[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Poznań I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wiara Lecha Poznań 26 69 23 0 3 81-22 11 0 2 42-10 12 0 1 39-12
2.  Orkan Jarosławiec 26 61 20 1 5 98-48 11 0 2 55-21 9 1 3 43-27
3.  Czarni Czerniejewo 26 50 16 2 8 71-38 10 0 3 36-17 6 2 5 35-21
4.  Jurand Koziegłowy 26 46 14 4 8 61-38 7 2 4 38-21 7 2 4 23-17
5.  Polonia II Środa Wielkopolska 26 45 15 0 11 76-45 9 0 4 49-14 6 0 7 27-31
6.  Clescevia Kleszczewo 26 44 14 2 10 55-41 7 2 4 31-17 7 0 6 24-24
7.  Pogoń Książ Wielkopolski 26 38 11 5 10 45-53 5 3 5 21-27 6 2 5 24-26
8.  KS Łopuchowo 26 32 9 5 12 56-63 5 3 5 32-25 4 2 7 24-38
9.  Maratończyk Brzeźno 26 31 9 4 13 54-67 4 2 7 25-31 5 2 6 29-36
10.  Zawisza Dolsk 26 26 6 8 12 40-53 4 5 4 25-21 2 3 8 15-32
11.  Przemysław Poznań 26 25 7 4 15 50-90 4 1 8 28-40 3 3 7 22-50
12.  LKS Kicin 26 24 7 3 16 37-79 4 2 7 21-31 3 1 9 16-48
13.  Las Puszczykowo 26 14 4 2 20 38-90 4 1 8 26-32 0 1 12 12-58
14.  KS Gniezno 26 20 6 2 18 25-60 3 0 10 17-34 3 2 8 8-26
KS Gniezno wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wiara Lecha Poznań    4-0 2-0 3-0 1-4 2-1 2-0 3-1 1-2 1-0 5-2 7-0 9-0 2-0 
 2 Orkan Jarosławiec3-2     3-4 2-0 4-1 5-1 5-1 7-2 1-4 7-3 5-2 3-1 7-0 3-0* 
 3 Czarni Czerniejewo1-2 4-2     3-1 3-1 3-0* 0-2 3-1 5-2 2-1 5-1 2-1 5-1 0-2 
 4 Jurand Koziegłowy1-2 1-2 3-3     0-3 3-0* 5-1 2-3 5-2 5-0 2-2 3-1 5-1 3-1 
 5 Polonia II Środa Wielkopolska2-3 1-5 2-1 0-2     4-0 6-0 5-1 5-1 3-0 6-0 10-0 5-0 0-1 
 6 Clescevia Kleszczewo0-2 3-0 3-2 2-2 1-2     2-1 1-1 1-3 2-1 2-3 5-0 6-0 3-0* 
 7 Pogoń Książ Wielkopolski0-2 1-4 0-4 3-5 3-0* 0-4     4-3 3-1 1-1 1-0 1-1 3-1 1-1 
 8 KS Łopuchowo0-2 0-5 3-2 0-1 4-1 1-2 2-2     2-2 2-2 11-2 4-1 2-1 1-2 
 9 Maratończyk Brzeźno0-1 4-4 1-3 1-3 4-6 2-1 0-2 2-4     4-1 2-2 0-3 2-1 3-0* 
 10 Zawisza Dolsk1-3 2-4 1-1 0-0 4-1 0-2 2-2 1-2 4-0     3-3 4-1 2-1 1-1 
 11 Przemysław Poznań2-8 2-5 0-6 1-4 0-3 1-3 2-3 5-1 2-2 4-1     2-3 4-1 3-0* 
 12 LKS Kicin0-6 1-5 3-0 1-2 4-0 0-2 0-5 3-0 3-6 0-0 0-2     3-3 3-0 
 13 Las Puszczykowo2-3 2-3 0-6 1-0 3-2 2-4 0-2 2-2 1-4 1-2 2-3 7-1     3-0* 
 14 KS Gniezno0-3* 2-4 0-3* 0-3* 0-3* 1-4 0-3* 0-3* 3-0 0-3* 6-0 0-3* 5-2     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Zawisza Dolsk 1-1 KS Gniezno 23 sierpnia, 17:00
Wiara Lecha Poznań 5-2 Przemysław Poznań 23 sierpnia, 15:30
Jurand Koziegłowy 1-2 Orkan Jarosławiec 23 sierpnia, 11:00
w Owińskach
Czarni Czerniejewo 3-0 Clescevia Kleszczewo 23 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 0-1; w drużynie gości od 83. minuty wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Polonia II Środa Wielkopolska 5-0 Las Puszczykowo 10 września, 17:00
w pierwotnym terminie (24 sierpnia, 11:00) odwołany
Pogoń Książ Wielkopolski 1-1 LKS Kicin 23 sierpnia, 17:00
Maratończyk Brzeźno 2-4 KS Łopuchowo 24 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

KS Gniezno 3-0 Maratończyk Brzeźno 30 sierpnia, 16:00
LKS Kicin 3-0 KS Łopuchowo 30 sierpnia, 15:00
Las Puszczykowo 0-2 Pogoń Książ Wielkopolski 30 sierpnia, 16:00
Clescevia Kleszczewo 1-2 Polonia II Środa Wielkopolska 31 sierpnia, 14:00
Orkan Jarosławiec 3-4 Czarni Czerniejewo 31 sierpnia, 14:00
Przemysław Poznań 1-4 Jurand Koziegłowy 31 sierpnia, 16:00
Wiara Lecha Poznań 1-0 Zawisza Dolsk 30 sierpnia, 17:15

Kolejka 3 - 6-7 września

Wiara Lecha Poznań 2-0 KS Gniezno 7 września, 15:00
Jurand Koziegłowy 5-0 Zawisza Dolsk 6 września, 13:00
w Owińskach
Czarni Czerniejewo 5-1 Przemysław Poznań 7 września, 14:00
Polonia II Środa Wielkopolska 1-5 Orkan Jarosławiec 7 września, 11:00
Pogoń Książ Wielkopolski 0-4 Clescevia Kleszczewo 6 września, 17:00
KS Łopuchowo 2-1 Las Puszczykowo 11 listopada, 14:00
Maratończyk Brzeźno 0-3 LKS Kicin 7 września, 14:00

Kolejka 4 - 13-14 września

Las Puszczykowo 1-4 Maratończyk Brzeźno 13 września, 16:00
Clescevia Kleszczewo 1-1 KS Łopuchowo 14 września, 14:00
Orkan Jarosławiec 5-1 Pogoń Książ Wielkopolski 14 września, 14:00
Przemysław Poznań 0-3 Polonia II Środa Wielkopolska 14 września, 12:00
Zawisza Dolsk 1-1 Czarni Czerniejewo 13 września, 16:00
Wiara Lecha Poznań 3-0 Jurand Koziegłowy 14 września, 15:30
LKS Kicin 3-0 KS Gniezno 13 września, 15:00

Kolejka 5 - 20-21 września

Jurand Koziegłowy 3-1 KS Gniezno 20 września, 13:00
w Owińskach
Czarni Czerniejewo 1-2 Wiara Lecha Poznań 20 września, 16:30
Polonia II Środa Wielkopolska 3-0 Zawisza Dolsk 21 września, 11:00
Pogoń Książ Wielkopolski 1-0 Przemysław Poznań 20 września, 16:00
KS Łopuchowo 0-5 Orkan Jarosławiec 20 września, 16:00
Maratończyk Brzeźno 2-1 Clescevia Kleszczewo 21 września, 14:00
LKS Kicin 3-3 Las Puszczykowo 20 września, 15:00

Kolejka 6 - 27-28 września

KS Gniezno 5-2 Las Puszczykowo 27 września, 16:00
Clescevia Kleszczewo 5-0 LKS Kicin 28 września, 14:00
Orkan Jarosławiec 1-4 Maratończyk Brzeźno 28 września, 14:00
Przemysław Poznań 5-1 KS Łopuchowo 28 września, 14:00
Zawisza Dolsk 2-2 Pogoń Książ Wielkopolski 27 września, 16:00
Wiara Lecha Poznań 1-4 Polonia II Środa Wielkopolska 28 września, 19:00
Jurand Koziegłowy 3-3 Czarni Czerniejewo 27 września, 11:00
w Owińskach

Kolejka 7 - 4-5 października

Czarni Czerniejewo 0-2 KS Gniezno 5 października, 14:00
Polonia II Środa Wielkopolska 0-2 Jurand Koziegłowy 5 października, 11:00
Pogoń Książ Wielkopolski 0-2 Wiara Lecha Poznań 4 października, 16:00
KS Łopuchowo 2-2 Zawisza Dolsk 4 października, 16:00
Maratończyk Brzeźno 2-2 Przemysław Poznań 5 października, 14:00
LKS Kicin 1-5 Orkan Jarosławiec 4 października, 15:00
Las Puszczykowo 2-4 Clescevia Kleszczewo 4 października, 16:00

Kolejka 8 - 11-12 października

KS Gniezno 1-4 Clescevia Kleszczewo 11 października, 15:00
Orkan Jarosławiec 7-0 Las Puszczykowo 12 października, 11:00
Przemysław Poznań 2-3 LKS Kicin 12 października, 14:00
Zawisza Dolsk 4-0 Maratończyk Brzeźno 11 października, 15:00
Wiara Lecha Poznań 3-1 KS Łopuchowo 11 października, 15:30
Jurand Koziegłowy 5-1 Pogoń Książ Wielkopolski 11 października, 13:00
w Owińskach
Czarni Czerniejewo 3-1 Polonia II Środa Wielkopolska 11 października, 16:00

Kolejka 9 - 18-19 października

Polonia II Środa Wielkopolska 0-1 KS Gniezno 19 października, 11:00
Pogoń Książ Wielkopolski 0-4 Czarni Czerniejewo 18 października, 15:00
KS Łopuchowo 0-1 Jurand Koziegłowy 18 października, 15:00
Maratończyk Brzeźno 0-1 Wiara Lecha Poznań 19 października, 14:00
LKS Kicin 0-0 Zawisza Dolsk 18 października, 15:00
Las Puszczykowo 2-3 Przemysław Poznań 18 października, 15:00
Clescevia Kleszczewo 3-0 Orkan Jarosławiec 19 października, 14:00

Kolejka 10 - 25-26 października

KS Gniezno 2-4 Orkan Jarosławiec 25 października, 15:00
Przemysław Poznań 1-3 Clescevia Kleszczewo 26 października, 14:00
Zawisza Dolsk 2-1 Las Puszczykowo 25 października, 15:00
Jurand Koziegłowy 5-2 Maratończyk Brzeźno 25 października, 13:00
w Owińskach
Czarni Czerniejewo 3-1 KS Łopuchowo 25 października, 15:00
Polonia II Środa Wielkopolska 6-0 Pogoń Książ Wielkopolski 26 października, 11:00
LKS Kicin 0-6 Wiara Lecha Poznań 28 października, 19:00

Kolejka 11 - 2 listopada

Pogoń Książ Wielkopolski 1-1 KS Gniezno 2 listopada, 14:00
KS Łopuchowo 4-1 Polonia II Środa Wielkopolska 2 listopada, 14:00
Maratończyk Brzeźno 1-3 Czarni Czerniejewo 2 listopada, 14:00
LKS Kicin 1-2 Jurand Koziegłowy 2 listopada, 14:00
Clescevia Kleszczewo 2-1 Zawisza Dolsk 2 listopada, 14:00
Orkan Jarosławiec 5-2 Przemysław Poznań 2 listopada, 14:00
Wiara Lecha Poznań 9-0 Las Puszczykowo 22 listopada, 15:00

Kolejka 12 - 8-9 listopada

KS Gniezno 6-0 Przemysław Poznań 8 listopada, 14:00
Zawisza Dolsk 2-4 Orkan Jarosławiec 8 listopada, 14:00
Wiara Lecha Poznań 2-1 Clescevia Kleszczewo 8 listopada, 15:30
Jurand Koziegłowy 5-1 Las Puszczykowo 8 listopada, 13:00
w Owińskach
Czarni Czerniejewo 2-1 LKS Kicin 8 listopada, 14:00
Polonia II Środa Wielkopolska 5-1 Maratończyk Brzeźno 9 listopada, 11:00
Pogoń Książ Wielkopolski 4-3 KS Łopuchowo 8 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 15-16 listopada

KS Łopuchowo 1-2 KS Gniezno 15 listopada, 14:00
Maratończyk Brzeźno 0-2 Pogoń Książ Wielkopolski 15 listopada, 13:00
LKS Kicin 4-0 Polonia II Środa Wielkopolska 15 listopada, 14:00
Las Puszczykowo 0-6 Czarni Czerniejewo 15 listopada, 14:00
Clescevia Kleszczewo 2-2 Jurand Koziegłowy 16 listopada, 13:00
Orkan Jarosławiec 3-2 Wiara Lecha Poznań 16 listopada, 13:00
Przemysław Poznań 4-1 Zawisza Dolsk 16 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 21-22 marca

KS Łopuchowo 2-2 Maratończyk Brzeźno 21 marca, 15:00
KS Gniezno 0-3 Zawisza Dolsk
(wo)
Przemysław Poznań 2-8 Wiara Lecha Poznań 21 marca, 18:00
Orkan Jarosławiec 2-0 Jurand Koziegłowy 21 marca, 15:00
Clescevia Kleszczewo 3-2 Czarni Czerniejewo 22 marca, 14:00
Las Puszczykowo 3-2 Polonia II Środa Wielkopolska 21 marca, 15:00
LKS Kicin 0-5 Pogoń Książ Wielkopolski 21 marca, 15:00

Kolejka 15 - 28-29 marca

Zawisza Dolsk 1-3 Wiara Lecha Poznań 28 marca, 15:00
Maratończyk Brzeźno 3-0 KS Gniezno
(wo)
KS Łopuchowo 4-1 LKS Kicin 28 marca, 15:00
Pogoń Książ Wielkopolski 3-1 Las Puszczykowo 28 marca, 16:00
Polonia II Środa Wielkopolska 4-0 Clescevia Kleszczewo 29 marca, 15:00
Czarni Czerniejewo 4-2 Orkan Jarosławiec 29 marca, 14:00
Jurand Koziegłowy 2-2 Przemysław Poznań 28 marca, 13:00
w Owińskach

Kolejka 16 - 11-12 kwietnia

KS Gniezno 0-3 Wiara Lecha Poznań
(wo)
Zawisza Dolsk 0-0 Jurand Koziegłowy 11 kwietnia, 16:00
Przemysław Poznań 0-6 Czarni Czerniejewo 12 kwietnia, 16:00
Orkan Jarosławiec 4-1 Polonia II Środa Wielkopolska 11 kwietnia, 15:00
Clescevia Kleszczewo 2-1 Pogoń Książ Wielkopolski 12 kwietnia, 14:00
Las Puszczykowo 2-2 KS Łopuchowo 11 kwietnia, 16:00
LKS Kicin 3-6 Maratończyk Brzeźno 11 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

KS Gniezno 0-3 LKS Kicin
(wo)
Maratończyk Brzeźno 2-1 Las Puszczykowo 18 kwietnia, 16:30
KS Łopuchowo 1-2 Clescevia Kleszczewo 18 kwietnia, 16:00
Pogoń Książ Wielkopolski 1-4 Orkan Jarosławiec 18 kwietnia, 17:00
Polonia II Środa Wielkopolska 6-0 Przemysław Poznań 19 kwietnia, 15:00
Czarni Czerniejewo 2-1 Zawisza Dolsk 19 kwietnia, 14:00
Jurand Koziegłowy 1-2 Wiara Lecha Poznań 18 kwietnia, 17:00
w Owińskach

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

KS Gniezno 0-3 Jurand Koziegłowy
(wo)
Wiara Lecha Poznań 2-0 Czarni Czerniejewo 26 kwietnia, 20:00
Zawisza Dolsk 4-1 Polonia II Środa Wielkopolska 25 kwietnia, 17:00
Przemysław Poznań 2-3 Pogoń Książ Wielkopolski 26 kwietnia, 16:00
Orkan Jarosławiec 7-2 KS Łopuchowo 25 kwietnia, 15:00
Clescevia Kleszczewo 1-3 Maratończyk Brzeźno 26 kwietnia, 15:00
Las Puszczykowo 7-1 LKS Kicin 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 1-3 maja

Las Puszczykowo 3-0 KS Gniezno
(wo)
LKS Kicin 0-2 Clescevia Kleszczewo 20 maja, 18:00
Maratończyk Brzeźno 4-4 Orkan Jarosławiec 1 maja, 14:00
KS Łopuchowo 11-2 Przemysław Poznań 1 maja, 16:00
Pogoń Książ Wielkopolski 1-1 Zawisza Dolsk 3 maja, 17:00
Polonia II Środa Wielkopolska 2-3 Wiara Lecha Poznań 1 maja, 15:30
Czarni Czerniejewo 3-1 Jurand Koziegłowy 1 maja, 14:00

Kolejka 20 - 9-10 maja

KS Gniezno 0-3 Czarni Czerniejewo
(wo)
Jurand Koziegłowy 0-3 Polonia II Środa Wielkopolska 9 maja, 13:00
w Owińskach
Wiara Lecha Poznań 2-0 Pogoń Książ Wielkopolski 10 maja, 16:00
Zawisza Dolsk 1-2 KS Łopuchowo 9 maja, 17:00
Przemysław Poznań 2-2 Maratończyk Brzeźno 10 maja, 12:00
Orkan Jarosławiec 3-1 LKS Kicin 10 maja, 14:00
Clescevia Kleszczewo 6-0 Las Puszczykowo 10 maja, 14:00

Kolejka 21 - 16-17 maja

Clescevia Kleszczewo 3-0 KS Gniezno
(wo)
Las Puszczykowo 2-3 Orkan Jarosławiec 16 maja, 16:00
LKS Kicin 0-2 Przemysław Poznań 16 maja, 15:00
Maratończyk Brzeźno 4-1 Zawisza Dolsk 16 maja, 16:30
KS Łopuchowo 0-2 Wiara Lecha Poznań 16 maja, 16:00
Pogoń Książ Wielkopolski 3-5 Jurand Koziegłowy 16 maja, 17:00
Polonia II Środa Wielkopolska 2-1 Czarni Czerniejewo 17 maja, 15:00

Kolejka 22 - 23-24 maja

KS Gniezno 0-3 Polonia II Środa Wielkopolska
(wo)
Czarni Czerniejewo 0-2 Pogoń Książ Wielkopolski 24 maja, 14:00
Jurand Koziegłowy 2-3 KS Łopuchowo 23 maja, 13:00
w Owińskach
Wiara Lecha Poznań 1-2 Maratończyk Brzeźno 23 maja, 16:30
Zawisza Dolsk 4-1 LKS Kicin 23 maja, 17:00
Przemysław Poznań 4-1 Las Puszczykowo 24 maja, 12:00
Orkan Jarosławiec 5-1 Clescevia Kleszczewo 24 maja, 14:00

Kolejka 23 - 30-31 maja

Wiara Lecha Poznań 7-0 LKS Kicin 30 maja, 16:00
Orkan Jarosławiec 3-0 KS Gniezno
(wo)
Clescevia Kleszczewo 2-3 Przemysław Poznań 31 maja, 14:00
Las Puszczykowo 1-2 Zawisza Dolsk 30 maja, 16:00
Maratończyk Brzeźno 1-3 Jurand Koziegłowy 30 maja, 17:30
KS Łopuchowo 3-2 Czarni Czerniejewo 30 maja, 16:00
Pogoń Książ Wielkopolski 3-0 Polonia II Środa Wielkopolska 30 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-6; przekroczenie limitu czasu gry zawodników drużyny gości w jednym terminie

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Las Puszczykowo 2-3 Wiara Lecha Poznań 6 czerwca, 16:00
KS Gniezno 0-3 Pogoń Książ Wielkopolski
(wo)
Polonia II Środa Wielkopolska 5-1 KS Łopuchowo 6 czerwca, 18:00
Czarni Czerniejewo 5-2 Maratończyk Brzeźno 7 czerwca, 14:00
Jurand Koziegłowy 3-1 LKS Kicin 9 czerwca, 20:00
w Owińskach
Zawisza Dolsk 0-2 Clescevia Kleszczewo 6 czerwca, 17:00
Przemysław Poznań 2-5 Orkan Jarosławiec 7 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 13 czerwca

Przemysław Poznań 3-0 KS Gniezno
(wo)
Orkan Jarosławiec 7-3 Zawisza Dolsk 14 czerwca, 14:00
Clescevia Kleszczewo 0-2 Wiara Lecha Poznań 14 czerwca, 14:00
Las Puszczykowo 1-0 Jurand Koziegłowy 13 czerwca, 16:00
LKS Kicin 3-0 Czarni Czerniejewo 13 czerwca, 15:00
Maratończyk Brzeźno 4-6 Polonia II Środa Wielkopolska 14 czerwca, 15:00
KS Łopuchowo 2-2 Pogoń Książ Wielkopolski 13 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 20 czerwca

KS Gniezno 0-3 KS Łopuchowo
(wo)
Pogoń Książ Wielkopolski 3-1 Maratończyk Brzeźno 20 czerwca, 16:00
Polonia II Środa Wielkopolska 10-0 LKS Kicin 20 czerwca, 16:00
Czarni Czerniejewo 5-1 Las Puszczykowo 20 czerwca, 16:00
Jurand Koziegłowy 3-0 Clescevia Kleszczewo 20 czerwca, 16:00
(wo)
w Owińskach / na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wiara Lecha Poznań 4-0 Orkan Jarosławiec 20 czerwca, 16:00
Zawisza Dolsk 3-3 Przemysław Poznań 20 czerwca, 16:00

Klasa okręgowa 2014/2015 (Poznań (wschód))
Klasa okręgowa 2014/2015 (Poznań (zachód))

Klasa A 2014/2015 (Poznań II)
Klasa A 2014/2015 (Poznań III)

Klasa B 2014/2015 (Poznań I)
Klasa B 2014/2015 (Poznań II)
Klasa B 2014/2015 (Poznań III)
Klasa B 2014/2015 (Poznań IV)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas