[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga 2012/2013, grupa: pomorsko-zachodniopomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękitni Stargard Szczeciński 30 61 18 7 5 57-28 11 2 2 30-11 7 5 3 27-17
2.  Kotwica Kołobrzeg 30 54 15 9 6 39-26 8 4 3 21-10 7 5 3 18-16
3.  Drawa Drawsko Pomorskie 30 46 13 7 10 44-42 8 5 2 26-17 5 2 8 18-25 2 3 1 0 1 4-3
4.  Lechia II Gdańsk 30 46 13 7 10 43-32 9 1 5 28-18 4 6 5 15-14 2 3 1 0 1 3-4
5.  Cartusia Kartuzy 30 45 12 9 9 28-29 5 8 2 10-9 7 1 7 18-20
6.  Gwardia Koszalin 30 43 12 7 11 57-40 7 1 7 27-19 5 6 4 30-21 2 6 2 0 0 4-0
7.  Pogoń Barlinek 30 43 12 7 11 41-41 7 5 3 29-17 5 2 8 12-24 2 0 0 0 2 0-4
8.  Arka II Gdynia 30 42 12 6 12 40-41 9 2 4 32-16 3 4 8 8-25
9.  Bałtyk Gdynia 30 41 10 11 9 30-28 5 6 4 18-13 5 5 5 12-15
10.  Koral Dębnica 30 39 10 9 11 33-37 7 2 6 21-16 3 7 5 12-21
11.  Chemik Police 30 38 10 8 12 42-38 5 4 6 15-11 5 4 6 27-27 2 3 1 0 1 3-2
12.  Pogoń II Szczecin 30 38 10 8 12 43-48 5 5 5 26-23 5 3 7 17-25 2 3 1 0 1 2-3
13.  Energetyk Gryfino 30 36 9 9 12 34-42 5 6 4 18-15 4 3 8 16-27
14.  Polonia Gdańsk 30 34 9 7 14 46-46 6 3 6 29-22 3 4 8 17-24 2 6 2 0 0 7-4
15.  Dąb Dębno 30 34 9 7 14 44-57 6 3 6 29-26 3 4 8 15-31 2 0 0 0 2 4-7
16.  Gryf Słupsk 30 18 4 6 20 22-68 1 5 9 12-29 3 1 11 10-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Błękitni Stargard Szczeciński    1-1 2-1 0-1 3-0 2-1 0-3 3-0 0-0 3-1 1-0 2-1 4-0 2-1 2-0 5-1 
 2 Kotwica Kołobrzeg0-2     2-0 1-0 2-0 0-0 5-1 1-1 3-0 0-1 0-4 4-1 0-0 0-0 1-0 2-0 
 3 Drawa Drawsko Pomorskie1-1 1-1     1-3 2-1 3-3 1-1 1-0 1-0 2-0 0-0 1-2 3-1 2-1 3-1 4-2 
 4 Lechia II Gdańsk0-1 3-0 0-3     3-0 1-1 2-0 3-0 3-0 0-2 3-1 1-3 3-4 2-1 3-2 1-0 
 5 Cartusia Kartuzy2-2 1-1 1-3 0-0     0-3 1-0 0-0 1-0 0-0 1-0 0-0 0-0 1-0 2-0 0-0 
 6 Gwardia Koszalin4-3 3-0 4-1 2-0 3-2     2-0 1-2 0-1 0-1 4-1 0-1 2-3 0-0 2-3 0-1 
 7 Pogoń Barlinek0-3 1-1 3-0 2-1 0-1 0-2     4-1 2-2 1-1 5-2 2-2 1-0 3-1 0-0 5-0 
 8 Arka II Gdynia0-0 1-0 3-0 0-2 1-0 1-4 3-0     2-3 5-0 0-2 5-2 2-1 4-1 1-1 4-0 
 9 Bałtyk Gdynia1-1 1-2 0-0 0-0 0-2 0-3 4-1 0-0     0-0 2-2 1-2 2-0 1-0 4-0 2-0 
 10 Koral Dębnica2-0 1-2 0-2 1-0 1-2 2-1 0-0 2-0 0-2     0-2 1-0 3-1 1-1 7-2 0-1 
 11 Chemik Police1-2 0-2 1-0 0-0 1-2 1-1 0-1 1-0 2-0 1-1     2-0 0-0 0-1 0-1 5-0 
 12 Pogoń II Szczecin1-2 0-0 4-2 2-2 2-2 4-0 0-1 2-0 1-1 1-1 2-1     2-3 1-4 0-1 4-3 
 13 Energetyk Gryfino3-3 0-1 1-1 1-1 2-1 1-1 1-0 0-1 0-1 1-0 0-2 0-0     4-2 1-1 3-0 
 14 Polonia Gdańsk2-0 0-1 0-3 2-2 0-2 1-1 2-3 5-0 0-2 4-1 3-3 3-0 2-0     4-2 1-2 
 15 Dąb Dębno0-3 3-4 4-0 2-1 0-1 4-3 0-1 1-2 0-0 1-1 5-5 2-1 2-1 2-3     3-0* 
 16 Gryf Słupsk0-4 0-2 0-2 x-x 
0-2 
0-2 1-6 3-0 1-1 0-0 2-2 1-2 1-2 1-2 1-1 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Gryf Słupsk 1-1 Arka II Gdynia 18 sierpnia, 17:00 (600)
Paweł Szutenberg 34 - Robert Ziętarski 70
Polonia Gdańsk 0-2 Bałtyk Gdynia 18 sierpnia, 11:00 (450)
Mateusz Toporkiewicz 46, 81
Pogoń II Szczecin 1-2 Błękitni Stargard Szczeciński 18 sierpnia, 11:00 (200)
Mateusz Szałek 7 - Sebastian Inczewski 8, Robert Gajda 42
Pogoń Barlinek 0-1 Cartusia Kartuzy 18 sierpnia, 17:00 (300)
Michał Kowalkowski 39
Drawa Drawsko Pomorskie 0-0 Chemik Police 18 sierpnia, 17:00 (300)
Lechia II Gdańsk 3-0 Kotwica Kołobrzeg 19 sierpnia, 13:00 (150)
Marko Bajić 1, 67, Ricardinho 75
Dąb Dębno 2-1 Energetyk Gryfino 18 sierpnia, 16:00 (600)
Michał Szubert 57, 67 - Bartosz Barandowski 32
Koral Dębnica 2-1 Gwardia Koszalin 18 sierpnia, 15:00 (100)
Daniel Fabich 33, 64 - Paweł Nowacki 29

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Arka II Gdynia 1-4 Gwardia Koszalin 26 sierpnia, 17:00 (400)
Paweł Wojowski 16 - Daisuke Shibusawa 7, 30, 35, Paweł Nowacki 12
na Narodowym Stadionie Rugby / w 5. minucie mecz został przerwany na 10 minut z powodu burzy
Energetyk Gryfino 1-0 Koral Dębnica 25 sierpnia, 16:00 (200)
Bartosz Barandowski 16
Kotwica Kołobrzeg 1-0 Dąb Dębno 25 sierpnia, 16:00 (1100)
Michał Smarzyński 46
Chemik Police 0-0 Lechia II Gdańsk 25 sierpnia, 15:00 (300)
Cartusia Kartuzy 1-3 Drawa Drawsko Pomorskie 26 sierpnia, 13:00
Robert Gronowski 63 (s) - Maciej Maciejewski 20, 23, 69
Błękitni Stargard Szczeciński 0-3 Pogoń Barlinek 25 sierpnia, 15:00 (500)
Łukasz Aleksandrowicz 18, 55, Rafał Świtaj 73
Bałtyk Gdynia 1-2 Pogoń II Szczecin 25 sierpnia, 18:00 (600)
Mateusz Toporkiewicz 90 - Łukasz Zwoliński 39, Kamil Walków 90
Gryf Słupsk 1-1 Polonia Gdańsk 25 sierpnia, 17:00 (550)
Marcin Kozłowski 70 - Adam Piątkowski 42

Kolejka 3 - 1-2 września

Polonia Gdańsk 5-0 Arka II Gdynia 1 września, 11:00
Adam Piątkowski 20, Szymon Rychłowski 35, 59, Bartosz Anusik 49, Daniel Jaśniewski 90
Pogoń II Szczecin 4-3 Gryf Słupsk 1 września, 11:00 (250)
Norbert Neumann 19, Adam Frączczak 22, Łukasz Zwoliński 60, Rafał Gutowski 61 - Paweł Klimek 30, Krzysztof Biegański 59, Paweł Waleszczyk 89
Pogoń Barlinek 2-2 Bałtyk Gdynia 1 września, 16:00 (500)
Maciej Grąbczewski 35, Piotr Sarbinowski 44 - Dariusz Kudyba 12, 58
Drawa Drawsko Pomorskie 1-1 Błękitni Stargard Szczeciński 1 września, 17:00 (350)
Artur Kapeliński 63 - Robert Gajda 87
Lechia II Gdańsk 3-0 Cartusia Kartuzy 1 września, 11:00 (70)
Piotr Przybylski 35, Deleu 80, Piotr Grzelczak 87
Dąb Dębno 5-5 Chemik Police 1 września, 11:00 (200)
Jacek Jarecki 8, 72 (k), Michał Szubert 61, 74, Grzegorz Szczepanik 79 - Wojciech Guźniczak 9, 58, Michał Janicki 45, Kamil Bieniek 51, Paweł Cierech 71
Koral Dębnica 1-2 Kotwica Kołobrzeg 1 września, 16:00
Artur Kowalczyk 43 (k) - Tomasz Parzy 18, Artur Sarna 63
Gwardia Koszalin 2-3 Energetyk Gryfino 1 września, 17:00
Kosuke Ikegami 30, Daisuke Shibusawa 49 - Sebastian Szych 3, Maciej Stańczyk 70 (s), Rafał Komar 82

Kolejka 4 - 8-9 września

Arka II Gdynia 2-1 Energetyk Gryfino 8 września, 17:00 (200)
Radosław Strzelecki 78, Marcus Vinícius 90 - Radosław Strzelecki 49 (s)
na Narodowym Stadionie Rugby
Kotwica Kołobrzeg 0-0 Gwardia Koszalin 8 września, 19:00 (2000)
w 51. minucie mecz został przerwany na 7 minut z powodu wejścia policji na murawę
Chemik Police 1-1 Koral Dębnica 8 września, 15:00 (300)
Wojciech Fadecki 4 - Artur Kowalczyk 65
Cartusia Kartuzy 2-0 Dąb Dębno 8 września, 16:00
Artur Formela 15, Dawid Hejden 60
Błękitni Stargard Szczeciński 0-1 Lechia II Gdańsk 8 września, 15:00
Kacper Wrzask 78
Bałtyk Gdynia 0-0 Drawa Drawsko Pomorskie 7 września, 19:00 (500)
Gryf Słupsk 3-0 Pogoń Barlinek 8 września, 17:00 (450)
Bartłomiej Oleszczuk 16, Marcin Kozłowski 53, Szymon Gibczyński 68
Polonia Gdańsk 3-0 Pogoń II Szczecin 8 września, 11:00
Mateusz Kujawa 14, Daniel Skowroński 19, Paweł Szewczykowski 35 (s)

Kolejka 5 - 15-16 września

Pogoń II Szczecin 2-0 Arka II Gdynia 15 września, 11:00
Łukasz Zwoliński 20, 88
Pogoń Barlinek 3-1 Polonia Gdańsk 15 września, 16:00 (250)
Szymon Matuszewski 57, Kacper Stukonis 70, Piotr Sarbinowski 85 - Adam Piątkowski 59 (k)
Drawa Drawsko Pomorskie 4-2 Gryf Słupsk 15 września, 16:00 (200)
Marcin Juszczak 10, 49, Michał Kotula 21, Mateusz Jureczko 30 - Marcin Kozłowski 18, Krzysztof Biegański 58
Lechia II Gdańsk 3-0 Bałtyk Gdynia 16 września, 15:00 (250)
Piotr Wiśniewski 21, 85, Kacper Łazaj 63
Dąb Dębno 0-3 Błękitni Stargard Szczeciński 15 września, 16:00
Paweł Duda 31, Michał Magnuski 47, Bartłomiej Zdunek 63 (k)
Koral Dębnica 1-2 Cartusia Kartuzy 15 września, 10:30
Daniel Fabich 20 - Kacper Markowski 22, Ryszard Dawidowski 82
Gwardia Koszalin 4-1 Chemik Police 15 września, 16:00 (200)
Maciej Stańczyk 14, Daisuke Shibusawa 43, 62, Kosuke Ikegami 80 - Paweł Krawiec 90
Energetyk Gryfino 0-1 Kotwica Kołobrzeg 15 września, 15:00 (300)
Marek Kowal 48

Kolejka 6 - 22-23 września

Arka II Gdynia 1-0 Kotwica Kołobrzeg 23 września, 17:00 (300)
Kamil Patelczyk 60
na Narodowym Stadionie Rugby
Chemik Police 0-0 Energetyk Gryfino 22 września, 13:00 (250)
Cartusia Kartuzy 0-3 Gwardia Koszalin 22 września, 11:00
Takuya Murayama 57, 85, Kosuke Ikegami 89
Błękitni Stargard Szczeciński 3-1 Koral Dębnica 22 września, 15:00 (350)
Paweł Duda 3, Arkadiusz Jasitczak 11, 45 - Wojciech Wolański 36
Bałtyk Gdynia 4-0 Dąb Dębno 21 września, 18:00
Krzysztof Bułka 19, 50, Dariusz Kudyba 26, Mateusz Toporkiewicz 39
Gryf Słupsk x-x Lechia II Gdańsk 22 września, 17:00
w pierwotnym terminie przerwany w 55. minucie przy stanie 0-0 z powodu złych warunków atmosferycznych; w drugim terminie (3 października, 16:00) dokończony
Polonia Gdańsk 0-3 Drawa Drawsko Pomorskie 22 września, 11:00
Mateusz Jureczko 54, 75, Marcin Juszczak 63 (k)
Pogoń II Szczecin 0-1 Pogoń Barlinek 22 września, 11:00 (100)
Rafał Świtaj 54 (k)
Gryf Słupsk 0-2 Lechia II Gdańsk 3 października, 16:00
Patryk Tuszyński 69, Paweł Nowak 71
w pierwotnym terminie (22 września, 17:00) przerwany w 55. minucie przy stanie 0-0 z powodu złych warunków atmosferycznych; w drugim terminie dokończony

Kolejka 7 - 29-30 września

Pogoń Barlinek 4-1 Arka II Gdynia 29 września, 15:00 (300)
Kacper Stukonis 18, Piotr Sarbinowski 37, 47, 71 - Fabian Słowiński 38
Drawa Drawsko Pomorskie 1-2 Pogoń II Szczecin 29 września, 16:00 (450)
Marek Hermanowicz 90 - Norbert Neumann 45, Damian Karczmarski 90
Lechia II Gdańsk 2-1 Polonia Gdańsk 30 września, 11:00
Vytautas Andriuškevičius 8, Patryk Tuszyński 88 - Kamil Borkowski 29
Dąb Dębno 3-0 Gryf Słupsk 29 września, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Koral Dębnica 0-2 Bałtyk Gdynia 29 września, 16:00
Dariusz Kudyba 8, 90
Gwardia Koszalin 4-3 Błękitni Stargard Szczeciński 29 września, 16:00 (700)
Kosuke Ikegami 4, 21, Daisuke Shibusawa 35, Konrad Rokicki 67 - Michał Magnuski 23, Bartłomiej Zdunek 77 (k), Jarosław Piskorz 87
Energetyk Gryfino 2-1 Cartusia Kartuzy 29 września, 14:00 (200)
Łukasz Kosakiewicz 8, 76 - Artur Formela 3
Kotwica Kołobrzeg 0-4 Chemik Police 29 września, 16:00 (400)
Przemysław Ciołek 26, Filip Kosakowski 54, Paweł Krawiec 55, Wojciech Guźniczak 85

Kolejka 8 - 6-7 października

Arka II Gdynia 0-2 Chemik Police 7 października, 17:00 (100)
Paweł Krawiec 13, Wojciech Guźniczak 87
na Narodowym Stadionie Rugby
Cartusia Kartuzy 1-1 Kotwica Kołobrzeg 6 października, 11:00
Artur Formela 23 - Mateusz Wesserling 31
Błękitni Stargard Szczeciński 4-0 Energetyk Gryfino 6 października, 15:00
Robert Gajda 18, 55, Maciej Liśkiewicz 69, Sebastian Inczewski 80
Bałtyk Gdynia 0-3 Gwardia Koszalin 6 października, 18:00 (500)
Konrad Rokicki 34, Daisuke Shibusawa 66, Takuya Murayama 81
na Narodowym Stadionie Rugby
Gryf Słupsk 2-2 Koral Dębnica 6 października, 15:00 (300)
Paweł Waleszczyk 41, 80 - Mariusz Węgliński 15, Daniel Fabich 29
Polonia Gdańsk 4-2 Dąb Dębno 6 października, 11:00
Szymon Rychłowski 54, 81, Łukasz Borkowski 73, Bartosz Anusik 76 - Michał Szubert 31, 45
Pogoń II Szczecin 2-2 Lechia II Gdańsk 6 października, 11:00 (50)
Krzysztof Iwanowski 23 (s), Łukasz Zwoliński 72 - Patryk Tuszyński 74, Przemysław Frankowski 77
Pogoń Barlinek 3-0 Drawa Drawsko Pomorskie 6 października, 15:00
Michał Świercz 47, Piotr Sarbinowski 59, Rafał Świtaj 66

Kolejka 9 - 13-14 października

Drawa Drawsko Pomorskie 1-0 Arka II Gdynia 13 października, 15:00 (150)
Artur Kapeliński 84
Lechia II Gdańsk 2-0 Pogoń Barlinek 13 października, 15:30 (100)
Grzegorz Rasiak 35, Paweł Nowak 49
Dąb Dębno 2-1 Pogoń II Szczecin 13 października, 15:00 (400)
Michał Szubert 5, 51 - Adrian Budka 83
Koral Dębnica 1-1 Polonia Gdańsk 13 października, 15:00
Paweł Arndt 90 - Adam Piątkowski 64
Gwardia Koszalin 0-1 Gryf Słupsk 13 października, 15:00 (600)
Szymon Gibczyński 45
Energetyk Gryfino 0-1 Bałtyk Gdynia 13 października, 14:00 (100)
Michał Drzymała 45
Kotwica Kołobrzeg 0-2 Błękitni Stargard Szczeciński 13 października, 17:00 (500)
Michał Magnuski 3, 48
Chemik Police 1-2 Cartusia Kartuzy 13 października, 13:00 (250)
Kamil Bieniek 62 - Michał Kowalkowski 27, Piotr Karasiński 72

Kolejka 10 - 20-21 października

Arka II Gdynia 1-0 Cartusia Kartuzy 21 października, 11:00 (100)
Mateusz Wiech 65 (s)
na Narodowym Stadionie Rugby
Błękitni Stargard Szczeciński 1-0 Chemik Police 20 października, 15:00 (200)
Arkadiusz Jasitczak 26
Bałtyk Gdynia 1-2 Kotwica Kołobrzeg 19 października, 18:00
Krzysztof Bułka 31 - Jakub Poznański 9, Patryk Skórecki 90
Gryf Słupsk 1-2 Energetyk Gryfino 20 października, 14:00 (350)
Szymon Gibczyński 47 - Bartosz Barandowski 42, Szymon Sidorowicz 90
Polonia Gdańsk 1-1 Gwardia Koszalin 20 października, 11:00
Piotr Nawrocki 75 (s) - Paweł Nowacki 31 (k)
Pogoń II Szczecin 1-1 Koral Dębnica 20 października, 11:00 (50)
Alan Błajewski 60 - Artur Kowalczyk 45
Pogoń Barlinek 0-0 Dąb Dębno 20 października, 13:00 (400)
Drawa Drawsko Pomorskie 1-3 Lechia II Gdańsk 20 października, 15:00 (200)
Marcin Juszczak 34 - Paweł Czychowski 9, Patryk Tuszyński 77, 80

Kolejka 11 - 27-28 października

Lechia II Gdańsk 3-0 Arka II Gdynia 28 października, 14:00 (538)
Piotr Grzelczak 36, 78, Kacper Łazaj 45
Dąb Dębno 4-0 Drawa Drawsko Pomorskie 27 października, 14:00 (200)
Dominik Husejko 20, Michał Szubert 60, 72, 75
Koral Dębnica 0-0 Pogoń Barlinek 27 października, 15:00 (10)
Gwardia Koszalin 0-1 Pogoń II Szczecin 27 października, 14:00
Kajetan Pogorzelczyk 87
bez udziału publiczności
Energetyk Gryfino 4-2 Polonia Gdańsk 27 października, 14:00 (120)
Daniel Wólkiewicz 15, Przemysław Brzeziański 17, Adrian Ułasowicz 70, Bartosz Barandowski 82 - Szymon Rychłowski 4, Michał Mikołajczak 86
Kotwica Kołobrzeg 2-0 Gryf Słupsk 27 października, 15:00 (500)
Tomasz Rydzak 64, Marek Kowal 79
Chemik Police 2-0 Bałtyk Gdynia 27 października, 13:00 (150)
Przemysław Ciołek 42, Paweł Krawiec 90
Cartusia Kartuzy 2-2 Błękitni Stargard Szczeciński 27 października, 14:00
Kacper Tułowiecki 62 (k), 85 (k) - Michał Magnuski 35, 82

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Arka II Gdynia 0-0 Błękitni Stargard Szczeciński 4 listopada, 17:00 (70)
na Narodowym Stadionie Rugby
Bałtyk Gdynia 0-2 Cartusia Kartuzy 3 listopada, 17:00
Piotr Karasiński 11, Artur Formela 29
na Narodowym Stadionie Rugby
Gryf Słupsk 1-2 Chemik Police 3 listopada, 13:00 (200)
Mateusz Jakubiak 10 (s) - Filip Kosakowski 17, Michał Janicki 38
Polonia Gdańsk 0-1 Kotwica Kołobrzeg 3 listopada, 11:00 (100)
Ołeksandr Żdanow 83
Pogoń II Szczecin 2-3 Energetyk Gryfino 3 listopada, 11:00 (50)
Rafał Gutowski 13, 66 - Bogusław Kostrubiec 9, Bartosz Barandowski 45, Robert Sierant 71
Pogoń Barlinek 0-2 Gwardia Koszalin 3 listopada, 13:00 (250)
Kosuke Ikegami 47, 59
Drawa Drawsko Pomorskie 2-0 Koral Dębnica 3 listopada, 14:00 (120)
Marek Hermanowicz 17, Zbigniew Węglowski 64
Lechia II Gdańsk 3-2 Dąb Dębno 4 listopada, 11:00 (30)
Wojciech Zyska 15, Patryk Tuszyński 37, Adam Duda 79 - Michał Szubert 67, Robert Gaca 86

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Dąb Dębno 1-2 Arka II Gdynia 10 listopada, 14:00
Mateusz Szczurek 86 (k) - Janusz Surdykowski 21, 33
Koral Dębnica 1-0 Lechia II Gdańsk 10 listopada, 14:00
Kamil Bulwan 70
Gwardia Koszalin 4-1 Drawa Drawsko Pomorskie 10 listopada, 13:00
Daisuke Shibusawa 29, Kosuke Ikegami 41, Paweł Nawrocki 45, Takuya Murayama 51 - Bartłomiej Okoniewski 68
Energetyk Gryfino 1-0 Pogoń Barlinek 10 listopada, 13:00 (200)
Bartosz Kubiak 68 (s)
Kotwica Kołobrzeg 4-1 Pogoń II Szczecin 10 listopada, 15:00 (500)
Tomasz Parzy 54, 71, 79, Roland Kazubowski 74 - Radosław Wiśniewski 61
Chemik Police 0-1 Polonia Gdańsk 10 listopada, 13:00 (150)
Szymon Rychłowski 50
Cartusia Kartuzy 0-0 Gryf Słupsk 10 listopada, 13:00 (150)
Błękitni Stargard Szczeciński 0-0 Bałtyk Gdynia 10 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 17-18 listopada

Arka II Gdynia 2-3 Bałtyk Gdynia 17 listopada, 15:00 (600)
Janusz Surdykowski 40, 44 - Michał Danilczyk 36, Michał Drzymała 52, Błażej Adamus 71
na Narodowym Stadionie Rugby / Żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Filip Patok
Gryf Słupsk 0-4 Błękitni Stargard Szczeciński 17 listopada, 13:00
Michał Magnuski 11, 53, Robert Gajda 13, Ariel Wawszczyk 57
Polonia Gdańsk 0-2 Cartusia Kartuzy 17 listopada, 11:00
Mateusz Łuczak 67, Dawid Hejden 87
Pogoń II Szczecin 2-1 Chemik Police 17 listopada, 11:00 (150)
Radosław Wiśniewski 33, Norbert Neumann 90 - Wojciech Fadecki 69
Pogoń Barlinek 1-1 Kotwica Kołobrzeg 17 listopada, 13:00
Filip Wiśniewski 19 - Tomasz Rydzak 48
Drawa Drawsko Pomorskie 3-1 Energetyk Gryfino 17 listopada, 13:00 (200)
Mateusz Jureczko 6, 47, Marcin Juszczak 62 (k) - Rafał Komar 37
na Euroboisku
Lechia II Gdańsk 1-1 Gwardia Koszalin 18 listopada, 13:00 (100)
Andreu 24 (k) - Takuya Murayama 52
Dąb Dębno 1-1 Koral Dębnica 17 listopada, 14:00
Robert Gaca 73 - Andrzej Kierski 24

Kolejka 15 - 24-25 listopada

Koral Dębnica 2-0 Arka II Gdynia 24 listopada, 13:00
Artur Kowalczyk 5 (k), 33
Gwardia Koszalin 2-3 Dąb Dębno 24 listopada, 13:00
Kosuke Ikegami 19, Paweł Nowacki 90 (k) - Michał Szubert 14, 23, Mateusz Szczurek 67
Energetyk Gryfino 1-1 Lechia II Gdańsk 24 listopada, 13:00 (200)
Bogusław Kostrubiec 64 - Bogusław Kostrubiec 1 (s)
Kotwica Kołobrzeg 2-0 Drawa Drawsko Pomorskie 24 listopada, 17:00
Marek Kowal 22, Jakub Poznański 90 (k)
Chemik Police 0-1 Pogoń Barlinek 24 listopada, 13:00 (150)
Filip Wiśniewski 39
Cartusia Kartuzy 0-0 Pogoń II Szczecin 24 listopada, 13:00
Błękitni Stargard Szczeciński 2-1 Polonia Gdańsk 24 listopada, 14:00
Sebastian Inczewski 15, 20 - Jakub Zgliński 88
Bałtyk Gdynia 2-0 Gryf Słupsk 24 listopada, 17:00
Tomasz Piekarski 51, Krzysztof Bułka 62

Kolejka 16 - 16-17 marca

Arka II Gdynia 4-0 Gryf Słupsk 17 marca, 11:00 (350)
Janusz Surdykowski 18, Dawid Kubowicz 38, Sebastian Bartlewski 70, Paweł Brzuzy 80
na Narodowym Stadionie Rugby
Bałtyk Gdynia 1-0 Polonia Gdańsk 15 marca, 19:00 (400)
Michał Drzymała 29
na Narodowym Stadionie Rugby
Błękitni Stargard Szczeciński 2-1 Pogoń II Szczecin 16 marca, 14:00 (500)
Maciej Liśkiewicz 11, Sebastian Inczewski 85 - Dawid Kort 25
na Euroboisku
Cartusia Kartuzy 1-0 Pogoń Barlinek 15 maja, 17:00
Artur Formela 33
w pierwotnym terminie (16 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Chemik Police 1-0 Drawa Drawsko Pomorskie 10 kwietnia, 17:00 (150)
Patryk Baranowski 50
w pierwotnym terminie (16 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kotwica Kołobrzeg 1-0 Lechia II Gdańsk 3 kwietnia, 16:00 (200)
Krzysztof Biegański 60
w pierwotnym terminie (16 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na Euroboisku Milenium
Energetyk Gryfino 1-1 Dąb Dębno 16 marca, 14:00 (250)
Przemysław Brzeziański 50 - Michał Szubert 23
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Gwardia Koszalin 0-1 Koral Dębnica 15 maja, 17:00
Damian Kupisz 14
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 23-24 marca

Gwardia Koszalin 1-2 Arka II Gdynia 1 maja, 13:00 (400)
Szymon Stanowski 22 - Michał Rzuchowski 38, Marcin Dettlaff 53
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Koral Dębnica 3-1 Energetyk Gryfino 29 maja, 17:00
Szymon Gibczyński 60, Dawid Bocian 89, Michał Nawrocki 90 - Sebastian Szych 15
w pierwotnym terminie (23 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąb Dębno 3-4 Kotwica Kołobrzeg 5 czerwca, 17:00
Paweł Majewski 63, Michał Szubert 75, 84 (k) - Tomasz Rydzak 17, Marek Kowal 41, 69, Patryk Pietras 45
w pierwotnym terminie (23 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lechia II Gdańsk 3-1 Chemik Police 23 marca, 15:15 (50)
Mohammed Rahoui 60 (k), Grzegorz Rasiak 62 (k), Adam Duda 70 (k) - Przemysław Ciołek 21 (k)
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Drawa Drawsko Pomorskie 2-1 Cartusia Kartuzy 23 marca, 12:00
Marcin Juszczak 13, Ołeksandr Kuźmow 75 - Artur Formela 61
na Euroboisku
Pogoń Barlinek 0-3 Błękitni Stargard Szczeciński 29 maja, 17:00 (250)
Piotr Wojtasiak 19, Michał Magnuski 45, Bartłomiej Zdunek 48
w pierwotnym terminie (23 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń II Szczecin 1-1 Bałtyk Gdynia 23 marca, 11:00
Radosław Wiśniewski 47 - Michał Danilczyk 77
na bocznym boisku
Polonia Gdańsk 1-2 Gryf Słupsk 23 marca, 14:00 (50)
Szymon Rychłowski 82 - Szymon Schulz 1, Michał Bondara 90
w Malborku; na bocznym boisku stadionu OSiR

Kolejka 18 - 30 marca

Arka II Gdynia 4-1 Polonia Gdańsk 30 marca, 11:00 (100)
Marcin Dettlaff 27, Łukasz Zwoliński 55, Krystian Żołnierewicz 88, Kamil Patelczyk 89 - Kamil Borkowski 32
na Narodowym Stadionie Rugby
Gryf Słupsk 1-2 Pogoń II Szczecin 30 marca, 11:00 (450)
Marcin Dworacki 62 - Błażej Chouwer 10, Andrzej Kotłowski 78
Bałtyk Gdynia 4-1 Pogoń Barlinek 29 marca, 19:00
Michał Drzymała 5, 51 (k), Karol Szostek 48, 53 - Kordian Ziajka 81
na Narodowym Stadionie Rugby
Błękitni Stargard Szczeciński 2-1 Drawa Drawsko Pomorskie 30 marca, 13:00
Bartłomiej Zdunek 33 (k), Tomasz Pustelnik 60 - Marcin Juszczak 90 (k)
Cartusia Kartuzy 0-0 Lechia II Gdańsk 30 marca, 14:00
we Władysławowie; na Stadionie Lekkoatletycznym COS OPO Cetniewo
Chemik Police 0-1 Dąb Dębno 17 kwietnia, 17:00 (150)
Mateusz Szczurek 80 (k)
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kotwica Kołobrzeg 0-1 Koral Dębnica 28 marca, 16:00 (200)
Michał Nawrocki 54
na Euroboisku Milenium
Energetyk Gryfino 1-1 Gwardia Koszalin 30 marca, 15:00
Łukasz Łazarz 58 - Paweł Nowacki 90 (k)
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Energetyk Gryfino 0-1 Arka II Gdynia 6 kwietnia, 15:00 (150)
Robert Sulewski 37
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Gwardia Koszalin 3-0 Kotwica Kołobrzeg 29 maja, 18:00
Jacek Magdziński 16 (k), Paweł Nowacki 50, Marek Zdanowicz 74
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Koral Dębnica 0-2 Chemik Police 19 czerwca, 17:00 (31)
Jarosław Jóźwiak 4, Krzysztof Filipowicz 10
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąb Dębno 0-1 Cartusia Kartuzy 1 maja, 17:00
Karol Domjan 5
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lechia II Gdańsk 0-1 Błękitni Stargard Szczeciński 6 kwietnia, 11:00 (56)
Michał Magnuski 8
Drawa Drawsko Pomorskie 1-0 Bałtyk Gdynia 6 kwietnia, 13:00
Wojciech Guźniczak 53
na Euroboisku
Pogoń Barlinek 5-0 Gryf Słupsk 1 maja, 17:00 (450)
Tomasz Bejuk 12, 34, 40, Marcin Dworacki 30 (s), Michał Świercz 90
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń II Szczecin 1-4 Polonia Gdańsk 6 kwietnia, 11:00
Rafał Gutowski 47 - Adam Piątkowski 2, 48, 57, Szymon Rychłowski 80
na bocznym boisku

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Arka II Gdynia 5-2 Pogoń II Szczecin 14 kwietnia, 11:00 (70)
Sebastian Bartlewski 3, Janusz Surdykowski 26, Krystian Żołnierewicz 77, Marcin Dettlaff 81, Paweł Wojowski 90 - Radosław Wiśniewski 51, 73
na Narodowym Stadionie Rugby
Polonia Gdańsk 2-3 Pogoń Barlinek 13 kwietnia, 16:00 (50)
Adam Piątkowski 9, Michał Mikołajczak 18 - Tomasz Bejuk 45 (k), Damian Odachowski 70, 90
w Malborku; na bocznym boisku stadionu OSiR
Gryf Słupsk 0-2 Drawa Drawsko Pomorskie 13 kwietnia, 15:00 (200)
Wojciech Guźniczak 19, Łukasz Adamski 88
Bałtyk Gdynia 0-0 Lechia II Gdańsk 12 kwietnia, 19:00
Błękitni Stargard Szczeciński 2-0 Dąb Dębno 13 kwietnia, 15:00 (400)
Robert Gajda 55, Michał Magnuski 85
Cartusia Kartuzy 0-0 Koral Dębnica 13 kwietnia, 15:30
we Władysławowie; na Stadionie Lekkoatletycznym COS OPO Cetniewo
Chemik Police 1-1 Gwardia Koszalin 13 kwietnia, 13:00 (250)
Patryk Baranowski 77 - Damian Miętek 62
Kotwica Kołobrzeg 0-0 Energetyk Gryfino 11 kwietnia, 18:30 (300)

Kolejka 21 - 20-21 kwietnia

Kotwica Kołobrzeg 1-1 Arka II Gdynia 20 kwietnia, 17:00 (400)
Daniel Wólkiewicz 49 - Jakub Poznański 72 (s)
Energetyk Gryfino 0-2 Chemik Police 20 kwietnia, 15:00 (100)
Adrian Chodorowski 12, Patryk Baranowski 62 (k)
Gwardia Koszalin 3-2 Cartusia Kartuzy 20 kwietnia, 16:00 (800)
Jacek Magdziński 13, 90, Tsubasa Nishi 50 - Artur Formela 48, Michał Piceluk 90
Koral Dębnica 2-0 Błękitni Stargard Szczeciński 20 kwietnia, 14:00
Zbigniew Węglowski 84, Tomasz Pestka 90
Dąb Dębno 0-0 Bałtyk Gdynia 20 kwietnia, 15:00
Lechia II Gdańsk 1-0 Gryf Słupsk 20 kwietnia, 13:00 (130)
Christopher Oualembo 38
Drawa Drawsko Pomorskie 2-1 Polonia Gdańsk 20 kwietnia, 11:00
Daniel Skowroński 12 (s), Marcin Juszczak 85 (k) - Kamil Borkowski 57
Pogoń Barlinek 2-2 Pogoń II Szczecin 20 kwietnia, 11:00 (300)
Bartosz Kubiak 32, Michał Świercz 45 - Alan Błajewski 70, Kamil Zieliński 83

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Arka II Gdynia 3-0 Pogoń Barlinek 28 kwietnia, 17:00 (70)
Łukasz Zwoliński 33, Michał Rzuchowski 39, Fabian Słowiński 89
na Narodowym Stadionie Rugby
Pogoń II Szczecin 4-2 Drawa Drawsko Pomorskie 27 kwietnia, 11:00
Tomasz Chałas 19, Alan Błajewski 21, Adrian Budka 30, Dawid Kort 57 - Michał Kotula 46, Wojciech Guźniczak 69
Polonia Gdańsk 2-2 Lechia II Gdańsk 27 kwietnia, 11:00
Kamil Borkowski 65, Adam Piątkowski 90 (k) - Paweł Czychowski 53, Robert Zbrzyzny 78
Gryf Słupsk 1-1 Dąb Dębno 27 kwietnia, 15:00 (150)
Arkadiusz Wódkiewicz 85 - Paweł Majewski 90
Bałtyk Gdynia 0-0 Koral Dębnica 27 kwietnia, 19:00
Błękitni Stargard Szczeciński 2-1 Gwardia Koszalin 27 kwietnia, 15:00
Arkadiusz Wojciechowski 60, Robert Gajda 75 - Daisuke Shibusawa 86
Cartusia Kartuzy 0-0 Energetyk Gryfino 27 kwietnia, 15:00
Chemik Police 0-2 Kotwica Kołobrzeg 27 kwietnia, 13:00 (200)
Marek Kowal 39, Filip Marciniak 61 (k)

Kolejka 23 - 4-5 maja

Chemik Police 1-0 Arka II Gdynia 4 maja, 15:00 (300)
Paweł Szewczykowski 70
Kotwica Kołobrzeg 2-0 Cartusia Kartuzy 4 maja, 17:00 (300)
Tomasz Rydzak 51, Krzysztof Biegański 71
Energetyk Gryfino 3-3 Błękitni Stargard Szczeciński 4 maja, 16:00 (150)
Przemysław Brzeziański 7, Kamil Kutasiewicz 10, Robert Sierant 45 (k) - Robert Gajda 20, 70, Sebastian Inczewski 40
Gwardia Koszalin 0-1 Bałtyk Gdynia 5 maja, 13:00
Tomasz Preizner 34 (k)
Koral Dębnica 0-1 Gryf Słupsk 4 maja, 14:00 (70)
Daniel Sidor 77
Dąb Dębno 2-3 Polonia Gdańsk 4 maja, 11:00
Mateusz Jóźwiak 70, Mateusz Szczurek 86 - Daniel Jaśniewski 79, 82, Adam Piątkowski 90
Lechia II Gdańsk 1-3 Pogoń II Szczecin 4 maja, 11:00 (50)
Grzegorz Rasiak 81 (k) - Patryk Galoch 30, 43, Norbert Neumann 40
Drawa Drawsko Pomorskie 1-1 Pogoń Barlinek 4 maja, 16:00
Artur Kapeliński 76 - Rafał Świtaj 28

Kolejka 24 - 11-12 maja

Arka II Gdynia 3-0 Drawa Drawsko Pomorskie 12 maja, 11:00 (80)
Kamil Patelczyk 40, Łukasz Zwoliński 58, 65
na Narodowym Stadionie Rugby
Pogoń Barlinek 2-1 Lechia II Gdańsk 11 maja, 15:00 (200)
Kordian Ziajka 12, Michał Świercz 50 - Damian Kugiel 87
Pogoń II Szczecin 0-1 Dąb Dębno 10 maja, 18:00 (200)
Grzegorz Szczepanik 21
Polonia Gdańsk 4-1 Koral Dębnica 11 maja, 11:00
Szymon Rychłowski 9, 25, Bartosz Anusik 59, 87 - Tomasz Pestka 85
Gryf Słupsk 1-6 Gwardia Koszalin 11 maja, 15:00 (200)
Arkadiusz Wódkiewicz 51 - Jacek Magdziński 5, 44, 89, 90, Damian Miętek 53, 70
Bałtyk Gdynia 2-0 Energetyk Gryfino 12 maja, 17:00
Kamil Wojciechowski 26, 51
Błękitni Stargard Szczeciński 1-1 Kotwica Kołobrzeg 11 maja, 15:00
Arkadiusz Jasitczak 17 - Jakub Poznański 48
Cartusia Kartuzy 1-0 Chemik Police 11 maja, 14:00 (40)
Piotr Karasiński 81

Kolejka 25 - 18-19 maja

Cartusia Kartuzy 0-0 Arka II Gdynia 18 maja, 15:00
Chemik Police 1-2 Błękitni Stargard Szczeciński 18 maja, 13:00 (250)
Krzysztof Filipowicz 80 - Tomasz Pustelnik 70, Paweł Duda 83
Kotwica Kołobrzeg 3-0 Bałtyk Gdynia 18 maja, 17:00 (500)
Jakub Poznański 25, Filip Marciniak 64, Paweł Włodarczewski 90
Energetyk Gryfino 3-0 Gryf Słupsk 18 maja, 16:00 (100)
Sebastian Szych 47, 73, Kamil Kutasiewicz 86
Gwardia Koszalin 0-0 Polonia Gdańsk 19 maja, 13:00
Koral Dębnica 1-0 Pogoń II Szczecin 18 maja, 11:00
Damian Kupisz 71
Dąb Dębno 0-1 Pogoń Barlinek 18 maja, 15:00 (200)
Damian Odachowski 72
Lechia II Gdańsk 0-3 Drawa Drawsko Pomorskie 18 maja, 11:00
Marcin Juszczak 29, 42, Mateusz Trzebiatowski 60

Kolejka 26 - 25-26 maja

Arka II Gdynia 0-2 Lechia II Gdańsk 26 maja, 19:00 (529)
Damian Kugiel 15, Patryk Brzeski 83
na Narodowym Stadionie Rugby
Drawa Drawsko Pomorskie 3-1 Dąb Dębno 25 maja, 16:00
Marcin Juszczak 54, 57, Wojciech Guźniczak 74 - Michał Szubert 90
Pogoń Barlinek 1-1 Koral Dębnica 25 maja, 15:00 (150)
Adrian Rozmarniewicz 90 - Damian Kupisz 12
Pogoń II Szczecin 4-0 Gwardia Koszalin 25 maja, 11:00 (60)
Kamil Zieliński 10, Patryk Skowron 34, Abdul Moustapha Ouédraogo 47, Alan Błajewski 75
Polonia Gdańsk 2-0 Energetyk Gryfino 25 maja, 11:00
Szymon Rychłowski 55, Adam Piątkowski 75
Gryf Słupsk 0-2 Kotwica Kołobrzeg 25 maja, 15:00 (140)
Marek Kowal 53 (k), Tomasz Rydzak 55
Bałtyk Gdynia 2-2 Chemik Police 25 maja, 15:00 (100)
Adam Prusaczyk 41, Dariusz Kudyba 76 - Krzysztof Filipowicz 6, Maciej Majak 11
Błękitni Stargard Szczeciński 3-0 Cartusia Kartuzy 25 maja, 15:00 (50)
Michał Magnuski 50, 74, Bartłomiej Zdunek 58

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

Błękitni Stargard Szczeciński 3-0 Arka II Gdynia 1 czerwca, 15:00
Michał Magnuski 23, Piotr Wojtasiak 42, Robert Gajda 80
Cartusia Kartuzy 1-0 Bałtyk Gdynia 1 czerwca, 15:00
Michał Piceluk 78
Chemik Police 5-0 Gryf Słupsk 1 czerwca, 15:00 (300)
Krzysztof Filipowicz 4, Wojciech Fadecki 23, 79, Maciej Majak 44, Jarosław Jóźwiak 89
Kotwica Kołobrzeg 0-0 Polonia Gdańsk 1 czerwca, 17:00 (200)
Energetyk Gryfino 0-0 Pogoń II Szczecin 1 czerwca, 17:00 (200)
Gwardia Koszalin 2-0 Pogoń Barlinek 2 czerwca, 11:30
Daisuke Shibusawa 79, Jacek Magdziński 87
mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia drużyny gości
Koral Dębnica 0-2 Drawa Drawsko Pomorskie 1 czerwca, 15:00
Wojciech Guźniczak 58, Mateusz Owedyk 75
Dąb Dębno 2-1 Lechia II Gdańsk 1 czerwca, 15:00
Mateusz Laska 2, Michał Szubert 65 (k) - Damian Garbacik 18

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

Arka II Gdynia 1-1 Dąb Dębno 9 czerwca, 19:00 (100)
Kamil Patelczyk 28 - Piotr Sarbinowski 45
na Narodowym Stadionie Rugby
Lechia II Gdańsk 0-2 Koral Dębnica 5 czerwca, 19:00
Tomasz Pestka 17, Daniel Fabich 30
Drawa Drawsko Pomorskie 3-3 Gwardia Koszalin 8 czerwca, 17:00
Mateusz Trzebiatowski 14, 55, 69 - Marcin Ignaszewski 77, Tsubasa Nishi 80, 84
Pogoń Barlinek 1-0 Energetyk Gryfino 8 czerwca, 16:00
Kacper Stukonis 45
Pogoń II Szczecin 0-0 Kotwica Kołobrzeg 8 czerwca, 11:00
Polonia Gdańsk 3-3 Chemik Police 8 czerwca, 13:00 (100)
Bartosz Anusik 8, Kamil Borkowski 18, Adam Piątkowski 58 - Patryk Baranowski 23, 52 (k), 76
Gryf Słupsk 0-2 Cartusia Kartuzy 8 czerwca, 15:00 (150)
Dawid Hejden 1, Michał Piceluk 80
Bałtyk Gdynia 1-1 Błękitni Stargard Szczeciński 7 czerwca, 19:00 (100)
Krzysztof Bułka 22 - Robert Gajda 89
na Narodowym Stadionie Rugby / żółtymi kartkami ukarani zostali także rezerwowi zawodnicy drużyny gości - Maciej Liśkiewicz i Hubert Jaskólski

Kolejka 29 - 15-16 czerwca

Bałtyk Gdynia 0-0 Arka II Gdynia 15 czerwca, 19:00 (200)
Błękitni Stargard Szczeciński 5-1 Gryf Słupsk 15 czerwca, 15:00
Robert Gajda 20, Michał Magnuski 41, 60, 65, Maciej Kazimierowicz 85 - Arkadiusz Wódkiewicz 48
Cartusia Kartuzy 1-0 Polonia Gdańsk 15 czerwca, 15:00
Łukasz Andrychowski 42
Chemik Police 2-0 Pogoń II Szczecin 15 czerwca, 15:00 (400)
Krzysztof Filipowicz 18, 43
Kotwica Kołobrzeg 5-1 Pogoń Barlinek 15 czerwca, 17:00 (150)
Jakub Poznański 13, Łukasz Cebulski 26, Tomasz Rydzak 52, Daniel Wólkiewicz 75, Patryk Pietras 88 - Kordian Ziajka 3
Energetyk Gryfino 1-1 Drawa Drawsko Pomorskie 15 czerwca, 17:00 (150)
Robert Sierant 50 (k) - Marcin Juszczak 22
Gwardia Koszalin 2-0 Lechia II Gdańsk 15 czerwca, 17:00
Bartłomiej Poczobut 66, Jacek Magdziński 86
Koral Dębnica 7-2 Dąb Dębno 15 czerwca, 13:00
Daniel Fabich 8, 11, 60 (k), Szymon Gibczyński 15, Zbigniew Węglowski 17, 51, Tomasz Pestka 20 - Michał Szubert 44, Jarosław Gluza 85

REKLAMA

Kolejka 30 - 22 czerwca

Arka II Gdynia 5-0 Koral Dębnica 22 czerwca, 17:00 (50)
Filip Patok 4, 7, Dawid Patelczyk 43, Fabian Słowiński 79, 90
Dąb Dębno 4-3 Gwardia Koszalin 22 czerwca, 17:00
Piotr Sarbinowski 22, 53, Mateusz Laska 65, Michał Szubert 76 - Marek Zdanowicz 13, 21, Damian Miętek 37
Lechia II Gdańsk 3-4 Energetyk Gryfino 22 czerwca, 17:00 (60)
Paweł Czychowski 2, Piotr Przybylski 6, Piotr Jaroszek 45 - Robert Sierant 31 (k), Przemysław Brzeziański 42, 59, 72
Drawa Drawsko Pomorskie 1-1 Kotwica Kołobrzeg 22 czerwca, 17:00
Bartłomiej Okoniewski 8 - Tomasz Rydzak 80
Pogoń Barlinek 5-2 Chemik Police 22 czerwca, 17:00 (200)
Kordian Ziajka 6, 22, 43, Bartosz Kubiak 13, Michał Świercz 82 - Krzysztof Filipowicz 44, Patryk Baranowski 48 (k)
Pogoń II Szczecin 2-2 Cartusia Kartuzy 22 czerwca, 17:00 (80)
Patryk Paczuk 56, 84 - Ryszard Dawidowski 72, 89
Polonia Gdańsk 2-0 Błękitni Stargard Szczeciński 22 czerwca, 17:00 (500)
Adam Piątkowski 78 (k), Michał Mikołajczak 85
Gryf Słupsk 0-0 Bałtyk Gdynia 22 czerwca, 17:00 (250)

II liga 2012/2013 (zachodnia)

III liga 2012/2013 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2012/2013 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
III liga 2012/2013 (opolsko-śląska)

IV liga 2012/2013 (pomorska)
IV liga 2012/2013 (zachodniopomorska)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas