[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2020/2021, grupa: Opole V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Śląsk II Łubniany-Brynica 10 30 10 0 0 50-11 6 0 0 36-7 4 0 0 14-4
2.  LKS Chmielowice 10 21 7 0 3 30-18 4 0 2 13-12 3 0 1 17-6
3.  LZS Turawa 10 20 6 2 2 30-16 4 1 0 16-6 2 1 2 14-10
4.  Gazownik Wawelno 10 19 6 1 3 34-13 4 0 1 23-8 2 1 2 11-5
5.  Agra Zawada (k. Opola) 10 18 6 0 4 23-21 3 0 3 11-14 3 0 1 12-7
6.  LZS Kup 10 14 4 2 4 18-15 3 2 1 12-7 1 0 3 6-8
7.  LZS Grudzice (Opole) 10 12 3 3 4 11-17 2 1 1 4-5 1 2 3 7-12
8.  Start Siołkowice Stare 10 6 2 0 8 11-33 1 0 4 5-13 1 0 4 6-20
9.  LZS Komprachcice 10 4 1 1 8 12-29 0 0 1 1-4 1 1 7 11-25
10.  LZS Świerkle 10 1 0 1 9 6-52 0 1 5 4-24 0 0 4 2-28

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Śląsk II Łubniany-Brynica    5-3 3-2 3-2 9-0 5-0 11-0 
 2 LKS Chmielowice1-2     1-6 2-1 5-1 1-0 3-2 
 3 LZS Turawa    2-2 1-0 4-2 3-0 6-2 
 4 Gazownik Wawelno2-5     5-1 6-1 4-1 6-0 
 5 Agra Zawada (k. Opola)0-5 2-0 0-6     4-1 0-1 5-1 
 6 LZS Kup1-4 1-1 1-0     2-2 2-0 5-0* 
 7 LZS Grudzice (Opole)2-1 0-3*     1-0 1-1 
 8 Start Siołkowice Stare2-4 0-2 1-3 0-3     2-1 
 9 LZS Komprachcice1-4     
 10 LZS Świerkle1-2 1-8 1-5 1-1 0-3* 0-5     

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Pauza: LZS Grudzice (Opole), Agra Zawada (k. Opola).
 
LZS Świerkle 1-2 Śląsk II Łubniany-Brynica 30 sierpnia, 17:00
LKS Chmielowice 1-0 LZS Kup 30 sierpnia, 17:00
Gazownik Wawelno 6-1 Start Siołkowice Stare 30 sierpnia, 17:00
LZS Turawa 3-0 LZS Komprachcice 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 5-6 września

Śląsk II Łubniany-Brynica 5-3 LZS Turawa 6 września, 16:30
Start Siołkowice Stare 2-1 LZS Komprachcice 6 września, 13:00
LZS Kup 1-0 Gazownik Wawelno 6 września, 16:30
LZS Grudzice (Opole) 2-1 LKS Chmielowice 6 września, 16:30
LZS Świerkle 1-5 Agra Zawada (k. Opola) 6 września, 16:30

Kolejka 3 - 12-13 września

Pauza: LZS Świerkle, LKS Chmielowice.
 
Agra Zawada (k. Opola) 0-5 Śląsk II Łubniany-Brynica 13 września, 16:30
Gazownik Wawelno 5-1 LZS Grudzice (Opole) 13 września, 16:30
LZS Turawa 4-2 Start Siołkowice Stare 13 września, 16:30
LZS Kup 2-0 LZS Komprachcice 13 września, 16:30

Kolejka 4 - 19-20 września

Pauza: Gazownik Wawelno, Agra Zawada (k. Opola).
 
Śląsk II Łubniany-Brynica 9-0 Start Siołkowice Stare 20 września, 16:00
LZS Kup 1-1 LZS Turawa 20 września, 16:00
LZS Grudzice (Opole) 1-1 LZS Komprachcice 20 września, 16:00
LZS Świerkle 1-8 LKS Chmielowice 20 września, 16:00

Kolejka 5 - 26-27 września

Pauza: LZS Komprachcice, Śląsk II Łubniany-Brynica.
 
LKS Chmielowice 5-1 Agra Zawada (k. Opola) 27 września, 16:00
Gazownik Wawelno 6-0 LZS Świerkle 27 września, 16:00
LZS Turawa 1-0 LZS Grudzice (Opole) 27 września, 16:00
Start Siołkowice Stare 0-3 LZS Kup 26 września, 13:00

Kolejka 6 - 3-4 października

Pauza: LZS Turawa, LKS Chmielowice.
 
Śląsk II Łubniany-Brynica 3-2 LZS Kup 4 października, 15:30
LZS Grudzice (Opole) 1-0 Start Siołkowice Stare 4 października, 15:30
LZS Świerkle 0-5 LZS Komprachcice 4 października, 15:30
Agra Zawada (k. Opola) 0-6 Gazownik Wawelno 4 października, 15:30

Kolejka 7 - 10-11 października

Pauza: Start Siołkowice Stare, Gazownik Wawelno.
 
LKS Chmielowice 1-2 Śląsk II Łubniany-Brynica 11 października, 15:00
LZS Turawa 6-2 LZS Świerkle 11 października, 15:00
LZS Kup 2-2 LZS Grudzice (Opole) 11 października, 15:00
Agra Zawada (k. Opola) 5-1 LZS Komprachcice 11 października, 15:00

Kolejka 8 - 17-18 października

Pauza: LZS Komprachcice, LZS Kup.
 
Śląsk II Łubniany-Brynica 3-2 LZS Grudzice (Opole) 18 października, 14:30
LZS Świerkle 0-3 Start Siołkowice Stare 18 października, 14:30
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Agra Zawada (k. Opola) 2-0 LZS Turawa 18 października, 14:30
LKS Chmielowice 2-1 Gazownik Wawelno 18 października, 14:30

Kolejka 9 - 24-25 października

Pauza: LZS Grudzice (Opole), LZS Turawa.
 
Gazownik Wawelno 2-5 Śląsk II Łubniany-Brynica 25 października, 14:00
Start Siołkowice Stare 1-3 Agra Zawada (k. Opola) 25 października, 13:00
LZS Kup 5-0 LZS Świerkle 25 października, 14:00
(wo)
na boisku 5-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Chmielowice 3-2 LZS Komprachcice 25 października, 14:00

Kolejka 10 - 7-8 listopada

Pauza: Start Siołkowice Stare, Śląsk II Łubniany-Brynica.
 
LZS Świerkle 1-1 LZS Grudzice (Opole) 8 listopada, 13:30
Agra Zawada (k. Opola) 4-1 LZS Kup 8 listopada, 13:30
LKS Chmielowice 1-6 LZS Turawa 8 listopada, 13:30
Gazownik Wawelno 4-1 LZS Komprachcice 8 listopada, 13:30

Kolejka 11 - 14-15 listopada

Pauza: LZS Świerkle, LZS Kup.
 
LZS Turawa 2-2 Gazownik Wawelno 15 listopada, 13:30
Start Siołkowice Stare 2-4 LKS Chmielowice 15 listopada, 13:00
LZS Grudzice (Opole) 0-3 Agra Zawada (k. Opola) 15 listopada, 13:30
(wo)
przerwany w 84. minucie przy stanie 1-1 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez trenera gospodarzy
Śląsk II Łubniany-Brynica 5-0 LZS Komprachcice 15 listopada, 13:30

Kolejka 12 - 13-14 marca

LZS Komprachcice 1-4 LZS Turawa 14 marca, 15:00
Śląsk II Łubniany-Brynica 11-0 LZS Świerkle 14 marca, 15:00
LZS Kup 1-4 LKS Chmielowice 14 marca, 15:00
Start Siołkowice Stare 0-2 Gazownik Wawelno 14 marca, 15:00
Agra Zawada (k. Opola) 0-1 LZS Grudzice (Opole) 14 marca, 15:00

Kolejka 13 - 20-21 marca

LZS Komprachcice - Śląsk II Łubniany-Brynica
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Gazownik Wawelno - LZS Kup
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Start Siołkowice Stare - LZS Turawa
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Agra Zawada (k. Opola) - LKS Chmielowice
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Grudzice (Opole) - LZS Świerkle
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 14 - 27-28 marca

LZS Komprachcice - Start Siołkowice Stare
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Turawa - LZS Kup
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Chmielowice - LZS Świerkle
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Gazownik Wawelno - Agra Zawada (k. Opola)
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Grudzice (Opole) - Śląsk II Łubniany-Brynica
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 15 - 10-11 kwietnia

LZS Komprachcice - LZS Kup
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Chmielowice - LZS Grudzice (Opole)
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Start Siołkowice Stare - Śląsk II Łubniany-Brynica
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Świerkle - Gazownik Wawelno
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Turawa - Agra Zawada (k. Opola)
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 16 - 17-18 kwietnia

LZS Komprachcice - Agra Zawada (k. Opola)
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Grudzice (Opole) - Gazownik Wawelno
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Kup - Start Siołkowice Stare
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Śląsk II Łubniany-Brynica - LKS Chmielowice
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Świerkle - LZS Turawa
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 17 - 24-25 kwietnia

LZS Grudzice (Opole) - LZS Turawa 25 kwietnia, 17:00
LZS Kup - Śląsk II Łubniany-Brynica 25 kwietnia, 17:00
LZS Komprachcice - LZS Świerkle 25 kwietnia, 17:00
Gazownik Wawelno - LKS Chmielowice 25 kwietnia, 17:00
Agra Zawada (k. Opola) - Start Siołkowice Stare 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 1-2 maja

LZS Komprachcice - LZS Grudzice (Opole)
Start Siołkowice Stare - LZS Świerkle
Śląsk II Łubniany-Brynica - Gazownik Wawelno
LZS Kup - Agra Zawada (k. Opola)
LZS Turawa - LKS Chmielowice

Kolejka 19 - 8-9 maja

LZS Komprachcice - LKS Chmielowice
Śląsk II Łubniany-Brynica - Agra Zawada (k. Opola)
Start Siołkowice Stare - LZS Grudzice (Opole)
LZS Świerkle - LZS Kup
Gazownik Wawelno - LZS Turawa

Kolejka 20 - 15-16 maja

LZS Turawa - Śląsk II Łubniany-Brynica
Agra Zawada (k. Opola) - LZS Świerkle
LZS Grudzice (Opole) - LZS Kup
LZS Komprachcice - Gazownik Wawelno
LKS Chmielowice - Start Siołkowice Stare

Klasa A 2020/2021 (Opole I)
Klasa A 2020/2021 (Opole II)
Klasa A 2020/2021 (Opole III)
Klasa A 2020/2021 (Opole IV)
Klasa A 2020/2021 (Opole V)
Klasa A 2020/2021 (Opole VI)

Klasa B 2020/2021 (Opole I)
Klasa B 2020/2021 (Opole II)
Klasa B 2020/2021 (Opole III)
Klasa B 2020/2021 (Opole IV)
Klasa B 2020/2021 (Opole IX)
Klasa B 2020/2021 (Opole VI)
Klasa B 2020/2021 (Opole VII)
Klasa B 2020/2021 (Opole VIII)
Klasa B 2020/2021 (Opole X)
Klasa B 2020/2021 (Opole XI)
Klasa B 2020/2021 (Opole XII)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas