[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Włocławek
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Dobrzyń 18 48 15 3 0 71-14 8 1 0 46-6 7 2 0 25-8
2.  Ziemowit Osięciny 18 43 14 1 3 69-29 8 0 1 33-11 6 1 2 36-18
3.  Lubienianka Lubień Kujawski 18 41 13 2 3 58-20 7 1 1 35-10 6 1 2 23-10
4.  Jagiellonka Nieszawa 18 32 10 2 6 51-41 6 0 3 24-16 4 2 3 27-25
5.  Kujawiak Kruszyn 18 28 9 1 8 46-38 5 1 3 27-18 4 0 5 19-20
6.  Tłuchovia Tłuchowo 18 27 9 0 9 38-42 6 0 3 21-11 3 0 6 17-31
7.  Polonia Bytoń 18 16 5 1 12 30-54 3 1 5 17-23 2 0 7 13-31
8.  Tęcza Topólka 18 11 3 2 13 15-60 2 1 6 8-26 1 1 7 7-34
9.  Wiślanin Bobrowniki 18 10 3 1 14 23-62 3 1 5 19-26 0 0 9 4-36
10.  Orlęta II Aleksandrów Kujawski 18 7 2 1 15 13-54 1 1 7 8-29 1 0 8 5-25
Orlęta II Aleksandrów Kujawski wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Wisła Dobrzyń    3-0 2-0 2-2 8-1 4-1 6-1 12-1 6-0 3-0* 
 2 Ziemowit Osięciny0-1     4-2 3-1 3-2 4-3 5-1 5-1 6-0 3-0* 
 3 Lubienianka Lubień Kujawski0-4 0-0     6-2 4-2 6-1 6-0 6-1 4-0 3-0* 
 4 Jagiellonka Nieszawa1-5 4-1 0-1     1-2 3-2 4-1 2-1 6-2 3-1 
 5 Kujawiak Kruszyn2-2 3-7 0-3 2-3     8-1 3-2 3-0* 3-0 3-0* 
 6 Tłuchovia Tłuchowo1-2 1-4 0-2 4-3 1-0     3-0* 3-0 5-0 3-0* 
 7 Polonia Bytoń1-2 1-6 1-4 3-5 2-5 3-0*     0-0 3-1 3-0 
 8 Tęcza Topólka1-1 1-4 0-7 2-5 1-0 1-3 0-2     1-0 1-4 
 9 Wiślanin Bobrowniki0-4 3-7 1-2 3-3 0-4 2-3 4-3 3-0*     3-0* 
 10 Orlęta II Aleksandrów Kujawski2-4 2-7 2-2 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 2-1     

Kolejka 1 - 1-2 września

Orlęta II Aleksandrów Kujawski 2-1 Wiślanin Bobrowniki 2 września, 11:00
Ziemowit Osięciny 5-1 Tęcza Topólka 1 września, 17:00
Polonia Bytoń 2-5 Kujawiak Kruszyn 2 września, 11:00
w Dębiankach
Wisła Dobrzyń 4-1 Tłuchovia Tłuchowo 2 września, 11:00
Jagiellonka Nieszawa 0-1 Lubienianka Lubień Kujawski 2 września, 17:00

Kolejka 2 - 8-9 września

Wiślanin Bobrowniki 1-2 Lubienianka Lubień Kujawski 9 września, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 4-3 Jagiellonka Nieszawa 9 września, 16:00
Kujawiak Kruszyn 2-2 Wisła Dobrzyń 4 listopada, 10:00
w pierwotnym terminie (8 września) odwołany ze względu na dożynki w Kruszynie
Tęcza Topólka 0-2 Polonia Bytoń 9 września, 16:00
Orlęta II Aleksandrów Kujawski 2-7 Ziemowit Osięciny 9 września, 11:00

Kolejka 3 - 15-16 września

Ziemowit Osięciny 6-0 Wiślanin Bobrowniki 16 września, 16:00
Polonia Bytoń 3-0 Orlęta II Aleksandrów Kujawski 16 września, 15:00
w Dębiankach
Wisła Dobrzyń 12-1 Tęcza Topólka 16 września, 11:00
Jagiellonka Nieszawa 1-2 Kujawiak Kruszyn 15 września, 17:00
Lubienianka Lubień Kujawski 6-1 Tłuchovia Tłuchowo 16 września, 16:00

Kolejka 4 - 22-23 września

Wiślanin Bobrowniki 2-3 Tłuchovia Tłuchowo 23 września, 16:00
Kujawiak Kruszyn 0-3 Lubienianka Lubień Kujawski 23 września, 13:00
Tęcza Topólka 2-5 Jagiellonka Nieszawa 23 września, 16:00
w Dębiankach
Orlęta II Aleksandrów Kujawski 2-4 Wisła Dobrzyń 23 września, 11:00
Ziemowit Osięciny 5-1 Polonia Bytoń 23 września, 16:00

Kolejka 5 - 29-30 września

Polonia Bytoń 3-1 Wiślanin Bobrowniki 30 września, 16:00
w Dębiankach
Wisła Dobrzyń 3-0 Ziemowit Osięciny 30 września, 11:00
Jagiellonka Nieszawa 3-1 Orlęta II Aleksandrów Kujawski 30 września, 11:00
Lubienianka Lubień Kujawski 6-1 Tęcza Topólka 30 września, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 1-0 Kujawiak Kruszyn 30 września, 11:00

Kolejka 6 - 6-7 października

Wiślanin Bobrowniki 0-4 Kujawiak Kruszyn 7 października, 15:00
Tęcza Topólka 1-3 Tłuchovia Tłuchowo 7 października, 15:00
w Dębiankach
Orlęta II Aleksandrów Kujawski 2-2 Lubienianka Lubień Kujawski 7 października, 11:00
Ziemowit Osięciny 3-1 Jagiellonka Nieszawa 7 października, 15:00
Polonia Bytoń 1-2 Wisła Dobrzyń 7 października, 10:00
w Dębiankach

Kolejka 7 - 13-14 października

Wisła Dobrzyń 6-0 Wiślanin Bobrowniki 13 października, 15:00
Jagiellonka Nieszawa 4-1 Polonia Bytoń 13 października, 15:00
Lubienianka Lubień Kujawski 0-0 Ziemowit Osięciny 14 października, 15:00
Tłuchovia Tłuchowo 3-0 Orlęta II Aleksandrów Kujawski 14 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Kujawiak Kruszyn 3-0 Tęcza Topólka 14 października, 13:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 8 - 20-21 października

Wiślanin Bobrowniki 3-0 Tęcza Topólka 21 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Orlęta II Aleksandrów Kujawski 0-3 Kujawiak Kruszyn 11 listopada, 12:00
(wo)
w pierwotnym terminie (21 października, 10:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / na boisku 2-2 - w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Ziemowit Osięciny 4-3 Tłuchovia Tłuchowo 21 października, 14:00
Polonia Bytoń 1-4 Lubienianka Lubień Kujawski 21 października, 11:00
w Dębiankach
Wisła Dobrzyń 2-2 Jagiellonka Nieszawa 21 października, 15:00

Kolejka 9 - 27-28 października

Jagiellonka Nieszawa 6-2 Wiślanin Bobrowniki 27 października, 15:00
Lubienianka Lubień Kujawski 0-4 Wisła Dobrzyń 28 października, 15:00
Tłuchovia Tłuchowo 3-0 Polonia Bytoń 28 października, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Kujawiak Kruszyn 3-7 Ziemowit Osięciny 28 października, 11:00
Tęcza Topólka 1-4 Orlęta II Aleksandrów Kujawski 28 października, 14:00
w Dębiankach

Kolejka 10 - 13-14 kwietnia

Wiślanin Bobrowniki 3-0 Orlęta II Aleksandrów Kujawski
(wo)
Tęcza Topólka 1-4 Ziemowit Osięciny 30 maja, 15:00
w Dębiankach / w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kujawiak Kruszyn 3-2 Polonia Bytoń 30 maja, 15:30
w Morzycach / w pierwotnym terminie w Dębiankach (14 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tłuchovia Tłuchowo 1-2 Wisła Dobrzyń 14 kwietnia, 11:00
Lubienianka Lubień Kujawski 6-2 Jagiellonka Nieszawa 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 11 - 20-21 kwietnia

Lubienianka Lubień Kujawski 4-0 Wiślanin Bobrowniki 21 kwietnia, 16:00
Jagiellonka Nieszawa 3-2 Tłuchovia Tłuchowo 20 kwietnia, 16:00
Wisła Dobrzyń 8-1 Kujawiak Kruszyn 20 kwietnia, 16:00
Polonia Bytoń 0-0 Tęcza Topólka 21 kwietnia, 15:00
w Dębiankach
Ziemowit Osięciny 3-0 Orlęta II Aleksandrów Kujawski
(wo)

Kolejka 12 - 27-28 kwietnia

Wiślanin Bobrowniki 3-7 Ziemowit Osięciny 28 kwietnia, 16:00
Orlęta II Aleksandrów Kujawski 0-3 Polonia Bytoń
(wo)
Tęcza Topólka 1-1 Wisła Dobrzyń 27 kwietnia, 16:00
w Dębiankach
Kujawiak Kruszyn 2-3 Jagiellonka Nieszawa 28 kwietnia, 15:00
Tłuchovia Tłuchowo 0-2 Lubienianka Lubień Kujawski 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 13 - 4-5 maja

Tłuchovia Tłuchowo 5-0 Wiślanin Bobrowniki 5 maja, 11:00
Lubienianka Lubień Kujawski 4-2 Kujawiak Kruszyn 5 maja, 16:00
Jagiellonka Nieszawa 2-1 Tęcza Topólka 4 maja, 16:00
Wisła Dobrzyń 3-0 Orlęta II Aleksandrów Kujawski
(wo)
Polonia Bytoń 1-6 Ziemowit Osięciny 5 maja, 15:00
w Osięcinach

Kolejka 14 - 11-12 maja

Wiślanin Bobrowniki 4-3 Polonia Bytoń 12 maja, 16:00
Ziemowit Osięciny 0-1 Wisła Dobrzyń 11 maja, 16:00
Orlęta II Aleksandrów Kujawski 0-3 Jagiellonka Nieszawa
(wo)
Tęcza Topólka 0-7 Lubienianka Lubień Kujawski 11 maja, 16:00
w Dębiankach
Kujawiak Kruszyn 8-1 Tłuchovia Tłuchowo 11 maja, 15:00

Kolejka 15 - 18-19 maja

Kujawiak Kruszyn 3-0 Wiślanin Bobrowniki 19 maja, 15:00
Tłuchovia Tłuchowo 3-0 Tęcza Topólka 19 maja, 11:00
Lubienianka Lubień Kujawski 3-0 Orlęta II Aleksandrów Kujawski
(wo)
Jagiellonka Nieszawa 4-1 Ziemowit Osięciny 18 maja, 16:00
Wisła Dobrzyń 6-1 Polonia Bytoń 18 maja, 16:00

Kolejka 16 - 25-26 maja

Wiślanin Bobrowniki 0-4 Wisła Dobrzyń 26 maja, 16:00
Polonia Bytoń 3-5 Jagiellonka Nieszawa 26 maja, 15:00
w Morzycach
Ziemowit Osięciny 4-2 Lubienianka Lubień Kujawski 25 maja, 16:00
Orlęta II Aleksandrów Kujawski 0-3 Tłuchovia Tłuchowo
(wo)
Tęcza Topólka 1-0 Kujawiak Kruszyn 25 maja, 17:00
w Dębiankach

Kolejka 17 - 2 czerwca

Tęcza Topólka 1-0 Wiślanin Bobrowniki 2 czerwca, 11:00
w Dębiankach
Kujawiak Kruszyn 3-0 Orlęta II Aleksandrów Kujawski
(wo)
Tłuchovia Tłuchowo 1-4 Ziemowit Osięciny 2 czerwca, 11:00
Lubienianka Lubień Kujawski 6-0 Polonia Bytoń 2 czerwca, 11:00
Jagiellonka Nieszawa 1-5 Wisła Dobrzyń 2 czerwca, 11:00
w Dobrzyniu; Jagiellonka gospodarzem

Kolejka 18 - 9 czerwca

Wiślanin Bobrowniki 3-3 Jagiellonka Nieszawa 9 czerwca, 11:00
Wisła Dobrzyń 2-0 Lubienianka Lubień Kujawski 9 czerwca, 11:00
Polonia Bytoń 3-0 Tłuchovia Tłuchowo 9 czerwca, 11:00
(wo)
w Morzycach / goście nie dojechali
Ziemowit Osięciny 3-2 Kujawiak Kruszyn 9 czerwca, 11:00
Orlęta II Aleksandrów Kujawski 0-3 Tęcza Topólka
(wo)

Klasa A 2012/2013 (Włocławek)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas