[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Poznań III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lipno Stęszew 26 62 20 2 4 73-17 9 1 3 40-10 11 1 1 33-7
2.  Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 26 58 18 4 4 76-21 8 3 2 34-10 10 1 2 42-11
3.  Orkan Konarzewo 26 53 16 5 5 63-27 7 2 4 29-14 9 3 1 34-13
4.  Orzeł Granowo 26 47 15 2 9 74-44 7 1 5 33-22 8 1 4 41-22
5.  SSG Kamieniec 26 40 12 4 10 79-60 8 1 4 46-31 4 3 6 33-29
6.  Inter Zdrój 26 38 11 5 10 41-31 5 3 5 18-17 6 2 5 23-14 2 2 0 2 0 3-3
7.  Huragan Łomnica 26 38 10 8 8 51-46 5 4 4 31-22 5 4 4 20-24 2 2 0 2 0 3-3
8.  Korona Bukowiec 26 37 11 4 11 49-49 7 1 5 30-23 4 3 6 19-26
9.  Wicher Strzyżewo 26 33 10 3 13 45-62 4 2 7 24-31 6 1 6 21-31
10.  Dąb Bolewice 26 31 10 1 15 35-59 6 1 6 17-22 4 0 9 18-37
11.  LSSG Grodzisk Wielkopolski 26 30 9 3 14 38-47 4 1 8 19-25 5 2 6 19-22 2 3 1 0 1 9-4
12.  Tornado Trzebaw 26 30 10 0 16 46-106 6 0 7 23-33 4 0 9 23-73 2 3 1 0 1 4-9
13.  Tęcza Skrzynki 26 15 4 3 19 38-79 2 2 9 25-39 2 1 10 13-40
14.  Piast Jabłonna 26 12 4 0 22 27-87 2 0 11 21-46 2 0 11 6-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Lipno Stęszew    3-0 0-1 4-1 3-1 1-0 1-2 2-2 4-2 8-0 3-0 7-0 0-1 4-0 
 2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski2-0     2-2 1-4 0-0 0-1 0-0 3-0 4-1 3-0 2-0 10-1 4-1 3-0* 
 3 Orkan Konarzewo1-1 0-1     0-4 4-1 0-1 3-0 5-2 5-0 1-0 3-1 6-0 1-1 0-2 
 4 Orzeł Granowo1-4 1-2 0-3*     6-3 1-1 3-1 0-4 1-2 7-2 1-0 8-0 2-0 2-0 
 5 SSG Kamieniec1-5 2-7 1-3 3-5     2-1 6-0 3-0 6-2 2-1 3-3 9-2 5-2 3-0* 
 6 Inter Zdrój0-1 0-1 1-1 2-1 1-1     1-1 2-1 1-2 2-1 1-4 4-0 1-0 2-3 
 7 Huragan Łomnica1-5 0-0 2-1 1-1 4-1 2-2     1-2 1-1 3-5 0-1 9-3 3-0* 4-0 
 8 Korona Bukowiec0-3 0-4 2-4 4-3 2-3 2-1 1-2     3-0 2-0 0-0 4-2 7-1 3-0 
 9 Wicher Strzyżewo1-3 3-1 1-3 0-5 3-3 0-6 3-3 1-2     4-0 0-2 1-2 4-1 3-0 
 10 Dąb Bolewice0-2 0-6 0-4 1-0 2-1 2-0 2-2 1-0 0-1     0-1 2-3 4-2 3-0* 
 11 LSSG Grodzisk Wielkopolski0-2 0-4 0-2 0-1 0-5 0-3 1-0 1-1 1-2 0-2     7-1 5-2 4-0 
 12 Tornado Trzebaw0-2 0-2 3-4 1-7 4-3 3-2 0-4 2-3 0-3* 3-1 3-2     3-0* 1-0 
 13 Tęcza Skrzynki0-3* 1-5 1-1 2-4 0-7 1-2 0-1 2-2 3-1 1-4 2-4 3-4     9-1 
 14 Piast Jabłonna0-2 1-9 0-5 3-5 0-4 0-3 3-4 3-0* 2-4 1-2 4-1 3-5 1-2     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

LSSG Grodzisk Wielkopolski 0-4 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 22 sierpnia, 19:00
w Ptaszkowie / pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0 z powodu występu nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości - potem anulowany
Tornado Trzebaw 0-4 Huragan Łomnica 19 sierpnia, 14:00
Tęcza Skrzynki 0-3 Lipno Stęszew 22 sierpnia, 18:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Korona Bukowiec 4-3 Orzeł Granowo 19 sierpnia, 15:00
Piast Jabłonna 0-4 SSG Kamieniec 19 sierpnia, 15:00
Dąb Bolewice 0-1 Wicher Strzyżewo 19 sierpnia, 14:00
Inter Zdrój 1-1 Orkan Konarzewo 19 sierpnia, 11:00
w Ptaszkowie

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Dąb Bolewice 2-1 SSG Kamieniec 26 sierpnia, 14:00
Inter Zdrój 2-3 Piast Jabłonna 26 sierpnia, 11:00
w Ptaszkowie
Orzeł Granowo 0-3 Orkan Konarzewo 26 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 1-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Lipno Stęszew 2-2 Korona Bukowiec 25 sierpnia, 16:00
Huragan Łomnica 3-0 Tęcza Skrzynki 25 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 4-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 10-1 Tornado Trzebaw 25 sierpnia, 14:00
w Ptaszkowie / pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3 z powodu występu nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy - potem anulowany
Wicher Strzyżewo 0-2 LSSG Grodzisk Wielkopolski 25 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 1-2 września

LSSG Grodzisk Wielkopolski 0-2 Dąb Bolewice 2 września, 11:00
w Ptaszkowie
Tornado Trzebaw 0-3 Wicher Strzyżewo 2 września, 14:00
(wo)
na boisku 2-4; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Tęcza Skrzynki 1-5 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1 września, 17:00
Korona Bukowiec 1-2 Huragan Łomnica 2 września, 15:00
Orkan Konarzewo 1-1 Lipno Stęszew 1 września, 17:00
Piast Jabłonna 3-5 Orzeł Granowo 2 września, 15:00
SSG Kamieniec 2-1 Inter Zdrój 2 września, 11:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Dąb Bolewice 2-0 Inter Zdrój 9 września, 14:00
Orzeł Granowo 6-3 SSG Kamieniec 9 września, 15:00
Lipno Stęszew 4-0 Piast Jabłonna 8 września, 16:00
Huragan Łomnica 2-1 Orkan Konarzewo 8 września, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-0 Korona Bukowiec 8 września, 14:00
w Ptaszkowie
Wicher Strzyżewo 4-1 Tęcza Skrzynki 8 września, 16:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 7-1 Tornado Trzebaw 9 września, 11:00
w Ptaszkowie

Kolejka 5 - 15-16 września

Tornado Trzebaw 3-1 Dąb Bolewice 16 września, 14:00
Tęcza Skrzynki 2-4 LSSG Grodzisk Wielkopolski 15 września, 16:00
Korona Bukowiec 3-0 Wicher Strzyżewo 16 września, 15:00
Orkan Konarzewo 0-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 19 września, 16:00
Piast Jabłonna 3-4 Huragan Łomnica 16 września, 15:00
SSG Kamieniec 1-5 Lipno Stęszew 16 września, 11:00
Inter Zdrój 2-1 Orzeł Granowo 16 września, 11:00
w Ptaszkowie

Kolejka 6 - 22-23 września

Dąb Bolewice 1-0 Orzeł Granowo 23 września, 14:00
Lipno Stęszew 1-0 Inter Zdrój 22 września, 16:00
Huragan Łomnica 4-1 SSG Kamieniec 22 września, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-0 Piast Jabłonna 22 września, 14:00
(wo)
w Ptaszkowie / przerwany w 14. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Wicher Strzyżewo 1-3 Orkan Konarzewo 22 września, 16:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 1-1 Korona Bukowiec 23 września, 11:00
w Ptaszkowie
Tornado Trzebaw 3-0 Tęcza Skrzynki 23 września, 14:00
(wo)
na boisku 0-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 7 - 29-30 września

Tęcza Skrzynki 1-4 Dąb Bolewice 29 września, 16:00
Korona Bukowiec 4-2 Tornado Trzebaw 30 września, 15:00
Orkan Konarzewo 3-1 LSSG Grodzisk Wielkopolski 29 września, 16:00
Piast Jabłonna 2-4 Wicher Strzyżewo 30 września, 15:00
SSG Kamieniec 2-7 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 30 września, 11:00
Inter Zdrój 1-1 Huragan Łomnica 30 września, 11:00
w Ptaszkowie
Orzeł Granowo 1-4 Lipno Stęszew 30 września, 15:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Dąb Bolewice 0-2 Lipno Stęszew 7 października, 14:00
Huragan Łomnica 1-1 Orzeł Granowo 6 października, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-1 Inter Zdrój 6 października, 12:00
w Ptaszkowie
Wicher Strzyżewo 3-3 SSG Kamieniec 6 października, 16:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 4-0 Piast Jabłonna 7 października, 11:00
w Ptaszkowie
Tornado Trzebaw 3-4 Orkan Konarzewo 7 października, 14:00
Tęcza Skrzynki 2-2 Korona Bukowiec 6 października, 16:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Korona Bukowiec 2-0 Dąb Bolewice 14 października, 15:00
Orkan Konarzewo 1-1 Tęcza Skrzynki 13 października, 15:00
Piast Jabłonna 3-5 Tornado Trzebaw 14 października, 15:00
SSG Kamieniec 3-3 LSSG Grodzisk Wielkopolski 14 października, 11:00
Inter Zdrój 1-2 Wicher Strzyżewo 14 października, 11:00
w Ptaszkowie
Orzeł Granowo 1-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 14 października, 15:00
Lipno Stęszew 1-2 Huragan Łomnica 13 października, 15:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Dąb Bolewice 2-2 Huragan Łomnica 21 października, 14:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-0 Lipno Stęszew 20 października, 14:00
w Ptaszkowie
Wicher Strzyżewo 0-5 Orzeł Granowo 20 października, 15:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 0-3 Inter Zdrój 21 października, 11:00
w Ptaszkowie
Tornado Trzebaw 4-3 SSG Kamieniec 21 października, 14:00
Tęcza Skrzynki 9-1 Piast Jabłonna 20 października, 15:00
Korona Bukowiec 2-4 Orkan Konarzewo 21 października, 15:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Orkan Konarzewo 1-0 Dąb Bolewice 27 października, 15:00
Piast Jabłonna 3-0 Korona Bukowiec 28 października, 14:00
(wo)
przerwany w 80. minucie przy stanie 3-1 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika gości
SSG Kamieniec 5-2 Tęcza Skrzynki 28 października, 11:00
Inter Zdrój 4-0 Tornado Trzebaw 28 października, 11:00
w Ptaszkowie
Orzeł Granowo 1-0 LSSG Grodzisk Wielkopolski 28 października, 15:00
Lipno Stęszew 4-2 Wicher Strzyżewo 27 października, 15:00
Huragan Łomnica 0-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 27 października, 15:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Dąb Bolewice 0-6 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4 listopada, 14:00
Wicher Strzyżewo 3-3 Huragan Łomnica 3 listopada, 14:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 0-2 Lipno Stęszew 4 listopada, 11:00
w Ptaszkowie
Tornado Trzebaw 1-7 Orzeł Granowo 4 listopada, 14:00
Tęcza Skrzynki 1-2 Inter Zdrój 3 listopada, 14:00
Korona Bukowiec 2-3 SSG Kamieniec 4 listopada, 14:00
Orkan Konarzewo 0-2 Piast Jabłonna 3 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Piast Jabłonna 1-2 Dąb Bolewice 11 listopada, 14:00
SSG Kamieniec 1-3 Orkan Konarzewo 11 listopada, 11:00
Inter Zdrój 2-1 Korona Bukowiec 11 listopada, 11:00
w Ptaszkowie
Orzeł Granowo 2-0 Tęcza Skrzynki 11 listopada, 14:00
Lipno Stęszew 7-0 Tornado Trzebaw 10 listopada, 14:00
Huragan Łomnica 0-1 LSSG Grodzisk Wielkopolski 10 listopada, 14:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4-1 Wicher Strzyżewo 10 listopada, 14:00
w Ptaszkowie

Kolejka 14 - 30 marca

Wicher Strzyżewo 4-0 Dąb Bolewice 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orkan Konarzewo 0-1 Inter Zdrój 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-0 LSSG Grodzisk Wielkopolski 15 czerwca, 17:00
w Ptaszkowie; w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Huragan Łomnica 9-3 Tornado Trzebaw 15 czerwca, 15:00
w Zbąszyniu; w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lipno Stęszew 0-1 Tęcza Skrzynki 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Granowo 0-4 Korona Bukowiec 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
SSG Kamieniec 3-0 Piast Jabłonna 15 czerwca, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali

Kolejka 15 - 6-7 kwietnia

SSG Kamieniec 2-1 Dąb Bolewice 24 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Jabłonna 0-3 Inter Zdrój 24 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orkan Konarzewo 0-4 Orzeł Granowo 24 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Bukowiec 0-3 Lipno Stęszew 24 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tęcza Skrzynki 0-1 Huragan Łomnica 24 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tornado Trzebaw 0-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 24 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LSSG Grodzisk Wielkopolski 1-2 Wicher Strzyżewo 24 kwietnia, 17:30
w Ptaszkowie / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 13-14 kwietnia

Dąb Bolewice 0-1 LSSG Grodzisk Wielkopolski 14 kwietnia, 14:00
Wicher Strzyżewo 1-2 Tornado Trzebaw 13 kwietnia, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4-1 Tęcza Skrzynki 13 kwietnia, 14:00
w Ptaszkowie
Huragan Łomnica 1-2 Korona Bukowiec 13 kwietnia, 16:00
w Zbąszyniu
Lipno Stęszew 0-1 Orkan Konarzewo 13 kwietnia, 16:00
Orzeł Granowo 2-0 Piast Jabłonna 14 kwietnia, 15:00
Inter Zdrój 1-1 SSG Kamieniec 14 kwietnia, 11:00
w Ptaszkowie

Kolejka 17 - 20-21 kwietnia

Inter Zdrój 2-1 Dąb Bolewice 21 kwietnia, 11:00
w Ptaszkowie
SSG Kamieniec 3-5 Orzeł Granowo 20 kwietnia, 17:00
Piast Jabłonna 0-2 Lipno Stęszew 21 kwietnia, 15:00
Orkan Konarzewo 3-0 Huragan Łomnica 20 kwietnia, 17:00
Korona Bukowiec 0-4 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 21 kwietnia, 15:00
Tęcza Skrzynki 3-1 Wicher Strzyżewo 20 kwietnia, 17:00
Tornado Trzebaw 3-2 LSSG Grodzisk Wielkopolski 21 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 27-28 kwietnia

Dąb Bolewice 2-3 Tornado Trzebaw 28 kwietnia, 14:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 5-2 Tęcza Skrzynki 28 kwietnia, 11:00
w Ptaszkowie
Wicher Strzyżewo 1-2 Korona Bukowiec 27 kwietnia, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-2 Orkan Konarzewo 27 kwietnia, 14:00
w Ptaszkowie
Huragan Łomnica 4-0 Piast Jabłonna 27 kwietnia, 16:00
w Zbąszyniu
Lipno Stęszew 3-1 SSG Kamieniec 27 kwietnia, 16:00
Orzeł Granowo 1-1 Inter Zdrój 28 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 1 maja

Orzeł Granowo 7-2 Dąb Bolewice 1 maja, 15:00
Inter Zdrój 0-1 Lipno Stęszew 1 maja, 11:00
w Ptaszkowie
SSG Kamieniec 6-0 Huragan Łomnica 1 maja, 15:00
Piast Jabłonna 1-9 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1 maja, 15:00
Orkan Konarzewo 5-0 Wicher Strzyżewo 1 maja, 15:00
Korona Bukowiec 0-0 LSSG Grodzisk Wielkopolski 1 maja, 15:00
Tęcza Skrzynki 3-4 Tornado Trzebaw 1 maja, 15:00

Kolejka 20 - 4-5 maja

Dąb Bolewice 4-2 Tęcza Skrzynki 5 maja, 14:00
Tornado Trzebaw 2-3 Korona Bukowiec 5 maja, 14:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 0-2 Orkan Konarzewo 5 maja, 11:00
w Ptaszkowie
Wicher Strzyżewo 3-0 Piast Jabłonna 4 maja, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-0 SSG Kamieniec 4 maja, 14:00
w Ptaszkowie
Huragan Łomnica 2-2 Inter Zdrój 4 maja, 16:00
w Zbąszyniu
Lipno Stęszew 4-1 Orzeł Granowo 4 maja, 16:00

Kolejka 21 - 11-12 maja

Lipno Stęszew 8-0 Dąb Bolewice 11 maja, 16:00
Orzeł Granowo 3-1 Huragan Łomnica 12 maja, 15:00
Inter Zdrój 0-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 12 maja, 11:00
w Ptaszkowie
SSG Kamieniec 6-2 Wicher Strzyżewo 11 maja, 17:00
Piast Jabłonna 4-1 LSSG Grodzisk Wielkopolski 15 maja, 17:00
Orkan Konarzewo 6-0 Tornado Trzebaw 11 maja, 17:00
Korona Bukowiec 7-1 Tęcza Skrzynki 12 maja, 15:00

Kolejka 22 - 18-19 maja

Dąb Bolewice 1-0 Korona Bukowiec 19 maja, 14:00
Tęcza Skrzynki 1-1 Orkan Konarzewo 18 maja, 17:00
Tornado Trzebaw 1-0 Piast Jabłonna 19 maja, 14:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 0-5 SSG Kamieniec 19 maja, 11:00
w Ptaszkowie
Wicher Strzyżewo 0-6 Inter Zdrój 18 maja, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-4 Orzeł Granowo 18 maja, 14:00
w Ptaszkowie
Huragan Łomnica 1-5 Lipno Stęszew 18 maja, 18:00
w Zbąszyniu

Kolejka 23 - 25-26 maja

Huragan Łomnica 3-5 Dąb Bolewice 25 maja, 16:00
w Zbąszyniu
Lipno Stęszew 3-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 25 maja, 16:00
Orzeł Granowo 1-2 Wicher Strzyżewo 26 maja, 15:00
Inter Zdrój 1-4 LSSG Grodzisk Wielkopolski 26 maja, 11:00
w Ptaszkowie
SSG Kamieniec 9-2 Tornado Trzebaw 25 maja, 17:00
Piast Jabłonna 1-2 Tęcza Skrzynki 26 maja, 15:00
Orkan Konarzewo 5-2 Korona Bukowiec 25 maja, 17:00

Kolejka 24 - 30 maja

Dąb Bolewice 0-4 Orkan Konarzewo 30 maja, 14:00
Korona Bukowiec 3-0 Piast Jabłonna 30 maja, 15:00
Tęcza Skrzynki 0-7 SSG Kamieniec 30 maja, 15:00
Tornado Trzebaw 3-2 Inter Zdrój 30 maja, 14:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 0-1 Orzeł Granowo 30 maja, 11:00
w Ptaszkowie
Wicher Strzyżewo 1-3 Lipno Stęszew 30 maja, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-0 Huragan Łomnica 30 maja, 14:00
w Ptaszkowie

Kolejka 25 - 2 czerwca

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-0 Dąb Bolewice 2 czerwca, 14:00
w Ptaszkowie
Huragan Łomnica 1-1 Wicher Strzyżewo 2 czerwca, 14:00
w Zbąszyniu
Lipno Stęszew 3-0 LSSG Grodzisk Wielkopolski 2 czerwca, 14:00
Orzeł Granowo 8-0 Tornado Trzebaw 2 czerwca, 14:00
Inter Zdrój 1-0 Tęcza Skrzynki 2 czerwca, 11:00
w Ptaszkowie
SSG Kamieniec 3-0 Korona Bukowiec 2 czerwca, 14:00
Piast Jabłonna 0-5 Orkan Konarzewo 2 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 9 czerwca

Dąb Bolewice 3-0 Piast Jabłonna 9 czerwca, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Orkan Konarzewo 4-1 SSG Kamieniec 9 czerwca, 14:00
Korona Bukowiec 2-1 Inter Zdrój 9 czerwca, 14:00
Tęcza Skrzynki 2-4 Orzeł Granowo 9 czerwca, 14:00
Tornado Trzebaw 0-2 Lipno Stęszew 9 czerwca, 14:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 1-0 Huragan Łomnica 9 czerwca, 14:00
w Ptaszkowie
Wicher Strzyżewo 3-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 9 czerwca, 14:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Poznań)

Klasa okręgowa 2012/2013 (Poznań (wschód))
Klasa okręgowa 2012/2013 (Poznań (zachód))

Klasa A 2012/2013 (Poznań I)
Klasa A 2012/2013 (Poznań II)

Klasa B 2012/2013 (Poznań I)
Klasa B 2012/2013 (Poznań II)
Klasa B 2012/2013 (Poznań III)
Klasa B 2012/2013 (Poznań IV)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas