[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2014/2015, grupa: Poznań II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Skra Wielkopolska Otusz 22 62 20 2 0 103-25 10 1 0 47-12 10 1 0 56-13
2.  Arka Kiekrz 22 53 17 2 3 80-18 10 0 1 47-8 7 2 2 33-10
3.  Avia II Kamionki 22 47 15 2 5 81-33 8 0 3 45-12 7 2 2 36-21
4.  Złoci Złotkowo 22 39 12 3 7 88-56 7 2 2 58-27 5 1 5 30-29
5.  SKS 13 Poznań 22 35 11 2 9 67-38 6 2 3 33-15 5 0 6 34-23
6.  KS Gaj Wielki 22 32 9 5 8 57-56 5 2 4 26-23 4 3 4 31-33
7.  1920 II Mosina 22 24 6 6 10 45-50 3 3 5 23-22 3 3 5 22-28 2 3 1 0 1 3-3
8.  NKS Niepruszewo 22 24 7 3 12 38-75 5 2 4 23-34 2 1 8 15-41 2 3 1 0 1 3-3
9.  Orły Plewiska 22 23 6 5 11 49-63 5 3 3 33-24 1 2 8 16-39
10.  Odlew Poznań 22 19 4 7 11 34-60 3 3 5 19-23 1 4 6 15-37
11.  Pogrom Luboń 22 8 1 5 16 30-109 1 2 8 13-55 0 3 8 17-54 2 4 1 1 0 7-4
12.  Okoń Sapowice 22 8 2 2 18 34-123 1 2 8 26-58 1 0 10 8-65 2 1 0 1 1 4-7

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Skra Wielkopolska Otusz    1-1 5-2 2-1 2-1 5-1 3-0* 6-1 6-1 5-0 9-4 3-0* 
 2 Arka Kiekrz0-1     2-1 4-3 2-0 2-0 3-0* 5-0 6-1 4-0 3-2 16-0 
 3 Avia II Kamionki0-3 0-2     2-1 2-0 6-2 1-2 11-1 1-0 8-1 7-0 7-0 
 4 Złoci Złotkowo2-2 4-1 5-6     6-2 5-5 7-4 2-6 2-1 7-0 7-0 11-0 
 5 SKS 13 Poznań3-5 1-1 2-3 0-1     7-2 1-1 5-0 6-2 2-0 1-0 5-0 
 6 KS Gaj Wielki1-5 0-3 1-1 1-6 1-3     3-0* 2-1 4-0* 2-2 5-1 6-1 
 7 1920 II Mosina3-5 0-1 0-2 2-2 2-3 1-1     2-1 6-3 1-1 6-0* 0-3* 
 8 NKS Niepruszewo0-3* 1-7 0-3* 3-0* 3-2 1-8 2-1     6-4 1-1 4-4 2-1 
 9 Orły Plewiska1-4 3-1 2-2 2-4 3-2 0-2 2-2 2-2     3-2 8-2 7-1 
 10 Odlew Poznań0-5 0-1 1-4 6-1 0-2 1-4 3-3 2-0 1-1     1-1 4-1 
 11 Pogrom Luboń1-15 0-8 1-6 4-5 0-10 2-2 0-2 1-2 0-0 0-4     4-1 
 12 Okoń Sapowice2-8 0-7* 2-6 3-6 2-9 3-4 3-7 3-1 1-3 4-4 3-3     

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Odlew Poznań 3-3 1920 II Mosina 31 sierpnia, 10:00
NKS Niepruszewo 1-7 Arka Kiekrz 30 sierpnia, 16:00
KS Gaj Wielki 1-1 Avia II Kamionki 31 sierpnia, 15:00
w Bytyniu
Pogrom Luboń 1-15 Skra Wielkopolska Otusz 30 sierpnia, 14:00
Złoci Złotkowo 6-2 SKS 13 Poznań 30 sierpnia, 16:00
Okoń Sapowice 1-3 Orły Plewiska 10 września, 17:30

Kolejka 2 - 6-7 września

1920 II Mosina 6-3 Orły Plewiska 7 września, 15:00
SKS 13 Poznań 5-0 Okoń Sapowice 7 września, 12:00
Skra Wielkopolska Otusz 2-1 Złoci Złotkowo 6 września, 17:00
Avia II Kamionki 7-0 Pogrom Luboń 7 września, 11:00
w Kórniku
Odlew Poznań 2-0 NKS Niepruszewo 7 września, 10:00
KS Gaj Wielki 0-3 Arka Kiekrz 7 września, 15:00
w Bytyniu

Kolejka 3 - 13-14 września

NKS Niepruszewo 2-1 1920 II Mosina 13 września, 16:00
KS Gaj Wielki 2-2 Odlew Poznań 14 września, 15:00
w Bytyniu
Pogrom Luboń 0-8 Arka Kiekrz 13 września, 14:00
Złoci Złotkowo 5-6 Avia II Kamionki 13 września, 16:00
Okoń Sapowice 2-8 Skra Wielkopolska Otusz 13 września, 17:00
Orły Plewiska 3-2 SKS 13 Poznań 14 września, 11:00

Kolejka 4 - 20-21 września

1920 II Mosina 2-3 SKS 13 Poznań 21 września, 15:00
Skra Wielkopolska Otusz 6-1 Orły Plewiska 20 września, 16:30
Arka Kiekrz 4-3 Złoci Złotkowo 21 września, 15:00
Odlew Poznań 1-1 Pogrom Luboń 21 września, 10:00
NKS Niepruszewo 1-8 KS Gaj Wielki 20 września, 16:00
Okoń Sapowice 2-6 Avia II Kamionki 21 września, 13:00

Kolejka 5 - 27-28 września

KS Gaj Wielki 3-0 1920 II Mosina 28 września, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Pogrom Luboń 1-2 NKS Niepruszewo 27 września, 14:00
Złoci Złotkowo 7-0 Odlew Poznań 27 września, 16:00
Okoń Sapowice 0-7 Arka Kiekrz 27 września, 16:00
(wo)
przerwany w 55. minucie przy stanie 1-7 z powodu uderzenia sędziego przez zawodnika gospodarzy
Orły Plewiska 2-2 Avia II Kamionki 28 września, 11:00
SKS 13 Poznań 3-5 Skra Wielkopolska Otusz 28 września, 12:00

Kolejka 6 - 4-5 października

1920 II Mosina 3-5 Skra Wielkopolska Otusz 5 października, 15:00
Avia II Kamionki 2-0 SKS 13 Poznań 5 października, 11:00
w Kórniku
Arka Kiekrz 6-1 Orły Plewiska 4 października, 15:00
Odlew Poznań 4-1 Okoń Sapowice 5 października, 10:00
NKS Niepruszewo 3-0 Złoci Złotkowo 4 października, 16:00
(wo)
na boisku 2-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
KS Gaj Wielki 5-1 Pogrom Luboń 5 października, 15:00
w Bytyniu

Kolejka 7 - 11-12 października

Pogrom Luboń 0-2 1920 II Mosina 12 października, 14:00
Złoci Złotkowo 5-5 KS Gaj Wielki 11 października, 14:00
Okoń Sapowice 3-1 NKS Niepruszewo 11 października, 16:00
Orły Plewiska 3-2 Odlew Poznań 11 października, 14:00
SKS 13 Poznań 1-1 Arka Kiekrz 12 października, 12:00
Skra Wielkopolska Otusz 5-2 Avia II Kamionki 11 października, 16:00

Kolejka 8 - 18-19 października

1920 II Mosina 0-2 Avia II Kamionki 19 października, 15:00
Arka Kiekrz 0-1 Skra Wielkopolska Otusz 18 października, 15:00
Odlew Poznań 0-2 SKS 13 Poznań 19 października, 10:00
NKS Niepruszewo 6-4 Orły Plewiska 18 października, 15:00
KS Gaj Wielki 6-1 Okoń Sapowice 19 października, 15:00
w Bytyniu
Pogrom Luboń 4-5 Złoci Złotkowo 18 października, 14:00

Kolejka 9 - 25-26 października

Złoci Złotkowo 7-4 1920 II Mosina 25 października, 14:00
Okoń Sapowice 3-3 Pogrom Luboń 25 października, 15:00
Orły Plewiska 0-2 KS Gaj Wielki 25 października, 14:00
SKS 13 Poznań 5-0 NKS Niepruszewo 26 października, 12:00
Skra Wielkopolska Otusz 5-0 Odlew Poznań 25 października, 15:00
Avia II Kamionki 0-2 Arka Kiekrz 26 października, 11:00
w Kórniku

Kolejka 10 - 8-9 listopada

1920 II Mosina 0-1 Arka Kiekrz 9 listopada, 14:00
Odlew Poznań 1-4 Avia II Kamionki 9 listopada, 10:00
NKS Niepruszewo 0-3 Skra Wielkopolska Otusz 8 listopada, 14:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
KS Gaj Wielki 1-3 SKS 13 Poznań 9 listopada, 14:00
w Bytyniu
Pogrom Luboń 0-0 Orły Plewiska 9 listopada, 14:00
Złoci Złotkowo 11-0 Okoń Sapowice 8 listopada, 14:00

Kolejka 11 - 15-16 listopada

Okoń Sapowice 3-7 1920 II Mosina 15 listopada, 14:00
Orły Plewiska 2-4 Złoci Złotkowo 16 listopada, 11:00
SKS 13 Poznań 1-0 Pogrom Luboń 16 listopada, 12:00
Skra Wielkopolska Otusz 5-1 KS Gaj Wielki 15 listopada, 14:00
Avia II Kamionki 11-1 NKS Niepruszewo 16 listopada, 11:00
w Kórniku
Arka Kiekrz 4-0 Odlew Poznań 15 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 28-29 marca

1920 II Mosina 1-1 Odlew Poznań 29 marca, 15:00
Arka Kiekrz 5-0 NKS Niepruszewo 28 marca, 15:00
Avia II Kamionki 6-2 KS Gaj Wielki 29 marca, 14:00
w Kórniku
Skra Wielkopolska Otusz 9-4 Pogrom Luboń 28 marca, 15:00
SKS 13 Poznań 0-1 Złoci Złotkowo 29 marca, 12:00
Orły Plewiska 7-1 Okoń Sapowice 29 marca, 14:00

Kolejka 13 - 11-12 kwietnia

Arka Kiekrz 2-0 KS Gaj Wielki 12 kwietnia, 17:00
Orły Plewiska 2-2 1920 II Mosina 12 kwietnia, 11:00
Okoń Sapowice 2-9 SKS 13 Poznań 11 kwietnia, 17:00
Złoci Złotkowo 2-2 Skra Wielkopolska Otusz 11 kwietnia, 16:00
Pogrom Luboń 1-6 Avia II Kamionki 12 kwietnia, 11:00
NKS Niepruszewo 1-1 Odlew Poznań 12 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 - 18-19 kwietnia

1920 II Mosina 2-1 NKS Niepruszewo 19 kwietnia, 15:00
Odlew Poznań 1-4 KS Gaj Wielki 19 kwietnia, 10:00
Arka Kiekrz 3-2 Pogrom Luboń 18 kwietnia, 15:00
Avia II Kamionki 2-1 Złoci Złotkowo 19 kwietnia, 11:00
w Kórniku
Skra Wielkopolska Otusz 3-0 Okoń Sapowice 18 kwietnia, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
SKS 13 Poznań 6-2 Orły Plewiska 19 kwietnia, 12:00

Kolejka 15 - 25-26 kwietnia

Avia II Kamionki 7-0 Okoń Sapowice 26 kwietnia, 11:00
w Kórniku
SKS 13 Poznań 1-1 1920 II Mosina 26 kwietnia, 12:00
Orły Plewiska 1-4 Skra Wielkopolska Otusz 26 kwietnia, 11:00
Złoci Złotkowo 4-1 Arka Kiekrz 25 kwietnia, 16:00
Pogrom Luboń 0-4 Odlew Poznań 26 kwietnia, 11:00
KS Gaj Wielki 2-1 NKS Niepruszewo 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 9-10 maja

1920 II Mosina 1-1 KS Gaj Wielki 10 maja, 15:00
NKS Niepruszewo 4-4 Pogrom Luboń 10 maja, 16:00
Odlew Poznań 6-1 Złoci Złotkowo 10 maja, 10:00
Arka Kiekrz 16-0 Okoń Sapowice 9 maja, 15:00
Avia II Kamionki 1-0 Orły Plewiska 10 maja, 15:00
w Kórniku
Skra Wielkopolska Otusz 2-1 SKS 13 Poznań 9 maja, 17:00

Kolejka 17 - 16-17 maja

Skra Wielkopolska Otusz 3-0 1920 II Mosina 16 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
SKS 13 Poznań 2-3 Avia II Kamionki 17 maja, 12:00
Orły Plewiska 3-1 Arka Kiekrz 17 maja, 11:00
Okoń Sapowice 4-4 Odlew Poznań 16 maja, 17:00
Złoci Złotkowo 2-6 NKS Niepruszewo 16 maja, 16:00
Pogrom Luboń 2-2 KS Gaj Wielki 17 maja, 11:00

Kolejka 18 - 23-24 maja

1920 II Mosina 6-0 Pogrom Luboń 24 maja, 15:00
(wo)
na boisku 6-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
KS Gaj Wielki 1-6 Złoci Złotkowo 24 maja, 15:00
NKS Niepruszewo 2-1 Okoń Sapowice 24 maja, 16:00
Odlew Poznań 1-1 Orły Plewiska 24 maja, 10:00
Arka Kiekrz 2-0 SKS 13 Poznań 23 maja, 15:00
Avia II Kamionki 0-3 Skra Wielkopolska Otusz 24 maja, 11:00
w Kórniku

Kolejka 19 - 30-31 maja

Avia II Kamionki 1-2 1920 II Mosina 31 maja, 17:00
w Kórniku
Skra Wielkopolska Otusz 1-1 Arka Kiekrz 30 maja, 17:30
SKS 13 Poznań 2-0 Odlew Poznań 31 maja, 12:00
Orły Plewiska 2-2 NKS Niepruszewo 31 maja, 11:00
Okoń Sapowice 3-4 KS Gaj Wielki 30 maja, 17:00
Złoci Złotkowo 7-0 Pogrom Luboń 30 maja, 16:00

Kolejka 20 - 6-7 czerwca

1920 II Mosina 2-2 Złoci Złotkowo 7 czerwca, 15:00
Pogrom Luboń 4-1 Okoń Sapowice 7 czerwca, 11:00
KS Gaj Wielki 4-0 Orły Plewiska 6 czerwca, 17:00
(wo)
w Bytyniu / na boisku 4-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
NKS Niepruszewo 3-2 SKS 13 Poznań 7 czerwca, 16:00
Odlew Poznań 0-5 Skra Wielkopolska Otusz 7 czerwca, 10:00
Arka Kiekrz 2-1 Avia II Kamionki 7 czerwca, 17:00

Kolejka 21 - 13 czerwca

Arka Kiekrz 3-0 1920 II Mosina 13 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Avia II Kamionki 8-1 Odlew Poznań 14 czerwca, 11:00
w Kórniku
Skra Wielkopolska Otusz 6-1 NKS Niepruszewo 13 czerwca, 17:30
SKS 13 Poznań 7-2 KS Gaj Wielki 14 czerwca, 12:00
Orły Plewiska 8-2 Pogrom Luboń 14 czerwca, 11:00
Okoń Sapowice 3-6 Złoci Złotkowo 13 czerwca, 18:00

Kolejka 22 - 20 czerwca

1920 II Mosina 0-3 Okoń Sapowice 4 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Złoci Złotkowo 2-1 Orły Plewiska 21 czerwca, 12:00
Pogrom Luboń 0-10 SKS 13 Poznań 19 czerwca, 18:30
KS Gaj Wielki 1-5 Skra Wielkopolska Otusz 21 czerwca, 12:00
NKS Niepruszewo 0-3 Avia II Kamionki 21 czerwca, 12:00
(wo)
przerwany w I połowie przy stanie 0-3 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy / uznano wynik z boiska
Odlew Poznań 0-1 Arka Kiekrz 21 czerwca, 12:00

Klasa A 2014/2015 (Poznań I)
Klasa A 2014/2015 (Poznań II)
Klasa A 2014/2015 (Poznań III)

Klasa B 2014/2015 (Poznań I)
Klasa B 2014/2015 (Poznań III)
Klasa B 2014/2015 (Poznań IV)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas