[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Poznań (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kotwica Kórnik 26 70 23 1 2 94-21 13 0 0 51-10 10 1 2 43-11
2.  Concordia Murowana Goślina 26 57 18 3 5 59-31 11 0 2 33-13 7 3 3 26-18
3.  Vitcovia Witkowo 26 50 15 5 6 48-29 6 5 2 23-10 9 0 4 25-19
4.  Wełna Rogoźno 26 40 12 4 10 41-33 7 2 4 22-15 5 2 6 19-18 2 6 2 0 0 2-0
5.  Polonia Poznań 26 40 12 4 10 40-41 6 2 5 14-14 6 2 5 26-27 2 0 0 0 2 0-2
6.  TPS Winogrady (Poznań) 26 39 12 3 11 39-42 7 1 5 21-24 5 2 6 18-18
7.  Luboński KS 26 38 11 5 10 49-51 6 2 5 27-28 5 3 5 22-23
8.  Kłos Zaniemyśl 26 37 10 7 9 42-43 5 5 3 24-22 5 2 6 18-21
9.  Wielkopolska Komorniki 26 33 8 9 9 44-48 6 3 4 25-21 2 6 5 19-27
10.  Piast Kobylnica 26 28 7 7 12 33-45 4 5 4 17-19 3 2 8 16-26 2 4 1 1 0 2-0
11.  Orkan Konarzewo 26 28 8 4 14 36-35 4 3 6 20-14 4 1 8 16-21 2 1 0 1 1 0-2
12.  Warta Śrem 26 26 7 5 14 31-46 6 1 6 18-20 1 4 8 13-26
13.  Stella Luboń 26 16 5 1 20 22-75 4 1 8 14-28 1 0 12 8-47
14.  Suchary Suchy Las 26 12 2 6 18 32-70 2 2 9 25-38 0 4 9 7-32
KS Łopuchowo wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Kotwica Kórnik    5-0 8-1 4-1 4-2 3-0 4-1 3-1 1-0 2-1 1-0 6-2 3-0 7-1 
 2 Concordia Murowana Goślina2-1     0-1 2-0 7-2 1-0 3-1 4-2 1-5 1-0 1-0 2-1 5-0 4-0 
 3 Vitcovia Witkowo1-0 0-0     1-0 5-0 1-1 2-3 1-0 5-1 1-1 0-2 1-1 4-0 1-1 
 4 Wełna Rogoźno0-5 1-0 0-3     1-0 1-2 0-2 4-0 2-2 4-0 2-0 1-1 4-0 2-0 
 5 Polonia Poznań0-3 1-2 2-1 0-1     2-1 0-2 1-0 1-1 1-2 2-1 2-0 2-0 0-0 
 6 TPS Winogrady (Poznań)2-2 0-5 3-1 2-0 1-4     4-2 0-1 2-0 2-1 1-4 0-3 1-0 3-1 
 7 Luboński KS3-5 3-3 0-1 1-4 0-0 0-5     0-3 2-1 4-2 3-2 4-1 5-0 2-1 
 8 Kłos Zaniemyśl0-4 1-1 2-3 3-3 3-2 0-1 2-2     2-2 3-1 1-1 2-0 3-1 2-1 
 9 Wielkopolska Komorniki2-6 3-1 1-0 2-2 1-4 0-1 0-3 1-1     4-0 5-1 2-0 3-1 1-1 
 10 Piast Kobylnica0-3 1-3 0-2 2-1 1-1 1-3 1-1 1-1 1-1     2-0 2-2 2-0 3-1 
 11 Orkan Konarzewo1-2 0-2 1-4 0-1 0-1 2-0 0-0 5-1 1-2 0-0     1-0 9-1 0-0 
 12 Warta Śrem0-5 0-1 0-3 1-0 1-2 3-1 3-1 0-3 1-1 0-2 1-0     4-1 4-0 
 13 Stella Luboń0-4 2-5 0-2 0-3 0-3 2-1 0-1 0-2 2-2 3-2 1-3 1-0     3-0 
 14 Suchary Suchy Las0-3 1-3 2-3 0-3 3-5 2-2 4-3 1-3 6-1 1-4 1-2 2-2 2-4     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Stella Luboń 0-4 Kotwica Kórnik 23 sierpnia, 17:00
Concordia Murowana Goślina 1-5 Wielkopolska Komorniki 23 sierpnia, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 1-4 Orkan Konarzewo 23 sierpnia, 13:00
Luboński KS 4-2 Piast Kobylnica 23 sierpnia, 12:00
Wełna Rogoźno 2-0 Suchary Suchy Las 23 sierpnia, 16:00
Kłos Zaniemyśl 2-0 Warta Śrem 23 sierpnia, 12:30
Polonia Poznań 2-1 Vitcovia Witkowo 22 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

Kotwica Kórnik 6-2 Warta Śrem 30 sierpnia, 16:00
Suchary Suchy Las 1-3 Kłos Zaniemyśl 30 sierpnia, 16:00
Polonia Poznań 0-1 Wełna Rogoźno 31 sierpnia, 11:00
Piast Kobylnica 0-2 Vitcovia Witkowo 24 września, 16:30
w Gruszczynie
Orkan Konarzewo 0-0 Luboński KS 30 sierpnia, 16:00
Wielkopolska Komorniki 0-1 TPS Winogrady (Poznań) 30 sierpnia, 16:00
Stella Luboń 2-5 Concordia Murowana Goślina 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 6-7 września

TPS Winogrady (Poznań) 1-0 Stella Luboń 6 września, 13:00
Luboński KS 2-1 Wielkopolska Komorniki 6 września, 12:00
Vitcovia Witkowo 0-2 Orkan Konarzewo 6 września, 16:00
Wełna Rogoźno 4-0 Piast Kobylnica 6 września, 16:00
Kłos Zaniemyśl 3-2 Polonia Poznań 6 września, 16:00
Warta Śrem 4-0 Suchary Suchy Las 6 września, 17:00
Kotwica Kórnik 5-0 Concordia Murowana Goślina 3 września, 17:30

Kolejka 4 - 13-14 września

Kotwica Kórnik 7-1 Suchary Suchy Las 13 września, 16:00
Polonia Poznań 2-0 Warta Śrem 14 września, 11:00
Piast Kobylnica 1-1 Kłos Zaniemyśl 13 września, 16:00
w Gruszczynie
Orkan Konarzewo 0-1 Wełna Rogoźno 13 września, 16:00
Wielkopolska Komorniki 1-0 Vitcovia Witkowo 14 września, 14:00
Stella Luboń 0-1 Luboński KS 13 września, 16:00
Concordia Murowana Goślina 1-0 TPS Winogrady (Poznań) 13 września, 16:00

Kolejka 5 - 20-21 września

TPS Winogrady (Poznań) 2-2 Kotwica Kórnik 20 września, 13:00
Luboński KS 3-3 Concordia Murowana Goślina 20 września, 12:00
Vitcovia Witkowo 4-0 Stella Luboń 21 września, 15:00
Wełna Rogoźno 2-2 Wielkopolska Komorniki 20 września, 12:00
Kłos Zaniemyśl 1-1 Orkan Konarzewo 20 września, 16:00
Warta Śrem 0-2 Piast Kobylnica 20 września, 16:00
Suchary Suchy Las 3-5 Polonia Poznań 20 września, 16:00

Kolejka 6 - 27-28 września

Kotwica Kórnik 4-2 Polonia Poznań 27 września, 16:00
Piast Kobylnica 3-1 Suchary Suchy Las 28 września, 12:00
w Gruszczynie
Orkan Konarzewo 1-0 Warta Śrem 27 września, 16:00
Wielkopolska Komorniki 1-1 Kłos Zaniemyśl 28 września, 14:00
Stella Luboń 0-3 Wełna Rogoźno 8 października, 16:30
Concordia Murowana Goślina 0-1 Vitcovia Witkowo 27 września, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 4-2 Luboński KS 27 września, 13:00

Kolejka 7 - 4-5 października

Luboński KS 3-5 Kotwica Kórnik 4 października, 12:00
Vitcovia Witkowo 1-1 TPS Winogrady (Poznań) 4 października, 16:00
Wełna Rogoźno 1-0 Concordia Murowana Goślina 4 października, 16:00
Kłos Zaniemyśl 3-1 Stella Luboń 4 października, 16:00
Warta Śrem 1-1 Wielkopolska Komorniki 4 października, 16:00
Suchary Suchy Las 1-2 Orkan Konarzewo 4 października, 16:00
Polonia Poznań 1-2 Piast Kobylnica 5 października, 11:00

Kolejka 8 - 11-12 października

Kotwica Kórnik 2-1 Piast Kobylnica 11 października, 15:00
Orkan Konarzewo 0-1 Polonia Poznań 11 października, 15:00
Wielkopolska Komorniki 1-1 Suchary Suchy Las 12 października, 14:00
Stella Luboń 1-0 Warta Śrem 11 października, 15:00
Concordia Murowana Goślina 4-2 Kłos Zaniemyśl 11 października, 15:00
TPS Winogrady (Poznań) 2-0 Wełna Rogoźno 11 października, 11:00
Luboński KS 0-1 Vitcovia Witkowo 11 października, 12:00

Kolejka 9 - 18-19 października

Vitcovia Witkowo 1-0 Kotwica Kórnik 18 października, 15:00
Wełna Rogoźno 0-2 Luboński KS 18 października, 15:00
Kłos Zaniemyśl 0-1 TPS Winogrady (Poznań) 18 października, 15:00
Warta Śrem 0-1 Concordia Murowana Goślina 18 października, 15:00
Suchary Suchy Las 2-4 Stella Luboń 18 października, 15:00
Polonia Poznań 1-1 Wielkopolska Komorniki 19 października, 11:00
Piast Kobylnica 2-0 Orkan Konarzewo 19 października, 12:00
w Gruszczynie

Kolejka 10 - 25-26 października

Kotwica Kórnik 1-0 Orkan Konarzewo 25 października, 15:00
Wielkopolska Komorniki 4-0 Piast Kobylnica 26 października, 14:00
Stella Luboń 0-3 Polonia Poznań 25 października, 15:00
Concordia Murowana Goślina 4-0 Suchary Suchy Las 25 października, 15:00
TPS Winogrady (Poznań) 0-3 Warta Śrem 25 października, 14:00
Luboński KS 0-3 Kłos Zaniemyśl 25 października, 12:00
Vitcovia Witkowo 1-0 Wełna Rogoźno 25 października, 15:00

Kolejka 11 - 2 listopada

Wełna Rogoźno 0-5 Kotwica Kórnik 2 listopada, 14:00
Kłos Zaniemyśl 2-3 Vitcovia Witkowo 2 listopada, 14:00
Warta Śrem 3-1 Luboński KS 2 listopada, 14:00
Suchary Suchy Las 2-2 TPS Winogrady (Poznań) 2 listopada, 14:00
Polonia Poznań 1-2 Concordia Murowana Goślina 2 listopada, 11:00
Piast Kobylnica 2-0 Stella Luboń 2 listopada, 14:00
w Gruszczynie
Orkan Konarzewo 1-2 Wielkopolska Komorniki 2 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 8-9 listopada

Kotwica Kórnik 1-0 Wielkopolska Komorniki 8 listopada, 14:00
Stella Luboń 1-3 Orkan Konarzewo 9 listopada, 14:00
Concordia Murowana Goślina 1-0 Piast Kobylnica 8 listopada, 14:00
TPS Winogrady (Poznań) 1-4 Polonia Poznań 8 listopada, 13:00
Luboński KS 2-1 Suchary Suchy Las 8 listopada, 12:00
Vitcovia Witkowo 1-1 Warta Śrem 8 listopada, 14:00
Wełna Rogoźno 4-0 Kłos Zaniemyśl 8 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 15-16 listopada

Kłos Zaniemyśl 0-4 Kotwica Kórnik 15 listopada, 13:00
Warta Śrem 1-0 Wełna Rogoźno 15 listopada, 13:00
Suchary Suchy Las 2-3 Vitcovia Witkowo 15 listopada, 14:00
Polonia Poznań 0-2 Luboński KS 16 listopada, 11:00
Piast Kobylnica 1-3 TPS Winogrady (Poznań) 15 listopada, 13:30
w Gruszczynie
Orkan Konarzewo 0-2 Concordia Murowana Goślina 15 listopada, 14:00
Wielkopolska Komorniki 3-1 Stella Luboń 16 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 21-22 marca

Vitcovia Witkowo 5-0 Polonia Poznań 21 marca, 15:00
Kotwica Kórnik 3-0 Stella Luboń 21 marca, 15:00
Wielkopolska Komorniki 3-1 Concordia Murowana Goślina 22 marca, 14:00
Orkan Konarzewo 2-0 TPS Winogrady (Poznań) 21 marca, 15:00
Piast Kobylnica 1-1 Luboński KS 22 marca, 14:00
w Gruszczynie
Suchary Suchy Las 0-3 Wełna Rogoźno 21 marca, 15:00
Warta Śrem 0-3 Kłos Zaniemyśl 21 marca, 15:00

Kolejka 15 - 28-29 marca

Warta Śrem 0-5 Kotwica Kórnik 28 marca, 15:00
Kłos Zaniemyśl 2-1 Suchary Suchy Las 28 marca, 15:00
Wełna Rogoźno 1-0 Polonia Poznań 28 marca, 15:00
Vitcovia Witkowo 1-1 Piast Kobylnica 28 marca, 15:00
Luboński KS 3-2 Orkan Konarzewo 28 marca, 12:00
TPS Winogrady (Poznań) 2-0 Wielkopolska Komorniki 28 marca, 13:00
Concordia Murowana Goślina 5-0 Stella Luboń 28 marca, 15:00

Kolejka 16 - 11-12 kwietnia

Concordia Murowana Goślina 2-1 Kotwica Kórnik 11 kwietnia, 16:00
Stella Luboń 2-1 TPS Winogrady (Poznań) 11 kwietnia, 17:00
Wielkopolska Komorniki 0-3 Luboński KS 12 kwietnia, 14:00
Orkan Konarzewo 1-4 Vitcovia Witkowo 11 kwietnia, 16:00
Piast Kobylnica 2-1 Wełna Rogoźno 12 kwietnia, 12:00
w Gruszczynie
Polonia Poznań 1-0 Kłos Zaniemyśl 12 kwietnia, 11:00
Suchary Suchy Las 2-2 Warta Śrem 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Suchary Suchy Las 0-3 Kotwica Kórnik 18 kwietnia, 16:00
Warta Śrem 1-2 Polonia Poznań 18 kwietnia, 16:00
Kłos Zaniemyśl 3-1 Piast Kobylnica 18 kwietnia, 16:00
Wełna Rogoźno 2-0 Orkan Konarzewo 18 kwietnia, 16:00
Vitcovia Witkowo 5-1 Wielkopolska Komorniki 18 kwietnia, 16:00
Luboński KS 5-0 Stella Luboń 18 kwietnia, 12:00
TPS Winogrady (Poznań) 0-5 Concordia Murowana Goślina 18 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Kotwica Kórnik 3-0 TPS Winogrady (Poznań) 25 kwietnia, 16:00
Concordia Murowana Goślina 3-1 Luboński KS 25 kwietnia, 16:00
Stella Luboń 0-2 Vitcovia Witkowo 25 kwietnia, 17:00
Wielkopolska Komorniki 2-2 Wełna Rogoźno 26 kwietnia, 14:00
Orkan Konarzewo 5-1 Kłos Zaniemyśl 25 kwietnia, 16:00
Piast Kobylnica 2-2 Warta Śrem 26 kwietnia, 13:00
w Gruszczynie
Polonia Poznań 0-0 Suchary Suchy Las 26 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 1 maja

Polonia Poznań 0-3 Kotwica Kórnik 1 maja, 11:00
Suchary Suchy Las 1-4 Piast Kobylnica 1 maja, 16:00
Warta Śrem 1-0 Orkan Konarzewo 1 maja, 17:00
Kłos Zaniemyśl 2-2 Wielkopolska Komorniki 1 maja, 16:00
Wełna Rogoźno 4-0 Stella Luboń 29 kwietnia, 18:30
Vitcovia Witkowo 0-0 Concordia Murowana Goślina 1 maja, 16:00
Luboński KS 0-5 TPS Winogrady (Poznań) 1 maja, 12:00

Kolejka 20 - 9-10 maja

Kotwica Kórnik 4-1 Luboński KS 13 maja, 18:00
TPS Winogrady (Poznań) 3-1 Vitcovia Witkowo 9 maja, 14:00
Concordia Murowana Goślina 2-0 Wełna Rogoźno 8 maja, 18:00
Stella Luboń 0-2 Kłos Zaniemyśl 9 maja, 17:00
Wielkopolska Komorniki 2-0 Warta Śrem 10 maja, 14:00
Orkan Konarzewo 0-0 Suchary Suchy Las 9 maja, 16:00
Piast Kobylnica 1-1 Polonia Poznań 10 maja, 14:00
w Gruszczynie

Kolejka 21 - 16-17 maja

Piast Kobylnica 0-3 Kotwica Kórnik 17 maja, 14:00
w Gruszczynie
Polonia Poznań 2-1 Orkan Konarzewo 17 maja, 11:00
Suchary Suchy Las 6-1 Wielkopolska Komorniki 16 maja, 16:00
Warta Śrem 4-1 Stella Luboń 16 maja, 17:00
Kłos Zaniemyśl 1-1 Concordia Murowana Goślina 16 maja, 16:00
Wełna Rogoźno 1-2 TPS Winogrady (Poznań) 16 maja, 16:00
Vitcovia Witkowo 2-3 Luboński KS 16 maja, 16:00

Kolejka 22 - 23-24 maja

Kotwica Kórnik 8-1 Vitcovia Witkowo 23 maja, 16:00
Luboński KS 1-4 Wełna Rogoźno 23 maja, 12:00
TPS Winogrady (Poznań) 0-1 Kłos Zaniemyśl 23 maja, 13:00
Concordia Murowana Goślina 2-1 Warta Śrem 23 maja, 16:00
Stella Luboń 3-0 Suchary Suchy Las 23 maja, 17:00
Wielkopolska Komorniki 1-4 Polonia Poznań 24 maja, 14:00
Orkan Konarzewo 0-0 Piast Kobylnica 21 maja, 18:30

Kolejka 23 - 30-31 maja

Orkan Konarzewo 1-2 Kotwica Kórnik 30 maja, 16:00
Piast Kobylnica 1-1 Wielkopolska Komorniki 31 maja, 14:00
w Gruszczynie
Polonia Poznań 2-0 Stella Luboń 31 maja, 11:00
Suchary Suchy Las 1-3 Concordia Murowana Goślina 30 maja, 16:00
Warta Śrem 3-1 TPS Winogrady (Poznań) 30 maja, 17:00
Kłos Zaniemyśl 2-2 Luboński KS 30 maja, 16:00
Wełna Rogoźno 0-3 Vitcovia Witkowo 30 maja, 16:00

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Kotwica Kórnik 4-1 Wełna Rogoźno 6 czerwca, 16:00
Vitcovia Witkowo 1-0 Kłos Zaniemyśl 6 czerwca, 16:00
Luboński KS 4-1 Warta Śrem 6 czerwca, 12:00
TPS Winogrady (Poznań) 3-1 Suchary Suchy Las 3 czerwca, 18:30
Concordia Murowana Goślina 7-2 Polonia Poznań 6 czerwca, 16:00
Stella Luboń 3-2 Piast Kobylnica 6 czerwca, 17:00
Wielkopolska Komorniki 5-1 Orkan Konarzewo 7 czerwca, 14:00

Kolejka 25 - 13 czerwca

Wielkopolska Komorniki 2-6 Kotwica Kórnik 13 czerwca, 14:00
Orkan Konarzewo 9-1 Stella Luboń 10 czerwca, 18:30
Piast Kobylnica 1-3 Concordia Murowana Goślina 13 czerwca, 14:00
Polonia Poznań 2-1 TPS Winogrady (Poznań) 13 czerwca, 14:00
Suchary Suchy Las 4-3 Luboński KS 13 czerwca, 14:00
Warta Śrem 0-3 Vitcovia Witkowo 13 czerwca, 14:00
Kłos Zaniemyśl 3-3 Wełna Rogoźno 13 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 20 czerwca

Kotwica Kórnik 3-1 Kłos Zaniemyśl 20 czerwca, 17:00
Wełna Rogoźno 1-1 Warta Śrem 20 czerwca, 17:00
Vitcovia Witkowo 1-1 Suchary Suchy Las 20 czerwca, 17:00
Luboński KS 0-0 Polonia Poznań 17 czerwca, 18:00
TPS Winogrady (Poznań) 2-1 Piast Kobylnica 20 czerwca, 17:00
Concordia Murowana Goślina 1-0 Orkan Konarzewo 20 czerwca, 17:00
Stella Luboń 2-2 Wielkopolska Komorniki 20 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska)

IV liga 2014/2015 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2014/2015 (Piła (południe))
Klasa okręgowa 2014/2015 (Piła (północ))
Klasa okręgowa 2014/2015 (Poznań (zachód))

Klasa A 2014/2015 (Poznań I)
Klasa A 2014/2015 (Poznań II)
Klasa A 2014/2015 (Poznań III)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas