[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2014/2015, grupa: kujawsko-pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Elana Toruń 30 74 24 2 4 86-19 15 0 0 58-5 9 2 4 28-14
2.  Kujawianka Izbica Kujawska 30 55 16 7 7 81-48 9 2 4 42-24 7 5 3 39-24
3.  Rol.Ko Konojady 30 53 15 8 7 52-36 8 5 2 28-12 7 3 5 24-24 4 10 3 1 0 9-4
4.  Cuiavia Inowrocław 30 53 16 5 9 67-44 9 2 4 43-25 7 3 5 24-19 4 4 1 1 2 8-6
5.  Notecianka Pakość 30 53 16 5 9 66-55 10 2 3 38-23 6 3 6 28-32 4 2 0 2 2 3-10
6.  Grom Osie 30 47 14 5 11 58-41 7 3 5 28-14 7 2 6 30-27
7.  Promień Kowalewo Pomorskie 30 44 13 5 12 50-59 7 4 4 26-22 6 1 8 24-37
8.  Lech Rypin 30 43 13 4 13 58-56 8 2 5 35-26 5 2 8 23-30 4 7 2 1 1 5-5
9.  Orlęta Aleksandrów Kujawski 30 43 13 4 13 55-57 10 3 2 35-16 3 1 11 20-41 4 6 2 0 2 5-5
10.  Zawisza II Bydgoszcz 30 43 13 4 13 63-56 8 3 4 41-22 5 1 9 22-34 4 4 1 1 2 6-6
11.  Piast Złotniki Kujawskie 30 42 12 6 12 41-43 7 3 5 22-14 5 3 7 19-29
12.  LTP Lubanie 30 36 11 3 16 47-64 7 1 7 24-26 4 2 9 23-38
13.  Olimpia II Grudziądz 30 30 9 3 18 62-83 9 2 4 44-27 0 1 14 18-56
14.  Polonia Bydgoszcz 30 27 7 6 17 40-70 6 3 6 24-25 1 3 11 16-45
15.  Flisak Złotoria 30 26 6 8 16 31-62 4 4 7 21-29 2 4 9 10-33
16.  Gopło Kruszwica 30 12 3 3 24 42-106 3 0 12 26-54 0 3 12 16-52

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Elana Toruń    5-0 3-0 3-0 2-0 2-1 5-0 5-0 6-0 6-1 4-0 4-0 3-0* 3-1 3-0 4-2 
 2 Kujawianka Izbica Kujawska3-1     2-2 2-2 1-3 1-4 3-4 4-1 4-1 4-1 1-2 2-1 4-0 4-1 5-1 2-0 
 3 Rol.Ko Konojady2-2 0-0     2-1 2-2 0-1 0-1 2-1 3-1 2-0 4-0 2-0 4-1 1-1 0-0 4-1 
 4 Cuiavia Inowrocław0-4 2-2 1-3     5-0 5-5 3-1 2-0 2-1 0-1 4-1 4-2 7-1 4-1 0-1 4-2 
 5 Notecianka Pakość3-1 4-2 0-2 1-1     3-2 0-3 3-1 5-0 2-1 1-1 1-3 3-1 4-3 4-1 4-1 
 6 Grom Osie1-2 0-1 2-2 0-1 3-1     5-0 2-0 3-2 0-1 0-1 3-1 4-1 0-0 0-0 5-1 
 7 Promień Kowalewo Pomorskie1-1 0-3 2-1 2-3 0-1 1-1     0-4 4-0 2-1 3-3 1-1 2-1 3-1 4-1 1-0 
 8 Lech Rypin1-2 3-3 1-1 2-1 3-5 1-3 1-2     1-0 3-1 2-1 1-2 4-3 5-1 3-0 4-1 
 9 Orlęta Aleksandrów Kujawski0-2 1-1 4-2 1-3 2-0 4-1 5-1 3-0     2-0 1-0 4-2 4-1 1-1 1-0 2-2 
 10 Zawisza II Bydgoszcz0-4 2-2 0-1 1-3 6-1 1-4 2-1 1-1 4-0     5-1 6-1 3-1 7-0 2-2 1-0 
 11 Piast Złotniki Kujawskie0-1 1-3 0-1 1-0 2-1 3-0 1-1 0-2 1-0 0-1     3-1 4-0 4-1 0-0 2-2 
 12 LTP Lubanie1-0 1-4 5-2 1-2 1-1 1-2 2-0 3-1 0-1 2-7 0-2     3-2 0-1 2-0 2-1 
 13 Olimpia II Grudziądz0-3* 0-8 2-1 2-0 1-2 3-1 6-0 2-2 2-4 3-1 0-0 3-1     4-2 4-2 12-0 
 14 Polonia Bydgoszcz0-3 0-1 0-1 0-2 2-2 2-1 1-5 1-2 3-2 4-1 2-1 0-0 3-2     4-0 2-2 
 15 Flisak Złotoria0-1 4-2 1-2 1-1 1-5 0-2 2-1 0-2 1-1 1-1 0-2 2-5 2-2 3-1     3-1 
 16 Gopło Kruszwica2-1 1-7 1-3 0-4 1-4 0-2 1-4 2-6 2-7 3-4 2-4 2-3 6-2 2-1 1-2     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Lech Rypin 1-2 Promień Kowalewo Pomorskie 9 sierpnia, 17:00
Polonia Bydgoszcz 2-2 Notecianka Pakość 9 sierpnia, 11:00
LTP Lubanie 1-4 Kujawianka Izbica Kujawska 9 sierpnia, 13:00
Grom Osie 0-1 Zawisza II Bydgoszcz 9 sierpnia, 17:00
Olimpia II Grudziądz 0-0 Piast Złotniki Kujawskie 9 sierpnia, 17:00
na bocznym boisku Olimpii
Cuiavia Inowrocław 0-1 Flisak Złotoria 9 sierpnia, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-2 Gopło Kruszwica 10 sierpnia, 11:00
Rol.Ko Konojady 2-2 Elana Toruń 9 sierpnia, 17:00
w Jabłonowie Pomorskim

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Promień Kowalewo Pomorskie 1-1 Elana Toruń 16 sierpnia, 17:00
Gopło Kruszwica 1-3 Rol.Ko Konojady 17 sierpnia, 16:00
Flisak Złotoria 1-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 16 sierpnia, 19:00
w Toruniu; na boisku przy Szosie Chełmińskiej
Piast Złotniki Kujawskie 1-0 Cuiavia Inowrocław 16 sierpnia, 18:00
Zawisza II Bydgoszcz 3-1 Olimpia II Grudziądz 17 sierpnia, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-4 Grom Osie 16 sierpnia, 16:00
Notecianka Pakość 1-3 LTP Lubanie 16 sierpnia, 17:00
Lech Rypin 5-1 Polonia Bydgoszcz 16 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Polonia Bydgoszcz 1-5 Promień Kowalewo Pomorskie 23 sierpnia, 17:00
na stadionie TKKF
LTP Lubanie 3-1 Lech Rypin 23 sierpnia, 17:00
Grom Osie 3-1 Notecianka Pakość 23 sierpnia, 17:00
Olimpia II Grudziądz 0-8 Kujawianka Izbica Kujawska 23 sierpnia, 16:00
Cuiavia Inowrocław 0-1 Zawisza II Bydgoszcz 23 sierpnia, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-0 Piast Złotniki Kujawskie 24 sierpnia, 11:00
przerwany w 58. minucie na 45 minut z powodu złych warunków atmosferycznych
Rol.Ko Konojady 0-0 Flisak Złotoria 23 sierpnia, 17:00
w Jabłonowie Pomorskim
Elana Toruń 4-2 Gopło Kruszwica 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Promień Kowalewo Pomorskie 1-0 Gopło Kruszwica 30 sierpnia, 11:00
Piast Złotniki Kujawskie 0-1 Rol.Ko Konojady 31 sierpnia, 17:30
Zawisza II Bydgoszcz 4-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 30 sierpnia, 15:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-2 Cuiavia Inowrocław 30 sierpnia, 11:00
Notecianka Pakość 3-1 Olimpia II Grudziądz 30 sierpnia, 17:00
Lech Rypin 1-3 Grom Osie 30 sierpnia, 17:00
Polonia Bydgoszcz 0-0 LTP Lubanie 30 sierpnia, 17:00
na stadionie TKKF
Elana Toruń 3-0 Flisak Złotoria 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 6-7 września

LTP Lubanie 2-0 Promień Kowalewo Pomorskie 6 września, 17:00
Grom Osie 0-0 Polonia Bydgoszcz 6 września, 17:00
Olimpia II Grudziądz 2-2 Lech Rypin 7 września, 17:00
Cuiavia Inowrocław 5-0 Notecianka Pakość 6 września, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-1 Kujawianka Izbica Kujawska 7 września, 11:00
Rol.Ko Konojady 2-0 Zawisza II Bydgoszcz 6 września, 17:00
w Jabłonowie Pomorskim
Elana Toruń 4-0 Piast Złotniki Kujawskie 17 września, 17:00
Gopło Kruszwica 1-2 Flisak Złotoria 6 września, 16:00

Kolejka 6 - 13-14 września

Promień Kowalewo Pomorskie 4-1 Flisak Złotoria 13 września, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 2-2 Gopło Kruszwica 13 września, 13:30
Zawisza II Bydgoszcz 0-4 Elana Toruń 14 września, 15:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-2 Rol.Ko Konojady 13 września, 16:00
Notecianka Pakość 5-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 13 września, 17:00
Lech Rypin 2-1 Cuiavia Inowrocław 10 września, 17:00
Polonia Bydgoszcz 3-2 Olimpia II Grudziądz 13 września, 17:00
na stadionie TKKF
LTP Lubanie 1-2 Grom Osie 13 września, 17:00

Kolejka 7 - 20-21 września

Grom Osie 5-0 Promień Kowalewo Pomorskie 20 września, 16:00
Olimpia II Grudziądz 3-1 LTP Lubanie 20 września, 16:00
Cuiavia Inowrocław 4-1 Polonia Bydgoszcz 20 września, 16:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3-0 Lech Rypin 21 września, 11:00
Rol.Ko Konojady 2-2 Notecianka Pakość 20 września, 16:00
Elana Toruń 5-0 Kujawianka Izbica Kujawska 21 września, 15:00
Gopło Kruszwica 3-4 Zawisza II Bydgoszcz 20 września, 15:00
Flisak Złotoria 0-2 Piast Złotniki Kujawskie 20 września, 16:00

Kolejka 8 - 27-28 września

Promień Kowalewo Pomorskie 3-3 Piast Złotniki Kujawskie 27 września, 16:00
Zawisza II Bydgoszcz 2-2 Flisak Złotoria 28 września, 15:30
Kujawianka Izbica Kujawska 2-0 Gopło Kruszwica 27 września, 16:00
Notecianka Pakość 3-1 Elana Toruń 13 maja, 17:00
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (27 września, 16:00) odwołany
Lech Rypin 1-1 Rol.Ko Konojady 27 września, 16:00
Polonia Bydgoszcz 3-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 27 września, 17:00
na stadionie TKKF
LTP Lubanie 1-2 Cuiavia Inowrocław 27 września, 16:00
Grom Osie 4-1 Olimpia II Grudziądz 27 września, 16:00

Kolejka 9 - 4-5 października

Olimpia II Grudziądz 6-0 Promień Kowalewo Pomorskie 5 października, 15:00
Cuiavia Inowrocław 5-5 Grom Osie 4 października, 15:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 4-2 LTP Lubanie 5 października, 11:00
Rol.Ko Konojady 1-1 Polonia Bydgoszcz 4 października, 16:00
w Jabłonowie Pomorskim
Elana Toruń 5-0 Lech Rypin 4 października, 15:00
Gopło Kruszwica 1-4 Notecianka Pakość 4 października, 16:00
Flisak Złotoria 4-2 Kujawianka Izbica Kujawska 4 października, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 0-1 Zawisza II Bydgoszcz 4 października, 15:00

Kolejka 10 - 11-12 października

Promień Kowalewo Pomorskie 2-1 Zawisza II Bydgoszcz 11 października, 15:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-2 Piast Złotniki Kujawskie 11 października, 16:00
Notecianka Pakość 4-1 Flisak Złotoria 11 października, 15:00
Lech Rypin 4-1 Gopło Kruszwica 11 października, 15:00
Polonia Bydgoszcz 0-3 Elana Toruń 11 października, 12:00
na stadionie TKKF
LTP Lubanie 5-2 Rol.Ko Konojady 11 października, 15:00
Grom Osie 3-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 11 października, 15:00
Olimpia II Grudziądz 2-0 Cuiavia Inowrocław 12 października, 15:00

Kolejka 11 - 18-19 października

Cuiavia Inowrocław 3-1 Promień Kowalewo Pomorskie 18 października, 15:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 4-1 Olimpia II Grudziądz 18 października, 14:30
Rol.Ko Konojady 0-1 Grom Osie 18 października, 15:00
w Jabłonowie Pomorskim
Elana Toruń 4-0 LTP Lubanie 18 października, 15:00
Gopło Kruszwica 2-1 Polonia Bydgoszcz 18 października, 15:00
Flisak Złotoria 0-2 Lech Rypin 18 października, 15:00
Piast Złotniki Kujawskie 2-1 Notecianka Pakość 18 października, 15:00
Zawisza II Bydgoszcz 2-2 Kujawianka Izbica Kujawska 18 października, 13:00
na stadionie przy ul. Sielskiej

Kolejka 12 - 25-26 października

Promień Kowalewo Pomorskie 0-3 Kujawianka Izbica Kujawska 25 października, 15:00
Notecianka Pakość 2-1 Zawisza II Bydgoszcz 25 października, 15:00
Lech Rypin 2-1 Piast Złotniki Kujawskie 25 października, 14:00
Polonia Bydgoszcz 4-0 Flisak Złotoria 25 października, 17:00
LTP Lubanie 2-1 Gopło Kruszwica 25 października, 13:00
Grom Osie 1-2 Elana Toruń 25 października, 11:00
Olimpia II Grudziądz 2-1 Rol.Ko Konojady 26 października, 15:00
Cuiavia Inowrocław 2-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 25 października, 14:00

Kolejka 13 - 2 listopada

Orlęta Aleksandrów Kujawski 5-1 Promień Kowalewo Pomorskie 2 listopada, 11:00
Rol.Ko Konojady 2-1 Cuiavia Inowrocław 2 listopada, 14:00
w Jabłonowie Pomorskim
Elana Toruń 3-0 Olimpia II Grudziądz 2 listopada, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Gopło Kruszwica 0-2 Grom Osie 2 listopada, 13:00
Flisak Złotoria 2-5 LTP Lubanie 2 listopada, 13:00
Piast Złotniki Kujawskie 4-1 Polonia Bydgoszcz 2 listopada, 13:00
Zawisza II Bydgoszcz 1-1 Lech Rypin 2 listopada, 13:35
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 35-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Kujawianka Izbica Kujawska 1-3 Notecianka Pakość 2 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Promień Kowalewo Pomorskie 0-1 Notecianka Pakość 8 listopada, 14:00
Lech Rypin 3-3 Kujawianka Izbica Kujawska 8 listopada, 13:00
Polonia Bydgoszcz 4-1 Zawisza II Bydgoszcz 8 listopada, 13:00
LTP Lubanie 0-2 Piast Złotniki Kujawskie 8 listopada, 13:00
Grom Osie 0-0 Flisak Złotoria 8 listopada, 13:30
Olimpia II Grudziądz 12-0 Gopło Kruszwica 8 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (9 listopada, 14:00) gospodarze zrezygnowali z gry
Cuiavia Inowrocław 0-4 Elana Toruń 8 listopada, 13:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 4-2 Rol.Ko Konojady 8 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Rol.Ko Konojady 0-1 Promień Kowalewo Pomorskie 11 listopada, 14:00
w Jabłonowie Pomorskim
Elana Toruń 6-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 11 listopada, 11:00
Gopło Kruszwica 0-4 Cuiavia Inowrocław 11 listopada, 13:00
Flisak Złotoria 2-2 Olimpia II Grudziądz 11 listopada, 13:00
Piast Złotniki Kujawskie 3-0 Grom Osie 11 listopada, 13:00
Zawisza II Bydgoszcz 6-1 LTP Lubanie 11 listopada, 13:00
Kujawianka Izbica Kujawska 4-1 Polonia Bydgoszcz 11 listopada, 13:00
Notecianka Pakość 3-1 Lech Rypin 11 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 15-16 listopada

Promień Kowalewo Pomorskie 0-4 Lech Rypin 15 listopada, 13:00
Notecianka Pakość 4-3 Polonia Bydgoszcz 15 listopada, 13:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-1 LTP Lubanie 15 listopada, 13:00
Zawisza II Bydgoszcz 1-4 Grom Osie 15 listopada, 13:00
na stadionie przy ul. Sielskiej
Piast Złotniki Kujawskie 4-0 Olimpia II Grudziądz 15 listopada, 13:30
Flisak Złotoria 1-1 Cuiavia Inowrocław 15 listopada, 13:00
Gopło Kruszwica 2-7 Orlęta Aleksandrów Kujawski 15 listopada, 13:00
Elana Toruń 3-0 Rol.Ko Konojady 8 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (15 listopada, 13:00) nie odbył się - goście nie dojechali

Kolejka 17 - 21-22 marca

Elana Toruń 5-0 Promień Kowalewo Pomorskie 21 marca, 14:00
Rol.Ko Konojady 4-1 Gopło Kruszwica 21 marca, 15:00
w Jabłonowie Pomorskim
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-0 Flisak Złotoria 22 marca, 12:00
Cuiavia Inowrocław 4-1 Piast Złotniki Kujawskie 21 marca, 15:00
Olimpia II Grudziądz 3-1 Zawisza II Bydgoszcz 22 marca, 16:00
Grom Osie 0-1 Kujawianka Izbica Kujawska 21 marca, 14:00
LTP Lubanie 1-1 Notecianka Pakość 21 marca, 14:00
Polonia Bydgoszcz 1-2 Lech Rypin 21 marca, 13:00

Kolejka 18 - 28-29 marca

Promień Kowalewo Pomorskie 3-1 Polonia Bydgoszcz 28 marca, 13:00
Lech Rypin 1-2 LTP Lubanie 28 marca, 15:00
Notecianka Pakość 3-2 Grom Osie 28 marca, 14:00
Kujawianka Izbica Kujawska 4-0 Olimpia II Grudziądz 28 marca, 15:00
Zawisza II Bydgoszcz 1-3 Cuiavia Inowrocław 29 marca, 15:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 28 marca, 15:00
Flisak Złotoria 1-2 Rol.Ko Konojady 28 marca, 15:00
Gopło Kruszwica 2-1 Elana Toruń 1 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 4 kwietnia

Flisak Złotoria 0-1 Elana Toruń 4 kwietnia, 16:00
Gopło Kruszwica 1-4 Promień Kowalewo Pomorskie 4 kwietnia, 15:00
Rol.Ko Konojady 4-0 Piast Złotniki Kujawskie 4 kwietnia, 15:00
w Jabłonowie Pomorskim
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-0 Zawisza II Bydgoszcz 4 kwietnia, 15:00
Cuiavia Inowrocław 2-2 Kujawianka Izbica Kujawska 4 kwietnia, 16:00
Olimpia II Grudziądz 1-2 Notecianka Pakość 4 kwietnia, 17:00
Grom Osie 2-0 Lech Rypin 4 kwietnia, 13:00
LTP Lubanie 0-1 Polonia Bydgoszcz 4 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 11-12 kwietnia

Promień Kowalewo Pomorskie 1-1 LTP Lubanie 11 kwietnia, 16:00
Polonia Bydgoszcz 2-1 Grom Osie 11 kwietnia, 13:00
Lech Rypin 4-3 Olimpia II Grudziądz 11 kwietnia, 16:00
Notecianka Pakość 1-1 Cuiavia Inowrocław 11 kwietnia, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 4-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 11 kwietnia, 15:00
Zawisza II Bydgoszcz 0-1 Rol.Ko Konojady 11 kwietnia, 15:00
Piast Złotniki Kujawskie 0-1 Elana Toruń 3 czerwca, 17:00
Flisak Złotoria 3-1 Gopło Kruszwica 11 kwietnia, 16:30

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Flisak Złotoria 2-1 Promień Kowalewo Pomorskie 18 kwietnia, 16:30
Gopło Kruszwica 2-4 Piast Złotniki Kujawskie 18 kwietnia, 16:00
Elana Toruń 6-1 Zawisza II Bydgoszcz 18 kwietnia, 16:00
Rol.Ko Konojady 0-0 Kujawianka Izbica Kujawska 18 kwietnia, 16:00
w Jabłonowie Pomorskim
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-0 Notecianka Pakość 19 kwietnia, 11:00
Cuiavia Inowrocław 2-0 Lech Rypin 18 kwietnia, 17:00
Olimpia II Grudziądz 4-2 Polonia Bydgoszcz 19 kwietnia, 17:00
Grom Osie 3-1 LTP Lubanie 18 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Promień Kowalewo Pomorskie 1-1 Grom Osie 25 kwietnia, 17:00
LTP Lubanie 3-2 Olimpia II Grudziądz 3 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (25 kwietnia, 17:00) nie odbył się - goście nie dojechali
Polonia Bydgoszcz 0-2 Cuiavia Inowrocław 26 kwietnia, 15:00
Lech Rypin 1-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 25 kwietnia, 16:00
Notecianka Pakość 0-2 Rol.Ko Konojady 25 kwietnia, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 3-1 Elana Toruń 25 kwietnia, 16:00
Zawisza II Bydgoszcz 1-0 Gopło Kruszwica 26 kwietnia, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 0-0 Flisak Złotoria 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 2-3 maja

Piast Złotniki Kujawskie 1-1 Promień Kowalewo Pomorskie 2 maja, 16:00
Flisak Złotoria 1-1 Zawisza II Bydgoszcz 2 maja, 17:00
Gopło Kruszwica 1-7 Kujawianka Izbica Kujawska 1 maja, 16:00
Elana Toruń 2-0 Notecianka Pakość 2 maja, 17:00
Rol.Ko Konojady 2-1 Lech Rypin 2 maja, 16:00
w Jabłonowie Pomorskim
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-1 Polonia Bydgoszcz 2 maja, 17:00
Cuiavia Inowrocław 4-2 LTP Lubanie 1 maja, 15:00
Olimpia II Grudziądz 3-1 Grom Osie 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 9-10 maja

Promień Kowalewo Pomorskie 2-1 Olimpia II Grudziądz 9 maja, 17:00
Grom Osie 0-1 Cuiavia Inowrocław 9 maja, 17:00
LTP Lubanie 0-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 9 maja, 17:00
Polonia Bydgoszcz 0-1 Rol.Ko Konojady 9 maja, 13:00
Lech Rypin 1-2 Elana Toruń 9 maja, 16:00
Notecianka Pakość 4-1 Gopło Kruszwica 9 maja, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 5-1 Flisak Złotoria 9 maja, 16:00
Zawisza II Bydgoszcz 5-1 Piast Złotniki Kujawskie 10 maja, 16:00

Kolejka 25 - 16-17 maja

Zawisza II Bydgoszcz 2-1 Promień Kowalewo Pomorskie 17 maja, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-3 Kujawianka Izbica Kujawska 16 maja, 16:00
Flisak Złotoria 1-5 Notecianka Pakość 16 maja, 17:00
Gopło Kruszwica 2-6 Lech Rypin 16 maja, 16:00
Elana Toruń 3-1 Polonia Bydgoszcz 17 maja, 17:00
Rol.Ko Konojady 2-0 LTP Lubanie 16 maja, 17:00
w Jabłonowie Pomorskim
Orlęta Aleksandrów Kujawski 4-1 Grom Osie 17 maja, 11:00
Cuiavia Inowrocław 7-1 Olimpia II Grudziądz 16 maja, 17:00

Kolejka 26 - 23-24 maja

Promień Kowalewo Pomorskie 2-3 Cuiavia Inowrocław 23 maja, 17:00
Olimpia II Grudziądz 2-4 Orlęta Aleksandrów Kujawski 24 maja, 17:00
Grom Osie 2-2 Rol.Ko Konojady 23 maja, 17:00
LTP Lubanie 1-0 Elana Toruń 23 maja, 17:00
Polonia Bydgoszcz 2-2 Gopło Kruszwica 23 maja, 13:00
Lech Rypin 3-0 Flisak Złotoria 23 maja, 17:00
Notecianka Pakość 1-1 Piast Złotniki Kujawskie 23 maja, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 4-1 Zawisza II Bydgoszcz 23 maja, 16:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

Kujawianka Izbica Kujawska 3-4 Promień Kowalewo Pomorskie 30 maja, 16:00
Zawisza II Bydgoszcz 6-1 Notecianka Pakość 31 maja, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 0-2 Lech Rypin 30 maja, 17:00
Flisak Złotoria 3-1 Polonia Bydgoszcz 30 maja, 17:00
Gopło Kruszwica 2-3 LTP Lubanie 31 maja, 16:00
Elana Toruń 2-1 Grom Osie 30 maja, 13:00
Rol.Ko Konojady 4-1 Olimpia II Grudziądz 30 maja, 17:00
w Jabłonowie Pomorskim
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-3 Cuiavia Inowrocław 30 maja, 17:00

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Promień Kowalewo Pomorskie 4-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 6 czerwca, 17:00
Cuiavia Inowrocław 1-3 Rol.Ko Konojady 6 czerwca, 17:00
Olimpia II Grudziądz 0-3 Elana Toruń
(wo)
w pierwotnym terminie (7 czerwca, 17:00) odwołany
Grom Osie 5-1 Gopło Kruszwica 6 czerwca, 17:00
LTP Lubanie 2-0 Flisak Złotoria 6 czerwca, 17:00
Polonia Bydgoszcz 2-1 Piast Złotniki Kujawskie 6 czerwca, 13:00
Lech Rypin 3-1 Zawisza II Bydgoszcz 6 czerwca, 11:00
Notecianka Pakość 4-2 Kujawianka Izbica Kujawska 4 czerwca, 15:00

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Notecianka Pakość 0-3 Promień Kowalewo Pomorskie 13 czerwca, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 4-1 Lech Rypin 12 czerwca, 17:00
Zawisza II Bydgoszcz 7-0 Polonia Bydgoszcz 13 czerwca, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 3-1 LTP Lubanie 13 czerwca, 17:00
Flisak Złotoria 0-2 Grom Osie 13 czerwca, 17:00
Gopło Kruszwica 6-2 Olimpia II Grudziądz 13 czerwca, 17:00
Elana Toruń 3-0 Cuiavia Inowrocław 12 czerwca, 18:00
Rol.Ko Konojady 3-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 13 czerwca, 17:00
w Jabłonowie Pomorskim

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

Promień Kowalewo Pomorskie 2-1 Rol.Ko Konojady 20 czerwca, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-2 Elana Toruń 20 czerwca, 17:00
Cuiavia Inowrocław 4-2 Gopło Kruszwica 20 czerwca, 17:00
Olimpia II Grudziądz 4-2 Flisak Złotoria 20 czerwca, 17:00
Grom Osie 0-1 Piast Złotniki Kujawskie 20 czerwca, 17:00
LTP Lubanie 2-7 Zawisza II Bydgoszcz 20 czerwca, 17:00
Polonia Bydgoszcz 0-1 Kujawianka Izbica Kujawska 20 czerwca, 17:00
Lech Rypin 3-5 Notecianka Pakość 20 czerwca, 17:00

III liga 2014/2015 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)

IV liga 2014/2015 (wielkopolska (południe))
IV liga 2014/2015 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2014/2015 (kujawsko-pomorska I)
Klasa okręgowa 2014/2015 (kujawsko-pomorska II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas