[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2014/2015, grupa: Poznań IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ogrol Sielinko 24 55 17 4 3 73-16 10 1 1 46-7 7 3 2 27-9
2.  Zenit Wytomyśl 24 54 17 3 4 76-33 10 1 1 37-10 7 2 3 39-23
3.  Płomień II Przyprostynia 24 47 14 5 5 69-31 7 3 2 43-21 7 2 3 26-10
4.  Piast Jabłonna 24 46 13 7 4 78-28 8 2 2 39-12 5 5 2 39-16
5.  Sam Jastrzębsko Stare 24 38 11 5 8 46-39 6 4 2 27-17 5 1 6 19-22
6.  TS 05 Nowy Tomyśl 24 36 10 6 8 51-49 4 3 5 23-25 6 3 3 28-24
7.  Borusja Boruja Kościelna 24 32 9 5 10 48-52 4 5 3 23-21 5 0 7 25-31
8.  Błędno Nądnia 24 30 9 3 12 51-65 6 0 6 31-36 3 3 6 20-29 2 6 2 0 0 7-2
9.  Dąb Bolewice 24 30 9 3 12 32-54 5 2 5 12-17 4 1 7 20-37 2 0 0 0 2 2-7
10.  Grom Zębowo 24 29 9 2 13 66-73 5 0 7 39-39 4 2 6 27-34
11.  Orzeł Łowyń 24 27 7 6 11 48-62 5 3 4 34-26 2 3 7 14-36
12.  LZS Wąsowo 24 11 3 2 19 33-93 1 1 10 17-46 2 1 9 16-47
13.  Jastrząb Rudniki 24 7 2 1 21 28-104 2 1 9 14-37 0 0 12 14-67
Błyskawica Pakosław wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Ogrol Sielinko    0-0 2-1 0-3 2-0 3-1 5-0 3-0 2-0 6-1 3-0* 9-1 11-0 
 2 Zenit Wytomyśl1-0     2-1 1-0 2-2 1-2 3-1 6-0 6-1 4-2 4-1 5-0 2-0 
 3 Płomień II Przyprostynia1-1 4-1     2-2 2-1 6-2 3-0 2-2 1-2 4-6 3-2 6-1 9-1 
 4 Piast Jabłonna0-0 0-3 0-0     4-1 1-0 4-1 2-0 0-3* 7-3 11-0 4-1 6-0 
 5 Sam Jastrzębsko Stare0-2 3-2 0-2 0-0     3-3 2-1 2-1 6-1 2-1 1-1 1-1 7-2 
 6 TS 05 Nowy Tomyśl0-1 2-2 0-5 1-2 1-2     2-1 1-4 1-1 3-3 5-2 5-1 2-1 
 7 Borusja Boruja Kościelna0-0 3-2 2-1 2-2 0-2 2-2     3-3 5-0* 0-3 1-1 3-4 2-1 
 8 Błędno Nądnia1-5 1-7 0-2 1-5 5-2 2-3 3-5     4-2 3-0* 2-1 3-1 6-3 
 9 Dąb Bolewice2-0 0-3 0-1 1-1 1-0 1-3 3-2 0-3*     0-2 0-0 2-1 2-1 
 10 Grom Zębowo2-4 3-7 1-4 5-4 1-4 3-4 3-4 4-3 1-2     4-1 4-1 8-1 
 11 Orzeł Łowyń0-3 3-4 3-3 2-2 3-1 1-3 1-4 3-0 4-1 1-1     5-2 8-2 
 12 LZS Wąsowo0-7 2-5 0-2 1-4 1-3 0-4 1-4 3-3 2-4 2-5 1-3     4-2 
 13 Jastrząb Rudniki2-4 2-3 0-4 0-14 0-1 1-1 1-2 0-1 5-3 2-0 1-2 0-2     

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Zenit Wytomyśl - Błyskawica Pakosław 31 sierpnia, 14:00
było 1-0, anulowany
TS 05 Nowy Tomyśl 1-4 Błędno Nądnia 31 sierpnia, 14:00
Sam Jastrzębsko Stare 2-1 Borusja Boruja Kościelna 31 sierpnia, 16:00
Płomień II Przyprostynia 1-2 Dąb Bolewice 31 sierpnia, 17:00
w Zbąszyniu
Piast Jabłonna 7-3 Grom Zębowo 31 sierpnia, 15:00
Orzeł Łowyń 8-2 Jastrząb Rudniki 31 sierpnia, 14:00
Ogrol Sielinko 9-1 LZS Wąsowo 31 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 6-7 września

Jastrząb Rudniki 2-4 Ogrol Sielinko 7 września, 12:00
Grom Zębowo 4-1 Orzeł Łowyń 7 września, 14:00
Dąb Bolewice 1-1 Piast Jabłonna 7 września, 12:00
Borusja Boruja Kościelna 2-1 Płomień II Przyprostynia 6 września, 16:00
Błędno Nądnia 5-2 Sam Jastrzębsko Stare 7 września, 11:00
Zenit Wytomyśl 1-2 TS 05 Nowy Tomyśl 7 września, 14:00
LZS Wąsowo - Błyskawica Pakosław 7 września, 14:00
było 0-3, anulowany

Kolejka 3 - 10 września

TS 05 Nowy Tomyśl - Błyskawica Pakosław 10 września, 17:00
było 5-1, anulowany
Sam Jastrzębsko Stare 3-2 Zenit Wytomyśl 10 września, 17:00
Płomień II Przyprostynia 2-2 Błędno Nądnia 24 sierpnia, 11:00
w Nądni; Płomień II gospodarzem
Piast Jabłonna 4-1 Borusja Boruja Kościelna 10 września, 17:00
Orzeł Łowyń 4-1 Dąb Bolewice 10 września, 17:00
Ogrol Sielinko 6-1 Grom Zębowo 10 września, 17:00
LZS Wąsowo 4-2 Jastrząb Rudniki 10 września, 17:00

Kolejka 4 - 13-14 września

Grom Zębowo 4-1 LZS Wąsowo 14 września, 14:00
Dąb Bolewice 2-0 Ogrol Sielinko 14 września, 12:00
Borusja Boruja Kościelna 1-1 Orzeł Łowyń 13 września, 16:00
Błędno Nądnia 1-5 Piast Jabłonna 14 września, 11:00
Zenit Wytomyśl 2-1 Płomień II Przyprostynia 14 września, 14:00
TS 05 Nowy Tomyśl 1-2 Sam Jastrzębsko Stare 14 września, 14:00
Jastrząb Rudniki - Błyskawica Pakosław 14 września, 12:00
było 2-1, anulowany

Kolejka 5 - 20-21 września

Sam Jastrzębsko Stare - Błyskawica Pakosław 21 września, 16:00
było 4-1, anulowany
Płomień II Przyprostynia 6-2 TS 05 Nowy Tomyśl 20 września, 15:00
Piast Jabłonna 0-3 Zenit Wytomyśl 21 września, 15:00
Orzeł Łowyń 3-0 Błędno Nądnia 21 września, 14:00
Ogrol Sielinko 5-0 Borusja Boruja Kościelna 21 września, 13:00
LZS Wąsowo 2-4 Dąb Bolewice 21 września, 14:00
Jastrząb Rudniki 2-0 Grom Zębowo 21 września, 12:00

Kolejka 6 - 27-28 września

Dąb Bolewice 2-1 Jastrząb Rudniki 28 września, 12:00
Borusja Boruja Kościelna 3-4 LZS Wąsowo 27 września, 16:00
Błędno Nądnia 1-5 Ogrol Sielinko 28 września, 11:00
Zenit Wytomyśl 4-1 Orzeł Łowyń 28 września, 14:00
TS 05 Nowy Tomyśl 1-2 Piast Jabłonna 28 września, 14:00
Sam Jastrzębsko Stare 0-2 Płomień II Przyprostynia 28 września, 16:00
Grom Zębowo - Błyskawica Pakosław 28 września, 14:00
było 7-2, anulowany

Kolejka 7 - 4-5 października

Płomień II Przyprostynia - Błyskawica Pakosław 4 października, 14:00
mecz przerwany w przy stanie 10-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości, anulowany
Piast Jabłonna 4-1 Sam Jastrzębsko Stare 5 października, 15:00
Orzeł Łowyń 1-3 TS 05 Nowy Tomyśl 5 października, 14:00
Ogrol Sielinko 0-0 Zenit Wytomyśl 5 października, 13:00
LZS Wąsowo 3-3 Błędno Nądnia 5 października, 14:00
Jastrząb Rudniki 1-2 Borusja Boruja Kościelna 5 października, 12:00
Grom Zębowo 1-2 Dąb Bolewice 5 października, 14:00

Kolejka 8 - 11-12 października

Borusja Boruja Kościelna 0-3 Grom Zębowo 11 października, 15:00
Błędno Nądnia 6-3 Jastrząb Rudniki 12 października, 15:00
Zenit Wytomyśl 5-0 LZS Wąsowo 12 października, 14:00
TS 05 Nowy Tomyśl 0-1 Ogrol Sielinko 12 października, 14:00
Sam Jastrzębsko Stare 1-1 Orzeł Łowyń 12 października, 15:00
Płomień II Przyprostynia 2-2 Piast Jabłonna 12 października, 15:00
Dąb Bolewice - Błyskawica Pakosław 12 października, 12:00
we Lwówku, było 1-2, anulowany

Kolejka 9 - 18-19 października

Piast Jabłonna - Błyskawica Pakosław 19 października, 15:00
było 6-0, anulowany
Orzeł Łowyń 3-3 Płomień II Przyprostynia 19 października, 14:00
Ogrol Sielinko 2-0 Sam Jastrzębsko Stare 19 października, 13:00
LZS Wąsowo 0-4 TS 05 Nowy Tomyśl 19 października, 14:00
Jastrząb Rudniki 2-3 Zenit Wytomyśl 19 października, 12:00
Grom Zębowo 4-3 Błędno Nądnia 19 października, 14:00
Dąb Bolewice 3-2 Borusja Boruja Kościelna 19 października, 12:00

Kolejka 10 - 25-26 października

Błędno Nądnia 4-2 Dąb Bolewice 26 października, 14:00
Zenit Wytomyśl 4-2 Grom Zębowo 26 października, 14:00
TS 05 Nowy Tomyśl 2-1 Jastrząb Rudniki 26 października, 14:00
Sam Jastrzębsko Stare 1-1 LZS Wąsowo 26 października, 14:00
Płomień II Przyprostynia 1-1 Ogrol Sielinko 25 października, 15:00
w Zbąszyniu
Piast Jabłonna 11-0 Orzeł Łowyń 26 października, 14:00
Borusja Boruja Kościelna - Błyskawica Pakosław 25 października, 15:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany

Kolejka 11 - 8-9 listopada

Orzeł Łowyń - Błyskawica Pakosław 8 listopada, 13:00
było 7-1, anulowany
Ogrol Sielinko 0-3 Piast Jabłonna 8 listopada, 13:00
LZS Wąsowo 0-2 Płomień II Przyprostynia 8 listopada, 14:00
Jastrząb Rudniki 0-1 Sam Jastrzębsko Stare 8 listopada, 12:00
Grom Zębowo 3-4 TS 05 Nowy Tomyśl 8 listopada, 14:00
Dąb Bolewice 0-3 Zenit Wytomyśl 8 listopada, 12:00
Borusja Boruja Kościelna 3-3 Błędno Nądnia 8 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 11 listopada

Zenit Wytomyśl 3-1 Borusja Boruja Kościelna 11 listopada, 13:00
TS 05 Nowy Tomyśl 1-1 Dąb Bolewice 11 listopada, 14:00
Sam Jastrzębsko Stare 2-1 Grom Zębowo 11 listopada, 13:00
Płomień II Przyprostynia 9-1 Jastrząb Rudniki 11 listopada, 13:00
w Zbąszyniu
Piast Jabłonna 4-1 LZS Wąsowo 11 listopada, 13:00
Orzeł Łowyń 0-3 Ogrol Sielinko 11 listopada, 13:00
na boisku 3-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Błędno Nądnia - Błyskawica Pakosław 11 listopada, 13:00
było 2-3, anulowany

Kolejka 13 - 15-16 listopada

Ogrol Sielinko - Błyskawica Pakosław 15 listopada, 13:00
było 3-0, anulowany
LZS Wąsowo 1-3 Orzeł Łowyń 16 listopada, 13:00
Jastrząb Rudniki 0-14 Piast Jabłonna 16 listopada, 12:00
Grom Zębowo 1-4 Płomień II Przyprostynia 16 listopada, 13:00
Dąb Bolewice 1-0 Sam Jastrzębsko Stare 16 listopada, 12:00
Borusja Boruja Kościelna 2-2 TS 05 Nowy Tomyśl 15 listopada, 13:00
Błędno Nądnia 1-7 Zenit Wytomyśl 16 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 28-29 marca

Pauza: Zenit Wytomyśl.
 
Błędno Nądnia 2-3 TS 05 Nowy Tomyśl 29 marca, 11:00
Borusja Boruja Kościelna 0-2 Sam Jastrzębsko Stare 28 marca, 15:00
Dąb Bolewice 0-1 Płomień II Przyprostynia 29 marca, 12:00
Grom Zębowo 5-4 Piast Jabłonna 29 marca, 14:00
Jastrząb Rudniki 1-2 Orzeł Łowyń 29 marca, 14:00
LZS Wąsowo 0-7 Ogrol Sielinko 29 marca, 14:00

Kolejka 15 - 4 kwietnia

Pauza: LZS Wąsowo.
 
Ogrol Sielinko 11-0 Jastrząb Rudniki 4 kwietnia, 16:00
Orzeł Łowyń 1-1 Grom Zębowo 4 kwietnia, 16:00
Piast Jabłonna 0-3 Dąb Bolewice 4 kwietnia, 16:00
(wo)
gospodarze nie posiadali ważnych badań lekarskich
Płomień II Przyprostynia 3-0 Borusja Boruja Kościelna 4 kwietnia, 14:00
w Zbąszyniu
Sam Jastrzębsko Stare 2-1 Błędno Nądnia 4 kwietnia, 16:00
TS 05 Nowy Tomyśl 2-2 Zenit Wytomyśl 4 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 11-12 kwietnia

Pauza: TS 05 Nowy Tomyśl.
 
Zenit Wytomyśl 2-2 Sam Jastrzębsko Stare 12 kwietnia, 14:00
Błędno Nądnia 0-2 Płomień II Przyprostynia 12 kwietnia, 11:00
Borusja Boruja Kościelna 2-2 Piast Jabłonna 11 kwietnia, 16:00
Dąb Bolewice 0-0 Orzeł Łowyń 12 kwietnia, 12:00
Grom Zębowo 2-4 Ogrol Sielinko 12 kwietnia, 14:00
Jastrząb Rudniki 0-2 LZS Wąsowo 12 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Pauza: Jastrząb Rudniki.
 
LZS Wąsowo 2-5 Grom Zębowo 19 kwietnia, 14:00
Ogrol Sielinko 2-0 Dąb Bolewice 19 kwietnia, 13:00
Orzeł Łowyń 1-4 Borusja Boruja Kościelna 19 kwietnia, 14:00
Piast Jabłonna 2-0 Błędno Nądnia 19 kwietnia, 15:00
Płomień II Przyprostynia 4-1 Zenit Wytomyśl 18 kwietnia, 17:00
w Zbąszyniu
Sam Jastrzębsko Stare 3-3 TS 05 Nowy Tomyśl 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Pauza: Sam Jastrzębsko Stare.
 
TS 05 Nowy Tomyśl 0-5 Płomień II Przyprostynia 26 kwietnia, 14:00
Zenit Wytomyśl 1-0 Piast Jabłonna 26 kwietnia, 14:00
Błędno Nądnia 2-1 Orzeł Łowyń 26 kwietnia, 11:00
Borusja Boruja Kościelna 0-0 Ogrol Sielinko 25 kwietnia, 16:00
Dąb Bolewice 2-1 LZS Wąsowo 26 kwietnia, 12:00
Grom Zębowo 8-1 Jastrząb Rudniki 26 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 1-3 maja

Pauza: Grom Zębowo.
 
Jastrząb Rudniki 5-3 Dąb Bolewice 3 maja, 14:00
LZS Wąsowo 1-4 Borusja Boruja Kościelna 3 maja, 14:00
Ogrol Sielinko 3-0 Błędno Nądnia 1 maja, 13:00
Orzeł Łowyń 3-4 Zenit Wytomyśl 3 maja, 14:00
Piast Jabłonna 1-0 TS 05 Nowy Tomyśl 3 maja, 15:00
Płomień II Przyprostynia 2-1 Sam Jastrzębsko Stare 22 marca, 11:00

Kolejka 20 - 9-10 maja

Pauza: Płomień II Przyprostynia.
 
Sam Jastrzębsko Stare 0-0 Piast Jabłonna 10 maja, 16:00
TS 05 Nowy Tomyśl 5-2 Orzeł Łowyń 10 maja, 14:00
Zenit Wytomyśl 1-0 Ogrol Sielinko 10 maja, 14:00
Błędno Nądnia 3-1 LZS Wąsowo 9 maja, 16:30
Borusja Boruja Kościelna 2-1 Jastrząb Rudniki 9 maja, 16:00
Dąb Bolewice 0-2 Grom Zębowo 10 maja, 12:00

Kolejka 21 - 16-17 maja

Pauza: Dąb Bolewice.
 
Grom Zębowo 3-4 Borusja Boruja Kościelna 17 maja, 14:00
Jastrząb Rudniki 0-1 Błędno Nądnia 17 maja, 14:00
LZS Wąsowo 2-5 Zenit Wytomyśl 17 maja, 14:00
Ogrol Sielinko 3-1 TS 05 Nowy Tomyśl 16 maja, 16:00
Orzeł Łowyń 3-1 Sam Jastrzębsko Stare 17 maja, 14:00
Piast Jabłonna 0-0 Płomień II Przyprostynia 17 maja, 15:00

Kolejka 22 - 23-24 maja

Pauza: Piast Jabłonna.
 
Płomień II Przyprostynia 3-2 Orzeł Łowyń 24 maja, 17:00
w Zbąszyniu
Sam Jastrzębsko Stare 0-2 Ogrol Sielinko 24 maja, 16:00
TS 05 Nowy Tomyśl 5-1 LZS Wąsowo 24 maja, 14:00
Zenit Wytomyśl 2-0 Jastrząb Rudniki 24 maja, 14:00
Błędno Nądnia 3-0 Grom Zębowo 24 maja, 11:00
(wo)
na boisku 0-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Borusja Boruja Kościelna 5-0 Dąb Bolewice 23 maja, 16:00
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; utrzymano wynik z boiska

Kolejka 23 - 30-31 maja

Pauza: Borusja Boruja Kościelna.
 
Dąb Bolewice 0-3 Błędno Nądnia 31 maja, 12:00
(wo)
na boisku 9-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Grom Zębowo 3-7 Zenit Wytomyśl 31 maja, 14:00
Jastrząb Rudniki 1-1 TS 05 Nowy Tomyśl 31 maja, 14:00
LZS Wąsowo 1-3 Sam Jastrzębsko Stare 31 maja, 14:00
Ogrol Sielinko 2-1 Płomień II Przyprostynia 30 maja, 16:00
Orzeł Łowyń 2-2 Piast Jabłonna 31 maja, 14:00

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Pauza: Orzeł Łowyń.
 
Piast Jabłonna 0-0 Ogrol Sielinko 7 czerwca, 15:00
Płomień II Przyprostynia 6-1 LZS Wąsowo 6 czerwca, 17:00
w Zbąszyniu
Sam Jastrzębsko Stare 7-2 Jastrząb Rudniki 7 czerwca, 16:00
TS 05 Nowy Tomyśl 3-3 Grom Zębowo 7 czerwca, 14:00
Zenit Wytomyśl 6-1 Dąb Bolewice 7 czerwca, 14:00
Błędno Nądnia 3-5 Borusja Boruja Kościelna 7 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 13 czerwca

Pauza: Błędno Nądnia.
 
Borusja Boruja Kościelna 3-2 Zenit Wytomyśl 13 czerwca, 16:00
Dąb Bolewice 1-3 TS 05 Nowy Tomyśl 14 czerwca, 12:00
Grom Zębowo 1-4 Sam Jastrzębsko Stare 14 czerwca, 14:00
Jastrząb Rudniki 0-4 Płomień II Przyprostynia 14 czerwca, 14:00
LZS Wąsowo 1-4 Piast Jabłonna 14 czerwca, 14:00
Ogrol Sielinko 3-0 Orzeł Łowyń 14 czerwca, 13:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 26 - 20 czerwca

Pauza: Ogrol Sielinko.
 
Orzeł Łowyń 5-2 LZS Wąsowo 21 czerwca, 14:00
Piast Jabłonna 6-0 Jastrząb Rudniki 21 czerwca, 14:00
Płomień II Przyprostynia 4-6 Grom Zębowo 21 czerwca, 11:00
Sam Jastrzębsko Stare 6-1 Dąb Bolewice 21 czerwca, 14:00
TS 05 Nowy Tomyśl 2-1 Borusja Boruja Kościelna 21 czerwca, 14:00
Zenit Wytomyśl 6-0 Błędno Nądnia 21 czerwca, 14:00

Klasa A 2014/2015 (Poznań I)
Klasa A 2014/2015 (Poznań II)
Klasa A 2014/2015 (Poznań III)

Klasa B 2014/2015 (Poznań I)
Klasa B 2014/2015 (Poznań II)
Klasa B 2014/2015 (Poznań III)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas