[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2012/2013, grupa: kujawsko-pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Włocłavia Włocławek 30 69 22 3 5 77-31 13 2 0 49-10 9 1 5 28-21
2.  Start Warlubie 30 68 21 5 4 88-32 12 0 3 50-12 9 5 1 38-20
3.  Grom Osie 30 54 16 6 8 48-28 11 3 1 29-12 5 3 7 19-16
4.  Sparta Brodnica 30 53 15 8 7 50-40 11 1 3 27-13 4 7 4 23-27
5.  Polonia Bydgoszcz 30 51 14 9 7 63-49 8 6 1 34-20 6 3 6 29-29 2 2 0 2 0 6-6
6.  Kujawianka Izbica Kujawska 30 51 16 3 11 66-52 11 2 2 42-22 5 1 9 24-30 2 2 0 2 0 6-6
7.  Gopło Kruszwica 30 48 15 3 12 62-53 7 2 6 36-24 8 1 6 26-29
8.  Szubinianka Szubin 30 45 13 6 11 68-58 7 5 3 34-24 6 1 8 34-34
9.  Flisak Złotoria 30 43 13 4 13 51-47 7 2 6 28-25 6 2 7 23-22
10.  Krajna Sępólno Krajeńskie 30 41 12 5 13 63-62 6 3 6 33-33 6 2 7 30-29
11.  Zawisza II Bydgoszcz 30 39 11 6 13 53-48 5 3 7 28-25 6 3 6 25-23 2 3 1 0 1 9-2
12.  Pomorzanin Toruń 30 39 11 6 13 55-74 6 3 6 31-33 5 3 7 24-41 2 3 1 0 1 2-9
13.  Mień Lipno 30 27 8 3 19 39-69 5 2 8 25-31 3 1 11 14-38
14.  Noteć Łabiszyn 30 24 7 3 20 40-68 5 2 8 29-21 2 1 12 11-47
15.  Unia Gniewkowo 30 16 4 4 22 36-101 2 2 11 16-42 2 2 11 20-59
16.  Unia Janikowo 30 3 3 4 23 22-69 2 1 12 9-34 1 3 11 13-35
Unia Janikowo została ukarana karą 10 punktów ujemnych za udział w korupcji w sezonie 2004/05.
Unia Janikowo wycofała się z rozgrywek po 18. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Włocłavia Włocławek    3-0 1-1 5-2 3-1 4-0 4-0 5-1 1-0 3-0 4-2 4-0 3-1 2-1 6-0 1-1 
 2 Start Warlubie4-1     3-0 0-1 3-1 3-2 1-2 4-0 2-3 3-0 4-0 3-0 2-0 8-0 8-1 2-1 
 3 Grom Osie1-2 1-1     0-0 3-1 2-1 3-1 2-1 2-2 2-1 2-1 1-0 1-0 3-1 3-0 3-0* 
 4 Sparta Brodnica2-1 2-4 1-0     2-0 1-0 2-1 2-0 1-0 2-1 0-0 1-2 4-0 4-1 0-3 3-0* 
 5 Polonia Bydgoszcz2-1 1-1 2-0 1-3     2-2 2-2 3-3 2-2 2-0 1-0 2-2 2-0 2-1 7-1 3-2 
 6 Kujawianka Izbica Kujawska2-0 1-2 2-1 3-3 4-4     4-3 3-1 2-1 4-2 0-1 5-2 5-0 2-0 4-2 1-0 
 7 Gopło Kruszwica1-2 2-2 1-0 2-2 1-3 0-1     1-4 0-2 1-2 2-1 3-0 5-1 7-1 7-1 3-2 
 8 Szubinianka Szubin0-2 1-3 1-1 3-1 2-2 2-1 3-0     4-2 2-2 1-2 4-4 3-1 2-0 3-3 3-0* 
 9 Flisak Złotoria0-2 1-5 3-1 1-2 3-2 2-1 0-1 2-1     1-1 2-2 1-3 4-3 0-1 5-0 3-0* 
 10 Krajna Sępólno Krajeńskie2-4 2-2 1-0 3-0 5-2 1-3 1-3 0-4 4-0     2-2 2-4 0-3 4-1 3-2 3-3 
 11 Zawisza II Bydgoszcz0-1 2-2 0-4 4-1 0-0 4-2 1-2 2-1 0-1 4-5     8-0 1-1 1-2 1-0 0-3 
 12 Pomorzanin Toruń0-5 1-5 1-1 2-2 0-3 6-1 1-2 5-8 0-2 2-1 2-1     1-0 3-0 6-1 1-1 
 13 Mień Lipno1-3 1-3 0-4 0-0 0-1 0-2 3-4 4-1 3-1 2-5 0-4 1-1     4-1 3-1 3-0* 
 14 Noteć Łabiszyn4-0 1-3 0-1 1-1 1-2 2-1 1-2 1-2 0-2 0-3 1-3 6-0 7-0     1-1 3-0* 
 15 Unia Gniewkowo1-1 1-2 0-4 1-4 2-4 1-4 3-0 0-6 0-5 1-4 2-3 0-3 0-1 1-1     3-0* 
 16 Unia Janikowo1-3 0-3* 0-1 1-1 0-3* 0-3* 0-3* 0-1 1-0 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 4-0 2-4     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Grom Osie 0-0 Sparta Brodnica 11 sierpnia, 17:00
Pomorzanin Toruń 2-1 Krajna Sępólno Krajeńskie 11 sierpnia, 16:00
Unia Gniewkowo 0-6 Szubinianka Szubin 11 sierpnia, 18:00
Start Warlubie 4-0 Zawisza II Bydgoszcz 11 sierpnia, 16:00
Mień Lipno 3-1 Flisak Złotoria 11 sierpnia, 16:00
Polonia Bydgoszcz 2-2 Gopło Kruszwica 11 sierpnia, 17:00 (100)
Unia Janikowo 1-3 Włocłavia Włocławek 11 sierpnia, 17:00
Noteć Łabiszyn 2-1 Kujawianka Izbica Kujawska 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Sparta Brodnica 1-0 Kujawianka Izbica Kujawska 15 sierpnia, 17:00
Gopło Kruszwica 3-2 Unia Janikowo 15 sierpnia, 17:00
Flisak Złotoria 3-2 Polonia Bydgoszcz 15 sierpnia, 17:00
Zawisza II Bydgoszcz 1-1 Mień Lipno 15 sierpnia, 11:00
Szubinianka Szubin 1-3 Start Warlubie 15 sierpnia, 11:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 3-2 Unia Gniewkowo 15 sierpnia, 17:00
Grom Osie 1-0 Pomorzanin Toruń 15 sierpnia, 17:00
Noteć Łabiszyn 4-0 Włocłavia Włocławek 15 sierpnia, 18:00 (200)

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Pomorzanin Toruń 2-2 Sparta Brodnica 18 sierpnia, 16:00
Unia Gniewkowo 0-4 Grom Osie 18 sierpnia, 17:00
Start Warlubie 3-0 Krajna Sępólno Krajeńskie 18 sierpnia, 16:00
Mień Lipno 4-1 Szubinianka Szubin 18 sierpnia, 16:00
Unia Janikowo 1-0 Flisak Złotoria 18 sierpnia, 17:00
Noteć Łabiszyn 1-2 Gopło Kruszwica 18 sierpnia, 17:00
Zawisza II Bydgoszcz 0-0 Polonia Bydgoszcz 18 sierpnia, 16:00
Włocłavia Włocławek 4-0 Kujawianka Izbica Kujawska 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Sparta Brodnica 2-1 Włocłavia Włocławek 25 sierpnia, 17:00
Gopło Kruszwica 0-1 Kujawianka Izbica Kujawska 25 sierpnia, 15:00
Flisak Złotoria 0-1 Noteć Łabiszyn 25 sierpnia, 17:00
Zawisza II Bydgoszcz 0-3 Unia Janikowo 26 sierpnia, 11:00
Szubinianka Szubin 2-2 Polonia Bydgoszcz 25 sierpnia, 15:00 (150)
Krajna Sępólno Krajeńskie 0-3 Mień Lipno 25 sierpnia, 17:00
Grom Osie 1-1 Start Warlubie 25 sierpnia, 17:00
Pomorzanin Toruń 6-1 Unia Gniewkowo 25 sierpnia, 13:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Unia Gniewkowo 1-4 Sparta Brodnica 1 września, 17:00
Start Warlubie 3-0 Pomorzanin Toruń 1 września, 16:00
Mień Lipno 0-4 Grom Osie 1 września, 16:00
Polonia Bydgoszcz 2-0 Krajna Sępólno Krajeńskie 1 września, 17:00
Unia Janikowo 0-1 Szubinianka Szubin 1 września, 17:00
Noteć Łabiszyn 1-3 Zawisza II Bydgoszcz 1 września, 17:00 (200)
Kujawianka Izbica Kujawska 2-1 Flisak Złotoria 1 września, 16:00
w Sompolnie
Włocłavia Włocławek 4-0 Gopło Kruszwica 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 5 września

Sparta Brodnica 2-1 Gopło Kruszwica 5 września, 17:00
Flisak Złotoria 0-2 Włocłavia Włocławek 5 września, 17:00
Zawisza II Bydgoszcz 4-2 Kujawianka Izbica Kujawska 5 września, 17:00
Szubinianka Szubin 2-0 Noteć Łabiszyn 5 września, 17:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 3-3 Unia Janikowo 5 września, 16:00
Grom Osie 3-1 Polonia Bydgoszcz 5 września, 17:00
Pomorzanin Toruń 1-0 Mień Lipno 5 września, 17:30
Unia Gniewkowo 1-2 Start Warlubie 5 września, 17:00

Kolejka 7 - 8-9 września

Start Warlubie 0-1 Sparta Brodnica 8 września, 16:00
Mień Lipno 3-1 Unia Gniewkowo 8 września, 16:00
Polonia Bydgoszcz 2-2 Pomorzanin Toruń 8 września, 17:00
Unia Janikowo 0-1 Grom Osie 8 września, 16:00
Noteć Łabiszyn 0-3 Krajna Sępólno Krajeńskie 8 września, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 3-1 Szubinianka Szubin 8 września, 12:00
w Sompolnie
Włocłavia Włocławek 4-2 Zawisza II Bydgoszcz 8 września, 17:00
Gopło Kruszwica 0-2 Flisak Złotoria 8 września, 17:00

Kolejka 8 - 15-16 września

Sparta Brodnica 1-0 Flisak Złotoria 15 września, 16:00
Zawisza II Bydgoszcz 1-2 Gopło Kruszwica 16 września, 15:00
Szubinianka Szubin 0-2 Włocłavia Włocławek 15 września, 11:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 1-3 Kujawianka Izbica Kujawska 15 września, 15:00
Grom Osie 3-1 Noteć Łabiszyn 15 września, 16:00
Pomorzanin Toruń 1-1 Unia Janikowo 14 września, 17:00
Unia Gniewkowo 2-4 Polonia Bydgoszcz 15 września, 12:00
Start Warlubie 2-0 Mień Lipno 15 września, 16:00

Kolejka 9 - 22-23 września

Mień Lipno 0-0 Sparta Brodnica 22 września, 16:00
w 70. minucie mecz został przerwany na 15 minut z powodu złych warunków atmosferycznych
Polonia Bydgoszcz 1-1 Start Warlubie 22 września, 17:00
Unia Janikowo 2-4 Unia Gniewkowo 22 września, 16:00
Noteć Łabiszyn 6-0 Pomorzanin Toruń 22 września, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-1 Grom Osie 22 września, 16:00
Włocłavia Włocławek 3-0 Krajna Sępólno Krajeńskie 22 września, 16:00
Gopło Kruszwica 1-4 Szubinianka Szubin 22 września, 16:00
w 30. minucie mecz został przerwany na 35 minut z powodu burzy
Flisak Złotoria 2-2 Zawisza II Bydgoszcz 22 września, 16:00
w 50. minucie mecz został przerwany na 15 minut z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 10 - 29-30 września

Sparta Brodnica 0-0 Zawisza II Bydgoszcz 29 września, 16:00
Szubinianka Szubin 4-2 Flisak Złotoria 29 września, 15:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 1-3 Gopło Kruszwica 29 września, 12:00
Grom Osie 1-2 Włocłavia Włocławek 29 września, 16:00
Pomorzanin Toruń 6-1 Kujawianka Izbica Kujawska 29 września, 13:00
Unia Gniewkowo 1-1 Noteć Łabiszyn 29 września, 16:00
Start Warlubie 2-1 Unia Janikowo 29 września, 15:00
Mień Lipno 0-1 Polonia Bydgoszcz 29 września, 15:00

Kolejka 11 - 6-7 października

Polonia Bydgoszcz 1-3 Sparta Brodnica 7 października, 11:00
Unia Janikowo 0-3 Mień Lipno 6 października, 16:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Noteć Łabiszyn 1-3 Start Warlubie 6 października, 15:00
Kujawianka Izbica Kujawska 4-2 Unia Gniewkowo 6 października, 16:00
Włocłavia Włocławek 4-0 Pomorzanin Toruń 6 października, 16:00
Gopło Kruszwica 1-0 Grom Osie 6 października, 15:00
Flisak Złotoria 1-1 Krajna Sępólno Krajeńskie 6 października, 15:00
Zawisza II Bydgoszcz 2-1 Szubinianka Szubin 7 października, 13:00

Kolejka 12 - 13-14 października

Sparta Brodnica 2-0 Szubinianka Szubin 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (13 października, 15:00) odwołany z powodu epidemii w zespole gospodarzy / w drugim terminie (24 października, 15:00) odwołany na wniosek gości / w trzecim terminie (16 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Krajna Sępólno Krajeńskie 2-2 Zawisza II Bydgoszcz 13 października, 13:00
Grom Osie 2-2 Flisak Złotoria 13 października, 13:00
Pomorzanin Toruń 1-2 Gopło Kruszwica 13 października, 14:00
Unia Gniewkowo 1-1 Włocłavia Włocławek 13 października, 15:00
Start Warlubie 3-2 Kujawianka Izbica Kujawska 13 października, 14:00
Mień Lipno 4-1 Noteć Łabiszyn 13 października, 15:00
Polonia Bydgoszcz 3-2 Unia Janikowo 13 października, 17:00

Kolejka 13 - 20-21 października

Unia Janikowo 1-1 Sparta Brodnica 20 października, 15:00
Noteć Łabiszyn 1-2 Polonia Bydgoszcz 20 października, 14:00
Kujawianka Izbica Kujawska 5-0 Mień Lipno 20 października, 12:00
Włocłavia Włocławek 3-0 Start Warlubie 20 października, 15:00
Gopło Kruszwica 7-1 Unia Gniewkowo 20 października, 14:00
Flisak Złotoria 1-3 Pomorzanin Toruń 20 października, 14:00
Zawisza II Bydgoszcz 0-4 Grom Osie 21 października, 13:20
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu złych warunków atmosferycznych
Szubinianka Szubin 2-2 Krajna Sępólno Krajeńskie 20 października, 15:00

Kolejka 14 - 27-28 października

Sparta Brodnica 2-1 Krajna Sępólno Krajeńskie 27 października, 14:30
Grom Osie 2-1 Szubinianka Szubin 27 października, 14:00
Pomorzanin Toruń 2-1 Zawisza II Bydgoszcz 27 października, 14:00
Unia Gniewkowo 0-5 Flisak Złotoria 27 października, 14:00
Start Warlubie 1-2 Gopło Kruszwica 27 października, 14:00
Mień Lipno 1-3 Włocłavia Włocławek 27 października, 15:00
Polonia Bydgoszcz 2-2 Kujawianka Izbica Kujawska 27 października, 17:00
Unia Janikowo 4-0 Noteć Łabiszyn 27 października, 14:00

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Noteć Łabiszyn 1-1 Sparta Brodnica 3 listopada, 13:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-0 Unia Janikowo 3 listopada, 13:00
Włocłavia Włocławek 3-1 Polonia Bydgoszcz 3 listopada, 12:00
Gopło Kruszwica 5-1 Mień Lipno 3 listopada, 13:00
Flisak Złotoria 1-5 Start Warlubie 3 listopada, 14:00
Zawisza II Bydgoszcz 1-0 Unia Gniewkowo 4 listopada, 13:30
Szubinianka Szubin 4-4 Pomorzanin Toruń 3 listopada, 13:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 1-0 Grom Osie 3 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Sparta Brodnica 1-0 Grom Osie 10 listopada, 13:30
Krajna Sępólno Krajeńskie 2-4 Pomorzanin Toruń 10 listopada, 13:00
Szubinianka Szubin 3-3 Unia Gniewkowo 10 listopada, 13:00
Zawisza II Bydgoszcz 2-2 Start Warlubie 11 listopada, 13:00
Flisak Złotoria 4-3 Mień Lipno 10 listopada, 14:00
Gopło Kruszwica 1-3 Polonia Bydgoszcz 10 listopada, 13:00
Włocłavia Włocławek 1-1 Unia Janikowo 10 listopada, 13:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-0 Noteć Łabiszyn 10 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 23-24 marca

Włocłavia Włocławek 2-1 Noteć Łabiszyn 15 maja, 17:15
w pierwotnym terminie (23 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Kujawianka Izbica Kujawska 3-3 Sparta Brodnica 15 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Janikowo 0-3 Gopło Kruszwica
(wo)
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / gospodarze wycofali się z rozgrywek przed drugim terminem meczu
Polonia Bydgoszcz 2-2 Flisak Złotoria 23 marca, 17:00 (100)
na stadionie TKKF
Mień Lipno 0-4 Zawisza II Bydgoszcz 15 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Warlubie 4-0 Szubinianka Szubin 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Gniewkowo 1-4 Krajna Sępólno Krajeńskie 15 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pomorzanin Toruń 1-1 Grom Osie 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 30 marca

Polonia Bydgoszcz 1-0 Zawisza II Bydgoszcz 30 marca, 11:00
na stadionie TKKF
Kujawianka Izbica Kujawska 2-0 Włocłavia Włocławek 2 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Brodnica 1-2 Pomorzanin Toruń 1 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grom Osie 3-0 Unia Gniewkowo 30 marca, 11:00
w Świeciu
Krajna Sępólno Krajeńskie 2-2 Start Warlubie 2 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Szubinianka Szubin 3-1 Mień Lipno 2 czerwca, 14:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Flisak Złotoria 3-0 Unia Janikowo
(wo)
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / goście wycofali się z rozgrywek przed drugim terminem meczu
Gopło Kruszwica 7-1 Noteć Łabiszyn 2 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Włocłavia Włocławek 5-2 Sparta Brodnica 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kujawianka Izbica Kujawska 4-3 Gopło Kruszwica 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Noteć Łabiszyn 0-2 Flisak Złotoria 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Janikowo 0-3 Zawisza II Bydgoszcz
(wo)
Polonia Bydgoszcz 3-3 Szubinianka Szubin 6 kwietnia, 17:00
Mień Lipno 2-5 Krajna Sępólno Krajeńskie 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Warlubie 3-0 Grom Osie 6 kwietnia, 11:00
w Grudziądzu
Unia Gniewkowo 0-3 Pomorzanin Toruń 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Sparta Brodnica 0-3 Unia Gniewkowo 13 kwietnia, 16:30
Pomorzanin Toruń 1-5 Start Warlubie 13 kwietnia, 14:00
Grom Osie 1-0 Mień Lipno 13 kwietnia, 12:00
w Świeciu
Krajna Sępólno Krajeńskie 5-2 Polonia Bydgoszcz 13 kwietnia, 15:00
Szubinianka Szubin 3-0 Unia Janikowo
(wo)
Zawisza II Bydgoszcz 1-2 Noteć Łabiszyn 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 10:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Flisak Złotoria 2-1 Kujawianka Izbica Kujawska 13 kwietnia, 12:00
w Toruniu
Gopło Kruszwica 1-2 Włocłavia Włocławek 13 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 20-21 kwietnia

Gopło Kruszwica 2-2 Sparta Brodnica 20 kwietnia, 16:00
Włocłavia Włocławek 1-0 Flisak Złotoria 20 kwietnia, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 0-1 Zawisza II Bydgoszcz 20 kwietnia, 16:00
Noteć Łabiszyn 1-2 Szubinianka Szubin 20 kwietnia, 15:00
Unia Janikowo 0-3 Krajna Sępólno Krajeńskie
(wo)
Polonia Bydgoszcz 2-0 Grom Osie 20 kwietnia, 17:00
Mień Lipno 1-1 Pomorzanin Toruń 20 kwietnia, 17:00
Start Warlubie 8-1 Unia Gniewkowo 20 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Sparta Brodnica 2-4 Start Warlubie 27 kwietnia, 16:00
Unia Gniewkowo 0-1 Mień Lipno 27 kwietnia, 17:00
Pomorzanin Toruń 0-3 Polonia Bydgoszcz 27 kwietnia, 13:30
Grom Osie 3-0 Unia Janikowo
(wo)
Krajna Sępólno Krajeńskie 4-1 Noteć Łabiszyn 27 kwietnia, 15:00
Szubinianka Szubin 2-1 Kujawianka Izbica Kujawska 27 kwietnia, 14:30
Zawisza II Bydgoszcz 0-1 Włocłavia Włocławek 28 kwietnia, 11:00
Flisak Złotoria 0-1 Gopło Kruszwica 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 1 maja

Flisak Złotoria 1-2 Sparta Brodnica 1 maja, 17:00
Gopło Kruszwica 2-1 Zawisza II Bydgoszcz 1 maja, 16:00
Włocłavia Włocławek 5-1 Szubinianka Szubin 1 maja, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 4-2 Krajna Sępólno Krajeńskie 1 maja, 16:00
Noteć Łabiszyn 0-1 Grom Osie 1 maja, 16:00
Unia Janikowo 0-3 Pomorzanin Toruń
(wo)
Polonia Bydgoszcz 7-1 Unia Gniewkowo 1 maja, 17:00
Mień Lipno 1-3 Start Warlubie 1 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4-5 maja

Sparta Brodnica 4-0 Mień Lipno 4 maja, 16:00
Start Warlubie 3-1 Polonia Bydgoszcz 4 maja, 16:00
Unia Gniewkowo 3-0 Unia Janikowo
(wo)
Pomorzanin Toruń 3-0 Noteć Łabiszyn 4 maja, 16:00
Grom Osie 2-1 Kujawianka Izbica Kujawska 4 maja, 17:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 2-4 Włocłavia Włocławek 4 maja, 16:00
Szubinianka Szubin 3-0 Gopło Kruszwica 5 maja, 14:30
Zawisza II Bydgoszcz 0-1 Flisak Złotoria 5 maja, 10:00

Kolejka 25 - 11-12 maja

Zawisza II Bydgoszcz 4-1 Sparta Brodnica 12 maja, 11:00
Flisak Złotoria 2-1 Szubinianka Szubin 11 maja, 17:00
Gopło Kruszwica 1-2 Krajna Sępólno Krajeńskie 11 maja, 16:00
Włocłavia Włocławek 1-1 Grom Osie 11 maja, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 5-2 Pomorzanin Toruń 11 maja, 16:00
Noteć Łabiszyn 1-1 Unia Gniewkowo 11 maja, 16:00
Unia Janikowo 0-3 Start Warlubie
(wo)
Polonia Bydgoszcz 2-0 Mień Lipno 11 maja, 17:00

Kolejka 26 - 18-19 maja

Sparta Brodnica 2-0 Polonia Bydgoszcz 18 maja, 16:00
Mień Lipno 3-0 Unia Janikowo
(wo)
Start Warlubie 8-0 Noteć Łabiszyn 18 maja, 16:00
Unia Gniewkowo 1-4 Kujawianka Izbica Kujawska 18 maja, 17:00
Pomorzanin Toruń 0-5 Włocłavia Włocławek 18 maja, 16:00
Grom Osie 3-1 Gopło Kruszwica 18 maja, 17:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 4-0 Flisak Złotoria 18 maja, 13:00
Szubinianka Szubin 1-2 Zawisza II Bydgoszcz 19 maja, 17:00

Kolejka 27 - 25-26 maja

Szubinianka Szubin 3-1 Sparta Brodnica 25 maja, 14:30
Zawisza II Bydgoszcz 4-5 Krajna Sępólno Krajeńskie 26 maja, 10:00
Flisak Złotoria 3-1 Grom Osie 25 maja, 17:00
Gopło Kruszwica 3-0 Pomorzanin Toruń 25 maja, 17:00
Włocłavia Włocławek 6-0 Unia Gniewkowo 25 maja, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-2 Start Warlubie 25 maja, 16:00
Noteć Łabiszyn 7-0 Mień Lipno 25 maja, 17:00
Unia Janikowo 0-3 Polonia Bydgoszcz
(wo)

Kolejka 28 - 30 maja

Sparta Brodnica 3-0 Unia Janikowo
(wo)
Polonia Bydgoszcz 2-1 Noteć Łabiszyn 30 maja, 17:00
Mień Lipno 0-2 Kujawianka Izbica Kujawska 30 maja, 17:00
Start Warlubie 4-1 Włocłavia Włocławek 30 maja, 16:00
Unia Gniewkowo 3-0 Gopło Kruszwica 30 maja, 17:00
Pomorzanin Toruń 0-2 Flisak Złotoria 30 maja, 17:00
Grom Osie 2-1 Zawisza II Bydgoszcz 30 maja, 17:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 0-4 Szubinianka Szubin 30 maja, 16:00

Kolejka 29 - 15 czerwca

Krajna Sępólno Krajeńskie 3-0 Sparta Brodnica 15 czerwca, 17:00
Szubinianka Szubin 1-1 Grom Osie 15 czerwca, 17:00
Zawisza II Bydgoszcz 8-0 Pomorzanin Toruń 15 czerwca, 17:00
Flisak Złotoria 5-0 Unia Gniewkowo 15 czerwca, 17:00
Gopło Kruszwica 2-2 Start Warlubie 15 czerwca, 17:00
Włocłavia Włocławek 3-1 Mień Lipno 15 czerwca, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 4-4 Polonia Bydgoszcz 15 czerwca, 17:00
Noteć Łabiszyn 3-0 Unia Janikowo
(wo)

Kolejka 30 - 22 czerwca

Sparta Brodnica 4-1 Noteć Łabiszyn 22 czerwca, 17:00
Unia Janikowo 0-3 Kujawianka Izbica Kujawska
(wo)
Polonia Bydgoszcz 2-1 Włocłavia Włocławek 22 czerwca, 17:00
Mień Lipno 3-4 Gopło Kruszwica 22 czerwca, 17:00
Start Warlubie 2-3 Flisak Złotoria 22 czerwca, 17:00
Unia Gniewkowo 2-3 Zawisza II Bydgoszcz 22 czerwca, 17:00
Pomorzanin Toruń 5-8 Szubinianka Szubin 22 czerwca, 17:00
Grom Osie 2-1 Krajna Sępólno Krajeńskie 22 czerwca, 17:00

III liga 2012/2013 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)

IV liga 2012/2013 (wielkopolska (południe))
IV liga 2012/2013 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2012/2013 (kujawsko-pomorska I)
Klasa okręgowa 2012/2013 (kujawsko-pomorska II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas