[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: kujawsko-pomorska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sadownik Waganiec 30 57 17 6 7 72-51 11 2 2 40-21 6 4 5 32-30 2 4 1 1 0 5-2
2.  Łokietek Brześć Kujawski 30 57 17 6 7 89-49 10 4 1 52-19 7 2 6 37-30 2 1 0 1 1 2-5
3.  Start Radziejów 30 54 16 6 8 43-31 8 4 3 19-13 8 2 5 24-18 2 6 2 0 0 5-1
4.  Szubinianka Szubin 30 54 15 9 6 66-42 10 3 2 41-16 5 6 4 25-26 2 0 0 0 2 1-5
5.  Mień Lipno 30 46 13 7 10 48-44 9 2 4 32-20 4 5 6 16-24
6.  Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 30 43 13 4 13 52-49 9 2 4 37-27 4 2 9 15-22 2 3 1 0 1 5-4
7.  Kujawiak Kowal 30 43 12 7 11 60-57 8 4 3 34-19 4 3 8 26-38 2 3 1 0 1 4-5
8.  Noteć Gębice 30 41 12 5 13 52-54 8 2 5 28-19 4 3 8 24-35 2 4 1 1 0 5-4
9.  Sparta Janowiec Wielkopolski 30 41 11 8 11 49-51 7 5 3 29-25 4 3 8 20-26 2 1 0 1 1 4-5
10.  GKS Baruchowo 30 40 11 7 12 54-52 8 3 4 34-22 3 4 8 20-30 2 3 1 0 1 7-4
11.  Zjednoczeni Piotrków Kujawski 30 40 12 4 14 50-63 9 2 4 28-20 3 2 10 22-43 2 3 1 0 1 4-7
12.  Zdrój Ciechocinek 30 36 10 6 14 31-49 5 3 7 13-16 5 3 7 18-33
13.  Lider Włocławek 30 35 10 5 15 58-59 6 2 7 36-31 4 3 8 22-28 2 3 1 0 1 5-4
14.  Dąb Barcin 30 35 10 5 15 44-57 6 4 5 26-24 4 1 10 18-33 2 3 1 0 1 4-5
15.  Kujawy Markowice 30 28 8 4 18 46-72 7 2 6 32-24 1 2 12 14-48
16.  Goplania Inowrocław 30 25 8 1 21 34-68 5 1 9 22-29 3 0 12 12-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sadownik Waganiec    3-0 2-1 2-2 1-5 2-0 3-1 5-3 1-0 2-1 3-3 2-1 4-1 0-1 5-2 5-0 
 2 Łokietek Brześć Kujawski2-2     1-2 1-1 8-3 1-0 6-2 5-1 1-1 5-1 4-0 3-1 2-2 5-0 6-2 2-1 
 3 Start Radziejów1-0 0-0     2-1 0-0 1-0 1-1 2-1 2-1 2-3 0-3 1-1 1-0 1-2 2-0 3-0 
 4 Szubinianka Szubin3-0 4-3 0-3     0-1 2-2 3-3 3-0 3-1 0-0 3-0 5-1 1-0 5-2 3-0 6-0 
 5 Mień Lipno2-5 2-0 3-0 5-1     2-0 1-0 2-0 3-3 1-3 2-1 0-1 3-1 2-3 2-2 2-0 
 6 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko1-1 2-4 1-0 3-3 1-0     5-2 0-4 2-0 3-1 3-2 4-0 2-4 2-1 5-1 3-4 
 7 Kujawiak Kowal1-1 2-3 0-4 2-2 1-0 2-0     2-2 1-2 4-0 4-0 1-1 2-0 6-3 3-1 3-0 
 8 Noteć Gębice1-2 4-2 0-0 2-1 2-0 0-2 2-0     3-2 1-1 2-3 4-1 1-3 2-0 3-0* 1-2 
 9 Sparta Janowiec Wielkopolski4-3 2-1 0-3 1-1 2-1 2-3 3-1 2-2     2-2 4-1 2-2 1-3 2-1 1-1 1-0 
 10 GKS Baruchowo3-3 4-1 1-1 1-2 1-2 2-1 0-3* 3-1 2-1     4-0 7-2 1-1 2-1 1-2 2-1 
 11 Zjednoczeni Piotrków Kujawski3-1 1-5 0-2 2-1 1-1 2-0 2-1 3-1 2-1 4-3     0-1 1-1 0-2 4-0 3-0* 
 12 Zdrój Ciechocinek1-2 2-4 1-2 1-2 0-0 0-3* 0-0 1-2 0-1 1-0 1-0     3-0 0-0 1-0 1-0 
 13 Lider Włocławek2-4 1-6 3-0 3-4 2-2 3-0 7-2 1-2 1-3 2-1 1-1 1-2     3-1 6-1 0-2 
 14 Dąb Barcin5-1 2-2 0-4 0-0 0-0 1-1 0-3 3-1 0-3 0-2 7-2 0-1 3-2     3-1 2-1 
 15 Kujawy Markowice0-5 1-3 5-0 1-2 0-1 0-2 3-4 2-2 4-0 1-1 3-2 3-0 3-1 1-0     5-1 
 16 Goplania Inowrocław1-2 0-3* 1-2 0-2 5-0 2-1 2-3 1-2 1-1 2-1 2-4 0-3* 0-3* 2-1 3-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Lider Włocławek 1-2 Zdrój Ciechocinek 3 września, 17:00
w pierwotnym terminie (9 sierpnia, 10:00) odwołany z powodu kłopotów kadrowych gości
Dąb Barcin 0-0 Szubinianka Szubin 9 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3-0 Goplania Inowrocław 9 sierpnia, 17:30
(wo)
na boisku 2-0
Sadownik Waganiec 3-1 Kujawiak Kowal 10 sierpnia, 11:00
w Zbrachlinie
Noteć Gębice 4-2 Łokietek Brześć Kujawski 10 sierpnia, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-1 Kujawy Markowice 9 sierpnia, 18:00
GKS Baruchowo 1-2 Mień Lipno 9 sierpnia, 15:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 1-0 Start Radziejów 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Zdrój Ciechocinek 1-2 Start Radziejów 1 października, 16:00
w pierwotnym terminie (16 sierpnia, 17:00) przełożony
Mień Lipno 2-0 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 16 sierpnia, 17:00
Kujawy Markowice 1-1 GKS Baruchowo 16 sierpnia, 17:00
Łokietek Brześć Kujawski 1-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 16 sierpnia, 16:00
Kujawiak Kowal 2-2 Noteć Gębice 17 sierpnia, 16:00
Goplania Inowrocław 1-2 Sadownik Waganiec 15 sierpnia, 16:00
Szubinianka Szubin 3-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 16 sierpnia, 17:00
Lider Włocławek 3-1 Dąb Barcin 16 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Dąb Barcin 0-1 Zdrój Ciechocinek 23 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-1 Lider Włocławek 23 sierpnia, 11:00
Sadownik Waganiec 2-2 Szubinianka Szubin 23 sierpnia, 15:30
w Zbrachlinie
Noteć Gębice 1-2 Goplania Inowrocław 23 sierpnia, 11:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 3-1 Kujawiak Kowal 23 sierpnia, 17:00
GKS Baruchowo 4-1 Łokietek Brześć Kujawski 23 sierpnia, 16:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 5-1 Kujawy Markowice 23 sierpnia, 17:00
Mień Lipno 3-0 Start Radziejów 23 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Zdrój Ciechocinek 0-0 Mień Lipno 31 sierpnia, 17:00
Kujawy Markowice 5-0 Start Radziejów 30 sierpnia, 17:00
Łokietek Brześć Kujawski 1-0 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 30 sierpnia, 16:00
Kujawiak Kowal 4-0 GKS Baruchowo 31 sierpnia, 17:00
Goplania Inowrocław 1-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 30 sierpnia, 17:00
Szubinianka Szubin 3-0 Noteć Gębice 30 sierpnia, 17:00
Lider Włocławek 2-4 Sadownik Waganiec 30 sierpnia, 10:00
Dąb Barcin 7-2 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 6-7 września

Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0-1 Zdrój Ciechocinek 7 września, 17:00
Sadownik Waganiec 0-1 Dąb Barcin 6 września, 11:00
w Zbrachlinie
Noteć Gębice 1-3 Lider Włocławek 7 września, 16:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-1 Szubinianka Szubin 6 września, 17:00
GKS Baruchowo 2-1 Goplania Inowrocław 6 września, 16:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 5-2 Kujawiak Kowal 6 września, 13:00
Mień Lipno 2-2 Kujawy Markowice 6 września, 16:00
Łokietek Brześć Kujawski 1-2 Start Radziejów 6 września, 16:00

Kolejka 6 - 13-14 września

Zdrój Ciechocinek 1-0 Kujawy Markowice 14 września, 15:00
Łokietek Brześć Kujawski 8-3 Mień Lipno 13 września, 16:00
Kujawiak Kowal 0-4 Start Radziejów 14 września, 16:00
Goplania Inowrocław 2-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 14 września, 16:30
Szubinianka Szubin 0-0 GKS Baruchowo 13 września, 17:00
Lider Włocławek 1-3 Sparta Janowiec Wielkopolski 13 września, 11:00
Dąb Barcin 3-1 Noteć Gębice 13 września, 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3-1 Sadownik Waganiec 14 września, 16:00

Kolejka 7 - 20-21 września

Sadownik Waganiec 2-1 Zdrój Ciechocinek 20 września, 11:00
w Zbrachlinie
Noteć Gębice 2-3 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 21 września, 16:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-1 Dąb Barcin 20 września, 15:00
GKS Baruchowo 1-1 Lider Włocławek 20 września, 16:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-3 Szubinianka Szubin 20 września, 16:00
Start Radziejów 3-0 Goplania Inowrocław 20 września, 16:00
Mień Lipno 1-0 Kujawiak Kowal 20 września, 16:00
Kujawy Markowice 1-3 Łokietek Brześć Kujawski 20 września, 17:00

Kolejka 8 - 27-28 września

Zdrój Ciechocinek 2-4 Łokietek Brześć Kujawski 27 września, 17:00
Kujawiak Kowal 3-1 Kujawy Markowice 28 września, 16:00
Goplania Inowrocław 5-0 Mień Lipno 27 września, 16:00
Szubinianka Szubin 0-3 Start Radziejów 27 września, 17:00
Lider Włocławek 3-0 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 27 września, 11:00
Dąb Barcin 0-2 GKS Baruchowo 27 września, 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 28 września, 16:00
Sadownik Waganiec 5-3 Noteć Gębice 27 września, 11:00
w Zbrachlinie

Kolejka 9 - 4-5 października

Noteć Gębice 4-1 Zdrój Ciechocinek 5 października, 15:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 4-3 Sadownik Waganiec 4 października, 15:00
GKS Baruchowo 4-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 4 października, 15:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2-1 Dąb Barcin 4 października, 15:00
Start Radziejów 1-0 Lider Włocławek 4 października, 15:00
Mień Lipno 5-1 Szubinianka Szubin 4 października, 15:00
Kujawy Markowice 5-1 Goplania Inowrocław 4 października, 15:30
Łokietek Brześć Kujawski 6-2 Kujawiak Kowal 4 października, 11:00

Kolejka 10 - 11-12 października

Zdrój Ciechocinek 0-0 Kujawiak Kowal 11 października, 15:00
Goplania Inowrocław 0-3 Łokietek Brześć Kujawski 12 października, 15:00
(wo)
przerwany w 27. minucie przy stanie 0-0 z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodnika gospodarzy
Szubinianka Szubin 3-0 Kujawy Markowice 11 października, 16:00
Lider Włocławek 2-2 Mień Lipno 10 października, 16:00
Dąb Barcin 0-4 Start Radziejów 11 października, 12:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-0 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 12 października, 15:30
Sadownik Waganiec 2-1 GKS Baruchowo 11 października, 11:00
w Zbrachlinie
Noteć Gębice 3-2 Sparta Janowiec Wielkopolski 12 października, 15:00

Kolejka 11 - 18-19 października

Sparta Janowiec Wielkopolski 2-2 Zdrój Ciechocinek 18 października, 15:00
GKS Baruchowo 3-1 Noteć Gębice 18 października, 15:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 1-1 Sadownik Waganiec 18 października, 14:00
Start Radziejów 0-3 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 18 października, 15:00
Mień Lipno 2-3 Dąb Barcin 18 października, 15:00
Kujawy Markowice 3-1 Lider Włocławek 18 października, 15:00
Łokietek Brześć Kujawski 1-1 Szubinianka Szubin 18 października, 15:00
Kujawiak Kowal 3-0 Goplania Inowrocław 19 października, 15:00

Kolejka 12 - 25-26 października

Zdrój Ciechocinek 1-0 Goplania Inowrocław 25 października, 15:00
Szubinianka Szubin 3-3 Kujawiak Kowal 25 października, 15:00
Lider Włocławek 1-6 Łokietek Brześć Kujawski 25 października, 10:00
Dąb Barcin 3-1 Kujawy Markowice 25 października, 14:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-1 Mień Lipno 26 października, 14:00
Sadownik Waganiec 2-1 Start Radziejów 25 października, 11:00
w Zbrachlinie
Noteć Gębice 0-2 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 26 października, 13:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-2 GKS Baruchowo 25 października, 14:00

Kolejka 13 - 2 listopada

GKS Baruchowo 7-2 Zdrój Ciechocinek 2 listopada, 13:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 2 listopada, 13:00
Start Radziejów 2-1 Noteć Gębice 2 listopada, 14:00
Mień Lipno 2-5 Sadownik Waganiec 2 listopada, 14:00
Kujawy Markowice 3-2 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2 listopada, 13:00
Łokietek Brześć Kujawski 5-0 Dąb Barcin 2 listopada, 11:00
Kujawiak Kowal 2-0 Lider Włocławek 2 listopada, 11:00
Goplania Inowrocław 0-2 Szubinianka Szubin 2 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Zdrój Ciechocinek 1-2 Szubinianka Szubin 8 listopada, 13:00
Lider Włocławek 0-2 Goplania Inowrocław 8 listopada, 11:00
Dąb Barcin 0-3 Kujawiak Kowal 8 listopada, 13:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-5 Łokietek Brześć Kujawski 8 listopada, 13:30
Sadownik Waganiec 5-2 Kujawy Markowice 8 listopada, 10:30
w Zbrachlinie
Noteć Gębice 2-0 Mień Lipno 8 listopada, 13:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 0-3 Start Radziejów 8 listopada, 13:00
GKS Baruchowo 2-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 8 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 4-0 Zdrój Ciechocinek 11 listopada, 13:00
Start Radziejów 2-3 GKS Baruchowo 11 listopada, 13:00
Mień Lipno 3-3 Sparta Janowiec Wielkopolski 11 listopada, 13:00
Kujawy Markowice 2-2 Noteć Gębice 11 listopada, 13:00
Łokietek Brześć Kujawski 2-2 Sadownik Waganiec 11 listopada, 11:00
Kujawiak Kowal 4-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 11 listopada, 11:00
Goplania Inowrocław 2-1 Dąb Barcin 11 listopada, 13:30
Szubinianka Szubin 1-0 Lider Włocławek 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 15-16 listopada

Zdrój Ciechocinek 3-0 Lider Włocławek 15 listopada, 13:00
Szubinianka Szubin 5-2 Dąb Barcin 15 listopada, 13:00
Goplania Inowrocław 2-4 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 16 listopada, 13:30
Kujawiak Kowal 1-1 Sadownik Waganiec 16 listopada, 13:00
Łokietek Brześć Kujawski 5-1 Noteć Gębice 15 listopada, 11:00
Kujawy Markowice 4-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 15 listopada, 13:00
Mień Lipno 1-3 GKS Baruchowo 15 listopada, 13:00
Start Radziejów 1-0 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 15 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 21-22 marca

Start Radziejów 1-1 Zdrój Ciechocinek 21 marca, 11:30
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 1-0 Mień Lipno 21 marca, 15:00
GKS Baruchowo 1-2 Kujawy Markowice 22 marca, 13:30
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-1 Łokietek Brześć Kujawski 21 marca, 15:30
Noteć Gębice 2-0 Kujawiak Kowal 22 marca, 15:00
Sadownik Waganiec 5-0 Goplania Inowrocław 21 marca, 15:30
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-1 Szubinianka Szubin 22 marca, 15:00
Dąb Barcin 3-2 Lider Włocławek 21 marca, 15:00

Kolejka 18 - 28-29 marca

Start Radziejów 0-0 Mień Lipno 29 marca, 15:00
Zdrój Ciechocinek 0-0 Dąb Barcin 28 marca, 14:00
Lider Włocławek 1-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 28 marca, 10:00
Szubinianka Szubin 3-0 Sadownik Waganiec 28 marca, 15:00
Goplania Inowrocław 1-2 Noteć Gębice 28 marca, 16:00
Kujawiak Kowal 1-2 Sparta Janowiec Wielkopolski 29 marca, 15:00
Łokietek Brześć Kujawski 5-1 GKS Baruchowo 29 marca, 11:00
Kujawy Markowice 0-2 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 28 marca, 15:30

Kolejka 19 - 4 kwietnia

Mień Lipno 0-1 Zdrój Ciechocinek 4 kwietnia, 15:00
Start Radziejów 2-0 Kujawy Markowice 4 kwietnia, 11:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2-4 Łokietek Brześć Kujawski 4 kwietnia, 16:00
GKS Baruchowo 0-3 Kujawiak Kowal 4 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 0-1
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-0 Goplania Inowrocław 4 kwietnia, 15:00
Noteć Gębice 2-1 Szubinianka Szubin 4 kwietnia, 15:00
Sadownik Waganiec 4-1 Lider Włocławek 4 kwietnia, 14:00
w Zbrachlinie
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0-2 Dąb Barcin 4 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 11-12 kwietnia

Start Radziejów 0-0 Łokietek Brześć Kujawski 11 kwietnia, 15:00
Zdrój Ciechocinek 1-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 11 kwietnia, 15:00
Dąb Barcin 5-1 Sadownik Waganiec 11 kwietnia, 16:00
Lider Włocławek 1-2 Noteć Gębice 11 kwietnia, 10:00
Szubinianka Szubin 3-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 11 kwietnia, 16:00
Goplania Inowrocław 2-1 GKS Baruchowo 11 kwietnia, 17:00
Kujawiak Kowal 2-0 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 12 kwietnia, 16:00
Kujawy Markowice 0-1 Mień Lipno 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Kujawy Markowice 3-0 Zdrój Ciechocinek 18 kwietnia, 17:00
Mień Lipno 2-0 Łokietek Brześć Kujawski 16 kwietnia, 17:00
Start Radziejów 1-1 Kujawiak Kowal 18 kwietnia, 15:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-4 Goplania Inowrocław 18 kwietnia, 16:00
GKS Baruchowo 1-2 Szubinianka Szubin 19 kwietnia, 13:30
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-3 Lider Włocławek 18 kwietnia, 17:00
Noteć Gębice 2-0 Dąb Barcin 19 kwietnia, 15:00
Sadownik Waganiec 3-3 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 18 kwietnia, 16:00
w Zbrachlinie

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Zdrój Ciechocinek 1-2 Sadownik Waganiec 25 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3-1 Noteć Gębice 26 kwietnia, 16:00
Dąb Barcin 0-3 Sparta Janowiec Wielkopolski 25 kwietnia, 17:00
Lider Włocławek 2-1 GKS Baruchowo 25 kwietnia, 10:00
Szubinianka Szubin 2-2 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 25 kwietnia, 17:00
Goplania Inowrocław 1-2 Start Radziejów 25 kwietnia, 17:00
Kujawiak Kowal 1-0 Mień Lipno 26 kwietnia, 16:00
Łokietek Brześć Kujawski 6-2 Kujawy Markowice 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 2-3 maja

Łokietek Brześć Kujawski 3-1 Zdrój Ciechocinek 2 maja, 16:00
Kujawy Markowice 3-4 Kujawiak Kowal 2 maja, 17:00
Mień Lipno 2-0 Goplania Inowrocław 1 maja, 14:00
Start Radziejów 2-1 Szubinianka Szubin 3 maja, 16:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2-4 Lider Włocławek 2 maja, 17:00
GKS Baruchowo 2-1 Dąb Barcin 2 maja, 14:00
w Brzyskorzystewku
Sparta Janowiec Wielkopolski 4-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2 maja, 17:00
Noteć Gębice 1-2 Sadownik Waganiec 3 maja, 16:00

Kolejka 24 - 9-10 maja

Zdrój Ciechocinek 1-2 Noteć Gębice 9 maja, 17:00
Sadownik Waganiec 1-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 9 maja, 16:30
w Zbrachlinie
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 4-3 GKS Baruchowo 9 maja, 17:00
Dąb Barcin 1-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 9 maja, 17:00
Lider Włocławek 3-0 Start Radziejów 9 maja, 10:00
Szubinianka Szubin 0-1 Mień Lipno 9 maja, 17:00
Goplania Inowrocław 3-1 Kujawy Markowice 9 maja, 17:00
Kujawiak Kowal 2-3 Łokietek Brześć Kujawski 9 maja, 17:00

Kolejka 25 - 16-17 maja

Kujawiak Kowal 1-1 Zdrój Ciechocinek 17 maja, 16:00
Łokietek Brześć Kujawski 2-1 Goplania Inowrocław 16 maja, 16:00
Kujawy Markowice 1-2 Szubinianka Szubin 16 maja, 17:00
Mień Lipno 3-1 Lider Włocławek 16 maja, 17:00
Start Radziejów 1-2 Dąb Barcin 16 maja, 16:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-2 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 16 maja, 17:00
GKS Baruchowo 3-3 Sadownik Waganiec 17 maja, 13:30
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-2 Noteć Gębice 16 maja, 17:00

Kolejka 26 - 23-24 maja

Zdrój Ciechocinek 0-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 23 maja, 17:00
Noteć Gębice 1-1 GKS Baruchowo 24 maja, 16:00
Sadownik Waganiec 2-0 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 23 maja, 16:30
w Zbrachlinie
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0-2 Start Radziejów 24 maja, 17:00
Dąb Barcin 0-0 Mień Lipno 23 maja, 17:00
Lider Włocławek 6-1 Kujawy Markowice 23 maja, 10:00
Szubinianka Szubin 4-3 Łokietek Brześć Kujawski 23 maja, 17:00
Goplania Inowrocław 2-3 Kujawiak Kowal 23 maja, 17:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

Goplania Inowrocław 0-3 Zdrój Ciechocinek 30 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-3
Kujawiak Kowal 2-2 Szubinianka Szubin 31 maja, 17:00
Łokietek Brześć Kujawski 2-2 Lider Włocławek 29 maja, 17:00
Kujawy Markowice 1-0 Dąb Barcin 30 maja, 17:00
Mień Lipno 2-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 30 maja, 17:00
Start Radziejów 1-0 Sadownik Waganiec 30 maja, 16:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 0-4 Noteć Gębice 30 maja, 17:00
GKS Baruchowo 2-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 30 maja, 16:00

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Zdrój Ciechocinek 1-0 GKS Baruchowo 3 czerwca, 18:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-3 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3 czerwca, 18:00
Noteć Gębice 0-0 Start Radziejów 6 czerwca, 17:00
Sadownik Waganiec 1-5 Mień Lipno 4 czerwca, 16:00
w Zbrachlinie
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 4-0 Kujawy Markowice 7 czerwca, 17:00
Dąb Barcin 2-2 Łokietek Brześć Kujawski 6 czerwca, 17:00
Lider Włocławek 7-2 Kujawiak Kowal 7 czerwca, 10:00
Szubinianka Szubin 6-0 Goplania Inowrocław 6 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Szubinianka Szubin 5-1 Zdrój Ciechocinek 13 czerwca, 17:00
Goplania Inowrocław 0-3 Lider Włocławek 13 czerwca, 16:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Kujawiak Kowal 6-3 Dąb Barcin 13 czerwca, 17:00
Łokietek Brześć Kujawski 4-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 13 czerwca, 17:00
Kujawy Markowice 0-5 Sadownik Waganiec 13 czerwca, 17:00
Mień Lipno 2-0 Noteć Gębice 13 czerwca, 16:00
Start Radziejów 2-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 13 czerwca, 17:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-1 GKS Baruchowo 13 czerwca, 11:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

Zdrój Ciechocinek 0-3 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 21 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 3:1, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
GKS Baruchowo 1-1 Start Radziejów 21 czerwca, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-1 Mień Lipno 21 czerwca, 17:00
Noteć Gębice 3-0 Kujawy Markowice 21 czerwca, 17:00
(wo)
nie odbył się, goście zrezygnowali z gry
Sadownik Waganiec 3-0 Łokietek Brześć Kujawski 21 czerwca, 17:00
w Zbrachlinie
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-1 Kujawiak Kowal 21 czerwca, 17:00
Dąb Barcin 2-1 Goplania Inowrocław 21 czerwca, 17:00
Lider Włocławek 3-4 Szubinianka Szubin 21 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska II)

IV liga 2014/2015 (kujawsko-pomorska)

Klasa okręgowa 2014/2015 (kujawsko-pomorska I)

Klasa A 2014/2015 (Bydgoszcz II)
Klasa A 2014/2015 (Włocławek)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas