[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: opolska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  TOR Dobrzeń Wielki 19 47 14 5 0 72-14 9 1 0 53-6 5 4 0 19-8
2.  LZS Mechnice 19 45 14 3 2 64-27 8 1 1 40-12 6 2 1 24-15
3.  Orzeł Źlinice 19 40 11 7 1 60-27 5 3 1 29-13 6 4 0 31-14
4.  Start Jełowa 19 38 12 2 5 73-46 6 1 2 43-22 6 1 3 30-24
5.  LZS Ligota Turawska 19 37 11 4 4 46-19 5 3 2 29-12 6 1 2 17-7
6.  Unia Kolonowskie 19 32 10 2 7 39-32 5 1 3 22-12 5 1 4 17-20
7.  LZS Kuniów 19 31 9 4 6 41-38 5 2 3 25-19 4 2 3 16-19 1 3 1 0 0 2-1
8.  Śląsk Łubniany 19 31 10 1 8 49-45 7 0 3 32-20 3 1 5 17-25 1 0 0 0 1 1-2

9.  Żubry Smarchowice Śląskie 19 29 8 5 6 39-48 5 3 1 19-11 3 2 5 20-37
10.  Rodło Opole 19 25 6 7 6 31-31 4 2 3 18-14 2 5 3 13-17
11.  LZS Chrząstowice 19 24 6 6 7 33-41 4 4 2 22-18 2 2 5 11-23
12.  Motor Praszka 19 23 7 2 10 35-49 5 2 2 24-18 2 0 8 11-31 1 3 1 0 0 5-3
13.  LZS Przywory 19 23 7 2 10 35-43 4 1 4 15-16 3 1 6 20-27 1 0 0 0 1 3-5
14.  KS Krasiejów 19 21 6 3 10 40-38 3 2 5 20-21 3 1 5 20-17 1 3 1 0 0 6-2
15.  Polonia Karłowice 19 21 6 3 10 37-58 4 2 3 20-20 2 1 7 17-38 1 0 0 0 1 2-6
16.  Victoria Dobrzyń 19 18 5 3 11 33-50 4 2 3 21-18 1 1 8 12-32
17.  Stobrawa Ligota Dolna 19 15 4 3 12 31-47 1 0 8 13-28 3 3 4 18-19
18.  Start Dobrodzień 19 14 3 5 11 26-56 3 3 4 12-19 0 2 7 14-37
19.  Hetman Byczyna 19 10 2 4 13 26-68 1 3 6 11-20 1 1 7 15-48
20.  MKS Wołczyn 19 9 2 3 14 36-69 2 1 7 23-36 0 2 7 13-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
 1 TOR Dobrzeń Wielki    1-1 
2-1 
13-2 4-0 5-1 3-0 5-1 5-0 11-0 4-0 
 2 LZS Mechnice    3-3 
5-3 
2-1 
8-0 
4-3 
0-1 2-0 6-1 4-0 6-0 
 3 Orzeł Źlinice1-1 
    1-2 
0-0 4-0 3-2 2-2 4-0 6-2 8-4 
 4 Start Jełowa1-4 
3-3 
    6-1 0-3* 8-3 3-2 7-4 8-1 7-1 
 5 LZS Ligota Turawska0-0 
1-2 
2-3 
    6-1 
3-3 1-1 5-1 7-0 2-1 2-0 
 6 Unia Kolonowskie1-2 
2-0 
1-0 
    0-0 
5-1 
6-1 3-1 2-3 2-4 
 7 LZS Kuniów2-2 
2-2 
0-3 
0-1 
    2-1 
5-2 1-3 4-1 3-1 6-3 
 8 Śląsk Łubniany1-4 
1-4 
2-4 
    5-0 2-0 3-1 3-2 7-0 4-2 4-3 
 9 Żubry Smarchowice Śląskie0-0 5-3 5-2     1-2 
3-2 
2-0 1-1 1-0 
1-1 
 10 Rodło Opole2-1 1-1 0-4 6-0 3-0 2-3     2-0 1-4 1-1 
 11 LZS Chrząstowice0-1 1-4 3-3 
3-3     5-2 3-2 
2-0 3-1 
1-1 1-1 
 12 Motor Praszka0-0 1-5 1-3     5-3 
3-2 
3-2 6-1 3-0 
2-2 
 13 LZS Przywory0-1 3-5 1-1 0-3 3-0 1-0 3-2     2-1 
2-3 
 14 KS Krasiejów2-2 0-2 1-4 2-3 1-1 1-3 5-3 2-0 
    6-2 
0-1 
 15 Polonia Karłowice2-3 2-7 1-0 3-3 
1-2 
    2-1 
2-2 
5-1 2-1 
 16 Victoria Dobrzyń1-4 1-2 2-2 
3-0* 1-5     1-1 
3-2 6-1 
3-1 
 17 Stobrawa Ligota Dolna3-8 1-3 3-4 0-1 2-5 1-2 0-1 2-1 1-3 
    
 18 Start Dobrodzień1-2 0-3 3-1 1-3 3-3 1-0 1-1 
2-1 0-0 
0-5     
 19 Hetman Byczyna2-3 1-3 0-1 1-2 0-1 
0-0 2-2 
1-5 1-0 
3-3     
 20 MKS Wołczyn3-4 1-1 0-5 2-5 2-3 1-2 2-6 4-2 
4-1 
4-7 
    

Kolejka 1 - 25-26 lipca

Start Dobrodzień 1-0 Żubry Smarchowice Śląskie 25 lipca, 17:00
Śląsk Łubniany 2-4 Start Jełowa 25 lipca, 17:00
Hetman Byczyna 2-2 LZS Przywory 25 lipca, 17:00
LZS Ligota Turawska 5-1 Motor Praszka 26 lipca, 17:00
MKS Wołczyn 2-3 Rodło Opole 25 lipca, 17:00
LZS Kuniów 3-1 Polonia Karłowice 26 lipca, 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 2-1 Unia Kolonowskie 25 lipca, 17:00
LZS Mechnice 3-3 Orzeł Źlinice 25 lipca, 17:00
LZS Chrząstowice 2-0 Stobrawa Ligota Dolna 26 lipca, 17:00
KS Krasiejów 0-1 Victoria Dobrzyń 25 lipca, 17:00

Kolejka 2 - 1-2 sierpnia

Żubry Smarchowice Śląskie 1-0 Victoria Dobrzyń 2 sierpnia, 17:00
Stobrawa Ligota Dolna 2-1 KS Krasiejów 1 sierpnia, 17:00
Orzeł Źlinice 4-0 LZS Chrząstowice 1 sierpnia, 17:00
Unia Kolonowskie 1-2 LZS Mechnice 1 sierpnia, 17:00
Polonia Karłowice 2-3 TOR Dobrzeń Wielki 1 sierpnia, 17:00
Rodło Opole 3-0 LZS Kuniów 1 sierpnia, 17:00
Motor Praszka 2-2 MKS Wołczyn 1 sierpnia, 17:00
LZS Przywory 1-1 LZS Ligota Turawska 1 sierpnia, 17:00
Start Jełowa 8-1 Hetman Byczyna 1 sierpnia, 17:00
Start Dobrodzień 3-3 Śląsk Łubniany 5 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 8-9 sierpnia

Śląsk Łubniany 5-0 Żubry Smarchowice Śląskie 8 sierpnia, 18:00
Hetman Byczyna 3-3 Start Dobrodzień 8 sierpnia, 17:00
LZS Ligota Turawska 2-3 Start Jełowa 9 sierpnia, 17:00
MKS Wołczyn 1-2 LZS Przywory 8 sierpnia, 17:00
LZS Kuniów 4-1 Motor Praszka 9 sierpnia, 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 4-0 Rodło Opole 8 sierpnia, 17:00
LZS Mechnice 4-0 Polonia Karłowice 8 sierpnia, 17:00
LZS Chrząstowice 1-4 Unia Kolonowskie 9 sierpnia, 17:00
KS Krasiejów 0-2 Orzeł Źlinice 8 sierpnia, 17:00
Victoria Dobrzyń 1-1 Stobrawa Ligota Dolna 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 15-16 sierpnia

Żubry Smarchowice Śląskie 1-1 Stobrawa Ligota Dolna 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Źlinice 2-2 Victoria Dobrzyń 15 sierpnia, 17:00
Unia Kolonowskie 3-1 KS Krasiejów 15 sierpnia, 17:00
Polonia Karłowice 3-3 LZS Chrząstowice 16 sierpnia, 16:00
Rodło Opole 2-1 LZS Mechnice 16 sierpnia, 16:00
Motor Praszka 0-0 TOR Dobrzeń Wielki 15 sierpnia, 17:00
LZS Przywory 3-0 LZS Kuniów 15 sierpnia, 17:00
Start Jełowa 7-1 MKS Wołczyn 15 sierpnia, 17:00
Start Dobrodzień 0-3 LZS Ligota Turawska 15 sierpnia, 17:00
Śląsk Łubniany 4-2 Hetman Byczyna 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 22-23 sierpnia

Hetman Byczyna 0-1 Żubry Smarchowice Śląskie 22 sierpnia, 17:00
LZS Ligota Turawska 6-1 Śląsk Łubniany 23 sierpnia, 17:00
MKS Wołczyn 4-1 Start Dobrodzień 22 sierpnia, 17:00
LZS Kuniów 0-3 Start Jełowa 22 sierpnia, 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 5-1 LZS Przywory 22 sierpnia, 17:00
LZS Mechnice 6-1 Motor Praszka 22 sierpnia, 17:00
LZS Chrząstowice 3-3 Rodło Opole 23 sierpnia, 17:00
KS Krasiejów 6-2 Polonia Karłowice 22 sierpnia, 17:00
Victoria Dobrzyń 1-2 Unia Kolonowskie 23 sierpnia, 17:00
Stobrawa Ligota Dolna 1-3 Orzeł Źlinice 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

Żubry Smarchowice Śląskie 0-0 Orzeł Źlinice 29 sierpnia, 16:00
Unia Kolonowskie 2-4 Stobrawa Ligota Dolna 29 sierpnia, 17:00
Polonia Karłowice 2-1 Victoria Dobrzyń 29 sierpnia, 17:00
Rodło Opole 1-4 KS Krasiejów 29 sierpnia, 17:00
Motor Praszka 1-3 LZS Chrząstowice 29 sierpnia, 17:00
LZS Przywory 0-1 LZS Mechnice 29 sierpnia, 17:00
Start Jełowa 1-4 TOR Dobrzeń Wielki 29 sierpnia, 17:00
Start Dobrodzień 1-3 LZS Kuniów 29 sierpnia, 17:00
Śląsk Łubniany 4-3 MKS Wołczyn 29 sierpnia, 17:00
Hetman Byczyna 1-3 LZS Ligota Turawska 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 7 - 5-6 września

LZS Ligota Turawska 3-3 Żubry Smarchowice Śląskie 6 września, 16:30
MKS Wołczyn 4-7 Hetman Byczyna 6 września, 16:30
LZS Kuniów 2-1 Śląsk Łubniany 5 września, 16:30
TOR Dobrzeń Wielki 5-0 Start Dobrodzień 5 września, 16:30
LZS Mechnice 5-3 Start Jełowa 5 września, 16:30
LZS Chrząstowice 5-2 LZS Przywory 5 września, 16:30
KS Krasiejów 2-0 Motor Praszka 5 września, 16:30
Victoria Dobrzyń 2-2 Rodło Opole 6 września, 16:30
Stobrawa Ligota Dolna 1-3 Polonia Karłowice 5 września, 16:30
Orzeł Źlinice 1-2 Unia Kolonowskie 5 września, 16:30

Kolejka 8 - 12-13 września

Żubry Smarchowice Śląskie 5-2 Unia Kolonowskie 12 września, 16:30
Polonia Karłowice 2-7 Orzeł Źlinice 12 września, 16:30
Rodło Opole 1-1 Stobrawa Ligota Dolna 12 września, 16:30
Motor Praszka 3-2 Victoria Dobrzyń 12 września, 16:30
LZS Przywory 2-1 KS Krasiejów 12 września, 16:30
Start Jełowa 6-1 LZS Chrząstowice 12 września, 16:30
Start Dobrodzień 1-2 LZS Mechnice 12 września, 16:30
Śląsk Łubniany 1-4 TOR Dobrzeń Wielki 12 września, 16:30
Hetman Byczyna 1-2 LZS Kuniów 13 września, 16:30
LZS Ligota Turawska 2-0 MKS Wołczyn 13 września, 16:30

Kolejka 9 - 19-20 września

MKS Wołczyn 2-5 Żubry Smarchowice Śląskie 19 września, 16:00
LZS Kuniów 0-1 LZS Ligota Turawska 20 września, 16:00
TOR Dobrzeń Wielki 11-0 Hetman Byczyna 19 września, 16:00
LZS Mechnice 4-3 Śląsk Łubniany 19 września, 16:00
LZS Chrząstowice 3-1 Start Dobrodzień 20 września, 16:00
KS Krasiejów 1-4 Start Jełowa 19 września, 16:00
Victoria Dobrzyń 1-5 LZS Przywory 19 września, 16:00
Stobrawa Ligota Dolna 0-1 Motor Praszka 19 września, 16:00
Orzeł Źlinice 0-0 Rodło Opole 19 września, 16:00
Unia Kolonowskie 2-3 Polonia Karłowice 19 września, 16:00

Kolejka 10 - 26-27 września

Żubry Smarchowice Śląskie 1-1 Polonia Karłowice 26 września, 16:00
Rodło Opole 6-0 Unia Kolonowskie 26 września, 16:00
Motor Praszka 1-5 Orzeł Źlinice 26 września, 16:00
LZS Przywory 2-3 Stobrawa Ligota Dolna 26 września, 16:00
Start Jełowa 3-2 Victoria Dobrzyń 26 września, 16:00
Start Dobrodzień 0-0 KS Krasiejów 26 września, 16:00
Śląsk Łubniany 2-0 LZS Chrząstowice 26 września, 16:00
Hetman Byczyna 2-3 LZS Mechnice 26 września, 16:00
LZS Ligota Turawska 0-0 TOR Dobrzeń Wielki 26 września, 16:00
MKS Wołczyn 0-5 LZS Kuniów 26 września, 16:00

Kolejka 11 - 3-4 października

LZS Kuniów 5-2 Żubry Smarchowice Śląskie 4 października, 15:30
TOR Dobrzeń Wielki 4-0 MKS Wołczyn 3 października, 15:30
LZS Mechnice 2-1 LZS Ligota Turawska 3 października, 15:30
LZS Chrząstowice 1-1 Hetman Byczyna 4 października, 15:30
KS Krasiejów 1-3 Śląsk Łubniany 3 października, 15:30
Victoria Dobrzyń 3-2 Start Dobrodzień 4 października, 15:30
Stobrawa Ligota Dolna 3-4 Start Jełowa 3 października, 15:30
Orzeł Źlinice 3-2 LZS Przywory 3 października, 15:30
Unia Kolonowskie 6-1 Motor Praszka 3 października, 15:30
Polonia Karłowice 1-0 Rodło Opole 3 października, 15:30

Kolejka 12 - 10-11 października

Żubry Smarchowice Śląskie 1-2 Rodło Opole 10 października, 15:00
Motor Praszka 3-2 Polonia Karłowice 11 października, 15:00
LZS Przywory 0-3 Unia Kolonowskie 10 października, 15:00
Start Jełowa 3-3 Orzeł Źlinice 10 października, 15:00
Start Dobrodzień 0-5 Stobrawa Ligota Dolna 10 października, 14:00
Śląsk Łubniany 7-0 Victoria Dobrzyń 10 października, 15:00
Hetman Byczyna 1-5 KS Krasiejów 10 października, 15:00
LZS Ligota Turawska 1-1 LZS Chrząstowice 11 października, 15:00
MKS Wołczyn 3-4 LZS Mechnice 11 października, 15:00
LZS Kuniów 2-2 TOR Dobrzeń Wielki 10 października, 15:00

Kolejka 13 - 17-18 października

TOR Dobrzeń Wielki 13-2 Żubry Smarchowice Śląskie 17 października, 14:30
LZS Mechnice 8-0 LZS Kuniów 17 października, 14:30
LZS Chrząstowice 1-1 MKS Wołczyn 18 października, 16:00
KS Krasiejów 2-3 LZS Ligota Turawska 3 listopada, 20:15
w Opolu / w pierwotnym terminie (17 października, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Dobrzyń 6-1 Hetman Byczyna 18 października, 14:30
Stobrawa Ligota Dolna 1-2 Śląsk Łubniany 17 października, 14:30
Orzeł Źlinice 4-0 Start Dobrodzień 17 października, 14:30
Unia Kolonowskie 2-0 Start Jełowa 17 października, 14:30
Polonia Karłowice 1-2 LZS Przywory 17 października, 14:30
Rodło Opole 2-0 Motor Praszka 17 października, 14:30

Kolejka 14 - 24-25 października

Żubry Smarchowice Śląskie 3-2 Motor Praszka 24 października, 14:30
LZS Przywory 3-2 Rodło Opole 24 października, 14:30
Start Jełowa 8-3 Polonia Karłowice 17 listopada, 20:15
w pierwotnym terminie (24 października, 14:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (12 grudnia, 14:30) odwołany
Start Dobrodzień 3-1 Unia Kolonowskie 24 października, 14:30
Śląsk Łubniany 1-4 Orzeł Źlinice 24 października, 14:30
Hetman Byczyna 1-0 Stobrawa Ligota Dolna 24 października, 14:30
LZS Ligota Turawska 2-1 Victoria Dobrzyń 25 października, 14:30
MKS Wołczyn 2-6 KS Krasiejów 24 października, 14:30
LZS Kuniów 1-3 LZS Chrząstowice 25 października, 14:00
TOR Dobrzeń Wielki 1-1 LZS Mechnice 5 grudnia, 12:00
w pierwotnym terminie (24 października, 14:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (12 grudnia, 14:30) odwołany / w trzecim terminie (18 listopada, 19:00) odwołany / w czwartym terminie (3 grudnia, 13:00) odwołany

Kolejka 15 - 31 października

LZS Mechnice 0-1 Żubry Smarchowice Śląskie 31 października, 14:00
LZS Chrząstowice 0-1 TOR Dobrzeń Wielki 31 października, 14:00
KS Krasiejów 1-1 LZS Kuniów 31 października, 14:00
Victoria Dobrzyń 3-1 MKS Wołczyn 31 października, 14:00
Stobrawa Ligota Dolna 0-1 LZS Ligota Turawska 31 października, 14:00
Orzeł Źlinice 6-2 Hetman Byczyna 31 października, 14:00
Unia Kolonowskie 5-1 Śląsk Łubniany 31 października, 14:00
Polonia Karłowice 2-2 Start Dobrodzień 31 października, 14:00
Rodło Opole 1-1 Start Jełowa 31 października, 14:00
Motor Praszka 5-3 LZS Przywory 31 października, 14:00

Kolejka 16 - 7-8 listopada

Żubry Smarchowice Śląskie 2-0 LZS Przywory 7 listopada, 13:30
Start Jełowa 0-3 Motor Praszka 7 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 6-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Start Dobrodzień 1-1 Rodło Opole 7 listopada, 13:30
Śląsk Łubniany 3-2 Polonia Karłowice 7 listopada, 12:00
Hetman Byczyna 0-1 Unia Kolonowskie 7 listopada, 13:30
LZS Ligota Turawska 1-2 Orzeł Źlinice 7 listopada, 13:30
MKS Wołczyn 4-2 Stobrawa Ligota Dolna 8 listopada, 13:30
LZS Kuniów 6-3 Victoria Dobrzyń 8 listopada, 13:30
TOR Dobrzeń Wielki 3-0 KS Krasiejów 7 listopada, 13:30
LZS Mechnice 2-0 LZS Chrząstowice 7 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 14-15 listopada

LZS Chrząstowice 3-3 Żubry Smarchowice Śląskie 15 listopada, 13:30
KS Krasiejów 2-2 LZS Mechnice 14 listopada, 13:30
Victoria Dobrzyń 1-4 TOR Dobrzeń Wielki 14 listopada, 13:30
Stobrawa Ligota Dolna 2-5 LZS Kuniów 14 listopada, 13:30
Orzeł Źlinice 8-4 MKS Wołczyn 15 listopada, 13:30
Unia Kolonowskie 1-0 LZS Ligota Turawska 14 listopada, 13:30
Polonia Karłowice 5-1 Hetman Byczyna 14 listopada, 13:30
Rodło Opole 2-3 Śląsk Łubniany 14 listopada, 13:30
Motor Praszka 6-1 Start Dobrodzień 14 listopada, 13:30
LZS Przywory 3-5 Start Jełowa 14 listopada, 13:30

Kolejka 18 - 21-22 listopada

Żubry Smarchowice Śląskie 5-3 Start Jełowa 21 listopada, 13:00
Start Dobrodzień 2-1 LZS Przywory 21 listopada, 13:00
Śląsk Łubniany 3-1 Motor Praszka 21 listopada, 13:00
Hetman Byczyna 0-0 Rodło Opole 21 listopada, 13:00
LZS Ligota Turawska 7-0 Polonia Karłowice 21 listopada, 13:00
MKS Wołczyn 1-1 Unia Kolonowskie 21 listopada, 13:00
LZS Kuniów 2-2 Orzeł Źlinice 21 listopada, 13:00
TOR Dobrzeń Wielki 5-1 Stobrawa Ligota Dolna 21 listopada, 13:00
LZS Mechnice 6-0 Victoria Dobrzyń 21 listopada, 13:00
LZS Chrząstowice 3-2 KS Krasiejów 22 listopada, 13:00

Kolejka 19 - 28-29 listopada

KS Krasiejów 5-3 Żubry Smarchowice Śląskie 28 listopada, 13:00
Victoria Dobrzyń 3-0 LZS Chrząstowice 29 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Stobrawa Ligota Dolna 3-8 LZS Mechnice 28 listopada, 13:00
Orzeł Źlinice 1-1 TOR Dobrzeń Wielki 28 listopada, 13:00
Unia Kolonowskie 0-0 LZS Kuniów 28 listopada, 13:00
Polonia Karłowice 2-1 MKS Wołczyn 28 listopada, 13:00
Rodło Opole 0-4 LZS Ligota Turawska 28 listopada, 13:00
Motor Praszka 3-0 Hetman Byczyna 28 listopada, 13:00
LZS Przywory 1-0 Śląsk Łubniany 28 listopada, 13:00
Start Jełowa 7-4 Start Dobrodzień 28 listopada, 13:00

Kolejka 20 - 6-7 marca

TOR Dobrzeń Wielki - Śląsk Łubniany
LZS Mechnice - LZS Kuniów
Orzeł Źlinice - Unia Kolonowskie
Start Jełowa - LZS Ligota Turawska
Żubry Smarchowice Śląskie - MKS Wołczyn
Rodło Opole - Hetman Byczyna
LZS Chrząstowice - Start Dobrodzień
Motor Praszka - Stobrawa Ligota Dolna
LZS Przywory - Victoria Dobrzyń
KS Krasiejów - Polonia Karłowice

Kolejka 21 - 13-14 marca

Śląsk Łubniany - LZS Ligota Turawska
Unia Kolonowskie - Start Jełowa
LZS Kuniów - Orzeł Źlinice
TOR Dobrzeń Wielki - LZS Mechnice
MKS Wołczyn - Polonia Karłowice
Victoria Dobrzyń - KS Krasiejów
Stobrawa Ligota Dolna - LZS Przywory
Start Dobrodzień - Motor Praszka
Hetman Byczyna - LZS Chrząstowice
Żubry Smarchowice Śląskie - Rodło Opole

Kolejka 22 - 20-21 marca

LZS Mechnice - Śląsk Łubniany
Orzeł Źlinice - TOR Dobrzeń Wielki
Start Jełowa - LZS Kuniów
LZS Ligota Turawska - Unia Kolonowskie
Rodło Opole - MKS Wołczyn
LZS Chrząstowice - Żubry Smarchowice Śląskie
Motor Praszka - Hetman Byczyna
LZS Przywory - Start Dobrodzień
KS Krasiejów - Stobrawa Ligota Dolna
Polonia Karłowice - Victoria Dobrzyń

Kolejka 23 - 27-28 marca

Śląsk Łubniany - Unia Kolonowskie
LZS Kuniów - LZS Ligota Turawska
TOR Dobrzeń Wielki - Start Jełowa
LZS Mechnice - Orzeł Źlinice
MKS Wołczyn - Victoria Dobrzyń
Stobrawa Ligota Dolna - Polonia Karłowice
Start Dobrodzień - KS Krasiejów
Hetman Byczyna - LZS Przywory
Żubry Smarchowice Śląskie - Motor Praszka
Rodło Opole - LZS Chrząstowice

Kolejka 24 - 3 kwietnia

Orzeł Źlinice - Śląsk Łubniany
Start Jełowa - LZS Mechnice
LZS Ligota Turawska - TOR Dobrzeń Wielki
Unia Kolonowskie - LZS Kuniów
LZS Chrząstowice - MKS Wołczyn
Motor Praszka - Rodło Opole
LZS Przywory - Żubry Smarchowice Śląskie
KS Krasiejów - Hetman Byczyna
Polonia Karłowice - Start Dobrodzień
Victoria Dobrzyń - Stobrawa Ligota Dolna

Kolejka 25 - 10-11 kwietnia

Śląsk Łubniany - LZS Kuniów
TOR Dobrzeń Wielki - Unia Kolonowskie
LZS Mechnice - LZS Ligota Turawska
Orzeł Źlinice - Start Jełowa
MKS Wołczyn - Stobrawa Ligota Dolna
Start Dobrodzień - Victoria Dobrzyń
Hetman Byczyna - Polonia Karłowice
Żubry Smarchowice Śląskie - KS Krasiejów
Rodło Opole - LZS Przywory
LZS Chrząstowice - Motor Praszka

Kolejka 26 - 17-18 kwietnia

Start Jełowa - Śląsk Łubniany
LZS Ligota Turawska - Orzeł Źlinice
Unia Kolonowskie - LZS Mechnice
LZS Kuniów - TOR Dobrzeń Wielki
Motor Praszka - MKS Wołczyn
LZS Przywory - LZS Chrząstowice
KS Krasiejów - Rodło Opole
Polonia Karłowice - Żubry Smarchowice Śląskie
Victoria Dobrzyń - Hetman Byczyna
Stobrawa Ligota Dolna - Start Dobrodzień

Kolejka 27 - 24-25 kwietnia

Śląsk Łubniany - TOR Dobrzeń Wielki
LZS Kuniów - LZS Mechnice
Unia Kolonowskie - Orzeł Źlinice
LZS Ligota Turawska - Start Jełowa
MKS Wołczyn - Start Dobrodzień
Hetman Byczyna - Stobrawa Ligota Dolna
Żubry Smarchowice Śląskie - Victoria Dobrzyń
Rodło Opole - Polonia Karłowice
LZS Chrząstowice - KS Krasiejów
Motor Praszka - LZS Przywory

Kolejka 28 - 1-2 maja

LZS Ligota Turawska - Śląsk Łubniany
Start Jełowa - Unia Kolonowskie
Orzeł Źlinice - LZS Kuniów
LZS Mechnice - TOR Dobrzeń Wielki
LZS Przywory - MKS Wołczyn
KS Krasiejów - Motor Praszka
Polonia Karłowice - LZS Chrząstowice
Victoria Dobrzyń - Rodło Opole
Stobrawa Ligota Dolna - Żubry Smarchowice Śląskie
Start Dobrodzień - Hetman Byczyna

Kolejka 29 - 8-9 maja

Śląsk Łubniany - LZS Mechnice
TOR Dobrzeń Wielki - Orzeł Źlinice
LZS Kuniów - Start Jełowa
Unia Kolonowskie - LZS Ligota Turawska
MKS Wołczyn - Hetman Byczyna
Żubry Smarchowice Śląskie - Start Dobrodzień
Rodło Opole - Stobrawa Ligota Dolna
LZS Chrząstowice - Victoria Dobrzyń
Motor Praszka - Polonia Karłowice
LZS Przywory - KS Krasiejów

Kolejka 30 - 15-16 maja

Unia Kolonowskie - Śląsk Łubniany
LZS Ligota Turawska - LZS Kuniów
Start Jełowa - TOR Dobrzeń Wielki
Orzeł Źlinice - LZS Mechnice
KS Krasiejów - MKS Wołczyn
Polonia Karłowice - LZS Przywory
Victoria Dobrzyń - Motor Praszka
Stobrawa Ligota Dolna - LZS Chrząstowice
Start Dobrodzień - Rodło Opole
Hetman Byczyna - Żubry Smarchowice Śląskie

Kolejka 31 - 22-23 maja

Pauza: MKS Wołczyn, Victoria Dobrzyń, Stobrawa Ligota Dolna, Start Dobrodzień, LZS Chrząstowice, Polonia Karłowice, Hetman Byczyna, Żubry Smarchowice Śląskie, KS Krasiejów, Rodło Opole, Motor Praszka, LZS Przywory.
 
Śląsk Łubniany - Orzeł Źlinice
LZS Mechnice - Start Jełowa
TOR Dobrzeń Wielki - LZS Ligota Turawska
LZS Kuniów - Unia Kolonowskie

Kolejka 32 - 29-30 maja

Pauza: Motor Praszka, Hetman Byczyna, Żubry Smarchowice Śląskie, Polonia Karłowice, Stobrawa Ligota Dolna, LZS Chrząstowice, Start Dobrodzień, Victoria Dobrzyń, LZS Przywory, MKS Wołczyn, Rodło Opole, KS Krasiejów.
 
LZS Kuniów - Śląsk Łubniany
Unia Kolonowskie - TOR Dobrzeń Wielki
LZS Ligota Turawska - LZS Mechnice
Start Jełowa - Orzeł Źlinice

Kolejka 33 - 5-6 czerwca

Pauza: MKS Wołczyn, Victoria Dobrzyń, Żubry Smarchowice Śląskie, Hetman Byczyna, Stobrawa Ligota Dolna, Start Dobrodzień, LZS Chrząstowice, Polonia Karłowice, Rodło Opole, Motor Praszka, KS Krasiejów, LZS Przywory.
 
Śląsk Łubniany - Start Jełowa
Orzeł Źlinice - LZS Ligota Turawska
LZS Mechnice - Unia Kolonowskie
TOR Dobrzeń Wielki - LZS Kuniów

IV liga BS Leśnica 2020/2021 (opolska)

Klasa okręgowa 2020/2021 (opolska II)

Klasa A 2020/2021 (Opole I)
Klasa A 2020/2021 (Opole II)
Klasa A 2020/2021 (Opole III)
Klasa A 2020/2021 (Opole IV)
Klasa A 2020/2021 (Opole V)
Klasa A 2020/2021 (Opole VI)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas