[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2014/2015, grupa: wielkopolska (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pelikan Niechanowo 30 72 23 3 4 84-27 14 0 1 54-13 9 3 3 30-14
2.  Lubuszanin Trzcianka 30 60 19 3 8 78-32 7 2 6 32-20 12 1 2 46-12
3.  Zjednoczeni Trzemeszno 30 58 17 7 6 74-39 9 3 3 35-17 8 4 3 39-22
4.  GKS Dopiewo 30 56 17 5 8 73-37 12 1 2 50-18 5 4 6 23-19
5.  Iskra Szydłowo 30 55 16 7 7 57-40 8 4 3 25-16 8 3 4 32-24
6.  Grom Plewiska 30 54 17 3 10 57-44 10 1 4 33-21 7 2 6 24-23
7.  Wełna Skoki 30 47 14 5 11 71-61 9 2 4 38-24 5 3 7 33-37 2 6 2 0 0 4-1
8.  Warta Międzychód 30 47 14 5 11 63-48 7 4 4 37-22 7 1 7 26-26 2 0 0 0 2 1-4
9.  1922 Lechia Kostrzyn 30 43 13 4 13 60-71 7 3 5 34-36 6 1 8 26-35
10.  Sparta Oborniki 30 39 11 6 13 56-47 6 4 5 34-23 5 2 8 22-24 2 3 1 0 1 2-2
11.  Mieszko Gniezno 30 39 12 3 15 37-52 6 1 8 16-26 6 2 7 21-26 2 3 1 0 1 2-2
12.  Huragan Pobiedziska 30 32 8 8 14 35-56 4 5 6 15-21 4 3 8 20-35
13.  Płomień Przyprostynia 30 28 7 7 16 58-72 5 2 8 33-27 2 5 8 25-45
14.  Leśnik Margonin 30 22 6 4 20 38-123 5 2 8 26-49 1 2 12 12-74
15.  Sparta Szamotuły 30 14 3 5 22 37-82 2 5 8 24-34 1 0 14 13-48
16.  1920 Mosina 30 13 2 7 21 18-65 1 2 12 8-35 1 5 9 10-30

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Pelikan Niechanowo    4-3 4-2 3-0 6-1 4-1 3-0 0-1 2-0 2-0 2-0 2-1 3-2 9-0 5-1 5-1 
 2 Lubuszanin Trzcianka0-1     2-3 1-0 1-2 0-1 2-2 1-2 1-1 4-3 1-0 0-3 3-0 11-2 4-0 1-0 
 3 Zjednoczeni Trzemeszno3-1 0-1     0-0 0-5 2-1 1-1 3-1 6-0 1-2 2-1 6-1 1-1 4-0 4-1 2-1 
 4 GKS Dopiewo2-3 2-1 0-3*     2-2 2-0 4-3 2-0 5-0 3-2 4-0 1-0 6-0 9-1 4-2 4-1 
 5 Iskra Szydłowo1-1 1-3 0-2 1-1     1-0 2-1 0-2 3-2 1-0 1-1 1-1 5-1 2-0 3-0* 3-1 
 6 Grom Plewiska2-1 0-4 2-2 1-2 0-1     4-1 3-2 2-1 2-3 2-1 2-1 4-1 4-0 2-1 3-0 
 7 Wełna Skoki0-0 1-5 1-4 2-0 4-0 4-1     2-0 3-2 2-0 1-2 2-3 2-2 6-2 6-2 2-1 
 8 Warta Międzychód1-2 1-1 2-2 2-0 1-4 0-2 1-2     4-1 0-0 8-4 6-2 3-0 5-0 2-1 1-1 
 9 1922 Lechia Kostrzyn0-0 1-4 1-7 2-5 1-1 3-2 4-2 3-1     3-6 0-1 1-0 4-4 7-2 2-1 2-0 
 10 Sparta Oborniki1-5 0-2 4-1 2-2 2-2 0-1 6-1 1-2 3-4     2-0 4-1 1-1 5-0 2-0 1-1 
 11 Mieszko Gniezno1-4 1-6 1-2 2-1 3-1 0-1 0-6 1-0 3-0 2-0     0-1 0-2 0-0 1-0 1-2 
 12 Huragan Pobiedziska1-5 0-3 0-0 1-0 2-1 0-0 2-2 0-2 0-1 1-4 0-1     1-1 4-0 3-1 0-0 
 13 Płomień Przyprostynia0-2 0-2 0-3 1-1 0-3 4-4 1-2 4-0 1-3 1-0 1-2 1-2     8-2 7-1 4-0 
 14 Leśnik Margonin2-1 1-4 3-2 0-5 0-3 2-4 0-3 4-9 0-5 2-1 0-5 2-2 7-4     3-1 0-0 
 15 Sparta Szamotuły0-1 0-3 2-2 1-3 1-2 1-3 3-2 1-1 2-4 0-0 2-2 7-2 3-5 0-3*     1-1 
 16 1920 Mosina0-3 0-4 0-4 0-3 1-4 0-3 4-5 1-3 0-2 0-1 0-1 0-0 2-1 0-0 0-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Zjednoczeni Trzemeszno 2-1 1920 Mosina 9 sierpnia, 16:00
Wełna Skoki 3-2 1922 Lechia Kostrzyn 9 sierpnia, 17:00
Warta Międzychód 2-0 GKS Dopiewo 9 sierpnia, 17:00
Sparta Szamotuły 1-3 Grom Plewiska 9 sierpnia, 17:00
Sparta Oborniki 4-1 Huragan Pobiedziska 9 sierpnia, 17:00
Płomień Przyprostynia 0-3 Iskra Szydłowo 10 sierpnia, 17:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu ulewy
Pelikan Niechanowo 9-0 Leśnik Margonin 10 sierpnia, 15:00
Mieszko Gniezno 1-6 Lubuszanin Trzcianka 9 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

1920 Mosina 0-4 Lubuszanin Trzcianka 16 sierpnia, 16:00
Leśnik Margonin 0-5 Mieszko Gniezno 16 sierpnia, 16:00
Iskra Szydłowo 1-1 Pelikan Niechanowo 16 sierpnia, 16:00
Huragan Pobiedziska 1-1 Płomień Przyprostynia 17 sierpnia, 15:00
Grom Plewiska 2-3 Sparta Oborniki 16 sierpnia, 17:00
GKS Dopiewo 4-2 Sparta Szamotuły 16 sierpnia, 17:00
1922 Lechia Kostrzyn 3-1 Warta Międzychód 15 sierpnia, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-1 Wełna Skoki 16 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Warta Międzychód 2-2 Zjednoczeni Trzemeszno 23 sierpnia, 17:00
Sparta Szamotuły 2-4 1922 Lechia Kostrzyn 23 sierpnia, 17:00
Sparta Oborniki 2-2 GKS Dopiewo 23 sierpnia, 17:00
Płomień Przyprostynia 4-4 Grom Plewiska 24 sierpnia, 17:00
Pelikan Niechanowo 2-1 Huragan Pobiedziska 23 sierpnia, 17:00
Mieszko Gniezno 3-1 Iskra Szydłowo 23 sierpnia, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 11-2 Leśnik Margonin 23 sierpnia, 11:00
1920 Mosina 4-5 Wełna Skoki 23 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

1920 Mosina 0-0 Leśnik Margonin 30 sierpnia, 16:00
Iskra Szydłowo 1-3 Lubuszanin Trzcianka 30 sierpnia, 16:00
Huragan Pobiedziska 0-1 Mieszko Gniezno 31 sierpnia, 15:00
GKS Dopiewo 6-0 Płomień Przyprostynia 30 sierpnia, 17:00
1922 Lechia Kostrzyn 3-6 Sparta Oborniki 30 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Trzemeszno 4-1 Sparta Szamotuły 30 sierpnia, 17:00
Wełna Skoki 2-0 Warta Międzychód 29 sierpnia, 17:30
Pelikan Niechanowo 4-1 Grom Plewiska 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 6-7 września

Warta Międzychód 1-1 1920 Mosina 6 września, 17:00
Sparta Oborniki 4-1 Zjednoczeni Trzemeszno 6 września, 17:00
Płomień Przyprostynia 1-3 1922 Lechia Kostrzyn 7 września, 17:00
Pelikan Niechanowo 3-0 GKS Dopiewo 6 września, 17:00
Mieszko Gniezno 0-1 Grom Plewiska 6 września, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 0-3 Huragan Pobiedziska 6 września, 16:00
Leśnik Margonin 0-3 Iskra Szydłowo 6 września, 16:00
Wełna Skoki 6-2 Sparta Szamotuły 6 września, 17:00

Kolejka 6 - 13-14 września

1920 Mosina 1-4 Iskra Szydłowo 13 września, 16:00
Huragan Pobiedziska 4-0 Leśnik Margonin 14 września, 15:00
Grom Plewiska 0-4 Lubuszanin Trzcianka 13 września, 11:00
GKS Dopiewo 4-0 Mieszko Gniezno 14 września, 15:00
1922 Lechia Kostrzyn 0-0 Pelikan Niechanowo 13 września, 12:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-1 Płomień Przyprostynia 13 września, 16:00
Wełna Skoki 2-0 Sparta Oborniki 13 września, 16:00
Warta Międzychód 2-1 Sparta Szamotuły 13 września, 16:00

Kolejka 7 - 20-21 września

Sparta Szamotuły 1-1 1920 Mosina 20 września, 16:00
Sparta Oborniki 1-2 Warta Międzychód 20 września, 16:00
Płomień Przyprostynia 1-2 Wełna Skoki 21 września, 16:00
Pelikan Niechanowo 4-2 Zjednoczeni Trzemeszno 21 września, 15:00
Mieszko Gniezno 3-0 1922 Lechia Kostrzyn 20 września, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 1-0 GKS Dopiewo 20 września, 16:00
Leśnik Margonin 2-4 Grom Plewiska 20 września, 16:00
Iskra Szydłowo 1-1 Huragan Pobiedziska 20 września, 16:00

Kolejka 8 - 27-28 września

1920 Mosina 0-0 Huragan Pobiedziska 27 września, 16:00
Grom Plewiska 0-1 Iskra Szydłowo 27 września, 16:00
GKS Dopiewo 9-1 Leśnik Margonin 27 września, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 1-4 Lubuszanin Trzcianka 27 września, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 2-1 Mieszko Gniezno 27 września, 16:00
Wełna Skoki 0-0 Pelikan Niechanowo 27 września, 16:00
Warta Międzychód 3-0 Płomień Przyprostynia 27 września, 16:00
Sparta Szamotuły 0-0 Sparta Oborniki 27 września, 16:00

Kolejka 9 - 4-5 października

Sparta Oborniki 1-1 1920 Mosina 4 października, 16:00
Płomień Przyprostynia 7-1 Sparta Szamotuły 5 października, 16:00
Pelikan Niechanowo 0-1 Warta Międzychód 5 października, 15:00
Mieszko Gniezno 0-6 Wełna Skoki 4 października, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 2-3 Zjednoczeni Trzemeszno 4 października, 15:00
Leśnik Margonin 0-5 1922 Lechia Kostrzyn 4 października, 16:00
Iskra Szydłowo 1-1 GKS Dopiewo 4 października, 16:00
Huragan Pobiedziska 0-0 Grom Plewiska 5 października, 15:00

Kolejka 10 - 11-12 października

1920 Mosina 0-3 Grom Plewiska 11 października, 14:00
GKS Dopiewo 1-0 Huragan Pobiedziska 12 października, 14:00
1922 Lechia Kostrzyn 1-1 Iskra Szydłowo 11 października, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 4-0 Leśnik Margonin 11 października, 15:00
Wełna Skoki 1-5 Lubuszanin Trzcianka 12 października, 15:00
Warta Międzychód 8-4 Mieszko Gniezno 11 października, 15:00
Sparta Szamotuły 0-1 Pelikan Niechanowo 11 października, 15:00
Sparta Oborniki 1-1 Płomień Przyprostynia 11 października, 15:00

Kolejka 11 - 18-19 października

Płomień Przyprostynia 4-0 1920 Mosina 19 października, 15:00
Pelikan Niechanowo 2-0 Sparta Oborniki 19 października, 15:00
Mieszko Gniezno 1-0 Sparta Szamotuły 18 października, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 1-2 Warta Międzychód 18 października, 15:00
Leśnik Margonin 0-3 Wełna Skoki 18 października, 15:00
Iskra Szydłowo 0-2 Zjednoczeni Trzemeszno 18 października, 15:00
Huragan Pobiedziska 0-1 1922 Lechia Kostrzyn 19 października, 15:00
Grom Plewiska 1-2 GKS Dopiewo 18 października, 15:00

Kolejka 12 - 25-26 października

1920 Mosina 0-3 GKS Dopiewo 25 października, 14:00
1922 Lechia Kostrzyn 3-2 Grom Plewiska 25 października, 14:00
Zjednoczeni Trzemeszno 6-1 Huragan Pobiedziska 25 października, 15:00
Wełna Skoki 4-0 Iskra Szydłowo 26 października, 14:00
Warta Międzychód 5-0 Leśnik Margonin 25 października, 15:00
Sparta Szamotuły 0-3 Lubuszanin Trzcianka 25 października, 15:00
Sparta Oborniki 2-0 Mieszko Gniezno 25 października, 15:00
Płomień Przyprostynia 0-2 Pelikan Niechanowo 26 października, 14:00

Kolejka 13 - 2 listopada

Pelikan Niechanowo 5-1 1920 Mosina 2 listopada, 14:00
Mieszko Gniezno 0-2 Płomień Przyprostynia 2 listopada, 14:00
Lubuszanin Trzcianka 4-3 Sparta Oborniki 2 listopada, 14:00
Leśnik Margonin 3-1 Sparta Szamotuły 2 listopada, 14:00
Iskra Szydłowo 0-2 Warta Międzychód 2 listopada, 14:00
Huragan Pobiedziska 2-2 Wełna Skoki 2 listopada, 14:00
Grom Plewiska 2-2 Zjednoczeni Trzemeszno 2 listopada, 14:00
GKS Dopiewo 5-0 1922 Lechia Kostrzyn 2 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 8-9 listopada

1920 Mosina 0-2 1922 Lechia Kostrzyn 8 listopada, 14:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-0 GKS Dopiewo 8 listopada, 13:00
Wełna Skoki 4-1 Grom Plewiska 8 listopada, 14:00
Warta Międzychód 6-2 Huragan Pobiedziska 8 listopada, 14:00
Sparta Szamotuły 1-2 Iskra Szydłowo 8 listopada, 14:00
Sparta Oborniki 5-0 Leśnik Margonin 8 listopada, 14:00
Płomień Przyprostynia 0-2 Lubuszanin Trzcianka 9 listopada, 11:00
Pelikan Niechanowo 2-0 Mieszko Gniezno 8 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Mieszko Gniezno 1-2 1920 Mosina 11 listopada, 14:00
Lubuszanin Trzcianka 0-1 Pelikan Niechanowo 11 listopada, 14:00
Leśnik Margonin 7-4 Płomień Przyprostynia 11 listopada, 13:00
Iskra Szydłowo 1-0 Sparta Oborniki 11 listopada, 14:00
Huragan Pobiedziska 3-1 Sparta Szamotuły 11 listopada, 13:00
Grom Plewiska 3-2 Warta Międzychód 11 listopada, 13:00
GKS Dopiewo 4-3 Wełna Skoki 11 listopada, 14:00
1922 Lechia Kostrzyn 1-7 Zjednoczeni Trzemeszno 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 15-16 listopada

1920 Mosina 0-4 Zjednoczeni Trzemeszno 15 listopada, 13:00
1922 Lechia Kostrzyn 4-2 Wełna Skoki 15 listopada, 13:00
GKS Dopiewo 2-0 Warta Międzychód 15 listopada, 13:00
Grom Plewiska 2-1 Sparta Szamotuły 15 listopada, 13:00
Huragan Pobiedziska 1-4 Sparta Oborniki 16 listopada, 13:00
Iskra Szydłowo 5-1 Płomień Przyprostynia 15 listopada, 14:00
Leśnik Margonin 2-1 Pelikan Niechanowo 15 listopada, 13:00
Lubuszanin Trzcianka 1-0 Mieszko Gniezno 15 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 21-22 marca

Lubuszanin Trzcianka 1-0 1920 Mosina 21 marca, 14:00
Mieszko Gniezno 0-0 Leśnik Margonin 21 marca, 15:00
Pelikan Niechanowo 6-1 Iskra Szydłowo 22 marca, 15:00
Płomień Przyprostynia 1-2 Huragan Pobiedziska 22 marca, 13:30
Sparta Oborniki 0-1 Grom Plewiska 21 marca, 15:00
Sparta Szamotuły 1-3 GKS Dopiewo 21 marca, 16:00
Warta Międzychód 4-1 1922 Lechia Kostrzyn 21 marca, 15:00
Wełna Skoki 1-4 Zjednoczeni Trzemeszno 22 marca, 14:00

Kolejka 18 - 28-29 marca

Wełna Skoki 2-1 1920 Mosina 29 marca, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 3-1 Warta Międzychód 28 marca, 14:00
1922 Lechia Kostrzyn 2-1 Sparta Szamotuły 29 marca, 14:00
GKS Dopiewo 3-2 Sparta Oborniki 28 marca, 15:00
Grom Plewiska 4-1 Płomień Przyprostynia 28 marca, 16:00
Huragan Pobiedziska 1-5 Pelikan Niechanowo 29 marca, 15:00
Iskra Szydłowo 1-1 Mieszko Gniezno 28 marca, 15:00
Leśnik Margonin 1-4 Lubuszanin Trzcianka 28 marca, 15:00

Kolejka 19 - 4 kwietnia

Grom Plewiska 2-1 Pelikan Niechanowo 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Leśnik Margonin 0-0 1920 Mosina 4 kwietnia, 11:00
Lubuszanin Trzcianka 1-2 Iskra Szydłowo 4 kwietnia, 15:00
Mieszko Gniezno 0-1 Huragan Pobiedziska 4 kwietnia, 17:00
Płomień Przyprostynia 1-1 GKS Dopiewo 4 kwietnia, 17:00
Sparta Oborniki 3-4 1922 Lechia Kostrzyn 4 kwietnia, 16:00
Sparta Szamotuły 2-2 Zjednoczeni Trzemeszno 4 kwietnia, 16:00
Warta Międzychód 1-2 Wełna Skoki 4 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 11-12 kwietnia

Sparta Szamotuły 3-2 Wełna Skoki 11 kwietnia, 17:00
1920 Mosina 1-3 Warta Międzychód 11 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-2 Sparta Oborniki 11 kwietnia, 15:00
1922 Lechia Kostrzyn 4-4 Płomień Przyprostynia 12 kwietnia, 14:00
GKS Dopiewo 2-3 Pelikan Niechanowo 12 kwietnia, 15:00
Grom Plewiska 2-1 Mieszko Gniezno 11 kwietnia, 17:00
Huragan Pobiedziska 0-3 Lubuszanin Trzcianka 12 kwietnia, 15:00
Iskra Szydłowo 2-0 Leśnik Margonin 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Iskra Szydłowo 3-1 1920 Mosina 18 kwietnia, 16:00
Leśnik Margonin 2-2 Huragan Pobiedziska 18 kwietnia, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 0-1 Grom Plewiska 18 kwietnia, 12:00
Mieszko Gniezno 2-1 GKS Dopiewo 18 kwietnia, 17:00
Pelikan Niechanowo 2-0 1922 Lechia Kostrzyn 19 kwietnia, 15:00
Płomień Przyprostynia 0-3 Zjednoczeni Trzemeszno 19 kwietnia, 17:00
Sparta Oborniki 6-1 Wełna Skoki 18 kwietnia, 16:00
Sparta Szamotuły 1-1 Warta Międzychód 18 kwietnia, 13:30

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

1920 Mosina 0-1 Sparta Szamotuły 25 kwietnia, 15:00
Warta Międzychód 0-0 Sparta Oborniki 25 kwietnia, 17:00
Wełna Skoki 2-2 Płomień Przyprostynia 26 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 3-1 Pelikan Niechanowo 25 kwietnia, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 0-1 Mieszko Gniezno 26 kwietnia, 14:00
GKS Dopiewo 2-1 Lubuszanin Trzcianka 25 kwietnia, 16:00
Grom Plewiska 4-0 Leśnik Margonin 25 kwietnia, 17:00
Huragan Pobiedziska 2-1 Iskra Szydłowo 26 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 1 maja

Huragan Pobiedziska 0-0 1920 Mosina 3 maja, 15:00
Iskra Szydłowo 1-0 Grom Plewiska 1 maja, 16:00
Leśnik Margonin 0-5 GKS Dopiewo 1 maja, 13:00
Lubuszanin Trzcianka 1-1 1922 Lechia Kostrzyn 1 maja, 16:00
Mieszko Gniezno 1-2 Zjednoczeni Trzemeszno 1 maja, 15:00
Pelikan Niechanowo 3-0 Wełna Skoki 1 maja, 17:00
Płomień Przyprostynia 4-0 Warta Międzychód 1 maja, 17:00
Sparta Oborniki 2-0 Sparta Szamotuły 1 maja, 16:00

Kolejka 24 - 9-10 maja

1920 Mosina 0-1 Sparta Oborniki 9 maja, 15:00
Sparta Szamotuły 3-5 Płomień Przyprostynia 9 maja, 17:00
Warta Międzychód 1-2 Pelikan Niechanowo 9 maja, 17:00
Wełna Skoki 1-2 Mieszko Gniezno 10 maja, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-1 Lubuszanin Trzcianka 9 maja, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 7-2 Leśnik Margonin 9 maja, 14:00
GKS Dopiewo 2-2 Iskra Szydłowo 9 maja, 16:00
Grom Plewiska 2-1 Huragan Pobiedziska 9 maja, 17:00

Kolejka 25 - 16-17 maja

Grom Plewiska 3-0 1920 Mosina 16 maja, 17:00
Huragan Pobiedziska 1-0 GKS Dopiewo 17 maja, 15:00
Iskra Szydłowo 3-2 1922 Lechia Kostrzyn 16 maja, 16:00
Leśnik Margonin 3-2 Zjednoczeni Trzemeszno 16 maja, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 2-2 Wełna Skoki 16 maja, 16:00
Mieszko Gniezno 1-0 Warta Międzychód 16 maja, 17:00
Pelikan Niechanowo 5-1 Sparta Szamotuły 17 maja, 15:00
Płomień Przyprostynia 1-0 Sparta Oborniki 16 maja, 17:00

Kolejka 26 - 23-24 maja

1920 Mosina 2-1 Płomień Przyprostynia 23 maja, 18:00
Sparta Oborniki 1-5 Pelikan Niechanowo 23 maja, 17:00
Sparta Szamotuły 2-2 Mieszko Gniezno 23 maja, 17:00
Warta Międzychód 1-1 Lubuszanin Trzcianka 23 maja, 17:00
Wełna Skoki 6-2 Leśnik Margonin 24 maja, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-5 Iskra Szydłowo 23 maja, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 1-0 Huragan Pobiedziska 23 maja, 15:30
GKS Dopiewo 2-0 Grom Plewiska 23 maja, 17:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

GKS Dopiewo 4-1 1920 Mosina 30 maja, 17:00
Grom Plewiska 2-1 1922 Lechia Kostrzyn 30 maja, 17:00
Huragan Pobiedziska 0-0 Zjednoczeni Trzemeszno 31 maja, 15:00
Iskra Szydłowo 2-1 Wełna Skoki 30 maja, 16:00
Leśnik Margonin 4-9 Warta Międzychód 30 maja, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 4-0 Sparta Szamotuły 30 maja, 16:00
Mieszko Gniezno 2-0 Sparta Oborniki 30 maja, 17:00
Pelikan Niechanowo 3-2 Płomień Przyprostynia 31 maja, 15:00

Kolejka 28 - 4 czerwca

1920 Mosina 0-3 Pelikan Niechanowo 4 czerwca, 15:00
Płomień Przyprostynia 1-2 Mieszko Gniezno 4 czerwca, 17:00
Sparta Oborniki 0-2 Lubuszanin Trzcianka 4 czerwca, 17:00
Sparta Szamotuły 0-3 Leśnik Margonin 4 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 5-4; przekroczenie limitu czasu gry zawodnika drużyny gospodarzy w jednym terminie
Warta Międzychód 1-4 Iskra Szydłowo 4 czerwca, 17:00
Wełna Skoki 2-3 Huragan Pobiedziska 4 czerwca, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 2-1 Grom Plewiska 4 czerwca, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 2-5 GKS Dopiewo 4 czerwca, 14:00

Kolejka 29 - 7 czerwca

1922 Lechia Kostrzyn 2-0 1920 Mosina 7 czerwca, 17:00
GKS Dopiewo 0-3 Zjednoczeni Trzemeszno 7 czerwca, 14:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Grom Plewiska 4-1 Wełna Skoki 7 czerwca, 14:00
Huragan Pobiedziska 0-2 Warta Międzychód 7 czerwca, 14:00
Iskra Szydłowo 3-0 Sparta Szamotuły 7 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 1-1; przekroczenie limitu czasu gry zawodnika drużyny gości w jednym terminie
Leśnik Margonin 2-1 Sparta Oborniki 7 czerwca, 17:00
Lubuszanin Trzcianka 3-0 Płomień Przyprostynia 15 marca, 14:00
Mieszko Gniezno 1-4 Pelikan Niechanowo 7 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 13 czerwca

1920 Mosina 0-1 Mieszko Gniezno 13 czerwca, 17:00
Pelikan Niechanowo 4-3 Lubuszanin Trzcianka 13 czerwca, 17:00
Płomień Przyprostynia 8-2 Leśnik Margonin 13 czerwca, 17:00
Sparta Oborniki 2-2 Iskra Szydłowo 13 czerwca, 17:00
Sparta Szamotuły 7-2 Huragan Pobiedziska 13 czerwca, 17:00
Warta Międzychód 0-2 Grom Plewiska 13 czerwca, 17:00
Wełna Skoki 2-0 GKS Dopiewo 13 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Trzemeszno 6-0 1922 Lechia Kostrzyn 13 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska)

III liga 2014/2015 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)

IV liga 2014/2015 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2014/2015 (wielkopolska (południe))

Klasa okręgowa 2014/2015 (Piła (południe))
Klasa okręgowa 2014/2015 (Piła (północ))
Klasa okręgowa 2014/2015 (Poznań (wschód))
Klasa okręgowa 2014/2015 (Poznań (zachód))

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas