[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Włocławek
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Łokietek Brześć Kujawski 28 64 20 4 4 96-36 9 4 1 45-16 11 0 3 51-20
2.  LTP Lubanie 28 63 19 6 3 97-31 12 1 1 53-11 7 5 2 44-20
3.  Orzeł Służewo 28 58 18 4 6 84-35 11 1 2 54-15 7 3 4 30-20
4.  Unia Choceń 28 52 16 4 8 64-46 11 2 1 38-13 5 2 7 26-33
5.  Skrwa Skrwilno 28 51 16 3 9 70-54 9 2 3 41-23 7 1 6 29-31
6.  Piast Bądkowo 28 47 15 2 11 53-54 7 1 6 21-26 8 1 5 32-28
7.  MGKS Lubraniec 28 39 12 3 13 77-74 8 0 6 49-32 4 3 7 28-42
8.  Zgoda Chodecz 28 34 10 4 14 47-79 6 3 5 26-38 4 1 9 21-41
9.  Victoria Smólnik 28 33 9 6 13 51-75 5 3 6 32-38 4 3 7 19-37
10.  Wzgórze Raciążek 28 32 9 5 14 59-69 5 2 7 35-30 4 3 7 24-39 2 4 1 1 0 5-2
11.  Lech Dobre 28 32 9 5 14 40-63 5 2 7 15-31 4 3 7 25-32 2 1 0 1 1 2-5
12.  Cukrownik Fabianki 28 29 8 5 15 45-65 6 2 6 28-26 2 3 9 17-39
13.  Wicher Wielgie 28 28 7 7 14 40-58 4 4 6 21-24 3 3 8 19-34
14.  Cheko Skórzno 28 12 2 6 20 34-73 1 4 9 19-32 1 2 11 15-41
15.  Lech II Rypin 28 23 7 2 19 36-81 4 2 8 23-38 3 0 11 13-43
Lech II Rypin wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Łokietek Brześć Kujawski    1-4 2-2 4-1 5-2 7-1 1-1 2-1 5-0 5-2 1-1 3-0* 5-0 1-1 3-0* 
 2 LTP Lubanie2-3     5-0 2-0 6-0 3-1 3-0 6-1 2-2 6-1 2-1 5-1 3-0 5-1 3-0* 
 3 Orzeł Służewo1-3 1-2     1-1 4-1 4-1 7-1 3-0* 4-0 1-0 6-3 3-1 6-1 5-1 8-0 
 4 Unia Choceń2-1 3-2 4-0     2-2 2-1 3-1 4-1 0-0 6-1 0-2 3-0* 2-1 4-1 3-0* 
 5 Skrwa Skrwilno1-2 2-1 0-2 4-3     1-2 2-2 2-1 6-2 5-3 4-2 6-1 0-0 4-1 4-1 
 6 Piast Bądkowo0-3 0-5 0-3* 0-1 1-0     2-0 0-6 4-1 1-2 4-2 1-1 2-1 3-1 3-0* 
 7 MGKS Lubraniec3-4 1-7 2-1 6-1 1-5 1-2     11-0 6-2 6-1 3-4 3-1 1-4 2-0 3-0* 
 8 Zgoda Chodecz0-11 0-6 2-1 3-2 3-0 1-8 1-2     1-3 1-1 3-0 2-2 5-1 1-1 3-0* 
 9 Victoria Smólnik2-6 3-3 1-6 3-1 1-4 4-1 6-4 0-2     3-1 1-1 2-3 1-1 3-0 2-5 
 10 Wzgórze Raciążek4-1 2-3 0-3* 1-3 3-6 0-2 7-1 1-1 2-0     2-2 4-1 2-3 6-2 1-2 
 11 Lech Dobre0-7 1-1 1-1 0-5 0-1 0-1 1-0 3-1 4-1 0-3     1-0 3-2 0-3 1-5 
 12 Cukrownik Fabianki3-2 1-1 1-4 1-2 4-1 3-4 2-4 2-0 1-1 1-2 4-2     1-3 1-0 3-0* 
 13 Wicher Wielgie2-3 2-2 1-1 2-4 0-1 1-1 0-3 1-2 1-2 1-1 2-1 2-1     3-2 3-0* 
 14 Cheko Skórzno0-2 3-3 1-3 1-1 1-3 1-4 2-4 0-2 1-2 3-3 0-1 2-3 1-1     3-0* 
 15 Lech II Rypin0-3* 0-4 0-3* 5-1 0-3* 0-3* 5-5 6-3 0-3* 0-3* 0-3* 2-2 2-1 3-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Pauza: Lech II Rypin.
 
Lech Dobre 1-0 MGKS Lubraniec 11 sierpnia, 15:00
Victoria Smólnik 0-2 Zgoda Chodecz 11 sierpnia, 15:30
Orzeł Służewo 5-1 Cheko Skórzno 11 sierpnia, 16:00
Piast Bądkowo 1-1 Cukrownik Fabianki 11 sierpnia, 18:00
Skrwa Skrwilno 0-0 Wicher Wielgie 11 sierpnia, 14:00
Łokietek Brześć Kujawski 4-1 Unia Choceń 11 sierpnia, 11:00
w Lubrańcu
Wzgórze Raciążek 2-3 LTP Lubanie 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pauza: Lech Dobre.
 
Lech II Rypin 0-4 LTP Lubanie 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (15 sierpnia) odwołany
Unia Choceń 6-1 Wzgórze Raciążek 15 sierpnia, 15:00
Wicher Wielgie 2-3 Łokietek Brześć Kujawski 15 sierpnia, 14:00
w Skórznie
Cukrownik Fabianki 4-1 Skrwa Skrwilno 15 sierpnia, 16:00
w Chełmicy
Cheko Skórzno 1-4 Piast Bądkowo 15 sierpnia, 17:00
Zgoda Chodecz 2-1 Orzeł Służewo 15 sierpnia, 16:00
MGKS Lubraniec 6-2 Victoria Smólnik 15 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Pauza: Victoria Smólnik.
 
Lech Dobre 1-5 Lech II Rypin 19 sierpnia, 17:00
Orzeł Służewo 7-1 MGKS Lubraniec 18 sierpnia, 16:00
Piast Bądkowo 0-6 Zgoda Chodecz 18 sierpnia, 18:00
Skrwa Skrwilno 4-1 Cheko Skórzno 18 sierpnia, 14:00
Łokietek Brześć Kujawski 3-0 Cukrownik Fabianki 18 sierpnia, 11:00
(wo)
w Lubrańcu / mecz przerwany w 25. minucie przy stanie 1-1 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika gości
Wzgórze Raciążek 2-3 Wicher Wielgie 18 sierpnia, 17:00
LTP Lubanie 2-0 Unia Choceń 18 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Pauza: Orzeł Służewo.
 
Lech II Rypin 5-1 Unia Choceń 26 sierpnia, 16:00
Wicher Wielgie 2-2 LTP Lubanie 25 sierpnia, 16:00
w Teodorowie
Cukrownik Fabianki 1-2 Wzgórze Raciążek 25 sierpnia, 16:00
we Włocławku; na stadionie OSiR
Cheko Skórzno 0-2 Łokietek Brześć Kujawski 25 sierpnia, 17:00
Zgoda Chodecz 3-0 Skrwa Skrwilno 26 sierpnia, 16:00
MGKS Lubraniec 1-2 Piast Bądkowo 25 sierpnia, 17:30
Lech Dobre 4-1 Victoria Smólnik 24 sierpnia, 18:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Pauza: Piast Bądkowo.
 
Victoria Smólnik 2-5 Lech II Rypin 2 września, 15:00
Orzeł Służewo 6-3 Lech Dobre 1 września, 16:00
Skrwa Skrwilno 2-2 MGKS Lubraniec 1 września, 14:00
Łokietek Brześć Kujawski 2-1 Zgoda Chodecz 1 września, 11:00
w Lubrańcu
Wzgórze Raciążek 6-2 Cheko Skórzno 1 września, 16:00
LTP Lubanie 5-1 Cukrownik Fabianki 1 września, 11:00
Unia Choceń 2-1 Wicher Wielgie 2 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Pauza: Skrwa Skrwilno.
 
Lech II Rypin 2-1 Wicher Wielgie 9 września, 11:00
w Teodorowie
Cukrownik Fabianki 1-2 Unia Choceń 8 września, 16:00
w Chełmicy
Cheko Skórzno 3-3 LTP Lubanie 8 września, 15:30
Zgoda Chodecz 1-1 Wzgórze Raciążek 9 września, 16:00
MGKS Lubraniec 3-4 Łokietek Brześć Kujawski 5 września, 17:00
Lech Dobre 0-1 Piast Bądkowo 8 września, 16:30
Victoria Smólnik 1-6 Orzeł Służewo 9 września, 15:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Pauza: Łokietek Brześć Kujawski.
 
Orzeł Służewo 8-0 Lech II Rypin 15 września, 16:00
Piast Bądkowo 4-1 Victoria Smólnik 15 września, 17:00
Skrwa Skrwilno 4-2 Lech Dobre 15 września, 14:00
Wzgórze Raciążek 7-1 MGKS Lubraniec 16 września, 16:00
LTP Lubanie 6-1 Zgoda Chodecz 15 września, 16:00
Unia Choceń 4-1 Cheko Skórzno 16 września, 15:00
Wicher Wielgie 2-1 Cukrownik Fabianki 15 września, 14:00
w Teodorowie

Kolejka 8 - 22-23 września

Pauza: Wzgórze Raciążek.
 
Lech II Rypin 2-2 Cukrownik Fabianki 23 września, 16:00
Cheko Skórzno 1-1 Wicher Wielgie 22 września, 16:00
Zgoda Chodecz 3-2 Unia Choceń 23 września, 16:00
MGKS Lubraniec 1-7 LTP Lubanie 22 września, 17:00
Lech Dobre 0-7 Łokietek Brześć Kujawski 22 września, 16:00
Victoria Smólnik 1-4 Skrwa Skrwilno 23 września, 15:00
Orzeł Służewo 4-1 Piast Bądkowo 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Pauza: LTP Lubanie.
 
Piast Bądkowo 3-0 Lech II Rypin 29 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Skrwa Skrwilno 0-2 Orzeł Służewo 29 września, 12:00
Łokietek Brześć Kujawski 5-0 Victoria Smólnik 29 września, 11:00
w Lubrańcu
Wzgórze Raciążek 2-2 Lech Dobre 29 września, 16:00
Unia Choceń 3-1 MGKS Lubraniec 30 września, 15:00
Wicher Wielgie 1-2 Zgoda Chodecz 30 września, 15:00
w Teodorowie
Cukrownik Fabianki 1-0 Cheko Skórzno 29 września, 15:00
w Chełmicy

Kolejka 10 - 6-7 października

Pauza: Unia Choceń.
 
Lech II Rypin 3-1 Cheko Skórzno 7 października, 15:00
Zgoda Chodecz 2-2 Cukrownik Fabianki 7 października, 15:00
MGKS Lubraniec 1-4 Wicher Wielgie 6 października, 16:00
Lech Dobre 1-1 LTP Lubanie 6 października, 16:00
Victoria Smólnik 3-1 Wzgórze Raciążek 6 października, 16:00
Orzeł Służewo 1-3 Łokietek Brześć Kujawski 6 października, 16:00
Piast Bądkowo 1-0 Skrwa Skrwilno 6 października, 16:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Pauza: Wicher Wielgie.
 
Skrwa Skrwilno 4-1 Lech II Rypin 13 października, 13:00
Łokietek Brześć Kujawski 7-1 Piast Bądkowo 13 października, 11:00
w Lubrańcu
Wzgórze Raciążek 0-3 Orzeł Służewo 13 października, 15:00
(wo)
na boisku 0-2 / w barwach gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LTP Lubanie 2-2 Victoria Smólnik 13 października, 14:00
Unia Choceń 0-2 Lech Dobre 13 października, 15:00
Cukrownik Fabianki 2-4 MGKS Lubraniec 13 października, 14:00
w Chełmicy
Cheko Skórzno 0-2 Zgoda Chodecz 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Pauza: Cukrownik Fabianki.
 
Lech II Rypin 6-3 Zgoda Chodecz 21 października, 15:00
MGKS Lubraniec 2-0 Cheko Skórzno 20 października, 15:30
Lech Dobre 3-2 Wicher Wielgie 20 października, 16:00
Victoria Smólnik 3-1 Unia Choceń 21 października, 15:00
Orzeł Służewo 1-2 LTP Lubanie 20 października, 16:00
Piast Bądkowo 1-2 Wzgórze Raciążek 20 października, 15:00
Skrwa Skrwilno 1-2 Łokietek Brześć Kujawski 20 października, 13:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Pauza: Cheko Skórzno.
 
Łokietek Brześć Kujawski 3-0 Lech II Rypin 27 października, 11:00
(wo)
w Lubrańcu / goście nie dojechali
Wzgórze Raciążek 3-6 Skrwa Skrwilno 27 października, 15:00
LTP Lubanie 3-1 Piast Bądkowo 27 października, 13:00
Unia Choceń 4-0 Orzeł Służewo 27 października, 14:00
Wicher Wielgie 1-2 Victoria Smólnik 28 października, 14:00
w Teodorowie
Cukrownik Fabianki 4-2 Lech Dobre 27 października, 13:00
w Chełmicy
Zgoda Chodecz 1-2 MGKS Lubraniec 28 października, 14:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Pauza: Zgoda Chodecz.
 
Lech II Rypin 5-5 MGKS Lubraniec 4 listopada, 14:00
Lech Dobre 0-3 Cheko Skórzno 3 listopada, 14:00
Victoria Smólnik 2-3 Cukrownik Fabianki 3 listopada, 14:00
Orzeł Służewo 6-1 Wicher Wielgie 3 listopada, 14:00
Piast Bądkowo 0-1 Unia Choceń 3 listopada, 14:00
Skrwa Skrwilno 2-1 LTP Lubanie 3 listopada, 13:00
Łokietek Brześć Kujawski 5-2 Wzgórze Raciążek 3 listopada, 11:00
w Lubrańcu

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Pauza: MGKS Lubraniec.
 
Wzgórze Raciążek 1-2 Lech II Rypin 10 listopada, 14:00
LTP Lubanie 2-3 Łokietek Brześć Kujawski 10 listopada, 13:00
Unia Choceń 2-2 Skrwa Skrwilno 10 listopada, 14:00
Wicher Wielgie 1-1 Piast Bądkowo 11 listopada, 13:00
w Teodorowie
Cukrownik Fabianki 1-4 Orzeł Służewo 10 listopada, 13:00
w Chełmicy
Cheko Skórzno 1-2 Victoria Smólnik 10 listopada, 14:00
Zgoda Chodecz 3-0 Lech Dobre 11 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 23-24 marca

Pauza: Lech II Rypin.
 
MGKS Lubraniec 3-4 Lech Dobre 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zgoda Chodecz 1-3 Victoria Smólnik 24 marca, 15:00
lub 1-4 / we Włocławku
Cheko Skórzno 1-3 Orzeł Służewo 15 maja, 16:30
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Cukrownik Fabianki 3-4 Piast Bądkowo 15 maja, 17:00
w Chełmicy / w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wicher Wielgie 0-1 Skrwa Skrwilno 15 maja, 18:00
w Teodorowie / w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Choceń 2-1 Łokietek Brześć Kujawski 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (23 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LTP Lubanie 6-1 Wzgórze Raciążek 15 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 30 marca

Pauza: Lech II Rypin.
 
Wzgórze Raciążek 1-3 Unia Choceń 30 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Łokietek Brześć Kujawski 5-0 Wicher Wielgie 29 maja, 17:30
w Lubrańcu / w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skrwa Skrwilno 6-1 Cukrownik Fabianki 29 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Bądkowo 3-1 Cheko Skórzno 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Służewo 3-0 Zgoda Chodecz 29 maja, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Victoria Smólnik 1-1 Lech Dobre 30 marca, 12:00
we Włocławku; na stadionie OSiR
LTP Lubanie 3-0 MGKS Lubraniec 29 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Pauza: Lech II Rypin.
 
Victoria Smólnik 6-4 MGKS Lubraniec 1 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zgoda Chodecz 1-8 Piast Bądkowo 2 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Cheko Skórzno 1-3 Skrwa Skrwilno 1 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Cukrownik Fabianki 3-2 Łokietek Brześć Kujawski 1 czerwca, 16:00
w Chełmicy / w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wicher Wielgie 1-1 Wzgórze Raciążek 2 czerwca, 17:00
w Teodorowie / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Choceń 3-2 LTP Lubanie 1 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lech Dobre 1-1 Orzeł Służewo 2 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

Pauza: Lech II Rypin.
 
LTP Lubanie 3-0 Wicher Wielgie 13 kwietnia, 16:00
Wzgórze Raciążek 4-1 Cukrownik Fabianki 13 kwietnia, 16:30
Łokietek Brześć Kujawski 1-1 Cheko Skórzno 13 kwietnia, 11:00
Skrwa Skrwilno 2-1 Zgoda Chodecz 13 kwietnia, 14:00
Piast Bądkowo 4-2 Lech Dobre 13 kwietnia, 16:00
Orzeł Służewo 4-0 Victoria Smólnik 13 kwietnia, 15:00
MGKS Lubraniec 6-1 Unia Choceń 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 20-21 kwietnia

Pauza: Lech II Rypin.
 
MGKS Lubraniec 2-1 Orzeł Służewo 20 kwietnia, 17:00
Zgoda Chodecz 0-11 Łokietek Brześć Kujawski 21 kwietnia, 16:00
Cheko Skórzno 3-3 Wzgórze Raciążek 20 kwietnia, 16:00
Cukrownik Fabianki 1-1 LTP Lubanie 20 kwietnia, 16:00
w Chełmicy
Wicher Wielgie 2-4 Unia Choceń 21 kwietnia, 14:30
w Teodorowie
Victoria Smólnik 4-1 Piast Bądkowo 20 kwietnia, 16:00
Lech Dobre 0-1 Skrwa Skrwilno 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

Pauza: Lech II Rypin.
 
Unia Choceń 3-0 Cukrownik Fabianki 27 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 3-1
LTP Lubanie 5-1 Cheko Skórzno 27 kwietnia, 17:00
Wzgórze Raciążek 1-1 Zgoda Chodecz 27 kwietnia, 17:00
Łokietek Brześć Kujawski 1-1 Lech Dobre 27 kwietnia, 11:00
w Lubrańcu
Skrwa Skrwilno 6-2 Victoria Smólnik 27 kwietnia, 15:00
Piast Bądkowo 0-3 Orzeł Służewo 27 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-2
Wicher Wielgie 0-3 MGKS Lubraniec 27 kwietnia, 17:00
w Teodorowie

Kolejka 22 - 1 maja

Pauza: Lech II Rypin.
 
Piast Bądkowo 2-0 MGKS Lubraniec 1 maja, 15:00
Zgoda Chodecz 0-6 LTP Lubanie 1 maja, 17:00
Cheko Skórzno 1-1 Unia Choceń 1 maja, 11:00
Cukrownik Fabianki 1-3 Wicher Wielgie 1 maja, 17:00
Orzeł Służewo 4-1 Skrwa Skrwilno 1 maja, 16:00
Victoria Smólnik 2-6 Łokietek Brześć Kujawski 1 maja, 11:00
Lech Dobre 0-3 Wzgórze Raciążek 1 maja, 17:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

Pauza: Lech II Rypin.
 
Wicher Wielgie 3-2 Cheko Skórzno 4 maja, 17:00
w Teodorowie
Unia Choceń 4-1 Zgoda Chodecz 4 maja, 17:00
LTP Lubanie 2-1 Lech Dobre 4 maja, 16:00
Wzgórze Raciążek 2-0 Victoria Smólnik 4 maja, 17:00
Łokietek Brześć Kujawski 2-2 Orzeł Służewo 4 maja, 11:00
w Lubrańcu
Skrwa Skrwilno 1-2 Piast Bądkowo 4 maja, 14:00
MGKS Lubraniec 3-1 Cukrownik Fabianki 4 maja, 17:00

Kolejka 24 - 11-12 maja

Pauza: Lech II Rypin.
 
MGKS Lubraniec 1-5 Skrwa Skrwilno 11 maja, 17:00
Zgoda Chodecz 5-1 Wicher Wielgie 12 maja, 17:00
Cheko Skórzno 2-3 Cukrownik Fabianki 11 maja, 16:00
Piast Bądkowo 0-3 Łokietek Brześć Kujawski 11 maja, 17:00
Orzeł Służewo 1-0 Wzgórze Raciążek 11 maja, 16:00
Victoria Smólnik 3-3 LTP Lubanie 11 maja, 16:00
Lech Dobre 0-5 Unia Choceń 12 maja, 17:00

Kolejka 25 - 18-19 maja

Pauza: Lech II Rypin.
 
Cukrownik Fabianki 2-0 Zgoda Chodecz 18 maja, 16:00
w Chełmicy
Cheko Skórzno 2-4 MGKS Lubraniec 18 maja, 16:00
Wicher Wielgie 2-1 Lech Dobre 19 maja, 13:00
w Teodorowie
Unia Choceń 0-0 Victoria Smólnik 18 maja, 17:00
LTP Lubanie 5-0 Orzeł Służewo 18 maja, 17:00
Wzgórze Raciążek 0-2 Piast Bądkowo 18 maja, 17:00
Łokietek Brześć Kujawski 5-2 Skrwa Skrwilno 18 maja, 11:00
w Lubrańcu

Kolejka 26 - 25-26 maja

Pauza: Lech II Rypin.
 
Łokietek Brześć Kujawski 1-1 MGKS Lubraniec 25 maja, 15:00
w Lubrańcu
Zgoda Chodecz 1-1 Cheko Skórzno 26 maja, 17:00
Skrwa Skrwilno 5-3 Wzgórze Raciążek 25 maja, 16:00
Piast Bądkowo 0-5 LTP Lubanie 25 maja, 17:00
Orzeł Służewo 1-1 Unia Choceń 25 maja, 16:00
Victoria Smólnik 1-1 Wicher Wielgie 24 maja, 18:30
Lech Dobre 1-0 Cukrownik Fabianki 26 maja, 17:00

Kolejka 27 - 8-9 czerwca

Pauza: Lech II Rypin.
 
MGKS Lubraniec 11-0 Zgoda Chodecz 9 czerwca, 16:00
Cheko Skórzno 0-1 Lech Dobre 9 czerwca, 16:00
Cukrownik Fabianki 1-1 Victoria Smólnik 9 czerwca, 16:00
w Chełmicy
Wicher Wielgie 1-1 Orzeł Służewo 9 czerwca, 16:00
w Teodorowie
Unia Choceń 2-1 Piast Bądkowo 9 czerwca, 16:00
LTP Lubanie 6-0 Skrwa Skrwilno 9 czerwca, 16:00
Wzgórze Raciążek 4-1 Łokietek Brześć Kujawski 9 czerwca, 16:00

Kolejka 28 - 15-16 czerwca

Pauza: Lech II Rypin.
 
MGKS Lubraniec 6-1 Wzgórze Raciążek 16 czerwca, 16:00
Łokietek Brześć Kujawski 1-4 LTP Lubanie 16 czerwca, 16:00
Skrwa Skrwilno 4-3 Unia Choceń 16 czerwca, 16:00
Piast Bądkowo 2-1 Wicher Wielgie 16 czerwca, 16:00
Orzeł Służewo 3-1 Cukrownik Fabianki 16 czerwca, 16:00
Victoria Smólnik 3-0 Cheko Skórzno 16 czerwca, 16:00
Lech Dobre 3-1 Zgoda Chodecz 16 czerwca, 16:00

Walkowery

LTP Lubanie 3-0 Lech II Rypin
(wo)
Lech II Rypin 0-3 Lech Dobre
(wo)
Unia Choceń 3-0 Lech II Rypin
(wo)
Lech II Rypin 0-3 Victoria Smólnik
(wo)
Wicher Wielgie 3-0 Lech II Rypin
(wo)
Lech II Rypin 0-3 Orzeł Służewo
(wo)
Cukrownik Fabianki 3-0 Lech II Rypin
(wo)
Lech II Rypin 0-3 Piast Bądkowo
(wo)
Cheko Skórzno 3-0 Lech II Rypin
(wo)
Lech II Rypin 0-3 Skrwa Skrwilno
(wo)
Zgoda Chodecz 3-0 Lech II Rypin
(wo)
Lech II Rypin 0-3 Łokietek Brześć Kujawski
(wo)
MGKS Lubraniec 3-0 Lech II Rypin
(wo)
Lech II Rypin 0-3 Wzgórze Raciążek
(wo)

Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska II)

Klasa okręgowa 2012/2013 (kujawsko-pomorska II)

Klasa A 2012/2013 (Bydgoszcz II)

Klasa B 2012/2013 (Włocławek)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas