[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Poznań (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mawit Lwówek 26 50 15 5 6 50-27 7 3 3 25-14 8 2 3 25-13 2 6 2 0 0 5-1
2.  Czarni Wróblewo 26 50 14 8 4 55-30 7 4 2 26-15 7 4 2 29-15 2 0 0 0 2 1-5
3.  Zieloni Lubosz 26 48 14 6 6 43-29 8 2 3 26-15 6 4 3 17-14
4.  Błękitni Wronki 26 43 12 7 7 46-26 7 2 4 28-9 5 5 3 18-17 2 3 1 0 1 6-4
5.  Spójnia Strykowo 26 43 13 4 9 55-43 7 2 4 29-18 6 2 5 26-25 2 3 1 0 1 4-6
6.  Sokół Duszniki 26 37 11 4 11 46-61 8 3 2 30-22 3 1 9 16-39 2 4 1 1 0 4-3
7.  Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 26 37 9 10 7 54-38 5 6 2 34-18 4 4 5 20-20 2 1 0 1 1 3-4
8.  Warta Sieraków 26 35 9 8 9 41-45 6 3 4 21-20 3 5 5 20-25 2 3 1 0 1 3-2
9.  Sokół Rakoniewice 26 35 9 8 9 32-37 6 2 5 18-18 3 6 4 14-19 2 3 1 0 1 2-3
10.  Sokół Pniewy 26 34 10 4 12 57-45 6 2 5 29-21 4 2 7 28-24
11.  Pogoń Lwówek 26 31 10 1 15 49-58 5 1 7 33-28 5 0 8 16-30
12.  Lipno Stęszew 26 30 8 6 12 30-48 4 4 5 14-22 4 2 7 16-26
13.  Kłos Gałowo 26 21 6 3 17 41-69 3 2 8 19-28 3 1 9 22-41
14.  Patria Buk 26 12 2 6 18 23-66 1 4 8 12-30 1 2 10 11-36
Obra Zbąszyń wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Mawit Lwówek    2-1 0-1 1-1 1-0 3-1 1-3 3-0 1-1 2-0 2-4 2-2 5-0 2-0 
 2 Czarni Wróblewo0-3     3-1 1-1 4-0 2-0 0-1 0-0 0-0 3-3 3-2 1-0 5-4 4-0 
 3 Zieloni Lubosz4-3 0-3     1-0 1-2 3-1 4-1 3-0 0-0 1-0 2-1 1-2 2-2 4-0 
 4 Błękitni Wronki0-1 5-0 0-1     6-2 6-0 1-0 4-2 4-1 0-0 0-1 2-0 0-1 0-0 
 5 Spójnia Strykowo2-3 0-2 2-0 2-0     4-1 1-2 2-2 1-1 0-6 9-0 2-0 3-1 1-0 
 6 Sokół Duszniki3-1 0-3 2-2 2-0 3-1     2-2 3-3 1-0 2-4 2-1 3-1 4-3 3-1 
 7 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski1-1 0-3 2-2 0-0 2-2 1-2     0-0 2-2 5-2 4-0 4-0 7-2 6-2 
 8 Warta Sieraków3-1 0-6 1-1 2-3 0-0 1-2 1-1     2-0 2-1 4-1 2-1 1-2 2-1 
 9 Sokół Rakoniewice0-1 0-0 1-0 2-2 3-0* 5-2 0-4 2-1     0-2 0-1 0-2 3-2 2-1 
 10 Sokół Pniewy0-2 0-1 1-1 2-3 1-4 2-2 3-2 0-1 5-1     1-0 5-1 5-2 4-1 
 11 Pogoń Lwówek0-3 2-4 0-2 2-3 2-3 5-2 3-3 3-0 2-3 4-1     1-3 3-1 6-0 
 12 Lipno Stęszew0-4 1-1 1-2 1-1 0-6 2-0 1-0 0-3 0-0 2-1 1-2     3-0* 2-2 
 13 Kłos Gałowo0-2 4-4 1-2 1-2 0-2 1-2 2-0 2-5 1-2 3-1 2-1 2-2     0-3* 
 14 Patria Buk0-0 1-1 0-2 0-2 2-4 4-1 1-1 3-3 0-3 0-7 0-2 1-2 0-2     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Zieloni Lubosz 4-3 Mawit Lwówek 24 sierpnia, 14:00
Warta Sieraków 0-6 Czarni Wróblewo 24 sierpnia, 16:00
Spójnia Strykowo 3-1 Kłos Gałowo 24 sierpnia, 17:00
Sokół Rakoniewice 0-4 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 23 sierpnia, 16:00
Sokół Pniewy 2-3 Błękitni Wronki 23 sierpnia, 17:00
Sokół Duszniki 3-1 Lipno Stęszew 3 września, 17:00
Pogoń Lwówek 6-0 Patria Buk 23 sierpnia, 15:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3 z powodu braku wymaganej liczby młodzieżowców w drużynie gospodarzy; potem anulowany

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

Mawit Lwówek 2-0 Patria Buk 30 sierpnia, 13:00
Lipno Stęszew 1-2 Pogoń Lwówek 30 sierpnia, 16:00
Błękitni Wronki 6-0 Sokół Duszniki 31 sierpnia, 15:00
w Popowie
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 5-2 Sokół Pniewy 30 sierpnia, 16:00
Kłos Gałowo 1-2 Sokół Rakoniewice 31 sierpnia, 15:00
Czarni Wróblewo 4-0 Spójnia Strykowo 31 sierpnia, 15:30
Zieloni Lubosz 3-0 Warta Sieraków 31 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 6-7 września

Warta Sieraków 3-1 Mawit Lwówek 7 września, 16:00
Spójnia Strykowo 2-0 Zieloni Lubosz 7 września, 16:00
Sokół Rakoniewice 0-0 Czarni Wróblewo 6 września, 16:00
Sokół Pniewy 5-2 Kłos Gałowo 6 września, 16:00
Sokół Duszniki 2-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 6 września, 17:00
Pogoń Lwówek 2-3 Błękitni Wronki 6 września, 15:00
Patria Buk 1-2 Lipno Stęszew 7 września, 14:00

Kolejka 4 - 13-14 września

Mawit Lwówek 2-2 Lipno Stęszew 13 września, 16:00
Błękitni Wronki 0-0 Patria Buk 14 września, 15:00
w Popowie
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4-0 Pogoń Lwówek 13 września, 16:00
Kłos Gałowo 1-2 Sokół Duszniki 14 września, 15:00
Czarni Wróblewo 3-3 Sokół Pniewy 14 września, 15:30
Zieloni Lubosz 0-0 Sokół Rakoniewice 14 września, 14:00
Warta Sieraków 0-0 Spójnia Strykowo 14 września, 16:00

Kolejka 5 - 20-21 września

Spójnia Strykowo 2-3 Mawit Lwówek 20 września, 16:00
Sokół Rakoniewice 2-1 Warta Sieraków 20 września, 16:00
Sokół Pniewy 1-1 Zieloni Lubosz 20 września, 16:00
Sokół Duszniki 0-3 Czarni Wróblewo 20 września, 16:00
Pogoń Lwówek 3-1 Kłos Gałowo 20 września, 15:00
Patria Buk 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 20 września, 16:00
Lipno Stęszew 1-1 Błękitni Wronki 20 września, 16:00

Kolejka 6 - 27-28 września

Mawit Lwówek 1-1 Błękitni Wronki 27 września, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4-0 Lipno Stęszew 27 września, 16:00
Kłos Gałowo 0-3 Patria Buk 28 września, 15:00
(wo)
na boisku 3-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Czarni Wróblewo 3-2 Pogoń Lwówek 28 września, 15:30
Zieloni Lubosz 3-1 Sokół Duszniki 28 września, 14:00
Warta Sieraków 2-1 Sokół Pniewy 28 września, 16:00
Spójnia Strykowo 1-1 Sokół Rakoniewice 27 września, 16:00

Kolejka 7 - 4-5 października

Sokół Rakoniewice 0-1 Mawit Lwówek 4 października, 16:00
Sokół Pniewy 1-4 Spójnia Strykowo 4 października, 16:00
Sokół Duszniki 3-3 Warta Sieraków 4 października, 15:00
Pogoń Lwówek 0-2 Zieloni Lubosz 4 października, 15:00
Patria Buk 1-1 Czarni Wróblewo 4 października, 16:00
Lipno Stęszew 3-0 Kłos Gałowo 4 października, 16:00
(wo)
na boisku 0-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Błękitni Wronki 1-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 5 października, 15:00

Kolejka 8 - 11-12 października

Mawit Lwówek 1-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 11 października, 11:00
Kłos Gałowo 1-2 Błękitni Wronki 12 października, 15:00
Czarni Wróblewo 1-0 Lipno Stęszew 12 października, 15:00
Zieloni Lubosz 4-0 Patria Buk 12 października, 14:00
Warta Sieraków 4-1 Pogoń Lwówek 12 października, 15:00
Spójnia Strykowo 4-1 Sokół Duszniki 12 października, 15:00
Sokół Rakoniewice 0-2 Sokół Pniewy 11 października, 15:00

Kolejka 9 - 18-19 października

Sokół Pniewy 0-2 Mawit Lwówek 18 października, 15:00
Sokół Duszniki 1-0 Sokół Rakoniewice 18 października, 15:00
Pogoń Lwówek 2-3 Spójnia Strykowo 18 października, 15:00
Patria Buk 3-3 Warta Sieraków 18 października, 13:00
Lipno Stęszew 1-2 Zieloni Lubosz 18 października, 15:00
Błękitni Wronki 5-0 Czarni Wróblewo 19 października, 15:00
w Popowie
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 7-2 Kłos Gałowo 18 października, 15:00

Kolejka 10 - 25-26 października

Mawit Lwówek 5-0 Kłos Gałowo 25 października, 15:00
Czarni Wróblewo 0-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 26 października, 14:00
Zieloni Lubosz 1-0 Błękitni Wronki 26 października, 14:00
Warta Sieraków 2-1 Lipno Stęszew 26 października, 14:00
Spójnia Strykowo 1-0 Patria Buk 26 października, 14:00
Sokół Rakoniewice 0-1 Pogoń Lwówek 25 października, 15:00
Sokół Pniewy 2-2 Sokół Duszniki 25 października, 15:00

Kolejka 11 - 2 listopada

Sokół Duszniki 3-1 Mawit Lwówek 2 listopada, 14:00
Pogoń Lwówek 4-1 Sokół Pniewy 2 listopada, 11:30
Patria Buk 0-3 Sokół Rakoniewice 2 listopada, 14:00
Lipno Stęszew 0-6 Spójnia Strykowo 2 listopada, 14:00
Błękitni Wronki 4-2 Warta Sieraków 2 listopada, 14:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-2 Zieloni Lubosz 2 listopada, 14:00
Kłos Gałowo 4-4 Czarni Wróblewo 2 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 8-9 listopada

Mawit Lwówek 2-1 Czarni Wróblewo 8 listopada, 14:00
Zieloni Lubosz 2-2 Kłos Gałowo 9 listopada, 14:00
Warta Sieraków 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 9 listopada, 14:00
Spójnia Strykowo 2-0 Błękitni Wronki 9 listopada, 14:00
Sokół Rakoniewice 0-2 Lipno Stęszew 8 listopada, 14:00
Sokół Pniewy 4-1 Patria Buk 8 listopada, 14:00
Sokół Duszniki 2-1 Pogoń Lwówek 8 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 15-16 listopada

Pogoń Lwówek 0-3 Mawit Lwówek 11 listopada, 14:00
Patria Buk 4-1 Sokół Duszniki 15 listopada, 14:00
Lipno Stęszew 2-1 Sokół Pniewy 15 listopada, 14:00
Błękitni Wronki 4-1 Sokół Rakoniewice 16 listopada, 14:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-2 Spójnia Strykowo 15 listopada, 14:00
Kłos Gałowo 2-5 Warta Sieraków 16 listopada, 14:00
Czarni Wróblewo 3-1 Zieloni Lubosz 16 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 21-22 marca

Mawit Lwówek 0-1 Zieloni Lubosz 21 marca, 15:00
Czarni Wróblewo 0-0 Warta Sieraków 22 marca, 14:00
Kłos Gałowo 0-2 Spójnia Strykowo 22 marca, 15:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-2 Sokół Rakoniewice 4 kwietnia, 15:00
Błękitni Wronki 0-0 Sokół Pniewy 22 marca, 15:00
w Popowie
Lipno Stęszew 2-0 Sokół Duszniki 22 marca, 15:00
Patria Buk 0-2 Pogoń Lwówek 21 marca, 15:00

Kolejka 15 - 28-29 marca

Patria Buk 0-0 Mawit Lwówek 28 marca, 15:00
Pogoń Lwówek 1-3 Lipno Stęszew 28 marca, 12:00
Sokół Duszniki 2-0 Błękitni Wronki 28 marca, 16:00
Sokół Pniewy 3-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 29 marca, 15:00
Sokół Rakoniewice 3-2 Kłos Gałowo 28 marca, 15:00
Spójnia Strykowo 0-2 Czarni Wróblewo 28 marca, 16:00
Warta Sieraków 1-1 Zieloni Lubosz 29 marca, 16:00

Kolejka 16 - 11-12 kwietnia

Mawit Lwówek 3-0 Warta Sieraków 11 kwietnia, 16:00
Zieloni Lubosz 1-2 Spójnia Strykowo 12 kwietnia, 14:00
Czarni Wróblewo 0-0 Sokół Rakoniewice 12 kwietnia, 15:30
Kłos Gałowo 3-1 Sokół Pniewy 12 kwietnia, 15:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-2 Sokół Duszniki 11 kwietnia, 16:00
Błękitni Wronki 0-1 Pogoń Lwówek 12 kwietnia, 15:00
w Popowie
Lipno Stęszew 2-2 Patria Buk 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Lipno Stęszew 0-4 Mawit Lwówek 19 kwietnia, 16:00
Patria Buk 0-2 Błękitni Wronki 18 kwietnia, 16:00
Pogoń Lwówek 3-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 18 kwietnia, 12:00
Sokół Duszniki 4-3 Kłos Gałowo 18 kwietnia, 16:00
Sokół Pniewy 0-1 Czarni Wróblewo 18 kwietnia, 16:00
Sokół Rakoniewice 1-0 Zieloni Lubosz 18 kwietnia, 15:00
Spójnia Strykowo 2-2 Warta Sieraków 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Mawit Lwówek 1-0 Spójnia Strykowo 25 kwietnia, 16:00
Warta Sieraków 2-0 Sokół Rakoniewice 26 kwietnia, 16:00
Zieloni Lubosz 1-0 Sokół Pniewy 26 kwietnia, 14:00
Czarni Wróblewo 2-0 Sokół Duszniki 26 kwietnia, 15:30
Kłos Gałowo 2-1 Pogoń Lwówek 26 kwietnia, 15:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 6-2 Patria Buk 25 kwietnia, 15:00
Błękitni Wronki 2-0 Lipno Stęszew 26 kwietnia, 15:00
w Popowie

Kolejka 19 - 1-3 maja

Błękitni Wronki 0-1 Mawit Lwówek 1 maja, 13:00
w Popowie
Lipno Stęszew 1-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3 maja, 16:00
Patria Buk 0-2 Kłos Gałowo 1 maja, 17:00
Pogoń Lwówek 2-4 Czarni Wróblewo 1 maja, 15:00
Sokół Duszniki 2-2 Zieloni Lubosz 1 maja, 16:00
Sokół Pniewy 0-1 Warta Sieraków 1 maja, 17:00
Sokół Rakoniewice 3-0 Spójnia Strykowo 3 maja, 16:00
(wo)
na boisku 0-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 20 - 9-10 maja

Mawit Lwówek 1-1 Sokół Rakoniewice 9 maja, 16:00
Spójnia Strykowo 0-6 Sokół Pniewy 10 maja, 17:00
Warta Sieraków 1-2 Sokół Duszniki 10 maja, 16:00
Zieloni Lubosz 2-1 Pogoń Lwówek 10 maja, 14:00
Czarni Wróblewo 4-0 Patria Buk 9 maja, 17:00
Kłos Gałowo 2-2 Lipno Stęszew 10 maja, 15:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-0 Błękitni Wronki 9 maja, 15:00

Kolejka 21 - 16-17 maja

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-1 Mawit Lwówek 16 maja, 15:00
Błękitni Wronki 0-1 Kłos Gałowo 17 maja, 12:00
w Popowie
Lipno Stęszew 1-1 Czarni Wróblewo 17 maja, 16:00
Patria Buk 0-2 Zieloni Lubosz 16 maja, 17:00
Pogoń Lwówek 3-0 Warta Sieraków 16 maja, 13:00
Sokół Duszniki 3-1 Spójnia Strykowo 16 maja, 16:00
Sokół Pniewy 5-1 Sokół Rakoniewice 16 maja, 17:00

Kolejka 22 - 23-24 maja

Mawit Lwówek 2-0 Sokół Pniewy 23 maja, 16:00
Sokół Rakoniewice 5-2 Sokół Duszniki 23 maja, 16:00
Spójnia Strykowo 9-0 Pogoń Lwówek 24 maja, 17:00
Warta Sieraków 2-1 Patria Buk 24 maja, 16:00
Zieloni Lubosz 1-2 Lipno Stęszew 23 maja, 17:00
Czarni Wróblewo 1-1 Błękitni Wronki 24 maja, 15:30
Kłos Gałowo 2-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 24 maja, 15:00

Kolejka 23 - 30-31 maja

Kłos Gałowo 0-2 Mawit Lwówek 31 maja, 15:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-3 Czarni Wróblewo 30 maja, 15:00
Błękitni Wronki 0-1 Zieloni Lubosz 31 maja, 15:00
w Popowie
Lipno Stęszew 0-3 Warta Sieraków 30 maja, 18:30
Patria Buk 2-4 Spójnia Strykowo 31 maja, 16:00
Pogoń Lwówek 2-3 Sokół Rakoniewice 30 maja, 15:00
Sokół Duszniki 2-4 Sokół Pniewy 30 maja, 16:00

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Mawit Lwówek 3-1 Sokół Duszniki 6 czerwca, 16:00
Sokół Pniewy 1-0 Pogoń Lwówek 6 czerwca, 17:00
Sokół Rakoniewice 2-1 Patria Buk 6 czerwca, 16:00
Spójnia Strykowo 2-0 Lipno Stęszew 7 czerwca, 17:00
Warta Sieraków 2-3 Błękitni Wronki 7 czerwca, 16:00
Zieloni Lubosz 4-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 6 czerwca, 11:00
Czarni Wróblewo 5-4 Kłos Gałowo 7 czerwca, 15:30

Kolejka 25 - 13 czerwca

Czarni Wróblewo 0-3 Mawit Lwówek 13 czerwca, 17:00
Kłos Gałowo 1-2 Zieloni Lubosz 13 czerwca, 17:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-0 Warta Sieraków 13 czerwca, 17:00
Błękitni Wronki 6-2 Spójnia Strykowo 13 czerwca, 17:00
w Popowie
Lipno Stęszew 0-0 Sokół Rakoniewice 13 czerwca, 17:00
Patria Buk 0-7 Sokół Pniewy 13 czerwca, 17:00
Pogoń Lwówek 5-2 Sokół Duszniki 13 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 20 czerwca

Mawit Lwówek 2-4 Pogoń Lwówek 20 czerwca, 14:00
Sokół Duszniki 3-1 Patria Buk 20 czerwca, 14:00
Sokół Pniewy 5-1 Lipno Stęszew 20 czerwca, 14:00
Sokół Rakoniewice 2-2 Błękitni Wronki 20 czerwca, 13:00
Spójnia Strykowo 1-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 20 czerwca, 14:00
Warta Sieraków 1-2 Kłos Gałowo 20 czerwca, 14:00
Zieloni Lubosz 0-3 Czarni Wróblewo 20 czerwca, 14:00

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska)

IV liga 2014/2015 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2014/2015 (Piła (południe))
Klasa okręgowa 2014/2015 (Piła (północ))
Klasa okręgowa 2014/2015 (Poznań (wschód))

Klasa A 2014/2015 (Poznań I)
Klasa A 2014/2015 (Poznań II)
Klasa A 2014/2015 (Poznań III)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas