[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: kujawsko-pomorska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Złotniki Kujawskie 30 67 21 4 5 88-40 13 0 2 56-17 8 4 3 32-23
2.  Zdrój Ciechocinek 30 64 20 4 6 85-46 12 2 1 53-18 8 2 5 32-28
3.  Czarni Wierzchosławice 30 55 17 4 9 73-52 10 4 1 41-18 7 0 8 32-34
4.  Orlęta Aleksandrów Kujawski 30 50 15 5 10 93-51 9 1 5 61-24 6 4 5 32-27
5.  Start Radziejów 30 45 13 6 11 50-39 9 2 4 29-17 4 4 7 21-22
6.  Kujawy Markowice 30 44 13 5 12 51-56 9 1 5 30-20 4 4 7 21-36
7.  GKS Baruchowo 30 42 12 6 12 46-45 8 3 4 27-17 4 3 8 19-28
8.  Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 30 41 12 5 13 68-67 7 4 4 52-34 5 1 9 16-33
9.  Lider Włocławek 30 39 11 6 13 53-61 8 4 3 33-21 3 2 10 20-40
10.  Zjednoczeni Piotrków Kujawski 30 38 10 8 12 46-57 6 4 5 21-21 4 4 7 25-36
11.  Goplania Inowrocław 30 36 10 6 14 48-61 6 4 5 26-26 4 2 9 22-35
12.  Pałuczanka Żnin 30 35 10 5 15 48-69 7 4 4 26-20 3 1 11 22-49 2 3 1 0 1 7-5
13.  Kujawiak Kowal 30 35 9 8 13 56-72 5 4 6 32-32 4 4 7 24-40 2 3 1 0 1 5-7
14.  Sadownik Waganiec 30 34 10 4 16 53-70 6 1 8 29-28 4 3 8 24-42
15.  Grot Kowalki 30 30 8 6 16 41-72 4 4 7 21-29 4 2 9 20-43
16.  Kujawianka Strzelno 30 22 6 4 20 46-87 4 1 10 29-37 2 3 10 17-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Piast Złotniki Kujawskie    3-1 3-0* 2-4 3-1 7-2 3-1 4-1 4-1 0-1 2-1 8-1 4-3 3-0 6-0 4-0 
 2 Zdrój Ciechocinek1-1     3-1 2-2 0-4 4-1 4-2 4-0 5-0 4-2 4-1 3-1 4-1 7-1 2-1 6-0 
 3 Czarni Wierzchosławice4-1 5-3     1-1 1-1 6-1 4-2 3-1 4-0 2-0 1-0 3-2 0-1 2-2 1-1 4-2 
 4 Orlęta Aleksandrów Kujawski3-2 0-2 2-3     2-4 5-1 0-1 7-0 2-2 7-1 1-2 6-1 9-3 7-2 4-0 6-0 
 5 Start Radziejów1-3 0-1 3-1 1-3     1-0 2-0 1-1 3-0 2-0 3-2 5-0 4-3 1-0 0-1 2-2 
 6 Kujawy Markowice2-3 2-4 0-4 1-3 1-0     1-0 2-0 3-2 0-0 0-1 3-0* 5-0 4-1 2-1 4-1 
 7 GKS Baruchowo1-3 1-1 2-0 3-2 4-1 2-1     0-1 1-2 1-1 2-2 3-0* 1-0 0-1 5-2 1-0 
 8 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko3-5 3-1 5-2 4-4 2-2 3-3 7-1     4-0 5-1 2-3 0-3 2-2 3-2 3-4 6-1 
 9 Lider Włocławek2-2 3-2 2-0 2-1 3-2 1-0 0-1 1-2     2-3 4-2 5-1 0-0 2-2 4-1 2-2 
 10 Zjednoczeni Piotrków Kujawski1-1 0-0 0-3 3-1 2-0 0-1 1-3 1-0 3-1     0-0 1-4 2-3 2-1 2-2 3-1 
 11 Goplania Inowrocław1-2 1-2 1-4 0-4 1-0 0-0 2-1 4-1 1-0 4-3     1-1 3-3 2-2 3-0 2-3 
 12 Pałuczanka Żnin1-0 1-4 4-2 0-1 0-0 0-0 0-0 2-1 0-5 2-2 1-2     3-0 6-2 2-1 4-0 
 13 Kujawiak Kowal0-4 5-2 1-2 0-2 1-1 3-3 1-0 2-3 3-0 2-2 6-3 5-4     1-3 0-1 2-2 
 14 Sadownik Waganiec1-1 1-3 2-4 2-1 1-2 1-3 1-5 0-1 2-3 3-1 2-0 2-0 0-1     8-3 3-0* 
 15 Grot Kowalki0-1 2-4 0-4 1-1 1-0 2-3 1-1 2-0 1-1 1-5 4-1 1-0 3-3 1-2     1-3 
 16 Kujawianka Strzelno2-3 1-2 6-2 5-2 0-3 1-2 1-1 0-4 4-3 1-3 3-2 3-4 0-1 1-3 1-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Zdrój Ciechocinek 5-0 Lider Włocławek 11 sierpnia, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 9-3 Kujawiak Kowal 12 sierpnia, 11:00
Czarni Wierzchosławice 2-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 12 sierpnia, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 8-1 Pałuczanka Żnin 11 sierpnia, 17:00
Grot Kowalki 1-1 GKS Baruchowo 11 sierpnia, 16:00
w Rypinie
Kujawianka Strzelno 3-2 Goplania Inowrocław 22 sierpnia, 17:00
Sadownik Waganiec 1-3 Kujawy Markowice 11 sierpnia, 16:00
w Zbrachlinie
Start Radziejów 1-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 11 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Kujawy Markowice 1-0 Start Radziejów 15 sierpnia, 17:00
Goplania Inowrocław 2-2 Sadownik Waganiec 15 sierpnia, 17:00
GKS Baruchowo 1-0 Kujawianka Strzelno 15 sierpnia, 14:00
Pałuczanka Żnin 2-1 Grot Kowalki 15 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-1 Piast Złotniki Kujawskie 15 sierpnia, 17:30
Zdrój Ciechocinek 2-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 15 sierpnia, 17:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 4-0 Lider Włocławek 15 sierpnia, 17:00
Czarni Wierzchosławice 0-1 Kujawiak Kowal 15 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-2 Lider Włocławek 19 sierpnia, 11:00
Czarni Wierzchosławice 5-3 Zdrój Ciechocinek 18 sierpnia, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 4-3 Kujawiak Kowal 18 sierpnia, 17:00
Grot Kowalki 1-5 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 19 sierpnia, 16:00
w Rypinie
Kujawianka Strzelno 3-4 Pałuczanka Żnin 18 sierpnia, 17:00
Sadownik Waganiec 1-5 GKS Baruchowo 18 sierpnia, 16:00
w Zbrachlinie
Start Radziejów 3-2 Goplania Inowrocław 19 sierpnia, 16:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-3 Kujawy Markowice 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Lider Włocławek 1-0 Kujawy Markowice 25 sierpnia, 17:00
Goplania Inowrocław 4-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 25 sierpnia, 17:00
GKS Baruchowo 4-1 Start Radziejów 26 sierpnia, 13:00
Pałuczanka Żnin 6-2 Sadownik Waganiec 25 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3-1 Kujawianka Strzelno 26 sierpnia, 17:00
Kujawiak Kowal 0-1 Grot Kowalki 26 sierpnia, 17:00
Zdrój Ciechocinek 1-1 Piast Złotniki Kujawskie 26 sierpnia, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-3 Czarni Wierzchosławice 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Czarni Wierzchosławice 4-0 Lider Włocławek 1 września, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 2-4 Orlęta Aleksandrów Kujawski 1 września, 15:00
Grot Kowalki 2-4 Zdrój Ciechocinek 2 września, 16:00
w Rypinie
Kujawianka Strzelno 0-1 Kujawiak Kowal 1 września, 16:00
Sadownik Waganiec 3-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1 września, 16:00
w Zbrachlinie
Start Radziejów 5-0 Pałuczanka Żnin 1 września, 17:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 7-1 GKS Baruchowo 1 września, 17:00
Kujawy Markowice 0-1 Goplania Inowrocław 12 września, 17:45

Kolejka 6 - 5 września

Lider Włocławek 4-2 Goplania Inowrocław 5 września, 17:00
GKS Baruchowo 2-1 Kujawy Markowice 5 września, 18:00
Pałuczanka Żnin 2-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 5 września, 17:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-0 Start Radziejów 5 września, 17:30
Kujawiak Kowal 1-3 Sadownik Waganiec 5 września, 17:00
Zdrój Ciechocinek 6-0 Kujawianka Strzelno 5 września, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 4-0 Grot Kowalki 5 września, 17:30
Czarni Wierzchosławice 4-1 Piast Złotniki Kujawskie 5 września, 17:00

Kolejka 7 - 8-9 września

Piast Złotniki Kujawskie 4-1 Lider Włocławek 8 września, 16:00
Grot Kowalki 0-4 Czarni Wierzchosławice 8 września, 15:00
w Wierzchosławicach
Kujawianka Strzelno 5-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 8 września, 16:00
Sadownik Waganiec 1-3 Zdrój Ciechocinek 8 września, 13:00
w Zbrachlinie
Start Radziejów 4-3 Kujawiak Kowal 9 września, 16:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 5-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 8 września, 15:00
Kujawy Markowice 3-0 Pałuczanka Żnin 8 września, 17:00
(wo)
na boisku 1:5, zweryfikowany jako walkower, w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
Goplania Inowrocław 2-1 GKS Baruchowo 8 września, 17:00

Kolejka 8 - 15-16 września

Lider Włocławek 0-1 GKS Baruchowo 15 września, 17:00
Pałuczanka Żnin 1-2 Goplania Inowrocław 15 września, 12:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0-1 Kujawy Markowice 16 września, 17:00
Kujawiak Kowal 2-3 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 16 września, 16:00
Zdrój Ciechocinek 0-4 Start Radziejów 15 września, 16:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 7-2 Sadownik Waganiec 16 września, 11:00
Czarni Wierzchosławice 4-2 Kujawianka Strzelno 15 września, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 6-0 Grot Kowalki 15 września, 12:00

Kolejka 9 - 22-23 września

Grot Kowalki 1-1 Lider Włocławek 22 września, 16:00
w Rypinie
Kujawianka Strzelno 2-3 Piast Złotniki Kujawskie 22 września, 16:00
Sadownik Waganiec 2-4 Czarni Wierzchosławice 22 września, 15:00
w Zbrachlinie
Start Radziejów 1-3 Orlęta Aleksandrów Kujawski 22 września, 16:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-1 Zdrój Ciechocinek 22 września, 17:00
Kujawy Markowice 5-0 Kujawiak Kowal 22 września, 16:00
Goplania Inowrocław 4-3 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 22 września, 16:30
GKS Baruchowo 3-0 Pałuczanka Żnin 23 września
(wo)
drużyna gości zrezygnowała z gry

Kolejka 10 - 29-30 września

Lider Włocławek 5-1 Pałuczanka Żnin 29 września, 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-3 GKS Baruchowo 30 września, 16:00
Kujawiak Kowal 6-3 Goplania Inowrocław 30 września, 16:00
Zdrój Ciechocinek 4-1 Kujawy Markowice 29 września, 16:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 7-0 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 30 września, 11:00
Czarni Wierzchosławice 1-1 Start Radziejów 29 września, 15:00
Piast Złotniki Kujawskie 3-0 Sadownik Waganiec 29 września, 15:00
Grot Kowalki 1-3 Kujawianka Strzelno 30 września, 15:00
w Rypinie

Kolejka 11 - 6-7 października

Kujawianka Strzelno 4-3 Lider Włocławek 6 października, 15:00
Sadownik Waganiec 8-3 Grot Kowalki 6 października, 14:00
w Zbrachlinie
Start Radziejów 1-3 Piast Złotniki Kujawskie 6 października, 14:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 5-2 Czarni Wierzchosławice 6 października, 16:00
Kujawy Markowice 1-3 Orlęta Aleksandrów Kujawski 6 października, 15:30
Goplania Inowrocław 1-2 Zdrój Ciechocinek 6 października, 16:00
GKS Baruchowo 1-0 Kujawiak Kowal 6 października, 15:00
Pałuczanka Żnin 2-2 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 6 października, 15:00

Kolejka 12 - 13-14 października

Lider Włocławek 2-3 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 14 października, 10:00
Kujawiak Kowal 5-4 Pałuczanka Żnin 14 października, 15:00
Zdrój Ciechocinek 4-2 GKS Baruchowo 13 października, 15:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-2 Goplania Inowrocław 14 października, 11:00
Czarni Wierzchosławice 6-1 Kujawy Markowice 14 października, 14:00
Piast Złotniki Kujawskie 4-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 13 października, 15:00
Grot Kowalki 1-0 Start Radziejów 14 października, 15:00
w Rypinie
Kujawianka Strzelno 1-3 Sadownik Waganiec 13 października, 14:00

Kolejka 13 - 20-21 października

Sadownik Waganiec 2-3 Lider Włocławek 20 października, 14:00
w Zbrachlinie
Start Radziejów 2-2 Kujawianka Strzelno 21 października, 14:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-4 Grot Kowalki 20 października, 14:00
Kujawy Markowice 2-3 Piast Złotniki Kujawskie 20 października, 15:00
Goplania Inowrocław 1-4 Czarni Wierzchosławice 20 października, 15:30
GKS Baruchowo 3-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 21 października, 14:00
Pałuczanka Żnin 1-4 Zdrój Ciechocinek 20 października, 14:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-3 Kujawiak Kowal 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (21 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 14 - 27-28 października

Lider Włocławek 0-0 Kujawiak Kowal 27 października, 13:00
Zdrój Ciechocinek 4-2 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 27 października, 15:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 6-1 Pałuczanka Żnin 28 października, 11:00
Czarni Wierzchosławice 4-2 GKS Baruchowo 28 października, 14:00
Piast Złotniki Kujawskie 2-1 Goplania Inowrocław 27 października, 15:00
Grot Kowalki 2-3 Kujawy Markowice 28 października, 14:00
w Rypinie
Kujawianka Strzelno 0-4 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 27 października, 14:00
Sadownik Waganiec 1-2 Start Radziejów 27 października, 13:00
w Zbrachlinie

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Start Radziejów 3-0 Lider Włocławek 4 listopada, 13:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-2 Sadownik Waganiec 3 listopada, 14:00
Kujawy Markowice 4-1 Kujawianka Strzelno 3 listopada, 14:00
Goplania Inowrocław 3-0 Grot Kowalki 3 listopada, 11:00
GKS Baruchowo 1-3 Piast Złotniki Kujawskie 4 listopada, 13:00
Pałuczanka Żnin 4-2 Czarni Wierzchosławice 3 listopada, 13:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 4 listopada, 14:00
Kujawiak Kowal 5-2 Zdrój Ciechocinek 4 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Lider Włocławek 3-2 Zdrój Ciechocinek 10 listopada, 13:00
Kujawiak Kowal 0-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 10 listopada, 14:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0-3 Czarni Wierzchosławice 11 listopada, 13:00
Pałuczanka Żnin 1-0 Piast Złotniki Kujawskie 10 listopada, 12:00
GKS Baruchowo 5-2 Grot Kowalki 10 listopada, 13:00
Goplania Inowrocław 2-3 Kujawianka Strzelno 10 listopada, 11:00
Kujawy Markowice 4-1 Sadownik Waganiec 10 listopada, 13:30
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2-2 Start Radziejów 10 listopada, 14:00

Kolejka 17 - 23-24 marca

Lider Włocławek 1-2 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 10:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kujawiak Kowal 1-2 Czarni Wierzchosławice 15 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Radziejów 1-0 Kujawy Markowice 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sadownik Waganiec 2-0 Goplania Inowrocław 14 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (23 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Zbrachlinie
Kujawianka Strzelno 1-1 GKS Baruchowo 15 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grot Kowalki 1-0 Pałuczanka Żnin 15 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Złotniki Kujawskie 0-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (23 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-2 Zdrój Ciechocinek 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 30 marca

Lider Włocławek 2-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 2 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (29 marca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zdrój Ciechocinek 3-1 Czarni Wierzchosławice 2 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kujawiak Kowal 0-4 Piast Złotniki Kujawskie 2 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-2 Grot Kowalki 2 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pałuczanka Żnin 4-0 Kujawianka Strzelno 2 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Baruchowo 0-1 Sadownik Waganiec 2 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Goplania Inowrocław 1-0 Start Radziejów 2 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kujawy Markowice 2-0 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Kujawy Markowice 3-2 Lider Włocławek 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2-3 Goplania Inowrocław 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Radziejów 2-0 GKS Baruchowo 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sadownik Waganiec 2-0 Pałuczanka Żnin 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kujawianka Strzelno 1-3 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grot Kowalki 3-3 Kujawiak Kowal 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Złotniki Kujawskie 3-1 Zdrój Ciechocinek 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Wierzchosławice 1-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Lider Włocławek 2-0 Czarni Wierzchosławice 13 kwietnia, 10:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3-2 Piast Złotniki Kujawskie 14 kwietnia, 11:00
Zdrój Ciechocinek 2-1 Grot Kowalki 13 kwietnia, 15:00
Kujawiak Kowal 2-2 Kujawianka Strzelno 14 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-1 Sadownik Waganiec 14 kwietnia, 16:00
Pałuczanka Żnin 0-0 Start Radziejów 13 kwietnia, 15:00
GKS Baruchowo 0-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 13 kwietnia, 16:00
Goplania Inowrocław 0-0 Kujawy Markowice 13 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 20-21 kwietnia

Goplania Inowrocław 1-0 Lider Włocławek 20 kwietnia, 17:00
Kujawy Markowice 1-0 GKS Baruchowo 20 kwietnia, 17:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 0-3 Pałuczanka Żnin 20 kwietnia, 17:00
Start Radziejów 2-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 20 kwietnia, 16:00
Sadownik Waganiec 0-1 Kujawiak Kowal 21 kwietnia, 15:00
Kujawianka Strzelno 1-2 Zdrój Ciechocinek 20 kwietnia, 16:00
Grot Kowalki 1-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 20 kwietnia, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 3-0 Czarni Wierzchosławice 20 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Lider Włocławek 2-2 Piast Złotniki Kujawskie 27 kwietnia, 10:00
Czarni Wierzchosławice 1-1 Grot Kowalki 28 kwietnia, 14:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 6-0 Kujawianka Strzelno 28 kwietnia, 11:00
Zdrój Ciechocinek 7-1 Sadownik Waganiec 27 kwietnia, 15:00
Kujawiak Kowal 1-1 Start Radziejów 28 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-0 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 28 kwietnia, 16:00
Pałuczanka Żnin 0-0 Kujawy Markowice 27 kwietnia, 16:00
GKS Baruchowo 2-2 Goplania Inowrocław 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 1 maja

GKS Baruchowo 1-2 Lider Włocławek 1 maja, 14:00
Goplania Inowrocław 1-1 Pałuczanka Żnin 1 maja, 17:00
Kujawy Markowice 0-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1 maja, 17:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2-2 Kujawiak Kowal 1 maja, 17:00
Start Radziejów 0-1 Zdrój Ciechocinek 1 maja, 16:00
Sadownik Waganiec 2-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 1 maja, 16:00
Kujawianka Strzelno 6-2 Czarni Wierzchosławice 1 maja, 17:00
Grot Kowalki 0-1 Piast Złotniki Kujawskie 1 maja, 16:00

Kolejka 24 - 4-5 maja

Lider Włocławek 4-1 Grot Kowalki 5 maja, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 4-0 Kujawianka Strzelno 4 maja, 17:00
Czarni Wierzchosławice 2-2 Sadownik Waganiec 4 maja, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-4 Start Radziejów 5 maja, 11:00
Zdrój Ciechocinek 4-0 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 4 maja, 16:00
Kujawiak Kowal 3-3 Kujawy Markowice 5 maja, 17:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0-0 Goplania Inowrocław 4 maja, 16:00
Pałuczanka Żnin 0-0 GKS Baruchowo 4 maja, 17:00

Kolejka 25 - 11-12 maja

Pałuczanka Żnin 0-5 Lider Włocławek 11 maja, 17:00
GKS Baruchowo 1-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 11 maja, 16:00
Goplania Inowrocław 3-3 Kujawiak Kowal 11 maja, 17:00
Kujawy Markowice 2-4 Zdrój Ciechocinek 11 maja, 17:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 4-4 Orlęta Aleksandrów Kujawski 11 maja, 17:00
Start Radziejów 3-1 Czarni Wierzchosławice 11 maja, 17:00
Sadownik Waganiec 1-1 Piast Złotniki Kujawskie 11 maja, 17:00
Kujawianka Strzelno 1-2 Grot Kowalki 11 maja, 17:00

Kolejka 26 - 18-19 maja

Lider Włocławek 2-2 Kujawianka Strzelno 18 maja, 10:00
Grot Kowalki 1-2 Sadownik Waganiec 18 maja, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 3-1 Start Radziejów 18 maja, 17:00
Czarni Wierzchosławice 3-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 18 maja, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 5-1 Kujawy Markowice 19 maja, 11:00
Zdrój Ciechocinek 4-1 Goplania Inowrocław 18 maja, 17:00
Kujawiak Kowal 1-0 GKS Baruchowo 19 maja, 17:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-4 Pałuczanka Żnin 19 maja, 17:00

Kolejka 27 - 25-26 maja

Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3-1 Lider Włocławek 26 maja, 17:00
Pałuczanka Żnin 3-0 Kujawiak Kowal 25 maja, 17:00
GKS Baruchowo 1-1 Zdrój Ciechocinek 25 maja, 16:00
Goplania Inowrocław 0-4 Orlęta Aleksandrów Kujawski 25 maja, 17:00
Kujawy Markowice 0-4 Czarni Wierzchosławice 25 maja, 17:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-5 Piast Złotniki Kujawskie 25 maja, 17:00
Start Radziejów 0-1 Grot Kowalki 25 maja, 17:00
Sadownik Waganiec 3-0 Kujawianka Strzelno 25 maja, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry

Kolejka 28 - 29-30 maja

Lider Włocławek 2-2 Sadownik Waganiec 30 maja, 17:00
Kujawianka Strzelno 0-3 Start Radziejów 30 maja, 17:00
Grot Kowalki 2-0 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 30 maja, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 7-2 Kujawy Markowice 30 maja, 16:00
Czarni Wierzchosławice 1-0 Goplania Inowrocław 30 maja, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-1 GKS Baruchowo 30 maja, 14:00
Zdrój Ciechocinek 3-1 Pałuczanka Żnin 30 maja, 17:00
Kujawiak Kowal 2-2 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 30 maja, 17:00

Kolejka 29 - 15 czerwca

Kujawiak Kowal 3-0 Lider Włocławek 15 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0-0 Zdrój Ciechocinek 15 czerwca, 17:00
Pałuczanka Żnin 0-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 15 czerwca, 17:00
GKS Baruchowo 2-0 Czarni Wierzchosławice 15 czerwca, 17:00
Goplania Inowrocław 1-2 Piast Złotniki Kujawskie 15 czerwca, 17:00
Kujawy Markowice 2-1 Grot Kowalki 15 czerwca, 17:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 6-1 Kujawianka Strzelno 15 czerwca, 17:00
Start Radziejów 1-0 Sadownik Waganiec 15 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 22 czerwca

Lider Włocławek 3-2 Start Radziejów 22 czerwca, 17:00
Sadownik Waganiec 0-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 22 czerwca, 17:00
Kujawianka Strzelno 1-2 Kujawy Markowice 22 czerwca, 17:00
Grot Kowalki 4-1 Goplania Inowrocław 22 czerwca, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 3-1 GKS Baruchowo 22 czerwca, 17:00
Czarni Wierzchosławice 3-2 Pałuczanka Żnin 22 czerwca, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 7-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 22 czerwca, 17:00
Zdrój Ciechocinek 4-1 Kujawiak Kowal 22 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska II)

IV liga 2012/2013 (kujawsko-pomorska)

Klasa okręgowa 2012/2013 (kujawsko-pomorska I)

Klasa A 2012/2013 (Bydgoszcz II)
Klasa A 2012/2013 (Włocławek)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas