia gospodarzem / gospodarze nie stawili się na mecz
Orzeł Branice 3-1 Odrzanka Dziergowice 22 maja, 17:00

Kolejka 27 - 29-30 maja

Pauza: Orzeł Branice.
 
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 2-2 Porawie II Większyce 30 maja, 14:00
Odrzanka Dziergowice 2-0 LZS Stradunia 30 maja, 17:00
Zawisza Stara Kuźnia 2-6 Śląsk Reńska Wieś 30 maja, 14:00
LZS Raszowa 2-2 Górnik Januszkowice 9 czerwca, 17:00
Sokół Boguchwałów 1-5 Górnik Babice 30 maja, 14:00
Żądło Sucha Psina 0-3 FC Pilszcz 30 maja, 14:00
LZS Kotlarnia-Goszyce 2-1 Polonia Ściborzyce Wielkie 29 maja, 17:00

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Pauza: LZS Stradunia.
 
Porawie II Większyce 0-2 LZS Kotlarnia-Goszyce 6 czerwca, 17:00
Polonia Ściborzyce Wielkie 2-0 Żądło Sucha Psina 6 czerwca, 17:00
FC Pilszcz 4-1 Sokół Boguchwałów 6 czerwca, 17:00
Górnik Babice 1-1 LZS Raszowa 6 czerwca, 17:00
Górnik Januszkowice 6-1 Zawisza Stara Kuźnia 6 czerwca, 17:00
Śląsk Reńska Wieś 3-5 Odrzanka Dziergowice 5 czerwca, 17:00
Orzeł Branice 4-2 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 5 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 26-27 czerwca

Pauza: Śląsk Reńska Wieś.
 
Orzeł Branice 6-2 Porawie II Większyce 27 czerwca, 17:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1-2 LZS Stradunia 27 czerwca, 17:00
Odrzanka Dziergowice 4-1 Górnik Januszkowice 27 czerwca, 17:00
Zawisza Stara Kuźnia 2-1 Górnik Babice 27 czerwca, 17:00
LZS Raszowa 0-4 FC Pilszcz 27 czerwca, 17:00
Sokół Boguchwałów 1-6 Polonia Ściborzyce Wielkie 27 czerwca, 17:00
Żądło Sucha Psina 5-0 LZS Kotlarnia-Goszyce 27 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 3-4 lipca

Pauza: Górnik Januszkowice.
 
Zawisza Stara Kuźnia 0-5 FC Pilszcz 3 lipca, 17:00
Porawie II Większyce 0-3 Żądło Sucha Psina 3 lipca, 17:00
(wo)
na boisku 7-0
LZS Kotlarnia-Goszyce 2-0 Sokół Boguchwałów 3 lipca, 17:00
Polonia Ściborzyce Wielkie 3-3 LZS Raszowa 3 lipca, 17:00
Górnik Babice 3-6 Odrzanka Dziergowice 3 lipca, 17:00
Śląsk Reńska Wieś 5-2 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 3 lipca, 17:00
LZS Stradunia 2-1 Orzeł Branice 3 lipca, 17:00

Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (opolska)

Klasa okręgowa 2020/2021 (opolska I)
Klasa okręgowa 2020/2021 (opolska II)

Klasa A 2020/2021 (Opole I)
Klasa A 2020/2021 (Opole II)
Klasa A 2020/2021 (Opole III)
Klasa A 2020/2021 (Opole IV)
Klasa A 2020/2021 (Opole V)

Klasa B 2020/2021 (Opole I)
Klasa B 2020/2021 (Opole II)
Klasa B 2020/2021 (Opole III)
Klasa B 2020/2021 (Opole IV)
Klasa B 2020/2021 (Opole IX)
Klasa B 2020/2021 (Opole V)
Klasa B 2020/2021 (Opole VI)
Klasa B 2020/2021 (Opole VII)
Klasa B 2020/2021 (Opole VIII)
Klasa B 2020/2021 (Opole X)
Klasa B 2020/2021 (Opole XI)
Klasa B 2020/2021 (Opole XII)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas