[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2020/2021, grupa: Opole V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Śląsk II Łubniany-Brynica 18 48 16 0 2 78-19 8 0 1 43-11 8 0 1 35-8
2.  Gazownik Wawelno 18 38 12 2 4 55-23 7 1 1 36-11 5 1 3 19-12
3.  LKS Chmielowice 18 32 10 2 6 56-32 6 0 3 27-19 4 2 3 29-13 2 6 2 0 0 5-1
4.  LZS Kup 18 32 10 2 6 34-22 6 2 1 21-9 4 0 5 13-13 2 0 0 0 2 1-5
5.  Agra Zawada (k. Opola) 18 31 10 1 7 40-32 6 0 3 22-15 4 1 4 18-17
6.  LZS Turawa 18 29 9 2 7 43-49 5 1 3 20-27 4 1 4 23-22
7.  LZS Grudzice (Opole) 18 27 8 3 7 28-26 5 1 3 15-10 3 2 4 13-16
8.  LZS Komprachcice 18 15 4 3 11 25-40 3 2 4 14-15 1 1 7 11-25
9.  Start Siołkowice Stare 18 9 3 0 15 21-65 2 0 7 9-28 1 0 8 12-37
10.  LZS Świerkle 18 1 0 1 17 11-83 0 1 8 5-34 0 0 9 6-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Śląsk II Łubniany-Brynica    4-0 3-1 3-2 0-3* 5-3 3-2 5-0 9-0 11-0 
 2 Gazownik Wawelno2-5     2-2 2-1 4-0 5-0 5-1 4-1 6-1 6-0 
 3 LKS Chmielowice1-2 2-1     1-0 5-1 1-6 2-3 3-2 6-2 6-2 
 4 LZS Kup2-0 1-0 1-4     3-1 1-1 2-2 2-0 4-1 5-0* 
 5 Agra Zawada (k. Opola)0-5 0-6 1-0 4-1     2-0 0-1 5-1 4-1 6-0 
 6 LZS Turawa0-9 2-2 0-8 1-2 3-2     1-0 3-0 4-2 6-2 
 7 LZS Grudzice (Opole)1-2 1-2 2-1 2-0 0-3* 4-1     1-1 1-0 3-0* 
 8 LZS Komprachcice1-3 2-3 1-1 0-1 0-0 1-4 2-0     3-2 4-1 
 9 Start Siołkowice Stare0-7 0-2 2-4 0-3 1-3 2-4 0-3 2-1     2-1 
 10 LZS Świerkle1-2 0-3 1-8 0-3* 1-5 1-4 1-1 0-5 0-3*     

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Pauza: LZS Grudzice (Opole), Agra Zawada (k. Opola).
 
LZS Świerkle 1-2 Śląsk II Łubniany-Brynica 30 sierpnia, 17:00
LKS Chmielowice 1-0 LZS Kup 30 sierpnia, 17:00
Gazownik Wawelno 6-1 Start Siołkowice Stare 30 sierpnia, 17:00
LZS Turawa 3-0 LZS Komprachcice 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 5-6 września

Śląsk II Łubniany-Brynica 5-3 LZS Turawa 6 września, 16:30
Start Siołkowice Stare 2-1 LZS Komprachcice 6 września, 13:00
LZS Kup 1-0 Gazownik Wawelno 6 września, 16:30
LZS Grudzice (Opole) 2-1 LKS Chmielowice 6 września, 16:30
LZS Świerkle 1-5 Agra Zawada (k. Opola) 6 września, 16:30

Kolejka 3 - 12-13 września

Pauza: LZS Świerkle, LKS Chmielowice.
 
Agra Zawada (k. Opola) 0-5 Śląsk II Łubniany-Brynica 13 września, 16:30
Gazownik Wawelno 5-1 LZS Grudzice (Opole) 13 września, 16:30
LZS Turawa 4-2 Start Siołkowice Stare 13 września, 16:30
LZS Kup 2-0 LZS Komprachcice 13 września, 16:30

Kolejka 4 - 19-20 września

Pauza: Gazownik Wawelno, Agra Zawada (k. Opola).
 
Śląsk II Łubniany-Brynica 9-0 Start Siołkowice Stare 20 września, 16:00
LZS Kup 1-1 LZS Turawa 20 września, 16:00
LZS Grudzice (Opole) 1-1 LZS Komprachcice 20 września, 16:00
LZS Świerkle 1-8 LKS Chmielowice 20 września, 16:00

Kolejka 5 - 26-27 września

Pauza: LZS Komprachcice, Śląsk II Łubniany-Brynica.
 
LKS Chmielowice 5-1 Agra Zawada (k. Opola) 27 września, 16:00
Gazownik Wawelno 6-0 LZS Świerkle 27 września, 16:00
LZS Turawa 1-0 LZS Grudzice (Opole) 27 września, 16:00
Start Siołkowice Stare 0-3 LZS Kup 26 września, 13:00

Kolejka 6 - 3-4 października

Pauza: LZS Turawa, LKS Chmielowice.
 
Śląsk II Łubniany-Brynica 3-2 LZS Kup 4 października, 15:30
LZS Grudzice (Opole) 1-0 Start Siołkowice Stare 4 października, 15:30
LZS Świerkle 0-5 LZS Komprachcice 4 października, 15:30
Agra Zawada (k. Opola) 0-6 Gazownik Wawelno 4 października, 15:30

Kolejka 7 - 10-11 października

Pauza: Start Siołkowice Stare, Gazownik Wawelno.
 
LKS Chmielowice 1-2 Śląsk II Łubniany-Brynica 11 października, 15:00
LZS Turawa 6-2 LZS Świerkle 11 października, 15:00
LZS Kup 2-2 LZS Grudzice (Opole) 11 października, 15:00
Agra Zawada (k. Opola) 5-1 LZS Komprachcice 11 października, 15:00

Kolejka 8 - 17-18 października

Pauza: LZS Komprachcice, LZS Kup.
 
Śląsk II Łubniany-Brynica 3-2 LZS Grudzice (Opole) 18 października, 14:30
LZS Świerkle 0-3 Start Siołkowice Stare 18 października, 14:30
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Agra Zawada (k. Opola) 2-0 LZS Turawa 18 października, 14:30
LKS Chmielowice 2-1 Gazownik Wawelno 18 października, 14:30

Kolejka 9 - 24-25 października

Pauza: LZS Grudzice (Opole), LZS Turawa.
 
Gazownik Wawelno 2-5 Śląsk II Łubniany-Brynica 25 października, 14:00
Start Siołkowice Stare 1-3 Agra Zawada (k. Opola) 25 października, 13:00
LZS Kup 5-0 LZS Świerkle 25 października, 14:00
(wo)
na boisku 5-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Chmielowice 3-2 LZS Komprachcice 25 października, 14:00

Kolejka 10 - 7-8 listopada

Pauza: Start Siołkowice Stare, Śląsk II Łubniany-Brynica.
 
LZS Świerkle 1-1 LZS Grudzice (Opole) 8 listopada, 13:30
Agra Zawada (k. Opola) 4-1 LZS Kup 8 listopada, 13:30
LKS Chmielowice 1-6 LZS Turawa 8 listopada, 13:30
Gazownik Wawelno 4-1 LZS Komprachcice 8 listopada, 13:30

Kolejka 11 - 14-15 listopada

Pauza: LZS Świerkle, LZS Kup.
 
LZS Turawa 2-2 Gazownik Wawelno 15 listopada, 13:30
Start Siołkowice Stare 2-4 LKS Chmielowice 15 listopada, 13:00
LZS Grudzice (Opole) 0-3 Agra Zawada (k. Opola) 15 listopada, 13:30
(wo)
przerwany w 84. minucie przy stanie 1-1 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez trenera gospodarzy
Śląsk II Łubniany-Brynica 5-0 LZS Komprachcice 15 listopada, 13:30

Kolejka 12 - 13-14 marca

LZS Komprachcice 1-4 LZS Turawa 14 marca, 15:00
Śląsk II Łubniany-Brynica 11-0 LZS Świerkle 14 marca, 15:00
LZS Kup 1-4 LKS Chmielowice 14 marca, 15:00
Start Siołkowice Stare 0-2 Gazownik Wawelno 14 marca, 15:00
Agra Zawada (k. Opola) 0-1 LZS Grudzice (Opole) 14 marca, 15:00

Kolejka 13 - 20-21 marca

LZS Komprachcice 1-3 Śląsk II Łubniany-Brynica 9 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Gazownik Wawelno 2-1 LZS Kup 9 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Start Siołkowice Stare 2-4 LZS Turawa 9 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Agra Zawada (k. Opola) 1-0 LKS Chmielowice 9 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Grudzice (Opole) 3-0 LZS Świerkle 9 maja, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 14 - 27-28 marca

LZS Komprachcice 3-2 Start Siołkowice Stare 16 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Turawa 1-2 LZS Kup 16 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Chmielowice 6-2 LZS Świerkle 16 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Gazownik Wawelno 4-0 Agra Zawada (k. Opola) 16 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Grudzice (Opole) 1-2 Śląsk II Łubniany-Brynica 16 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 15 - 10-11 kwietnia

LZS Komprachcice 0-1 LZS Kup 23 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Chmielowice 2-3 LZS Grudzice (Opole) 23 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Start Siołkowice Stare 0-7 Śląsk II Łubniany-Brynica 23 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Świerkle 0-3 Gazownik Wawelno 23 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Turawa 3-2 Agra Zawada (k. Opola) 23 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 16 - 17-18 kwietnia

LZS Komprachcice 0-0 Agra Zawada (k. Opola) 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Grudzice (Opole) 1-2 Gazownik Wawelno 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Kup 4-1 Start Siołkowice Stare 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Śląsk II Łubniany-Brynica 3-1 LKS Chmielowice 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Świerkle 1-4 LZS Turawa 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 17 - 24-25 kwietnia

LZS Grudzice (Opole) 4-1 LZS Turawa 25 kwietnia, 17:00
LZS Kup 2-0 Śląsk II Łubniany-Brynica 25 kwietnia, 17:00
LZS Komprachcice 4-1 LZS Świerkle 25 kwietnia, 17:00
Gazownik Wawelno 2-2 LKS Chmielowice 25 kwietnia, 17:00
Agra Zawada (k. Opola) 4-1 Start Siołkowice Stare 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 1-2 maja

LZS Komprachcice 2-0 LZS Grudzice (Opole) 2 maja, 15:00
Start Siołkowice Stare 2-1 LZS Świerkle 2 maja, 14:00
Śląsk II Łubniany-Brynica 4-0 Gazownik Wawelno 2 maja, 17:00
LZS Kup 3-1 Agra Zawada (k. Opola) 2 maja, 17:00
LZS Turawa 0-8 LKS Chmielowice 2 maja, 17:00

Kolejka 19 - 5-6 czerwca

LZS Komprachcice 1-1 LKS Chmielowice 6 czerwca, 17:00
Śląsk II Łubniany-Brynica 0-3 Agra Zawada (k. Opola) 6 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 2-1
Start Siołkowice Stare 0-3 LZS Grudzice (Opole) 6 czerwca, 17:00
LZS Świerkle 0-3 LZS Kup 6 czerwca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Gazownik Wawelno 5-0 LZS Turawa 6 czerwca, 17:00

Kolejka 20 - 12-13 czerwca

LZS Turawa 0-9 Śląsk II Łubniany-Brynica 13 czerwca, 17:00
Agra Zawada (k. Opola) 6-0 LZS Świerkle 13 czerwca, 17:00
LZS Grudzice (Opole) 2-0 LZS Kup 13 czerwca, 17:00
LZS Komprachcice 2-3 Gazownik Wawelno 13 czerwca, 17:00
LKS Chmielowice 6-2 Start Siołkowice Stare 13 czerwca, 17:00

Klasa A 2020/2021 (Opole I)
Klasa A 2020/2021 (Opole II)
Klasa A 2020/2021 (Opole III)
Klasa A 2020/2021 (Opole IV)
Klasa A 2020/2021 (Opole V)
Klasa A 2020/2021 (Opole VI)

Klasa B 2020/2021 (Opole I)
Klasa B 2020/2021 (Opole II)
Klasa B 2020/2021 (Opole III)
Klasa B 2020/2021 (Opole IV)
Klasa B 2020/2021 (Opole IX)
Klasa B 2020/2021 (Opole VI)
Klasa B 2020/2021 (Opole VII)
Klasa B 2020/2021 (Opole VIII)
Klasa B 2020/2021 (Opole X)
Klasa B 2020/2021 (Opole XI)
Klasa B 2020/2021 (Opole XII)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas