[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2020/2021, grupa: Opole XII
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Zubrzyce 11 27 9 0 2 62-18 5 0 1 44-11 4 0 1 18-7 2 3 1 0 1 8-5
2.  Pogoń Wojnowice 11 27 9 0 2 43-15 5 0 1 21-8 4 0 1 22-7 2 3 1 0 1 4-3
3.  Zryw Wysoka 11 27 9 0 2 41-19 4 0 1 19-7 5 0 1 22-12 2 3 1 0 1 5-9
4.  Orzeł Dzierżysław 11 26 8 2 1 44-6 2 2 1 17-4 6 0 0 27-2
5.  Pogranicze Mokre 11 18 6 0 5 41-18 3 0 2 23-7 3 0 3 18-11 1 3 1 0 0 3-0
6.  Rolnik Lewice 11 18 6 0 5 46-22 4 0 1 32-7 2 0 4 14-15 1 0 0 0 1 0-3
7.  GLKS II Kietrz 11 16 5 1 5 44-19 2 0 4 10-13 3 1 1 34-6 1 3 1 0 0 4-1
8.  Fortuna Chomiąża 11 16 5 1 5 27-30 4 0 1 20-9 1 1 4 7-21 1 0 0 0 1 1-4
9.  Stal Grobniki 11 12 4 0 7 37-37 3 0 3 25-22 1 0 4 12-15
10.  Egipt Krzyżowice 11 6 2 0 9 17-63 0 0 5 5-21 2 0 4 12-42
11.  Błyskawica Rozumice 11 3 1 0 10 14-65 0 0 6 7-37 1 0 4 7-28
12.  Kresowianka Nowa Wieś 11 0 0 0 11 8-112 0 0 6 3-52 0 0 5 5-60

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Ruch Zubrzyce    8-2 4-1 1-5 4-1 3-2 24-0 
 2 Pogoń Wojnowice3-0     1-3 2-1 4-2 5-1 6-1 
 3 Zryw Wysoka    0-2 3-2 6-0 3-2 7-1 
 4 Orzeł Dzierżysław1-3 1-0     1-1 0-0 14-0 
 5 Pogranicze Mokre1-3 0-2     3-0 6-1 13-1 
 6 Rolnik Lewice0-2     2-1 6-2 12-0 12-2 
 7 GLKS II Kietrz2-4 1-2 0-3 3-0* 0-3*     4-1 
 8 Fortuna Chomiąża0-4 4-2     2-1 3-1 11-1 
 9 Stal Grobniki3-8 2-4 0-5 4-3     6-1 10-1 
 10 Egipt Krzyżowice0-3 1-3 2-7 0-5 2-3     
 11 Błyskawica Rozumice1-8 1-9 0-3 2-8 1-6 2-3     
 12 Kresowianka Nowa Wieś0-14 0-3* 0-19 2-8 1-5 0-3     

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Błyskawica Rozumice 2-8 Pogranicze Mokre 30 sierpnia, 17:00
Ruch Zubrzyce 4-1 Fortuna Chomiąża 30 sierpnia, 17:00
Stal Grobniki 2-4 Orzeł Dzierżysław 30 sierpnia, 17:00
Pogoń Wojnowice 1-3 Zryw Wysoka 30 sierpnia, 17:00
Kresowianka Nowa Wieś 1-5 Egipt Krzyżowice 30 sierpnia, 17:00
GLKS II Kietrz 0-3 Rolnik Lewice 30 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 2 - 5-6 września

Pogranicze Mokre 3-0 Rolnik Lewice 6 września, 16:30
Egipt Krzyżowice 0-5 GLKS II Kietrz 6 września, 16:30
Zryw Wysoka 7-1 Kresowianka Nowa Wieś 5 września, 16:30
Orzeł Dzierżysław 1-0 Pogoń Wojnowice 6 września, 16:30
Fortuna Chomiąża 2-1 Stal Grobniki 6 września, 16:30
Błyskawica Rozumice 1-8 Ruch Zubrzyce 6 września, 16:30

Kolejka 3 - 12-13 września

Ruch Zubrzyce 4-1 Pogranicze Mokre 13 września, 16:30
Stal Grobniki 10-1 Błyskawica Rozumice 12 września, 16:30
Pogoń Wojnowice 5-1 Fortuna Chomiąża 13 września, 16:30
Kresowianka Nowa Wieś 0-14 Orzeł Dzierżysław 13 września, 16:30
GLKS II Kietrz 0-3 Zryw Wysoka 13 września, 16:30
Rolnik Lewice 6-2 Egipt Krzyżowice 13 września, 16:30

Kolejka 4 - 19-20 września

Pogranicze Mokre 13-1 Egipt Krzyżowice 20 września, 16:00
Zryw Wysoka 3-2 Rolnik Lewice 19 września, 16:00
Orzeł Dzierżysław 1-1 GLKS II Kietrz 20 września, 16:00
Fortuna Chomiąża 11-1 Kresowianka Nowa Wieś 20 września, 16:00
Błyskawica Rozumice 1-9 Pogoń Wojnowice 20 września, 16:00
Ruch Zubrzyce 3-2 Stal Grobniki 20 września, 16:00

Kolejka 5 - 26-27 września

Stal Grobniki 0-5 Pogranicze Mokre 27 września, 16:00
Pogoń Wojnowice 3-0 Ruch Zubrzyce 27 września, 16:00
Kresowianka Nowa Wieś 0-3 Błyskawica Rozumice 27 września, 16:00
GLKS II Kietrz 4-1 Fortuna Chomiąża 27 września, 16:00
Rolnik Lewice 0-2 Orzeł Dzierżysław 27 września, 16:00
Egipt Krzyżowice 2-7 Zryw Wysoka 27 września, 16:00

Kolejka 6 - 3-4 października

Pogranicze Mokre 1-3 Zryw Wysoka 4 października, 15:30
Orzeł Dzierżysław 14-0 Egipt Krzyżowice 4 października, 15:30
Fortuna Chomiąża 4-2 Rolnik Lewice 4 października, 15:30
Błyskawica Rozumice 1-6 GLKS II Kietrz 4 października, 15:30
Ruch Zubrzyce 24-0 Kresowianka Nowa Wieś 4 października, 15:30
Stal Grobniki 3-8 Pogoń Wojnowice 4 października, 15:30

Kolejka 7 - 10-11 października

Pogoń Wojnowice 2-1 Pogranicze Mokre 11 października, 15:00
Kresowianka Nowa Wieś 2-8 Stal Grobniki 11 października, 15:00
GLKS II Kietrz 2-4 Ruch Zubrzyce 11 października, 15:00
Rolnik Lewice 12-0 Błyskawica Rozumice 11 października, 15:00
Egipt Krzyżowice 2-3 Fortuna Chomiąża 11 października, 15:00
Zryw Wysoka 0-2 Orzeł Dzierżysław 10 października, 15:00

Kolejka 8 - 17-18 października

Pogranicze Mokre 0-2 Orzeł Dzierżysław 18 października, 14:30
w Dzierżysławiu; Pogranicze gospodarzem
Fortuna Chomiąża 0-4 Zryw Wysoka 18 października, 14:30
Błyskawica Rozumice 2-3 Egipt Krzyżowice 18 października, 14:30
Ruch Zubrzyce 1-5 Rolnik Lewice 18 października, 14:30
Stal Grobniki 4-3 GLKS II Kietrz 18 października, 15:00
Pogoń Wojnowice 6-1 Kresowianka Nowa Wieś 18 października, 14:30

Kolejka 9 - 24-25 października

Kresowianka Nowa Wieś 0-3 Pogranicze Mokre 25 października, 14:00
(wo)
gospodarze nie skompletowali składu
GLKS II Kietrz 1-2 Pogoń Wojnowice 25 października, 14:00
Rolnik Lewice 2-1 Stal Grobniki 25 października, 14:00
Egipt Krzyżowice 0-3 Ruch Zubrzyce 25 października, 14:00
Zryw Wysoka 3-2 Błyskawica Rozumice 24 października, 14:30
Orzeł Dzierżysław 0-0 Fortuna Chomiąża 25 października, 14:00

Kolejka 10 - 7-8 listopada

Pogranicze Mokre 6-1 Fortuna Chomiąża 8 listopada, 13:30
Błyskawica Rozumice 0-3 Orzeł Dzierżysław 8 listopada, 13:30
Ruch Zubrzyce 8-2 Zryw Wysoka 8 listopada, 13:30
Stal Grobniki 6-1 Egipt Krzyżowice 8 listopada, 13:30
Pogoń Wojnowice 4-2 Rolnik Lewice 8 listopada, 13:30
Kresowianka Nowa Wieś 0-19 GLKS II Kietrz 8 listopada, 13:30
na boisku 0-19; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik / uznano wynik z boiska

Kolejka 11 - 14-15 listopada

GLKS II Kietrz 3-0 Pogranicze Mokre 15 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Rolnik Lewice 12-2 Kresowianka Nowa Wieś 15 listopada, 13:30
Egipt Krzyżowice 1-3 Pogoń Wojnowice 14 listopada, 13:30
Zryw Wysoka 6-0 Stal Grobniki 14 listopada, 13:30
Orzeł Dzierżysław 1-3 Ruch Zubrzyce 15 listopada, 13:30
Fortuna Chomiąża 3-1 Błyskawica Rozumice 14 listopada, 13:30

Kolejka 12

Pogranicze Mokre - Błyskawica Rozumice
Fortuna Chomiąża - Ruch Zubrzyce
Orzeł Dzierżysław - Stal Grobniki
Zryw Wysoka - Pogoń Wojnowice
Egipt Krzyżowice - Kresowianka Nowa Wieś
Rolnik Lewice - GLKS II Kietrz

Kolejka 13

Rolnik Lewice - Pogranicze Mokre
GLKS II Kietrz - Egipt Krzyżowice
Kresowianka Nowa Wieś - Zryw Wysoka
Pogoń Wojnowice - Orzeł Dzierżysław
Stal Grobniki - Fortuna Chomiąża
Ruch Zubrzyce - Błyskawica Rozumice

Kolejka 14

Pogranicze Mokre - Ruch Zubrzyce
Błyskawica Rozumice - Stal Grobniki
Fortuna Chomiąża - Pogoń Wojnowice
Orzeł Dzierżysław - Kresowianka Nowa Wieś
Zryw Wysoka - GLKS II Kietrz
Egipt Krzyżowice - Rolnik Lewice

Kolejka 15

Egipt Krzyżowice - Pogranicze Mokre
Rolnik Lewice - Zryw Wysoka
GLKS II Kietrz - Orzeł Dzierżysław
Kresowianka Nowa Wieś - Fortuna Chomiąża
Pogoń Wojnowice - Błyskawica Rozumice
Stal Grobniki - Ruch Zubrzyce

Kolejka 16

Pogranicze Mokre - Stal Grobniki
Ruch Zubrzyce - Pogoń Wojnowice
Błyskawica Rozumice - Kresowianka Nowa Wieś
Fortuna Chomiąża - GLKS II Kietrz
Orzeł Dzierżysław - Rolnik Lewice
Zryw Wysoka - Egipt Krzyżowice

Kolejka 17

Zryw Wysoka - Pogranicze Mokre
Egipt Krzyżowice - Orzeł Dzierżysław
Rolnik Lewice - Fortuna Chomiąża
GLKS II Kietrz - Błyskawica Rozumice
Kresowianka Nowa Wieś - Ruch Zubrzyce
Pogoń Wojnowice - Stal Grobniki

Kolejka 18

Pogranicze Mokre - Pogoń Wojnowice
Stal Grobniki - Kresowianka Nowa Wieś
Ruch Zubrzyce - GLKS II Kietrz
Błyskawica Rozumice - Rolnik Lewice
Fortuna Chomiąża - Egipt Krzyżowice
Orzeł Dzierżysław - Zryw Wysoka

Kolejka 19

Orzeł Dzierżysław - Pogranicze Mokre
Zryw Wysoka - Fortuna Chomiąża
Egipt Krzyżowice - Błyskawica Rozumice
Rolnik Lewice - Ruch Zubrzyce
GLKS II Kietrz - Stal Grobniki
Kresowianka Nowa Wieś - Pogoń Wojnowice

Kolejka 20

Pogranicze Mokre - Kresowianka Nowa Wieś
Pogoń Wojnowice - GLKS II Kietrz
Stal Grobniki - Rolnik Lewice
Ruch Zubrzyce - Egipt Krzyżowice
Błyskawica Rozumice - Zryw Wysoka
Fortuna Chomiąża - Orzeł Dzierżysław

Kolejka 21

Fortuna Chomiąża - Pogranicze Mokre
Orzeł Dzierżysław - Błyskawica Rozumice
Zryw Wysoka - Ruch Zubrzyce
Egipt Krzyżowice - Stal Grobniki
Rolnik Lewice - Pogoń Wojnowice
GLKS II Kietrz - Kresowianka Nowa Wieś

Kolejka 22

Pogranicze Mokre - GLKS II Kietrz
Kresowianka Nowa Wieś - Rolnik Lewice
Pogoń Wojnowice - Egipt Krzyżowice
Stal Grobniki - Zryw Wysoka
Ruch Zubrzyce - Orzeł Dzierżysław
Błyskawica Rozumice - Fortuna Chomiąża

Klasa A 2020/2021 (Opole I)
Klasa A 2020/2021 (Opole II)
Klasa A 2020/2021 (Opole III)
Klasa A 2020/2021 (Opole IV)
Klasa A 2020/2021 (Opole V)
Klasa A 2020/2021 (Opole VI)

Klasa B 2020/2021 (Opole I)
Klasa B 2020/2021 (Opole II)
Klasa B 2020/2021 (Opole III)
Klasa B 2020/2021 (Opole IV)
Klasa B 2020/2021 (Opole IX)
Klasa B 2020/2021 (Opole V)
Klasa B 2020/2021 (Opole VI)
Klasa B 2020/2021 (Opole VII)
Klasa B 2020/2021 (Opole VIII)
Klasa B 2020/2021 (Opole X)
Klasa B 2020/2021 (Opole XI)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas