[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2014/2015, grupa: Poznań I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Phytopharm Klęka 22 47 15 2 5 56-32 8 1 2 23-9 7 1 3 33-23
2.  Lotnik-1997 Poznań 22 43 13 4 5 59-36 8 2 1 35-18 5 2 4 24-18
3.  Avia Kamionki 22 41 12 5 5 59-30 9 0 2 42-13 3 5 3 17-17
4.  Meblorz Swarzędz 22 40 13 1 8 56-40 7 0 4 26-18 6 1 4 30-22
5.  KSGB Manieczki 22 33 9 6 7 38-36 5 3 3 19-13 4 3 4 19-23 4 7 2 1 1 7-6
6.  Stella II Luboń/Szczytniki 22 33 10 3 9 80-61 7 2 2 48-25 3 1 7 32-36 4 5 1 2 1 12-10
7.  Kłos II Zaniemyśl 22 33 10 3 9 43-45 6 2 3 24-19 4 1 6 19-26 4 4 1 1 2 7-10
8.  Fara Pelikan Żydowo 22 31 9 4 9 31-35 7 2 2 14-8 2 2 7 17-27
9.  Wełnianka Kiszkowo 22 24 6 6 10 48-63 3 4 4 29-32 3 2 6 19-31 2 4 1 1 0 3-2
10.  Antares Zalasewo 22 24 6 6 10 57-52 3 4 4 36-29 3 2 6 21-23 2 1 0 1 1 2-3
11.  Poznań FC 22 18 5 3 14 32-52 3 2 6 17-26 2 1 8 15-26
12.  GKS Gułtowy 22 7 2 1 19 26-103 2 0 9 15-47 0 1 10 11-56
Orkan Działyń wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Phytopharm Klęka    3-1 0-0 4-1 1-3 0-3 2-1 3-0* 3-0* 2-0 4-0 1-0 
 2 Lotnik-1997 Poznań2-1     0-0 5-3 4-0 3-2 3-2 3-5 2-2 4-1 3-1 6-1 
 3 Avia Kamionki2-3 1-0     3-1 4-1 0-3* 6-0 5-2 6-1 3-1 3-1 9-0 
 4 Meblorz Swarzędz1-3 1-4 3-0*     1-0 5-2 3-0 3-1 1-2 0-3* 2-1 6-2 
 5 KSGB Manieczki1-2 2-0 0-0 1-3     3-0 1-0 1-1 4-2 3-3 1-2 2-0 
 6 Stella II Luboń/Szczytniki3-4 3-0 3-5 5-5 3-3     5-0 3-0 6-4 4-1 3-1 10-2 
 7 Kłos II Zaniemyśl1-3 0-0 2-1 0-3 3-0 4-4     1-0 4-0 3-6 4-2 2-0 
 8 Fara Pelikan Żydowo2-0 0-3* 1-1 2-0 0-0 2-0 0-2     2-0 1-0 2-1 2-1 
 9 Wełnianka Kiszkowo3-3 2-2 3-3 0-4 3-4 9-4 1-4 1-5     1-1 1-0 5-2 
 10 Antares Zalasewo5-2 1-4 0-3 1-2 3-3 6-4 3-3 3-3 1-2     2-2 11-1 
 11 Poznań FC1-4 2-4 3-0 1-3 1-2 2-1 0-3 2-0 2-2 1-5     2-2 
 12 GKS Gułtowy2-8 3-6 2-4 0-5 0-3 2-9 2-4 2-0 0-4 1-0 1-4     

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Wełnianka Kiszkowo 1-0 Poznań FC 11 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (31 sierpnia, 14:00) przełożony z powodu dożynek
Stella II Luboń/Szczytniki 3-5 Avia Kamionki 31 sierpnia, 16:00
w Szczytnikach
Lotnik-1997 Poznań 6-1 GKS Gułtowy 30 sierpnia, 15:00
na boisku OSiR przy ul. Głuszyna
KSGB Manieczki 1-2 Phytopharm Klęka 31 sierpnia, 15:00
Kłos II Zaniemyśl 3-6 Antares Zalasewo 31 sierpnia, 11:00
Fara Pelikan Żydowo 2-0 Meblorz Swarzędz 31 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 6-7 września

Poznań FC 1-5 Antares Zalasewo 7 września, 14:00
na boisku ZSMS nr 2 przy ul. Armii Poznań
Phytopharm Klęka 2-1 Kłos II Zaniemyśl 7 września, 13:00
GKS Gułtowy 0-3 KSGB Manieczki 7 września, 15:00
Fara Pelikan Żydowo 0-3 Lotnik-1997 Poznań 7 września, 11:00
(wo)
na boisku 0-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Avia Kamionki 3-1 Meblorz Swarzędz 7 września, 14:00
w Kórniku
Wełnianka Kiszkowo 9-4 Stella II Luboń/Szczytniki 7 września, 14:00

Kolejka 3 - 13-14 września

Stella II Luboń/Szczytniki 3-1 Poznań FC 14 września, 16:00
w Szczytnikach
Meblorz Swarzędz 1-2 Wełnianka Kiszkowo 14 września, 15:00
w Gruszczynie
Lotnik-1997 Poznań 0-0 Avia Kamionki 13 września, 15:00
na boisku OSiR przy ul. Głuszyna
KSGB Manieczki 1-1 Fara Pelikan Żydowo 14 września, 15:00
Kłos II Zaniemyśl 2-0 GKS Gułtowy 14 września, 11:00
Antares Zalasewo 5-2 Phytopharm Klęka 14 września, 11:00

Kolejka 4 - 20-21 września

Poznań FC 1-4 Phytopharm Klęka 21 września, 12:00
na boisku ZSMS nr 2 przy ul. Armii Poznań
GKS Gułtowy 1-0 Antares Zalasewo 21 września, 11:00
Fara Pelikan Żydowo 0-2 Kłos II Zaniemyśl 21 września, 13:00
Avia Kamionki 4-1 KSGB Manieczki 21 września, 16:00
w Kórniku
Wełnianka Kiszkowo 2-2 Lotnik-1997 Poznań 21 września, 14:00
Stella II Luboń/Szczytniki 5-5 Meblorz Swarzędz 21 września, 16:00
w Szczytnikach

Kolejka 5 - 27-28 września

Meblorz Swarzędz 2-1 Poznań FC 28 września, 15:30
w Gruszczynie
Lotnik-1997 Poznań 3-2 Stella II Luboń/Szczytniki 27 września, 15:00
na boisku OSiR przy ul. Głuszyna
KSGB Manieczki 4-2 Wełnianka Kiszkowo 28 września, 15:00
Kłos II Zaniemyśl 2-1 Avia Kamionki 28 września, 11:00
Antares Zalasewo 3-3 Fara Pelikan Żydowo 28 września, 11:00
Phytopharm Klęka 1-0 GKS Gułtowy 28 września, 13:00

Kolejka 6 - 4-5 października

Poznań FC 2-2 GKS Gułtowy 5 października, 12:00
na boisku ZSMS nr 2 przy ul. Armii Poznań
Fara Pelikan Żydowo 2-0 Phytopharm Klęka 5 października, 13:00
Avia Kamionki 3-1 Antares Zalasewo 5 października, 14:00
w Kórniku
Wełnianka Kiszkowo 1-4 Kłos II Zaniemyśl 5 października, 14:00
Stella II Luboń/Szczytniki 3-3 KSGB Manieczki 5 października, 16:00
w Szczytnikach
Meblorz Swarzędz 1-4 Lotnik-1997 Poznań 5 października, 11:00
w Gruszczynie

Kolejka 7 - 11-12 października

Lotnik-1997 Poznań 3-1 Poznań FC 11 października, 15:00
na boisku OSiR przy ul. Głuszyna
KSGB Manieczki 1-3 Meblorz Swarzędz 12 października, 15:00
Kłos II Zaniemyśl 4-4 Stella II Luboń/Szczytniki 12 października, 11:00
Antares Zalasewo 1-2 Wełnianka Kiszkowo 12 października, 11:00
Phytopharm Klęka 0-0 Avia Kamionki 11 października, 16:00
GKS Gułtowy 2-0 Fara Pelikan Żydowo 12 października, 15:00

Kolejka 8 - 18-19 października

Poznań FC 2-0 Fara Pelikan Żydowo 19 października, 12:00
na boisku ZSMS nr 2 przy ul. Armii Poznań
Avia Kamionki 9-0 GKS Gułtowy 18 października, 14:00
w Kórniku
Wełnianka Kiszkowo 3-3 Phytopharm Klęka 19 października, 14:00
Stella II Luboń/Szczytniki 4-1 Antares Zalasewo 19 października, 15:00
w Szczytnikach
Meblorz Swarzędz 3-0 Kłos II Zaniemyśl 19 października, 15:30
w Gruszczynie
Lotnik-1997 Poznań 4-0 KSGB Manieczki 19 października, 15:00
na boisku OSiR przy ul. Głuszyna

Kolejka 9 - 25-26 października

KSGB Manieczki 1-2 Poznań FC 26 października, 14:00
Kłos II Zaniemyśl 0-0 Lotnik-1997 Poznań 26 października, 11:00
Antares Zalasewo 1-2 Meblorz Swarzędz 26 października, 11:00
Phytopharm Klęka 0-3 Stella II Luboń/Szczytniki 26 października, 13:00
GKS Gułtowy 0-4 Wełnianka Kiszkowo 26 października, 14:00
Fara Pelikan Żydowo 1-1 Avia Kamionki 26 października, 13:00

Kolejka 10 - 8-9 listopada

Poznań FC 3-0 Avia Kamionki 9 listopada, 12:00
na boisku ZSMS nr 2 przy ul. Armii Poznań
Wełnianka Kiszkowo 1-5 Fara Pelikan Żydowo 9 listopada, 14:00
Stella II Luboń/Szczytniki 10-2 GKS Gułtowy 9 listopada, 14:00
w Szczytnikach
Meblorz Swarzędz 1-3 Phytopharm Klęka 9 listopada, 14:00
w Gruszczynie
Lotnik-1997 Poznań 4-1 Antares Zalasewo 9 listopada, 13:00
na boisku OSiR przy ul. Głuszyna
KSGB Manieczki 1-0 Kłos II Zaniemyśl 9 listopada, 14:00

Kolejka 11 - 15-16 listopada

Kłos II Zaniemyśl 4-2 Poznań FC 16 listopada, 11:00
Antares Zalasewo 3-3 KSGB Manieczki 16 listopada, 11:00
Phytopharm Klęka 3-1 Lotnik-1997 Poznań 16 listopada, 13:00
GKS Gułtowy 0-5 Meblorz Swarzędz 16 listopada, 11:00
Fara Pelikan Żydowo 2-0 Stella II Luboń/Szczytniki 16 listopada, 13:00
Avia Kamionki 6-1 Wełnianka Kiszkowo 16 listopada, 14:00
w Kórniku

Kolejka 12 - 28-29 marca

Meblorz Swarzędz 3-1 Fara Pelikan Żydowo 29 marca, 15:00
w Gruszczynie
Poznań FC 2-2 Wełnianka Kiszkowo 29 marca, 14:00
na boisku ZSMS nr 2 przy ul. Armii Poznań
Avia Kamionki 0-3 Stella II Luboń/Szczytniki 29 marca, 11:00
(wo)
w Kórniku / na boisku 3-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
GKS Gułtowy 3-6 Lotnik-1997 Poznań 29 marca, 15:00
Phytopharm Klęka 1-3 KSGB Manieczki 29 marca, 13:00
Antares Zalasewo 3-3 Kłos II Zaniemyśl 29 marca, 14:00

Kolejka 13 - 11-12 kwietnia

Antares Zalasewo 2-2 Poznań FC 12 kwietnia, 15:00
Kłos II Zaniemyśl 1-3 Phytopharm Klęka 12 kwietnia, 11:00
KSGB Manieczki 2-0 GKS Gułtowy 12 kwietnia, 15:00
Lotnik-1997 Poznań 3-5 Fara Pelikan Żydowo 11 kwietnia, 15:00
na boisku OSiR przy ul. Głuszyna
Meblorz Swarzędz 3-0 Avia Kamionki 12 kwietnia, 16:00
(wo)
w Gruszczynie / na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Stella II Luboń/Szczytniki 6-4 Wełnianka Kiszkowo 12 kwietnia, 16:00
w Szczytnikach

Kolejka 14 - 18-19 kwietnia

Poznań FC 2-1 Stella II Luboń/Szczytniki 19 kwietnia, 14:00
na boisku ZSMS nr 2 przy ul. Armii Poznań
Wełnianka Kiszkowo 0-4 Meblorz Swarzędz 19 kwietnia, 14:00
Avia Kamionki 1-0 Lotnik-1997 Poznań 19 kwietnia, 14:00
w Kórniku
Fara Pelikan Żydowo 0-0 KSGB Manieczki 19 kwietnia, 13:00
GKS Gułtowy 2-4 Kłos II Zaniemyśl 19 kwietnia, 15:00
Phytopharm Klęka 2-0 Antares Zalasewo 19 kwietnia, 13:00

Kolejka 15 - 25-26 kwietnia

Phytopharm Klęka 4-0 Poznań FC 26 kwietnia, 13:00
Antares Zalasewo 11-1 GKS Gułtowy 26 kwietnia, 11:00
Kłos II Zaniemyśl 1-0 Fara Pelikan Żydowo 26 kwietnia, 11:00
KSGB Manieczki 0-0 Avia Kamionki 26 kwietnia, 15:00
Lotnik-1997 Poznań 2-2 Wełnianka Kiszkowo 25 kwietnia, 15:00
na boisku OSiR przy ul. Głuszyna
Meblorz Swarzędz 5-2 Stella II Luboń/Szczytniki 26 kwietnia, 17:00
w Gruszczynie

Kolejka 16 - 9-10 maja

Poznań FC 1-3 Meblorz Swarzędz 10 maja, 14:00
na boisku ZSMS nr 2 przy ul. Armii Poznań
Stella II Luboń/Szczytniki 3-0 Lotnik-1997 Poznań 10 maja, 16:00
w Szczytnikach
Wełnianka Kiszkowo 3-4 KSGB Manieczki 10 maja, 14:00
Avia Kamionki 6-0 Kłos II Zaniemyśl 10 maja, 17:00
w Kórniku
Fara Pelikan Żydowo 1-0 Antares Zalasewo 10 maja, 13:00
GKS Gułtowy 2-8 Phytopharm Klęka 9 maja, 14:00

Kolejka 17 - 16-17 maja

GKS Gułtowy 1-4 Poznań FC 17 maja, 15:00
Phytopharm Klęka 3-0 Fara Pelikan Żydowo 17 maja, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Antares Zalasewo 0-3 Avia Kamionki 17 maja, 11:00
Kłos II Zaniemyśl 4-0 Wełnianka Kiszkowo 17 maja, 11:00
KSGB Manieczki 3-0 Stella II Luboń/Szczytniki 17 maja, 15:00
Lotnik-1997 Poznań 5-3 Meblorz Swarzędz 16 maja, 15:00
na boisku OSiR przy ul. Głuszyna

Kolejka 18 - 23-24 maja

Poznań FC 2-4 Lotnik-1997 Poznań 24 maja, 14:00
na boisku ZSMS nr 2 przy ul. Armii Poznań
Meblorz Swarzędz 1-0 KSGB Manieczki 24 maja, 15:00
Stella II Luboń/Szczytniki 5-0 Kłos II Zaniemyśl 24 maja, 16:00
w Szczytnikach
Wełnianka Kiszkowo 1-1 Antares Zalasewo 24 maja, 14:00
Avia Kamionki 2-3 Phytopharm Klęka 24 maja, 14:00
w Kórniku
Fara Pelikan Żydowo 2-1 GKS Gułtowy 24 maja, 13:00

Kolejka 19 - 30-31 maja

Fara Pelikan Żydowo 2-1 Poznań FC 31 maja, 13:00
GKS Gułtowy 2-4 Avia Kamionki 31 maja, 15:00
Phytopharm Klęka 3-0 Wełnianka Kiszkowo 31 maja, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Antares Zalasewo 6-4 Stella II Luboń/Szczytniki 31 maja, 11:00
Kłos II Zaniemyśl 0-3 Meblorz Swarzędz 31 maja, 11:00
KSGB Manieczki 2-0 Lotnik-1997 Poznań 31 maja, 15:00

Kolejka 20 - 6-7 czerwca

Poznań FC 1-2 KSGB Manieczki 7 czerwca, 14:00
na boisku ZSMS nr 2 przy ul. Armii Poznań
Lotnik-1997 Poznań 3-2 Kłos II Zaniemyśl 6 czerwca, 15:00
na boisku OSiR przy ul. Głuszyna
Meblorz Swarzędz 0-3 Antares Zalasewo 7 czerwca, 14:30
(wo)
na boisku 4-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Stella II Luboń/Szczytniki 3-4 Phytopharm Klęka 7 czerwca, 16:00
w Szczytnikach
Wełnianka Kiszkowo 5-2 GKS Gułtowy 7 czerwca, 14:00
Avia Kamionki 5-2 Fara Pelikan Żydowo 7 czerwca, 13:00
w Kórniku

Kolejka 21 - 13-14 czerwca

Avia Kamionki 3-1 Poznań FC 14 czerwca, 14:00
w Kórniku
Fara Pelikan Żydowo 2-0 Wełnianka Kiszkowo 13 czerwca, 17:00
GKS Gułtowy 2-9 Stella II Luboń/Szczytniki 14 czerwca, 15:00
Phytopharm Klęka 4-1 Meblorz Swarzędz 14 czerwca, 13:00
Antares Zalasewo 1-4 Lotnik-1997 Poznań 14 czerwca, 11:00
Kłos II Zaniemyśl 3-0 KSGB Manieczki 14 czerwca, 11:00

Kolejka 22 - 20-21 czerwca

Poznań FC 0-3 Kłos II Zaniemyśl 20 czerwca, 17:00
w Zaniemyślu; Poznań FC gospodarzem
KSGB Manieczki 3-3 Antares Zalasewo 21 czerwca, 14:00
Lotnik-1997 Poznań 2-1 Phytopharm Klęka 21 czerwca, 14:00
na boisku OSiR przy ul. Głuszyna
Meblorz Swarzędz 6-2 GKS Gułtowy 21 czerwca, 14:00
Stella II Luboń/Szczytniki 3-0 Fara Pelikan Żydowo 21 czerwca, 14:00
w Szczytnikach
Wełnianka Kiszkowo 3-3 Avia Kamionki 21 czerwca, 14:00

Klasa A 2014/2015 (Poznań I)
Klasa A 2014/2015 (Poznań II)
Klasa A 2014/2015 (Poznań III)

Klasa B 2014/2015 (Poznań II)
Klasa B 2014/2015 (Poznań III)
Klasa B 2014/2015 (Poznań IV)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas