[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2014/2015, grupa: Poznań III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Nałęcz Ostroróg 22 56 18 2 2 68-19 9 2 0 38-10 9 0 2 30-9
2.  Orzeł Słopanowo 22 49 15 4 3 77-25 6 3 2 36-8 9 1 1 41-17
3.  LKS Baborówko 22 46 14 4 4 81-31 8 1 2 34-10 6 3 2 47-21
4.  Czarni II Wróblewo 22 39 12 3 7 67-40 7 1 3 36-7 5 2 4 31-33
5.  LKS Lipa 22 33 10 3 9 47-46 5 1 5 25-22 5 2 4 22-24 2 3 1 0 1 3-2
6.  Rokita II Rokietnica 22 33 10 3 9 33-38 5 1 5 18-21 5 2 4 15-17 2 3 1 0 1 2-3
7.  Zieloni Gaj Mały 22 32 10 2 10 40-43 6 0 5 30-26 4 2 5 10-17
8.  LZS Otorowo 22 25 7 4 11 38-58 4 2 5 18-30 3 2 6 20-28
9.  Rożnovia Rożnowo 22 24 7 3 12 31-47 5 1 5 22-18 2 2 7 9-29
10.  Matrot Kąsinowo 22 20 5 5 12 34-45 3 4 4 21-19 2 1 8 13-26
11.  Lech Podrzewie 22 15 4 3 15 34-81 3 1 7 24-38 1 2 8 10-43
12.  Sparta Brody 22 5 1 2 19 14-91 0 2 9 7-46 1 0 10 7-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Nałęcz Ostroróg    3-2 2-2 2-1 3-0* 1-1 3-1 3-2 7-0* 3-0 2-1 9-0 
 2 Orzeł Słopanowo0-1     2-2 8-1 5-0 2-0 3-0 1-1 0-1 1-1 10-1 4-0 
 3 LKS Baborówko0-1 1-1     4-1 3-2 3-0 6-0 5-1 1-0 3-1 1-3 7-0 
 4 Czarni II Wróblewo1-0 1-2 2-2     7-0 1-2 0-1 4-0 3-0* 4-0 6-0 7-0 
 5 LKS Lipa3-1 0-3 6-3 3-3     1-2 1-2 0-3* 1-3 4-1 4-0 2-1 
 6 Rokita II Rokietnica0-3 2-3 0-4 3-5 0-2     1-1 3-1 4-1 1-0 2-0 2-1 
 7 Zieloni Gaj Mały0-5 1-2 2-4 2-4 1-3 2-1     5-2 7-1 3-2 4-0 3-2 
 8 LZS Otorowo1-6 1-6 4-3 3-0 2-6 0-3 1-0     1-1 1-0 3-3 1-2 
 9 Rożnovia Rożnowo2-3 3-4 1-3 2-2 0-1 3-0 1-0 2-1     2-3 5-1 1-0 
 10 Matrot Kąsinowo1-3 2-5 1-3 2-3 0-0 2-2 1-1 2-2 1-0     5-0 4-0 
 11 Lech Podrzewie1-5 3-4 0-9 2-5 3-3 2-3 0-3* 2-4 2-0 4-1     5-1 
 12 Sparta Brody0-2 0-9 1-12 2-6 0-5 0-1 0-1 1-3 2-2 0-4 1-1     

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Sparta Brody 1-3 LZS Otorowo 31 sierpnia, 12:00
Rożnovia Rożnowo 2-2 Czarni II Wróblewo 31 sierpnia, 16:00
Rokita II Rokietnica 1-0 Matrot Kąsinowo 31 sierpnia, 15:00
Orzeł Słopanowo 3-0 Zieloni Gaj Mały 31 sierpnia, 14:00
Nałęcz Ostroróg 2-1 Lech Podrzewie 31 sierpnia, 13:30
LKS Lipa 6-3 LKS Baborówko 31 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 6-7 września

LZS Otorowo 4-3 LKS Baborówko 7 września, 14:00
Lech Podrzewie 3-3 LKS Lipa 6 września, 17:00
Zieloni Gaj Mały 0-5 Nałęcz Ostroróg 7 września, 16:00
Matrot Kąsinowo 2-5 Orzeł Słopanowo 7 września, 11:00
Czarni II Wróblewo 1-2 Rokita II Rokietnica 7 września, 11:00
Sparta Brody 2-2 Rożnovia Rożnowo 7 września, 12:00

Kolejka 3 - 13-14 września

Rożnovia Rożnowo 2-1 LZS Otorowo 14 września, 16:00
Rokita II Rokietnica 2-1 Sparta Brody 14 września, 15:00
Orzeł Słopanowo 8-1 Czarni II Wróblewo 14 września, 14:00
Nałęcz Ostroróg 3-0 Matrot Kąsinowo 14 września, 13:30
LKS Lipa 1-2 Zieloni Gaj Mały 14 września, 13:00
LKS Baborówko 1-3 Lech Podrzewie 14 września, 13:00

Kolejka 4 - 20-21 września

LZS Otorowo 3-3 Lech Podrzewie 21 września, 14:00
Zieloni Gaj Mały 2-4 LKS Baborówko 21 września, 16:00
Matrot Kąsinowo 0-0 LKS Lipa 21 września, 11:00
Czarni II Wróblewo 1-0 Nałęcz Ostroróg 21 września, 11:00
Sparta Brody 0-9 Orzeł Słopanowo 21 września, 12:00
Rożnovia Rożnowo 3-0 Rokita II Rokietnica 21 września, 14:00

Kolejka 5 - 27-28 września

Rokita II Rokietnica 3-1 LZS Otorowo 28 września, 15:00
Orzeł Słopanowo 0-1 Rożnovia Rożnowo 28 września, 14:00
Nałęcz Ostroróg 9-0 Sparta Brody 28 września, 13:30
LKS Lipa 3-3 Czarni II Wróblewo 28 września, 13:00
LKS Baborówko 3-1 Matrot Kąsinowo 28 września, 13:00
Lech Podrzewie 0-3 Zieloni Gaj Mały 27 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 6 - 4-5 października

LZS Otorowo 1-0 Zieloni Gaj Mały 5 października, 14:00
Matrot Kąsinowo 5-0 Lech Podrzewie 5 października, 11:00
Czarni II Wróblewo 2-2 LKS Baborówko 5 października, 11:00
Sparta Brody 0-5 LKS Lipa 5 października, 12:00
Rożnovia Rożnowo 2-3 Nałęcz Ostroróg 5 października, 16:00
Rokita II Rokietnica 2-3 Orzeł Słopanowo 5 października, 15:00

Kolejka 7 - 11-12 października

Orzeł Słopanowo 1-1 LZS Otorowo 12 października, 14:00
Nałęcz Ostroróg 1-1 Rokita II Rokietnica 12 października, 11:30
LKS Lipa 1-3 Rożnovia Rożnowo 12 października, 13:00
LKS Baborówko 7-0 Sparta Brody 12 października, 13:00
Lech Podrzewie 2-5 Czarni II Wróblewo 11 października, 15:00
Zieloni Gaj Mały 3-2 Matrot Kąsinowo 12 października, 15:00

Kolejka 8 - 18-19 października

LZS Otorowo 1-0 Matrot Kąsinowo 19 października, 14:00
Czarni II Wróblewo 0-1 Zieloni Gaj Mały 19 października, 11:00
Sparta Brody 1-1 Lech Podrzewie 19 października, 12:00
Rożnovia Rożnowo 1-3 LKS Baborówko 19 października, 15:00
Rokita II Rokietnica 0-2 LKS Lipa 19 października, 15:00
Orzeł Słopanowo 0-1 Nałęcz Ostroróg 19 października, 14:00

Kolejka 9 - 25-26 października

Nałęcz Ostroróg 3-2 LZS Otorowo 26 października, 13:30
LKS Lipa 0-3 Orzeł Słopanowo 26 października, 13:00
LKS Baborówko 3-0 Rokita II Rokietnica 26 października, 13:00
Lech Podrzewie 2-0 Rożnovia Rożnowo 25 października, 15:00
Zieloni Gaj Mały 3-2 Sparta Brody 26 października, 14:00
Matrot Kąsinowo 2-3 Czarni II Wróblewo 26 października, 11:00

Kolejka 10 - 8-9 listopada

LZS Otorowo 3-0 Czarni II Wróblewo 9 listopada, 13:00
Sparta Brody 0-4 Matrot Kąsinowo 9 listopada, 12:00
Rożnovia Rożnowo 1-0 Zieloni Gaj Mały 9 listopada, 14:00
Rokita II Rokietnica 2-0 Lech Podrzewie 9 listopada, 14:00
Orzeł Słopanowo 2-2 LKS Baborówko 9 listopada, 14:00
Nałęcz Ostroróg 3-0 LKS Lipa 8 listopada, 14:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 11 - 15-16 listopada

LKS Lipa 0-3 LZS Otorowo 16 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 6-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Baborówko 0-1 Nałęcz Ostroróg 16 listopada, 13:00
Lech Podrzewie 3-4 Orzeł Słopanowo 15 listopada, 14:00
Zieloni Gaj Mały 2-1 Rokita II Rokietnica 16 listopada, 13:00
Matrot Kąsinowo 1-0 Rożnovia Rożnowo 16 listopada, 11:00
Czarni II Wróblewo 7-0 Sparta Brody 16 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 28-29 marca

LZS Otorowo 1-2 Sparta Brody 29 marca, 14:00
Czarni II Wróblewo 3-0 Rożnovia Rożnowo 29 marca, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Matrot Kąsinowo 2-2 Rokita II Rokietnica 29 marca, 11:00
Zieloni Gaj Mały 1-2 Orzeł Słopanowo 29 marca, 15:00
Lech Podrzewie 1-5 Nałęcz Ostroróg 29 marca, 15:00
LKS Baborówko 3-2 LKS Lipa 29 marca, 14:00

Kolejka 13 - 11-12 kwietnia

LKS Baborówko 5-1 LZS Otorowo 12 kwietnia, 14:00
LKS Lipa 4-0 Lech Podrzewie 12 kwietnia, 13:00
Nałęcz Ostroróg 3-1 Zieloni Gaj Mały 12 kwietnia, 13:30
Orzeł Słopanowo 1-1 Matrot Kąsinowo 12 kwietnia, 14:00
Rokita II Rokietnica 3-5 Czarni II Wróblewo 12 kwietnia, 15:00
Rożnovia Rożnowo 1-0 Sparta Brody 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 18-19 kwietnia

LZS Otorowo 1-1 Rożnovia Rożnowo 19 kwietnia, 14:00
Sparta Brody 0-1 Rokita II Rokietnica 19 kwietnia, 12:00
Czarni II Wróblewo 1-2 Orzeł Słopanowo 19 kwietnia, 11:00
Matrot Kąsinowo 1-3 Nałęcz Ostroróg 19 kwietnia, 11:00
Zieloni Gaj Mały 1-3 LKS Lipa 19 kwietnia, 13:30
Lech Podrzewie 0-9 LKS Baborówko 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 25-26 kwietnia

Lech Podrzewie 2-4 LZS Otorowo 26 kwietnia, 15:00
LKS Baborówko 6-0 Zieloni Gaj Mały 26 kwietnia, 14:00
LKS Lipa 4-1 Matrot Kąsinowo 26 kwietnia, 13:00
Nałęcz Ostroróg 2-1 Czarni II Wróblewo 26 kwietnia, 13:30
Orzeł Słopanowo 4-0 Sparta Brody 26 kwietnia, 14:00
Rokita II Rokietnica 4-1 Rożnovia Rożnowo 26 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 9-10 maja

LZS Otorowo 0-3 Rokita II Rokietnica 10 maja, 14:00
Rożnovia Rożnowo 3-4 Orzeł Słopanowo 10 maja, 16:00
Sparta Brody 0-2 Nałęcz Ostroróg 10 maja, 12:00
Czarni II Wróblewo 7-0 LKS Lipa 10 maja, 11:00
Matrot Kąsinowo 1-3 LKS Baborówko 10 maja, 11:00
Zieloni Gaj Mały 4-0 Lech Podrzewie 10 maja, 13:30

Kolejka 17 - 16-17 maja

Zieloni Gaj Mały 5-2 LZS Otorowo 17 maja, 13:30
Lech Podrzewie 4-1 Matrot Kąsinowo 17 maja, 15:00
LKS Baborówko 4-1 Czarni II Wróblewo 17 maja, 14:00
LKS Lipa 2-1 Sparta Brody 17 maja, 13:00
Nałęcz Ostroróg 7-0 Rożnovia Rożnowo 17 maja, 13:30
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 7-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; utrzymano wynik z boiska
Orzeł Słopanowo 2-0 Rokita II Rokietnica 17 maja, 14:00

Kolejka 18 - 23-24 maja

LZS Otorowo 1-6 Orzeł Słopanowo 4 czerwca, 14:00
Rokita II Rokietnica 0-3 Nałęcz Ostroróg 24 maja, 15:00
Rożnovia Rożnowo 0-1 LKS Lipa 24 maja, 16:00
Sparta Brody 1-12 LKS Baborówko 24 maja, 12:00
Czarni II Wróblewo 6-0 Lech Podrzewie 24 maja, 11:00
Matrot Kąsinowo 1-1 Zieloni Gaj Mały 24 maja, 11:00

Kolejka 19 - 30-31 maja

Matrot Kąsinowo 2-2 LZS Otorowo 31 maja, 11:00
Zieloni Gaj Mały 2-4 Czarni II Wróblewo 31 maja, 13:30
Lech Podrzewie 5-1 Sparta Brody 31 maja, 15:00
LKS Baborówko 1-0 Rożnovia Rożnowo 31 maja, 14:00
LKS Lipa 1-2 Rokita II Rokietnica 31 maja, 11:00
Nałęcz Ostroróg 3-2 Orzeł Słopanowo 31 maja, 13:30

Kolejka 20 - 6-7 czerwca

LZS Otorowo 1-6 Nałęcz Ostroróg 7 czerwca, 14:00
Orzeł Słopanowo 5-0 LKS Lipa 7 czerwca, 14:00
Rokita II Rokietnica 0-4 LKS Baborówko 7 czerwca, 15:00
Rożnovia Rożnowo 5-1 Lech Podrzewie 7 czerwca, 16:00
Sparta Brody 0-1 Zieloni Gaj Mały 7 czerwca, 12:00
Czarni II Wróblewo 4-0 Matrot Kąsinowo 7 czerwca, 11:00

Kolejka 21 - 13 czerwca

Czarni II Wróblewo 4-0 LZS Otorowo 14 czerwca, 11:00
Matrot Kąsinowo 4-0 Sparta Brody 14 czerwca, 11:00
Zieloni Gaj Mały 7-1 Rożnovia Rożnowo 14 czerwca, 13:30
Lech Podrzewie 2-3 Rokita II Rokietnica 14 czerwca, 15:00
LKS Baborówko 1-1 Orzeł Słopanowo 14 czerwca, 14:00
LKS Lipa 3-1 Nałęcz Ostroróg 14 czerwca, 13:00

Kolejka 22 - 20 czerwca

LZS Otorowo 2-6 LKS Lipa 21 czerwca, 14:00
Nałęcz Ostroróg 2-2 LKS Baborówko 21 czerwca, 14:00
Orzeł Słopanowo 10-1 Lech Podrzewie 21 czerwca, 14:00
Rokita II Rokietnica 1-1 Zieloni Gaj Mały 21 czerwca, 11:00
Rożnovia Rożnowo 2-3 Matrot Kąsinowo 21 czerwca, 14:00
Sparta Brody 2-6 Czarni II Wróblewo 21 czerwca, 11:00

Klasa A 2014/2015 (Poznań I)
Klasa A 2014/2015 (Poznań II)
Klasa A 2014/2015 (Poznań III)

Klasa B 2014/2015 (Poznań I)
Klasa B 2014/2015 (Poznań II)
Klasa B 2014/2015 (Poznań IV)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas