[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Opole I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Piotrówka 26 60 19 3 4 90-31 11 1 1 46-13 8 2 3 44-18
2.  LZS Ligota Turawska 26 56 18 2 6 81-43 11 1 1 52-18 7 1 5 29-25
3.  LZS Kuniów 26 52 16 4 6 63-22 8 2 3 36-10 8 2 3 27-12
4.  Start Siołkowice Stare 26 51 16 3 7 59-38 10 0 3 29-12 6 3 4 30-26
5.  Piast Gorzów Śląski 26 49 15 4 7 73-42 7 3 3 39-23 8 1 4 34-19
6.  Stal Osowiec 25 40 12 4 9 49-43 8 2 2 29-17 4 2 7 20-26 2 4 1 1 0 6-2
7.  LZS Szczedrzyk 26 40 11 7 8 39-44 8 3 2 19-13 3 4 6 20-31 2 1 0 1 1 2-6
8.  LZS Rożnów 26 37 10 7 9 38-49 5 5 3 20-22 5 2 6 18-27
9.  Unia Murów 26 32 9 5 12 47-59 6 2 5 25-30 3 3 7 22-29
10.  LZS Bugaj Nowy 26 30 9 3 14 33-68 7 2 4 22-23 2 1 10 11-45
11.  Budowlani Pokój 26 23 6 5 15 39-52 5 2 6 18-23 1 3 9 21-29
12.  Prosna Zdziechowice 26 18 4 6 16 33-73 3 2 8 21-47 1 4 8 12-26
13.  LZS Kujakowice 26 17 5 2 19 43-71 4 1 8 26-32 1 1 11 17-39
14.  LZS Bogacica 25 8 1 5 19 21-73 1 4 8 12-31 0 1 11 9-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LZS Piotrówka    4-4 2-1 6-2 1-2 3-0 5-0 4-0 2-1 3-0* 5-0 5-1 3-2 3-0* 
 2 LZS Ligota Turawska3-6     1-0 4-1 4-2 3-1 3-1 5-0 1-1 7-0 2-1 3-2 5-2 11-1 
 3 LZS Kuniów1-0 3-1     2-2 0-1 0-0 6-1 3-0 4-0 8-0 3-1 1-2 1-2 4-0 
 4 Start Siołkowice Stare1-4 0-2 1-0     2-1 4-0 3-1 1-2 2-0 5-0 3-1 2-1 2-0 3-0 
 5 Piast Gorzów Śląski3-2 1-2 0-3 3-4     5-0 4-0 3-3 3-2 4-2 2-1 0-0 11-4 0-0* 
 6 Stal Osowiec1-3 5-2 3-4 2-0 2-1     2-2 3-1 1-1 2-1 3-1 2-1 3-0 
 7 LZS Szczedrzyk0-0 1-2 0-0 1-1 2-1 0-4     3-2 2-0 2-1 1-0 2-0 1-0 4-2 
 8 LZS Rożnów1-0 2-1 2-2 2-2 0-6 1-4 1-1     2-2 1-2 1-1 3-1 1-0 3-0* 
 9 Unia Murów0-5 0-6 0-1 1-4 3-4 2-0 3-3 1-1     3-0* 2-1 3-0 3-2 4-3 
 10 LZS Bugaj Nowy0-5 3-1 2-5 2-1 0-2 2-0 1-1 1-0 2-3     3-2 1-1 2-1 3-1 
 11 Budowlani Pokój1-1 2-1 1-5 0-2 1-4 1-4 0-1 0-1 4-3 5-0     0-0 2-1 1-0 
 12 Prosna Zdziechowice4-7 2-3 0-2 0-5 2-2 1-6 2-1 1-4 1-5 3-1 0-8     2-2 3-1 
 13 LZS Kujakowice2-3 1-2 0-2 1-2 1-5 4-1 1-3 2-3 4-2 1-3 3-3 3-2     3-1 
 14 LZS Bogacica1-8 1-2 0-2 2-4 1-3 0-0 0-5 0-1 1-2 1-1 1-1 1-1 3-1     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Budowlani Pokój 0-2 Start Siołkowice Stare 19 sierpnia, 17:00
LZS Piotrówka 4-4 LZS Ligota Turawska 19 sierpnia, 17:00
Prosna Zdziechowice 3-1 LZS Bogacica 19 sierpnia, 17:00
Piast Gorzów Śląski 11-4 LZS Kujakowice 19 sierpnia, 17:00
LZS Kuniów 0-0 Stal Osowiec 19 sierpnia, 17:00
LZS Bugaj Nowy 1-0 LZS Rożnów 19 sierpnia, 17:00
Unia Murów 3-3 LZS Szczedrzyk 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Start Siołkowice Stare 3-1 LZS Szczedrzyk 25 sierpnia, 17:00
LZS Rożnów 2-2 Unia Murów 26 sierpnia, 17:00
Stal Osowiec 2-1 LZS Bugaj Nowy 26 sierpnia, 17:00
LZS Kujakowice 0-2 LZS Kuniów 26 sierpnia, 17:00
LZS Bogacica 1-3 Piast Gorzów Śląski 26 sierpnia, 17:00
LZS Ligota Turawska 3-2 Prosna Zdziechowice 26 sierpnia, 17:00
Budowlani Pokój 1-1 LZS Piotrówka 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 1-2 września

LZS Piotrówka 6-2 Start Siołkowice Stare 2 września, 16:00
Prosna Zdziechowice 0-8 Budowlani Pokój 2 września, 16:00
Piast Gorzów Śląski 1-2 LZS Ligota Turawska 2 września, 16:00
LZS Kuniów 4-0 LZS Bogacica 2 września, 16:00
LZS Bugaj Nowy 2-1 LZS Kujakowice 2 września, 16:00
Unia Murów 2-0 Stal Osowiec 1 września, 16:00
LZS Szczedrzyk 3-2 LZS Rożnów 2 września, 16:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Start Siołkowice Stare 1-2 LZS Rożnów 8 września, 16:00
Stal Osowiec 2-2 LZS Szczedrzyk 9 września, 16:00
LZS Kujakowice 4-2 Unia Murów 9 września, 16:00
LZS Bogacica 1-1 LZS Bugaj Nowy 9 września, 16:00
LZS Ligota Turawska 1-0 LZS Kuniów 9 września, 16:00
Budowlani Pokój 1-4 Piast Gorzów Śląski 9 września, 16:00
LZS Piotrówka 5-1 Prosna Zdziechowice 9 września, 16:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Prosna Zdziechowice 0-5 Start Siołkowice Stare 16 września, 16:00
LZS Kuniów 3-1 Budowlani Pokój 16 września, 16:00
LZS Bugaj Nowy 3-1 LZS Ligota Turawska 16 września, 16:00
Unia Murów 4-3 LZS Bogacica 15 września, 16:00
LZS Szczedrzyk 1-0 LZS Kujakowice 16 września, 16:00
LZS Rożnów 1-4 Stal Osowiec 16 września, 16:00
LZS Piotrówka 1-2 Piast Gorzów Śląski 15 września, 15:00 (150)

Kolejka 6 - 22-23 września

Start Siołkowice Stare 4-0 Stal Osowiec 22 września, 16:00
LZS Kujakowice 2-3 LZS Rożnów 23 września, 16:00
LZS Bogacica 0-5 LZS Szczedrzyk 23 września, 16:00
LZS Ligota Turawska 1-1 Unia Murów 23 września, 16:00
Budowlani Pokój 5-0 LZS Bugaj Nowy 23 września, 16:00
LZS Piotrówka 2-1 LZS Kuniów 23 września, 16:00
Prosna Zdziechowice 2-2 Piast Gorzów Śląski 23 września, 16:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Piast Gorzów Śląski 3-4 Start Siołkowice Stare 29 września, 15:00
LZS Kuniów 1-2 Prosna Zdziechowice 30 września, 16:00
LZS Bugaj Nowy 0-5 LZS Piotrówka 30 września, 16:00 (140)
Unia Murów 2-1 Budowlani Pokój 29 września, 16:00
LZS Szczedrzyk 1-2 LZS Ligota Turawska 30 września, 16:00
LZS Rożnów 3-0 LZS Bogacica 30 września, 16:00
(wo)
nie odbył się - zweryfikowany vo
Stal Osowiec 3-0 LZS Kujakowice 30 września, 16:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Start Siołkowice Stare 2-0 LZS Kujakowice 6 października, 15:00
LZS Bogacica 0-0 Stal Osowiec 7 października, 15:00
LZS Ligota Turawska 5-0 LZS Rożnów 7 października, 15:00
Budowlani Pokój 0-1 LZS Szczedrzyk 7 października, 15:00
LZS Piotrówka 2-1 Unia Murów 7 października, 15:00
Prosna Zdziechowice 3-1 LZS Bugaj Nowy 7 października, 15:00
Piast Gorzów Śląski 0-3 LZS Kuniów 7 października, 15:00

Kolejka 9 - 13-14 października

LZS Kuniów 2-2 Start Siołkowice Stare 14 października, 15:00
LZS Bugaj Nowy 0-2 Piast Gorzów Śląski 14 października, 15:00
Unia Murów 3-0 Prosna Zdziechowice 13 października, 15:00
LZS Szczedrzyk 0-0 LZS Piotrówka 16 kwietnia, 17:00
LZS Rożnów 1-1 Budowlani Pokój 14 października, 15:00
Stal Osowiec 5-2 LZS Ligota Turawska 14 października, 15:00
LZS Kujakowice 3-1 LZS Bogacica 14 października, 15:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Start Siołkowice Stare 3-0 LZS Bogacica 20 października, 15:00
LZS Ligota Turawska 5-2 LZS Kujakowice 21 października, 15:00
Budowlani Pokój 1-4 Stal Osowiec 21 października, 15:00
LZS Piotrówka 4-0 LZS Rożnów 21 października, 15:00
Prosna Zdziechowice 2-1 LZS Szczedrzyk 21 października, 15:00
Piast Gorzów Śląski 3-2 Unia Murów 21 października, 15:00
LZS Kuniów 8-0 LZS Bugaj Nowy 21 października, 15:00

Kolejka 11 - 27-28 października

LZS Bugaj Nowy 2-1 Start Siołkowice Stare 28 października, 14:00
Unia Murów 0-1 LZS Kuniów 27 października, 15:00
LZS Szczedrzyk 2-1 Piast Gorzów Śląski 28 października, 14:00
LZS Rożnów 3-1 Prosna Zdziechowice 28 października, 14:00
Stal Osowiec 1-3 LZS Piotrówka 28 października, 14:00
LZS Kujakowice 3-3 Budowlani Pokój 28 października, 14:00
LZS Bogacica 1-2 LZS Ligota Turawska 28 października, 14:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Start Siołkowice Stare 0-2 LZS Ligota Turawska 3 listopada, 13:00
Budowlani Pokój 1-0 LZS Bogacica 4 listopada, 13:00
LZS Piotrówka 3-2 LZS Kujakowice 4 listopada, 13:00
Prosna Zdziechowice 1-6 Stal Osowiec 4 listopada, 13:00
Piast Gorzów Śląski 3-3 LZS Rożnów 4 listopada, 13:00
LZS Kuniów 6-1 LZS Szczedrzyk 4 listopada, 13:00
LZS Bugaj Nowy 2-3 Unia Murów 4 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Unia Murów 1-4 Start Siołkowice Stare 10 listopada, 13:00
LZS Szczedrzyk 2-1 LZS Bugaj Nowy 11 listopada, 13:00
LZS Rożnów 2-2 LZS Kuniów 11 listopada, 13:00
Stal Osowiec 2-1 Piast Gorzów Śląski 11 listopada, 13:00
LZS Kujakowice 3-2 Prosna Zdziechowice 11 listopada, 13:00
LZS Bogacica 1-8 LZS Piotrówka 11 listopada, 13:00
LZS Ligota Turawska 2-1 Budowlani Pokój 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 15-16 marca

Start Siołkowice Stare 3-1 Budowlani Pokój 15 marca, 14:00
LZS Ligota Turawska 3-6 LZS Piotrówka 16 marca, 14:00
LZS Bogacica 1-1 Prosna Zdziechowice 16 marca, 14:00
LZS Kujakowice 1-5 Piast Gorzów Śląski 16 marca, 14:00
Stal Osowiec 3-4 LZS Kuniów 16 marca, 14:00
LZS Rożnów 1-2 LZS Bugaj Nowy 16 marca, 14:00
LZS Szczedrzyk 2-0 Unia Murów 16 marca, 14:00

Kolejka 15 - 22 marca

LZS Szczedrzyk 1-1 Start Siołkowice Stare 22 marca, 14:00
Unia Murów 1-1 LZS Rożnów 22 marca, 14:00
LZS Bugaj Nowy 2-0 Stal Osowiec 22 marca, 14:00
LZS Kuniów 1-2 LZS Kujakowice 22 marca, 14:00
Piast Gorzów Śląski 0-0 LZS Bogacica 22 marca, 14:00
(wo)
zweryfikowano obustronnym vo na boisku 5-1
Prosna Zdziechowice 2-3 LZS Ligota Turawska 22 marca, 14:00
LZS Piotrówka 5-0 Budowlani Pokój 22 marca, 14:00

Kolejka 16 - 29-30 marca

Start Siołkowice Stare 1-4 LZS Piotrówka 29 marca, 16:00
Budowlani Pokój 0-0 Prosna Zdziechowice 29 marca, 16:00
LZS Ligota Turawska 4-2 Piast Gorzów Śląski 30 marca, 16:00
LZS Bogacica 0-2 LZS Kuniów 30 marca, 16:00
LZS Kujakowice 1-3 LZS Bugaj Nowy 30 marca, 16:00
Stal Osowiec 1-1 Unia Murów 30 marca, 16:00
LZS Rożnów 1-1 LZS Szczedrzyk 30 marca, 16:00

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

LZS Rożnów 2-2 Start Siołkowice Stare 6 kwietnia, 16:00
LZS Szczedrzyk 0-4 Stal Osowiec 6 kwietnia, 16:00
Unia Murów 3-2 LZS Kujakowice 5 kwietnia, 16:00
LZS Bugaj Nowy 3-1 LZS Bogacica 6 kwietnia, 16:00
LZS Kuniów 3-1 LZS Ligota Turawska 6 kwietnia, 16:00
Piast Gorzów Śląski 2-1 Budowlani Pokój 6 kwietnia, 16:00
Prosna Zdziechowice 4-7 LZS Piotrówka 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

Piast Gorzów Śląski 3-2 LZS Piotrówka 13 kwietnia, 16:00
Start Siołkowice Stare 2-1 Prosna Zdziechowice 13 kwietnia, 16:00
Budowlani Pokój 1-5 LZS Kuniów 12 kwietnia, 16:00
LZS Ligota Turawska 7-0 LZS Bugaj Nowy 13 kwietnia, 17:00
LZS Bogacica 1-2 Unia Murów 13 kwietnia, 16:00
LZS Kujakowice 1-3 LZS Szczedrzyk 13 kwietnia, 16:00
Stal Osowiec 3-1 LZS Rożnów 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 19-20 kwietnia

Stal Osowiec 2-0 Start Siołkowice Stare 20 kwietnia, 16:00
LZS Rożnów 1-0 LZS Kujakowice 20 kwietnia, 16:00
LZS Szczedrzyk 4-2 LZS Bogacica 20 kwietnia, 16:00
Unia Murów 0-6 LZS Ligota Turawska 20 kwietnia, 16:00
LZS Bugaj Nowy 3-2 Budowlani Pokój 20 kwietnia, 16:00
LZS Kuniów 1-0 LZS Piotrówka 20 kwietnia, 16:00
Piast Gorzów Śląski 0-0 Prosna Zdziechowice 20 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 26-27 kwietnia

Start Siołkowice Stare 2-1 Piast Gorzów Śląski 26 kwietnia, 16:00
Prosna Zdziechowice 0-2 LZS Kuniów 27 kwietnia, 16:00
LZS Piotrówka 3-0 LZS Bugaj Nowy 27 kwietnia, 16:00
(wo)
Budowlani Pokój 4-3 Unia Murów 26 kwietnia, 16:00
LZS Ligota Turawska 3-1 LZS Szczedrzyk 26 kwietnia, 16:00
LZS Bogacica 0-1 LZS Rożnów 27 kwietnia, 16:00
LZS Kujakowice 4-1 Stal Osowiec 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 3-4 maja

LZS Kujakowice 1-2 Start Siołkowice Stare 4 maja, 17:00
Stal Osowiec - LZS Bogacica 4 maja, 17:00
nie odbył się
LZS Rożnów 2-1 LZS Ligota Turawska 4 maja, 17:00
LZS Szczedrzyk 1-0 Budowlani Pokój 4 maja, 17:00
Unia Murów 0-5 LZS Piotrówka 4 maja, 17:00
LZS Bugaj Nowy 1-1 Prosna Zdziechowice 4 maja, 17:00
LZS Kuniów 0-1 Piast Gorzów Śląski 4 maja, 17:00

Kolejka 22 - 10-11 maja

Start Siołkowice Stare 1-0 LZS Kuniów 11 maja, 17:00
Piast Gorzów Śląski 4-2 LZS Bugaj Nowy 11 maja, 17:00
Prosna Zdziechowice 1-5 Unia Murów 11 maja, 17:00
LZS Piotrówka 5-0 LZS Szczedrzyk 10 maja, 17:00
Budowlani Pokój 0-1 LZS Rożnów 11 maja, 17:00
LZS Ligota Turawska 3-1 Stal Osowiec 10 maja, 17:00
LZS Bogacica 3-1 LZS Kujakowice 11 maja, 17:00

Kolejka 23 - 17-18 maja

LZS Bogacica 2-4 Start Siołkowice Stare 18 maja, 17:00
LZS Kujakowice 1-2 LZS Ligota Turawska 18 maja, 17:00
Stal Osowiec 3-1 Budowlani Pokój 18 maja, 17:00
LZS Rożnów 1-0 LZS Piotrówka 18 maja, 17:00
LZS Szczedrzyk 2-0 Prosna Zdziechowice 18 maja, 17:00
Unia Murów 3-4 Piast Gorzów Śląski 18 maja, 17:00
LZS Bugaj Nowy 2-5 LZS Kuniów 18 maja, 17:00

Kolejka 24 - 24-25 maja

Start Siołkowice Stare 5-0 LZS Bugaj Nowy 25 maja, 17:00
LZS Kuniów 4-0 Unia Murów 25 maja, 17:00
Piast Gorzów Śląski 4-0 LZS Szczedrzyk 25 maja, 17:00
Prosna Zdziechowice 1-4 LZS Rożnów 25 maja, 17:00
LZS Piotrówka 3-0 Stal Osowiec 25 maja, 17:00
Budowlani Pokój 2-1 LZS Kujakowice 25 maja, 17:00
LZS Ligota Turawska 11-1 LZS Bogacica 25 maja, 17:00

Kolejka 25 - 31 maja-1 czerwca

LZS Ligota Turawska 4-1 Start Siołkowice Stare 1 czerwca, 17:00
LZS Bogacica 1-1 Budowlani Pokój 1 czerwca, 17:00
LZS Kujakowice 2-3 LZS Piotrówka 1 czerwca, 17:00
Stal Osowiec 2-1 Prosna Zdziechowice 1 czerwca, 17:00
LZS Rożnów 0-6 Piast Gorzów Śląski 1 czerwca, 17:00
LZS Szczedrzyk 0-0 LZS Kuniów 1 czerwca, 17:00
Unia Murów 3-0 LZS Bugaj Nowy 1 czerwca, 17:00
(wo)

Kolejka 26 - 8 czerwca

Start Siołkowice Stare 2-0 Unia Murów 8 czerwca, 17:00
LZS Bugaj Nowy 1-1 LZS Szczedrzyk 8 czerwca, 17:00
LZS Kuniów 3-0 LZS Rożnów 8 czerwca, 17:00
Piast Gorzów Śląski 5-0 Stal Osowiec 8 czerwca, 17:00
Prosna Zdziechowice 2-2 LZS Kujakowice 8 czerwca, 17:00
LZS Piotrówka 3-0 LZS Bogacica 8 czerwca, 17:00
(wo)
Budowlani Pokój 2-1 LZS Ligota Turawska 8 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2007/2008 (opolska I)
Klasa okręgowa 2007/2008 (opolska II)

Klasa A 2007/2008 (Opole II)
Klasa A 2007/2008 (Opole III)
Klasa A 2007/2008 (Opole IV)

Klasa B 2007/2008 (Kluczbork I)
Klasa B 2007/2008 (Kluczbork II - Namysłów)
Klasa B 2007/2008 (Krapkowice)
Klasa B 2007/2008 (Olesno)
Klasa B 2007/2008 (Opole I)
Klasa B 2007/2008 (Opole II)
Klasa B 2007/2008 (Opole III)

Autor: Zdzisław Kowalski
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas