[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Włocławek
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Smólnik 26 59 18 5 3 76-40 9 4 0 38-14 9 1 3 38-26
2.  Wzgórze Raciążek 26 54 15 9 2 62-38 8 5 0 31-14 7 4 2 31-24
3.  Orzeł Służewo 26 47 14 5 7 50-33 7 1 5 28-16 7 4 2 22-17
4.  Piast Bądkowo 26 38 11 5 10 44-37 6 2 5 19-18 5 3 5 25-19
5.  Tłuchovia Tłuchowo 26 37 11 4 11 69-49 8 1 4 46-25 3 3 7 23-24
6.  Wisła Dobrzyń 26 36 8 12 6 61-47 6 5 2 43-17 2 7 4 18-30
7.  Unia Choceń 26 34 8 10 8 49-44 4 6 3 30-24 4 4 5 19-20 4 6 1 3 0 9-4
8.  Grot Kowalki 26 34 9 7 10 66-53 7 2 4 44-22 2 5 6 22-31 4 6 1 3 0 7-3
9.  MGKS Lubraniec 26 34 9 7 10 51-58 6 3 4 30-20 3 4 6 21-38 4 2 0 2 2 3-12
10.  Wicher Wielgie 26 33 9 6 11 46-61 3 6 4 22-26 6 0 7 24-35
11.  Skrwa Skrwilno 26 29 9 2 15 61-58 6 0 7 37-25 3 2 8 24-33
12.  Lech Dobre 26 26 7 5 14 41-64 5 2 6 27-28 2 3 8 14-36
13.  Zgoda Chodecz 26 23 7 2 17 30-80 4 1 8 15-31 3 1 9 15-49
14.  Cukrownik Fabianki 26 19 4 7 15 34-78 3 5 5 21-29 1 2 10 13-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Victoria Smólnik    2-2 1-1 3-1 3-2 3-1 4-1 2-2 0-0 4-1 4-2 7-1 3-0 2-0 
 2 Wzgórze Raciążek2-2     1-1 1-0 3-1 1-1 4-1 2-2 4-2 3-1 1-0 0-0 4-1 5-2 
 3 Orzeł Służewo0-3 0-1     4-0 0-0 3-0* 3-1 0-4 3-4 6-1 2-0 2-0 0-1 5-1 
 4 Piast Bądkowo2-5 0-4 1-0     3-0 1-2 1-1 3-2 0-1 0-1 2-1 3-0 1-1 2-0 
 5 Tłuchovia Tłuchowo1-3 6-2 2-0 1-5     2-2 1-5 9-1 4-2 3-0 4-2 2-3 6-0 5-0 
 6 Wisła Dobrzyń5-1 1-2 2-2 2-2 0-0     0-3 3-0 3-3 6-2 2-2 7-0 5-0 7-0 
 7 Unia Choceń3-0 3-3 1-3 0-3 2-2 2-2     1-1 7-2 0-1 3-1 1-1 6-4 1-1 
 8 Grot Kowalki3-4 1-1 1-2 2-1 3-2 0-3* 1-1     5-1 2-3 6-2 4-1 13-1 3-0* 
 9 MGKS Lubraniec2-4 3-0* 1-2 2-2 2-1 7-1 0-0 0-0     5-1 2-3 2-1 0-2 4-3 
 10 Wicher Wielgie1-3 2-4 0-1 0-0 1-4 2-2 1-1 2-1 2-2     5-3 1-1 3-2 2-2 
 11 Skrwa Skrwilno2-5 2-3 2-3 3-1 0-3 6-1 0-1 1-3 5-0 2-3     4-1 3-0* 7-1 
 12 Lech Dobre1-3 3-3 1-2 0-3 2-1 1-1 3-2 2-1 1-2 2-6 1-3     4-1 6-0 
 13 Zgoda Chodecz1-3 1-3 1-2 0-2 1-5 1-1 1-0 3-2 3-1 0-3 0-4 3-2     0-3 
 14 Cukrownik Fabianki3-2 0-3 3-3 1-5 4-2 1-1 1-2 3-3 1-1 2-1 1-1 0-3* 1-2     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Wicher Wielgie 0-1 Orzeł Służewo 16 sierpnia, 16:00
w Teodorowie
Unia Choceń 1-1 Grot Kowalki 17 sierpnia, 16:00
Skrwa Skrwilno 4-1 Lech Dobre 16 sierpnia, 11:00
Wzgórze Raciążek 4-1 Zgoda Chodecz 17 sierpnia, 17:00
MGKS Lubraniec 2-4 Victoria Smólnik 17 sierpnia, 18:00
Wisła Dobrzyń 2-2 Piast Bądkowo 16 sierpnia, 17:00
Tłuchovia Tłuchowo 5-0 Cukrownik Fabianki 17 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Orzeł Służewo 5-1 Cukrownik Fabianki 23 sierpnia, 17:00
Piast Bądkowo 3-0 Tłuchovia Tłuchowo 23 sierpnia, 17:00
Victoria Smólnik 3-1 Wisła Dobrzyń 3 września, 17:00
w pierwotnym terminie (23 sierpnia, 11:00 odwołany)
Zgoda Chodecz 3-1 MGKS Lubraniec 24 sierpnia, 16:00
Lech Dobre 3-3 Wzgórze Raciążek 23 sierpnia, 11:00
Grot Kowalki 6-2 Skrwa Skrwilno 24 sierpnia, 15:00
Wicher Wielgie 1-1 Unia Choceń 23 sierpnia, 13:30
w Teodorowie

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Unia Choceń 1-3 Orzeł Służewo 31 sierpnia, 16:00
Skrwa Skrwilno 2-3 Wicher Wielgie 30 sierpnia, 11:00
Wzgórze Raciążek 2-2 Grot Kowalki 30 sierpnia, 17:00
MGKS Lubraniec 2-1 Lech Dobre 31 sierpnia, 17:30
Wisła Dobrzyń 5-0 Zgoda Chodecz 30 sierpnia, 17:00
Tłuchovia Tłuchowo 1-3 Victoria Smólnik 30 sierpnia, 16:00
Piast Bądkowo 2-0 Cukrownik Fabianki 30 sierpnia, 16:00
w Chełmicy

Kolejka 4 - 6-7 września

Orzeł Służewo 4-0 Piast Bądkowo 6 września, 16:00
Victoria Smólnik 2-0 Cukrownik Fabianki 6 września, 17:00
Zgoda Chodecz 1-5 Tłuchovia Tłuchowo 7 września, 16:00
Lech Dobre 1-1 Wisła Dobrzyń 6 września, 17:00
Grot Kowalki 5-1 MGKS Lubraniec 6 września, 15:00
Wicher Wielgie 2-4 Wzgórze Raciążek 7 września, 16:00
w Teodorowie
Unia Choceń 3-1 Skrwa Skrwilno 7 września, 16:00

Kolejka 5 - 13-14 września

Skrwa Skrwilno 2-3 Orzeł Służewo 13 września, 11:00
Wzgórze Raciążek 4-1 Unia Choceń 13 września, 16:00
MGKS Lubraniec 5-1 Wicher Wielgie 13 września, 17:00
Wisła Dobrzyń 3-0 Grot Kowalki 13 września, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 2-3 Lech Dobre 14 września, 16:00
Cukrownik Fabianki 1-2 Zgoda Chodecz 13 września, 16:00
Piast Bądkowo 2-5 Victoria Smólnik 13 września, 16:00

Kolejka 6 - 20-21 września

Orzeł Służewo 0-3 Victoria Smólnik 20 września, 15:00
Zgoda Chodecz 0-2 Piast Bądkowo 21 września, 16:00
Lech Dobre 6-0 Cukrownik Fabianki 21 września, 16:00
Grot Kowalki 3-2 Tłuchovia Tłuchowo 21 września, 12:00
Wicher Wielgie 2-2 Wisła Dobrzyń 21 września, 16:00
w Teodorowie
Unia Choceń 7-2 MGKS Lubraniec 20 września, 16:00
Skrwa Skrwilno 2-3 Wzgórze Raciążek 20 września, 14:00

Kolejka 7 - 27-28 września

Wzgórze Raciążek 1-1 Orzeł Służewo 27 września, 16:00
MGKS Lubraniec 2-3 Skrwa Skrwilno 27 września, 16:30
Wisła Dobrzyń 0-3 Unia Choceń 27 września, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 3-0 Wicher Wielgie 28 września, 11:00
Cukrownik Fabianki 3-3 Grot Kowalki 27 września, 16:00
Piast Bądkowo 3-0 Lech Dobre 27 września, 16:00
Victoria Smólnik 3-0 Zgoda Chodecz 27 września, 16:00

Kolejka 8 - 4-5 października

Orzeł Służewo 0-1 Zgoda Chodecz 4 października, 15:00
Lech Dobre 1-3 Victoria Smólnik 16 listopada, 11:00
Grot Kowalki 2-1 Piast Bądkowo 4 października, 15:00
Wicher Wielgie 2-2 Cukrownik Fabianki 5 października, 14:00
w Teodorowie
Unia Choceń 2-2 Tłuchovia Tłuchowo 4 października, 16:00
Skrwa Skrwilno 6-1 Wisła Dobrzyń 4 października, 16:00
Wzgórze Raciążek 4-2 MGKS Lubraniec 4 października, 16:00

Kolejka 9 - 11-12 października

MGKS Lubraniec 1-2 Orzeł Służewo 11 października, 16:00
Wisła Dobrzyń 1-2 Wzgórze Raciążek 11 października, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 4-2 Skrwa Skrwilno 12 października, 11:00
Cukrownik Fabianki 1-2 Unia Choceń 11 października, 15:00
Piast Bądkowo 0-1 Wicher Wielgie 11 października, 15:00
Victoria Smólnik 2-2 Grot Kowalki 11 października, 16:00
Zgoda Chodecz 3-2 Lech Dobre 12 października, 15:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Orzeł Służewo 2-0 Lech Dobre 18 października, 15:00
Grot Kowalki 13-1 Zgoda Chodecz 18 października, 15:00
Wicher Wielgie 1-3 Victoria Smólnik 19 października, 14:00
w Teodorowie
Unia Choceń 0-3 Piast Bądkowo 18 października, 15:00
Skrwa Skrwilno 7-1 Cukrownik Fabianki 18 października, 11:00
Wzgórze Raciążek 3-1 Tłuchovia Tłuchowo 18 października, 16:00
MGKS Lubraniec 7-1 Wisła Dobrzyń 18 października, 15:30

Kolejka 11 - 25-26 października

Wisła Dobrzyń 2-2 Orzeł Służewo 25 października, 15:00
Tłuchovia Tłuchowo 4-2 MGKS Lubraniec 26 października, 11:00
Cukrownik Fabianki 0-3 Wzgórze Raciążek 25 października, 14:00
Piast Bądkowo 2-1 Skrwa Skrwilno 25 października, 14:00
Victoria Smólnik 4-1 Unia Choceń 25 października, 15:00
Zgoda Chodecz 0-3 Wicher Wielgie 26 października, 14:00
Lech Dobre 2-1 Grot Kowalki 25 października, 10:00

Kolejka 12 - 2 listopada

Orzeł Służewo 0-4 Grot Kowalki 2 listopada, 14:00
Wicher Wielgie 1-1 Lech Dobre 2 listopada, 14:00
w Teodorowie
Unia Choceń 6-4 Zgoda Chodecz 2 listopada, 14:00
Skrwa Skrwilno 2-5 Victoria Smólnik 2 listopada, 11:00
Wzgórze Raciążek 1-0 Piast Bądkowo 2 listopada, 14:00
MGKS Lubraniec 4-3 Cukrownik Fabianki 2 listopada, 14:00
Wisła Dobrzyń 0-0 Tłuchovia Tłuchowo 2 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Tłuchovia Tłuchowo 2-0 Orzeł Służewo 9 listopada, 11:00
Cukrownik Fabianki 1-1 Wisła Dobrzyń 8 listopada, 13:00
Piast Bądkowo 0-1 MGKS Lubraniec 8 listopada, 13:00
Victoria Smólnik 2-2 Wzgórze Raciążek 9 listopada, 11:00
Zgoda Chodecz 0-4 Skrwa Skrwilno 9 listopada, 14:00
Lech Dobre 3-2 Unia Choceń 9 listopada, 13:00
Grot Kowalki 2-3 Wicher Wielgie 8 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 21-22 marca

Orzeł Służewo 6-1 Wicher Wielgie 21 marca, 15:30
Grot Kowalki 1-1 Unia Choceń 21 marca, 14:00
Lech Dobre 1-3 Skrwa Skrwilno 22 marca, 14:00
Zgoda Chodecz 1-3 Wzgórze Raciążek 22 marca, 15:00
Victoria Smólnik 0-0 MGKS Lubraniec 21 marca, 15:00
Piast Bądkowo 1-2 Wisła Dobrzyń 22 marca, 15:00
Cukrownik Fabianki 4-2 Tłuchovia Tłuchowo 21 marca, 15:00

Kolejka 15 - 28-29 marca

Cukrownik Fabianki 3-3 Orzeł Służewo 28 marca, 15:30
w Chełmicy
Tłuchovia Tłuchowo 1-5 Piast Bądkowo 29 marca, 16:00
Wisła Dobrzyń 5-1 Victoria Smólnik 28 marca, 15:00
MGKS Lubraniec 0-2 Zgoda Chodecz 28 marca, 16:00
Wzgórze Raciążek 0-0 Lech Dobre 28 marca, 16:00
Skrwa Skrwilno 1-3 Grot Kowalki 28 marca, 14:00
Unia Choceń 0-1 Wicher Wielgie 29 marca, 15:00

Kolejka 16 - 4 kwietnia

Cukrownik Fabianki 1-5 Piast Bądkowo 4 kwietnia, 16:00
Orzeł Służewo 3-1 Unia Choceń 4 kwietnia, 15:00
Wicher Wielgie 5-3 Skrwa Skrwilno 4 kwietnia, 16:00
Grot Kowalki 1-1 Wzgórze Raciążek 4 kwietnia, 15:00
Lech Dobre 1-2 MGKS Lubraniec 4 kwietnia, 14:00
Zgoda Chodecz 1-1 Wisła Dobrzyń 4 kwietnia, 14:00
Victoria Smólnik 3-2 Tłuchovia Tłuchowo 4 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 11-12 kwietnia

Piast Bądkowo 1-0 Orzeł Służewo 12 kwietnia, 15:00
Cukrownik Fabianki 3-2 Victoria Smólnik 11 kwietnia, 16:00
w Chełmicy
Tłuchovia Tłuchowo 6-0 Zgoda Chodecz 12 kwietnia, 16:00
Wisła Dobrzyń 7-0 Lech Dobre 11 kwietnia, 16:00
MGKS Lubraniec 0-0 Grot Kowalki 11 kwietnia, 17:00
Wzgórze Raciążek 3-1 Wicher Wielgie 11 kwietnia, 16:00
Skrwa Skrwilno 0-1 Unia Choceń 11 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 18-19 kwietnia

Orzeł Służewo 2-0 Skrwa Skrwilno 18 kwietnia, 15:00
Unia Choceń 3-3 Wzgórze Raciążek 19 kwietnia, 15:00
Wicher Wielgie 2-2 MGKS Lubraniec 19 kwietnia, 16:00
Grot Kowalki 0-3 Wisła Dobrzyń 18 kwietnia, 16:00
(wo)
przerwany w 70. minucie przy stanie 1-1 z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodnika gospodarzy
Lech Dobre 2-1 Tłuchovia Tłuchowo 19 kwietnia, 16:00
Zgoda Chodecz 0-3 Cukrownik Fabianki 19 kwietnia, 15:00
Victoria Smólnik 3-1 Piast Bądkowo 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 25-26 kwietnia

Victoria Smólnik 1-1 Orzeł Służewo 25 kwietnia, 17:00
Piast Bądkowo 1-1 Zgoda Chodecz 26 kwietnia, 15:00
Cukrownik Fabianki 0-3 Lech Dobre 25 kwietnia, 16:00
(wo)
w Chełmicy / na boisku 0-1
Tłuchovia Tłuchowo 9-1 Grot Kowalki 26 kwietnia, 16:00
Wisła Dobrzyń 6-2 Wicher Wielgie 25 kwietnia, 16:00
MGKS Lubraniec 0-0 Unia Choceń 25 kwietnia, 17:00
Wzgórze Raciążek 1-0 Skrwa Skrwilno 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 2-3 maja

Orzeł Służewo 0-1 Wzgórze Raciążek 2 maja, 16:00
Skrwa Skrwilno 5-0 MGKS Lubraniec 2 maja, 14:00
Unia Choceń 2-2 Wisła Dobrzyń 3 maja, 15:00
Wicher Wielgie 1-4 Tłuchovia Tłuchowo 3 maja, 16:00
Grot Kowalki 3-0 Cukrownik Fabianki 2 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Lech Dobre 0-3 Piast Bądkowo 2 maja, 16:00
Zgoda Chodecz 1-3 Victoria Smólnik 3 maja, 16:00

Kolejka 21 - 9-10 maja

Zgoda Chodecz 1-2 Orzeł Służewo 10 maja, 16:00
Victoria Smólnik 7-1 Lech Dobre 9 maja, 17:00
Piast Bądkowo 3-2 Grot Kowalki 10 maja, 15:00
Cukrownik Fabianki 2-1 Wicher Wielgie 9 maja, 16:00
w Chełmicy
Tłuchovia Tłuchowo 1-5 Unia Choceń 10 maja, 16:00
Wisła Dobrzyń 2-2 Skrwa Skrwilno 9 maja, 17:00
MGKS Lubraniec 3-0 Wzgórze Raciążek 9 maja, 16:00
(wo)
na boisku 2-4

Kolejka 22 - 16-17 maja

Orzeł Służewo 3-4 MGKS Lubraniec 16 maja, 16:00
Wzgórze Raciążek 1-1 Wisła Dobrzyń 16 maja, 17:00
Skrwa Skrwilno 0-3 Tłuchovia Tłuchowo 16 maja, 14:00
Unia Choceń 1-1 Cukrownik Fabianki 17 maja, 15:00
Wicher Wielgie 0-0 Piast Bądkowo 17 maja, 16:00
Grot Kowalki 3-4 Victoria Smólnik 16 maja, 16:00
Lech Dobre 4-1 Zgoda Chodecz 16 maja, 16:00

Kolejka 23 - 23-24 maja

Lech Dobre 1-2 Orzeł Służewo 23 maja, 16:00
Zgoda Chodecz 3-2 Grot Kowalki 24 maja, 16:00
Victoria Smólnik 4-1 Wicher Wielgie 23 maja, 17:00
Piast Bądkowo 1-1 Unia Choceń 24 maja, 15:00
Cukrownik Fabianki 1-1 Skrwa Skrwilno 23 maja, 16:00
w Chełmicy
Tłuchovia Tłuchowo 6-2 Wzgórze Raciążek 24 maja, 16:00
Wisła Dobrzyń 3-3 MGKS Lubraniec 23 maja, 17:00

Kolejka 24 - 30-31 maja

Orzeł Służewo 3-0 Wisła Dobrzyń 30 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
MGKS Lubraniec 2-1 Tłuchovia Tłuchowo 30 maja, 17:00
Wzgórze Raciążek 5-2 Cukrownik Fabianki 30 maja, 17:00
Skrwa Skrwilno 3-1 Piast Bądkowo 30 maja, 14:00
Unia Choceń 3-0 Victoria Smólnik 31 maja, 15:00
Wicher Wielgie 3-2 Zgoda Chodecz 30 maja, 17:00
Grot Kowalki 4-1 Lech Dobre 30 maja, 16:00

Kolejka 25 - 7 czerwca

Grot Kowalki 1-2 Orzeł Służewo 7 czerwca, 16:00
Lech Dobre 2-6 Wicher Wielgie 7 czerwca, 16:00
Zgoda Chodecz 1-0 Unia Choceń 7 czerwca, 16:00
Victoria Smólnik 4-2 Skrwa Skrwilno 7 czerwca, 16:00
Piast Bądkowo 0-4 Wzgórze Raciążek 7 czerwca, 16:00
Cukrownik Fabianki 1-1 MGKS Lubraniec 7 czerwca, 16:00
w Chełmicy
Tłuchovia Tłuchowo 2-2 Wisła Dobrzyń 7 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 14 czerwca

Orzeł Służewo 0-0 Tłuchovia Tłuchowo 14 czerwca, 14:00
Wisła Dobrzyń 7-0 Cukrownik Fabianki 13 czerwca, 16:00
MGKS Lubraniec 2-2 Piast Bądkowo 14 czerwca, 16:00
Wzgórze Raciążek 2-2 Victoria Smólnik 14 czerwca, 16:00
Skrwa Skrwilno 3-0 Zgoda Chodecz 14 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie skompletowali składu
Unia Choceń 1-1 Lech Dobre 14 czerwca, 16:00
Wicher Wielgie 2-1 Grot Kowalki 13 czerwca, 16:00
w Teodorowie

Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska II)

Klasa okręgowa 2014/2015 (kujawsko-pomorska II)

Klasa A 2014/2015 (Bydgoszcz II)

Klasa B 2014/2015 (Włocławek)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas